Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
81 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 81 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 39]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mαρια κι εγω εκανα ονειρα καποτε και τα εβαζα σε σειρα αλλα λενε πως οταν κανει ονειρα ο ανθρωπος γελαει ο θεος! Rolling Eyes

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaftounaki, και εμένα ο άντρας μου βλέπει φόρμουλα. Έχει τρέλα με αυτό το σπορ. Το μόνο που βλέπει. Ούτε ποδόσφαιρο ούτε μπάσκετ τον ενδιαφέρουν.

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι κι εμενα μου αρεσει η φορμουλα!Κατι που μου κολλησε η προηγουμενη μου σχεση!χαχαχαχα!

Αννα ελα εσυ και θα σου κανω τα διαιτης του αντρα μου...2 χρονια τωρα εκανα διατριβη!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι το καταλαβαίνω αυτο που λες, να ψάξεις για δουλεια αλλα αν δεν βρεις αμέσως μην σταματήσετε τις προσπάθειες. Ισως χάσετε χρόνο χωρίς λόγο
Γνώμη μου πάντα! Και εγω σκέφτομαι ότι απο Σεπτέμβρη θα ψάξω κάτι, τώρα ψάχνω σχετικό με τη δουλεια μου και το πτυχίο μου όμως αργότερα ισως ψάξω οτιδηποτε

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioanna85 έγραψε:Mαρια κι εγω εκανα ονειρα καποτε και τα εβαζα σε σειρα αλλα λενε πως οταν κανει ονειρα ο ανθρωπος γελαει ο θεος! Rolling Eyes

Ιωάννα μου, έτσι λένε, αλλά μερικές φορές το θέλημα του Θεού μπορεί να ταιριάζει με τα όνειρά σου, οπότε συνέχιζε να κάνεις!! Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 417472 Αν βέβαια δεν ταιριάζει, ένα όχι το τρως κατάμουτρα και μετατρέπεις τα όνειρά σου... Εγώ πάντως δεν μπορώ να μην ονειρεύομαι... Smile

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:

Αννα ελα εσυ και θα σου κανω τα διαιτης του αντρα μου...2 χρονια τωρα εκανα διατριβη!

Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 334590

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιωάννα και εγώ θέλω τα διαίτης!! Smile Εγώ πάντως τόσα χρόνια μαζί του, δεν μπορώ να πω ότι τρελαίνομαι να βλέπω φόρμουλα! Smile
xaftounaki, ναι αν δε βρω δουλειά μετά από 2-3 μήνες, είμαι σίγουρη ότι θα αρχίσουμε πάλι Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 215994 με περιεχόμενο!! Wink

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξεμπιρμπίλιαζα το κοντούλι μου γι αυτο χάθηκα!!

Μάράκι μου κι εγώ αγχωνόμουν αμα μεινω εγκυος και δν μπορώ να κάνω τη δουλειά μου, αλλα τελικά δν έμεινα ένα χρόνο τώρα!! αρα όλα σχετικά ειναι!!Εγώ πιστεύω ότι καλό ειναι να ψάξεις για δουλεια και ΑΝ με το καλό γενικότερα μείνεις εγκυος, βλέπεις και κρίνεις ανάλογα με τις καταστάσεις για το τι θα κάνεις μετά! μη σταματήσεις τις προσπάθειες όμως γιατι βλεπεις ότι δν ειναι ευκολο να τα καταφέρουμε όταν θέλουμε εμείς!!με χρονικά περιθώρια εννοώ!!!

Ιωάννα μου καλά ειμαστε κι εγώ και το κοντό!! σχεδόν τελειώσαμε με τις ετοιμασίες του γάμου!!επιτέλους!!! έχω γενικότερα πολύ καλή διάθεση αλλά ειμαι πολύ κουρασμένη!!!!

Αννα Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 M139 μην υποκύψεις στο κάλεσμα της Σειρήνας (Ιωάννας) χιχι

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:

Αννα Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 M139 μην υποκύψεις στο κάλεσμα της Σειρήνας (Ιωάννας) χιχι

Χαχα χαχα
Θα το παλέψω με νύχια και με δόντια!!!
Ξεκουραστηκες καθόλου η θα ξεκινήσεις την εβδομάδα πτώμα;

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλλη μου, μιλάς πολύ σωστά. Δεν ξέρουμε ποτέ πότε θα γίνει το θαύμα. Μπορεί να λέω ότι θα αρχίσουμε προσπάθειες σε ένα χρόνο και τελικά το μπεμπέ να έρθει μετά από ένα χρόνο από αυτό το χρόνο, δηλαδή σε 2 χρόνια από τώρα!!! Όμως, το χρειάζομαι αυτό το περιθώριο, οπότε αν δεν έρθει ο πελαργός αυτούς τους 2 μήνες, θα ψάξω σοβαρά για μια δουλειά και εννοείται ότι αν τη βρω, δε θα την αφήσω στο χρόνο, αλλά θα περιμένω μέχρι να μείνω έγκυος και τότε ανάλογα θα πράξω.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επειδη σήμερα ήταν να έρθουν κάτι φίλοι μου πολύ καλοί που μιλούσαμε μόνο απο το ιντερνετ δυο χρόνια τώρα που έχω τον Τσαρλι (ειναι απο το γκρουπ με τα ιδια σκυλάκια με τον δικό μου) έλιωσα να τελειώσω όλες τις δουλειές μέχρι το απογευμα και ήταν και πολλές, για να μην με βρούν χάλια Razz Razz και τώρα πονάω ΠΑΝΤΟΎ απο την κούραση!!ήρθαν , τους καταευχαριστήθηκα αν και κάτσανε πολύ λίγο γιατί κάναν μια στάση καθως πηγαίναν Αθήνα και ήταν περαστικοί!!!Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 M016
και τώρα αράζω μπας και ξεκουραστώ λίγο!!

Μαράκι σου εύχομαι και να βρεις δουλειά, και να ερθει το σποράκι και ολα να πάνε κατ' ευχήν!!!!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλλη μου, καλή ξεκούραση!! Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές! Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 417472

Κορίτσια, θα πάω στον αντρούλη μου. Καληνύχτα!! Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 417472

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγω καληνυχτώ κορίτσια μου
Πολλα φιλιά
Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 531909

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βγαινω κι εγω!θα τα πουμε το πρωι πάλι Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 417472 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 417472

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με πηρε η πεθερα μου τηλεφωνο και τωρα τελειωσα....

Φυγατε ολες;;;;

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΙΩΑΝΝΑ με πεθανες με τα σοκολατοπιτακια σου...ξεκιναω και η νηστεια απο αυριο και ειμαι ετοιμη να καταρρευσω....χιχιχιχι!!!!

εβλεπα ταινια...λεγεται "υ.γ. σ'αγαπω-p.s. i love you"

τι υπεροχη ταινια...οποια δεν την εχει δει τη συστηνω ανεπιφυλακτα.....

αποψε αγαπησα τον αντρα μου πιο πολυ κι απο τη ζωη μου...και ευγνωμονω το θεο που τον εστειλε στη ζωη μου...οσα κακα κι αν μας συμβαινουν δεν θα παψω ποτε να αισθανομαι ετσι γι'αυτον...

ππππφφφφφφφφφ..........παρασυγκινηθηκα μου φαινεται....

θα σας καληνυχτισω τσουπρες μου.θα τα πουμε τουμοροου...... Razz Razz Razz

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσάκια μου τι κάνετε??εμεις σήμερα πηγαμε στην πεθερούλα μου για φαγητο και για μπάνιο σε πισίνα..περάσαμε πολυ καλα!! Very Happy Very Happy


ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΠΕΛΑΡΓΟΥς Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 337404 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 386913 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 386913 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 337404 ,ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! ,ΕΓΚΥΟΥΛΕς Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 990599 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 990599 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 990599 ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 567772 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 49454 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 567772 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 49454

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να'μαι κι εγώ!!!Οι αυπνίες μου καλά κρατούν!!

Εύχομαι να είναι γουρλίδικο και αυτό το θεματάκι για όλες!!!!!

Πάω να ξαπλώσω μπας και καταφέρω να κοιμηθώ!!Αν μ'αφήσει και η μικρή μου γιατί τα βράδυα ξεσαλώνει με τις κωλοτούμπες!!!!

Καληνύχτα!!!! Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 334590

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα, καλημέρα σε όλες!!!! Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 315810 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 315810 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 315810
Μπήκα μόνο να σας πω πως χτες δε μπορούσα να κοιμηθώ με τιποτα. Έκλεισα τα μάτια μου γύρω στις 2 και έκανα στροφές σαν το καημένο το αρνάκι την ημέρα του Πάσχα πάνω στα καρβουνα. Ρε, τί προβατάκια μέτρησα, τί προσευχές έκανα, τί αγκαλιές πήρα το καλό μου...Τίποτα.Όταν ξαναείδα το ρολόι είχε πάει ήδη 4:20.
Τελικά δε ξέρω τί ώρα με πήρε ο ύπνος αλλά σήμερα είμαι στο όδι από τις 7:15.

Χτες το διασκεδάσαμε πολύ κορίτσια Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 215994 Λέμε να το επαναλάβουμε και σήμερα Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 215994 .!Είπαμε να μην αφήσουμε ανεκμετάλλευτη και την 16η ημέρα του κύκλου(σαν πολύ ζεστά δε το πήραμε;;;;; Laughing Laughing Laughing ) . Εκτός αν ξαναβιώνουμε τον έρωτά μας από την αρχή scratch scratch scratch
Όπως και να έχει, όλα είναι υπέροχα.
Σας φιλώ. ΘΑ τα πούμε πάλι το μεσημεράκι. Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #45 - Σελίδα 3 531909

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!Καλη εβδομαδα κοριτσια μου!!τι κανετε??? flower

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΡΥΣΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΓΩ ΝΥΣΤΑΖΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 6 Κ ΜΙΣΗ ΕΙΜΑΙ ΟΡΘΙΑ ΕΛΕΠΣ ΔΗΛΑΔΗ!!!ΤΩΡΑ ΑΠΟΛΑΜΑΒΑΝΩ ΧΑΛΑΡΩΣΗ Κ ΗΡΕΜΙΑ Κ ΔΕΝΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!
ΕΣΥ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ?Ο ΜΙΚΡΟΣ?

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα τονια!!τι εγινε?εδωσες?να τα εκατοστησεις κιολας!!να σαι γερη κ δυνατη κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου Razz

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysaki! έγραψε:καλημερα τονια!!τι εγινε?εδωσες?να τα εκατοστησεις κιολας!!να σαι γερη κ δυνατη κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου Razz
ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΔΩΣΑ..ΚΑΛΑ ΕΓΡΑΨΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΩΡΑ!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!!!!ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΠΟΛΥΤΗΣ ΑΧΑΛΑΡΩΣΗΣ...ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΛΕΟΝ Κ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ..ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΕΝΑ ΔΟΝΤΙΑ!!! Shocked Shocked Shocked

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ολα μια χαρα θα πανε..τωρα χαλαρωσε Very Happy ο μικρος περπαταει?

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysaki! έγραψε:ολα μια χαρα θα πανε..τωρα χαλαρωσε Very Happy ο μικρος περπαταει?
ΝΑΙ ΕΔΩ Κ 3 ΜΗΝΕΣ....ΕΥΤΥΧΩΣ....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις