Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
86 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 86 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Empty ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Τρι Ιουν 26, 2012 12:26 am

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια, εχω παρει βαζακια 40ml για την βαφτηση της μικρης μου... και τα ειχα πλυνει και μαλλον δεν στεγνοσαν καλα και επιασαν απο μεσα σκουρια... τα ξανα επλυνα και τα στεγνωσα και μετα τα εβαλα στον φουρνο (ευτυχως οχι ολα) και τα ξεχασα και τα περισοτερα, κιτρινισαν απο μεσα και εχουν κατι μαυρα στειγματα... και ειναι αχριστα τωρα, φαινονται πολυ ασχημα... ξερετε μηπως που μπορω να βρω μονο καπακια; μιλησα με την εταιρια που πηρα τα βαζακια αλλα δεν πουλανε λεει μονο καπακια...
και αν βρω αλλου, λετε να ταιριαζουν;;; ειμαι επαρχια και δυσκολλα θα βω εδω...

2ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Empty Απ: ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Τρι Ιουν 26, 2012 2:03 am

astroneraidoula

astroneraidoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα. Δε νομίζω να μπορείς να βρεις μόνο καπάκια. Έχουν κιτρινίσει μόνο από μέσα; Μήπως μπορείς να το καλύψεις με κάποιο αυτοκόλλητο στρογγυλό ή κομμάτι ύφασμα που θα κόψεις σε στρογγυλό σχήμα και θα κολλήσεις με λίγη κόλλα;

3ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Empty Απ: ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Τρι Ιουν 26, 2012 5:05 am

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
astroneraidoula έγραψε:Καλημέρα. Δε νομίζω να μπορείς να βρεις μόνο καπάκια. Έχουν κιτρινίσει μόνο από μέσα; Μήπως μπορείς να το καλύψεις με κάποιο αυτοκόλλητο στρογγυλό ή κομμάτι ύφασμα που θα κόψεις σε στρογγυλό σχήμα και θα κολλήσεις με λίγη κόλλα;

σκεφτηκα να βαλω κατι αλλα δεν ξερω τι, για να μην φαινεται και ασχημο... το υφασμα φοβαμαι μηπως ξεφταει, και πεσει τιποτα μεσα στο γλυκο... μετα σκεφτηκα αυτο το αφροδες υλικο, (δεν ξερω πως το λενε) αλλα δεν ξερω αν ειναι χοντρο και δεν κλεινει... πρεπει να το δοκιμασω... δωστε μου ιδεες κοριτσια....!!!!!!!!!!!!

4ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Empty Απ: ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Τρι Ιουν 26, 2012 5:09 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elena84 έγραψε:
astroneraidoula έγραψε:Καλημέρα. Δε νομίζω να μπορείς να βρεις μόνο καπάκια. Έχουν κιτρινίσει μόνο από μέσα; Μήπως μπορείς να το καλύψεις με κάποιο αυτοκόλλητο στρογγυλό ή κομμάτι ύφασμα που θα κόψεις σε στρογγυλό σχήμα και θα κολλήσεις με λίγη κόλλα;

σκεφτηκα να βαλω κατι αλλα δεν ξερω τι, για να μην φαινεται και ασχημο... το υφασμα φοβαμαι μηπως ξεφταει, και πεσει τιποτα μεσα στο γλυκο... μετα σκεφτηκα αυτο το αφροδες υλικο, (δεν ξερω πως το λενε) αλλα δεν ξερω αν ειναι χοντρο και δεν κλεινει... πρεπει να το δοκιμασω... δωστε μου ιδεες κοριτσια....!!!!!!!!!!!!
ΜΠΩΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΩ ΥΦΑΣΜΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟ ΚΑΠΑΚΗ Κ ΘΑ ΔΙΧΝΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΕΤΟΙΑ ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΝΑ ΜΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Κ Τ ΑΦΗΣΩ

5ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Empty Απ: ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Τρι Ιουν 26, 2012 5:12 am

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki <3 <3 έγραψε:
Elena84 έγραψε:
astroneraidoula έγραψε:Καλημέρα. Δε νομίζω να μπορείς να βρεις μόνο καπάκια. Έχουν κιτρινίσει μόνο από μέσα; Μήπως μπορείς να το καλύψεις με κάποιο αυτοκόλλητο στρογγυλό ή κομμάτι ύφασμα που θα κόψεις σε στρογγυλό σχήμα και θα κολλήσεις με λίγη κόλλα;

σκεφτηκα να βαλω κατι αλλα δεν ξερω τι, για να μην φαινεται και ασχημο... το υφασμα φοβαμαι μηπως ξεφταει, και πεσει τιποτα μεσα στο γλυκο... μετα σκεφτηκα αυτο το αφροδες υλικο, (δεν ξερω πως το λενε) αλλα δεν ξερω αν ειναι χοντρο και δεν κλεινει... πρεπει να το δοκιμασω... δωστε μου ιδεες κοριτσια....!!!!!!!!!!!!
ΜΠΩΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΩ ΥΦΑΣΜΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟ ΚΑΠΑΚΗ Κ ΘΑ ΔΙΧΝΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΕΤΟΙΑ ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΝΑ ΜΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Κ Τ ΑΦΗΣΩ

απο πανω θα βαλω που υφασμα και ειναι πολυ ομορφο... θα το δοκιμασω να το κολλησω και απο μεσα, αν και νομιζω οτι θα ειναι ξεφτησμενο... ναι προσεξε το... και θελουν πολυυυυυυυυυ καλο στεγνομα... τη πατησα... δεν ξερω τι να κανω... 130 κομματια ειναι ετσι.... Shocked Shocked Shocked Shocked Mad Mad Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

6ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Empty Απ: ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Τρι Ιουν 26, 2012 5:17 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elena84 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:
Elena84 έγραψε:
astroneraidoula έγραψε:Καλημέρα. Δε νομίζω να μπορείς να βρεις μόνο καπάκια. Έχουν κιτρινίσει μόνο από μέσα; Μήπως μπορείς να το καλύψεις με κάποιο αυτοκόλλητο στρογγυλό ή κομμάτι ύφασμα που θα κόψεις σε στρογγυλό σχήμα και θα κολλήσεις με λίγη κόλλα;

σκεφτηκα να βαλω κατι αλλα δεν ξερω τι, για να μην φαινεται και ασχημο... το υφασμα φοβαμαι μηπως ξεφταει, και πεσει τιποτα μεσα στο γλυκο... μετα σκεφτηκα αυτο το αφροδες υλικο, (δεν ξερω πως το λενε) αλλα δεν ξερω αν ειναι χοντρο και δεν κλεινει... πρεπει να το δοκιμασω... δωστε μου ιδεες κοριτσια....!!!!!!!!!!!!
ΜΠΩΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΩ ΥΦΑΣΜΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟ ΚΑΠΑΚΗ Κ ΘΑ ΔΙΧΝΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΕΤΟΙΑ ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΝΑ ΜΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Κ Τ ΑΦΗΣΩ

απο πανω θα βαλω που υφασμα και ειναι πολυ ομορφο... θα το δοκιμασω να το κολλησω και απο μεσα, αν και νομιζω οτι θα ειναι ξεφτησμενο... ναι προσεξε το... και θελουν πολυυυυυυυυυ καλο στεγνομα... τη πατησα... δεν ξερω τι να κανω... 130 κομματια ειναι ετσι.... Shocked Shocked Shocked Shocked Mad Mad Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ΠΟΠΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ...ΕΤΣΙ ΚΑΝΕ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΟ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Η ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΚΟΠΕΛΑ ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΗΝΑΣ Κ ΚΟΛΑΝΕ ΕΧΕΙ ΣΤΑ JAMBO ΤΑ ΚΟΒΡΕΙΣ Κ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ,ΕΙΝΑΙ ΜΕΝ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ....ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΙΡΕΣ Κ ΠΟΣΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΓΙΑ ΓΛΥΚΑΚΙ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΕΙ!!

7ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Empty Απ: ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Τρι Ιουν 26, 2012 5:22 am

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki <3 <3 έγραψε:
Elena84 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:
Elena84 έγραψε:
astroneraidoula έγραψε:Καλημέρα. Δε νομίζω να μπορείς να βρεις μόνο καπάκια. Έχουν κιτρινίσει μόνο από μέσα; Μήπως μπορείς να το καλύψεις με κάποιο αυτοκόλλητο στρογγυλό ή κομμάτι ύφασμα που θα κόψεις σε στρογγυλό σχήμα και θα κολλήσεις με λίγη κόλλα;

σκεφτηκα να βαλω κατι αλλα δεν ξερω τι, για να μην φαινεται και ασχημο... το υφασμα φοβαμαι μηπως ξεφταει, και πεσει τιποτα μεσα στο γλυκο... μετα σκεφτηκα αυτο το αφροδες υλικο, (δεν ξερω πως το λενε) αλλα δεν ξερω αν ειναι χοντρο και δεν κλεινει... πρεπει να το δοκιμασω... δωστε μου ιδεες κοριτσια....!!!!!!!!!!!!
ΜΠΩΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΩ ΥΦΑΣΜΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟ ΚΑΠΑΚΗ Κ ΘΑ ΔΙΧΝΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΕΤΟΙΑ ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΝΑ ΜΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Κ Τ ΑΦΗΣΩ

απο πανω θα βαλω που υφασμα και ειναι πολυ ομορφο... θα το δοκιμασω να το κολλησω και απο μεσα, αν και νομιζω οτι θα ειναι ξεφτησμενο... ναι προσεξε το... και θελουν πολυυυυυυυυυ καλο στεγνομα... τη πατησα... δεν ξερω τι να κανω... 130 κομματια ειναι ετσι.... Shocked Shocked Shocked Shocked Mad Mad Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ΠΟΠΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ...ΕΤΣΙ ΚΑΝΕ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΟ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Η ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΚΟΠΕΛΑ ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΗΝΑΣ Κ ΚΟΛΑΝΕ ΕΧΕΙ ΣΤΑ JAMBO ΤΑ ΚΟΒΡΕΙΣ Κ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ,ΕΙΝΑΙ ΜΕΝ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ....ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΙΡΕΣ Κ ΠΟΣΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΓΙΑ ΓΛΥΚΑΚΙ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΕΙ!!

θα ξαψω να βρω τετοια αυτοκολλητα... εεε δυσκολο ξε δυσκολο, αν γινεται θα τα κανω... αφου τα εκα οπως τα εκανα χαχαχαχα
αυτα τα βαζακια πηρα... με το φπα πρπει να μου βγηκαν 0,29€ αν θυμαμαι καλα

http://www.neraidorama.gr/com_eshop/neraidorama-mpoukalakia-bazakia-xondriki/506.html

8ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Empty Απ: ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Τρι Ιουν 26, 2012 5:25 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elena84 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:
Elena84 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:
Elena84 έγραψε:
astroneraidoula έγραψε:Καλημέρα. Δε νομίζω να μπορείς να βρεις μόνο καπάκια. Έχουν κιτρινίσει μόνο από μέσα; Μήπως μπορείς να το καλύψεις με κάποιο αυτοκόλλητο στρογγυλό ή κομμάτι ύφασμα που θα κόψεις σε στρογγυλό σχήμα και θα κολλήσεις με λίγη κόλλα;

σκεφτηκα να βαλω κατι αλλα δεν ξερω τι, για να μην φαινεται και ασχημο... το υφασμα φοβαμαι μηπως ξεφταει, και πεσει τιποτα μεσα στο γλυκο... μετα σκεφτηκα αυτο το αφροδες υλικο, (δεν ξερω πως το λενε) αλλα δεν ξερω αν ειναι χοντρο και δεν κλεινει... πρεπει να το δοκιμασω... δωστε μου ιδεες κοριτσια....!!!!!!!!!!!!
ΜΠΩΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΩ ΥΦΑΣΜΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟ ΚΑΠΑΚΗ Κ ΘΑ ΔΙΧΝΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΕΤΟΙΑ ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΝΑ ΜΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Κ Τ ΑΦΗΣΩ

απο πανω θα βαλω που υφασμα και ειναι πολυ ομορφο... θα το δοκιμασω να το κολλησω και απο μεσα, αν και νομιζω οτι θα ειναι ξεφτησμενο... ναι προσεξε το... και θελουν πολυυυυυυυυυ καλο στεγνομα... τη πατησα... δεν ξερω τι να κανω... 130 κομματια ειναι ετσι.... Shocked Shocked Shocked Shocked Mad Mad Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ΠΟΠΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ...ΕΤΣΙ ΚΑΝΕ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΟ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Η ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΚΟΠΕΛΑ ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΗΝΑΣ Κ ΚΟΛΑΝΕ ΕΧΕΙ ΣΤΑ JAMBO ΤΑ ΚΟΒΡΕΙΣ Κ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ,ΕΙΝΑΙ ΜΕΝ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ....ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΙΡΕΣ Κ ΠΟΣΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΓΙΑ ΓΛΥΚΑΚΙ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΕΙ!!

θα ξαψω να βρω τετοια αυτοκολλητα... εεε δυσκολο ξε δυσκολο, αν γινεται θα τα κανω... αφου τα εκα οπως τα εκανα χαχαχαχα
αυτα τα βαζακια πηρα... με το φπα πρπει να μου βγηκαν 0,29€ αν θυμαμαι καλα

http://www.neraidorama.gr/com_eshop/neraidorama-mpoukalakia-bazakia-xondriki/506.html
Α ΦΘΗΝΑ ΕΓΩ ΤΑ ΒΡΗΚΑ ΜΕ 40ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΦΠΑ ΟΥΜ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ Κ ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΔΩ

9ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Empty Απ: ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Τρι Ιουν 26, 2012 5:26 am

astroneraidoula

astroneraidoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δοκίμασε μήπως μπορείς να τα βάψεις με χρώμα για γυαλί (σμάλτο). Τι άλλο; Έχεις εκτυπωτή; Μπορείς να τυπώσεις μικρά στρογγυλά σε διάσταση που να χωράνε ίσα - ίσα, ίσως να γράφουν και το όνομα της μικρής, να τα κόψεις και να τα κολλήσεις με κόλλα. Αν θέλεις μπορώ να σε βοηθήσω να τα φτιάξεις στη διάσταση που χρειάζεσαι, να στα τυπώσω και να στα στείλω και εσύ μόνο να τα κόψεις κα να τα κολλήσεις. Εννοείται πως δεν θα σου ζητήσω χρήματα (μην παρεξηγηθώ κιόλας)..... Τι διάσταση έχουν τα καπάκια από μέσα;

10ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Empty Απ: ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Τρι Ιουν 26, 2012 5:37 am

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
astroneraidoula έγραψε:Δοκίμασε μήπως μπορείς να τα βάψεις με χρώμα για γυαλί (σμάλτο). Τι άλλο; Έχεις εκτυπωτή; Μπορείς να τυπώσεις μικρά στρογγυλά σε διάσταση που να χωράνε ίσα - ίσα, ίσως να γράφουν και το όνομα της μικρής, να τα κόψεις και να τα κολλήσεις με κόλλα. Αν θέλεις μπορώ να σε βοηθήσω να τα φτιάξεις στη διάσταση που χρειάζεσαι, να στα τυπώσω και να στα στείλω και εσύ μόνο να τα κόψεις κα να τα κολλήσεις. Εννοείται πως δεν θα σου ζητήσω χρήματα (μην παρεξηγηθώ κιόλας)..... Τι διάσταση έχουν τα καπάκια από μέσα;

σε ευχαριστω παααρα πολυ, και μονο που μου το προτεινες κοπελα μου... σκαφτωμαι τωρα επειδη σαν θεμα θα εχουμε hello kitty, να τυπωσω το κεφαλι της κιττυ και να το κολλησω... θα παρω χαρτι αυτοκολλητο... λες να γινει;; δεν θα χαλασει;;; Embarassed Embarassed Sad Sad Sad
τα καπακια εχουν διαμετρο 4,1εκ... εχω εκτυποτη. ξερεις αν μπορω νασχεδιασω το στρογγυλο καπου στον υπολοιστη;;; εννοω, να το σχεδιασω και απλα να το κοψω οπως βγει...

(αν με καταλαβες, τρυπα μου την μυτη, ετσι οπως τα εγραψα) χιχιχι

11ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Empty Απ: ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Τρι Ιουν 26, 2012 5:48 am

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν θα ξεκολλησει το χαρτακι;;;;

12ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Empty Απ: ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Τρι Ιουν 26, 2012 5:48 am

astroneraidoula

astroneraidoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αν θέλεις στείλε μου το e-mail σου σε μήνυμα να σου φτιάξω μια πρόχειρη μακέτα σε αρχείο pdf, να το τυπώσεις και να δεις αν μπορείς να το κόψεις και να το κολλήσεις. Αν ναι, σου φτιάχνω την τελική μακέτα αύριο κιόλας και στην στέλνω με e-mail.

13ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Empty Απ: ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Τρι Ιουν 26, 2012 5:53 am

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
astroneraidoula έγραψε:Αν θέλεις στείλε μου το e-mail σου σε μήνυμα να σου φτιάξω μια πρόχειρη μακέτα σε αρχείο pdf, να το τυπώσεις και να δεις αν μπορείς να το κόψεις και να το κολλήσεις. Αν ναι, σου φτιάχνω την τελική μακέτα αύριο κιόλας και στην στέλνω με e-mail.

σου εστειλα πμ...

14ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Empty Απ: ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Τρι Ιουν 26, 2012 5:59 am

astroneraidoula

astroneraidoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Το πήρα! Θα σου απαντήσω αργότερα από το σπίτι, γιατί τώρα φεύγω από το γραφείο! Φιλάκια!

15ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Empty Απ: ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Τρι Ιουν 26, 2012 6:42 am

zolia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ελενα, πες μου αν θέλεις, έχεις προμηθευτεί όλα τα υπόλοιπα υλικά για τα γλυκάκια σου (γλυκό,πανακια, κουταλάκια, κορδελίτσα)? να δω αν υπάρχει τρόπος να σε βοηθήσω.

http://glykatoukoutaliou.blogspot.gr/

16ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Empty Απ: ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Τρι Ιουν 26, 2012 6:44 am

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zolia έγραψε:Ελενα, πες μου αν θέλεις, έχεις προμηθευτεί όλα τα υπόλοιπα υλικά για τα γλυκάκια σου (γλυκό,πανακια, κουταλάκια, κορδελίτσα)? να δω αν υπάρχει τρόπος να σε βοηθήσω.

ναι τα εχω παρει ολα... και ξεκινησα να ετοιμαζω, και επαθα οτι επαθα... πουλας τετοια πραγματα;

17ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Empty Απ: ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Τρι Ιουν 26, 2012 7:07 am

zolia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ναι.

Αν δε τα είχες παρει ίσως μπορούσα να σε βοηθήσω..

Τώρα το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να σε συμβουλέψω να ακολουθείς στο εξής την μέθοδο της ξηρής αποστείρωσης για να μην έχεις τέτοια προβλήματα... και πρόσεξε μήπως το χαρτάκι που θα βάλεις μέσα βραχει και πέσει στο γλυκό. προτίνω να μη κανεις τιποτα. έτσι και αλλιώς θα λερωθεί από το σιρόπι καιδε θα διακρίνεται (φαντάζομαι) εύκολα.

http://glykatoukoutaliou.blogspot.gr/

18ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Empty Απ: ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Τρι Ιουν 26, 2012 10:57 am

astroneraidoula

astroneraidoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σου έχω στείλει δείγμα. Very Happy

19ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Empty Απ: ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Τρι Ιουν 26, 2012 11:27 am

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βρε κοριτσια αυτο μαρεσει στα foroum οτι οταν εχει καποια προβλημα υπαρχουν κοπελες που δειχνουν μεγαλο ενδιαφερων για να βοηθησουν και να πουν γνωμες αυτο ειναι παρα πολυ ωραιο!!!ασχετη ειμαι με το θεμα αλλα μου εκανε εντυπωση που η asroneraidoula εδειξε τοσοσ μεγαλο ενδιαφερων οπως και ολες οι κοπελες που απαντησαν μπαραβο

20ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Empty Απ: ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Τρι Ιουν 26, 2012 12:06 pm

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zolia έγραψε:Ναι.

Αν δε τα είχες παρει ίσως μπορούσα να σε βοηθήσω..

Τώρα το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να σε συμβουλέψω να ακολουθείς στο εξής την μέθοδο της ξηρής αποστείρωσης για να μην έχεις τέτοια προβλήματα... και πρόσεξε μήπως το χαρτάκι που θα βάλεις μέσα βραχει και πέσει στο γλυκό. προτίνω να μη κανεις τιποτα. έτσι και αλλιώς θα λερωθεί από το σιρόπι καιδε θα διακρίνεται (φαντάζομαι) εύκολα.

δηλαδη δεν μποω να αγορασω απο εσενα μονο καπακια;;;

21ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Empty Απ: ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Τρι Ιουν 26, 2012 12:08 pm

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
astroneraidoula έγραψε:Σου έχω στείλει δείγμα. Very Happy

το ειδα μολις τωρα... και ειναι τελειο... αυριο θα το δοκιμασω... σε ευχαριστω παααααααρα πολυ... αλλα ξερεις τι σκεφτομαι;;; οτι αν ακουμπισει γλυκο θα γινουν σκ....α Embarassed Embarassed Embarassed

μηπως να μην βαλω χαρτακι;;;

22ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Empty Απ: ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Τρι Ιουν 26, 2012 12:45 pm

astroneraidoula

astroneraidoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αν πριν κλείσεις το βαζάκι με το καπάκι, βάλεις από πάνω διαφανη μεμβράνη; Δεν ξέρω, κάνε δοκιμές ....

23ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Empty Απ: ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Τρι Ιουν 26, 2012 12:47 pm

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
astroneraidoula έγραψε:Αν πριν κλείσεις το βαζάκι με το καπάκι, βάλεις από πάνω διαφανη μεμβράνη; Δεν ξέρω, κάνε δοκιμές ....


α ναιιιι.... μπραβοοο... θα το δοκιμασω αυριο και θα σου πω... Very Happy Very Happy Very Happy

24ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Empty Απ: ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Τρι Ιουν 26, 2012 12:48 pm

astroneraidoula

astroneraidoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πάω για ύπνο, καληνύχτα και καλή επιτυχία. Περιμένω νέα εεε;;;;;

25ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Empty Απ: ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ Τρι Ιουν 26, 2012 12:49 pm

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
astroneraidoula έγραψε:Πάω για ύπνο, καληνύχτα και καλή επιτυχία. Περιμένω νέα εεε;;;;;

καληνυχτα και σε ευχαριστω και παλι... ενοειτε, θα σου πω... φιλιααα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις