Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
109 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 109 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

babycare

babycare
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ.ΕΙΝΑΙ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΠΛΕΟΝ ΟΤΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΟΥ ΜΙΣΟ..ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΓΙ ΑΥΤΟΝ(ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ)..ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΡΥΦΑ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΠΛΕΟΝ..ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΦΕΥΓΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ..ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
O gonios tha einai panta gonios...
K panta tha thelei to kalo t paidiou t... Very Happy

Wmos eisai k esu mikroulla k ta vlepeis allios ta pragmata...
Ki egw stin ilikia s eixa desmo 7 xronia me enan vlaka na ton pw K meta xwrisame...
Oi goneis m,m legane den einai kalos g mena. einai mamakias k den tha se frontisei k oute tha me exei kala pote t...
K POSO DIKAIW EIXAN...
Den m eipane pote xwrise ton i den ton egkrinoume...

Sta 21 m gnwrisa ton antra m k simera exoume 2 paidakia k se mono liges meres erxetai to trito mas mwraki...

Esu kali m prepei na skefteis poli kala sto ti theleis k an pragmati ton agapas...
G na min ton theloune oi dikoi s simenei kati exei kanei autos...Swsta???

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν συμφωνώ με την φίλη από πάνω.

Αν πχ δεν τον θέλουν επειδή είναι ξένος τότε δεν έχουν δίκιο.

Εξαρτάται από τον λόγο. Αν δεν ξέρουμε για ποιο λόγο δεν τον θέλουν δεν μπορούμε και να έχουμε άποψη.

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eksartatai ton logo.ontws an einai ksenos oi goneis exoun kollimena myala se tetoia themata kai krata ti sxesi sou k otan pas gia spoudes tha nai pio efkola,de tha se elegxoun.
an einai allos logos omws, tote polles fores oi goneis apodeikneiontai swstoi!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maryanastasia έγραψε:

Αν πχ δεν τον θέλουν επειδή είναι ξένος τότε δεν έχουν δίκιο.

Εξαρτάται από τον λόγο. Αν δεν ξέρουμε για ποιο λόγο δεν τον θέλουν δεν μπορούμε και να έχουμε άποψη.

θα συμφωνήσω..

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αν μας πεις ολοκληρωμένη την ιστορία θα μπορέσουμε να σου πούμε την γνώμη μας. Λες είναι 25 εσύ πόσο είσαι? Λες οι γονείς σου για κάποιο λόγο δεν τον θέλουν. Άρα έχουν λόγο δεν τους ήρθε ξαφνικά. Οπότε θα πρέπει να μας τον πεις για να καταλάβουμε. Λες θα φύγεις για σπουδές. Λογικά εκτός από εκεί που μένεις. Το παιδί θα έρθει μαζί ή θα είσαι μόνη σου? Λίγες πληροφορίες.

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εφοσον φευγεις για σπουδες πανω απο 20 δεν νομιζω να εισαι αρα εισαι κ πολυ μικρη να λες οτι βρηκες το αλλο σου μισο πηγαινε να σπουδασεις κ ασε τα πραγματα να κυλησουν μονα τους,που ξερεις το αλλο σου μισο μπορει να βρισκεται εκει τελικα, η μετα απο 5-6 χρονια καπου αλλου!!Κοινως μην πολυστεναχωριεσαι γι αυτα θα ερθουν αλλες στεναχωριες κ αγχη ζησε τα καλυτερα χρονια σου κ λιγο ανεμελα!!Αλλα παντα με μυαλο στο κεφαλακι κ καμμοια φορα ακου κ τους γονεις δεν εχουν παντα αδικο!!φιλικα Ντινα Very Happy

A.A

A.A
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
συμφωνώ με τις κοπέλες!! λογικά είσαι μικρούλα αφού θα πας και για σπουδές άρα να πας και να ζήσεις ανέμελα αυτα τα χρόνια γιατι φεύγουν και δεν ξαναγυρνούν!!!
Οι γονείς σου σίγουρα θα έχουν τους λόγους τους ... καμιά φορα γκρινιάζουμε για τους γονείς μας άλλα τώρα μεγαλώνοντα και που έκανα και την δική μου μπέμπα σκέφτουμε τις κουβέντες που μου έλεγε η μάνα μου και πάντα λέω "πόσο δίκαίο είχε"
ζήσε ανέμελα τα φοιτητικά σου χρόνια κοριτσάκι μου χωρίς άνχος!!!! Σίγουρα αν δεν ξέρουμε τιν κουβέντα όλη δεν μπορούμε να κρίνουμε αν οι γονείς σου είναι δικαιολογημένα που δεν θέλουν το παιδί!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΝΑΙ 18 ΧΡΟΝΏΝ ΤΟ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΗΣ...ΑΠΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΕΜ ΤΟ ΛΟΓΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ..ΑΠΛΑ ΚΡΑΤΑ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΣΟΥ Κ ΠΡΟΧΩΡΑ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΖΗ ΤΟΥ,ΓΤ ΕΣΥ ΘΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ !!ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΜΑΖΗ

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maryanastasia έγραψε:Δεν συμφωνώ με την φίλη από πάνω.

Αν πχ δεν τον θέλουν επειδή είναι ξένος τότε δεν έχουν δίκιο.

Εξαρτάται από τον λόγο. Αν δεν ξέρουμε για ποιο λόγο δεν τον θέλουν δεν μπορούμε και να έχουμε άποψη.

Kalimera,,,
Den anafera katholou an einai ksenos i oxi...
Eipa g na min ton theloun oi goneis tis kopellas kati exei kanei autos...

K nai o gonios thelei panta to KALO t paidiou t...
An wmos den ton theloun g kapio asimanto logo tote na proxwrisei me ton desmo tis... Very Happy

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dina kardoyla έγραψε:Εφοσον φευγεις για σπουδες πανω απο 20 δεν νομιζω να εισαι αρα εισαι κ πολυ μικρη να λες οτι βρηκες το αλλο σου μισο πηγαινε να σπουδασεις κ ασε τα πραγματα να κυλησουν μονα τους,που ξερεις το αλλο σου μισο μπορει να βρισκεται εκει τελικα, η μετα απο 5-6 χρονια καπου αλλου!!Κοινως μην πολυστεναχωριεσαι γι αυτα θα ερθουν αλλες στεναχωριες κ αγχη ζησε τα καλυτερα χρονια σου κ λιγο ανεμελα!!Αλλα παντα με μυαλο στο κεφαλακι κ καμμοια φορα ακου κ τους γονεις δεν εχουν παντα αδικο!!φιλικα Ντινα Very Happy

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ

babycare

babycare
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΞΕΝΟΣ...ΑΠΛΑ ΠΑΛΙΑ ΕΙΧΕ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΕ (ΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΟΥΣΙΑ)ΚΑΙ ΤΟ ΕΜΑΘΑΝ ..ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΝΔΟΤΟΙ....ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΟΤΕ ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΞΕΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΞΕΜΠΛΕΞΕΙ...ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΙΓΟΥΡΗ

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ κοριτσάκι μου.... πονεμενη ιστορία!! θα σου μιλήσω απο εμπειρια!! έχω κάνει 2 σχέσεις με μπλεγμένους ανθρώπους και η κατάληξη δεν ήταν καλή σε καμία απο τις 2 περιπτώσεις. στην πρώτη σχέση κι ενω προσπαθουσαμε να ξεκολλησει απο αυτη τη κατασταση έμεινα εγκυος, τελικα ως αποτέλεσμα να έχω μια εκτρωση στο ιστορικο μου και απιστευτες τύψεις μέχρι και σήμερα για ότι έγινε και ο ανθρωπος αυτός είναι μπλεγμένος μέχρι και σήμερα. στην δευτερη σχέση ήταν καθαρος για 2 χρονια κι εκει που λεγαμε να κανουμε οικογενεια όλα ήρθαν τούμπα μέσα του και ξαναέμπλεξε σε χρόνο dt, οποτε εγώ την έκανα όπως του είχα πει στην αρχη της σχέσης μας. δυστυχώς είναι δύσκολες καταστάσεις αυτές και οι γονείς σου έχουν δίκιο που ανησυχουν και να μη θέλουν αυτή τη σχέση. οι άνθρωποι που μπλέκουν συνήθως είναι πολυ ευαίσθητοι και αδύναμοι χαρακτηρες. δεν μπορεί ούτε ο ίδιος να σου εγγυηθεί οτι θα καταφέρει να μείνει καθαρος για το υπολοιπο της ζωής του, πιστεψε με.

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τελικα ο λογος που δεν τον θελουν δεν ειναι κ αμελητεος χωρις αυτο να σημαινει οτι οι ανθρωποι δεν αξιζουν να τους δωσεις μια δευτερη ευκαιρια στην ζωη.Μπραβο του αν ειναι καθαρος τωρα πια,αλλα νομιζω οτι πρεπει να εισαι ανοικτη κ σε κατι καινουργιο μην δεσμευεσαι τοσο γρηγορα με οποιονδηποτε τροπο απεναντι του,δεν σου λεω να χωρισεις απλα βρε κοριτσακι μου εχε κ μια πισινη που λεμε εισαι τοσο μικρουλα για να εχεις περιπετειες.Βαλε τον εαυτο σου 15 χρονια μπροστα κ προσπαθησε να δεις τι θα ελεγες εσυ στην κορη σου μπες δηλαδη στην θεση των δικων σου κ θα δεις οτι τους αδικεις που αγωνιουν για την σχεση σου.Σου αναφερω την αποψη μου οπως ακριβως θα την ελεγα κ σε μια φιλη μου αν θες την σκεφτεσαι λιγακι Φιλια κ καλο καλοκαιρι σου ευχομαι I love you

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dina kardoyla έγραψε:Τελικα ο λογος που δεν τον θελουν δεν ειναι κ αμελητεος χωρις αυτο να σημαινει οτι οι ανθρωποι δεν αξιζουν να τους δωσεις μια δευτερη ευκαιρια στην ζωη.Μπραβο του αν ειναι καθαρος τωρα πια,αλλα νομιζω οτι πρεπει να εισαι ανοικτη κ σε κατι καινουργιο μην δεσμευεσαι τοσο γρηγορα με οποιονδηποτε τροπο απεναντι του,δεν σου λεω να χωρισεις απλα βρε κοριτσακι μου εχε κ μια πισινη που λεμε εισαι τοσο μικρουλα για να εχεις περιπετειες.Βαλε τον εαυτο σου 15 χρονια μπροστα κ προσπαθησε να δεις τι θα ελεγες εσυ στην κορη σου μπες δηλαδη στην θεση των δικων σου κ θα δεις οτι τους αδικεις που αγωνιουν για την σχεση σου.Σου αναφερω την αποψη μου οπως ακριβως θα την ελεγα κ σε μια φιλη μου αν θες την σκεφτεσαι λιγακι Φιλια κ καλο καλοκαιρι σου ευχομαι I love you
συμφωνω!!!

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω απλα θα σου πω οτι στα 18 σου ειναι λιγο δυσκολο να εισαι τοσο σιγουρη οτι εχεις βρει το αλλο σου μισο. εισαι μικρουλα ακομη για κατι τετοιο. καταλαβαινω ομως οτι οντως νομιζεις οτι το εχεις βρει γιατι εισαι σε μια ηλικια που τα φουσκωνεις ολα, και τα καλα και τα κακα. μην παρεξηγηθεις, ειναι θεμα ηλικιας, δεν σε λεω ανωριμη σε καμια περιπτωση, καλα?
ομως σκεψου κοπελα μου που πας να μπλεξεις. εσυ πως εισαι 100% σιγουρη οτι ο φιλος σου δεν θα ξανακυλησει, καλη μου? ειναι δυσκολες οι περιπτωσεις αυτες.
ασε τον χρονο να κυλησει και μην τρελλαινεσαι να παρεις τωρα καποια αποφαση, δεν υπαρχει λογος. και μην δεσμευεσαι ουτε προς την μια πλευρα, αλλα ουτε και προς την αλλη.
σιγουρα παντως οι γονεις σου δεν θελουν το κακο σου κοπελα μου, ειναι μαζι σου, με το μερος σου, μην τους βλεπεις εναντιον.

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλό είναι να παίρνουμε τις γνώμες και των ξένων, δεν πρέπει όμως να επηρεάζουν τα θέλω μας.
Κάνε αυτό που λέει η καρδιά σου. Μόνο εσύ ξέρεις τι πρέπει να γίνει.

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ παρόλο που δεν θα μπορούσα να είμαι μαμά σου ....θα σου μιλήσω όπως θα μιλήσω μεθαυριο στις κόρες μου...

Ουσίες κλπ δεν ειναι ένα απλό μπλέξιμο...εδώ ενα τσιγάρο καπνιζει καποιος και δεν μπορεί να το κόψει..πόσο μαλλον αυτά που ειναι εθιστικά...

Ούτε εγώ θα ήθελα τέτοια σχέση για την κόρη μου...

Οκ περνατε καλά τωρα ..αλλά ανθρωποι που έχουν τέτοια μπλεξίματα δεν ειναι κατάλληλοι να κανουν οικογενεια...
Αν ελπίζεις σε ενα σοβαρό μελλον μαζι του ...μαλλον κάνεις λαθος...

αν απλα θες να εχεις μια σχεση και οσο παει ..συνεχίζεις μεν...αλλά χανεις τα χρόνια σου ..και μπορει να μην μπορείς να ξεκολλήσεις στο μελλον...
Ακόμη χειρότερα μπορει αυτος να ξανακυλήσει και να τραβήξει και εσενα μαζι του...

Καλύτερα μακρια!!

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
trilly έγραψε:εγω απλα θα σου πω οτι στα 18 σου ειναι λιγο δυσκολο να εισαι τοσο σιγουρη οτι εχεις βρει το αλλο σου μισο. εισαι μικρουλα ακομη για κατι τετοιο. καταλαβαινω ομως οτι οντως νομιζεις οτι το εχεις βρει γιατι εισαι σε μια ηλικια που τα φουσκωνεις ολα, και τα καλα και τα κακα. μην παρεξηγηθεις, ειναι θεμα ηλικιας, δεν σε λεω ανωριμη σε καμια περιπτωση, καλα?
ομως σκεψου κοπελα μου που πας να μπλεξεις. εσυ πως εισαι 100% σιγουρη οτι ο φιλος σου δεν θα ξανακυλησει, καλη μου? ειναι δυσκολες οι περιπτωσεις αυτες.
ασε τον χρονο να κυλησει και μην τρελλαινεσαι να παρεις τωρα καποια αποφαση, δεν υπαρχει λογος. και μην δεσμευεσαι ουτε προς την μια πλευρα, αλλα ουτε και προς την αλλη.
σιγουρα παντως οι γονεις σου δεν θελουν το κακο σου κοπελα μου, ειναι μαζι σου, με το μερος σου, μην τους βλεπεις εναντιον.
θα συμφωνησω απολυτως.δεν θα πω κατι αλλο.

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
joannoua3 έγραψε:
Maryanastasia έγραψε:Δεν συμφωνώ με την φίλη από πάνω.

Αν πχ δεν τον θέλουν επειδή είναι ξένος τότε δεν έχουν δίκιο.

Εξαρτάται από τον λόγο. Αν δεν ξέρουμε για ποιο λόγο δεν τον θέλουν δεν μπορούμε και να έχουμε άποψη.

Kalimera,,,
Den anafera katholou an einai ksenos i oxi...
Eipa g na min ton theloun oi goneis tis kopellas kati exei kanei autos...

K nai o gonios thelei panta to KALO t paidiou t...
An wmos den ton theloun g kapio asimanto logo tote na proxwrisei me ton desmo tis... Very Happy

Καλησπέρα!!
Δεν είπα πως ανέφερες εσύ κάτι τέτοιο. Έφερα ένα παράδειγμα. Ναι το καλό θέλουν οι γονείς αλλά δεν σημαίνει πως έχουν πάντα δίκιο. Μπορεί το παλικάρι να μην έχει κάνει τίποτα!!

babycare

babycare
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ..ΑΛΛΑ ΝΑ ΔΙευΚΡΙΝΗΣΩ ΟΤΙ ΟΙ ΟΥΣΙΕΣ ΠΟΥ ΠΟΑΝΕΦΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ...ΚΑΠΝΙΖΕ ΤΣΙΓΑΡΟ ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΥΣΑ..ΟΧΙ ΑΛΛΕΣ ΟΥΣΙΕΣ

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
babycare έγραψε:ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ.ΕΙΝΑΙ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΠΛΕΟΝ ΟΤΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΟΥ ΜΙΣΟ..ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΓΙ ΑΥΤΟΝ(ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ)..ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΡΥΦΑ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΠΛΕΟΝ..ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΦΕΥΓΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ..ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!!

Δηλαδή εκανες σχέση στα 13 σου; Αυτός τότε ήταν 20!!
Shocked Shocked

Rolling Eyes

Ποια είναι αυτή η σχολή που αρχίζει μαθήματα Οκτώβρη κ όχι Σεπτέμβρη;;

Εύχομαι ό,τι καλύτερο!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ολες οκτωβρη αρχιζουν μαθηματα...Τον Σεπτεμβρη εχει εξεταστικη!!!!!!!!!!

Συγνωμη για να καταλαβω..οι γονεις σου δεν τον θελουν γιατι καπνιζει...Κανονικα τσιγαρα?Γιατι τοσο φαατικοι αντικαπνιστες ειναι?Μηπως μας λες κατι λαθος?????

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Ολες οκτωβρη αρχιζουν μαθηματα...Τον Σεπτεμβρη εχει εξεταστικη!!!!!!!!!!

Συγνωμη για να καταλαβω..οι γονεις σου δεν τον θελουν γιατι καπνιζει...Κανονικα τσιγαρα?Γιατι τοσο φαατικοι αντικαπνιστες ειναι?Μηπως μας λες κατι λαθος?????

Eννοεί χασίς

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αααααα ετσι οπως το διαβασα νομιζα κανονικο τσιγαρο....Ειπα και εγω...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις