Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
150 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 150 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!!!!! Και ναι, φυσάειιιιιι!!!!! Τι ωραία!!!!

Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας χτες, έπιασαν! Χιχιχι, το μωράκι μας ήταν φυσιολογικό σε όλες της τις μετρήσεις, και λέω "της" διότι καθώς φαίνεται είναι κοριτσάκι και πάλι!!! Γεννημένη κοριτσομάνα εγώ!!!

Μαίρη μου κι εγώ έπιασα το δάχτυλό μου στο ασανσέρ του Μουστάκα το Σάββατο! Ιιιιιιχ...!
Οι υπόλοιπες τι κάνετε;... Εκτός από το να ονειρεύεστε τις διακοπές σας;

Εγώ σκέφτομαι τώρα πως θα πρέπει να πάω σε δημόσιες υπηρεσίες και μάλιστα για λάθη άλλων (γκρρρ) τις επόμενες μέρες και ξενερώνω απίστευτα... Για να μην πω μου ανεβαίνει η πίεση!!! Ειδικά για την κλήση αυτοκινήτου που παρέλαβα ταχυδρομικώς, και καθώς φαίνεται έκαναν λάθος τον αριθμό πινακίδας οι άχρηστοι διότι δεν ήμουν εγώ εκεί που λένε και δεν είχα φάει ποτέ κλήση στο σταθμό Νερατζιώτισσας, όπως ισχυρίζονται. Ευτυχώς καρφώνονται από το γεγονός ότι είναι τελείως λάθος η περιγραφή του αυτοκινήτου (άλλος την έκανε τη δουλειά...), αλλά ποιος τρέχει τώρα για να το ξεκαθαρίσει...!!!

Αυτά...!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Αλικη κοριτσομανα!!! Χαιρομαι που ηταν ολα καλα. Αντε και καλη συνεχεια τωρα!!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Μαρκέλλα μου! Και σ' ευχαριστώ! Χαχαχα, τι να κάνουμε έτσι μας έτυχε! Φτάνει όμως που το βρήκε υγιές το μωρό... Φτάσαμε σχεδόν 1/2 κιλό! Εσύ ακόμα δεν ξέρεις το φύλο, σωστά;

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
crazymommy έγραψε:Καλημέρα Μαρκέλλα μου! Και σ' ευχαριστώ! Χαχαχα, τι να κάνουμε έτσι μας έτυχε! Φτάνει όμως που το βρήκε υγιές το μωρό... Φτάσαμε σχεδόν 1/2 κιλό! Εσύ ακόμα δεν ξέρεις το φύλο, σωστά;

Ναι και γω τη β' επιπεδου περιμενω στις 31 του μηνος.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΗΤ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2012


Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 2 337404 05/11/2012 barbie! (Βαρβάρα)

Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 2 337404 09/11/2012 maria1984 (Μαρία)

13/11/2012 Elenisig (Ελένη)

13/11/2012 DORA1 (Μαρία)

Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 2 337404 15/11/2012 zoekopa (Ζωή)

Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 2 337404 17/11/2012 crazymommy (Αλίκη)

Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 2 337404 20/11/2012 marilou27 (Μαρία)

Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 2 386913 22/11/2012 mamameli (Μαρία)

24/11/2012 Hen Hen (Χριστίνα)

07/12/2012 Markella_p (Μαρκέλλα)

08/12/2012 evi86 (Εύη)

11/12/2012 zooula1985 (Ζωούλα)

13/12/2012 demmy29 (Δήμητρα)

Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 2 386913 13/12/2012 REINE (Ειρήνη)

Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 2 386913 17/12/2012 μαμακα μου (Αθανασία)

Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 2 386913 21/12/2012 eirini2 (Ειρηνη)

23/12/2012 Mariaro (Μαρία)

27/12/2012 Maryanastasia (Μαίρη)

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντε, υπομονή και πλησιάζουν οι μέρες!!! Και φυσικά καλά αποτελέσματα καταρχήν! Το φύλο μικρή σημασία έχει μπροστά σε αυτό!

Άντε, να δεις και την κρητικοπούλα σου, εεεεεε; Wink

Κορίτσια, σας φιλώ, έφυγααααααααα!!!!

Και ο,τι ετοιμαζόμουν να σου πω να με ανανεώσετε στη λίστα, χιχιχι! Ήσουν γρήγορη!!!
Φιλούρες!!!!!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
crazymommy έγραψε:Άντε, υπομονή και πλησιάζουν οι μέρες!!! Και φυσικά καλά αποτελέσματα καταρχήν! Το φύλο μικρή σημασία έχει μπροστά σε αυτό!

Άντε, να δεις και την κρητικοπούλα σου, εεεεεε; Wink

Κορίτσια, σας φιλώ, έφυγααααααααα!!!!

Και ο,τι ετοιμαζόμουν να σου πω να με ανανεώσετε στη λίστα, χιχιχι! Ήσουν γρήγορη!!!
Φιλούρες!!!!!!

Ευχαριστω Αλικακι μου. Και για μενα το ιδιο, μηδαμινη σημασια εχει το φυλο. Ας ειναι γερα και ας μεγαλωνουν σωστα, αυτο με νοιαζει.
Ναι μωρε, βιαζομαι κιολας να παω στο κοριτσακι μου. 2 βδομαδες εμειναν.

Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 2 417472

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπράβο Αλίκη! Καλά να είναι τα μωράκια και το φύλλο ουδεμία σημασία έχει.

αμάν ρε Μαρκέλα δεν σε πιάνει πουθενά ι καιρός τελικά. ναι οκ λίγη ζέστη έχει αλλά μόνο για εμάς νομίζω, οι υπόλοιποι δεν ζεσταίνονται....χιχιχιχι

Από εχθές πονάω δεξιά ψηλά,στο υψος των πλευρών.φαντάστηκα οτι κάποιο όργανο είναι που αλλάζει θέση. αμ δε...κολικός εντέρου....πάλι...κρεβατώθηκα Crying or Very sad
δεν μπορώ ούτε να περπατήσω.αμάν πια....

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθανασια, καταρχην σιχαινομαι τον αερα τα καλοκαιρια γιατι τον εχω συνδυασει δυστυχως με τις φωτιες μεσα στο μυαλο μου. Και ναι, ρε γμτ, περιμενα σημαντικη πτωση της θερμοκρασιας ετσι οπως τα ελεγαν και δεν τη νιωθω.

Κολικος εντερου? Αμαν βρε κοριτσι μου. Και μονο απο τη λεξη κολικος φανταζομαι πως θα πονας. Περαστικα. Μπορεις να κανεις κατι? Δεν εχω ιδεα.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella_p έγραψε:Αθανασια, καταρχην σιχαινομαι τον αερα τα καλοκαιρια γιατι τον εχω συνδυασει δυστυχως με τις φωτιες μεσα στο μυαλο μου. Και ναι, ρε γμτ, περιμενα σημαντικη πτωση της θερμοκρασιας ετσι οπως τα ελεγαν και δεν τη νιωθω.

Κολικος εντερου? Αμαν βρε κοριτσι μου. Και μονο απο τη λεξη κολικος φανταζομαι πως θα πονας. Περαστικα. Μπορεις να κανεις κατι? Δεν εχω ιδεα.

Τέλος φρούτα, γαλακτοκομικά,οοοτιδήποτε πράσινο μέχρι νεωτέρας.....και φυσικά ξάπλα.
Θα βγει δεν θα βγει-πρώτα ο θεός- θα τον ρουφάω κάθε μερα,για αυτά που κάνει στην μάνα....

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πωπωωωωωωωω τελος ολα τα ιδανικα για καλοκαιρι δηλαδη. Φρουτα σαλατες. Υπομονη ρε κοριτσι, τι να κανεις? Υπομονη και αν θες τον ρωφαω και γω μια φορα.... ετσι... για τη δολια τη μανα!!!

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella_p έγραψε:Καλημερα κοριτσακια.

Εμενα δεν μου αρεσει καθολου ο σημερινος καιρος.
Που ειναι η μεγαλη πτωση της θερμοκρασιας? Ζεσταινομαι!!
Και επισης σιχαινομαι τον αερα!!
αυριο ειπε θα πεσει ακομη περισσοτερο.τα καλυτερα ερχονται

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
crazymommy έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!!! Και ναι, φυσάειιιιιι!!!!! Τι ωραία!!!!

Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας χτες, έπιασαν! Χιχιχι, το μωράκι μας ήταν φυσιολογικό σε όλες της τις μετρήσεις, και λέω "της" διότι καθώς φαίνεται είναι κοριτσάκι και πάλι!!! Γεννημένη κοριτσομάνα εγώ!!!

Μαίρη μου κι εγώ έπιασα το δάχτυλό μου στο ασανσέρ του Μουστάκα το Σάββατο! Ιιιιιιχ...!
Οι υπόλοιπες τι κάνετε;... Εκτός από το να ονειρεύεστε τις διακοπές σας;

Εγώ σκέφτομαι τώρα πως θα πρέπει να πάω σε δημόσιες υπηρεσίες και μάλιστα για λάθη άλλων (γκρρρ) τις επόμενες μέρες και ξενερώνω απίστευτα... Για να μην πω μου ανεβαίνει η πίεση!!! Ειδικά για την κλήση αυτοκινήτου που παρέλαβα ταχυδρομικώς, και καθώς φαίνεται έκαναν λάθος τον αριθμό πινακίδας οι άχρηστοι διότι δεν ήμουν εγώ εκεί που λένε και δεν είχα φάει ποτέ κλήση στο σταθμό Νερατζιώτισσας, όπως ισχυρίζονται. Ευτυχώς καρφώνονται από το γεγονός ότι είναι τελείως λάθος η περιγραφή του αυτοκινήτου (άλλος την έκανε τη δουλειά...), αλλά ποιος τρέχει τώρα για να το ξεκαθαρίσει...!!!

Αυτά...!
κοριτσια εσυ.αγορια εγω.μηπως να συμπεθεριασουμε?χαχαχαχχα

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μακαρι Ειρηνη μου. Χαλαστηκα πολυ με τον καιρο σημερα. Μακαρι να μην εχουμε φωτιες με τον κ@@@αερα!!

Ασε που μπηκα στο γραφειο και ειπα να μην αναψω κλιμα σημερα αφου θα ειναι καλυτερα. Και ιδρωνω και ξειδρωνω συνεχεια. Μπορει να φυσαει εξω αλλα τα κτιρια ζεματανε με τοσες μερες καυσωνα που περασαμε.

Κοριτσι, εσεις εχετε καθολου θεμα με τις μυτες σας? Μπουκωμα και τετοια. Εκτος απο τα κλιματιστικα, καπου διαβασα οτι ειναι συνηθες στις εγκυμοσυνες.

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella_p έγραψε:Μακαρι Ειρηνη μου. Χαλαστηκα πολυ με τον καιρο σημερα. Μακαρι να μην εχουμε φωτιες με τον κ@@@αερα!!

Ασε που μπηκα στο γραφειο και ειπα να μην αναψω κλιμα σημερα αφου θα ειναι καλυτερα. Και ιδρωνω και ξειδρωνω συνεχεια. Μπορει να φυσαει εξω αλλα τα κτιρια ζεματανε με τοσες μερες καυσωνα που περασαμε.

Κοριτσι, εσεις εχετε καθολου θεμα με τις μυτες σας? Μπουκωμα και τετοια. Εκτος απο τα κλιματιστικα, καπου διαβασα οτι ειναι συνηθες στις εγκυμοσυνες.
εγω οχι μονο τωρα που ειναι αναμενα τα κλιματιστικα αλλα και στηνπροηγουμενη εγκυμοσυνη που ηταν χειμωνας ημουν μπουκωμενη.φυσιομερ και παλι.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε συ Ειρηνη, τι χαλι ειναι αυτο! Ειναι στιγμες που δεν μπορω να αναπνευσω καθολου απο το δεξι ρουθουνι (γελοια λεξη ε?)

ΥΠΟΦΕΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.ΛΟΓΟ ΑΥΞΗΜΕΝΗΣ ΠΙΕΣΗΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΕΠΗΡΕΑΖΕΤΑΙ Η ΒΛΕΝΟΓΟΝΟΣ ΤΗΣ ΜΥΤΗΣ.
ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ. ΑΛΛΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΡΙΝΟΡΑΓΙΕΣ-ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΜΥΤΗ ΤΟΥΣ-.
Wink

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΤΕΙ Ο ΠΩΠΩΣ ΜΟΥ.....-ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΓΕΛΟΙΑ ΛΕΞΗ ΜΑΡΚΕΛΑ- Twisted Evil

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμακα μου έγραψε:ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΤΕΙ Ο ΠΩΠΩΣ ΜΟΥ.....-ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΓΕΛΟΙΑ ΛΕΞΗ ΜΑΡΚΕΛΑ- Twisted Evil

Κουραγιο μαναααααααααααααααααααααα

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσια, με το καλο και το τριτο topic μας!!! Τι κανετε??? Αλικακι μου χαιρομαι που πηγαν ολα καλα!!! Μαμακα μου, τι σου προκαλει τους κολικους εντερου?? σου προκαλουν δυσανεξια καποια φαγητα απ'οτι καταλαβα?? οτι και να΄ναι περαστικα σου κοπελα μου!!! Μαρκελλα, υπομονη, μολις περασει το καλοκαιρι, θα δροσιστεις λιγακι, ή μαλλον οταν θα δεις την κορουλα σου!!!!
Εμενα οπως ξερετε η εβδομαδα μου δεν ήταν και οτι καλυτερο, με αποκορυφωμα την κυριακη που τσακωθηκα με τον αντρα μου, ευτυχως τα βρηκαμε εχθες, αλλα τελος παντων στεναχωρεθηκα πολυ Sad (τι στο καλο, ο αναδρομος ερμης ήταν στο ζωδιο μου ή καποιος με κακολογησε?????) ελπιζω αυτη η εβδομαδα να είναι καλυτερη, την πεμπτη θα παω στο γιατρο μου να του δείξω τα αποτελεσματα και εχω την εντυπωση, οτι αυτη τη φορα θα μου παρει δειγμα για να δει αν εχω στρεπτοκοκκο, αλλα δεν ειμαι σιγουρη οτι θα γινει σε αυτη την επισκεψη.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zoekopa έγραψε:Καλημέρα κοριτσια, με το καλο και το τριτο topic μας!!! Τι κανετε??? Αλικακι μου χαιρομαι που πηγαν ολα καλα!!! Μαμακα μου, τι σου προκαλει τους κολικους εντερου?? σου προκαλουν δυσανεξια καποια φαγητα απ'οτι καταλαβα?? οτι και να΄ναι περαστικα σου κοπελα μου!!! Μαρκελλα, υπομονη, μολις περασει το καλοκαιρι, θα δροσιστεις λιγακι, ή μαλλον οταν θα δεις την κορουλα σου!!!!
Εμενα οπως ξερετε η εβδομαδα μου δεν ήταν και οτι καλυτερο, με αποκορυφωμα την κυριακη που τσακωθηκα με τον αντρα μου, ευτυχως τα βρηκαμε εχθες, αλλα τελος παντων στεναχωρεθηκα πολυ Sad (τι στο καλο, ο αναδρομος ερμης ήταν στο ζωδιο μου ή καποιος με κακολογησε?????) ελπιζω αυτη η εβδομαδα να είναι καλυτερη, την πεμπτη θα παω στο γιατρο μου να του δείξω τα αποτελεσματα και εχω την εντυπωση, οτι αυτη τη φορα θα μου παρει δειγμα για να δει αν εχω στρεπτοκοκκο, αλλα δεν ειμαι σιγουρη οτι θα γινει σε αυτη την επισκεψη.

ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΜΑΙ ΜΕ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΑΡΑΓΙΝΕ ΤΟ ΚΑΚΟ.ΘΑ ΠΑΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ -ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ-ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΚΟΛΙΚΟΣ-ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ90% ΣΙΓΟΥΡΗ-ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟ ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΔΩ ΑΣΠΡΗ ΜΕΡΑ.
ΔΕΝ ΜΕ ΠΤΟΟΥΝ ΑΥΤΑ ΕΜΕΝΑ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΧΑΛΑΝΕ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ,ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΙΣΙΩΣΩ ΕΓΩ ΤΟΝ ΣΠΑΡΤΙΑΤΗ....
ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ....
ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ Η ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΠΑΑΑΑΛΙ????

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζωη καλησπερα. Το νευρικο σου συστημα ειναι λιγο στην τσιτα? Οπως το δικο μου?

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθανασια, δουλευω γμτ. Τρεχουμε πολυ αυτον τον καιρο για να εισπραξουμε υπολοιπα περισσοτερο.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella_p έγραψε:Αθανασια, δουλευω γμτ. Τρεχουμε πολυ αυτον τον καιρο για να εισπραξουμε υπολοιπα περισσοτερο.
ευτυχώς δεν είμαι πελάτης σας...... Wink

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμακα μου έγραψε:
markella_p έγραψε:Αθανασια, δουλευω γμτ. Τρεχουμε πολυ αυτον τον καιρο για να εισπραξουμε υπολοιπα περισσοτερο.
ευτυχώς δεν είμαι πελάτης σας...... Wink

τυχερουλα!! Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις