Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
39 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 39 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Birth Story

Birth Story
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια ψαχνω ενα ομορφο μερος για να κανουμε διακοπουλες με τα παιδακια μας!!!Ξερετε να ειναι πανω στο κυμα να μην χρειαζεται να παιρνουμε το αυτοκινητο για να παμε στη θαλασσα και να ειναι πολυυυυυυ φθηνα!!!!Πολλα ζηταω ετσι???ακουω προτάσεις...και φυσικα οχι σε νησι!!!Ειναι πανακριβο το πλοιο,οδικώς μονο!!!!

https://www.facebook.com/home.php?sk=h#!/birth.story

tsourekaki

tsourekaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πλαταμώνας, σκαφιδια ηλείας, βόρεια ευβοια!απο νησι παντως εγω ψηφιζω αμοργο.και πολυ φθηνα και με παιδια!

Birth Story

Birth Story
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σκαφιδια Ηλειας???ειναι καλα εκει?πρωτη φορα το ακουω συτο το μερος!ξερεις κανενα ενουκιαζομενο/ξενοδοχειο?

https://www.facebook.com/home.php?sk=h#!/birth.story

Σισσίνι

Σισσίνι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Birth Story έγραψε:σκαφιδια Ηλειας???ειναι καλα εκει?πρωτη φορα το ακουω συτο το μερος!ξερεις κανενα ενουκιαζομενο/ξενοδοχειο?


Η Ηλεία είναι πανέμορφος νομός με πολύ ωραίες παραλίες και καταπράσινα βουνά!
Αξίζει για οικογενειακες διακοπές. Η Κυλλήνη είναι πολύ ωραία με καινούριες ξενοδοχειακες εγκαταστάσεις.
Αν κανεις μια αναζήτηση στο ιντερνετ θα δεις ωραία πράγματα για το νομό. I love you

Michelangelo

Michelangelo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Παιδια ενα μερος πολυ ομορφο με ωραια παραλια με αμμουδια ειναι το Αρκουδι Ηλειας... και ενα ξενοδοχειο με πισινα και σχετικα καλη τιμη ειναι το Αρκουδι hotel... επισης με το αυτοκινητο πας και στη Λευκαδα αλλα ειναι λιγο μακρυα απο την Αθηνα...!!!

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Σισσίνι έγραψε:Η Κυλλήνη είναι πολύ ωραία με καινούριες ξενοδοχειακες εγκαταστάσεις.
Αν κανεις μια αναζήτηση στο ιντερνετ θα δεις ωραία πράγματα για το νομό. I love you

Χθες πήρε το μάτι μου την Ελένη Μενεγάκη να κάνει εκπομπή από την Κυλλήνη. Θα είναι όλη τη βδομάδα εκεί! Για ρίξτε της μια ματιά να πάρετε ιδέες! Μου άρεσε πολύ ένα δάσος που παρουσίασαν, όπου και καλά κάποτε ζούσαν οι Κένταυροι!

http://www.eimaimama.gr

mitsi

mitsi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Birth Story και εγω σε αυτην την φαση ειμαι και ψαχνω..

βορεια ευβοια μου εχουν πει και εμενα π.χ αγια αννα,πευκι,αγιος γεωργιος

μου εχουν πει επισης για μεσσηνια πχ
φοινικουντα,ΣΤΟΥΠΑ ειναι σχετικα οικονομικα αλλα λιγο μακρυα με ασχημο διαδρομη

αυτα σκεφτομαι και για μενα δεν εχω παει για να σου πω εγκυρα κατι!

Birth Story

Birth Story
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
περσι πηγαμε βορεια ευβοια,στις ροβιες!δεν ειχε καμια αμμουδια στην περιοχη,πετρα μεσα και εξω απο τη θαλασσα!και γω με το ζορι εμπαινα!και το μεγαλο προβλημα ηταν οι μελισσες/σφηκες!μιλαμε οτι γινοτανε πανικος,ακομα και μεσα στη θαλασσα μας κυνηγουσαν.το μεσημερι δεν μπορουσαμε να φαμε στο μπαλκονι,τρωγαμε μεσα με κλειστα παραθυρα!!!ΧΑΜΟΣ!απ οτι μας ειπαν εχουν καθε χρονο μελισσες αλλα περσι ηταν σε ...εξαρση το φαινομενο!αφου να φανταστειτε εφευγε ο κοσμος απο το καμπιγκ της περιοχης!!!εγω δεν ξαναπαταω στην περιοχη!και δεν εχει και τιποτα φοβερο απο παραλιες,χωρια γραφικα!!!φετος λοιπον θελω απεραντες αμμουδιες να κανει και τις βουτιες της και η μικρη μου!!!

https://www.facebook.com/home.php?sk=h#!/birth.story

happymommy

happymommy
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μανούλες εγώ θα πρότεινα Κρήτη και πάλι Κρήτη!δεν ξέρω από οικονομικής πλευράς αν κάνει για τα βαλάντια του καθενός αλλά είναι ένας από τους ομορφότερους προορισμούς της Ελλάδος μας!απέραντες αμμουδερές παραλίες,καταγάλανα και καταπράσινα νερά,απίστευτα τοπία/αξιοθέατα και ένα καταπληκτικό ενυδρείο στην περιοχή των Γουρνών Ηρακλείου που ξετρελαίνει μικρούς και μεγάλους!
αχ δροσίστηκα!
καλό καλοκαίρι να έχουμε και καλές βουτιές!!!
sunny

elachl

elachl
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα!τι λετε για μυτιληνη? Very Happy

mamasof(t)

mamasof(t)
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
birth story.
στη μανη ειναι φανταστικα.
οπως σου ειπαν και οι αλλες μανουλες στουπα,καρδαμυλη,καλογρια η ακομα και γυθειο.
πολυ καλη επιλογη τα κυθηρα αλλα πρεπει να παρεις για μια ωρα το καραβι,δεν ειναι πολυ ακριβα ομως.
στη μανη ομως θα το ευχαριστηθεις,και συ και τα παιδια :bounce:

Bachiemama

Bachiemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Επειδή κι εμείς ψάχνουμε μας πρότειναν όλοι την Θάσο ως το πλέον κατάλληλο μέρος για οικογενειακές διακοπές και μάλιστα με μικρό παιδί γιατί έχει ρηχή θάλασσα σε κάποια μέρη (μην ρωτάτε ποια περιοχή γιατί ξεχνάω απίστευτα εύκολα τις ονομασίες!!!)

Katerinaki

Katerinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κ εγω εχω αρχισει κ ψαχνω για τις διακοπες μας. Θα ειμαστε Ερμιονη που εχουμε εξοχικο κ απο κει ολο κ καπου μπορουμε να παμε. Με ενδιαφερει να εχει ευκολη προσβαση στη θαλασσα κ να ειναι καλο το φαγητο κ το ξενοδοχειο!

Μανούλα_Δήμητρα

Μανούλα_Δήμητρα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημέρα sunny

Αχ τι ωραίο θέμα ανοίξατε.....
Λοιπον μιας και μένω Β.Ελλάδα να σας πω και εγώ την γνώμη μου!
Θασο δεν πολύ προτείνω....όχι οτι είναι άσχημη, αλλα έχει πολλές μέλλισες κορίτσια...επίσης οι παραλίες δεν με ξετρελλαναν εκτος απο την παραλία "παραδεισος".
Εγω πρωτείνω φανατικά ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ!
Ειδικά το δεύτερο πόδι είναι ποιο πολύ για οικογένειες, απέραντες αμμουδιές κατα πράσσινα νερα...πολλά camping , πολλά ενοικιαζόμενα δωμάτια και σε αρκετες παραλίες μπορεις να κάνεις ακόμα και ελεύθερο camping!η Θεσσαλονικη είναι κοντα για τυχον ατυχηματα, αν και ο Πολύγηρος έχει νοσοκομεία.
Γράψατε και για κρήτη και θέλω τοσο πολύ να πάω.....έχω ακούσει τα καλύτερα.....αχ ποτε θα βρεθεί η ευκαιρία να πάω :bounce: Cool

Για όσες μένετε ΑΘήνα είναι καμια 250ε μονο τα οδικά ..βενζίνες με δοιόδια!( και να πατε και να έρθετε)....πανακριβα ρε γαμώτο..... Rolling Eyes

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω μιας και λαρισαια θα σου προτινα αγιοκαμπο-ρακοποταμο-παπακωστα..
13 χιλιομετρα παραλια
θες κοσμο το χεις..θες μοναξιες το χεις
και φθηνα
τα χωριουδακια και ο αγιοκαμπος ειναι οικονομικα
εγω εχω σπιτι στο σκληθρο ...απιστευτο μερος παραλια και βουνο
κοιτα και εκει παντως

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ego mias kai eimai apo preveza tha sas tin proteina anepifilakta...polu oraies paralies kai oikonomika domatia...polu konta leukada kai i parga....oi paralies tis prevezas loutsa kai vraxos teleies....

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
me to thema pou anoiksate exw taxidepsei se oli tin ellada thelw k diakopes o kairos einai xalia stin karditsa Crying or Very sad
loipon emis perimenoume mipws paroume ta eisitiria pou dinei o oga apo to ika den ekana kan ta xartia mou,theloume na pame kapou konta giati tha nai k o andreas leme gia skotina, platamwna, agiokampo, den xerw an ta xerete eseis stin ahtina episis i glifa einai polu wraia,oikonomika i thalasa polu konta klp klp gia nisi oikogeneiaka einai sti skopelo episis xalkidiki einai super super sundiazei ta panta!alla mas peftei ligo makria apo dw ....

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
areti1 έγραψε:ego mias kai eimai apo preveza tha sas tin proteina anepifilakta...polu oraies paralies kai oikonomika domatia...polu konta leukada kai i parga....oi paralies tis prevezas loutsa kai vraxos teleies....

περυσι ημουν στην πρεβεζα και μαλλον θα σας επισκεφτω και φετος πρωτα ο θεος !! δεν την ευχαριστηθηκαμε καθολου γιατι μου αρωστησαν και οι δυο και τις ειχα μεσα στο ντουζ με ακατεβατο πυρετο !! αστα να πανε ουτε στην θαλασσα δεν πηγαιναμε !!

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
an ksanaertheis steile mou pm...na sou doso to
tilefono mou
na gnoristoume
...filoakia

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Olivia έγραψε:
Σισσίνι έγραψε:Η Κυλλήνη είναι πολύ ωραία με καινούριες ξενοδοχειακες εγκαταστάσεις.
Αν κανεις μια αναζήτηση στο ιντερνετ θα δεις ωραία πράγματα για το νομό. I love you

Χθες πήρε το μάτι μου την Ελένη Μενεγάκη να κάνει εκπομπή από την Κυλλήνη. Θα είναι όλη τη βδομάδα εκεί! Για ρίξτε της μια ματιά να πάρετε ιδέες! Μου άρεσε πολύ ένα δάσος που παρουσίασαν, όπου και καλά κάποτε ζούσαν οι Κένταυροι!

δεν θα ηταν τελεια να πηγαιναμε ολες μαζι ενα διημερο; ουαου δυσκολο αλλα μου αρεσει να ονειρευομαι χαχαχα

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
areti1 έγραψε:an ksanaertheis steile mou pm...na sou doso to
tilefono mou
na gnoristoume
...filoakia

φυσικα και θα βρεθουμε πρωτα ο θεος βεβαια κατα τον ιουλιο το βλεπω γυρω στις 10 και μετα !!! θα σε ενημερωσω βρε!!

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
oraiaaaa/..... Very Happy Very Happy Very Happy

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα σου ελεγα στη ΣΑΜΟ που ειναι πολυ ωραια και συνδιαζει πρασσινο και θαλασσα μαζι μιας και η μαμα μου εχει εκει δωματια και σε πολυ καλες τιμες!!αλλα αφου λες οχι με καραβι θα σου πω εκει που θα παω και εγω φετος!!ειναι ενα πολυ ωραιο νησακι στο Μυτικα αιτ/νιας που πηγενεις με το αυτοκινητο και η παραλια ειναι διπλα σου!!ειναι πολυ ωραια!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Birth Story έγραψε:Κορίτσια ψαχνω ενα ομορφο μερος για να κανουμε διακοπουλες με τα παιδακια μας!!!Ξερετε να ειναι πανω στο κυμα να μην χρειαζεται να παιρνουμε το αυτοκινητο για να παμε στη θαλασσα και να ειναι πολυυυυυυ φθηνα!!!!Πολλα ζηταω ετσι???ακουω προτάσεις...και φυσικα οχι σε νησι!!!Ειναι πανακριβο το πλοιο,οδικώς μονο!!!!


όντως τα πλοία είναι πανάκριβα το έχω ψάξει και εγώ η μόνο λίγο πιο φθηνή λύση πάντως για πλοίο είναι η Ζάκυνθος που είναι περίπου μία ώρα από κυλλήνη και πήγαινε έλα 2 ενήλικες με ένα παιδί κάτω τον 5 και ένα αυτοκίνητο κοστίζει γύρω στα 100 ευρώ!
αλλά και κυλλήνη να μείνεις πρέπει να είναι πολύ ωραία όπως λένε τα κορίτσια!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Bachiemama έγραψε:Επειδή κι εμείς ψάχνουμε μας πρότειναν όλοι την Θάσο ως το πλέον κατάλληλο μέρος για οικογενειακές διακοπές και μάλιστα με μικρό παιδί γιατί έχει ρηχή θάλασσα σε κάποια μέρη (μην ρωτάτε ποια περιοχή γιατί ξεχνάω απίστευτα εύκολα τις ονομασίες!!!)

Οταν πήγαμε Θάσο έμεινα έγκυος. Παρότι δεν το ξέραμε ακόμη αυτό που συζητάγαμε πολύ συχνά ήταν ότι η Θάσος είναι ιδανική για οικογένεια. Πολλά δέντρα, ωραίες παραλίες με άμμο και ρηχές σχεδόν παντού. Επίσης ήταν πολύ φθηνά τα πάντα. Το μόνο που μας κούρασε ήταν η διαδρομή μέχρι εκεί γιατί πήγαμε οδικώς. Οταν ξαναπάμε θα πάμε με αεροπλάνο και θα νοικιάσουμε εκεί αυτοκίνητο. Φαντάσου ότι το 2008 για 6 ημέρες ζήταγαν 100 ευρώ για αυτοκίνητο με A/C.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις