Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
108 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 108 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Σημαντικό! νονα-ος για το μωρο.... Πεμ Ιουν 07, 2012 2:15 pm

eirkat mam

eirkat mam
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΝΟΝΑΣ...ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΝΟΝΟΥ 'Η ΝΟΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ...ΕΧΩ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ,ΑΛΛΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ 2ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ...Η ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ Η ΟΠΟΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΒΛΕΠΩ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΛΟΓΙΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΜΕΝΑ Κ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΣΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΜΑΣ,Κ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΟΤΙ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΝΩ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΟΚ....
Κ Η ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΡΟΛΟΣ ΤΗΣ ΝΟΝΑΣ...
ΑΛΛΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΕΙΔΗ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...Κ ΑΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΟΥΝ Κ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΥΤΕ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ...
Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΜΕ ΣΤΗ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΑΥΤΗ ΤΟ΄ΧΕΙ ΔΕΣΕΙ Κ ΕΧΩ ΣΠΑΣΤΕΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...
ΤΙ ΛΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΣΕΙΣ;;;ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ....

2Σημαντικό! Απ: νονα-ος για το μωρο.... Πεμ Ιουν 07, 2012 7:31 pm

galani


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
vazei logia anamesa se sena k ton antra sou k skeftesai na tin kaneis nona mono k mono apeidi auti to exei desei skoixi kordoni?? oute kata dianoia! an kanei apo twra tetoies katinies ti tha kanei meta an parei ki allo tharros? tin epomeni fora pou tha synantitheite me to pou tha anferthei to thema apo ton apoiodipote stin parea, frontise na peis ap'exw ap'exw oti akoma den exete apofasisei gia ton nono kai oti exete polles protaseis... etsi gia na parei to minyma... oso gia tous allous pou tous exei anaferei oti tha vaftisei ekeini to paidi, min tous afineis me auti tin antypwsi giati mporei sto telos na vgei k na pei oti tis to eixate yposxethei kai na vgeite esy k o ante=as sou oi kakoi tis ypotheseis! krima einai! k stin teliki nono dialegeis esy gai to paidi sou... den tha ginei o allos me to etsi thelw....

3Σημαντικό! Απ: νονα-ος για το μωρο.... Πεμ Ιουν 07, 2012 9:27 pm

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Από την στιγμή που βάζει λόγια ανάμεσα σε σένα και τον άντρα σου, για μένα δεν είναι φίλη σου οπότε το να γίνει νονά δεν το συζητάω. Το γεγονός ότι το έχει δέσει κόμπο είναι ένα θέμα που πρέπει να το λύσετε όσο γίνεται ανώδυνα για να μην εκτεθείτε εσείς στον περίγυρό σας επειδή εκείνη ψευδώς το έχει ανακοινώσει. Όταν ξαναβρεθείτε ή όταν επιδιώξεις να ξαναβρεθείτε, ξεκαθάρισε την θέση σου.
Αν θες την γνώμη μου πρόσεχέ την λίγο περισσότερο. Τα λόγια από τρίτους δεν βγαίνουν ποτέ σε καλό...

4Σημαντικό! Απ: νονα-ος για το μωρο.... Παρ Ιουν 08, 2012 12:00 am

astroneraidoula

astroneraidoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ο νονός είναι για μια ζωή και όχι μόνο για τη μέρα της βάπτισης και τα Χριστούγεννα - Πάσχα - Γενέθλια. Να επιλέξετε αυτόν που θα είναι κοντά στο παιδί για όλη τη ζωή του. Αν έχεις την παραμικρή αμφιβολία για το συγκεκριμένο άτομο, τότε να εμπιστευτείς το ένστικτό σου και να μην την αφήσεις να γίνει νονά του παιδιού. Ξεκαθάρισέ το όσο είναι νωρίς για να μην το μετανιώσεις μετά. Α! και φίλος είναι αυτός που θέλει οι φίλοι του να είναι ευτυχισμένοι. Όχι αυτός που δημιουργεί προβλήματα!

5Σημαντικό! Απ: νονα-ος για το μωρο.... Παρ Ιουν 08, 2012 3:26 am

eirkat mam

eirkat mam
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΗ,ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΑΤΥΠΩΣΑ ΛΑΘΟΣ...ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΔΙ...ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΝΟΝΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΩ...ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΡΙΧΝΕΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΝΑ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΩ...ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ 1ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ ΕΝΩ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Κ ΦΙΛΟΙ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ...Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΕΜΑ,Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΡΙΞΩ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΥΤΗ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΝΑ...ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΜΕΣΑ ΜΟΥ...
ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΤΑΔΕ ΟΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΕΙ ΚΛΠ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ...ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΤΕ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΚΤΕΘΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ...ΑΣΕ,ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΣΧΗΜΕΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ Κ ΚΑΥΓΑ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΑΙ ΣΤΟ ΚΑΘΕ ΤΙ...ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΧΗ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΟΥΜΕ Κ ΝΟΝΑ...ΑΠΑΠΑΠΑ...

6Σημαντικό! Απ: νονα-ος για το μωρο.... Παρ Ιουν 08, 2012 3:46 am

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσι μου ο νονός είναι πνευματικός γονιός για το παιδί. Αλοίμονο αν θέλαμε για τα παιδιά μας ανθρώπους που λένε λόγια πίσω από την πλάτη μας. Θελει προσοχή η επιλογή αυτή (είμαι καμένη από την δική μου νονά - όχι του γιου μου ευτυχώς είναι αστέρι ο νονός του!), οπότε ναι πες της τα, ξεκαθάρισέ τα και αν την χαλάσει, δεν πειράζει ας πρόσεχε να μην το αποφάσιζε μόνη της..

7Σημαντικό! Απ: νονα-ος για το μωρο.... Παρ Ιουν 08, 2012 4:30 am

A.A

A.A
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
συμφωνώ με όλες τις κοπέλες!
Το θέμα είναι να επιλέξεις ενα άτομο που μελοντικά δεν θα μετανοιώσεις! και εγω είχα παρόμοιο δίλημα με μια φίλη μου η οποία ερχόταν και μου έλεγε προσωπικά θέματα άλλον κολλητών της και εμένα δεν μου άρεσε αυτο γιατι όταν το κάνει στις άλλες τις φίλες γιατι να μην το κάνει και σε εμένα!!! τελικά επέλεξα τον αδελφό του άντρα μου απλα το μόνο μου κολλήμα που ειναι χαζο νομιζώ είναι επιδη το παιδάκι μου είναι κοριτσάκι το κατα πόσο θα ήταν καλύτερα να την βαφτιζε νονά αντι νονός!! απλα όταν μεγαλώση μπορει να είναι πιο ωραία να είχε νονα!!
όπως και να έχει το θέμα είναι ότι είναι δικό μας άτομο και υπάρχει εκτίμηση!!
Κάνε την σωστή επιλογή για να μην μετανοιώσεις μελοντικα

8Σημαντικό! Απ: νονα-ος για το μωρο.... Δευ Ιουν 11, 2012 11:05 am

eirkat mam

eirkat mam
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...Κ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΕΠΙΒΕΒΕΩΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ...
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ ΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΝΑ ΞΑΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΑ...
ΑΣΕ,ΠΟΥ ΤΟ'ΧΕΙ ΠΕΙ ΠΑΝΤΟΥ Κ ΣΠΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΑΣΧΕΤΟΙ Κ ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΑΚΟΜΗ...
Κ ΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Α.Α Κ Ο ΝΟΝΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ...Κ ΜΕΝΑ ΑΝΤΡΑΣ ΜΕ ΒΑΦΤΙΣΕ Κ ΑΠΟ ΟΣΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΩ Κ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ...Κ ΜΙΚΡΗ ΗΜΟΥΝ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ...ΧΑΧΑΧΑ...
ΝΑ'ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΛΕΟΝ ΤΙ ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΩ Κ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ..!!

9Σημαντικό! Απ: νονα-ος για το μωρο.... Δευ Ιουν 11, 2012 12:03 pm

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
το σαββατο θα βαφτισουμε κ μεις την κορη μας..νονα μας η αδερφη μου.απο την κοιλια μου το ηξερε η κορη μου ποια θα ειναι η νονα της.ειναι η καλυτερη επιλογη,γιατι θα ειναι κοντα της παντα ακομα κ αν εμεις τσακωθουμε το παιδι θα ειναι παντα ανιψι-βαφτιστηρη της.
τωρα οσο για την αλλη ψευτονονα σας πειτε το στα ισια

10Σημαντικό! Απ: νονα-ος για το μωρο.... Τρι Ιουν 12, 2012 3:17 am

eirkat mam

eirkat mam
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
μαμαμια έγραψε:το σαββατο θα βαφτισουμε κ μεις την κορη μας..νονα μας η αδερφη μου.απο την κοιλια μου το ηξερε η κορη μου ποια θα ειναι η νονα της.ειναι η καλυτερη επιλογη,γιατι θα ειναι κοντα της παντα ακομα κ αν εμεις τσακωθουμε το παιδι θα ειναι παντα ανιψι-βαφτιστηρη της.
τωρα οσο για την αλλη ψευτονονα σας πειτε το στα ισια

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!
Κ ΕΓΩ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ!
ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΗ ΔΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΛΟ Κ ΚΑΤΙ ΜΑΘΑΙΝΩ Κ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ...ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΣ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΣΑΝΤΙΣΤΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΞΑΝΑ...
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ!Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΗ!!!ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις