Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26Αττικό/ γυναικολόγοι! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αττικό/ γυναικολόγοι! Τρι Νοε 13, 2012 4:36 am

maryhav


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας!Είναι η πρωτη φορα που γραφω οποτε συγχωρεστε με για πιθανον λαθη...Ειμαι εγκυος 3 μηνων και θα ηθελα να αλλαξω γυναικολογο γιατι δεν νιωθω την ανεση που θα ηθελα μαζι του..Ειναι ευκολο να μου πειτε καποιες πληροφοριες απο τηλ. απο τιμες για Γραψα και Σαλουμ? Θα ηθελα να με παρακολουθουν στο αττικο και οχι στο ιατρειο τους.Γινεται αυτο με τους συγκεκριμλενους?Τα οικονομικα ειναι δυσκολα...Συγγνωμη για τις πολλες ερωτησεις αλλα ειναι το πρωτο μου και εχω κατα αγχωθει! Ευχαριστω πολυ!!!!

27Αττικό/ γυναικολόγοι! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αττικό/ γυναικολόγοι! Τρι Νοε 20, 2012 1:54 am

pnoh

pnoh
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ήρθα κ εγω στην παρεα σας...πειτε μας τιμες περιπου βρε κοριτσια ειμαι ανεργη κ εγω και μονο που σκεφτομαι τα οικονομικα ανχωνομαι.. Shocked

28Αττικό/ γυναικολόγοι! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αττικό/ γυναικολόγοι! Τρι Νοε 20, 2012 4:32 am

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στα δημοσια δεν ειμαστε υποχρεωμενες να δωσουμε ΤΙΠΟΤΑ.αρκει φυσικα να εχουμε ασφαλεια. αν αν λεω παλι, καποια θελει δινει οοοοοσα εχει. 5ευρω? αυτα ειναι. ναι υπαρχουν γιατροι που απαιτουν φακελακι. υπαρχουν αλλοι που αν απο την ααρχη τους πεις οτι εγω δεν, σου λενε αν αναλαμβανουν η οχι. και τελος υπαρχουν και αλλοι γιατροι-λιγοι πολυ λιγοι- που δεν παιρνουν φακελακι καθολου. εγω προτιμω τους τελευταιους φυσικα.
δεν ξερω ποιος παιρνει και ποιος οχι στο αττικο.-ψεμματα ξερω ποιοι παιρνουν αλλα καλυτερα να μην γραψουμε ονοματα δημοσια-. εχει εξαιρετικους γιατρους και θαυμασιες μαιες και νοσηλευτριες.
καλη εγκυμοσυνη να εχεετ κοριτσια! Very Happy

29Αττικό/ γυναικολόγοι! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αττικό/ γυναικολόγοι! Τρι Νοε 20, 2012 5:27 am

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ Κ ΕΚΕΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ..ΞΕΡΩ, ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΒΑΡΟΣ, ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΑΦΕΝΟΣ ΔΕΝ ΛΕΙΠΟΥΝ(ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΔΩΣΩ, ΑΛΙΜΟΝΟ!!) Κ ΑΦΕΤΕΡΟΥ ΕΚΕΙ ΝΙΩΘΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ Κ ΑΣΦΑΛΕΙΑ...ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΠΡΩΤΟ, ΟΣΟ ΝΑ ΠΕΙΣ...

ΑΤΤΙΚΟ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΠΟΜΠΙΡΑΚΙ ΤΗΣ, ΕΠΕΙΔΗ ΑΛΛΑΞΕ ΓΙΑΤΡΟ..ΤΡΑΚΑΚΗΣ ΛΕΓΕΤΑΙ, ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΚΑΛΟΣ..ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ Κ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΟΣ...

ΒΕΒΑΙΑ, ΛΕΦΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΛΟΙ...ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΣΕ ΑΝΑΓΚΑΖΕΙ..ΑΝ ΦΥΣΙΚΑ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ, ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ..ΑΠΛΑ, ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ, ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΙΑΤΡΟ...

30Αττικό/ γυναικολόγοι! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αττικό/ γυναικολόγοι! Τρι Νοε 20, 2012 6:17 am

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loukia_84 έγραψε:

ΒΕΒΑΙΑ, ΛΕΦΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΛΟΙ...ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΣΕ ΑΝΑΓΚΑΖΕΙ..

ευτυσως δεν παιρνουν ολη πια λουκια!! η τζουλια που λεει η μαμακα μου δεν παιρνει και ειναι η μοναδικη που το εχω ακουσει αυτο. για αυτο κ παω πλεον στην τζουλια. οχι οτι λυπαμαι τ αλεφτα αλλα οταν εγω γεννησα ολη τη δουλεια απο τις 7 το πρωι ως τις 2,30 την εκανε η τζουλια που ηταν τοτε ειδικευομενη του γραψα και μετα ηρθε ο γραψας (ξερεις το τελευταιο δεκαλεπτο που εμφανιζεται ο γιατρος) για να παρει αυτος το "τυχερο". δεν λέω ο ανθρωπος μεχρι τοτε που γεννησα καλος γιατρο ηταν (γτ τωρα ακουω διαφορα, μαλλον κουραστηκε απο τα πολλα χρονια δουλειας η δεν ξερω κ γω τι, παντως δεν ακουω πια καλα λογια, σε φιλη μου δεν παρουσιαστηκε στον τοκετο παρολο που του τηλ και η κοπελα ξεγεννησε με γιατρο ευφημεριας που ηταν ευτυχως ο σαλουμ). οποτε αφου μια χαρα τα καταφερε η τζουλια τον γιωργο μου και στο δευτερο οταν ερθει εκει θα παω!

http://stardustwork.blogspot.com

31Αττικό/ γυναικολόγοι! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αττικό/ γυναικολόγοι! Τρι Νοε 20, 2012 7:06 am

pnoh

pnoh
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευχαριστω κοριτσια που απαντησατε..Ειμαι απο επαρχεία και εκει δεν εχουν ταριφες ουτε φακελακια και ανχωθηκα εδω στην Αθηνα με αυτα που διαβαζω. Δεν λεω να δωσεις λεφτα αλλα να το αξιζει αλλα γιατι ρε κοριτσια αν δεν εχεις την οικονομικη δυνατοτητα δηλαδη δεν πρεπει να κανεις παιδι??? εχουν γινει πολυ δυσκολα τα πραγματα και θα πρεπει ολοι να δειχνουν κατανοηση.

32Αττικό/ γυναικολόγοι! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αττικό/ γυναικολόγοι! Τρι Νοε 20, 2012 7:28 am

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="antonia32"]
loukia_84 έγραψε:

ΒΕΒΑΙΑ, ΛΕΦΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΛΟΙ...ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΣΕ ΑΝΑΓΚΑΖΕΙ..

ευτυσως δεν παιρνουν ολη πια λουκια!! η τζουλια που λεει η μαμακα μου δεν παιρνει και ειναι η μοναδικη που το εχω ακουσει αυτο.

ΑΝΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ Ο ΚΑΝΟΝΑΣ Κ ΟΧΙ Η ΕΞΑΙΡΕΣΗ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ...ΒΕΒΑΙΑ, ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΛΕΣ ΧΑΛΑΛΙ, ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΔΡΑΧΜΕΣ..ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΣΠΑΝΙΖΟΥΝ..ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ "ΠΡΟΜΟΤΑΡΕΙΣ", ΤΗΣ ΑΞΙΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!

33Αττικό/ γυναικολόγοι! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αττικό/ γυναικολόγοι! Τρι Νοε 20, 2012 7:37 am

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σωστα τα λες περι κανονων κ εξαιρεσεων! εγω ειχα θεο το γυναικολογο μου, αλλα γεννησα το γεναρη του 11. απο τοτε εχει αλλαξει συμπεριφορα και το λενε πολλες κ οντως η τζουλιαηταν μεσα απο την ωρα που μπηκα και εκεινη εκανε τα παντα. τραβηξε στην ουσια αυτα που θα εκανε κ η μαια. οποτε αφου ηδη η κοπελα συνεβαλε στον πρωτο μου τοκετο γτ να μην την εχω κξαι στο μελλον; και τωρα πηγα για παπ και μου πηρε 5 ευρω. οχι 80 που εδινα. με το καλο να δεχτεις κ εσυ το μωρακι οσυ!

http://stardustwork.blogspot.com

34Αττικό/ γυναικολόγοι! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αττικό/ γυναικολόγοι! Τρι Νοε 20, 2012 7:47 am

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ..ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑ.. ΕΝΤΑΞΕΙ ΖΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΧΩΡΑ ΠΑΡΑΛΟΓΟΥ, ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΣΩΣΤΟΥΣ ΑΝ ΜΗ ΤΙ ΑΛΛΟ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ Κ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΠΑΙΝΟΥΜΕ!

35Αττικό/ γυναικολόγοι! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αττικό/ γυναικολόγοι! Πεμ Ιαν 10, 2013 12:38 pm

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dora74 έγραψε:Εγώ πηγαίνω στον Συριστρατίδη. Άπαιχτος! Σου εξηγεί τα πάντα αναλυτικά, ακούει αυτά που έχεις να του πεις και δεν σε ξεπετάει στα γρήγορα. Όσον αφορά το προφυλακτικό για τον υπέρχηχο που ανέφερε μια κοπέλα παραπάνω, τον τελευταίο μήνα έχω πάει τέσσερις φορές και είχαν...
ανακαλεσα αυτο το θεμα γιατι αποφασισα να αλλαξω γιατρο(για την ακριβεια αποφασισα ν αλλαξω μαιευτηριο-το 1ο μου παιδι το γεννησα ιασω κ τωρα θελω δημοσιο γιατι δεν βγαινουν τα χρηματα για ιδιωτικο)
μου προτειναν το συριστατιδη κ εχω ραντεβου μαζι του την ερχομενη εβδομαδα στο ιατρειο του.τον προτεινεις κ εσυ;εχεις κατι να μου πεις για εκεινον;ευχαριστω!

36Αττικό/ γυναικολόγοι! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αττικό/ γυναικολόγοι! Πεμ Ιαν 10, 2013 12:42 pm

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nicole1981 έγραψε:Kαλησπέρα, κορίτσια! Γέννησα στο Αττικόν το πρώτο μου κοριτσάκι το Φεβρουάριο του 2010. Είχα το Συριστατίδη. Όντως, είναι καλός επιστήμονας και αρκετά αναλυτικός! Αλλά, προς το τέλος της εγκυμοσύνης πηγαίναμε στο ιατρείο σχεδόν κάθε 15 μέρες και αυτός μας ζητούσε επίσκεψη(60 ευρώ) ενώ μας ζήτησε και φακελάκι 1.500 ευρώ! Όταν γέννησα πήγα να με εξετάσει μετά από 40 μέρες και πάλι 60 ευρώ! Αυτά δεν μου άρεσαν κι έτσι στη δεύτερη εγκυμοσύνη βρήκα έναν πολύ καλό γιατρό στο Ελενα που μου πήρε πολύ λιγότερα και δεν τον ένοιαζε το χρήμα!!
κι αυτο ειναι αρκετα "ξενερωτικο"

37Αττικό/ γυναικολόγοι! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αττικό/ γυναικολόγοι! Παρ Μάης 17, 2013 5:13 am

Tweety3


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
KALISPERA.........KAI'GO STO ATTIKO GENNHSA ME THN TZOYLIA,PARA POLLY KALOS ANTHROPOS,KATAPLIKTIKH GIATROS,SISTIMENH PIGA EKEI AP'THN AIGINA,GENNHSA PRIN 3 MHNES!!!!!!!!!!!!

38Αττικό/ γυναικολόγοι! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αττικό/ γυναικολόγοι! Παρ Μάης 17, 2013 5:18 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κ απομενα κ εγω πριν 2 χρονια μ τν χαιδογιαννο ειναι πλυ καλος κατεμε,απο λεφτα τπτ μονο τις επισκεψεις κ αμα πεις οτι δεν εχεισ δεν σ περνει μια αμα θες δινεις κατι

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

39Αττικό/ γυναικολόγοι! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αττικό/ γυναικολόγοι! Παρ Μάης 17, 2013 7:19 am

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΟΣΙΟ ΤΟ ΑΤΤΙΚΟ,ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ Κ ΤΙΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ??

40Αττικό/ γυναικολόγοι! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αττικό/ γυναικολόγοι! Σαβ Μάης 18, 2013 2:29 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φρουφρού έγραψε:ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΟΣΙΟ ΤΟ ΑΤΤΙΚΟ,ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ Κ ΤΙΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ??
οχι στο ιατρειο πληρωναμε μονο στο ιδιωτικο ιαγρειο αλλιως στο νοσοκομειο π καναμε υπερηχους νκαι εξετασεις τπτ

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

41Αττικό/ γυναικολόγοι! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αττικό/ γυναικολόγοι! Σαβ Μάης 18, 2013 2:45 am

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΑΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ!!!ΟΚ! Smile
Κ ΚΑΠΟΙΑ ΑΜΟΙΒΗ ΔΕΝ ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΕ?

42Αττικό/ γυναικολόγοι! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αττικό/ γυναικολόγοι! Σαβ Μάης 18, 2013 2:55 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Toy eipame oti oikonomika den mporoyme na toy dvsoyme kati ton rvthsame an mporei na maw analabei k ola mia xara kai otan gennhsa ton plhsiase o antras m n t dwsei kati alla den dexthke.mono ton anaisthisiologo plhrwsa k t nosokomeionpoly liga lefta

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις