Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
petalouda έγραψε:κ εγω ετσι το ελαττωνω οσο μπορω κ μολις δω το τεστ θετικο θα το κοψω μαχαιρι Embarassed

Καπνίζεις πεταλούδα??

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysaki! έγραψε:Καλημερα κοριτσια!!!καλη κυριακη να εχετε!τι κανετε;

Καλημέρα χρυσάκι! πως είσαι? ο μπεμπέκος σου??

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα και απο εμένα κορίτσια
Φιλιά στην εγκυουλα Μαρία μας, στην Μαιρημανούλα της γλυκιάς Αννουλας και στις δυο έν αναμονή μέλουσες εγκυούλες μας

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Χρυσάκι μου!!!

Καλά κάνετε και το περιορίζετε το τσιγάρο κορίτσια...και όταν με το καλό μείνετε εγκυούλες και το κόψετε το άτιμο μην κάνετε το λάθος και το ξαναρχίσετε μετά!!!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysaki! έγραψε:Καλημερα κοριτσια!!!καλη κυριακη να εχετε!τι κανετε;
Καλημέρα Χρυσακι

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:Καλημέρα και απο εμένα κορίτσια
Φιλιά στην εγκυουλα Μαρία μας, στην Μαιρημανούλα της γλυκιάς Αννουλας και στις δυο έν αναμονή μέλουσες εγκυούλες μας

Καλημέρα γειτόνισσα κ συνονόματη της μπεμπούλας μου!! Πως είσαι? Πως τα καλοπέρασες?

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα ειμαι κοριτσια..ζεσταινομαι..ο μπεμπακος κοιμαται..αχ αυτο το τσιγαρο..κ εγω καπνιζω 2-3 την ημερα πλεον..

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaftounaki έγραψε:Καλημέρα και απο εμένα κορίτσια
Φιλιά στην εγκυουλα Μαρία μας, στην Μαιρημανούλα της γλυκιάς Αννουλας και στις δυο έν αναμονή μέλουσες εγκυούλες μας

Καλημέρα Αννούλα!!!Δεν θα πας για μπανάκι σήμερα???

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι κορίτσια μαχαίρι το τσιγάρο και μετά την εγκυμοσύνη για να καταφέρετε ένα καλό θηλασμό!

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα xaftounaki μας!!!εισαι καλα??

κ εγω petalouda μαχαιρι δεν λες τιποτα...αλλωστε δεν καπνιζα κ ιδιαιτερα πολυ κ ξερω πως δεν θα με πειραξει κ πολυ...αλλωστε για το σπορακι μου θα κανω τα παντα για να ειναι αυτο καλα...

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysaki! έγραψε:καλα ειμαι κοριτσια..ζεσταινομαι..ο μπεμπακος κοιμαται..αχ αυτο το τσιγαρο..κ εγω καπνιζω 2-3 την ημερα πλεον..

φαντάζομαι Χρυσάκι να βγαίνεις έξω να τα κάνεις?

petalouda

petalouda
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κ γω δεν καπνιζα πολυ
8 τσιγαρα την μερα εκανα
κ τωρα το εφτασα στα 3
κ θα το κοψω τελειως

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ προσπαθώ να ψήσω και τον άντρα μου να το κόψει αλλά κάνει 2 πακέτα την ημέρα και του είναι πολύ δύσκολο!!!του είπα βέβαια ότι μόλις γεννηθεί με το καλό το μωράκι μας στο σπίτι δεν πρόκειται να ξανακαπνίσει!!!!

petalouda

petalouda
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι εννοειται κ μετα τον θηλασμο γιατι θελω να προσπαθησω να το θηλασω το μωρο μου. εχω αρχισει κ προσεχω κ την διατροφη μου

Ntoritsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια καλημέρα και από μένα! Καλή Κυριακή να έχουμε! Χριστίνα εύχομαι να είσαι έγκυος, πότε θα κάνεις χοριακή? Εχεις αρκετές μέρες καθυστέρησης!
Εμένα χθες 33η μερα του κύκλου μου ήρθαν καφέ... Sad
Αλλά δεν έχει ακόμα κατέβει το κόκκινο αίμα. Απλά το περίεργο είναι ότι τα δέκατα εξακολουθούν. Βασικά χθες το βράδυ (τα καφέ μου ήρθαν το μεσημέρι) έπεσαν και λέω οκ αύριο αδιαθετώ αλλά το πρωί που ξαναέβαλα θερμόμετρο είχα ανέβει πααλι στο 37. Δεν θέλω να δημιουργώ ελπίδες από το πουθενά όμως... Σας υπενθυμίζω ότι στην 28η μέρα (με κύκλο 28-32) έκανα χοριακή και βγήκε 0,1. Απλά μέχρι τώρα τίποτα. Από τη μία εύχομαι τόσο πολύ να είμαι έγκυος, από την άλλη τουλάχιστον λέω να αδιαθετήσω να ησυχάσω γιατί δεν αντέχω άλλο.

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ...ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ Κ ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ..Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΓΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΚΟΥΝΙΕΣ!!!ΑΛΕΚΑ ΑΦΑΝΤΗ!!!ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ..ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ..ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΑΡΑΞΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ Κ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ ΣΑΝ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ Κ ΛΕΩ ΝΑ ΗΡΘΕ Η ΑΛΕΚΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ...ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ Κ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΧΕΙ ΓΙΟΡΤΗ Ο ΑΠΟΛΛΩΝΑΚΟΣ ΜΑΣ Κ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΧΩ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΑΣ ΔΩΡΟ!!!ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio έγραψε:Εγώ προσπαθώ να ψήσω και τον άντρα μου να το κόψει αλλά κάνει 2 πακέτα την ημέρα και του είναι πολύ δύσκολο!!!του είπα βέβαια ότι μόλις γεννηθεί με το καλό το μωράκι μας στο σπίτι δεν πρόκειται να ξανακαπνίσει!!!!

κ εγώ αυτή τη προσπάθεια κάνω αλλά με τη προσπάθεια θα μείνω εδώ είναι να το θελήσουν οι ίδιοι! Βέβαια από τότε που γεννήθηκε η μικρή δε κάπνίζει μέσα δε πα να χιονίζει μπαλκόνι κ όποιος έρχεται σπίτι! μετά εννοείται πλύσιμο χεριών κ με σαπούνι κ με οινόπνευμα! Κατακουζίνα έχω καταντήσει αλλά για το καλό της μικρής δε το συζητώ! πολλοί ειδικά από τους επισκέπτες τσατίζονται αλλά δε με νοιάζει!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ...ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ Κ ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ..Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΓΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΚΟΥΝΙΕΣ!!!ΑΛΕΚΑ ΑΦΑΝΤΗ!!!ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ..ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ..ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΑΡΑΞΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ Κ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ ΣΑΝ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ Κ ΛΕΩ ΝΑ ΗΡΘΕ Η ΑΛΕΚΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ...ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ Κ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΧΕΙ ΓΙΟΡΤΗ Ο ΑΠΟΛΛΩΝΑΚΟΣ ΜΑΣ Κ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΧΩ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΑΣ ΔΩΡΟ!!!ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...

Καλημέρα Τόνια!! μια χαρά σε βρίσκω άντε άντε να ακούσουμε ευχάριστα!! πιστεύω πολύ σε εσένα!! Τι καλό φτιάχνεις?

petalouda

petalouda
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ας τσαντιζονται μαρακι
κανονικα επρεπε απο μονοι τους να εχουν μυαλο να το καταλαβουν κ να το σεβαστουν

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ...ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ Κ ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ..Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΓΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΚΟΥΝΙΕΣ!!!ΑΛΕΚΑ ΑΦΑΝΤΗ!!!ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ..ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ..ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΑΡΑΞΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ Κ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ ΣΑΝ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ Κ ΛΕΩ ΝΑ ΗΡΘΕ Η ΑΛΕΚΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ...ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ Κ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΧΕΙ ΓΙΟΡΤΗ Ο ΑΠΟΛΛΩΝΑΚΟΣ ΜΑΣ Κ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΧΩ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΑΣ ΔΩΡΟ!!!ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...

Καλημέρα Τόνια!! μια χαρά σε βρίσκω άντε άντε να ακούσουμε ευχάριστα!! πιστεύω πολύ σε εσένα!! Τι καλό φτιάχνεις?


ΣΟΥΠΑ ΜΕ ΧΩΡΙΑΤΙΚΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΓΙΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΡΕΑΣ Κ ΣΑΛΤΑ!!!ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΡΑΚΙ?Η ΑΝΝΟΥΛΑ?ΗΡΕΜΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ?

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Τόνια μου!!!και γω πιστεύω θα μας πεις σύντομα ευχάριστα βρε κορίτσι μου!!!

Μαράκι ας τσαντίζονται αν είναι δυνατόν!!Αν δεν έχουν νιονιό και παιδεία το παιδάκι σου δεν φταίει!!!
Εγώ τον δικό μου τον πήγα στο ιατρείο διακοπής καπνίσματος στο ΠΑΓΝΗ και λέμε πριν γεννήσω να αρχίσει την θεραπεία με τα χάπια που του έδωσε εκεί ο πνευμονολόγος... ίδωμεν!!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ...ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ Κ ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ..Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΓΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΚΟΥΝΙΕΣ!!!ΑΛΕΚΑ ΑΦΑΝΤΗ!!!ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ..ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ..ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΑΡΑΞΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ Κ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ ΣΑΝ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ Κ ΛΕΩ ΝΑ ΗΡΘΕ Η ΑΛΕΚΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ...ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ Κ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΧΕΙ ΓΙΟΡΤΗ Ο ΑΠΟΛΛΩΝΑΚΟΣ ΜΑΣ Κ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΧΩ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΑΣ ΔΩΡΟ!!!ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...

Καλημέρα Τόνια!! μια χαρά σε βρίσκω άντε άντε να ακούσουμε ευχάριστα!! πιστεύω πολύ σε εσένα!! Τι καλό φτιάχνεις?


ΣΟΥΠΑ ΜΕ ΧΩΡΙΑΤΙΚΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΓΙΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΡΕΑΣ Κ ΣΑΛΤΑ!!!ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΡΑΚΙ?Η ΑΝΝΟΥΛΑ?ΗΡΕΜΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ?

μιαμ κ εγώ έχω τη βραδινή μακαρονάδα θα τηγανίσω κ ένα αρνίσιο συκωτάκι για τον αγά κ οκ! Η Αννα θα φάει μοσχαράκι με λαχανικά σήμερα! Χθες κοιμήθηκε στα πόδια μου μετά το θηλασμό κ αφού ήταν 11 κ την έβαλα στη κούνια της επιτέλους κ ξύπνησε 9 παρά πιστεύω σιγά σιγά να ξαναπροσαρμοστούμε!! Τώρα μπουσουλάει γύρω γύρω!! Για να δούμε!! Ο αγάς αύριο κ μεθαύριο έχει ρεπό κ λέμε να το εκμεταλλευτούμε να πάμε πουθενά για κάνα μπάνιο να χορτάσει κ η μικρή από βόλτες!!

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Ντοριτσα!!!οντως εχω πολλες μερες καθυστερηση αλλα περιμενω..μετα απο 15 μερες καθυστερησης θα παω στον γιατρο γιατι μπορει να ειναι καποια ανωμαλια του κυκλου..ευχομαι παντως κ για σενα το πολυποθητο...

Τονια μου καλημερα...ρε τι γινεται???ολες καθυστερηση εχουμε???μακαρι να ειμαστε ολες εγκυουλες...λετε να εγινε το θαυμα????μακαρι....

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εννοειται μαρακι μονο εξω στο μπαλκονι..απο τοτε που εμεινα εγκυος απαγορευτηκε το καπνισμα μεσα στο σπιτι..τα μωρα δεν μας φταινε σε τπτ αν εμεις ειμαστε χαζοι..

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΡΑΚΙ!!!ΛΕΣ Ε?ΜΑΚΑΡΙ!!!ΠΑΝΤΩΣ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΟΝΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ...ΠΑΛΙΑ ΠΟΝΟΥΣΑ ΕΤΣΙ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΛΛΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ!!!ΤΩΡΑ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ...ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΡΗΣΤΗΚΕ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ Very Happy Very Happy ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΗ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ ΣΟΡΥ ΚΙΟΛΑΣ Κ ΤΟΥΑΛΕΤ ΓΙΑ ΤΣΙΣΑΚΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝ Κ ΕΙΜΑΙ ΕΚ ΦΥΣΕΩΣ ΚΑΤΟΥΡΛΟΥ!!!
ΕΙΔΩΜΕΝ!!! ΠΩΠΩ ΠΟΙΟΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΩΡΑ?? ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ ΒΑΡΙΕΜΑΙ

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!ΡΕ ΣΥ ΛΕΣ??ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΕΙΧΕ!!!!ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΩΣ ΞΕΡΩ ΤΟ ΣΜΑ ΜΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΥΣ ΠΟΝΟΥΣ!!!!ΠΕΡΙΕΡΓΟ!!!ΧΜΜΜΜΜ...ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ?ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΑΡΑΞΕΙ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις