Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
8 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 8 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΙΑΝΝΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?
ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ..Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΑ ΕΚΑΝΕ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
katia32 έγραψε:ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΦΕ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΡΟΜΥΝΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ...ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕΟΛΕΣ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΤΙΑ.ΟΧΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ.ΑΠΟ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΣΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΦΕ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ.

Καλημέρα Γιάννα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 30 379767
καλα ειμαι εσυ?
Θα συμφωνήσω μαζί σου! Εγώ μόνο την πρώτη μέρα έχω καφέ και μετά γίνεται κόκκινο

Καλημέρα Κάτια

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΙΑΝΝΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?
ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ..Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΑ ΕΚΑΝΕ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ΤΟΝΙΑ ΚΑΛΟ ΞΕΧΕΣΙΜΟ ΧΑΧΑΧΑ



ΑΝΝΑ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΚΛΕΙΣΑΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΚ Η ΘΑ ΠΑΤΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΒΡΕΙΤΕ?

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ? ΑΚΟΜΑ ΧΟΥΖΟΥΡΕΥΟΥΝ?

katia32

katia32
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
katia32 έγραψε:ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΦΕ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΡΟΜΥΝΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ...ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕΟΛΕΣ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΤΙΑ.ΟΧΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ.ΑΠΟ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΣΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΦΕ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ.
ΚΑΛΑ ΝΑΙ..ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΘΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ...ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΧΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΦΕ...ΔΥΣΤΥΧΩΣ Very Happy

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
katia32 έγραψε:ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΦΕ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΡΟΜΥΝΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ...ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕΟΛΕΣ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΤΙΑ.ΟΧΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ.ΑΠΟ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΣΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΦΕ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ.

Καλημέρα Γιάννα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 30 379767
καλα ειμαι εσυ?
Θα συμφωνήσω μαζί σου! Εγώ μόνο την πρώτη μέρα έχω καφέ και μετά γίνεται κόκκινο

Καλημέρα Κάτια
εγω απο τισ 16 το πρωι ειχα καφε ελαχιστα και τωρα τπτ........προφανως κατι συμβαινει αλαλτι...?

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΤΟΙΜΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΘΑΡΟΣ ΚΑΘΑΡΟΣ!!!

ΚΑΤΙΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΠΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΤΟ!!!ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!ΕΧΩ ΗΔΗ 2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΕΣΥ?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
xaftounaki έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
katia32 έγραψε:ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΦΕ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΡΟΜΥΝΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ...ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕΟΛΕΣ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΤΙΑ.ΟΧΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ.ΑΠΟ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΣΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΦΕ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ.

Καλημέρα Γιάννα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 30 379767
καλα ειμαι εσυ?
Θα συμφωνήσω μαζί σου! Εγώ μόνο την πρώτη μέρα έχω καφέ και μετά γίνεται κόκκινο

Καλημέρα Κάτια
εγω απο τισ 16 το πρωι ειχα καφε ελαχιστα και τωρα τπτ........προφανως κατι συμβαινει αλαλτι...?


ΑΡΤ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΗΚΕΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ?
ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ....ΣΟΒΑΡΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ.ΚΑΝΑΤΕ ΠΟΛΛΑ ΜΠΑΝΙΑ?ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΕ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katia32 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
katia32 έγραψε:ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΦΕ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΡΟΜΥΝΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ...ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕΟΛΕΣ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΤΙΑ.ΟΧΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ.ΑΠΟ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΣΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΦΕ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ.
ΚΑΛΑ ΝΑΙ..ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΘΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ...ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΧΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΦΕ...ΔΥΣΤΥΧΩΣ Very Happy
κ εγω αν ηταν ετσι δεν θα ειχα προβλημα 8α ελεγα οκ θα μου ρθει,απλα μονο στισ 3 τελευταιεσ περιοδουσ μιονο μου εχει συμβει...ποτε ξανα αλλα με 1 μερα και μετα κανονικη ροη...τωρα εχει απο τισ 16 του μηνα δλδ 16 17 και σμρ 18 3 μερεσ δλδ...και με πολυ λιγα καφε...βρε δεν λεω οτι εινμαι εγκυοσ...αληθεια εν το πιστευω αλλα δεν ξερω τι σ...τα συμβαινει...παιρνω και αυτο τον γιατρο και δεν απανταει

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΙΑΝΝΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?
ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ..Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΑ ΕΚΑΝΕ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ΤΟΝΙΑ ΚΑΛΟ ΞΕΧΕΣΙΜΟ ΧΑΧΑΧΑ



ΑΝΝΑ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΚΛΕΙΣΑΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΚ Η ΘΑ ΠΑΤΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΒΡΕΙΤΕ?

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ? ΑΚΟΜΑ ΧΟΥΖΟΥΡΕΥΟΥΝ?

Respect Respect Respect Respect Respect

Δεν θα κλείσουμε, ένα βράδυ θα μείνουμε εξάλλου, φαντάζομαι οτι θα βρούμε
Δώσε ένα φιλί στη ζουζούνα σου

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
art86 έγραψε:
xaftounaki έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
katia32 έγραψε:ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΦΕ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΡΟΜΥΝΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ...ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕΟΛΕΣ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΤΙΑ.ΟΧΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ.ΑΠΟ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΣΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΦΕ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ.
δεν εκανα κα8ολου μπανια...τι να πω 8α τον ξανα παρω και το απογευμα

Καλημέρα Γιάννα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 30 379767
καλα ειμαι εσυ?
Θα συμφωνήσω μαζί σου! Εγώ μόνο την πρώτη μέρα έχω καφέ και μετά γίνεται κόκκινο

Καλημέρα Κάτια
εγω απο τισ 16 το πρωι ειχα καφε ελαχιστα και τωρα τπτ........προφανως κατι συμβαινει αλαλτι...?


ΑΡΤ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΗΚΕΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ?
ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ....ΣΟΒΑΡΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ.ΚΑΝΑΤΕ ΠΟΛΛΑ ΜΠΑΝΙΑ?ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΕ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν εκανα κα8ολου μπανια...θα τον ξανα παρω το απογευμα

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα ομορφιές μου

Τι κάνετε;

Εμείς πίνουμε καφεδάκι στη Θεσσαλονικη και σε λίγο θα πάμε για φαγητο.βρήκα free wifi και Μπήκα να σας πω μια Καλημέρα.

Τόνια περαστικά στην αδερφή σου εύχομαι ολόψυχα να βρει την ευτυχία ξανά...

Ελλουκο μου τι κανεις;τώρα που εγινες η κυρία του Κυριου τέρμα οι μπάρες δημητριακών;;;Χιχιχι!!!

Άννα μου κι εγω το βαριεμαι το παστιτσιο αλλα ο άντρας μου είναι ερωτευμένος με δαυτο...

Όσες ξέχασα σορι αλλα μπαίνω απο το κινητο Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 30 417472

katia32

katia32
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
toniach29 έγραψε:ΕΤΟΙΜΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΘΑΡΟΣ ΚΑΘΑΡΟΣ!!!

ΚΑΤΙΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΠΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΤΟ!!!ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!ΕΧΩ ΗΔΗ 2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΕΣΥ?
ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΙΟ....ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΚΟΡΗ... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 30 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 30 604962

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:Καλημέρα ομορφιές μου

Τι κάνετε;

Εμείς πίνουμε καφεδάκι στη Θεσσαλονικη και σε λίγο θα πάμε για φαγητο.βρήκα free wifi και Μπήκα να σας πω μια Καλημέρα.

Τόνια περαστικά στην αδερφή σου εύχομαι ολόψυχα να βρει την ευτυχία ξανά...

Ελλουκο μου τι κανεις;τώρα που εγινες η κυρία του Κυριου τέρμα οι μπάρες δημητριακών;;;Χιχιχι!!!

Άννα μου κι εγω το βαριεμαι το παστιτσιο αλλα ο άντρας μου είναι ερωτευμένος με δαυτο...

Όσες ξέχασα σορι αλλα μπαίνω απο το κινητο Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 30 417472


ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΣΤΟ ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΣΑΙ?
ΚΑΛΟ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ.ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΕΝΘΑΡΥΝΤΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ.

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katia32 έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΕΤΟΙΜΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΘΑΡΟΣ ΚΑΘΑΡΟΣ!!!

ΚΑΤΙΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΠΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΤΟ!!!ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!ΕΧΩ ΗΔΗ 2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΕΣΥ?
ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΙΟ....ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΚΟΡΗ... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 30 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 30 604962
ΕΜΕΙΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΩΡΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΟΡΗ...


ΓΚΡΙΝΙΑΡΟΥΛΑΑΑΑΑ ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ.....ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ..ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Κάτια!

Καλημέρα Γιαννα! κι εγω κατευθειαν κοκκινο κοριτσια..παρα πολυ σπάνια καφε!!

εγω εκανα ενα πιρεξ παστιτσιο και η πεθερα μου γιουβαρλακια..θα γινει ανταλλαγη προιοντων για να μην εχουμε και οι 2 μαγειρεμα για αυριο χιχιιχιι

αχαχα γκρινιαρακι οχι, απο την Δευτερα τρωω πολυ συντηρητικά πάλι, απο ολα αλλα μικρές μεριδες ..ειπα να συμαζευτώ γιατι με στενεύουν τα ρούχα μου και δν μπορω να αγοράσω καινουρια γκαρνταρομπα!! βολτουλα Θεσ/νικη ε? καλά να περάσετε Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 30 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 30 654316

katia32

katia32
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ Η ΚΟΡΗ ΣΥΝΤΟΜΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

katia32

katia32
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:Καλημέρα Κάτια!

Καλημέρα Γιαννα! κι εγω κατευθειαν κοκκινο κοριτσια..παρα πολυ σπάνια καφε!!

εγω εκανα ενα πιρεξ παστιτσιο και η πεθερα μου γιουβαρλακια..θα γινει ανταλλαγη προιοντων για να μην εχουμε και οι 2 μαγειρεμα για αυριο χιχιιχιι

αχαχα γκρινιαρακι οχι, απο την Δευτερα τρωω πολυ συντηρητικά πάλι, απο ολα αλλα μικρές μεριδες ..ειπα να συμαζευτώ γιατι με στενεύουν τα ρούχα μου και δν μπορω να αγοράσω καινουρια γκαρνταρομπα!! βολτουλα Θεσ/νικη ε? καλά να περάσετε Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 30 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 30 654316
ΚΑΛΗΜΕΡΑ.....

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:Καλημέρα ομορφιές μου

Τι κάνετε;

Εμείς πίνουμε καφεδάκι στη Θεσσαλονικη και σε λίγο θα πάμε για φαγητο.βρήκα free wifi και Μπήκα να σας πω μια Καλημέρα.

Τόνια περαστικά στην αδερφή σου εύχομαι ολόψυχα να βρει την ευτυχία ξανά...

Ελλουκο μου τι κανεις;τώρα που εγινες η κυρία του Κυριου τέρμα οι μπάρες δημητριακών;;;Χιχιχι!!!

Άννα μου κι εγω το βαριεμαι το παστιτσιο αλλα ο άντρας μου είναι ερωτευμένος με δαυτο...

Όσες ξέχασα σορι αλλα μπαίνω απο το κινητο Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 30 417472

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 30 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 30 334590

katia32

katia32
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xaftounaki έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
katia32 έγραψε:ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΦΕ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΡΟΜΥΝΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ...ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕΟΛΕΣ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΤΙΑ.ΟΧΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ.ΑΠΟ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΣΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΦΕ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ.

Καλημέρα Γιάννα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 30 379767
καλα ειμαι εσυ?
Θα συμφωνήσω μαζί σου! Εγώ μόνο την πρώτη μέρα έχω καφέ και μετά γίνεται κόκκινο

Καλημέρα Κάτια
ΠΟΛΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.... sunny sunny

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Καλημέρα Κάτια!

Καλημέρα Γιαννα! κι εγω κατευθειαν κοκκινο κοριτσια..παρα πολυ σπάνια καφε!!

εγω εκανα ενα πιρεξ παστιτσιο και η πεθερα μου γιουβαρλακια..θα γινει ανταλλαγη προιοντων για να μην εχουμε και οι 2 μαγειρεμα για αυριο χιχιιχιι

αχαχα γκρινιαρακι οχι, απο την Δευτερα τρωω πολυ συντηρητικά πάλι, απο ολα αλλα μικρές μεριδες ..ειπα να συμαζευτώ γιατι με στενεύουν τα ρούχα μου και δν μπορω να αγοράσω καινουρια γκαρνταρομπα!! βολτουλα Θεσ/νικη ε? καλά να περάσετε Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 30 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 30 654316



ΕΛΛΗ ΚΟΡΜΙ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΟ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΜΙΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ!ΤΕΛΙΚΑ Ο ΣΤΟΛΙΣΜΟΣ ΠΩΣ ΗΤΑΝ?

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαιρετώ σας!
Ήρθα κι εγώ!
Λιωμένη και καταϊδρωμένη! Smile
Τι κάνουμε;
Έλλη ακόμη οι φώτος;;;!!! άντε να δούμε ντε! Τυχερήηηη βάζετε κλιματιστικό!!! Ζηλεύω!!
Εμάς δίνει 45 στη Λευκωσία σήμερα.. αν δεν είναι αυτό καμίνι, τότε τι ειναι; .. Ελπίζω να πάμε για μπάνιο! Χθες πήγαμε για βραδινό τελικά περιμένοντας τους φίλους μας που άργησαν! Smile ήταν σούπερ όμως! Ούτε αντιηλιακά, ούτε ομπρέλες, ούτε να ανησυχείς για τις τρίχες, τα κιλά και όλα τα σχετικά.. Smile
Άρτεμη, μου τύχαινε κι εμένα να έχω καφετιά πριν, αλλά όχι για 3 μέρες.. την προηγούμενη, το πολύ για 2 μέρες..
Πότε δεν περιμένεις; (συγγνώμη αν το ξαναείπες και το έχασα)
Και όντως δεν ξέρεις πότε έγινε η ωορρηξία κλπ... είναι απλά θεμα σωστού τάιμινγκ! Και ο γιατρός μάλλον πρέπει να σε δει πριν βγάλει γνωμάτευση! Smile

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:Χαιρετώ σας!
Ήρθα κι εγώ!
Λιωμένη και καταϊδρωμένη! Smile
Τι κάνουμε;
Έλλη ακόμη οι φώτος;;;!!! άντε να δούμε ντε! Τυχερήηηη βάζετε κλιματιστικό!!! Ζηλεύω!!
Εμάς δίνει 45 στη Λευκωσία σήμερα.. αν δεν είναι αυτό καμίνι, τότε τι ειναι; .. Ελπίζω να πάμε για μπάνιο! Χθες πήγαμε για βραδινό τελικά περιμένοντας τους φίλους μας που άργησαν! Smile ήταν σούπερ όμως! Ούτε αντιηλιακά, ούτε ομπρέλες, ούτε να ανησυχείς για τις τρίχες, τα κιλά και όλα τα σχετικά.. Smile
Άρτεμη, μου τύχαινε κι εμένα να έχω καφετιά πριν, αλλά όχι για 3 μέρες.. την προηγούμενη, το πολύ για 2 μέρες..
Πότε δεν περιμένεις; (συγγνώμη αν το ξαναείπες και το έχασα)
Και όντως δεν ξέρεις πότε έγινε η ωορρηξία κλπ... είναι απλά θεμα σωστού τάιμινγκ! Και ο γιατρός μάλλον πρέπει να σε δει πριν βγάλει γνωμάτευση! Smile
περιμενα στις 16 με τελευταια περιοδο 18 και κυκλο 29 ημερων.......ειχα στις 16 λιγα καφε χθεσ τπτ και σμρ παλι ελαχιστα...την οωρρηξια τη εκμεταλευτηκαμε...οπωσ καθε μηνα αλλα τι να πω...τπτ δεν ξερω τι να πω το σωμα μ μου κανει τσαλιμια

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:
περιμενα στις 16 με τελευταια περιοδο 18 και κυκλο 29 ημερων.......ειχα στις 16 λιγα καφε χθεσ τπτ και σμρ παλι ελαχιστα...την οωρρηξια τη εκμεταλευτηκαμε...οπωσ καθε μηνα αλλα τι να πω...τπτ δεν ξερω τι να πω το σωμα μ μου κανει τσαλιμια
[/quote]

Μ'αρέσει που αμφιβάλλεις κιόλας! Smile
Τέλος πάντων, δε θέλω να σου δίνω ελπίδες όταν είναι θέμα ωρών να μάθεις! Δηλαδή έχεις ήδη 2 μέρες καθυστέρηση..
Το σώμα τρελαίνεται για διάφορους λόγους.. η ζέστη μπορεί να είναι ένας...
πάρε κι ένα τεστάκι πάντως καλού κακού και δοκίμασε σε 2-3 μέρες!
Εμείς πάντως αυτήν τη φορά με 2 επαφές κοντά στην ωορρηξία το πετύχαμε... και η πρώτη μπορεί να ήταν και πολύ εκτός.. ή ίσως και η 2η! Smile Γι'αυτό σου λέω, ποτέ δεν ξέρεις πότε έγινε το καλό! Smile
Σου εύχομαι να έγινε πάντως!

katia32

katia32
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
art86 έγραψε:
ζωάκι έγραψε:Χαιρετώ σας!
Ήρθα κι εγώ!
Λιωμένη και καταϊδρωμένη! Smile
Τι κάνουμε;
Έλλη ακόμη οι φώτος;;;!!! άντε ν
Άρτεμη, μου τύχαινε κι εμένα να έχω καφετιά πριν, αλλά όχι για 3 μέρες.. την προηγούμενη, το πολύ για 2 μέρες..
Πότε δεν περιμένεις; (συγγνώμη αν το ξαναείπες και το έχασα)
Και όντως δεν ξέρεις πότε έγινε η ωορρηξία κλπ... είναι απλά θεμα σωστού τάιμινγκ! Και ο γιατρός μάλλον πρέπει να σε δει πριν βγάλει γνωμάτευση! Smile
περιμενα στις 16 με τελευταια περιοδο 18 και κυκλο 29 ημερων.......ειχα στις 16 λιγα καφε χθεσ τπτ και σμρ παλι ελαχιστα...την οωρρηξια τη εκμεταλευτηκαμε...οπωσ καθε μηνα αλλα τι να πω...τπτ δεν ξερω τι να πω το σωμα μ μου κανει τσαλιμια
ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΟΥ ΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.........

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις