Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
101 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 101 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΠΑΊΝΩ ΣΤΟ ΘΈΜΑ.ΧΘΕΣ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΆΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΒΌΛΤΑ ΠΟΥ ΒΓΉΚΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΉ.ΠΉΓΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΊΤΙ ΜΙΑΣ ΦΙΛΗΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΆΚΙ,10 ΛΕΠΤΆ ΑΠΌΣΤΑΣΗ ΣΕ ΈΝΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΛΥΣΥΧΝΑΣΤΟ ΔΡΌΜΟ.ΦΥΣΙΚΆ ΤΟΝ ΕΝΗΜΈΡΩΣΑ ΠΡΙΝ ΠΆΜΕ ΚΑΙ ΣΥΜΦΏΝΗΣΕ.ΚΑΙ ΚΛΑΣΙΚΆ ΜΕΤΆ ΑΠΟ ΛΊΓΗ ΏΡΑ ΈΠΕΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΏΤΟ ΤΗΛΕΦΏΝΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΡΩΤΉΣΕΙ ΠΟΥ ΕΊΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΙ ΚΆΝΟΥΜΕ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΥΤΉ ΤΗ ΦΟΡΑ ΉΤΑΝ ΜΌΝΟ ΕΝΑ.ΤΟ ΒΡΑΔΆΚΙ ΜΕ ΞΑΝΆ ΠΉΡΕ ΤΗΛ ΓΙΑ ΝΑ ΈΡΘΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΟΛΥΗΘΕΛΑ ΓΙΑΤΊ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΜΑΣ ΠΉΓΑΙΝΕ Η ΚΟΠΈΛΑ ΠΙΟ ΚΕΙ ΓΙΑ ΠΑΡΈΑ.ΑΥΤΟΣ ΆΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΝΕΥΡΙΑΖΕ.ΜΕ ΡΏΤΗΣΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΊΤΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΌ ΤΗΣ ΠΑΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑΣ,ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΥΜΟΜΟΥΝΑ ΜΕ "ΤΟ ΜΆΤΙ" ΠΉΓΑ ΟΠΩΣ ΚΆΝΩ ΠΆΝΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΊΠΑ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΊ ΕΊΧΑ ΝΕΥΡΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΓΩ ΛΙΓΟ.ΆΡΧΙΣΕ ΛΟΙΠΌΝ ΝΑ ΦΩΝΆΖΕΙ ΚΑΙ ΌΤΑΝ ΈΦΤΑΣΑ ΣΠΊΤΙ ΈΓΙΝΕ ΤΟ ΣΏΣΕ.ΔΕΝ ΉΘΕΛΕ ΝΑ ΓΥΡΊΣΟΥΜΕ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΟΤΑΝ ΜΗ ΜΟΥ ΚΆΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΚΌ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΆΡΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΊ.Η ΠΕΡΙΟΧΉ ΕΙΝΑΙ ΓΚΈΤΟ ΟΎΡΛΙΑΖΕ ΚΑΙ ΧΤΥΠΙΩΤΑΝΕ ΚΑΙ ΓΩ ΦΏΝΑΖΑ ΟΤΙ ΕΊΧΕ ΚΊΝΗΣΗ ΑΠΟ ΚΌΣΜΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΡΗΜΙΚΌ ΣΗΜΕΊΟ Η ΠΕΡΙΟΧΉ.ΓΊΝΑΜΕ Κ@ΛΟΣ.ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΝΤΈΧΩ ΆΛΛΟ.ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΠΉΓΑ ΣΤΟ ΛΗΞΗΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ,ΤΟ ΟΠΟΊΟ ΛΗΞΙΑΡΧΕΊΟ ΕΙΝΑΙ ΠΊΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΉ ΠΛΑΤΕΊΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΜΑΣ,11 ΤΟ ΠΡΩΙ ΉΤΑΝ ΚΟΣΜΟΣ ΠΉΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΕΡΧΌΤΑΝ ΟΙ ΔΡΌΜΟΙ ΠΗΧΤΡΑ ΑΠΟ ΚΟΣΜΟ ΑΥΤΟΣ ΜΟΛΙΣ ΈΜΑΘΕ ΟΤΙ ΉΜΟΥΝΑ ΕΚΕΊ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΊ ΆΡΧΙΣΕ ΠΆΛΙ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ.Ε ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΆΝΩ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΩ ΤΟ ΛΗΞΙΑΡΧΕΊΟ ΕΠΕΙΔΉ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΊ ΕΚΕΊ Ο ΥΠΟΚΟΣΜΟΣ??ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ.ΆΣΕ ΠΟΥ ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΟΙΝΉ ΜΑΣ ΓΝΩΣΤΉ ΜΑΘΑΊΝΕΙ ΟΤΙ ΣΧΕΔΌΝ ΚΆΘΕ ΒΔΟΜΆΔΑ ΑΡΠΆΖΟΥΝ ΠΑΙΔΆΚΙΑ ΣΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΗ ΠΛΑΤΕΊΑ.ΠΩΣ ΓΊΝΕΤΑΙ ΝΑ ΦΤΆΝΟΥΝ ΣΤΑ ΑΥΤΙΆ ΜΌΝΟ ΤΟΥ ΆΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΒΆΝΤΑ ΚΑΙ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΊ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΊ ΑΝΕΜΕΛΟΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΆΚΙΑ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΊΑ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΏ ΝΑ ΚΑΤΑΛΆΒΩ!!ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΕΧΕΙ ΔΊΚΙΟ ΝΑ ΦΟΒΆΤΑΙ ΟΠΩΣ ΚΆΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΕΞΆΛΛΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΈΧΩ ΠΑΡΆ ΠΟΛΎ ΌΤΑΝ ΒΓΑΊΝΩ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΉ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΉΣΕΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΌ.ΝΑ ΚΛΕΙΣΤΩ ΣΤΟ ΣΠΊΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΒΓΩ ΛΈΩ ΕΓΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΉΣΕΙ.ΤΙ ΆΛΛΟ ΝΑ ΚΆΝΩ?ΔΕ ΒΓΆΖΩ ΆΚΡΗ.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΩΡΙΣ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΙΕΣ-ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΚΟ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ 3 ΣΑΣ-ΕΞΗΓΗΣΕ ΤΟΥ ΟΤΙ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΜΥΤΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΠΑΣ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!
ΑΝ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ-ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ-ΥΠΕΡΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΑΣ, ΜΑΘΕ ΝΑ ΖΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΧΩΡΙΣ ΕΝΤΑΣΕΙΣ.
ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΘΕΤΕ ΚΑΤΙ ΜΩΡΕ....ΜΗΝ ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ.
ΦΙΛΙΚΑ

????????


Επισκέπτης
δεν ξερω που μενεις αλλα λες και μονη σου οτι ειναι γκετο.......νομιζω ειναι πολυ καλο που σας προσεχει εξαλλου δε σου ειπε να μην πας στη φιλη σου μονο να ερθει να σε παρει προσφερθηκε

οσο για το ληξιαρχειο, να ρωτησω, οταν πας μονη σου φοβαται η μονο για το παιδι φοβαται? αυτο δεν το καταλαβα η αληθεια

παντως νομιζω οτι οσο υπερβολικος και να ειναι δεν το κανει απο κακο και δεν αξιζει να μαλωνετε βρε κοριτσι μου

οχι να κλειστεις και μεσα αλλα οταν εισαι με το παιδι πρεπει να ξερεις ανα πασα στιγμη που εισαι δε γινεται να μη θυμασαι αριθμο η να σου προτεινουν αυτοκινητο και να προτιμας να γυρισεις ποδαρατη σε επικινδυνες περιοχες

συγνωμη κιολας αλλα δεν ειναι λογος να μαλωνετε νομιζω με καθε καλη διαθεση σου μιλαω

spyridoula1986

spyridoula1986
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ειναι απολυτα λογικο να φοβαται,η εποχη που ζουμε εχει καταντησει να φοβασαι να κυκλοφορησεις μεσα στη πολυκατοικια σου ποσο μαλλον στη γειτονια σου!!αλλα απο την αλλη με φωνες και υστεριες δεν θα βγαλει τιποτα...αν ειναι να γινει το κακο,θα γινει και του βοδιου το κερατο να ειμαστε κυμμενοι εγω ετσι πιστευω....και στη τελικη δε κυκλοφορησες μεσανυχτα,απογευμα ηταν και πρωι,υπηρχε αφθονος κοσμος τριγυρω,σιγουρα ησουν απολυτα προσεκτικη...εξηγησε του ηρεμα πως τον καταλαβαινεις και τον ευχαριστεις που σας νοιαζεται τοσο αλλα δεν μπορεις να κλειστεις με τη μικρη μεσα σε γυαλα...να υποκυψεις στις φοβιες του θεωρω πως θα ειναι λαθος!!που μενεις πειριπου;εγω οταν εμενα αθηνα,γιατι τωρα εχω μετακομισει πρεβεζα απ'οταν παντρευτηκα εμενα κεντρο,κυψελη και υποθετω ξερετε τι σημαινει κεντρο!!!και οταν πηγα περυσι το καλοκαιρι και εκατσα εναμιση μηνα με τα παιδια γιατι ειχα τη θεια μου στο νοσοκομειο μιλαμε φρικαρα,τα βγαζαμε σε μια παιδικη χαρα με τη μανα μου και δε τολμουσα ουτε τα ματια μου να ανοιγοκλεισω,περπαταγαμε στο δρομο και κρατουσε η μανα μου το καροτσι με το μωρο κι εγω τον μεγαλο απο το χερι και ασφιγγα το χερι του παιδιου και κρατουσα κι εγω μαζι το καροτσι...αλλα δεν ειναι καλο...τα παιδια το καταλαβαιναν που φοβομουν και δεν ενιωθαν ανετα να παιξουν κτλ...και ειχα και τον αντρα μου:τιιιι;;;βγηκες στις κουνιες;;με τα παιδια;;;γυρνα γρηγορα σπιτι!!τιιιιιιιιιι πηρες μαζι στο σουπερ μαρκετ το παιδι;;;εισαι με τα καλα σου;;;η περιοχη σας ειναι απολυτα επικινδυνη!!!
ειναι λογικο να φοβομαστε ολοι,αλλα και κλεισμενοι μεσα δε θα μας κανει καλο...εξηγησε του ηρεμα...οταν πας για ψωμι πχ η τα ψωνια της ημερας δεν εχει προβλημα;

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Έχει δίκιο που φοβάται. Τα πράγματα έχουν αγριέψει και η αλήθεια είναι πως μια γυναίκα μόνη με ένα παιδί είναι εύκολος στόχος ειδικά σε μια περιοχή γκέτο όπως μας είπες. Έχει όμως άδικο που σου βάζει τις φωνές και σε τρομοκρατεί. Ασφαλώς και δεν είσαι χαζή να βγεις με το παιδί μεσάνυχτα να κινδυνεύσεις. Του λες κάθε φορά που είσαι (μεταξύ μας σημείωσε άλλη φορά τον αριθμό της πολυκατοικίας της φίλης σου - εσένα πως θα σου φαινότανε αν σου έδινε εκείνος την ίδια απάντηση αν ήταν στην θέση σου?).
Θα πρέπει να καταλάβει πως αυτός ο τρόπος δεν είναι αποτελεσματικός.Είναι υπερπροστατευτικός αλλά το εκφράζει με λάθος τρόπο. Μιλήστε κάποια στιγμή ήρεμα και αν προσφέρεται να σε πηγαινοφέρνει, άστον. Έτσι θα αποφύγεις και γκρίνιες και φωνές και όλα...

zetoyla

zetoyla
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εχετε και οι δύο τα δίκια σας πιστευω. Δηλαδή ουτε εσυ μπορεις να κλειστείς μεσα στο σπιτι και να τρεμεις να βγεις αλλα ουτε κι εκεινος μπορει να αγριευει με το παραμικρό γιατι με την ιδια λογική μπορει να μπουκάρει και καποιος μες στο σπιτι εφοσον λες οτι ειναι υποκοσμος εκει κοντά. Μηπως αν μετακομίζατε καπου αλλου ( αν δεν ειναι δικό σας το σπιτι δηλαδη και εισαστε σε νοικι) ετσι ώστε να μπορειτε να εισαστε λιγο πιο ησυχοι? μην τσακωνεστε ειναι κριμα βρειτε μια λύση για να μην υπαρχουν εντασεις.

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΌΤΑΝ ΒΓΑΊΝΩ ΜΌΝΗ ΜΟΥ ΜΠΟΡΏ ΝΑ ΠΆΩ ΌΠΟΥ ΘΈΛΩ.ΑΥΤΟΣ ΦΡΙΚΆΡΕΙ ΌΤΑΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΏ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΊ ΜΑΖΊ.ΓΙΑ ΨΏΝΙΑ ΜΈΧΡΙ ΤΟ ΣΟΥΠΕΡΜΆΡΚΕΤ Η ΤΟ ΦΟΎΡΝΟ ΠΆΜΕ ΓΙΑΤΊ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΕΤΡΆΓΩΝΟ ΜΑΚΡΙΆ,ΑΛΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΊ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗ ΒΓΟΎΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΈΡΑ ΝΑ ΔΟΎΜΕ ΛΙΓΟ ΚΌΣΜΟ ΝΑ ΔΕΙ Η ΜΙΚΡΉ ΠΑΙΔΆΚΙΑ ΠΟΥΛΆΚΙΑ ΚΌΣΜΟ?ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΦΗΡΗΜΈΝΗ ΌΤΑΝ ΠΕΡΠΑΤΆΩ ΤΗΝ ΚΡΑΤΆΩ ΓΕΡΆ ΚΑΙ ΌΤΑΝ ΜΠΛΕΚΟΜΑΙ ΣΕ ΚΌΣΜΟ ΤΗΝ ΠΑΊΡΝΩ ΑΓΚΑΛΙΆ.ΆΣΕ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΊΑ ΠΕΡΝΆΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΆΣΗ Η ΜΙΚΡΉ ΚΑΙ ΔΕ ΘΈΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΟΠΌΤΕ ΤΗΝ ΈΧΩ ΣΥΝΈΧΕΙΑ ΑΓΚΑΛΙΆ ΜΟΥ.Ε ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΆΡΟΥΝ ΚΑΙ ΜΈΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΈΡΙΑ ΜΈΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.ΑΛΛΑ ΤΑ ΈΧΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΤΗΜΈΝΑ ΠΊΝΟΥΝ ΚΑΦΈ ΣΤΙΣ ΚΑΦΕΤΕΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΡΈΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΊΑ ΜΈΤΡΑ ΜΑΚΡΙΑ.ΚΑΙ ΟΎΤΕ ΚΆΘΟΜΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΚΆΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΓΎΡΑ ΚΑΙ ΦΕΎΓΟΥΜΕ.ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΊ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΈΝΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙΑ ΠΟ ΤΟ ΧΈΡΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΏ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΩ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΎ ΦΟΒΙΤΣΙΑΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΗΜΗ ΟΤΙ ΤΗΣ ΛΈΩ ΚΆΝΕΙ.ΚΑΛΑ ΚΆΝΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΝΙΏΘΩ ΟΤΙ ΜΕ ΠΝΊΓΕΙ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΏ ΝΑ ΠΕΡΙΜΈΝΩ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑΚΉ ΝΑ ΈΡΘΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΆΜΕ ΒΌΛΤΑ ΜΑΖΊ ΤΟΥ.

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zetoyla έγραψε:εχετε και οι δύο τα δίκια σας πιστευω. Δηλαδή ουτε εσυ μπορεις να κλειστείς μεσα στο σπιτι και να τρεμεις να βγεις αλλα ουτε κι εκεινος μπορει να αγριευει με το παραμικρό γιατι με την ιδια λογική μπορει να μπουκάρει και καποιος μες στο σπιτι εφοσον λες οτι ειναι υποκοσμος εκει κοντά. Μηπως αν μετακομίζατε καπου αλλου ( αν δεν ειναι δικό σας το σπιτι δηλαδη και εισαστε σε νοικι) ετσι ώστε να μπορειτε να εισαστε λιγο πιο ησυχοι? μην τσακωνεστε ειναι κριμα βρειτε μια λύση για να μην υπαρχουν εντασεις.
ΤΟ ΣΠΊΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΌ ΜΑΣ ΕΔΩ ΜΕΓΆΛΩΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΌΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΦΎΓΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΝΈΝΑΝ ΘΕΌ.ΔΕΝ ΜΈΝΟΥΜΕ ΑΘΉΝΑ ΚΈΝΤΡΟ ΚΥΨΈΛΗ ΠΑΤΉΣΙΑ ΚΤΛ ΠΟΥ ΓΊΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ,ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΉ ΞΈΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΈΝΑ ΤΙ ΠΑΊΖΕΙ ΕΔΩ ΓΎΡΩ ΓΙ ΑΥΤΌ ΦΩΝΆΖΕΙ.ΤΟ ΠΕΡΊΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΑ ΔΙΚΆ ΜΟΥ ΑΥΤΙΆ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΤΆΣΕΙ ΤΊΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΌΣΑ ΑΚΟΎΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΈΝΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΓΝΩΣΤΉ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΊΠΑ ΠΑΡΑΠΆΝΩ.ΔΗΛΑΔΉ ΑΝ ΓΊΝΟΝΤΑΝ ΌΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΈΝΕ ΜΕ ΑΡΠΑΓΕΣ ΠΑΙΔΙΏΝ ΘΑ ΈΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΆΡΧΟΥΝ ΜΑΜΑΔΕΣ ΜΕ ΠΑΙΔΙΆ ΠΟΥΘΕΝΆ ΣΕ ΚΑΜΊΑ ΠΛΑΤΕΊΑ Η ΠΑΙΔΙΚΉ ΧΑΡΆ.ΚΙ ΟΜΩΣ ΓΊΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΜΌΝΟ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΠΛΗΣΙΆΖΟΥΜΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΊΜΑΣΤΕ ΦΥΛΑΚΙΣΜΈΝΟΙ.ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΛΈΠΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΊ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΆΚΙΑ ΝΑ ΠΑΊΖΟΥΝ ΣΤΙΣ ΚΟΥΝΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΘΈΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΌ ΚΑΙ ΣΥ ΝΑ ΤΟ ΤΡΑΒΑΣ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΤΕ ΠΊΣΩ ΣΕ 4 ΤΟΙΧΟΥΣ?

mamatina

mamatina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΜΕΝΕΙΣ ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΛΕΝΕ ΣΥΜΟΡΙΑ ΠΟΥ ΑΡΠΑΖΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΦΟΒΗΘΕΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΛΕΙΣΤΕΙ ΜΕΣΑ Crying or Very sad

zetoyla

zetoyla
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εχεις κι εσυ χιλια δίκια αλλα κι αυτος φοβαται μωρε. Ξερεις ίσως αν του ζήταγες να κανετε κατι οι 3 σας που και που για να ξεφευγετε κι εσείς? δηλαδη να πηγαινατε καπου ολοι μαζί που θα μπορει κ η μικρη σου να παιξει και να ξεδώσετε κι εσεις. ΞΕρω οτι με τις δουλειες και την καθημερινότητα δεν ειναι καθολου ευκολο αυτο που λέω και ιδιως ετσι οπως πανε τα πραγματα απο το κακό στο χειροτερο απλα μωρε για να μην υπαρχει ενταση μεταξύ σας σορυ μην με παρεξηγήσεις αλλα οι καβγαδες και οι εντάσεις δεν κανουν καλό (και πάλι συγνωμη ε???????????? Embarassed Embarassed )

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zetoyla έγραψε:εχεις κι εσυ χιλια δίκια αλλα κι αυτος φοβαται μωρε. Ξερεις ίσως αν του ζήταγες να κανετε κατι οι 3 σας που και που για να ξεφευγετε κι εσείς? δηλαδη να πηγαινατε καπου ολοι μαζί που θα μπορει κ η μικρη σου να παιξει και να ξεδώσετε κι εσεις. ΞΕρω οτι με τις δουλειες και την καθημερινότητα δεν ειναι καθολου ευκολο αυτο που λέω και ιδιως ετσι οπως πανε τα πραγματα απο το κακό στο χειροτερο απλα μωρε για να μην υπαρχει ενταση μεταξύ σας σορυ μην με παρεξηγήσεις αλλα οι καβγαδες και οι εντάσεις δεν κανουν καλό (και πάλι συγνωμη ε???????????? Embarassed Embarassed )

Sumfonw mazi s zetoula m... Very Happy

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΙΣ ΚΥΡΙΑΚΕΣ ΠΆΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΈ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΊΑ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑΣ Η ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕ ΠΑΜΕ ΘΆΛΑΣΣΑ.ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΤΙ ΚΆΝΟΥΜΕ?ΕΓΩ ΔΕ ΔΟΥΛΕΎΩ ΕΊΜΑΣΤΕ ΣΠΊΤΙ ΌΛΗ ΜΈΡΑ ΚΑΙ ΌΤΑΝ ΔΕΝ ΈΧΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΝΑ ΚΆΝΩ ΘΈΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΑΙΔΊ ΝΑ ΒΟΛΤΑΡΟΥΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ?

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalitera na erxnwnte files sto diko s spiti agapi...
Afou exeis k to mwro gt oxi...
K to mwro tha paizei me ta dika t paixnidakia k na niothei aneta sto diko t spiti....

zetoyla

zetoyla
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
δεν ξέρω βρε κοριτσακια μου εγώ δεν μένω σε πόλη αλλα όσες φορές παω για δουλειές και τετοια και καθομαι μέρες ειλικρινά δεν κυκλοφορώ ευκολα με τα παιδιά γιατι φοβάμαι. Προσπαθώ να κυκλοφορώ μονο πρωί. Βεβαια καταλαβαινω οτι ειναι πολυ ασχημο και πολύ δυσκολο να κλεινεσαι ολη μέρα μεσα και να περιμενεις μια μερα για να βγεις αλλα ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα και πολύ επιφοβα. Να τρεμεις να βγεις μην σου πειραξουν το παιδι σου? και μόνο που το σκεφτομαι τρελαίνομαι. Ίσως αν κανονιζες οπως λεει το κοριτσακι με φίλες σου να το κανετε καπως ετσι η τουλαχιστον εναλλάξ αλλα να σε παιρνει ο αντρας σου για να μην βγαινεις αργα. Ετσι ώστε να μην εισαι αναγκασμένη να κλεινεσαι αλλα να μην εχεις και τον φόβο μην συμβεί κατι

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειλικρινα μπορω να τον καταλαβω το γιατι φοβαται.κ εγω πλεον δεν εχω την σιγουρια να βγω εγω με τον γιο μου οσο κ αν το θελω.κ εμενα ετσι κανει υστεριες αλλα για διαφορετικα πραγματα κ εμεις γινομαστε κωλος καμια φορα.προσπαθησε ομως κ εσυ να δειξεις λιγη κατανοηση κ φυσικα πιαστον ομορφα κ ωραια κ συζητιστε το γτ με φωνες κ τσακομους ακρη δν θα βγει κ το ξερεις

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Egw re agapes m sxedwn pote den vgainw moni m me ta mwra...{einai k duskolo i alitheia na legete me 2 mwra k na eimai egkuws}
Panta perimenw ton antra m...
Etsi exoume mathei...
To proin kanw tis doulitses t spitiou k mesimeri kimomaste...
Eidika tora p eimai pali egkuos...
K otan sxolanei o antras m tote pigenoume oloi mazi peripato ktl...
Wmos to vradaki vazw ta mwra m g upno kata tis 8 to argotero,,, k erxwnte oloi oi filoi mas sto diko mas spiti...
Den exei pio wraio pragma g mena...
Spiti me ton antra m tis paraies mas k ta mwra m sta krevatakia ts...

Mummy in love

Mummy in love
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κοριτσάκι είναι κάπως υπερβολικός γιατί σου φωνάζει αλλά η αλήθεια είναι πως πολλά ακούγονται και πρέπει να προσέχουμε Rolling Eyes ...Παρεούλα στο σπίτι σου προσπάθησε περισσότερο.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamatina έγραψε:ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΜΕΝΕΙΣ ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΛΕΝΕ ΣΥΜΟΡΙΑ ΠΟΥ ΑΡΠΑΖΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΦΟΒΗΘΕΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΛΕΙΣΤΕΙ ΜΕΣΑ Crying or Very sad
ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥΠΑΙΔΙΟΥ ΤΟΔΙΕΨΕΥΣΕ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΟΟΟΤΙ ΑΚΟΥΤΕ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΑΦΩΣ ΚΑΚΟΒΟΥΛΟΙ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΨΥΧΑΚΙΔΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑΤΟΥΣ.
ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ! Very Happy

zetoyla

zetoyla
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλά ειναι να προσεχουμε για να εχουμε το κεφαλάκι μας ήσυχο αλλα και οι υπερβολές δεν βοηθάνε

xara

xara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αποψε στην παιανια οπως και καθε βραδυ μπαινουν ληστες στο σπιτι και τρομοκρατουν τους ενοικους.Εχω στον κυκλο μου 2 οικογενειες που το εζησαν και τα παιδια που το εβλεπαν.Τι θα κανουμε??να κλειστουμε σε γυαλα????
αν ειναι να σου τυχει και μεσα να εισαι θα σου ερθει ο κλεφτης.

Χωρις πλακα, μιληστε, εξηγησε του ομορφα πως αισθανεσαι, μην κλεινεστε μεσα γιατι καπου ακουσατε κατι.Ετσι θα ειναι η ζωη σου απο εδω και περα?

spyridoula1986

spyridoula1986
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τετοια διαβαζω για την καταντεια της Αθηνας και χαιρομαι ολο και περισσοτερο για την επιμονη του αντρα μου να μετακομισω αγω στην πρεβεζα απο αθηνα και οχι αυτος αθηνα απο πρεβεζα!!!ειχε δικιο για τον χαμο της αθηνα και μιλαμε 5 χρονια πριν που τα πραγματα ηταν ισως λιγο καλυτερα...
Οσες φορες εχω κατεβει αθηνα με τα παιδια περνουσα μεγαλο ζορι!!!
Εχει δικιο ο αντρας της δε λεω,κι εμενα ετσι κανει οταν παωαθηνα,παρε και τον πατερα σου η τον αδερφο σου μαζι ορυεται κυριολεκτικα...αλλα οι καβγαδες δε βγαζουν πουθενα!κι εχεις δικιο δε μπορεις να αποτρεπεις ενα παιδακι να παει στη παιδικη χαρα και να το κλεισεις στους 4 τοιχους...αλλα δεν εχεις γνωστους με συνομιληκα παιδακια να κανετε παρεα στο σπιτι τις καθημερινες;η ξαδερφακια κτλ;;;

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΈΡΕΤΕ ΤΙ ΓΊΝΕΤΑΙ,ΕΝΤΆΞΕΙ ΔΕΝ ΕΊΠΑ ΝΑ ΧΑΖΟΛΟΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΕΙ ΚΆΘΕ ΜΈΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΊΡΝΩ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ,ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΡΩΙΝΆ ΠΟΥ ΠΆΩ ΓΙΑ ΨΏΝΙΑ Η ΚΑΝΈΝΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΆΚΙ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΆ ΜΟΥ ΘΈΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΆΜΕ ΚΑΙ ΔΎΟ ΤΕΤΡΆΓΩΝΑ ΠΑΡΑΚΆΤΩ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΛΈΜΕ ΟΤΙ ΧΟΡΤΆΣΑΜΕ ΛΙΓΟ ΉΛΙΟ,ΟΤΙ ΠΉΡΑΜΕ ΤΟΝ ΑΈΡΑ ΜΑΣ,ΠΙΣΤΕΎΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΆ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΌ.ΚΑΙ ΦΙΛΕΣ ΜΕ ΠΑΙΔΙΆ ΔΕΝ ΈΧΩ ΜΌΝΟ ΜΙΑ Η ΟΠΟΊΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΒΓΑΊΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΥΡΙΑΚΕΣ ΌΛΗ Η ΠΑΡΈΑ ΜΑΖΊ.ΤΟ ΧΕΙΜΏΝΑ ΤΗ ΒΓΆΖΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΌΤΟΠΟ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΊΑ ΝΑ ΣΤΕΡΕΙΣΩ ΤΗ ΒΟΛΤΊΤΣΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΎ ΜΟΥ.ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣΠΆΝΤΩΝ ΑΦΟΎ ΔΕΝ ΈΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΙ ΝΑ ΚΆΝΟΥΜΕ...ΑΣ ΕΛΠΙΣΩ ΝΑ ΜΑΣ ΑΦΉΣΕΙ ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΠΆΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΌ.Α ΚΑΙ ΑΥΤΌ ΠΟΥ ΕΊΠΕ ΚΆΠΟΙΑ ΚΟΠΈΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΜΌΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΎ,ΛΈΩ ΝΑ ΤΟ ΨΆΞΩ ΜΗΠΩΣ ΟΝΤΩΣ Ο ΠΕΡΙΓΥΡΟΣ ΛΈΕΙ ΑΝΑΚΡΙΒΙΕΣ,ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ.

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofia lara αληθεια που μενεις?????περιοχη εννοω....σορυ που ρωταω δεν απαντας αν θελεις .....αλλα μου κανει εντυπωσει που μπορει να ειναι γκετο τοοοοσσσοοοο πολυ????


μια δωση υπερβολης την νιωθω απο την πλευρα του αντρα σου.....αλλα μονο κουβεντουλα.....μονο αυτο σωζει,....οχι φωνες,,,,κριμα μπροστα στο παιδι.....ουτε την δικη σου ψυχολογια βοηθα....

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lida R έγραψε:sofia lara αληθεια που μενεις?????περιοχη εννοω....σορυ που ρωταω δεν απαντας αν θελεις .....αλλα μου κανει εντυπωσει που μπορει να ειναι γκετο τοοοοσσσοοοο πολυ????


μια δωση υπερβολης την νιωθω απο την πλευρα του αντρα σου.....αλλα μονο κουβεντουλα.....μονο αυτο σωζει,....οχι φωνες,,,,κριμα μπροστα στο παιδι.....ουτε την δικη σου ψυχολογια βοηθα....
ΚΑΛΛΙΘΈΑ ΜΈΝΩ.ΤΟ "ΓΚΈΤΟ" ΕΙΝΑΙ ΛΈΞΗ ΠΟΥ ΧΡΗΣΗΜΟΠΟΙΗΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.ΓΙΑ ΜΈΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΧΉ ΟΠΩΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΣΤΗ ΑΘΉΝΑ.ΑΠΛΆ ΕΙΝΑΙ ΚΆΠΟΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΑ ΣΗΜΕΊΑ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΟΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΗΜΕΊΑ ΕΙΝΑΙ ΚΕΝΤΡΙΚΆ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΎ ΚΌΣΜΟ,Η ΚΕΝΤΡΙΚΉ ΠΛΑΤΕΊΑ ΑΣ ΠΟΎΜΕ.Ε ΛΟΙΠΌΝ ΚΆΘΕ ΜΈΡΑ ΠΕΡΝΆΕΙ ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΑΚΗΣ ΑΠΟ ΕΚΕΊ,ΕΓΩ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΑ ΔΗΛΑΔΉ?ΑΥΤΌ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΊΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΟ.

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofia lara έγραψε:
Lida R έγραψε:sofia lara αληθεια που μενεις?????περιοχη εννοω....σορυ που ρωταω δεν απαντας αν θελεις .....αλλα μου κανει εντυπωσει που μπορει να ειναι γκετο τοοοοσσσοοοο πολυ????


μια δωση υπερβολης την νιωθω απο την πλευρα του αντρα σου.....αλλα μονο κουβεντουλα.....μονο αυτο σωζει,....οχι φωνες,,,,κριμα μπροστα στο παιδι.....ουτε την δικη σου ψυχολογια βοηθα....
ΚΑΛΛΙΘΈΑ ΜΈΝΩ.ΤΟ "ΓΚΈΤΟ" ΕΙΝΑΙ ΛΈΞΗ ΠΟΥ ΧΡΗΣΗΜΟΠΟΙΗΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.ΓΙΑ ΜΈΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΧΉ ΟΠΩΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΣΤΗ ΑΘΉΝΑ.ΑΠΛΆ ΕΙΝΑΙ ΚΆΠΟΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΑ ΣΗΜΕΊΑ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΟΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΗΜΕΊΑ ΕΙΝΑΙ ΚΕΝΤΡΙΚΆ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΎ ΚΌΣΜΟ,Η ΚΕΝΤΡΙΚΉ ΠΛΑΤΕΊΑ ΑΣ ΠΟΎΜΕ.Ε ΛΟΙΠΌΝ ΚΆΘΕ ΜΈΡΑ ΠΕΡΝΆΕΙ ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΑΚΗΣ ΑΠΟ ΕΚΕΊ,ΕΓΩ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΑ ΔΗΛΑΔΉ?ΑΥΤΌ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΊΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΟ.



.....δεν θα πω τι ειναι λαθος και τι σωστο ....θα κρατηθω μονο απο αυτο ποθ ειπες ....οτι ωρες - ωρες ...σε πνιγει.....αυτο ειναι το ασχημο....και η αγαπη που σε πνιγει...ασχημο ειναι......μιλησε του....για να καταλαβει και την κλεισουρα σου , και ποσο αναγκη έχεις κι εσυ αυτη την βόλτα για την ψυχικη σου ηρεμια....οχι μονο για το μωρο.....εγω αληθεια θα προτιμουσα να μην βγω απο το σπιτι αν ειναι να εχω ολα αυτα μετα και να μου τα χαλαει ολα....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις