Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΟΣΕΣ ΜΕ ΞΕΡΕΤΕ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑ ΟΛΑ ΜΑΖΗ ΣΑΣ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΤΗΣ ΑΓΩΝΙΕΣ ΜΟΥ ΤΗΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣ ΜΟΥ ΤΗΣ ΧΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΜΠΟΜΠΙΡΑ ΜΟΥ Κ ΤΩΡΑΑΑΑ ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΒΑΦΤΗΣΕΙ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΕΙΣΑΜΕ 3 ΜΗΝΩΝ Κ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΑΣ ΑΛΛΑ Η ΚΡΙΣΗ ,,ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΔΝΕ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΧΤΙ Κ ΟΣΗ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΑΝ ΒΡΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ Κ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΘΑ ΣΤΟ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ Κ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ,Κ ΕΤΣΙ ΣΚΕΥΤΙΚΑΜΕ ΝΑ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΗΝ ΑΝΗΨΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑ Κ ΕΙΝΑΙ 15 ΧΡΟΝΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ Κ ΕΧΕΙ 3 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΓΑΠΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΑΡΟ ΟΛΟ ΠΟΥ ΔΝΕ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΜΕΝΟΥΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ,Κ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΜΑΣ ΧΧΙΧΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΓΤ !!!ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΥ ΓΤ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΦΙΛΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ ΝΑ ΒΓΩ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΚΑΦΕ ΓΤ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑΝ,ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ Κ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΑΧ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΙΜΑΤΙΣΤΕΙ ....ΣΚΕΥΤΟΜΑΣΤΕ ΑΝ ΔΕΧΤΟΥΝ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ Η ΜΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΣΑΚΟΝΟΝΤΑΙ ΠΟΙΑ ΘΑ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΤΕΙ ΧΑΧΑΧΑ ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΔΕΧΤΟΥΝ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΛΕΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΟΝΑΣΤΙΡΗ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΑΝ ΒΡΟΥΜΕ ΗΜΕΡΟΜΕΝΙΑ Κ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕΕΕΕΕΕ Κ ΕΙΔΗΚΑ ΕΣΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΒΑΦΤΗΣΕΙ Τ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΑΣ Κ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΟ

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marinaki εγω παιδια δεν εχω ακομα αλλα νομιζω οτι μια νονα στα ξενα στους καιρους που ζουμε χρησιμη θα ειναι χαχαχα!! ποτε δεν ξερεις τι γινεται θα εχει μια πορτα κ μαλιστα γερμανικη ανοιχτη να χαιρεσαι το παιδακι σου Very Happy

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dina kardoyla έγραψε:marinaki εγω παιδια δεν εχω ακομα αλλα νομιζω οτι μια νονα στα ξενα στους καιρους που ζουμε χρησιμη θα ειναι χαχαχα!! ποτε δεν ξερεις τι γινεται θα εχει μια πορτα κ μαλιστα γερμανικη ανοιχτη να χαιρεσαι το παιδακι σου Very Happy
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΝΤΙΝΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ...ΣΩΣΤΟΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ,ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΝΟΙΧΤΗ ,ΑΠΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΔΩ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΠΟΥ ΔΝΕ ΕΧΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΝΑ ΒΓΩ...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καταρχας να χαιρεσαι το μπομπιρακι σου.2ον κ εγω το ιδιο προβλημα ειχα.τα βαφτηστικα οι νονοι τα παιρνουν κ εκει ειναι το θεμα.αλλα αμα ψαξεις θα βρεις με οικονομικα πακετα πανεμορφα ρουχα.εμενα το βαφτησε η μαμα μου με την αδερφη μου κ δ εδωσαν παρα μονο 250 ευρω που ηταν το πακετο του μικρου

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:καταρχας να χαιρεσαι το μπομπιρακι σου.2ον κ εγω το ιδιο προβλημα ειχα.τα βαφτηστικα οι νονοι τα παιρνουν κ εκει ειναι το θεμα.αλλα αμα ψαξεις θα βρεις με οικονομικα πακετα πανεμορφα ρουχα.εμενα το βαφτησε η μαμα μου με την αδερφη μου κ δ εδωσαν παρα μονο 250 ευρω που ηταν το πακετο του μικρου
ΧΜ ΣΩΣΤΟΣ ΔΕΝ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ,ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΒΑΦΤΙΣΕΙ ΕΧΩ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΣΥΓΚΕΝΕΙΣ ΔΗΛ ΑΛΛΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΕΒΡΙΣΚΑ ΕΔΩ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΝΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕ Κ ΕΓΩ ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΘΑ ΕΙΧΑ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετσι ακριβως.νονοι που δεν ειναι συγγενεις εξαφανιζονται δυστηχως

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μερικές φορές υπάρχουν νονοί που μένουν δίπλα και δεν έχουν φέρει μία λαμπάδα και υπάρχουν και νονοί που μένουν μακρυά αλλά το βαφτιστήρι τους το σκέφτονται πάντα.Μην το ψάχνεις.Κάνε νονό αυτόν που πιστεύεις ότι θα ενδιαφερθεί για το παιδί.Μπορεί να μην μας φαίνεται πολύ σημαντικό αλλά είναι.Χαίρεται το παιδί όταν του φέρνει τα δώρα του,την λαμπάδα του,όταν θυμάται τα γενεθλια του ,την γιορτή του.Τώρα όσον αφορά τις δικές σου σχέσεις με άλλες κοπέλες και γενικά περι φιλίας ξέρεις πότε θα κάνεις αφού δεν έχεις ως τώρα? Όταν πάει ο μπόμπιρας σχολείο.Τότε θα γνωριστείς με άλλες μαμάδες και θα κάνεις φιλικές σχέσεις έτσι ώστε να μπορείς να πας για έναν καφέ.Εγώ χωρίς να το έχω προσπαθήσει ιδιαίτερα,δεν είμαι δηλ.απ΄αυτές που το πολυκυνηγουν έχω κάνει πολλές φιλίες με μαμάδες φίλων και συμμαθητών των παιδιών μου.Μπορώ οποιαδήποτε ωρα να πάρω τηλ.και να πω πάμε καμία βόλτα,για κανέναν καφέ?Το ξέρω αισθάνεσαι μόνη αλλά υπομονή θέλει

http://www.leptomeria.gr

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα και από μένα. Δεν έχω παιδιά, αλλά θεωρώ ότι οι νονοί καλό είναι να είναι κοντά με τα βαφτηστηρια και αν είναι δυνατον να έχουν συχνή επαφη. Βλέπω ποσο καλό είναι από τη βαφτηστήρα του άντρα μου.Βέβαια έτυχε να έχουμε καλή χημεία και με τους γονεις του. Μη βιαστείς ακόμα να το ανακοινωσεις στις ανιψιες. Ο άντρας σου δεν έχει κάποιο συνάδελφο ή εσυ?(αν δουλεύεις)

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kafedaki? έγραψε:Καλησπέρα και από μένα. Δεν έχω παιδιά, αλλά θεωρώ ότι οι νονοί καλό είναι να είναι κοντά με τα βαφτηστηρια και αν είναι δυνατον να έχουν συχνή επαφη. Βλέπω ποσο καλό είναι από τη βαφτηστήρα του άντρα μου.Βέβαια έτυχε να έχουμε καλή χημεία και με τους γονεις του. Μη βιαστείς ακόμα να το ανακοινωσεις στις ανιψιες. Ο άντρας σου δεν έχει κάποιο συνάδελφο ή εσυ?(αν δουλεύεις)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΕΜΕΝΑ ΕΠΑΡΧΙΑ Κ ΗΡΘΑ ΑΘΗΝΑ Κ ΕΔΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΝΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΔΕ ΕΜΕΝΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΔΩ ΞΕΡΕΙ ΠΟΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ,Κ ΒΑΣΙΚΑ ΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΜΩΡΟΥΛΗ ΓΤ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ Κ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ....

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldy213 έγραψε:μερικές φορές υπάρχουν νονοί που μένουν δίπλα και δεν έχουν φέρει μία λαμπάδα και υπάρχουν και νονοί που μένουν μακρυά αλλά το βαφτιστήρι τους το σκέφτονται πάντα.Μην το ψάχνεις.Κάνε νονό αυτόν που πιστεύεις ότι θα ενδιαφερθεί για το παιδί.Μπορεί να μην μας φαίνεται πολύ σημαντικό αλλά είναι.Χαίρεται το παιδί όταν του φέρνει τα δώρα του,την λαμπάδα του,όταν θυμάται τα γενεθλια του ,την γιορτή του.Τώρα όσον αφορά τις δικές σου σχέσεις με άλλες κοπέλες και γενικά περι φιλίας ξέρεις πότε θα κάνεις αφού δεν έχεις ως τώρα? Όταν πάει ο μπόμπιρας σχολείο.Τότε θα γνωριστείς με άλλες μαμάδες και θα κάνεις φιλικές σχέσεις έτσι ώστε να μπορείς να πας για έναν καφέ.Εγώ χωρίς να το έχω προσπαθήσει ιδιαίτερα,δεν είμαι δηλ.απ΄αυτές που το πολυκυνηγουν έχω κάνει πολλές φιλίες με μαμάδες φίλων και συμμαθητών των παιδιών μου.Μπορώ οποιαδήποτε ωρα να πάρω τηλ.και να πω πάμε καμία βόλτα,για κανέναν καφέ?Το ξέρω αισθάνεσαι μόνη αλλά υπομονή θέλει
ΚΑΛΗΜΕΡΑ goldy213 ΜΟΥ ΣΩΣΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ,ΑΥΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΠΕΣ ΟΤΙ ΒΡΩ ΝΟΝΟ-Α ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΥ Κ ΑΝ ΡΙΞΗ ΜΟΝΟ ΤΟ ΛΑΔΙ Κ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ Κ ΜΕΤΑ ΤΠΤ ΑΝ ΠΕΣ ΜΙΑ ΣΤΟ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΦΗ ΤΙ ΚΑΝΩ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΠΛΥΓΩΘΕΙ ΓΤ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΗ ΤΟ ΔΩΡΑΚΗ ΤΟΥ ΤΗΝ ΛΑΜΠΑΔΑ ΤΟΥ,Κ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΧΙΑΡΟΝΤΕ!!ΕΧΩ ΠΟΛΟΥΣΣΣΣ ΓΝΩΣΤΟΥ ΦΙΛΕΣ ,Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΝΕ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ Κ Η ΠΕΡΙΟΣΟΤΕΡΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΡΓΗ Κ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΝΑ Ο ΝΟΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ! ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΟΤΙ ΛΑΜΠΑΔΑ ΕΧΩ ΔΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ! ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!
ΒΑΛΕ ΓΙΑ ΝΟΝΟ ΟΠΟΙΟΝ ΝΙΩΘΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ. ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ Η ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΕΠΑΦΗ.
ΑΧ ΣΕ ΕΧΩ ΜΑΚΡΙΑ ΒΡΕ ΜΑΡΙΝΑΚΙ, ΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΡΕΑ....ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΜΠΟΜΠΙΡΑ.... Very Happy

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμακα μου έγραψε:ΕΜΕΝΑ Ο ΝΟΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ! ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΟΤΙ ΛΑΜΠΑΔΑ ΕΧΩ ΔΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ! ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!
ΒΑΛΕ ΓΙΑ ΝΟΝΟ ΟΠΟΙΟΝ ΝΙΩΘΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ. ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ Η ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΕΠΑΦΗ.
ΑΧ ΣΕ ΕΧΩ ΜΑΚΡΙΑ ΒΡΕ ΜΑΡΙΝΑΚΙ, ΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΡΕΑ....ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΜΠΟΜΠΙΡΑ.... Very Happy
KAΛΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑΚΑ ΜΟΥ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ Κ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΑΝΙΨΙΕΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΝ ΤΟ ΜΠΟΜΠΙΡΑ ΓΙΑΤ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΓΟΡΙ ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ...ΔΕΝ ΣΥΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΤΕΙ ΤΩΡΑ ΑΠΛΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΝΑΜΕ Κ ΤΟ ΠΡΙΤΙΝΑΜΕ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...ΕΜ ΕΙΔΕΣ Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙ!ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΥΧΑΙΑ ΣΤΟ S'M ΓΝΩΡΙΣΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΟΡΗ 4.5 ΜΗΝΩΝ Κ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ Κ ΠΙΑΣΑΜΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ,Κ ΤΥΧΑΙΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΒΡΗΚΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ Κ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΠΑΛΙ,Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ,Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΓΝΩΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΥΧΑΙΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΧΑΧΑ Κ ΟΥΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΚΟΥ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΧΑ ΓΤ ΜΙΛΑΓΑΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΥΝΑΝΤΙΘΗΚΑΜΕ ΟΛΟΣ ΤΥΧΑΙΟΣ ,ΜΑΚΑΡΗ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΦΕΝΕΤΑΙ ΚΑΛΗ Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΗΤΕΡΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΣ ΝΑ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ Κ ΜΕΝΟΥΜΕ Κ ΚΟΝΤΑ ΑΠΟ ΤΙ ΕΙΔΑ ΝΟΜΙΖΩ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΤΕΝΟ,ΕΧΩ Κ ΕΣΑΣ Κ ΕΝΝΟΙΤΕ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΠΤ ΜΕ ΒΟΗΘΑΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,ΑΧ ΜΑΜΑΚΑ ΤΕΛΙΚΑ ΟΝΤΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΝΟΝΟΣ ΕΠΑΝΗΡΘΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ...Κ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΙΑ ΣΤΟ ΤΟΣΟ ΔΝΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΓΙΝΕΙ Η ΒΑΦΤΙΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΧΕΣΗ ΟΠΩΣ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΕΙΔΗ ΠΟΛΛΗ ΚΑΛΕΣ..ΘΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΝΕΑ ΣΗΜΕΡΑΑ ΕΙΜΑΙ ΑΓΧΟΔΗΣ ΤΥΠΟΣ

faiy


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγω θα ελεγα να περιμενεις λιγο ακομα γιατι για μενα ειναι καλυτερα να βρεις καποιον φιλο η φιλη να σας βαφτισει το παιδακι ειναι μακρυα το ανιψακι σας. Αργοτερα θα θελει το παιδακι να εχει κοντα τους νονους του και να τους βλεπει συχνα.Προτεινε σε καποιον φιλο η φιλη ισως και στο ζευγαρι που ανεφερες και κανε εξηγηση οτι αυτο που σε ενδιαφερει ειναι η επικοινωνια που θα εχουν με το παιδι και οχι η αξια των δωρων.ετσι θα εχεις και εσυ παρεουλα και το παιδακι σου θα κανει παρεα με το παιδακι τους

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βρε μαρινακι μου για καφε ειμαστε και εμεις κοντα!! που εισαι αθηνα; εγω στους νονους ειμαι τυχερη γτ καναμε παιδικο φιλο του νατρα μου και εχουμε σχεσεις καλες αλλα μην φανταστεις οτι μετις δουλειες βρισκομαστε συχνα. αντε μια φορα το μξηνα κι ατο καλοκαιρι καμια δεκαρια μερες να παραθερισουμε μαζι στο μαραθωνα. και απο την περιοσχη σου να κανεις νονο ειναι ετσι η κατασταση με τις δουλειες κ τα τρεχαματα που δεν θα ειναι πολυ συχνα κοντα τσο παιδι. βεβαια απο το να ειναι γερμανια πιο συχνα θα βρισκεστε με καποιον απο την περιοχη σου, αλλα κ παλι τα κοριτσια που λες ειναι μια καλη εναλλακτικη. σε ποια περιοχη εισαι; μοσχατο η θυμαμαι λαθος; γτ εχθες ημουν μοσχατο εγω.αν θες κανονιζουμε καφεδακι!

http://stardustwork.blogspot.com

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρινακι μας γλυκο, καταρχην μην αγχωνεσαι!! Εννοειται οτι η επαφη του παιδιου με το νονο ειναι πολυ σημαντικη και πολλες φορες η αποσταση παιζει αρνητικο ρολο. Οχι παντα ομως. Ο βασικοτερος παραγοντας ειναι να νοιαζεται ο νονος/νονα το βαφτηστηρι. Να δηλωνει την εννοια του εμπρακτα και ειλικρινα, εστω και τηλεφωνικα. Οι δικοι μου νονοι μεναν 350 χλμ. μακρια. Μπορει να εκανα και 5 χρονια να τους δω. Υπηρχε ομως ΠΑΝΤΑ επικοινωνια. Ανθρωποι φτωχοι, του χωριου, λαμπαδα δεν μου εστελναν... Παντα ομως ειχα δωρα τους: αυγα, τυρι, ελιες ο,τι μπορουσαν μου το εστελναν μεσα απο την καρδια τους. Δεν υπηρξε στιγμη που να μη νιωσω την αγαπη τη δικη τους και των 4 αγοριων τους. Ημουν η κορη και αδερφη τους. Οταν εχασα τη νονα μου πριν απο λιγα χρονια εκλαιγα σα μικρο παιδι. Ακομα και τωρα, που ειμαι ολοκληρη γυναικα, οταν πηγαινουμε στο χωριο, ο νονος και οι γιοι του σκοτωνονται ποιος θα μας πρωτοκερασει. Ο νονος μου δινει χαρτζηλικι στην κορη μου. Στη δικη μου περιπτωση λοιπον, η αποσταση δεν επηρεασε καθολου την επαφη γιατι η αγαπη ηταν μεγαλυτερη απο την αποσταση. Εχε λοιπον σαν κριτηριο την αγαπη που νιωθουν για το αγορακι σου και σιγουρα θα παρεις τη σωστη αποφαση...

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε:βρε μαρινακι μου για καφε ειμαστε και εμεις κοντα!! που εισαι αθηνα; εγω στους νονους ειμαι τυχερη γτ καναμε παιδικο φιλο του νατρα μου και εχουμε σχεσεις καλες αλλα μην φανταστεις οτι μετις δουλειες βρισκομαστε συχνα. αντε μια φορα το μξηνα κι ατο καλοκαιρι καμια δεκαρια μερες να παραθερισουμε μαζι στο μαραθωνα. και απο την περιοσχη σου να κανεις νονο ειναι ετσι η κατασταση με τις δουλειες κ τα τρεχαματα που δεν θα ειναι πολυ συχνα κοντα τσο παιδι. βεβαια απο το να ειναι γερμανια πιο συχνα θα βρισκεστε με καποιον απο την περιοχη σου, αλλα κ παλι τα κοριτσια που λες ειναι μια καλη εναλλακτικη. σε ποια περιοχη εισαι; μοσχατο η θυμαμαι λαθος; γτ εχθες ημουν μοσχατο εγω.αν θες κανονιζουμε καφεδακι!
ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΟΥ!ΣΩΣΤΑ ΣΕ ΕΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΤΙΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ,Κ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΘΑ ΣΤΟ ΒΑΦΤΙΖΑ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ Κ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙΣ Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ..ΟΛΟΙ ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νενεν έγραψε:Μαρινακι μας γλυκο, καταρχην μην αγχωνεσαι!! Εννοειται οτι η επαφη του παιδιου με το νονο ειναι πολυ σημαντικη και πολλες φορες η αποσταση παιζει αρνητικο ρολο. Οχι παντα ομως. Ο βασικοτερος παραγοντας ειναι να νοιαζεται ο νονος/νονα το βαφτηστηρι. Να δηλωνει την εννοια του εμπρακτα και ειλικρινα, εστω και τηλεφωνικα. Οι δικοι μου νονοι μεναν 350 χλμ. μακρια. Μπορει να εκανα και 5 χρονια να τους δω. Υπηρχε ομως ΠΑΝΤΑ επικοινωνια. Ανθρωποι φτωχοι, του χωριου, λαμπαδα δεν μου εστελναν... Παντα ομως ειχα δωρα τους: αυγα, τυρι, ελιες ο,τι μπορουσαν μου το εστελναν μεσα απο την καρδια τους. Δεν υπηρξε στιγμη που να μη νιωσω την αγαπη τη δικη τους και των 4 αγοριων τους. Ημουν η κορη και αδερφη τους. Οταν εχασα τη νονα μου πριν απο λιγα χρονια εκλαιγα σα μικρο παιδι. Ακομα και τωρα, που ειμαι ολοκληρη γυναικα, οταν πηγαινουμε στο χωριο, ο νονος και οι γιοι του σκοτωνονται ποιος θα μας πρωτοκερασει. Ο νονος μου δινει χαρτζηλικι στην κορη μου. Στη δικη μου περιπτωση λοιπον, η αποσταση δεν επηρεασε καθολου την επαφη γιατι η αγαπη ηταν μεγαλυτερη απο την αποσταση. Εχε λοιπον σαν κριτηριο την αγαπη που νιωθουν για το αγορακι σου και σιγουρα θα παρεις τη σωστη αποφαση...
ΑΚΡΙΒΩΣΣΣΣΣ ΣΥΜΦΩΝΟΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΠΡΟΤΙΝΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΒΑΦΤΙΣΕΙ Η ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΝΕ Κ ΠΑΝΤΑ ΜΙΛΑΜΕ ΣΤΟ ΤΗΛ ΣΤΟ FB ΣΤΟ SKYPE Κ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΠΡΙΝ ΤΟΥΣ ΠΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ((ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΙΣΤΕ ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΛΛΑΔΑ Κ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΦΘΗΝΑ))ΑΠΟ ΚΡΕΜΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΠΟ ΤΟΥ ΑΠΟ ΣΑΜΠΟΥΑΝ Κ ΡΟΥΧΑ ,,ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΚΟΙΝΟΝΙΑ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΝΤΑ,Κ ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ Κ ΣΥΓΟΥΡΑ ΘΑ ΜΙΛΑΜΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΧΑΘΟΥΜΕ,ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ Κ Τ ΑΛΛΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΓΕΡΜΑΝΙΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΝ ΔΝΕ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΔΩ .....ΕΧΩ ΚΑΤΑΜΠΕΡΔΕΥΤΗ Κ ΝΟΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΑΚΡΥΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΕΝΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΜΕ ΕΙΧΕ ΒΑΦΤΙΣΕΙ Η ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΝΑΩ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΧΑΧΑ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΦΩΝΑΖΩ ΝΟΝΑ Κ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΗΡΘΕ Κ 4-5 ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕΧΡΙ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΗ ΜΟΥ Κ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΦΕΡΝΕΙ Κ ΜΟΥ ΠΕΙΡΑΝ Κ ΤΟ ΚΑΘΗΣΜΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΔΩΡΟ ΕΠΙΚΟΙΝΟΝΙΑ ΜΕΤΡΑΕΙ

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
που στον πειραια εισαι; εγω μενω κερατσινι κ δουλευω χατζηκυριακειο.

http://stardustwork.blogspot.com

firsttimemommy

firsttimemommy
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μαρινάκι να σου πω! Εγώ είμαι στον 8ο μήνα και είμαι απο τις τυχερες γτ απο την δουλεία μου θέλουν όλοι να μου το βαφτισουν και η συνυφαδα μου! Τελικά επιλέξαμε την συνυφάδα μου !ον γτ ειναι στην ηίκια μου και ειμασταν και συμαθητριες στο Λυκειο και γιατι ειναι παντρεμενη με τον αδερφο του άντρα μου θα ειναι παντα κοντα στο γιο μου και δεν θα του λειωει η λαμπάδα ή η παρουσια της!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε:που στον πειραια εισαι; εγω μενω κερατσινι κ δουλευω χατζηκυριακειο.
ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ ΖΕΑ ΚΟΝΤΑ...ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
firsttimemommy έγραψε:Μαρινάκι να σου πω! Εγώ είμαι στον 8ο μήνα και είμαι απο τις τυχερες γτ απο την δουλεία μου θέλουν όλοι να μου το βαφτισουν και η συνυφαδα μου! Τελικά επιλέξαμε την συνυφάδα μου !ον γτ ειναι στην ηίκια μου και ειμασταν και συμαθητριες στο Λυκειο και γιατι ειναι παντρεμενη με τον αδερφο του άντρα μου θα ειναι παντα κοντα στο γιο μου και δεν θα του λειωει η λαμπάδα ή η παρουσια της!!
ΑΧ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗΣ ΤΥΧΕΡΕΣ,ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΑΦΤΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΑΛΛΑΞΕ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΟΥΤΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΤΑΝ ΟΥΤΕ ΤΠΤ ΞΑΦΝΙΚΑ Κ ΑΠΛΑ ΟΑΝ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΟΨΕ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ Κ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΣ ΜΙΛΑΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΦΤΙΖΕ Κ ΟΛΆΣ

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου μαρινακι..πραγματικα διαβαζω αυτα που γραφεις κ μου θυμιζεις τον εαυτο μου..πειραιωτισσα ειμαι κ εγω..χαρα μου να γνωριστουμε να τα λεμε.. Very Happy

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ante bre κοριτσια να γνωσριστουμε η συντοπιτισσες. λοιπον απο βδομαδα θα σας πω ποια απογευματα εχω κενα να παμε τα παιδακια στη μαρινα ζεασ βολτα να γνωριστουμε κ να κατσουμε κ για καφε! φιλια πολλα!!!

http://stardustwork.blogspot.com

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
που κοντα μενετε στον πειραια?εγω ειμαι κερατσινι.

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω μενω στην πλατεια της χαραυγης , στον αγιο ευθυμη, αλλα παω το μικρο μου και μαρινα ζεας βολτες γτ μενει η κουμπαρα μου εκει κοντα κ ταμπουρια κατεβαινουμε στην πλατεια κ δραπετσωνα. ολα αυτα οταν δεν χω δουλεια, αλλιως κανουμε μια μικρη βολτα στη γειτονια-το τετραγωνο-γιανα αλλαξει και ομικρος λιγο παραστασεις. κερατσινι που εισαι εσυ;

http://stardustwork.blogspot.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις