Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
19 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 19 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:καληνύχτα Μαρία!!!!

Ναι Ειρηνάκι αυτό ήταν!Τρώω κάτι φλασιές ώρες ώρες που βγάζουν κάπου σωστά! χαχαχα
σαν στορυ επειδη εχει στοιχεία μυθολογίας και εγώ δν θυμάμαι τίποτα Laughing Laughing μου άρεσε... Razz Razz και εμοιαζε και λιγο με βιντοπαιχνιδι απο το playstation χαχα




κάπου εδώ λέω να σας αφήσω να παω να χαλαρώσω μήπως και κοιμηθώ γιατί αυριο πάλι πρωι δουλευω!!!

σας φιλωωωωωωωωωωωω!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 40 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 40 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 40 315810

καληνύχτα!!!καλή ξεκούραση!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 40 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 40 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 40 417472

πάω κι εγώ για ύπνο μπας και ξεχάσω τον πόνο μου Crying or Very sad
καληνύχτα σε όλες!φιλιά Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 40 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 40 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 40 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 40 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 40 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 40 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 40 531909

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σήμερα όλη μέρα οργώσαμε όλη την Θεσσαλονίκη για ψώνια του γάμου.

Ελπίζω να είστε όλες καλά, δεν μπορώ να διαβάσω τα νέα σας, μόλις βγήκα και απο το μπάνιο και βγήκε όλη η κούραση.

Καληνύχτα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 40 417472

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! Sleep ΑΡΓΩ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΩ ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΟΡΤΗΣ!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοιμάστε τσούπρες ;
εμένα με ξύπνησε η κουμπάρα μου γιατί έχω ραντεβού για πρόβα μακιγιάζ Razz Razz

Αφρούλα καλώς ήρθες,

τις καλημέρες μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 40 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 40 315810

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σας!!!
τι κανετε?εχθες η γιορτη ηταν τελεια!!!τρελαθηκαααα!!!περασαμε ομορφα...αντε κ του χρονου τωρα!!!

και παλι ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 40 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 40 215994

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερα!!

καλη προβα μακιγιαζ λεμονακι!!Αχ ποσο μου αρεσε οταν με βαφανε!!! ειναι πολυ χαλαρωτικο για μενα αυτο.. ετοιμη να κοιμηθω ημουν καθε φορα χιχιιχι τωρα να σου πω να μας βαλεις φωτος? οτι θες!!

Τονια χαιρομαι που περασατε ομορφα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 40 328109

Γιαννα καλημεραααααααα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 40 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 40 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 40 654316

Εγω δουλεια παλι πρωι! Ευτυχως τελευταια πρωινη βαρδια για αυτη την εβδομαδα!! cheers

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KALHMERA ΛΕΜΟΝΑΚΙ.ΠΡΩΙΝΗ ΠΡΩΙΝΗ ΣΗΜΕΡΑ.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΒΑΛΕ ΦΩΤΟ!
ΤΟΝΙΑ ΕΓΙΝΕ Η ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ?ΠΩΣ ΗΤΑΝ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ?ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ Η ΔΟΛΙΑ ΜΑΝΑ?
ΕΛΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ Ε?ΕΧΕΙΣ ΟΜΩΣ ΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΓΑΙ ΝΑ ΛΙΩΣΕΙΣ!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα σας Very Happy

Γιάννα - Ελλη δεν ξέρω για φωτό, ίσως να βάλω..

Τόνια και του χρόνου με υγεία.

σας αφήνω τσούπρες, πρέπει να εξαφανιστώ !!
αυτές τις μέρες ρόδες αντί για πόδια θα ήταν μια χαρά, ταμάμ θα ήταν Razz Razz

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:καλημέρα σας Very Happy

Γιάννα - Ελλη δεν ξέρω για φωτό, ίσως να βάλω..

Τόνια και του χρόνου με υγεία.

σας αφήνω τσούπρες, πρέπει να εξαφανιστώ !!
αυτές τις μέρες ρόδες αντί για πόδια θα ήταν μια χαρά, ταμάμ θα ήταν Razz Razz

ΚΑΛΟ ΜΠΟΤΕ!ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕΤΑ,ΜΗ ΠΑΕΙ ΤΖΑΜΠΑ ΤΟΣΟ ΒΑΨΙΜΟ.ΧΑΧΑΧΑ

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κι από μένα!

Έχω αρχίσει δουλειά εδώ και ώρα (από το σπίτι, προς το παρόν, καθώς ακόμα είμαι στην ανάρρωση) αλλά είπα να μπω να πω μια καλημέρα! Βέβαια εσείς γνωρίζεστε καιρό και αισθάνομαι intruder αλλά .. μια καλημέρα είναι αυτή! Καλή δουλίτσα σε όλες!

Και πάλι ευχαριστώ για την εμψύχωση χτες.. χωρίς να ξέρω γιατί, με βοηθάει κάπως το να γράφω και να σας διαβάζω! .. προσπαθώ να μπω σε άλλο mode τώρα & να βγω από το mode της μέλλουσας μαμάς, προς το παρόν, και προσπαθώ να συνηθίσω και πάλι την παλιά μου ρουτίνα και καθημερινότητα (και σε λίγο επιστροφή στην κανονική μου δουλειά) - και το φόρουμ βοηθάει σε αυτό!!

Μπονζούρ και πάλι! Smile

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχθες ηταν ολα τελεια...κ οχι δεν εκλαψα απλα συγκινηθηκα δεν μπορουσα να πιστεψω οτι ειναι δικος μου....περναει ο καιρος γρηγορα!!!!

παω εοπυυ για να γραψω εμβολια κ επανερχομαι

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονακι καλα λεει η Γιαννα..μετα βολτουλα να σε καμαρωσει ο κοσμος χιχιιχιχι ...να σου πω οτι δν σε καταλαβαινω?σε καταλαβαινω ΑΠΟΛΥΤΑ!!τα εχω και φρεσκα χιχιχι


Γιαννα ασε και μου εχουν σπασει τα νευρα!!! τοσο καιρο δν ειχαμε κανενα θεμα...και τωρα που ειναι σε αδεια ο υπευθυνος καταστηματος , ολα χαλανε!!! ενταξει τα περισσοτερα εχω καταφερει να τα φτιαξω αλλα το προβλημα που εχει προκυψει σημερα δν νομιζω... απο καπου μπαινει νερο σε ενα κομματι του μαγαζιου....και δν μπορω να καταλαβω τι φταιει..και απο που μπαινει για να βρω τη διαρροή!τωρα το σκουπισα πολυυυ καλα και θα παω σε λιγο να δω αν παλι εχει νερα!!! νομιζω το παλιο aircondition μου την κανει τη στραβη αλλα δν μπορω να εντοπισω απο που!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 40 679259

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
IoliAtore έγραψε:Καλημέρα κι από μένα!

Έχω αρχίσει δουλειά εδώ και ώρα (από το σπίτι, προς το παρόν, καθώς ακόμα είμαι στην ανάρρωση) αλλά είπα να μπω να πω μια καλημέρα! Βέβαια εσείς γνωρίζεστε καιρό και αισθάνομαι intruder αλλά .. μια καλημέρα είναι αυτή! Καλή δουλίτσα σε όλες!

Και πάλι ευχαριστώ για την εμψύχωση χτες.. χωρίς να ξέρω γιατί, με βοηθάει κάπως το να γράφω και να σας διαβάζω! .. προσπαθώ να μπω σε άλλο mode τώρα & να βγω από το mode της μέλλουσας μαμάς, προς το παρόν, και προσπαθώ να συνηθίσω και πάλι την παλιά μου ρουτίνα και καθημερινότητα (και σε λίγο επιστροφή στην κανονική μου δουλειά) - και το φόρουμ βοηθάει σε αυτό!!

Μπονζούρ και πάλι! Smile


ΜΠΟΝΖΟΥΡ ΙΟΛΗ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΙ.
ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΣΩ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΡΓΩ.ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΧΑΧΑΧΑ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα Ιολη!
ακολουθησε την ρουτινα σου και συντομα θα ξαναμπεις σε αυτο το mode !! Wink Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 40 215994 καλη δουλιτσα!!

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα παλι εγω κατι εχει παθει η κοπελα με το μικροβιολογικο και δεν ανοιξε ουτε σημερα η αλεκα ακομα αφαντη και εγω σε διλλημα να κανω τεστ???

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα σας!!τι κανετε?καλως ηρθες στην παρεα μας ιολη[αν δεν κανω λαθος].. Very Happy
τονια κ του χρονου να τον καμαρωσεις παλι Very Happy
πως ειστε κοριτσια?εγω εχω μια βαρεμαρα σημερα κ εχω ενα σωρο δουλειες..

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
el88tse έγραψε:καλημερα παλι εγω κατι εχει παθει η κοπελα με το μικροβιολογικο και δεν ανοιξε ουτε σημερα η αλεκα ακομα αφαντη και εγω σε διλλημα να κανω τεστ???


ΚΑΛΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΕΣΥ ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙΣ.ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ ΤΑ ΛΕΩ...
ΠΟΤΕ ΕΙΧΕΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟ?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΕΛΛΗ.ΠΑΛΙ ΘΕΜΕΤΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΡΑ ΕΧΕΙΣ?ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΝ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΠΑΡΕ ΤΟ ΜΠΟΣ ΤΗΛ ΝΑ ΡΘΕΙ.ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ?


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΡΥΣΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 40 215994

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕ?Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 40 M086

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια καλημερα..........εγω χθεσ εκλεισα ραντεβου για το σαββατο...δεν ανοιγει σαββατο αλλα ειπε οτι εμενα θα με δει...μεγαλη υποθεση ο γιατροσ να ανι και ΑΝΘΡΩΠΟΣ ....αναμονη τωρα μεχρι το σαββατο...ρε κοριτσια με εναν υπερηχο στισ ιωθηκεσ λετε να εντο πισει αν υπαρχει καποιο θεμα και μου προκαλει αυτη την ανωμαλια στην περξιοδο η θα με πραπεμψει σε περαιτερω εξετασεισ?εσεισ τι λετε????

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
el88tse έγραψε:καλημερα παλι εγω κατι εχει παθει η κοπελα με το μικροβιολογικο και δεν ανοιξε ουτε σημερα η αλεκα ακομα αφαντη και εγω σε διλλημα να κανω τεστ???
ποσεσ μερεσ εχεισκαθυστερηση κοριτσακι.........?ναι εγω λεω να κανεισ ενα τεστ..αν υπαρχει εστω και μια μερα καθυστερηση εχουν 99,9 αξιοπιστια...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιαννα μου εντοπισα νομιζω απο που βγαινει το νερο.και βγαινει απο το πατωμα.... πηρα το μπος τηλ. αλλα ακομη δν εχει γυρισει Λαρισα!! μου ειπε να παρω την ιδιοκτητρια του κτηριου τηλ. να την ρωτησω αν περνανε σωληνες απο εκει,αλλα σιγα μην ηταν καλοκαιριάτικα εδω κι αυτη! θα κανει τα μπανακια της!οποτε τζιφος..περιμενω να με ξαναπαρει το μπος τωρα να δουμε τι θα κανουμε!!

Ελενη εγω λεω να κλεισεις ραντεβου στον γιατρο σου και να πας εκει κατευθειαν!!με τοση καθυστερηση θα ακουσετε και καρδια!!!

Χρυσακι καλημερα και σε σενα!!

Αρτεμις αν ειναι θεμα ορμονικο πρεπει να κανεις εξετασεις για να φανει..και συνηθως τις διαταραχες ορμονικα τις προκαλουν!! το μονο που μπορει να δει στον υπερηχο ειναι αν εχεις καποια κυστη!! (που και αυτο θα μπορουσε να φταιει!)

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Γιαννα μου εντοπισα νομιζω απο που βγαινει το νερο.και βγαινει απο το πατωμα.... πηρα το μπος τηλ. αλλα ακομη δν εχει γυρισει Λαρισα!! μου ειπε να παρω την ιδιοκτητρια του κτηριου τηλ. να την ρωτησω αν περνανε σωληνες απο εκει,αλλα σιγα μην ηταν καλοκαιριάτικα εδω κι αυτη! θα κανει τα μπανακια της!οποτε τζιφος..περιμενω να με ξαναπαρει το μπος τωρα να δουμε τι θα κανουμε!!

Ελενη εγω λεω να κλεισεις ραντεβου στον γιατρο σου και να πας εκει κατευθειαν!!με τοση καθυστερηση θα ακουσετε και καρδια!!!

Χρυσακι καλημερα και σε σενα!!

Αρτεμις αν ειναι θεμα ορμονικο πρεπει να κανεις εξετασεις για να φανει..και συνηθως τις διαταραχες ορμονικα τις προκαλουν!! το μονο που μπορει να δει στον υπερηχο ειναι αν εχεις καποια κυστη!! (που και αυτο θα μπορουσε να φταιει!)
το τελευταιο τωρα που θε΄λω ειναι αν τρεχω για εξετασεισ.τεσπα θα δουμε......εσεισ τι κανετε κοριτσια?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Γιαννα μου εντοπισα νομιζω απο που βγαινει το νερο.και βγαινει απο το πατωμα.... πηρα το μπος τηλ. αλλα ακομη δν εχει γυρισει Λαρισα!! μου ειπε να παρω την ιδιοκτητρια του κτηριου τηλ. να την ρωτησω αν περνανε σωληνες απο εκει,αλλα σιγα μην ηταν καλοκαιριάτικα εδω κι αυτη! θα κανει τα μπανακια της!οποτε τζιφος..περιμενω να με ξαναπαρει το μπος τωρα να δουμε τι θα κανουμε!!

Ελενη εγω λεω να κλεισεις ραντεβου στον γιατρο σου και να πας εκει κατευθειαν!!με τοση καθυστερηση θα ακουσετε και καρδια!!!

Χρυσακι καλημερα και σε σενα!!

Αρτεμις αν ειναι θεμα ορμονικο πρεπει να κανεις εξετασεις για να φανει..και συνηθως τις διαταραχες ορμονικα τις προκαλουν!! το μονο που μπορει να δει στον υπερηχο ειναι αν εχεις καποια κυστη!! (που και αυτο θα μπορουσε να φταιει!)


ΑΡΑ ΕΛΛΗ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΣΠΑΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΩΛΗΝΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΡΡΟΗ.ΚΑΙ ΑΝ ΕΒΡΗΣΚΕΣ ΤΗΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΘΥΜΟΤΑΝ ΑΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΣΩΛΗΝΕΣ.
ΑΡΤΕΜΗ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΜΟΝΟ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ,ΟΧΙ ΑΙΜΑ.ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΧΑΣΑ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις