Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
107 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 107 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1"ΠΕΘΕΡΙΤΙΔΑ"...ΚΟΛΛΑΕΙ?? Empty "ΠΕΘΕΡΙΤΙΔΑ"...ΚΟΛΛΑΕΙ?? Τετ Ιουλ 18, 2012 7:09 am

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΦΤΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΣ ΥΠ ΟΨΗΝ ΟΣΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ,ΕΡΧΟΜΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΕΞΗΓΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ?ΕΙΝΑΙ ΜΗΠΩΣ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙ ΑΝΥΠΟΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΧΩΝΕΥΤΕΣ?ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ ΜΑΜΑΔΩΝ ΜΑΣ ΜΕΓΑΛΩΜΕΝΗ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΣΑΝΙΖΟΥΝ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΝΥΦΕΣ(ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΑΜΠΡΟΥΣ)?ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΓΕΝΙΕΣ?ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ.ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ!!!ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΚΑΚΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ Shocked .....ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΜΑΣ ΤΩΡΑ,ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΣΤΙΣ ΝΥΦΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΑΜΠΡΟΥΣ ΜΑΣ?ΛΕΣ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΠΟ ΜΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΡΙΖΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΑ ΛΟΥΣΤΟΥΜΕ??ΔΕ ΘΕΛΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΚΙΑ ΠΕΘΕΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΛΟΓΙΚΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΦΤΑΣΩ 90 ΧΡΟΝΩΝ.ΑΝ ΟΜΩΣ Η "ΠΕΘΕΡΙΤΙΔΑ" ΚΟΛΛΑΕΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΕΟ??ΓΙΑ ΡΙΞΤΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΚΟ Very Happy Very Happy Very Happy

2"ΠΕΘΕΡΙΤΙΔΑ"...ΚΟΛΛΑΕΙ?? Empty Απ: "ΠΕΘΕΡΙΤΙΔΑ"...ΚΟΛΛΑΕΙ?? Τετ Ιουλ 18, 2012 12:30 pm

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η πεθερίτιδα νομίζω είναι αναπόφευκτη.
Η ιστορία επαναλαμβάνετε και σε λίγα χρόνια οι νυφούλες μας θα γράφουν για τις μισητές πεθερές τους σε παρόμοια site.
Χωρίς να το καταλάβουμε θα κάνουμε αν όχι τα ίδια παρόμοια πράγματα .

3"ΠΕΘΕΡΙΤΙΔΑ"...ΚΟΛΛΑΕΙ?? Empty Απ: "ΠΕΘΕΡΙΤΙΔΑ"...ΚΟΛΛΑΕΙ?? Τετ Ιουλ 18, 2012 1:32 pm

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
miki2009 έγραψε:Η πεθερίτιδα νομίζω είναι αναπόφευκτη.
Η ιστορία επαναλαμβάνετε και σε λίγα χρόνια οι νυφούλες μας θα γράφουν για τις μισητές πεθερές τους σε παρόμοια site.
Χωρίς να το καταλάβουμε θα κάνουμε αν όχι τα ίδια παρόμοια πράγματα .

Αχ ποσο συμφωνω!!!!!!
Δε μπα να λεμε τωρα......οταν γινουμε πεθερες θα γυρισουν ολα αναποδα.....ειμαι σιγουρη γιαυτο και κατι μου λεει πως θα γινουμε χειροτερες.......
Οταν τωρα τρωγομαστε μεταξυ μας για το πως γεννησαμε, αν θηλασαμε, τι καροτσι πηραμε, αν τα στειλαμε παιδικο ή τα κρατησαμε σπίτι και άλλα τέτοια όμορφα, φανταστείτε τι έχει να γίνει με τις νύφες..........
αλλά θα έχουμε δίκαιο γιατί αυτές θα είναι μικρές και δε θα ξέρουν!!!! Laughing

4"ΠΕΘΕΡΙΤΙΔΑ"...ΚΟΛΛΑΕΙ?? Empty Απ: "ΠΕΘΕΡΙΤΙΔΑ"...ΚΟΛΛΑΕΙ?? Τετ Ιουλ 18, 2012 1:58 pm

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ωχχχχ για να λες από τώρα ότι θα έχεις δίκιο γιατί αυτές είναι μικρές πες μου τι έχεις αγόρι ή κορίτσι πόσο χρονών,πως σε λένε,που μένεις χαρακτηριστικά για να κρατήσω τα δικά μου παιδάκια μακρυά "ΠΕΘΕΡΙΤΙΔΑ"...ΚΟΛΛΑΕΙ?? 417472

panta έγραψε:
miki2009 έγραψε:Η πεθερίτιδα νομίζω είναι αναπόφευκτη.
Η ιστορία επαναλαμβάνετε και σε λίγα χρόνια οι νυφούλες μας θα γράφουν για τις μισητές πεθερές τους σε παρόμοια site.
Χωρίς να το καταλάβουμε θα κάνουμε αν όχι τα ίδια παρόμοια πράγματα .

Αχ ποσο συμφωνω!!!!!!
Δε μπα να λεμε τωρα......οταν γινουμε πεθερες θα γυρισουν ολα αναποδα.....ειμαι σιγουρη γιαυτο και κατι μου λεει πως θα γινουμε χειροτερες.......
Οταν τωρα τρωγομαστε μεταξυ μας για το πως γεννησαμε, αν θηλασαμε, τι καροτσι πηραμε, αν τα στειλαμε παιδικο ή τα κρατησαμε σπίτι και άλλα τέτοια όμορφα, φανταστείτε τι έχει να γίνει με τις νύφες..........
αλλά θα έχουμε δίκαιο γιατί αυτές θα είναι μικρές και δε θα ξέρουν!!!! Laughing

http://www.leptomeria.gr

5"ΠΕΘΕΡΙΤΙΔΑ"...ΚΟΛΛΑΕΙ?? Empty Απ: "ΠΕΘΕΡΙΤΙΔΑ"...ΚΟΛΛΑΕΙ?? Τετ Ιουλ 18, 2012 2:25 pm

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="goldy213"]ωχχχχ για να λες από τώρα ότι θα έχεις δίκιο γιατί αυτές είναι μικρές πες μου τι έχεις αγόρι ή κορίτσι πόσο χρονών,πως σε λένε,που μένεις χαρακτηριστικά για να κρατήσω τα δικά μου παιδάκια μακρυά "ΠΕΘΕΡΙΤΙΔΑ"...ΚΟΛΛΑΕΙ?? 417472


Εχω και απο τα δυο........
σιγα μην αφησω νυφες και γαμπρους να κανουν οτι θελουν......χαχαχα.......οσο για τα χαρακτηριστικα.....δε χρειαζεται να πω πολλα........τα πιο ομορφα Laughing Laughing Laughing

6"ΠΕΘΕΡΙΤΙΔΑ"...ΚΟΛΛΑΕΙ?? Empty Απ: "ΠΕΘΕΡΙΤΙΔΑ"...ΚΟΛΛΑΕΙ?? Πεμ Ιουλ 19, 2012 12:15 am

kefi

kefi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
όχι, δε θέλω να γίνω έτσι. Άλλωστε τα μεγαλώνω με το δόγμα ότι δε μου ανήκουν και ότι οι ζωές είναι αποκλειστικά δικές τους. Με τον μεγάλο που έχουμε κάνει πολλές συζητήσεις, του έχω πει ότι εγώ θα τον συμβουλεύω για να ξέρει τι θα αντιμετωπίσει και από εκεί και πέρα αν θέλει να κάνει το όποιο λάθος, ας το κάνει και ας είναι δικό του, αρκεί να το γουστάρει. Απλά, να ξέρει ότι θα υπάρχει πάντα μια αγκαλιά για να τον παρηγορίσει αν χρειαστεί. Ακόμη και τους φίλους του δεν τους διακρίνω σε καλούς ή κακούς μαθητές, ήσυχους ή ζωηρούς κλπ. Του λέω να δοκιμάζει να κάνει παρέα με όλα τα παιδιά και να κρατάει τα καλά από αυτούς. Του έχω εμπιστοσύνη στο να ξεχωρίσει τι του κάνει και τι όχι. Είναι αυτός που είναι και αν με κάποιον δεν μπορεί να κάνει χωριό, έχει το μυαλό να απομακρυνθεί μόνος του.
Λέτε να γίνω έτσι; όχι, δε θέλω λέμε. Δε θέλω με τίποτα

7"ΠΕΘΕΡΙΤΙΔΑ"...ΚΟΛΛΑΕΙ?? Empty Απ: "ΠΕΘΕΡΙΤΙΔΑ"...ΚΟΛΛΑΕΙ?? Πεμ Ιουλ 19, 2012 4:04 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωσ ενα βαθμό κολλάει..

σιγουρα καμια μας δεν θελει να γίνει η στριγγλα πεθερα....αλλα και τις πεθερες μας αμα τις ρωτησεις δεν νομιζουν πως κανουν κατι κακό...

Εκτός αυτού οι νυφες ειναι παντα προκατηλξμενες ..οποτε και κατι απλο το βλεπουν σαν τρελη κακια...

αν κοιταξουμε ειλικρινα τις πεθερες μας θα δουμε οτι εκτος απο τα πολυ χοντρα που εχουν κανει , μας ενοχλουν και πραγματα πιο ασημαντα..η που αν εκανε η μαμα μας δεν θα τρελενομασταν κιολας..

π.χ...αν η πεθερα ερθει κρυωμενη να δει το μωρο ..ειναι κακια ...δεν σκεφτεται το εγγονι της...θελουμε να την κλεισουμε απεξω για παντα...
...
αν π.χ. δωσει τηγανοτη πατατα στο μωρο ..ειναι τρελη και το κανουμε θεμα...

αν αυτα τα εκανε η μαμα μας η καποιος ανθρωπος που αγαπαμε περισσοτερο..θα του το πουμε μεν αλλα ..δεν χαλασε και ο κοσμος...


οποτε ..θεώ να καταληξω πως σιγουρα οι νυφες ενα θεμα θα το εχουν...\

σιγουρα μπορουμε να μην γινουμε πολυ σκυλες....αλλα σιγουρα θα ενοχλησουμε καποτε..

αθελα μας ισως...


αλλα οταν μεγαλωνεις ενα παιδι 20-30 -40 χρονια και εχεις συνηθισει να του λες την αποψη σου ..ειναι δυσκολο να κοψεις μαχαιρι με το που παντρευται επειδη η νυφη θελει να εχει μονο αυτη αποψη..

αυτα ...τα λεω για να τα ακουω και εγω και να δικαιολογώ την πεθερα μου ..τουλαχιστον στα καθημερινά...τα χοντρα της λαθη(οπως που δεν ηρθε στη βαφτιση) ελπιζω πως δεν θα τα κανω ποτε...

8"ΠΕΘΕΡΙΤΙΔΑ"...ΚΟΛΛΑΕΙ?? Empty Απ: "ΠΕΘΕΡΙΤΙΔΑ"...ΚΟΛΛΑΕΙ?? Πεμ Ιουλ 19, 2012 5:53 am

kefi

kefi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγώ πάντως κράζω και τη μάνα μου, ανετότατα, πιο άνετα από την πεθερά μου. Δηλ. αν μου πει στο τηλ. ότι είναι κρυωμένη, θα της πω να μην έρθει στο σπίτι και άλλα πολλά. Αλλά δείχνει να με σέβεται περισσότερο από την πεθερά μου, η οποία θεωρεί ότι ξέρει τα πάντα καλύτερα και από τους γιατρούς.
Όταν έλεγα εγώ να μη δίνει γάλα στο μεγάλο μετά από την κρεατόσουπα γιατί δεν κάνει, μου απαντούσε ότι είμαι τρελλή και αυτήν τόσα παιδιά μεγάλωσε. Επειδή δεν της έδινα τα παιδιά επάνω όταν ήταν τα ξαδέρφια τους άρρωστα, άρχισε να μου το κρύβει, με κίνδυνο να κολλήσει ίωση ο μικρός όταν 20 ημερών μωράκι. Όταν της είπα να μην παίρνει το παιδί και εξαφανίζεται χωρίς να το ξέρω εγώ και μετά ψάχνω το παιδί, μου είπε ότι αυτήν θα το παίρνει και εγώ ό,τι θέλω ας λέω και ας κάνω.
Δεν ήμουν ποτέ προκατελλειμένη απέναντί της. Και μάλιστα όλα καλά ήταν μεταξύ μας, μέχρι που γεννήθηκε ο πρώτος μου. Από τότε άλλαξε πολύ απέναντί μου, σαν να είχε "δέσει το γάιδαρό της" και μπορούσε πλέον να συμπεριφέρεται όπως θέλει. Μια, δυο, τρεις, σταμάτησα να έχω κλειστό το στόμα μου, όπως ακριβώς και στη μάνα μου και ό,τι είναι να πω το λέω μπροστά της και αν έχει επιχειρήματα ας με αντικρούσει και ας με βγάλει ψεύτρα
Καλά βέβαια έγιναν και άλλα πολλά, που δεν έχουν να κάνουν με εμένα και τα παιδιά, αλλά με το διαχωρισμό των δικών της παιδιών και με κάκιστη συμπεριφορά της απέναντι στον άντρα μου. Και εκεί πάγωσα εντελώς. Κακία δεν κρατάω με την έννοια της εκδίκησης, αλλά δεν ξεχνώ και δεν λέω δεν πειράζει. Πειράζει να βλέπω τον άντρα μου να κλαίει σαν μικρό παιδί. Πολύ πειράζει. Πειράζει να έχει τη δική μου οικογένεια κατώτερη απέναντι στις οικογένειες των άλλων της παιδιών. Και δεν έχει το δικαίωμα, γιατί ποτέ δεν ζητήσαμε τίποτα, πάντα μόνοι μας τα βγάζαμε πέρα σε όλα.
Ε δε θέλω να γίνω έτσι. Αρνούμαι να γίνω έτσι. Να διαχωρίζω και να κάνω διακρίσεις στα παιδιά μου; να υποτιμώ και να υποβιβάζω τις επιλογές τους, ακόμη και για το πιο απλό και αστείο θέμα; Να μη με νοιάζει το καλό και η υγεία των εγγονιών μου, μόνο και μόνο για να περάσει το δικό μου; ΑΡΝΟΥΜΑΙ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις