Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
78 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 78 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1αγχοσ με τη βαφτιση!!!!!!!!! Empty αγχοσ με τη βαφτιση!!!!!!!!! Τετ Ιουλ 25, 2012 2:34 pm

popmark


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια γεια σας...εχω ενα θεμα με τη βαφτιση του μικρου μου και ελεγα μηπως με βοηθησετε λιγακι...........
το θεμα της βαφτισησ ειναι ο μικυ.τι εννος?το σετ των βαφτιστικων και οι προσκλησεις ειναι με το μικυ.σε μπουμπουνιερα με το μικυ δν βρηκα κατι να μουαρεσει και ετσι κατεληξα σε διακοσμητικα ζωακια (ξερετε αυτα πανω στο σιδερακι...σκατζοχοιρακι,γατουλες,γουρουνακια σε ζωηρα χρωματα...το προβλημα μου ειναι πως θα τα συνδυασω με το μικυ μου λετεεεεεεεεεεεεεε??????????????????ευχαριστω!!!!

2αγχοσ με τη βαφτιση!!!!!!!!! Empty Απ: αγχοσ με τη βαφτιση!!!!!!!!! Τετ Ιουλ 25, 2012 4:42 pm

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
einai polu duskolo na breis mpompounieres me ton miki, os tora .... den yparxoyn. K ego eixa duskoleutei poly. skeutomoun na eperna tin miniatoura tou miki kai na tin eftiaxna moni mou alla mono i miniatoura tou kostize 2,99 i mia apo to jumbo. Asimforo. sou esteila k pm.

3αγχοσ με τη βαφτιση!!!!!!!!! Empty Απ: αγχοσ με τη βαφτιση!!!!!!!!! Τετ Ιουλ 25, 2012 10:34 pm

popmark


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
τις εχω κλεισει τισ μπομπονιερες....ζωακια διαφορα,πολυχρωμα πανω στο σιδρακι (στυλ τσιγκινα) διακοσμητικα....δν ξερω πως να τα συνδυασω με το ολο θεμα του μικυ για να μην ειναι τελειως ξεκαρφωτα...οπως δν εχω καταληξει στο centralpiece των τραπεζιων...

4αγχοσ με τη βαφτιση!!!!!!!!! Empty Απ: αγχοσ με τη βαφτιση!!!!!!!!! Πεμ Ιουλ 26, 2012 1:42 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
den exeis kamia foto apo tis mpoumpounieres sou na anebaseis , mipos blepontas mou erthei kamia idia to pos mporeis na tis sindiaseis ?
Oso gia ta trapezia , enoeis tis baftisis? tou fagitou? Posa trapezia tha exeis kai thes na exeis sto kathe trapezi? Px tha einai ena trapezi gia tis euxes? ena gia ta rouxa tou ? ena gia tis mpomponieres? Giati exo kati alles foto me stolismous otan epsaxna gia ton diko mou gio gia na stis steilo.

5αγχοσ με τη βαφτιση!!!!!!!!! Empty Απ: αγχοσ με τη βαφτιση!!!!!!!!! Πεμ Ιουλ 26, 2012 2:29 am

popmark


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
exw ena trapezi euxwn kai 2 megala 40ria trapezia gia to faghto...auta thelw na diakosmhsw...dn exw foto apo mpomponiera,an brw tha s pw....

6αγχοσ με τη βαφτιση!!!!!!!!! Empty Απ: αγχοσ με τη βαφτιση!!!!!!!!! Πεμ Ιουλ 26, 2012 3:37 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mporis na pas se ena magazi pou poulaei ifasmata kai na pareis aspro sentonopano gia na kalipseis ta trapezia pou einai ikonomiko.4 m*2,70 an thimame kala guro sta 5 euro. episeis touli galano k oti allo xroma exeis gia tin baftisi na to baleis apo pano , peripou 2 euro to metro . Kordeles megales gia na ftiakseis fiogkous i na tis rikseis apo pano autes sto trapezei. Mporeis na pareis glastres i giales apo to jumbo ka tis gemiseis me petradakia apo tin paralia kai na baleis mesa me stikaki ena kefali miki pou poulane sta magazia me mpalonia kai na sto gemisi me aera oxi ilio , giati einai pio ikonomiko. I mporei episeis na sou balei ta mikra kefalakia tou miki pali gemismena me aera pano se tria mikra mpalonakia gia na ta baleis sta trapezia. 1-1,50 euro kostizoun peripou to ena.An sto trapezi exeis piata, maxeropirouna, potiria kai den einai mpoufes. Mporeis na pas se ena tupografeio kai na sou tuposoun souberakia gia ta potiria me ton miki an thimame ta 100 komatia ekanan 15 euro, soupla gia na mpoun kato apo to piato kai autokolita gia na ftiakseis trigonikes thikes na mpoun ta maxeropirouna.
mporeis na piaseis ena komati felizol na to tilikseis me oti xroma xartoni thes kai na karfoseis glyfitzouria mesa. mporeis sto trapezi na baleis sampanitses me ton miki pou iparxoun kai exoun mesa xumo gia ta paidia.
Episeis sto jumbo poulane kati diafanes plastikes piateles tis opoies mporeis na koliseis pano kordeles k na baleis mesa marsmaloouns boutigmena stin sokolata ( alla me tin zesti isos na liosi i sokolata) , karameles. Iparxoun polla, alla pano apola einai to ti sou aresei esena.

7αγχοσ με τη βαφτιση!!!!!!!!! Empty Απ: αγχοσ με τη βαφτιση!!!!!!!!! Πεμ Αυγ 02, 2012 12:56 am

Βίκυ

Βίκυ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Επειδή όπως σε βλέπω το τελικό κόστος θα σου πάει πάρα πολύ και τελικά θα τρέχεις και η ίδια τη μεγάλη ημέρα για να τα προλάβεις όλα, θα σου πρότεινα αν θέλεις να ρίξεις μια ματιά στη σελίδα μου και για να πάρεις ιδέες, αφού έχω ανεβάσει κάποιες ιδέες για στολισμό Disney. Επίσης αν είσαι εντός Αττικής σκέψου μήπως θέλεις να στο κάνω εγώ. Πίστεψέ με οι τιμές μου σε σχέση με τα έξοδα που θα κάνεις θα είναι σχεδόν τα ίδια. Συν ότι θα σου τα κάνει ένας επαγγελματίας, και δεν θα τρέχεις εκείνη τη μέρα. www.wonderland-event.weebly.com
Για ότι περισσότερο χρειαστείς με παίρνεις και τηλέφωνο. Ακόμα και για ιδέες. Στη διάθεσή σου.

http://www.Wevent.gr

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγω εχω την εξης απορια;γιατι ολα πρεπει ντε κ καλα να ειναι συνδυασμενα;;;;;αυτο με τα θεματα ποτε δε το καταλαβα.εχω προβληματιστει κ η εγω η ιδια με αυτο το πραγμα...ετοιμαζομαι για τη βαπριση του γιου μου κ τιποτα δεν εχει σχεση μετο αλλο

Βίκυ

Βίκυ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kaatrin έγραψε:κι εγω εχω την εξης απορια;γιατι ολα πρεπει ντε κ καλα να ειναι συνδυασμενα;;;;;αυτο με τα θεματα ποτε δε το καταλαβα.εχω προβληματιστει κ η εγω η ιδια με αυτο το πραγμα...ετοιμαζομαι για τη βαπριση του γιου μου κ τιποτα δεν εχει σχεση μετο αλλο

Το θέμα απλά σε βοηθάει να συνδυάσεις τα πράγματα. Είναι θα έλεγα ένας οδηγός για να μπορέσεις να διαλέξεις από την πληθώρα των πραγμάτων που προσφέρονται. Σίγουρα είναι πιο ωραίο να υπάρχει μια ομοιογένεια. Βέβαια δεν είναι απαραίτητο. Ο καθένας κάνει αυτό που του αρέσει. Σίγουρα ο γάμος και η βάπτιση είναι προσωπική υπόθεση και πρέπει να εκφράζει αυτά που ευχαριστούν τους ίδιους.

http://www.Wevent.gr

10αγχοσ με τη βαφτιση!!!!!!!!! Empty Καλησπερα Πεμ Αυγ 02, 2012 5:02 am

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλησπερα δεν σου αρεσει αυτο??http://www.123-mpomponieres.gr/p.MPOMPONIERES-VAPTISIS-MAGNITAKIA-MIKY-KAI-MINI-KOD-ALG-0189.602595.html

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις