Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
74 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 74 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

51ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? Πεμ Ιουλ 29, 2010 12:12 pm

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 215994 ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 215994 ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 215994



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Maya στις Τρι Σεπ 28, 2010 1:26 pm, 1 φορά

52ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? Πεμ Ιουλ 29, 2010 12:15 pm

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΦΟΒΟ!!! ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΜΑΣ-ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΘΕΛΑΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ- ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΟ! ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΞΑΝΑΜΕΙΝΩ ΑΜΕΣΩΣ. ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΚΟΨΟΥΝ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ!!!

53ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? Σαβ Ιουλ 31, 2010 1:09 pm

aggeliki

aggeliki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
koritsia mou kai meis kanoume kanonikotata mexri kai twra pou konteuw na gennisw kai malista sxedon kathimerina xwris plaka Embarassed
twra auto pou lete gia meta...
elpizw na mi ponaw toso apo ta rammata oso lene oti ponaei ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 534787
pantos na sas pw oti mas to sinestise kai o giatros eidika twra gia mia eukoli genna Wink

54ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? Σαβ Ιουλ 31, 2010 2:05 pm

fraoulenia

fraoulenia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kai mena standard o giatros tha mou pei tipota tin deytera na to ksanaksekinisoume mpas kai me boithisei stin genna
na dw tin antidrasi tou antra mou
!!!

55ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? Κυρ Αυγ 01, 2010 3:22 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki έγραψε:koritsia mou kai meis kanoume kanonikotata mexri kai twra pou konteuw na gennisw kai malista sxedon kathimerina xwris plaka Embarassed
twra auto pou lete gia meta...
elpizw na mi ponaw toso apo ta rammata oso lene oti ponaei ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 534787
pantos na sas pw oti mas to sinestise kai o giatros eidika twra gia mia eukoli genna Wink

εμείς στην εγκυμοσύνη τίποτα φοβόμασταν και ας είχαμε λυσσάξει και οι δύο! αλλά από ότι θυμάμαι μετά την γέννα, δεν είχα καμία ιδιαίτερη ενόχληση, με καισαρική βέβαια, δεν είχα ράμματα από κάτω, αλλά ούτε στην κοιλιά είχα κανένα θέμα, ο φόβος ήταν μόνο!

56ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? Κυρ Αυγ 01, 2010 3:28 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:και εγω καισαρικη εκανα αλλα στις 40 μερες μου ειπε
Κι εμένα το ίδιο,μου το απαγόρευσε εντελώς πριν τις 40 μέρες.Μου είπε πρώτα θα πάρεις την ευχή του παππά και μετά θα έρθεις να πάρεις και τη δική μου... Razz

Pelio έγραψε:Ο κάθε γιατρός λέει τα δικά του (διαπιστωμένο τόσο από γυναικολόγους όσο και από παιδιάτρους)...

Ναι,αυτό είναι το μόνο σίγουρο.

bou-boukitsa έγραψε:μη βασιζεσαι στο 20..εγω πρωτη φορα εδω το διαβασα..


Όχι μωρέ κάποιοι γιατροί το επιτρέπουν αλλά το έχω ακούσει μόνο για φυσιολογικό.

bou-boukitsa έγραψε:αιμα δεν ειχατε..?εγω αλλα και με οσες φιλες το εχω συζητησει ειχαν αιμα 40 μερεσ,

Και όχι μόνο...


bou-boukitsa έγραψε:μετα τι ειναι 40 μερεσ...επανερχεται και η μητρα στη θεση της..για την υγεια της γυναικας οι 40 μερες ειναι απαραιτητες

Αυτό είναι το θέμα,οι 40 μέρες είναι για να επανέλθει η μήτρα.Σχόλιο ΤΟΥ γιατρΟΥ όταν πήγα στις 40: "η μήτρα σου είναι πιο καθαρή κι απο τη δική μου...Very Happy "


Konstantina-olinomanoula έγραψε:
μετά τις 40 μέρες που πήγα στον γυναικολόγο κ μου δωσε το οκ,ε πέρασε κ ένα διάστημα που με πόνο,κλάμα,βαζελίνες,προσπαθούσαμε με τον αντρούλη μου κ τελικά τα καταφέραμε!!!

Πωωωω πωωω τι μου θύμησες...ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 534787 ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 534787 ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 534787

Maya έγραψε:ΚΙ ΕΜΑΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΕΙΧΕ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΛΛΑ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΑ ΚΡΥΦΑ

Και πως μπορούσες;Ο γιατρός για κάποιον λόγο το απαγόρευσε.

57ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? Κυρ Αυγ 01, 2010 3:33 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
όχι ρε παιδιά πριν τις 40 μέρες! λίγο υπομονή! πρέπει και αυτή η δόλια η μήτρα να επανέλθει στη θέση της! Razz τόση ταλαιπωρία τράβηξε 9 μήνες!
εμένα στις 40 μέρες μου είχε πει να πάω για υπέρηχο και μετά μου έδωσε το οκ για να κάνω ότι και πριν, να αθλούμαι, να κάνω δουλειές( καλά αυτές τις είχα ήδη ξεκινήσει μην τρελαθούμε κιόλας) και το οκ φυσικά για όλα τα υπόλοιπα που εννοούνται! Wink

58ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? Κυρ Αυγ 01, 2010 4:49 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσια..εγω απο τον εναμιση μηνα εχω κοψει το σεξ τωρα κοντευω να μπω στον 4 κι ακομη τιποτα...μου εβαλε κι εμενα το μαραφετι ο γυναικολογος αυτο που σε ανοιγει και πεθανα..αφου μου λεει ο αντρας μου οτι παρθενα θα με παρει μετα...πως την βγαζουμε?με προκαταρκτικα και μην μιλαμε και καθολου... Φρικη...
ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 215994

59ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? Σαβ Σεπ 18, 2010 3:15 am

kurenai

kurenai
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σε μας παλι ο γιατρος ειπε να κανουμε αλλα οχι συχνες επαφες και οχι (φυσικα)αγρια χμμμ καταλαβαινετε...αλλα επειδη ο αντρουλης μου φοβαται μεχρι τωρα που κοντευω να γεννησω με εχει σε αποσταση γιατι κι εγω ειμαι λιγο λυσσαρα μαζι του...απορω παντως πως αντεχει,εγω δεν μπορω τα νευρα μου με εχουν πιασει!!! ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 679259 ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 679259 ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 679259

60ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? Σαβ Σεπ 18, 2010 5:09 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kurenai έγραψε:Σε μας παλι ο γιατρος ειπε να κανουμε αλλα οχι συχνες επαφες και οχι (φυσικα)αγρια χμμμ καταλαβαινετε...αλλα επειδη ο αντρουλης μου φοβαται μεχρι τωρα που κοντευω να γεννησω με εχει σε αποσταση γιατι κι εγω ειμαι λιγο λυσσαρα μαζι του...απορω παντως πως αντεχει,εγω δεν μπορω τα νευρα μου με εχουν πιασει!!! ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 679259 ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 679259 ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 679259

Κι εγω εχω λυσσαξει... Ειμαι στην 18+ βδομαδα και το εχουμε κανει 2 φορες ποοοοοοοολυ προσεκτικα και μην φανταστεις.... Απορω με τον αντρα μου κι εγω, πως αντεχει!!! Χαχαχα.... Τι να κανουμε? Η αληθεια ειναι οτι φοβαμαστε...
ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 215994

61ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? Σαβ Σεπ 18, 2010 6:09 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
kurenai έγραψε:Σε μας παλι ο γιατρος ειπε να κανουμε αλλα οχι συχνες επαφες και οχι (φυσικα)αγρια χμμμ καταλαβαινετε...αλλα επειδη ο αντρουλης μου φοβαται μεχρι τωρα που κοντευω να γεννησω με εχει σε αποσταση γιατι κι εγω ειμαι λιγο λυσσαρα μαζι του...απορω παντως πως αντεχει,εγω δεν μπορω τα νευρα μου με εχουν πιασει!!! ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 679259 ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 679259 ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 679259

Κι εγω εχω λυσσαξει... Ειμαι στην 18+ βδομαδα και το εχουμε κανει 2 φορες ποοοοοοοολυ προσεκτικα και μην φανταστεις.... Απορω με τον αντρα μου κι εγω, πως αντεχει!!! Χαχαχα.... Τι να κανουμε? Η αληθεια ειναι οτι φοβαμαστε...
ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 215994

ε ..2 φορες καλα ειναι //υπαρχουν και χειροτερα...εγω επειδη την 1η φορα γεννησα προωρα..απαγορευεται αυστηρα για ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης..και ..ακου το καλυτερο.....για ολες τις επομενες εγκυμοσύνες!!καλο??
η αληθεια ειναι ομως πως αν εχεις εμπειρια προωρου μωρου δεν το διακυνδυνευεις με τιποτα.,,,9 μηνες θα περασουν..αλλα αν τυχον γεννησεις παιδι πολυ γρηγορα με τα αναλογα προβληματα θα το εχεις για παντα..
οποτε εγκρατεια και αποχη!!!

62ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? Σαβ Σεπ 18, 2010 6:33 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε ..2 φορες καλα ειναι //υπαρχουν και χειροτερα...εγω επειδη την 1η φορα γεννησα προωρα..απαγορευεται αυστηρα για ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης..και ..ακου το καλυτερο.....για ολες τις επομενες εγκυμοσύνες!!καλο??
η αληθεια ειναι ομως πως αν εχεις εμπειρια προωρου μωρου δεν το διακυνδυνευεις με τιποτα.,,,9 μηνες θα περασουν..αλλα αν τυχον γεννησεις παιδι πολυ γρηγορα με τα αναλογα προβληματα θα το εχεις για παντα..
οποτε εγκρατεια και αποχη!!![/quote]

Σιγουρα δε διακινδυνευεις με τιποτα... Βλεπω πως μπροστα σε μια ζωη που ειναι να φερει ενα ζευγαρι μπορει να αντεξει τα παντα... Αληθεια τι εγινε εσυ πηγες σε αλλον γιατρο???? Rolling Eyes

63ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? Σαβ Σεπ 18, 2010 1:23 pm

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Chrisi έγραψε:Fraoulenia μου σας έχει πει ο γιατρός σας για αποχη; Εμένα στην πρώτη μου κόρη φοβόταν ο άντρας μου μας είπε και ο γιατρός τους πρώτους 3 μήνες αποχή αλλά μετά μας είπε ΟΚ. Ημασταν πολύ προσεκτικοί αλλά περίπου 6 - 8 φορές το μήνα το κάναμε. Τώρα στο δεύτερο μας έφυγε ο φόβος, δεν μας το απαγόρεψε και ο γιατρός και το κάνουμε τουλάχιστον 1 φορά την εβδομάδα πολύ προσεκτικά βέβαια. Ρώτα τον γιατρό σου.......

6-8 φορές?????????
1 φορά την εβδομάδα????????
6-8 φορές?????????
1 φορά την εβδομάδα????????
ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 654316 ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 328109 ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 328109 ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 328109 ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 654316 ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 536304 ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 50580 ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 50580 ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 50580 ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 50580
Τι νούμερα είναι αυτά. Εμείς στην πρώτη εγκυμοσύνη από τον φόβο ούτε να κοιταχτούμε δεν μπορούσαμε. πιο πολύ ο άντρας μου δηλαδή. Στο δεύτερο κανά δυό φορές. Τώρα κάτι πάει να γίνει. Βέβαια είναι τρελλή η κούραση με 2 παιδιά αλλά είμαστε και γυναίκες και σύζυγοι έχουμε ανάγκες.

64ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? Σαβ Σεπ 18, 2010 1:53 pm

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bre koritsia νομιζω ειναι φυσιολογικο να το κανεις σχεδον καθε μερα ε? αμα σε αφηνει ο γιατρος Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

http://www.gatospito.com

65ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? Σαβ Σεπ 18, 2010 2:08 pm

Aretoula


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εμείς δεν είχαμε καποια απαγόρευση..Μόνο σύσταση "με προσοχή" ειδικά το 1ο τρίμηνο ασχετα αν δε καναμε εμεις απο φοβο!!!Ειδικα προς το τελος μας ειπε να κανουμε τακτικα επειδη το σπερμα λεει περιεχει μια ουσια που προκαλει τοκετο!!!Εγω δεν ειχα καθολου ορεξη βεβαια ειδικα το πρωτο τριμηνο που εια παρα πολλες καουρες !!Οταν γεννησα θυμαμαι τις πρωτες μερες μου ρθε μια ανεξηγητη ορεξη για πονηριες αλλα παλι ειχα ους φοβους μου γιατι γεννησα με καισαρικη!!Οι ορμόνες στο φουλ λογω του οτι θηλαζα κιολας και να μην μπορείς...δράμα!!!
Μετα τις 40 μερες κυλησα παλι και δεν ηθελα να ακουσω για σεξ!!πόναγα πολύ...λες και ήταν πιο στενά απο πριν!!
Παντως βρε κοριτσια ακομη και σημερα μετα απο 14 μηνες αφοτου γεννησα δε πεφτω και με τα μουτρα στο αθλημα.... Sad Ισως φταιει ο θηλασμος....!
Ευτυχως που υπαρχουν και εναλλακτικες μεθοδοι ευχαριστησης
__ Smile οπως οι κρεπαλες με το φαγητο Razz

66ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? Σαβ Σεπ 18, 2010 2:18 pm

xrysa7

xrysa7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
emeis den eixame apagoreysei alla sthn arxi eixa emetoys kai naytia kai den eixa oreksei meta apo ton 4 mexri kai ton 7 toy dosame kai katalave !! meta eixa thn terastia koilitsa moy kai den voleyomoyn zitima na egine 5 fores mexri na geniso kai ton pira olo to mina exo na po!tora eimao 30 meres lexona exo komeno to tsigaro , exo kommeno to faghto, exo komeno kai to sex na do poso tha antekso!!!

67ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? Σαβ Σεπ 18, 2010 9:11 pm

nomikoula

nomikoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ..ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΝΑΜΕ..ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΑΝ ΑΝΤΡΑΣ ΕΚΣΠΕΡΜΑΤΩΝΕΙ..ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΤΟ ΝΑ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ...ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ...

68ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? Σαβ Σεπ 18, 2010 10:56 pm

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχα τι καλο θεμα ειναι αυτο???? ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 4872 ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 4872 ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 4872


εμας ηταν απαγορευμενο απο τον γιατρο
και ειχαμε αποχη 6 μηνες Shocked Shocked

στους 6 μηνες καναμε μονο 2 φορες και αυτες με πολυ προσοχη

τα νευρα μου ειχαν γινει κροσια μιας κι εγω ημουν αυτη που λυσσαγα και κυνηγουσα τον αντρα μου για σεξ


εκεινος πως αντεχε απορω ακομ Respect Respect

69ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? Σαβ Σεπ 18, 2010 11:29 pm

fraoulenia

fraoulenia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
XAXA
EXW AKOMA 6 MERES, 10 WRES KAI KATI LEPTA GIA NA KSANARXISW TO SPORT!!
EXE GEIA LOXEIAAAA

70ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? Κυρ Σεπ 19, 2010 5:51 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:ε ..2 φορες καλα ειναι //υπαρχουν και χειροτερα...εγω επειδη την 1η φορα γεννησα προωρα..απαγορευεται αυστηρα για ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης..και ..ακου το καλυτερο.....για ολες τις επομενες εγκυμοσύνες!!καλο??
η αληθεια ειναι ομως πως αν εχεις εμπειρια προωρου μωρου δεν το διακυνδυνευεις με τιποτα.,,,9 μηνες θα περασουν..αλλα αν τυχον γεννησεις παιδι πολυ γρηγορα με τα αναλογα προβληματα θα το εχεις για παντα..
οποτε εγκρατεια και αποχη!!!

Σιγουρα δε διακινδυνευεις με τιποτα... Βλεπω πως μπροστα σε μια ζωη που ειναι να φερει ενα ζευγαρι μπορει να αντεξει τα παντα... Αληθεια τι εγινε εσυ πηγες σε αλλον γιατρο???? Rolling Eyes [/quote]

ναι δεν αντεχα..πηγα..ολα καλα..αλλτο φυλο δε το ειδε λογω θεσης του μωρου..παντως εγω ηρεμησα..που να περιμενα 3 βδομαδες?!

71ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? Κυρ Σεπ 19, 2010 6:09 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω πρεπει να το εχω ξαναπει...εχουμε καταντησει να κανουμε σεξ μμονο οταν θελουμε παιδι Very Happy !!!
η αληθεια ειναι πως με τα ωραρια του αντρα μου, μονο με ραντεβου. οταν σχολαει 2 το βραδυ κι εγω σερνομαι απ'τη νυστα που εχω τα παιδια ολη μερα κι τις δουλειες του σπιτιου και τη δουλεια μου...τι να κανω η γυναικα???καποτε το καναμε 15 φορες τη μερα(κυριολεκτω!!! Embarassed ). τωρα ουτε 15 το χρονο!!! Laughing

72ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? Κυρ Σεπ 19, 2010 6:14 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:

ναι δεν αντεχα..πηγα..ολα καλα..αλλτο φυλο δε το ειδε λογω θεσης του μωρου..παντως εγω ηρεμησα..που να περιμενα 3 βδομαδες?!

Κι εγω ουτε με σφαιρες δε θα περιμενα.... [Αληθεια πως σε λενε?] Παντως το ειδες και ηρεμησες ασχετα αν παλι δεν ειδες τι εχει... Δε πειραζει γερουλι να ειναι το μικρο σου κι ολα καλα!!!! Εγω παω αυριο γιατρο, κι ανυπομονω πααααρα πολυ.. Λες και αιωνας περασε!!
ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 215994

73ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? Κυρ Σεπ 19, 2010 6:22 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nomikoula έγραψε:ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ..ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΝΑΜΕ..ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΑΝ ΑΝΤΡΑΣ ΕΚΣΠΕΡΜΑΤΩΝΕΙ..ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΤΟ ΝΑ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ...ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ...

χι..χι ..ωραια τα λες ...αλλα εμενα ο καλος μου..οταν πια φταναμε 40 εβδομαδες και του ελεγα αυτο που ειπες..ουτε να το φανταστει δεν μπορουσε..καθολου..μου λεει ''καλα..θα βρεθουμε λιγο πριν βγει το μωρο?..και μετα να ερθει να μου πει πατερα τι μου έκανες?΄΄
ατσεια ..αστεια..στο μηνα μου δεν με αγγιζε καθολου ..φοβοταν!..και πριν απαγορευοταν...
μετα το σαραντισμα παντωσ..ολα μια χαρα!

74ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? Κυρ Σεπ 19, 2010 6:25 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:

ναι δεν αντεχα..πηγα..ολα καλα..αλλτο φυλο δε το ειδε λογω θεσης του μωρου..παντως εγω ηρεμησα..που να περιμενα 3 βδομαδες?!

Κι εγω ουτε με σφαιρες δε θα περιμενα.... [Αληθεια πως σε λενε?] Παντως το ειδες και ηρεμησες ασχετα αν παλι δεν ειδες τι εχει... Δε πειραζει γερουλι να ειναι το μικρο σου κι ολα καλα!!!! Εγω παω αυριο γιατρο, κι ανυπομονω πααααρα πολυ.. Λες και αιωνας περασε!!
ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 215994

γραψε αυριο τα νεα..αλλα στο δικο μας groupaki..μαμαδες φεβρουαριου...γιατι μαλλον εδω φευγουμε απο το θεμα!και θα μας κραξουνε..!

75ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? Κυρ Σεπ 19, 2010 7:00 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
tatijana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:

ναι δεν αντεχα..πηγα..ολα καλα..αλλτο φυλο δε το ειδε λογω θεσης του μωρου..παντως εγω ηρεμησα..που να περιμενα 3 βδομαδες?!

Κι εγω ουτε με σφαιρες δε θα περιμενα.... [Αληθεια πως σε λενε?] Παντως το ειδες και ηρεμησες ασχετα αν παλι δεν ειδες τι εχει... Δε πειραζει γερουλι να ειναι το μικρο σου κι ολα καλα!!!! Εγω παω αυριο γιατρο, κι ανυπομονω πααααρα πολυ.. Λες και αιωνας περασε!!
ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 215994

γραψε αυριο τα νεα..αλλα στο δικο μας groupaki..μαμαδες φεβρουαριου...γιατι μαλλον εδω φευγουμε απο το θεμα!και θα μας κραξουνε..!

Shocked
Ναι, μαλλον ξεφυγα... Sorry κοριτσακια..... ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞΞΞ??? - Σελίδα 3 875502

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις