Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
8 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 8 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

76Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! Παρ Ιουλ 20, 2012 3:34 am

Μίνι

Μίνι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elbar έγραψε:ε τοτε δε συμβαινει κ τοσο σπανια...τι να πω...τραγικο? να γιατι λενε οι γιατροι μονο χοριακη..
Αλλα μια κουβεντα ειναι..αλλο να κανεις τεστ στο σπιτι κ αλλο να πηγαινεις να σου παιρνουν αιμα...μηπως τα πρεντικτορ ειναι καλυετρα? τι να πω?
Για τα πρεντικτορ έχω ακούσει τα χειρότερα!!! Είναι πολύ πιο συχνά τα λάθη!!!! Ας κάνουμε ένα τεστάκι για αρχή και μετά την ίδια μέρα χοριακή για να σιγουρευτούμε!!!!!!! Να μη χαιρόμαστε άδικα!!!

77Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! Παρ Ιουλ 20, 2012 3:38 am

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΧΕΙΡΙΖΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ!
ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ?ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙΗ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ.

ΝΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΞΕΡΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ... Very Happy

78Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! Παρ Ιουλ 20, 2012 3:41 am

Μίνι

Μίνι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαμακα μου έγραψε:ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΧΕΙΡΙΖΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ!
ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ?ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙΗ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ.

ΝΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΞΕΡΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ... Very Happy
Καλή ιδέα, Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! - Σελίδα 4 587529 μπορώ να στείλω ένα e-mail! Πάντως απ΄ τη στιγμή που το πέταξα το τεστ δεν έχω και αποδείξεις, οπότε δε θα τους πολυ-νοιάξει!

79Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! Σαβ Ιουλ 28, 2012 2:29 am

angelinamm

angelinamm
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια συγγνωμη που μπηκα στην συζητηση αλλα κοντευω να τρελαθω!!!μολις εκανα τεστ και εχω κι εγω μια λεπτη αχνη ροζ γραμμη που οπως ειπατε και πιο πανω αχνοφαινεται.αλλα υπαρχει...τα μικροβιολογικα ειναι κλειστα ,η γυναικολογος μου δεν ειναι στο ιατρειο και κοντευω να τρελαθω....κοριτσια λετε να ειμαι εγκυοςςς????

80Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! Σαβ Ιουλ 28, 2012 2:39 am

Μίνι

Μίνι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
angelinamm έγραψε:κοριτσια συγγνωμη που μπηκα στην συζητηση αλλα κοντευω να τρελαθω!!!μολις εκανα τεστ και εχω κι εγω μια λεπτη αχνη ροζ γραμμη που οπως ειπατε και πιο πανω αχνοφαινεται.αλλα υπαρχει...τα μικροβιολογικα ειναι κλειστα ,η γυναικολογος μου δεν ειναι στο ιατρειο και κοντευω να τρελαθω....κοριτσια λετε να ειμαι εγκυοςςς????
Καλησπέρα!!!!! Νομίζω ότι είσαι! Για να δείχνει κάτι αχνό το τεστ σημαίνει ότι κάτι εντόπισε! Εμένα έδειξε μια πολύυυυυ λεπτή γραμμούλα και τελικά δεν ήμουν, αλλά αυτό είναι πολύ σπάνιο περιστατικό!!! Μόλις πήρα το γιατρό μου και του το είπα μου είπε ότι αν το δείχνει το τεστ είναι σίγουρο! Πότε (δεν ) περιμένεις περίοδο; Το έκανες νωρίς μήπως; Αν ε'ιναι πολύ νωρίς κάνε κι αύριο! Αλλιώς, αν έχεις αγωνία πάρε σε κάποιο μικροβιολογικό που είναι ανοιχτό και πήγαινε αμέσως!!! Καλά αποτελέσματα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ενημέρωσέ μας!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

81Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! Σαβ Ιουλ 28, 2012 2:51 am

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μίνι έγραψε:
angelinamm έγραψε:κοριτσια συγγνωμη που μπηκα στην συζητηση αλλα κοντευω να τρελαθω!!!μολις εκανα τεστ και εχω κι εγω μια λεπτη αχνη ροζ γραμμη που οπως ειπατε και πιο πανω αχνοφαινεται.αλλα υπαρχει...τα μικροβιολογικα ειναι κλειστα ,η γυναικολογος μου δεν ειναι στο ιατρειο και κοντευω να τρελαθω....κοριτσια λετε να ειμαι εγκυοςςς????
Καλησπέρα!!!!! Νομίζω ότι είσαι! Για να δείχνει κάτι αχνό το τεστ σημαίνει ότι κάτι εντόπισε! Εμένα έδειξε μια πολύυυυυ λεπτή γραμμούλα και τελικά δεν ήμουν, αλλά αυτό είναι πολύ σπάνιο περιστατικό!!! Μόλις πήρα το γιατρό μου και του το είπα μου είπε ότι αν το δείχνει το τεστ είναι σίγουρο! Πότε (δεν ) περιμένεις περίοδο; Το έκανες νωρίς μήπως; Αν ε'ιναι πολύ νωρίς κάνε κι αύριο! Αλλιώς, αν έχεις αγωνία πάρε σε κάποιο μικροβιολογικό που είναι ανοιχτό και πήγαινε αμέσως!!! Καλά αποτελέσματα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ενημέρωσέ μας!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ - ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟ....

82Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! Σαβ Ιουλ 28, 2012 3:02 am

????????


Επισκέπτης
Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! - Σελίδα 4 215994 εμενα στον δευτερο τη γραμμη τη βλεπαμε μονο με μεγεθυντικο χαχαχα αλλα ημουν!

καλα αποτελεσματα

83Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! Τρι Ιουλ 31, 2012 1:04 am

angelinamm

angelinamm
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας κοριτσια δυστυχως την κυριακη το μεσημερι,δλδ μια μερα αφου εκανα τεστ και βγηκε αυτη η πολυποθητη γραμμουλα αχνη και λεπτη,μου ηρθε περιοδος...αυτο τον μηνα θα ξαναπαρω τα clomiphen μου ειπε η γιατρος και θα παω να με δει την 12 μερα....στεναχωρηθικα πολυ γτ εστω και για μια μερα ενιωσα πως ημουν εγκυος και το μυαλο μου ετρεχε στον απριλιο του 13 που θα κρατουσα στην αγκαλια μου το δικο μου μωρο...καταλαβαινετε την απογοητευση που ενιωσα οταν μου ηρθε περιοδος..δεν το βαζω κατω ομως,με την γυναικολογο μου θα γινουμε κολλητες!αν χρειαστει θα πηγαινω καθε εβδομαδα να με βλεπει..και ευχομαι του χρονου καποια στιγμη να ειμαι και εγω μανουλα...

84Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! Τρι Ιουλ 31, 2012 2:40 am

Μίνι

Μίνι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
angelinamm έγραψε:γεια σας κοριτσια δυστυχως την κυριακη το μεσημερι,δλδ μια μερα αφου εκανα τεστ και βγηκε αυτη η πολυποθητη γραμμουλα αχνη και λεπτη,μου ηρθε περιοδος...αυτο τον μηνα θα ξαναπαρω τα clomiphen μου ειπε η γιατρος και θα παω να με δει την 12 μερα....στεναχωρηθικα πολυ γτ εστω και για μια μερα ενιωσα πως ημουν εγκυος και το μυαλο μου ετρεχε στον απριλιο του 13 που θα κρατουσα στην αγκαλια μου το δικο μου μωρο...καταλαβαινετε την απογοητευση που ενιωσα οταν μου ηρθε περιοδος..δεν το βαζω κατω ομως,με την γυναικολογο μου θα γινουμε κολλητες!αν χρειαστει θα πηγαινω καθε εβδομαδα να με βλεπει..και ευχομαι του χρονου καποια στιγμη να ειμαι και εγω μανουλα...
Εννοείται ότι θα είσαι! Μη στενοχωριέσαι! Θα γίνει πολύ σύντομα, αρκεί να μην έχεις άγχος! Και στον εαυτό μου τα ίδια λέω! Κι εγώ τα ίδια με εσένα πέρασα πριν λίγο καιρό και σε καταλαβαίνω! Καλή συνέχεια!!!!!! Όλα θα πάνε τέλεια! Θα τα καταφέρουμε και πολύ σύντομα μάλιστα!!!!!! Wink

85Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! Τρι Ιουλ 31, 2012 4:05 am

elbar


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εχω ακουσει αναλογη ιστορια προσφατα. νομιζω οτι εχουν προβλημα τα συγκεκριμενα τεστ. δεν εξηγειται αλλιως. θεωρητικα για να δειξουν εστω κ αχνη θα πρεπει να ανιχνευσουν την ορμονη χοριακη ανεβασμενη. αρα ψευδως θετικο δε στεκει.μονο αρνητικο. τι να πεις....γι αυτο μονοη χοριακη....αλλα ολες κανουμε τεστ κακα τα ψεματα κ μετα παμε στο μικροβιολογο. καλη επιτυχια την επομενη φορα. Εγω εμεινα με την πρτη φορα που πηρα κλομιφαινη(σερπαφαρ για την ακριβεια) αλλα συνηθως μετα τη δευτερη λειτρουργει καλυτερα ο οργανιμσος

86Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! Τρι Ιουλ 31, 2012 1:54 pm

angelinamm

angelinamm
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και εγω κλομιφενη παιρνω τωρα 5 μηνες και αυτος θα ειναι ο εκτος.η γιατρος μου ειπε οτι συνηθως μενουν με την πρωτη φορα,δυστυχως εμεις δυσκολευομαστε πολυ.θα δω τωρα τι θα μου πει.με τρωει η αγωνια,,,ευχαριστω παντως για τα λογια σας με ενθαρρυνουν πολυ. Very Happy

87Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! Δευ Αυγ 27, 2012 6:15 am

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μίνι έγραψε:Αχ κοριτσάκια μου τι ωραία που τα λέτε!!! Η αλήθεια είναι ότι το πιστεύω κι εγώ!! Έχω κάτι περίεργα πονάκια αυτή τη φορά! Πάντως η γραμμή είναι πολύ λεπτή και αχνή και γι'αυτό αναρωτιέμαι! Αν δεν επέμενα τόσο πολύ και δεν το κοιτούσα προσεκτικά δε θα το έβλεπα!!! Σίγουρα βέβαια τα μάτια δεν κάνουν γραμμούλες, τη βλέπω όντως, αλλά σκέφτομαι μήπως σε όλα τα τεστ υπάρχει μια τόσο λεπτή γραμμούλα κι έτυχε αυτή τη φορά να τη δω ενώ τις προηγούμενες δεν την πρόσεξα!!!! Θέλω να χαρώ αλλά φοβάμαι!!!!!!! Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! - Σελίδα 4 534787
ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΝΑΙΒΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΣΕΣΤ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΩΡΑ Η ΚΑΘΕΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΠΟΛΥ ΑΧΝΗ ΤΕΛΙΚΑ ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ? ΝΑ ΧΑΡΩ ΚΙ ΕΓΩ Η ΟΧΙ ΑΚΟΜΗ?

88Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! Δευ Αυγ 27, 2012 7:34 am

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μίνι έγραψε:Αχ κοριτσάκια μου τι ωραία που τα λέτε!!! Η αλήθεια είναι ότι το πιστεύω κι εγώ!! Έχω κάτι περίεργα πονάκια αυτή τη φορά! Πάντως η γραμμή είναι πολύ λεπτή και αχνή και γι'αυτό αναρωτιέμαι! Αν δεν επέμενα τόσο πολύ και δεν το κοιτούσα προσεκτικά δε θα το έβλεπα!!! Σίγουρα βέβαια τα μάτια δεν κάνουν γραμμούλες, τη βλέπω όντως, αλλά σκέφτομαι μήπως σε όλα τα τεστ υπάρχει μια τόσο λεπτή γραμμούλα κι έτυχε αυτή τη φορά να τη δω ενώ τις προηγούμενες δεν την πρόσεξα!!!! Θέλω να χαρώ αλλά φοβάμαι!!!!!!! Clear blue: Λεπτή κι αχνή!!! - Σελίδα 4 534787
ΕΙΔΑ ΚΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ ΟΠΩΣ ΚΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΡΟΥΣΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΑ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΤΕΣΤ. ΤΕΛΙΚΑ ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΤΙ ΜΙΑ ΛΕΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΕΧΩ ΔΕΚΑΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΡΙΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΝΑΥΤΙΑ ΚΑ ΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΟ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις