Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
24 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 24 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεωργία02/07/10 έγραψε:
mamavivo έγραψε:
γεωργία02/07/10 έγραψε:
mamavivo έγραψε:
γεωργία02/07/10 έγραψε:Πλάκα μου κάνεις... Λες να συμπεθερέψεις με τον Σακη... καλά μεγάλο καμακι ο μικρός.... πεθαίνω....

Και εγω δουλεια είμαι... πέρασα και από γιαγια είναι καλύτερα... λίγο εξαντλημένη αλλα ο βήχασ τέλος... έχει εκεί και τις γειτόνισες που την αγαπάνε πολύ...

Σκέφτομαι να βουτήξω τον Γαβριήλ και να πάμε waterland το απόγευμα...
http://waterland.gr/
θα τηλ και την ξαδέρφη μου, να μην τον κυνηγάω μόνη μου, αλλά έχω δυο θέματα...
1ον θέλει πάνα για μπάνιο στις πισίνες? μην μου κατουρήσει και τρέχω και δεν φτάνω...
2ον λες να αρχίζει να πίνει το νερό όπως στην μπανιέρα? λές να έχει αλλεργία δεν τον ξαναέβαλα σε πισινα... πόση ώρα κάνει??

να τηλ τον παιδιατρο?

ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΠΙΣΙΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ σιγουρα θα πινει το νερο ,για αλλεργια χλωμο αλλα ποσο καλες ειναι αυτες οι πισινες γαμωτο?
ναι παρε τον παιδιατρο και ρωτα τον καλυτερα.
Εγω δεν θα τον εβαζα,εγω εδω και επαθα ουρολοιμωξη απο πισινα.

ελα ρε μην μου λες τέτοια... γαμωτο και έχω ακουσει τα καλύτερα, και η κουμπάρα μου με τα κοριτσάκια της 3 και 4 χρονων και η κομμωτρια μου με το αγοράκι της 7 χρονων εκεί τα πάνε...
κοιτα αν εχουν παει και οι αλλοι και ειναι δοκιμασμενη οκ .αλλα ρωτα γιατρο πρωτα Πήρα τηλ τον γιατρο έχει δουλειά, του έστειλα μνμ περιμένω να με πάρει...

όσο για το νερό θα μπω και εγω μαζί του... λες να μου σπάσει τα νεύρα... θα έχω την ξαδερφη για back up plan... θα πάρω και καρότσι μήπως κουραστει και ξεραθεί... λέμε τωρα... πιο πολύ για τιμωρία θα το πάρω...
οχι ρε θα το απολαυσει παραααααα πολυ,θα τρελαθει απο την χαρα του και θα τσαλαβουτα,αλλα οτι θα πιει νερο ειναι στανταρρρρρρρρ ,σαν τα σκυλια κανουν.και μετα θα ξεραθει σιγουρα απο την κουραση,εδω ο Διονυσης χτες μπανιο στην μπανιερα κανα 45λεπτο και μετα ξερος.Λυσσαξε εκει μεσα.Λουτσα ολο το σπιτι βεβαια,πεταγα πετσετες κατω για να καταφερω να περασω Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Αλλά θα δω... αν δεν μιλήσω με γιατρο δεν κανονίζω...
ναι μιλα με τον doc πρωτα
εμενα κοιμαται το καμαρι μου,ελιωσε απο τις 06,00 το πρωι ειναι ξυπνιος .Το απογευμα θα παει για μπανακι . Very Happy Very Happy

Σε καταλαβαίνω Βιβή μου και εγω όταν είχαμε πέρυσι τα τρεχάματα με το ατυχημα άφησα τον μικρό 10 μέρες στην μαμα μου στο εξοχικό... μου έλειπε τρελα αλλά ήξερα ότι καλοπερνάει... το καλό είναι ότι δεν με ζητάει ποτε όταν λείπω, βέβαια όταν με είδε μετά από τόσες μέρες κόλησε πάνω μου για 5 ώρες και αν τον άφηνα κάτω έκλαιγε... τωρα που ο Διονυσακης είναι παλικάρι και καταλαίνει τα πάντα θα επράσει σούπερ.... θα κάνει και τις επιτυχίες του ο greek lover.... Wink
kala στανταρ θα εχουμε ερωτες Very Happy Very Happy Very Happy και τον αντρα μου ετσι τον λεγανε παλια...πολυ παλιααααααααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy ελπιζω να μην παθει κανα στερητικο και φρικαρει Shocked Shocked αν και παντα περναει σουπερ εκει. Very Happy Very Happy

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamavivo έγραψε:re κοριτσια για πες τε μου

ο μικρος 4 μηνων της ξαδελφης μου απο ησυχο παιδακι εχει γινει μια γκρινια και μιση ,δεν θελει να βγαινει εξω,ολη την νυχτα ξυπνιος και κλαιει ,δεν θελει την κουνια,δεν θελει καροτσι,προσπαθει να σηκωθει,βεβαια εχουν ασπρισει τα ουλα του αλλα ολη μερα να κλαιει απο αυτο?πολυ γκρινια και κλαιει με αναφιλητα,του βαζει κρεμα τιποτα,του δινει depon τιποτα.Τωρα εκλαιγε που με πηρε δεν ηθελε στο καροτσι πανω απο 10λεπτο.εχει να μαγειρεψει 2 βδομαδες,βολτα τον κανει 2 ωρες και παλι τιποτα.
Οταν παει στους παππουδες πολυ ησυχος ειναι και δεν την πιστευουν κιολας.
επισης παιρνει σιροπι για παλινδομιση ,δεν βγαζει τιποτα μου λεει .
Ειχε αλλαξει γαλα αλλα τον πειραξε και ξαναγυρισε στο παλιο βεβαια αλλα ακομα τα κακα πρασινα και μυριζουν
τι να γινετε.δεν ξερω πως να την βοηθησω
η γιατρος της λεει ειναι ουλα,μπορει και λιγοι κολικοι και οτι γενικα ειναι νευρικο μωρο.

prasina kaka kanei to upoalergiko gala etsi kanei kai o mikros mou kai mou to eipe o giatros. auto pou klaei omws den einai fisiologiko. kolikoi panw apo 3-4 fores tin eudomada den einai normal, dontia oli mera den ginetai, o giatros aparadektos, mipos na to paei to mwro se allo giatro!!!!

kai molis egrapsa auta eida ta upoloipa Smile ola kala.

Very Happy

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalispera kai apo'mena. koritsia kai i melina arxise teleutaia na xtipaei... to kanei araia afou tin malonw kathe fora omws o mpampas mas ta xalaei. simera piga super kai gurizw k mou leei tin afise na tou dosei sfaliares mexri pou tou xalase ta gialia Shocked tetoia kanei kai ta pairnw me ton andra mou. o kopos mou paei strafi!!!!
se genikes grames i melina akouei an tis lew kai tis eksigw oti den epitrepetai na kanei kati, uparxoun omws stigmes otan teleionei i upomoni, eimai kai kourasmeni Razz kai fonazw kai ligo. me ton mpampa tis exoume sumfwnisei oti den tha tis parei to meros kai as tin lipatai na tin vlepei stenaxorimeni. i pethera mou apla feugei apo to domatio afou tis exw traviksi tin prosoxi. eimai kaigw tis apopsis oti oloi prepei na kanoun auto pou lene o gonis!!! otan megalwsei to paidi mou thelw na min mou ftaei kanis gia to pos egine.

ria ti kako auto me tin mama sou.... an itan i pethera tha elega entaksi... kai i dikia mou menei apo panw kai den voithaei.... alla den me pirazei kiolas toulaxiston. mia sto toso an tis paw ti mikri na paw giatro mo mwro as poume den leei oxi, i kanena vradu afou koimithoun na pame kamia volta me ton andra mou erxetai spiti mas. ti den tha edina omws na eixa tin mama mou poio konta... OXI omws mesa sto spiti mou!!!

na sas pw gia tin pana tha grapsw poio katw....

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
prwta tha pw oti pisteuw oti ta paidakia mas einai se ilikia pou kovetai i pana! arnoumai na pisteuw oti egw eimoun poio eksipni apo tin melina i i mama mou kaliteri apo emena kai egw ekopsa ti pana prin klisw ta 2!!!! apla voleuei i pana...

ksekinisa me to na tin afinw gimni apo tin mesi kai kato. sinexia mesa sto spiti me to gio gio apo piso tis. ta ekane panw tis 5-6 fores sinolika. tin rwtousa sinexia an thelei tsisa. tin evaza sto gio gio kai paizame ekei kai mia wra mexri na ta kanei... tin prwti fora pou ta ekane kai kathe fora tis ediksa oti xairomai para poli. an arxize na ta kanei orthia tis fonaza kai tin pigaina amesos sto gio gio. etsi to kinigito mexri pou ta tsisa ta ekane mono sto gio gio ektos to mesimeri pou gia upno eixe pana kai tote ekane kai ta kaka tis....
ena mesimeri omws tin afinw xoris pana gia upno, to gio gio mesa sto domatio. meta apo ligo akouw "mamaaa kaka". paw koitaw to gio gio, tipota. tin rotaw pou einai ta kaka k mou dixnei pisw apo tin kourtina... ta pairnw kai ta petaw mesa sto go gio kai tis lew oti ta kaka ta kanoume sto gio gio. tin epomeni pali ta idia kai auti ta kani pisw apo tin porta kai ta skepazei me ena kouvadaki. pali ta petaw sto gio gio kai eksigw. tin triti mera akouw apo to domatio tis "eti mpavoooo" etsi mpravo leme otan kanei tsisa. paw mesa kai eixe kanei ta kaka sto gio gio ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #9 - Σελίδα 2 215994
apo tote kaka mono sto gio gio...
akoma tin exw gimni apo mesi k kato kai tha prepei na mathei na katevasei rouxa alla exoume xrono... simera koritsia tin akouw "titaaa" trexontas sto domatio tis. se ligo akouw kai to "eti mpavo" eixe kanei kai kaka kai tsisa sto gio gio.
edw kai kairo den fovamai oti tha ta kanei mesa sto spiti. paei moni tis sto gio gio. akoma kai ti nixta spania ta kanei sti pana. ta kanei sto gio gio prin koimithei kai me to pou tha ksipnisei, enw foraei pana erxetai kai mou leei "tita" opote tin vazw gio gio.

otan vgienoume ekso frontizw na ta exei kanei kai etsi den eixame provlima mexri twra. prepei omws oposdipote na parw ena gio gio taksidiou...

auta me tin pana. thelei poli upomoni, epimoni, kai gia ta koritsia pou den einai sto spiti oli mera prepei na simfonisete me to atomo pou krataei to paidi na akolouthisete tin idia taktiki...

egrapsa polu kai simera Very Happy kalinixta kai filia ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #9 - Σελίδα 2 215994

γεωργία02/07/10

γεωργία02/07/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μόλις του έβγαλα την πανα... Και του έβαλα βρακι του εξήγησα που τα κάνουμε και τον έχω απο κοντά... Δεν τα λέει αλλα ποντάρω στο γεγονός ότι είναι συχασιαρης και αν τα κάνει πάνω του θα αρχίσει να καταλαβαίνει... Ειδομεν!!! Θα σας ενημερώσω για νεότερα...

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεωργία02/07/10 έγραψε:Μόλις του έβγαλα την πανα... Και του έβαλα βρακι του εξήγησα που τα κάνουμε και τον έχω απο κοντά... Δεν τα λέει αλλα ποντάρω στο γεγονός ότι είναι συχασιαρης και αν τα κάνει πάνω του θα αρχίσει να καταλαβαίνει... Ειδομεν!!! Θα σας ενημερώσω για νεότερα...

kali epituxia!!! kali arxi Smile

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσακιαααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσαρες τι κανετε;

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:καλημερα κοριτσαρες τι κανετε;
καλημερα πουλακι μου τι κανεις?πως περασατε Σ-Κ?τι φτιαχνεις στην ταρατσα?μονωση?

Εγω μονη σαν το λεμονι,το σαββατο τα ηπια,γκολ εγινα ,αλλα χτεεες κυριαααα ,κοιταγα το ταβανι με τις ωρες ομως. Very Happy Very Happy

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ενα εχω να πω περασα ενα σαββατοκυριακο με κατσαριδες.πως τα καταφερα και δεν επαθα ανακοπη ενας θεος ξερει.

ναι βιβη μου φτιαχνουμε τη μονωση και το μπαρμπεκιου στην ταρατσα για να καθομαστε εκει με την μικρη.

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:ενα εχω να πω περασα ενα σαββατοκυριακο με κατσαριδες.πως τα καταφερα και δεν επαθα ανακοπη ενας θεος ξερει.



παναγια μου ...επιδρομη ειχες?


ναι βιβη μου φτιαχνουμε τη μονωση και το μπαρμπεκιου στην ταρατσα για να καθομαστε εκει με την μικρη.

πολυ καλη ιδεα και εξυπνη ...θα ειναι η οαση της Μυρσινης Very Happy Very Happy

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
4 ρε γαμησε τα.επαθα σοκ.καποια στιγμη αισθανθηκα την καρδια μου να πεταριζει.λεω οχι δε θα παθεις και ανακοπη για τις κατσαριδες θα αναλαβει ο αντρας.

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:4 ρε γαμησε τα.επαθα σοκ.καποια στιγμη αισθανθηκα την καρδια μου να πεταριζει.λεω οχι δε θα παθεις και ανακοπη για τις κατσαριδες θα αναλαβει ο αντρας.
Γιατι βγηκαν?ετσι?ή κανατε κατι?

τωρα ολα οκ?ή τις αφησες σπιτι να κανουν παρτυ?ααχχαχαχα
θελω να σου πω οτι ΑΓΑΠΩ κατσαριδες για καποιο σχιζοφρενικο λογο της υπαρξης μου.ΜΗΝ ΜΕ ΒΡΙΣΕΙς ΟΚ?

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
grammatiki έγραψε:4 ρε γαμησε τα.επαθα σοκ.καποια στιγμη αισθανθηκα την καρδια μου να πεταριζει.λεω οχι δε θα παθεις και ανακοπη για τις κατσαριδες θα αναλαβει ο αντρας.
Γιατι βγηκαν?ετσι?ή κανατε κατι?

τωρα ολα οκ?ή τις αφησες σπιτι να κανουν παρτυ?ααχχαχαχα
θελω να σου πω οτι ΑΓΑΠΩ κατσαριδες για καποιο σχιζοφρενικο λογο της υπαρξης μου.ΜΗΝ ΜΕ ΒΡΙΣΕΙς ΟΚ?

πλακα κανεις.να στις στειλω τοτε ρε.τις εξουδετερωσε ολες ο αντρας μου.στις επομενες ομως θα σε εχω στα υποψην μου. Very Happy

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
mamavivo έγραψε:
grammatiki έγραψε:4 ρε γαμησε τα.επαθα σοκ.καποια στιγμη αισθανθηκα την καρδια μου να πεταριζει.λεω οχι δε θα παθεις και ανακοπη για τις κατσαριδες θα αναλαβει ο αντρας.
Γιατι βγηκαν?ετσι?ή κανατε κατι?

τωρα ολα οκ?ή τις αφησες σπιτι να κανουν παρτυ?ααχχαχαχα
θελω να σου πω οτι ΑΓΑΠΩ κατσαριδες για καποιο σχιζοφρενικο λογο της υπαρξης μου.ΜΗΝ ΜΕ ΒΡΙΣΕΙς ΟΚ?

πλακα κανεις.να στις στειλω τοτε ρε.τις εξουδετερωσε ολες ο αντρας μου.στις επομενες ομως θα σε εχω στα υποψην μου. Very Happy
αχαχχαχααχχαχαχ ΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙς .

τι βαρεμαρα παλι εχω Sad Sad
ο Διονυσακης ταλιμπανιζει ταμαλα .εχει και γκομενακι τωρα και καθοντε χερι χερι και πετανε βοτσαλακια στην παραλιααααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Ο οποιος ειναι πολυ ησυχος στην θαλασσα πρωτοφανες,οχι μεσα,εξω εννοω.μαλλον ειναι που ειναι και η σοφουλα εκει και καθοντε μαζι . Very Happy Very Happy

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
grammatiki έγραψε:
mamavivo έγραψε:
grammatiki έγραψε:4 ρε γαμησε τα.επαθα σοκ.καποια στιγμη αισθανθηκα την καρδια μου να πεταριζει.λεω οχι δε θα παθεις και ανακοπη για τις κατσαριδες θα αναλαβει ο αντρας.
Γιατι βγηκαν?ετσι?ή κανατε κατι?

τωρα ολα οκ?ή τις αφησες σπιτι να κανουν παρτυ?ααχχαχαχα
θελω να σου πω οτι ΑΓΑΠΩ κατσαριδες για καποιο σχιζοφρενικο λογο της υπαρξης μου.ΜΗΝ ΜΕ ΒΡΙΣΕΙς ΟΚ?

πλακα κανεις.να στις στειλω τοτε ρε.τις εξουδετερωσε ολες ο αντρας μου.στις επομενες ομως θα σε εχω στα υποψην μου. Very Happy
αχαχχαχααχχαχαχ ΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙς .

τι βαρεμαρα παλι εχω Sad Sad
ο Διονυσακης ταλιμπανιζει ταμαλα .εχει και γκομενακι τωρα και καθοντε χερι χερι και πετανε βοτσαλακια στην παραλιααααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Ο οποιος ειναι πολυ ησυχος στην θαλασσα πρωτοφανες,οχι μεσα,εξω εννοω.μαλλον ειναι που ειναι και η σοφουλα εκει και καθοντε μαζι . Very Happy Very Happy

μπραβο το παιδι μια χαρα.θα γυρισει μαυρισμενος.

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα τι κανετε?εγω εδω παλευω να μαθω την ειρηνη να τα κανει στο γιογιο.λεω να το σταματησω κανενα μηνα και να το ξεκινησουμε μετα παλι γιατι δεν βλεπω φως.ενω θελει να κανει τσισα,μολις την βαζω στο γιογιο κρατιεται.μολις της βαλω το βρακι τα κανει Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
εχω βαρεθει να σφουγγαριζω.

ρε κοριτσια να ρωτησω με τι τα κοιμιζεται το βραδυ?φανελακι?μονο με το παμπερς?
εγω τις εχω μονο με το παμπερς(την μικρη,η μεγαλη με το βρακακι) και γινεται μουσκεμα ρε κοριτσια.τα μαλλια της,η πλατη της τρεχει νερο.τι θα το κανω αυτο το μικρο,ιδρωνει πολυ.
παω να σας μελετησω.

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βιβη παιδι μου εισαι ΤΡΕΛΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ????
σου αρεσουν οι κατσαριδες??????????????
δεν πας καλα το ξερεις?????????????????
δεν σε ηξερα πριν 3-4 χρονια που ημουν μυτιληνη.εκει να δεις κατσαριδες.μπαμπατσικες!εγω τις αποκαλουσα "ΤΟ ΤΕΡΑΣ" γιατι ηταν πολυ μεγαλες.

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:βιβη παιδι μου εισαι ΤΡΕΛΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ????
σου αρεσουν οι κατσαριδες??????????????
δεν πας καλα το ξερεις?????????????????
δεν σε ηξερα πριν 3-4 χρονια που ημουν μυτιληνη.εκει να δεις κατσαριδες.μπαμπατσικες!εγω τις αποκαλουσα "ΤΟ ΤΕΡΑΣ" γιατι ηταν πολυ μεγαλες.

μισω τα γατια και αγαπω κατσαριδες..ανωμαλο το ξερω.. Very Happy Very Happy
Οσο για τον υπνο ετσι κοιμιζω και εγω τον Διονυση ,αλλα του βαζω κλιματιστικο επι το πλειστον με το fan χαμηλα αχαχχαχαχα.το εμαθαααααα Very Happy Very Happy Very Happy
Παρεπιπτοντως στο θεμα με τα πολιτικα η litsakos μας κουτσομπολευει τουρτιτσα μουυυυυυυυυυυυυυυυυ Very Happy Very Happy

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παναγια μου ρε γεωργια και πως επιβιωσες με τετοιες κατσαριδες;με τοση ζεστη πυο εχει αυτες τις ημερες και εμενα μουσκεμα γινεται .απλα βαζω λιγο κλιματιστικο και επανερχεται.με το φανελακι την κοιμιζω

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:βιβη παιδι μου εισαι ΤΡΕΛΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ????
σου αρεσουν οι κατσαριδες??????????????
δεν πας καλα το ξερεις?????????????????
δεν σε ηξερα πριν 3-4 χρονια που ημουν μυτιληνη.εκει να δεις κατσαριδες.μπαμπατσικες!εγω τις αποκαλουσα "ΤΟ ΤΕΡΑΣ" γιατι ηταν πολυ μεγαλες.

μισω τα γατια και αγαπω κατσαριδες..ανωμαλο το ξερω.. Very Happy Very Happy
Οσο για τον υπνο ετσι κοιμιζω και εγω τον Διονυση ,αλλα του βαζω κλιματιστικο επι το πλειστον με το fan χαμηλα αχαχχαχαχα.το εμαθαααααα Very Happy Very Happy Very Happy
Παρεπιπτοντως στο θεμα με τα πολιτικα η litsakos μας κουτσομπολευει τουρτιτσα μουυυυυυυυυυυυυυυυυ Very Happy Very Happy
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

τις γατες τις μισω και εγω.

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:
mamavivo έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:βιβη παιδι μου εισαι ΤΡΕΛΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ????
σου αρεσουν οι κατσαριδες??????????????
δεν πας καλα το ξερεις?????????????????
δεν σε ηξερα πριν 3-4 χρονια που ημουν μυτιληνη.εκει να δεις κατσαριδες.μπαμπατσικες!εγω τις αποκαλουσα "ΤΟ ΤΕΡΑΣ" γιατι ηταν πολυ μεγαλες.

μισω τα γατια και αγαπω κατσαριδες..ανωμαλο το ξερω.. Very Happy Very Happy
Οσο για τον υπνο ετσι κοιμιζω και εγω τον Διονυση ,αλλα του βαζω κλιματιστικο επι το πλειστον με το fan χαμηλα αχαχχαχαχα.το εμαθαααααα Very Happy Very Happy Very Happy
Παρεπιπτοντως στο θεμα με τα πολιτικα η litsakos μας κουτσομπολευει τουρτιτσα μουυυυυυυυυυυυυυυυυ Very Happy Very Happy
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

τις γατες τις μισω και εγω.

και εγω δεν τις θελω.τι κουτσομπολιο κανει;

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:
mamavivo έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:βιβη παιδι μου εισαι ΤΡΕΛΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ????
σου αρεσουν οι κατσαριδες??????????????
δεν πας καλα το ξερεις?????????????????
δεν σε ηξερα πριν 3-4 χρονια που ημουν μυτιληνη.εκει να δεις κατσαριδες.μπαμπατσικες!εγω τις αποκαλουσα "ΤΟ ΤΕΡΑΣ" γιατι ηταν πολυ μεγαλες.

μισω τα γατια και αγαπω κατσαριδες..ανωμαλο το ξερω.. Very Happy Very Happy
Οσο για τον υπνο ετσι κοιμιζω και εγω τον Διονυση ,αλλα του βαζω κλιματιστικο επι το πλειστον με το fan χαμηλα αχαχχαχαχα.το εμαθαααααα Very Happy Very Happy Very Happy
Παρεπιπτοντως στο θεμα με τα πολιτικα η litsakos μας κουτσομπολευει τουρτιτσα μουυυυυυυυυυυυυυυυυ Very Happy Very Happy
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

τις γατες τις μισω και εγω.

και εγω δεν τις θελω.τι κουτσομπολιο κανει;
καλοπροαιρετο!!και καλα οτι δεν μπαινουν στο τι σκεφτεστε γιατι εγω και η τουρτιτσα εχουμε κανει κλικα και θα της την πουμε Very Happy Very Happy Very Happy χαβαλε κανει στην black beauty που τους λεει οτι φευγουν κοριτσια απο το forum.

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammatiki έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:
mamavivo έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:βιβη παιδι μου εισαι ΤΡΕΛΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ????
σου αρεσουν οι κατσαριδες??????????????
δεν πας καλα το ξερεις?????????????????
δεν σε ηξερα πριν 3-4 χρονια που ημουν μυτιληνη.εκει να δεις κατσαριδες.μπαμπατσικες!εγω τις αποκαλουσα "ΤΟ ΤΕΡΑΣ" γιατι ηταν πολυ μεγαλες.

μισω τα γατια και αγαπω κατσαριδες..ανωμαλο το ξερω.. Very Happy Very Happy
Οσο για τον υπνο ετσι κοιμιζω και εγω τον Διονυση ,αλλα του βαζω κλιματιστικο επι το πλειστον με το fan χαμηλα αχαχχαχαχα.το εμαθαααααα Very Happy Very Happy Very Happy
Παρεπιπτοντως στο θεμα με τα πολιτικα η litsakos μας κουτσομπολευει τουρτιτσα μουυυυυυυυυυυυυυυυυ Very Happy Very Happy
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

τις γατες τις μισω και εγω.

και εγω δεν τις θελω.τι κουτσομπολιο κανει;
βιβη δεν καταλαβα τι θελει να πει ο ποιητης?στο θεμα με τα πολιτικα λεω.ποια κλικα?

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:
grammatiki έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:
mamavivo έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:βιβη παιδι μου εισαι ΤΡΕΛΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ????
σου αρεσουν οι κατσαριδες??????????????
δεν πας καλα το ξερεις?????????????????
δεν σε ηξερα πριν 3-4 χρονια που ημουν μυτιληνη.εκει να δεις κατσαριδες.μπαμπατσικες!εγω τις αποκαλουσα "ΤΟ ΤΕΡΑΣ" γιατι ηταν πολυ μεγαλες.

μισω τα γατια και αγαπω κατσαριδες..ανωμαλο το ξερω.. Very Happy Very Happy
Οσο για τον υπνο ετσι κοιμιζω και εγω τον Διονυση ,αλλα του βαζω κλιματιστικο επι το πλειστον με το fan χαμηλα αχαχχαχαχα.το εμαθαααααα Very Happy Very Happy Very Happy
Παρεπιπτοντως στο θεμα με τα πολιτικα η litsakos μας κουτσομπολευει τουρτιτσα μουυυυυυυυυυυυυυυυυ Very Happy Very Happy
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

τις γατες τις μισω και εγω.

και εγω δεν τις θελω.τι κουτσομπολιο κανει;
βιβη δεν καταλαβα τι θελει να πει ο ποιητης?στο θεμα με τα πολιτικα λεω.ποια κλικα?
gia plaka μωρε το λεει Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις