Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:Γεια σου Μαρία(maryz) κι εγώ θέλω να φύγει το καλοκαίρι!!!ΤΟ ΜΙΣΩ!!!! Twisted Evil

Καλώς όρισες στην παρέα μας barbaki!Εύχομαι σύντομα να κρατήσεις ένα θετικό τεστ στα χέρια σου!!!

Γεια σου Mariabel!!!Πώς τα πέρασες στις διακοπές;Η λίστα με τις εγκυούλες αν δεν κάνω λάθος σβήστηκε γιατί είχαμε αποβολές δυστυχώς Sad !!!Δεν θυμάμαι ποιές κοπέλες ήταν τις τελευταίες 2 εβδομάδες για να σε διαφωτίσω!!!

Γιάννα αντίο προς το παρόν!Τα λέμε πιο μετά!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 417472

Λεμονάκι αγχώνομαι τρελά!!Αφού ώρες ώρες σκέφτομαι μήπως το παρακάνω!!!Αλλά μόλις την βλέπω στην οθόνη του υπέρηχο να κάνει τούμπες ηρεμώ!!!

Γεια σου Ντεπ! πώς είσαι? εμααα έχω φρικάρει!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:Ξανά καλημέρα κοριτσάκια

Έκανα τις δουλείες μου και γύρησα!!!
Λεμονάκι, Γιάννα, Μαράκι, Τόνια, Δεσποινάκι, Mariabel Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 379767

Barbaki καλως ορισες στην παρέα μας!!!
Ελπιζω να μην ξέχασα καμμιά

Καλημερούδια!! καλώς την!! Πώς είσαι?

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα Αννα Very Happy

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγώ έτσι ακριβώς είμαι Μαρία!!!Δεν βγαίνω ούτε στο μπαλκόνι αν δεν φύγει το καλοκαίρι!!!!!



Εγώ σας αφήνω!Πάω να μαγειρέψω γιατί θα έρθει και η αδερφή μου για φαγητό!Τα λέμε το απόγευμα!!!Φιλάκια σε όλες!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεσποινάκι καλό μαγείρεμα Very Happy


σας αφήνω και γω..

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα, Λεμονάκι! Καλώς σας βρήκα!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 417472
Μαίρη, είσαι άρρωστη; Sad Περαστικά σου! Sad
Άννα, Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 417472 και σε εσένα!
Δέσποινα, σοβαρά; Για αυτό βγήκε η λίστα; Sad Τι κρίμα... Sad Από τότε που το έπαθα και εγώ τρέμω μην ξανασυμβεί...
Πλησιάζει η μέρα!! Τι ωραία! Πώς πέρασε ο καιρός,ε; Μόλις χθες ήταν που μας ανακοίνωσες τα ευχάριστα... Very Happy

Κορίτσια, πριν φύγω για Σίκινο έκανα τεστ... Αχνο θετικό!! Δεν πέταξα από τη χαρά μου, ειδικά αφού είχε προηγηθεεί η παλίνδρομη και λόγω ότι είχα λίγο πριν αδειάσει ένα ολόκληροο δωμάτιο του σπιτιού για ανακαίνιση... Χθες γύρισα... Ξαναέκανα τεστ... Κατακόκκινο αμέσως! Smile Τη Δευτέρα πάω γιατρό. Μακάρι, Θεέ μου, να πάνε όλα καλά!!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:
xaftounaki έγραψε:Ξανά καλημέρα κοριτσάκια

Έκανα τις δουλείες μου και γύρησα!!!
Λεμονάκι, Γιάννα, Μαράκι, Τόνια, Δεσποινάκι, Mariabel Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 379767

Barbaki καλως ορισες στην παρέα μας!!!
Ελπιζω να μην ξέχασα καμμιά

Γεια σου Άννα!!!!Πώς πάει;

Καλα Δεσποινάκι, εσύ? Ζέστη κλασσικά!!Σημερα δεν έχω σκοπό να κάνω τίποτα! Θα αράξω, θα δω τις σειρές που έχω κατεβάσει στον υπολογιστή και θα ρίξω και εναν ύπνο το μεσημέρι! Πλησιάζουν οι μλερες να πας να δεις πάλι την κόρη σου ε? Με το καλό

maryz-iraklio kritis έγραψε:
Καλημερούδια!! καλώς την!! Πώς είσαι?


Καλά εγώ, εσύ καλύτερα ε?
Η συναυλία εχτές τέλεια!!!Αιώνιος έφηβος όπως το είπες, Κοντα στη μία τελείωσε!

Λεμονάκι έγραψε:καλημέρα Αννα Very Happy
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 334590

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:Κι εγώ έτσι ακριβώς είμαι Μαρία!!!Δεν βγαίνω ούτε στο μπαλκόνι αν δεν φύγει το καλοκαίρι!!!!!



Εγώ σας αφήνω!Πάω να μαγειρέψω γιατί θα έρθει και η αδερφή μου για φαγητό!Τα λέμε το απόγευμα!!!Φιλάκια σε όλες!!

καλό μαγείρεμα!! φιλιά!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Καλημέρα, Λεμονάκι! Καλώς σας βρήκα!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 417472
Μαίρη, είσαι άρρωστη; Sad Περαστικά σου! Sad
Άννα, Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 417472 και σε εσένα!
Δέσποινα, σοβαρά; Για αυτό βγήκε η λίστα; Sad Τι κρίμα... Sad Από τότε που το έπαθα και εγώ τρέμω μην ξανασυμβεί...
Πλησιάζει η μέρα!! Τι ωραία! Πώς πέρασε ο καιρός,ε; Μόλις χθες ήταν που μας ανακοίνωσες τα ευχάριστα... Very Happy

Κορίτσια, πριν φύγω για Σίκινο έκανα τεστ... Αχνο θετικό!! Δεν πέταξα από τη χαρά μου, ειδικά αφού είχε προηγηθεεί η παλίνδρομη και λόγω ότι είχα λίγο πριν αδειάσει ένα ολόκληροο δωμάτιο του σπιτιού για ανακαίνιση... Χθες γύρισα... Ξαναέκανα τεστ... Κατακόκκινο αμέσως! Smile Τη Δευτέρα πάω γιατρό. Μακάρι, Θεέ μου, να πάνε όλα καλά!!

Με το καλό Μαράκι!!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Καλημέρα, Λεμονάκι! Καλώς σας βρήκα!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 417472
Μαίρη, είσαι άρρωστη; Sad Περαστικά σου! Sad
Άννα, Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 417472 και σε εσένα!
Δέσποινα, σοβαρά; Για αυτό βγήκε η λίστα; Sad Τι κρίμα... Sad Από τότε που το έπαθα και εγώ τρέμω μην ξανασυμβεί...
Πλησιάζει η μέρα!! Τι ωραία! Πώς πέρασε ο καιρός,ε; Μόλις χθες ήταν που μας ανακοίνωσες τα ευχάριστα... Very Happy

Κορίτσια, πριν φύγω για Σίκινο έκανα τεστ... Αχνο θετικό!! Δεν πέταξα από τη χαρά μου, ειδικά αφού είχε προηγηθεεί η παλίνδρομη και λόγω ότι είχα λίγο πριν αδειάσει ένα ολόκληροο δωμάτιο του σπιτιού για ανακαίνιση... Χθες γύρισα... Ξαναέκανα τεστ... Κατακόκκινο αμέσως! Smile Τη Δευτέρα πάω γιατρό. Μακάρι, Θεέ μου, να πάνε όλα καλά!!


Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 654316
Μπραβο Μαρακι
Ευχομαι να πάνε όλα καλά, που θα πάνε δηλαδη!!!!
Καλά πότε θα μας το έλεγες βρε? Άντε να ακούσουμε και κανένα ευχάριστο εδώ μέσα μετά απο καιρό!!!!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 50580

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:
Deb έγραψε:
xaftounaki έγραψε:Ξανά καλημέρα κοριτσάκια

Έκανα τις δουλείες μου και γύρησα!!!
Λεμονάκι, Γιάννα, Μαράκι, Τόνια, Δεσποινάκι, Mariabel Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 379767

Barbaki καλως ορισες στην παρέα μας!!!
Ελπιζω να μην ξέχασα καμμιά

Γεια σου Άννα!!!!Πώς πάει;

Καλα Δεσποινάκι, εσύ? Ζέστη κλασσικά!!Σημερα δεν έχω σκοπό να κάνω τίποτα! Θα αράξω, θα δω τις σειρές που έχω κατεβάσει στον υπολογιστή και θα ρίξω και εναν ύπνο το μεσημέρι! Πλησιάζουν οι μλερες να πας να δεις πάλι την κόρη σου ε? Με το καλό

maryz-iraklio kritis έγραψε:
Καλημερούδια!! καλώς την!! Πώς είσαι?


Καλά εγώ, εσύ καλύτερα ε?
Η συναυλία εχτές τέλεια!!!Αιώνιος έφηβος όπως το είπες, Κοντα στη μία τελείωσε!

Λεμονάκι έγραψε:καλημέρα Αννα Very Happy
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 334590

μα είναι ο άνθρωπος υπέρτατος!! τι σειρές? αχ εγώ πρέπει να σιδερώσω να έχει ο αγάς ρούχα όσο θα λείπω! φφφ κ με τέτοια ζέστη φφφ

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας ευχαριστώ, κορίτσια!!
Άννα μου, το έμαθα πριν φύγω 33η μέρα. Ήθελα να περιμένω λίγο να δω πώς θα πάνε τα πράγματα. Φαίνεται ότι πάνε καλά, αλλά και στην προηγούμενη έτσι φαίνονταν. Μέχρι να πάω στο γιατρό και να ακούσω καρδιά, δεν ενθουσιάζομαι. Τη Δευτέρα θα έχω μπει στην 8η εβδομάδα ημερολογιακά, οπότε ελπίζω να ακούσω καρδούλα...

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
μα είναι ο άνθρωπος υπέρτατος!! τι σειρές? αχ εγώ πρέπει να σιδερώσω να έχει ο αγάς ρούχα όσο θα λείπω! φφφ κ με τέτοια ζέστη φφφ

Εγώ σιδέρωσα λίγα ρούχα εχτές! Με όλες τις πόρτες ανοιχτές!!
Εχω ήδη δει greys anatomy, private practise που τα είχα κατεβάσει το χειμώνα και τώρα βλέπω gossip girl

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
μα είναι ο άνθρωπος υπέρτατος!! τι σειρές? αχ εγώ πρέπει να σιδερώσω να έχει ο αγάς ρούχα όσο θα λείπω! φφφ κ με τέτοια ζέστη φφφ

Εγώ σιδέρωσα λίγα ρούχα εχτές! Με όλες τις πόρτες ανοιχτές!!
Εχω ήδη δει greys anatomy, private practise που τα είχα κατεβάσει το χειμώνα και τώρα βλέπω gossip girl

κ εγώ θα βάλω τον ανεμιστήρα αν κ τελικά άδικα τον πήραμε δεν κάνει δουλειά τουλάχιστον δε καταναλώνει πολύ ρεύμα!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ Κ ΕΓΩ...
ΜΑΡΙΑΜΠΕΛ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..
ΜΑΡΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ??ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΚΑΤΑΡΡΟΗ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ...
ΑΝΝΟΥΛΑ ΟΚ ΟΙ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ?
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ?ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΞΑΝΑΔΕΙΣ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
xaftounaki έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
μα είναι ο άνθρωπος υπέρτατος!! τι σειρές? αχ εγώ πρέπει να σιδερώσω να έχει ο αγάς ρούχα όσο θα λείπω! φφφ κ με τέτοια ζέστη φφφ

Εγώ σιδέρωσα λίγα ρούχα εχτές! Με όλες τις πόρτες ανοιχτές!!
Εχω ήδη δει greys anatomy, private practise που τα είχα κατεβάσει το χειμώνα και τώρα βλέπω gossip girl

κ εγώ θα βάλω τον ανεμιστήρα αν κ τελικά άδικα τον πήραμε δεν κάνει δουλειά τουλάχιστον δε καταναλώνει πολύ ρεύμα!
Λίγο δροσίζει?
Δεν μπορείς να σιδερώσεις εξω ε?
Το απόγευμα?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
xaftounaki έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
μα είναι ο άνθρωπος υπέρτατος!! τι σειρές? αχ εγώ πρέπει να σιδερώσω να έχει ο αγάς ρούχα όσο θα λείπω! φφφ κ με τέτοια ζέστη φφφ

Εγώ σιδέρωσα λίγα ρούχα εχτές! Με όλες τις πόρτες ανοιχτές!!
Εχω ήδη δει greys anatomy, private practise που τα είχα κατεβάσει το χειμώνα και τώρα βλέπω gossip girl

κ εγώ θα βάλω τον ανεμιστήρα αν κ τελικά άδικα τον πήραμε δεν κάνει δουλειά τουλάχιστον δε καταναλώνει πολύ ρεύμα!
Λίγο δροσίζει?
Δεν μπορείς να σιδερώσεις εξω ε?
Το απόγευμα?

βαριέμαι τα ξεσηκώματα άσε που είδα ότι σήμερα θα ναι χειρότερα από χθες! θα σιδερώσω τα απαραίτητα!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ Κ ΕΓΩ...
ΜΑΡΙΑΜΠΕΛ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..
ΜΑΡΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ??ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΚΑΤΑΡΡΟΗ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ...
ΑΝΝΟΥΛΑ ΟΚ ΟΙ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ?
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ?ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΞΑΝΑΔΕΙΣ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ

όχι δε θέλω άλλο καλοκαίρι θέλω κρύο θέλω χιόνι θέλω βροχή! όλο το χειμώνα δεν έπαθα πράμα με το ψοφόκρυο κ τώρα ο καύσωνας με λύγισε! εγώ δυσκολεύομαι να καταπιώ κ ώρες ώρες βγάζω φλέματα σαν τη κατσόγρα! δεν αντέχω άλλο!!!!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Σας ευχαριστώ, κορίτσια!!
Άννα μου, το έμαθα πριν φύγω 33η μέρα. Ήθελα να περιμένω λίγο να δω πώς θα πάνε τα πράγματα. Φαίνεται ότι πάνε καλά, αλλά και στην προηγούμενη έτσι φαίνονταν. Μέχρι να πάω στο γιατρό και να ακούσω καρδιά, δεν ενθουσιάζομαι. Τη Δευτέρα θα έχω μπει στην 8η εβδομάδα ημερολογιακά, οπότε ελπίζω να ακούσω καρδούλα...

Όλα τέλεια θα πάνε, θα δείς!! Και σου εύχομαι να είναι κόρη!!
Το καλύτερο έκανες! Και στην 33η έδειξε αχνο φαντάσου, γι αυτό λέω εγώ να μην κάνουν νωρίς τέστ οι κοπέλες.
Πολύ χαίρομαι!!Τη Δευτέρα θα περιμένουμε τα νέα σου!!!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ Κ ΕΓΩ...
ΜΑΡΙΑΜΠΕΛ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..
ΜΑΡΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ??ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΚΑΤΑΡΡΟΗ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ...
ΑΝΝΟΥΛΑ ΟΚ ΟΙ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ?ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ?ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΞΑΝΑΔΕΙΣ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ

Να σου πω την αληθεια για αποτρίχωση πήγα!!!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 4 328109
Έκανα τα μποτέ μου!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΠΙΤΕΛΠΥΣ ΜΑΘΑΜΕ Κ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΣΗΜΕΡΑ...ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΟΜΟΡΦΑ ΝΕΑ!!!
ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΤ ΜΑΡΙΑΜΠΕΛ.Ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΓΙΝΑΜΕ 15ΜΗΝΩΝ ΕΙΔΕΣ?/ Very Happy Very Happy

ΑΧ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα ζουζούνες μου!!!τι κάνετε??χάθηκα 2 μερούλες αλλά είχα κάτι τρεχάματα.Όλα καλά τώρα.Πως τα πάτε με την ζέστη?Εδώ λιώνουμε!!!Χτες πήγαμε βραδινό μπανάκι και ήταν τέλεια!!!Δεν σας διάβασα είχαμε κανένα ευχάριστο?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε κορίτσια οι άλλες κοπελιές τι γίνανε petalouda, margo, art86, ioanna85, προσπαθώ να θυμηθώ κ άλλες αλλά δε μου ρχονται!

Άννα ωραίες εξωτερικές δουλειές είναι αυτές!

Μαρία και Τόνια τα απριλιατικά μας μεγαλώσανε απότομα! Εμένα φωνάζει ια ια ια από το Μαρία φωνάζει κ μαμά αλλά όταν βαριέται ία!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Ρε κορίτσια οι άλλες κοπελιές τι γίνανε petalouda, margo, art86, ioanna85, προσπαθώ να θυμηθώ κ άλλες αλλά δε μου ρχονται!

Άννα ωραίες εξωτερικές δουλειές είναι αυτές!

Μαρία και Τόνια τα απριλιατικά μας μεγαλώσανε απότομα! Εμένα φωνάζει ια ια ια από το Μαρία φωνάζει κ μαμά αλλά όταν βαριέται ία!!


ΜΑΡΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕΙΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ Κ ΕΜΕΙΣ...ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ??ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ..ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΜΗΝ ΓΙΝΩ ΚΑΚΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ!!1

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΟΚΟΤΟ(ΔΗΛ.ΜΠΙΣΚΟΤΟ)
ΠΕΤΑΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΛΕΕΙ ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ Κ ΣΚΑΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ..
ΑΧ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ..Κ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ 4 ΠΩ ΟΩ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:Ρε κορίτσια οι άλλες κοπελιές τι γίνανε petalouda, margo, art86, ioanna85, προσπαθώ να θυμηθώ κ άλλες αλλά δε μου ρχονται!

Άννα ωραίες εξωτερικές δουλειές είναι αυτές!

Μαρία και Τόνια τα απριλιατικά μας μεγαλώσανε απότομα! Εμένα φωνάζει ια ια ια από το Μαρία φωνάζει κ μαμά αλλά όταν βαριέται ία!!


ΜΑΡΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕΙΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ Κ ΕΜΕΙΣ...ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ??ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ..ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΜΗΝ ΓΙΝΩ ΚΑΚΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ!!1

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΟΚΟΤΟ(ΔΗΛ.ΜΠΙΣΚΟΤΟ)
ΠΕΤΑΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΛΕΕΙ ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ Κ ΣΚΑΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ..
ΑΧ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ..Κ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ 4 ΠΩ ΟΩ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ

εμείς είμαστε στη φάση που όλη μέρα φωνάζουμε 'μπαμπά' κ ο αγάς αλλάζει μπεμπιλίνα στο δευτερόλεπτο!! είναι ωραίο να κάνουν διάφορα κ να είσαι από μια γωνιά να τα καμαρώνεις! Embarassed Embarassed

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις