Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
115 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 115 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Empty ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Σαβ Ιουν 23, 2012 11:40 am

anastasaki

anastasaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ..ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΗΜΑΣΤΕ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ,ΚΑΙ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ Κ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ..ΠΕΡΝΑΓΑΜΕ ΤΕΛΙΑ,ΔΙΑΚΟΠΕΣ,ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ,ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΑΣ,ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ..ΟΛΑ ΩΡΑΙΑ ΩΣ ΕΔΩ..ΟΜΩΣ Ο <<Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ>> ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΕΙ ΜΙΑ!!!!!!!!!!!ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΙ ΤΟ ΓΙΟ ΤΟΥ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ,ΦΘΕΙΡΟΝΤΑΣ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ..ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΥΤΕ ΓΕΙΑ............!!!!!!!!!!!!!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ,ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Η ΚΟΡΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ...ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΑΝΤΕΧΕ ΤΗΝ ΤΟΣΗ ΠΙΕΣΗ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ..ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΙΛΑΓΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΜΜΕΣΑ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΛΕΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΟΤΙ ΠΑΝΤΡΕΨΑΝΕ ΤΟ ΓΙΟ ΤΟΥΣ Κ ΤΕΤΟΙΑ..ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΑΥΤΗ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ..ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ,ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΝ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΔΙΜΗΝΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΕΙΑ,Κ ΑΠΟΡΩ,ΑΛΛΑ ΟΛΟ Κ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕ..ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΜΗ ΧΑΛΑΣΕΙ Η ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ???????Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΣΥΝΤΗΡΙΟΤΑΝ ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ..ΑΛΛΑ ΔΕ ΣΗΚΩΝΕΙ ΜΠΑ'Ι'ΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ!!!!!!!!!!!

2ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Empty Απ: ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Σαβ Ιουν 23, 2012 12:31 pm

margyxrysik

margyxrysik
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σου anastasaki!Εγω πιστευω οτι αν υπαρχει αληθινη αγαπη δεν μπορει να την κλονισει τιποτα και κανενας!Μια σχεση δεν πρεπει να επηρεαζεται απο τριτους παραγοντες!Ο φιλος σου νομιζω οτι θα πρεπει να δειξει στον πατερα του οτι ειναι αποφασισμενος να ειναι μαζι σου ακομα και αν εκεινος δεν συμφωνει!

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συμφωνώ με την προηγούμενη κοπέλα.Ξέρεις γιατί έχει πρόβλημα μαζί σου?
Επίσης η γνώμη μου είναι ή να αφήσεις τον καιρό να φτιάξει τα πράγματα δείχνοντας του πoια είσαι και με τον τρόπο σου να τον κερδίσεις αλλά αυτό θέλει υπομονή και επιμονή γιατί μπορεί να πληγωθείς αρκετές φορές μέχρι να το καταφέρεις ή να τον πιάσεις στα ίσια και να του μιλήσεις αληθινά.Γι'αυτά που αισθάνεσαι για τον γιο του ,για σένα και για εκείνον.Για ότι έχεις μέσα στο μυαλό σου.Ειλικρινά και σταράτα.Νομίζω ότι θα το εκτιμήσει



Έχει επεξεργασθεί από τον/την goldy213 στις Σαβ Ιουν 23, 2012 11:51 pm, 1 φορά

http://www.leptomeria.gr

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΓΑΠΗΤΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ,ΠΙΚΡΟΧΟΛΑ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΝΟΥΣΙΕΣ ΜΑΛ@ΚΙΕΣ-ΤΑ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ 2- ΑΛΛΑ....ΣΑΝ ΘΕΛΕΙ Η ΝΥΦΗ ΚΑΙ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΤΥΦΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ!
ΓΕΙΩΣΕ ΤΟΝ ΚΑΙ ΖΗΣΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΣΑΣ!

5ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Empty τα πεθερικα Κυρ Ιουν 24, 2012 2:12 am

Ελενη+Λυδια

Ελενη+Λυδια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσια ηθελα να πω για αυτο θεμα γιατι μου εχει τυχει... ειμαστε μαζι 2 χρονια τα πεθερικα μου ειναι χωρισμενα και ολο φωνες ειναι και πικροχολα σχολια για μενα και την οικογενεια μου απο την μαμα του και τωρα που καναμε την κορουλα μας ολο ανακατευεται εγω του ειπα αφου διαλεξες να κανεις δικια σου οικογενεια αλλαζουν ολα η εμεις η η μανα του τον αγαπαω αλλα τωρα που καναμε δικια μας οικογενεια τα πραγματα ειναι πολυ διαφορετικα. στο κατω κατω σε ''διαλεξε'' εκεινος και οχι ο πατερας του να εισαι ο εαυτος σου και μην διχνεις κατι ψευτικο για να σε συμπαθησει.....ολοι ειμαστε διαφορετικοι και ο καθενας μας εχει τον δικο του χαρακτηρα...

anastasaki

anastasaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ!!!ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΑΣΩ ΑΦΟΥ ΟΥΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ,ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΑΣΤΩ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ,ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ <<ΤΥΛΙΞΩ>>,ΤΟ ΓΙΟ ΤΟΥ.ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΙ ΑΠΤΑ 17 ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ,ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΗΜΟΥΝΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ??????ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΠΗΡΧΕ ΑΠΤΗΝ ΑΡΧΗ,ΕΝΩ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ!!!!ΑΠΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΝΟΙΑΖΕΙ Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Η' Η ΜΟΡΦΩΣΗ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΖΩ ΑΞΙΟΠΡΕΠΩΣ..ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΑ ΑΠΕΞΩ ΑΠΕΞΩ ΜΟΥ ΤΑ ΧΕΙ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ,ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ..ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΕΜΕΝΑ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΑΠΤΟ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΗΡΘΑ ΕΔΩ ΓΙ ΑΥΤΟΝ..ΚΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ,ΜΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ!!!!!ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΡΧΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΩ ΟΛΑ ΠΙΣΩ Κ ΟΤΑΝ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ,ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ ΞΑΚΑΘΑΡΑ,ΝΑ ΡΘΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙ..ΓΙΑΤΙ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΦΘΟΡΟ...

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν πιστεύω ότι είναι λύση να τα αφήσεις όλα και να γυρίσεις πίσω. Ο πεθερός είναι το πρόβλημα και όχι ο φίλος σου. Γιατί να του προσθέσεις ένα πρόβλημα ακόμα? Στην τελική γιατί καίγεσαι τόσο αν δε συμπαθεί? Αν ο φιλος σου θέλει να παντρευτείτε άστον να λέει. Έχεις και την υποστήριξη της πεθεράς - που για μένα είναι πολυ σημαντικό στοιχείο γιατί όλες ξέρουμε τις σχέσεις μάνα και γιου- οπότε δεν πειράζει αν δεν σε συμπαθεί. Να είσαι ο εαυτός σου και αφού η σχέση σου είναι οκ και ο φίλος σου του ξεκαθαρίσει ότι σε θέλει, το θέμα τελειώνει εδώ.

BabyBoomer


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δεν είναι λύση να τα αφήσεις όλα πίσω! Έτσι υποχωρείς και του κάνεις το χατίρι κατά κάποιο τρόπο! Και στο τέλος θα πούνε ότι εσύ δεν τον αγαπούσες κλπ κλπ κλπ! Είσαι αυτή που είσαι και δεν έχει δικαίωμα να σε κρίνει κανείς για το άν έχεις λεφτά η μόρφωση ή το οτιδήποτε αν και εφόσον είσαι εκεί και αγαπάς και φροντίζεις το παιδί τους και το κάνεις ευτυχισμένο! Θα μείνεις εκεί και θα κοιτάξεις τη σχέση σου με τον σύντροφο σου γιατί ότι και να γίνει στο τέλος εσείς οι δύο θα πληγωθείτε και είναι άδικο! Περνάω τα ίδια από τη μητέρα του φίλου μου, πίστεψε με και δεν υπάρχει κανένας λόγος γιατί και οικονομικά ανεξάρτητη είμαι και τα 2 μου τα πτυχία τα έχω! Και όμως ούτε γεια δε μου λέει. Και έχουμε σαφώς προβλήματα σαν ζευγάρι από αυτό! Αλλά δίνω μάχη! Κοίτα να ξέρεις γιατί είσαι εσύ με τον φίλο σου και όλοι οι άλλοι περιττεύουν!

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα,
μήπως ο πατέρας του καλά κάνει και αντιδράει έτσι;Αν και ο φίλος σου είναι στην ηλικία τη δική σου μου φαίνεται πολυ λογικό ο πατέρας να αντιδράει, ειδικά αν δεν έχει κάποια σταθερή δουλεία το αγόρι σου. Ίσως βλέπει κάποια πράγματα πιο μακροπρόθεσμα από ότι εσείς.Και απλά αντιδράει έτσι για την όλη κατάσταση και όχι με σένα προσωπικά. Για σκέψου λίγο, αναφέρεις ότι μέχρι πρόσφατα εξαρτιώταν οικονομικα από τον πατέρα του, οπότε και ο πατέρας του σκέφτεται ότι αν χάσει ο γιος του τη δουλεία του θα έχει να ταϊζει δυο. Εσύ δουλεύεις τώρα που έχεις πάει εκεί; Μένετε μαζί με το φίλο σου;

10ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Empty Απ: ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Τετ Ιουν 27, 2012 4:10 am

anastasaki

anastasaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!ΑΧ ΧΑΙΡΟΜΑΙ,ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΤΕ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΕΔΩ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 24,ΑΠΤΗ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΗΡΘΑ ΕΔΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΝΟΙΚΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ,ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ,ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΟΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΕΠΙΒΑΡΥΝΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ,ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΠΟΛΥ..ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΝΕΦΕΡΑ..ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ..

11ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Empty Απ: ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Τετ Ιουν 27, 2012 4:18 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anastasaki έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!ΑΧ ΧΑΙΡΟΜΑΙ,ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΤΕ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΕΔΩ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 24,ΑΠΤΗ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΗΡΘΑ ΕΔΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΝΟΙΚΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ,ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ,ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΟΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΕΠΙΒΑΡΥΝΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ,ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΠΟΛΥ..ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΝΕΦΕΡΑ..ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ..
περα απο τον πατερα του γιατι δεν του λες να σε βοηθαει και λιγο οικονομικα?αφου σχεδον μαζι μενετε.
Καντου μια κουβεντουλα και ασε τον πατερα του,ευτυχως μενεις αλλου.δεν τον πολυβλεπεις οποτε μην στεναχωριεσαι ρε συ ,ειναι και καλοκαιρακι,και εισαι στο νησι ,περνα καλα . Very Happy και μενα ο αντρας μου απο εκει ειναι παρεπιπτοντως. ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... 328109

και μενα ο πεθερος μου τον πρωτο καιρο ηταν μαγκωμενος τι θα πουν στο νησι,στο χωριο του και τετοια αλλα τα ξεπερασε με το καιρο.Ειναι και στον ανθρωπο βρε παιδι μου

12ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Empty Απ: ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Τετ Ιουν 27, 2012 5:17 am

Efita

Efita
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
anastasaki έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!ΑΧ ΧΑΙΡΟΜΑΙ,ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΤΕ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΕΔΩ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 24,ΑΠΤΗ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΗΡΘΑ ΕΔΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΝΟΙΚΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ,ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ,ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΟΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΕΠΙΒΑΡΥΝΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ,ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΠΟΛΥ..ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΝΕΦΕΡΑ..ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ..

Πιστεύω και γω ότι από την στιγμή που μένετε μαζί πρέπει να μοιράζεστε τα έξοδα. Σου το λέω γιατί είχα άσχημη εμπειρία από κάποιον που θεωρούσε ότι επειδή το σπίτι που μέναμε ήταν δικό μου δεν έπρεπε να συμμετέχει στα έξοδα, άσχετα που συζούσαμε.

13ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Empty Απ: ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Τετ Ιουν 27, 2012 6:41 am

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Efita έγραψε:

Πιστεύω και γω ότι από την στιγμή που μένετε μαζί πρέπει να μοιράζεστε τα έξοδα. Σου το λέω γιατί είχα άσχημη εμπειρία από κάποιον που θεωρούσε ότι επειδή το σπίτι που μέναμε ήταν δικό μου δεν έπρεπε να συμμετέχει στα έξοδα, άσχετα που συζούσαμε.

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου Efita, από τη στιγμή που μένετε μαζί γιατί δε βοηθάει στα έξοδα;Εσύ ξεσηκώθηκες και πήγες στο νησί για πάρτυ του, άφησες πίσω σου οικογενεια και φίλους. Νομίζω ότι πρώτα πρέπει να σε απασχολήσει αυτή η κατάσταση και μετά αν σε θέλει ο πατέρας του ή οχι. Αυτός δουλεύει?

14ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Empty Απ: ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Τετ Ιουν 27, 2012 8:18 am

anastasaki

anastasaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ..ΤΟΥ ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΟΛΟΥΣ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΧΑΡΗ ΣΤΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΡΟΤΡΥΝΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ,ΑΛΛΙΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΘΕΙΞΩ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ,ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΜΙΑ,ΟΥΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ,ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΣΕ ΜΟΝΙΜΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΟΝΙΜΟΣ ΕΔΩ,ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΔΙΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ!ΜΕ ΜΕΝΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ???ΠΟΥ ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΠΡΟ ΛΙΓΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΛΟΓΩ ΚΡΙΣΗΣ??ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ,ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ,ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΡΩΗΝ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΨΟΓΟΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟΣ.ΚΑΙ Η ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ,ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΣ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ 2 ΜΗΝΩΝ ΕΙΧΑΜΕ ΒΓΕΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΞΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΑΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΗΤΑΝ ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΟΣ.ΕΠΙΣΗΣ ΟΥΤΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΠΙΣΗΜΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ,ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗ ΣΤΑΝΑΧΩΡΙΕΤΑΙ ΚΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΝΑ ΜΗ ΛΕΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ..ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ????????????ΗΜΑΣΤΕ 4 ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ..

15ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Empty Απ: ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Τετ Ιουν 27, 2012 11:11 pm

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η γνώμη μου είναι να κάνεις μια δεύτερη κουβεντούλα με το φίλο σου ήρεμα και να βάλεις κάποια χρονικά περιθώρια. Αν δε γίνουν κάποια σήκω φύγε από κει και άσε τον να βράζει στο ζουμί του.Συγγνώμη για αυτό που θα πω αλλά ίσως για γκόμενος και για να κάνεις χαβαλέ είναι μια χαρά αλλά από κει και μετά δεν αξίζει μια. Και δεν θα αξίζει τον κόπο αν δε γίνουν κάποια πράγματα να χάσεις για πάρτυ του ούτε μια μέρα. Αυτό το ότι έχει βρει μόνιμη δουλεία και δε ζητάει να το επισημοποιήσετε γιατί δε θέλει ο μπαμπάς του ε αυτό πάει πολύ. Τέλος μήπως τον βολεύει η κατάσταση να μη θέλει ο πατέρας του την επισημοποίηση; Μήπως τελικά τη σχέση σας την καταστρέφει ο ίδιος και όχι ο πατέρας του; Δε σε εχω δει να λες ότι έχει κάνει κάτι, έστω το παραμικρό για σένα



Έχει επεξεργασθεί από τον/την kafedaki? στις Τετ Ιουν 27, 2012 11:23 pm, 1 φορά

16ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Empty Απ: ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Τετ Ιουν 27, 2012 11:17 pm

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν ο φιλος σου τωρα που εχει και δουλειτσα δεν σου σταθει εστω και οικονομικα αλλα και ψυχολογικα για ολο αυτο που περνας (για δικη του υπαιτιτοτητα )και το περνας μονη σου,sorry αλλα .....αστο να παει το παιδι στο μπαμπα του..δεν ειναι για πιο πολλα...ασε που εχει ΚΑΡΑΒΟΛΕΥΤΕΙ.τα λεφτα τα δινει σπιτι του?παιζει αυτο?


Βασικα αφου σε χαλαει ολο αυτο ,μιλα ,πες τα θελω σου και μετα απο την συζητηση ,αποφασισε ,αλλα καντο ΤΩΡΑ .ηδη 5 χρονια ειναι πολλαααα Sad

17ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Empty Απ: ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Πεμ Ιουλ 19, 2012 2:49 am

anastasaki

anastasaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙΡΟ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ.ΜΕΧΡΙ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΣΤΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΑΝΟΙΧΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ,ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ,<<ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΠΕΙΛΗ>>ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΣΟ ΣΟΒΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΜΥΣΤΗΡΕΥΤΗΚΕ ΟΤΙ ΝΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΘΕΩΡΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΗ,ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑ ΚΙ ΑΣ ΜΕ ΠΛΗΓΩΣΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ,ΓΙΑΤΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΒΓΑΖΕ ΤΡΕΛΗ.ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ ΠΩΣ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ,ΔΙΟΤΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΚΡΥΒΕΤΑΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΚΩΜΕΝΟΙ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΜΑΣ,ΓΙΑΤΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΔΕΛΦΟΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΟΥ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΠΛΕΧΤΗΚΑΝΕ.ΕΙΔΙΚΑ Ο ΘΕΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΧΑΜΟ,ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ,ΑΛΛΑ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΦΟΒΑΤΑΙ.ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΗΝ ΤΟΝ ΔΙΩΞΕΙ ΑΠΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΕΙ.ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΜΑΤΙ,ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!ΣΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΕΓΩ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ,ΣΤΟ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΦΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΔΙΩΞΕΙ.ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ,ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΝΕΑ,ΑΛΛΑ ΑΠΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΥΠΗΡΧΕ ΣΤΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

18ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Empty Απ: ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Πεμ Ιουλ 19, 2012 6:02 am

anastasaki

anastasaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΔΩ ΝΑ ΤΟ ΠΩ!!!!!!ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ,ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!

19ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Empty Απ: ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Πεμ Ιουλ 19, 2012 7:05 am

ζουμπι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοιτα....εμεις δεν μπορουμε να βοηθησουμε σε πολλα πραγματα.Αντε να σου πουμε τη γνωμη μας....απο εκει κ περα ειναι ολο το θεμα πανω σου.
Καταρχην το θεμα ειναι απλο.Συγνωμη που θα τα πω ψυχρα αλλα εγω ετσι λειτουργω..
Ο φιλος σου ειναι υπευθηνος για ολα.Απο οτι καταλαβαινω ομως,αυτος δεν αναλαμβανει τις ευθηνες του κ αφηνει τον "μπαμπα'του να κανει κουμαντο.
Εσυ..;;;τι θα κανεις για αυτο;;;Θα κατσεις να υποστεις ολες αυτες τις αηδιες;;;Συγνωμη αλλα για μενα αηδιες ειναι αυτα..
Μικρο κοριτσ εισαι...υπαρχουν κ αλλου πορτοκαλιες.Μην καθεσαι κ χαλιεσαι με τετοιες ιστοριες.Ολες λιγο-πολυ εχουμε κ ενα τετοιο παραδειγμα,ειτε απο σχεση που βιωσαμε οι ιδιες,ειτε απο κοντινα μας προσωπα.
Αυτα να ξερεις,αν ξεκινουν ετσι...δυσκολα αλλαζουν.Και στο ξαναλεω,το θεμα δεν ειναι ο πεθερος,που λιγο-πολυ,ολοι τα ιδια κανουν,το θεμα ειναι ο φιλος σου,που ειναι μαμοθρεφτο η μαλλον μπαμποθρεφτο κ καθεται και ακουει οτι του λεει ο μπαμπας κ δεν αντιδρα.
Αστον κοπελα μου κ φυγε.Νεα εισαι ακομα,θα βρεις τον ανθρωπο σου...
Συγνωμη ξανα που στα λεω ετσι..χυμα..αλλα ειλικρινα ετσι θα τα ελεγα στην αδερφη μου η στη φιλη μου.

20ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Empty Απ: ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Πεμ Ιουλ 19, 2012 9:05 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το έχω βιώσει αυτο σε μικρότερο βαθμό βέβαια αλλα κ εμένα δεν με συμπαθουσε γιατί είχε πιο πολλα λεφτά κτλ ήμουν 19 αλλα ήταν σοβαρή σχέση κ κράτησε 2 χρόνια γιαυτο κ για άλλους λόγους χωρισα
Άποψη μου είναι πως όταν υπάρχουν τόσο σοβαρά προβλήματα απο τώρα αργότερα θα χειροτερεψουν θα συμφωνήσω με την κοπέλα πιο Πανω ότι φταίει ο φίλος σου που δεν μιλάει κ είσαι πολυ μικρη ακόμα οπότε μην κολας κ πάρε τις αποφάσεις σου!
Αν δεν σε υπερασπίζεται τώρα αν παντρευτειτε νομίζεις θα αλλάξει;

21ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Empty Απ: ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Πεμ Ιουλ 19, 2012 9:36 am

kiloumbi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αναστασάκι εγώ πιστεύω ότι δεν πρέπει εσύ να πιάσεις τον πατέρα του φίλου σου. Ο ίδιος πρέπει να σταθεί άντρας, στο ύψος του και να υπερασπιστεί τις επιλογές του απέναντι στον πατέρα του. Ο ίδιος πρέπει να ξεκαθαρίσει τα πράγματα με τον πατέρα του και να του ζητήσει να σέβεται τις επιλογές του και την κοπέλα που αγαπά. Δεν είναι δική σου δουλειά, είναι δική του. Αν δεν το κάνει σημαίνει ότι είτε είναι πολύ ανώριμος, προσκολημμένος στους γονείς του και φοβάται να τους αντιμετωπίσει, είτε ότι δεν ενδιαφέρεται πραγματικά για εσένα και τη σχέση σας. Αν λοιπόν δεν φροντίσει ο ίδιος να ξεκαθαρίσει τα πράγματα με τον πατέρα του, πιστεύω πως πρέπει να τον αφήσεις γιατί δεν αξίζει την αγάπη σου.

22ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Empty Απ: ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Πεμ Ιουλ 19, 2012 11:20 am

mamarena

mamarena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω παλι, δεν καταλαβαινω το εξης.. Γιατι πρεπει να εχεις τοση επαφη με τους γονεις του, τους θειους του, τους παππουδες του..Μια απλη σχεση εχετε. Δεν ειστε παντρεμενοι για να αναγκαζεσαι να τους ανεχεσαι ολους! Βγαινετε ολοι μαζι.. πηγαινεις στυο σπιτι τους... και αντε. Να σε συμπαθουσαν και να περνουσατε καλα να το καταλαβω. Αλλα απο τη στιγμη που δε σου λεν καλημερα, πως το δεχεσαι? Δεν εχεις εγωισμο?
Εγω στη θεση σου, θα εκοβα καθε επαφη μαζι τους. Κι αν με το καλο καποια στιγμη αποφασιζατε να παντρεφτειτε, τοτε θα ελυνα το θεμα. Ζησε τον ερωτα σου κοριτσακι μου μακρυα απο σογια. Μονο κακο κανουν στη σχεση σου.

23ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Empty Απ: ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ... Πεμ Ιουλ 19, 2012 10:05 pm

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamarena έγραψε:Εγω παλι, δεν καταλαβαινω το εξης.. Γιατι πρεπει να εχεις τοση επαφη με τους γονεις του, τους θειους του, τους παππουδες του..Μια απλη σχεση εχετε. Δεν ειστε παντρεμενοι για να αναγκαζεσαι να τους ανεχεσαι ολους! Βγαινετε ολοι μαζι.. πηγαινεις στυο σπιτι τους... και αντε. Να σε συμπαθουσαν και να περνουσατε καλα να το καταλαβω. Αλλα απο τη στιγμη που δε σου λεν καλημερα, πως το δεχεσαι? Δεν εχεις εγωισμο?
Εγω στη θεση σου, θα εκοβα καθε επαφη μαζι τους. Κι αν με το καλο καποια στιγμη αποφασιζατε να παντρεφτειτε, τοτε θα ελυνα το θεμα. Ζησε τον ερωτα σου κοριτσακι μου μακρυα απο σογια. Μονο κακο κανουν στη σχεση σου.

Δε διαφωνώ μαζί σου...Και γω δε θα ξαναπατούσα τα πόδια μου εκεί.Όπως επίσης τι δουλεία έχεις εσύ να κάνεις συζήτηση με τη μαμά του για το πως θα αντιμετωπίσετε το μπαμπά;Αυτό είναι οικογενειακή υπόθεση!!!Πρόσεξε το αυτό, γιατί μπορεί να πεις κάτι και η μαμά να το γυρίσει εναντίον σου, πίσω από την πλάτη σου φυσικά.Με δουλειά τι έχεις κανει; Ο φίλος σου συμμετέχει στα οικονομικά;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις