Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
85 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 85 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
na se kala kopela mou!!!tha valoume mpros k emeis se merikous mhnes prota o Theos na pane ola kala!!!!na eisai panta kala k na xerese tin oikogeneia sou!!!!lege mou ta nea sou pou k pou!!!!xaxaxa!!!poso mhnon eisai???sou euxomai ola na pane teleia Very Happy Very Happy

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirinaki έγραψε:na se kala kopela mou!!!tha valoume mpros k emeis se merikous mhnes prota o Theos na pane ola kala!!!!na eisai panta kala k na xerese tin oikogeneia sou!!!!lege mou ta nea sou pou k pou!!!!xaxaxa!!!poso mhnon eisai???sou euxomai ola na pane teleia Very Happy Very Happy

αυριο μπαινω στον 8ο ... μεχρι τελη Σεπτεμβριου θα εχω γεννησει ... Very Happy

σε ευχαριστω και παλι ... ευχη μου καθε επιθυμια σου

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kale konteveis xaxaxa popopopopo Μανούλες και εγκυουλες μικρες σε ηλικία!!! - Σελίδα 2 215994 Μανούλες και εγκυουλες μικρες σε ηλικία!!! - Σελίδα 2 215994 Μανούλες και εγκυουλες μικρες σε ηλικία!!! - Σελίδα 2 215994 Μανούλες και εγκυουλες μικρες σε ηλικία!!! - Σελίδα 2 215994 Μανούλες και εγκυουλες μικρες σε ηλικία!!! - Σελίδα 2 215994 Μανούλες και εγκυουλες μικρες σε ηλικία!!! - Σελίδα 2 215994 Μανούλες και εγκυουλες μικρες σε ηλικία!!! - Σελίδα 2 215994 Μανούλες και εγκυουλες μικρες σε ηλικία!!! - Σελίδα 2 215994 Μανούλες και εγκυουλες μικρες σε ηλικία!!! - Σελίδα 2 215994 Μανούλες και εγκυουλες μικρες σε ηλικία!!! - Σελίδα 2 215994
paraaaaaaaaaa poluuuuuuuuuuuuuuuu xarika tora kopela mou!!!!!!!!!!sou euxomai na exeis enan telio toketo!!!ara ksereis k to fulo....ti einai??????????????

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αντροκρατουμενη θα ειμαι ... !!!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaxaxaxaxa tha exeis 3 antres tis zois sou ti omorfaaaaaaaaa!!!!!!!!!!na tous xerese kopela mou!!!!!panta ygeia k eutuxia!!!!na se kala!!!!na mou les nea sou na mathaino!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy kalo sou vrady!!!!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emmy20 έγραψε:
mirantzela mou kalimera!!! opws sou eipa kai parapanw eimai kai gw foititria se alli poli kai eutuxws eixa noikiasei diko mou spiti kai menoume ekei twra! vevaia edw kai 2 mines kai mexri na gennisw eimai sto patriko mou stin athina!! exw megali voitheia apo tous dikous mou den lew alla den mporw na to dianoithw oti tha emena mazi tous me ton antra mou kai to paidi mou!! vevaia einai kai sto anthrwpo egw thelw na exw ton proswpiko mou xwro kai se ena spiti me tosa atoma den tha mporousa na zisw.. ase pou kai ton teleutaio kairo i mana mou mou kanei olo upodeixeis gia to mwro kai den ta mporw katholou auta!! molis loipon me to kalo sarantisei to mwro tin ekana paw spitaki mou makrua apo olous!

Emmy μου κι εγώ μαλλον έτσι το κόβω, δηλαδή να γεννησω και μετά να καθίσω κανεναν χρονο και να γυρίσω στην Κερκυρα με το παιδι και τον φίλο μου... Δικαιο έχεις, καλη χρυση η βοηθεια, αλλα το θεμα είναι οτι ολες οι μαναδες γινονται πολυ υπερπροστατευτικες και επεμβαινουν παραπανω απ'όσο πρέπει. Ουτε εγώ μπορώ τις υποδειξεις και τις συμβουλες, αλλα τι να κανουμε, θα το αντεξουμε... tongue

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:κοριτσαρες μου ευχομαι σε ολες σας να εχετε μια καλη εγκυμοσυνη και σε οσες προσπαθουν με το καλο .... εγω εχω ξεφυγει κατα πολυ απο το οριο των 25 που θεσατε. Ειμαι 28 χρονων και ακριβως στα 18 γεννησα τον γιο μου ... σημερα ειναι 10 χρονων ... δεν ειχα καν ππρολαβει να τελειωσω την γ λυκειου !!! αυτο που εχω να πω εγω μιας και καλος η κακως εχασα την ανεμελια των ωραιοτερων χρονων ειναι οτι οταν θες κατι πολυ το πετυχαινεις με ολες τις δυσκολιες που προκυπτουν ...τπτ δεν φτιαχτηκε για να μας χαριστεί τουλαχιστον εμενα ... και εκανα το παιδακι μου και τελειωσα το σχολειο και τελειωσα και καποια σχολη και δουλευα και δουλευω ... και τωρα περιμενω το δευτερο παιδακι μου !!! ΟΙ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ... και στις μερες μας ακομα περισσοτερες απο πριν 10 χρονια ... βαλτε στοχους και κατακτηστε τους ... και αυριο μεθαυριο θα ειστε περηφανες για εσας και για την οικογενεια σας...

Ιnakriti πραγματικα μπραβο σου για τις επιλογες σου και πανω απο ολα την θεληση σου! Γιατι για να τελειωσεις σχολειο και σχολη και να στρωσεις την ζωη σου εχοντας καποια δουλεια χρειαζεται μεγάλη θεληση κι αποφασιστικότητα!! Τι να πω ειλικρινα μπράβο σου κι ελπιζω κι εγω να μην τα παρατησω και να συνεχισω όσα πραγματα θελω να κανω για μενα αφου γεννησω!
Με το καλο να υποδεχτείς το δευτερο παιδάκι σου και να εχεις μια ευτυχισμένη οικογένεια σου εύχομαι!!!

triteknifull

triteknifull
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μπράβο σας κορίτσια!!!Πολύ χαίρομαι που υπάρχουν κι άλλες σαν εμένα!!!!
Εγώ είμαι 28 και έχω ήδη 3 παιδιά!!! Στα 22 μου εκανα το πρώτο κου γιο, στα 25 το δεύτερο γιο και στα 27 την κόρη μου!!!
Αυτό που έχω να πώ είναι μπράβο μας!!!!
Είμαστε άξιες κι εμείς όπως όλες οι μανούλες του κόσμου!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ουυυυυυυυ τρια παιδια στα 28!!! Να τα χαιρεσαι καλη μου και να ειναι παντα γερα κι ευτυχισμενα, κι εσυ μαζι τυς ακομη πιο ευτυχισμενη μανουλα Very Happy Very Happy Very Happy

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
παντως πολυ χαιρομαι που υπαρχουν ακομα μικρομαμαδες ο μεγαλος μου γιος θα παει α δημοτικου το σεπτεβρη ε περιττο να σας πω οτι στο νηπιο που ηταν την χρονια που μας περασε ηταν ολες μεγαλες σε ηλικια εγω ημουν η μικρουλα τον οκτωβρη κλεινω τα 28 ολες ηταν απο 35 και πανω

Helen M.

Helen M.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια πολύ ωραίο θέμα ανοίξατε!Εγώ παντρεύτηκα 18 χρονών και ο άντρας μου ήταν 27!Στα 19+ απο προγραμματισμένη εγκυμοσύνη έκανα τον πρώτο μου γιό και στα 24+ ακριβώς 5 χρόνια μετά έκανα τον δεύτερο μου γιό!Ηταν και ο γάμος και τα παιδιά επιλογές μου!Τώρα είμαι 34 χρονών και έχω δυο παλικαράκια 15 και 10 χρονών.Είχα και βοήθεια όχι βέβαια μόνιμα γιατί και η μητέρα μου και η πεθέρα μου είχαν τις δουλείες τους.Αλλά αν χρειαζόμουν κάτι πχ. να βγώ, να ψωνίσω κτλ. με βοηθούσαν ακόμη και η γιαγιά μου!!!Είμαι βέβαια πολύ τυχερή γιατί έχω έναν υπέροχο άντρα δίπλα μου που με βοηθούσε και με καταλάβαινε.Δεν έχω εργαστεί επισήμως αλλά βοηθάω όποτε μπορώ κανά δυό φορές την εβδομάδα στο κατάστημά μας.Δεν έχω μετανιώσει που έγινα μικρή μαμά και πάλι το ίδιο θα ξανάκανα.Μόνο που τώρα θέλώ να κάνω και ένα τρίτο παιδάκι και ίσως έπρεπε να το έχω κάνει λίγο νωρίτερα για να μην έχουν τεράστια διαφορά ηλικίας τα παιδιά μου!Εύχομαι σε όλες να κάνετε μια όμορφη οικογένεια όπως την επιθυμείτε! Μανούλες και εγκυουλες μικρες σε ηλικία!!! - Σελίδα 2 215994

triteknifull

triteknifull
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Mirantzela! έγραψε:Ουυυυυυυυ τρια παιδια στα 28!!! Να τα χαιρεσαι καλη μου και να ειναι παντα γερα κι ευτυχισμενα, κι εσυ μαζι τυς ακομη πιο ευτυχισμενη μανουλα Very Happy Very Happy Very Happy

Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ!!!
Κι εσύ ,με το καλό να φέρεις το μπουμπουκάκι σου στη ζωή!!!!
Εύχομαι τα καλύτερα!!!!!!!!!

triteknifull

triteknifull
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
souzan έγραψε:παντως πολυ χαιρομαι που υπαρχουν ακομα μικρομαμαδες ο μεγαλος μου γιος θα παει α δημοτικου το σεπτεβρη ε περιττο να σας πω οτι στο νηπιο που ηταν την χρονια που μας περασε ηταν ολες μεγαλες σε ηλικια εγω ημουν η μικρουλα τον οκτωβρη κλεινω τα 28 ολες ηταν απο 35 και πανω
Να σου ζήσουν τα μικρά σου!!!
Μια από τα ίδια!Κι εμένα ο γιος μου ο μεγάλος ήταν στο νήπιο και ήμουν η μικρότερη μαμά!Μια από τα ίδια θα είναι και φέτος στην α΄δημοτικού. Μερικές φορές με κοιτάνε λίγο λοξά. Μπορεί βέβαια να είναι και η ιδέα μου, αλλά ότι κάτι υπάρχει στον αέρα είναι στάνταρ!!!!!
Τί να κάνουμε? Χαχαχαχα!!!!!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΕΧΕΙΣ ΗΛΙΚΙΑΚΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ.ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ 21 ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΑΔΕΡΦΕΣ ΟΧΙ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΚΟΡΗ!

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
triteknifull έγραψε:
souzan έγραψε:παντως πολυ χαιρομαι που υπαρχουν ακομα μικρομαμαδες ο μεγαλος μου γιος θα παει α δημοτικου το σεπτεβρη ε περιττο να σας πω οτι στο νηπιο που ηταν την χρονια που μας περασε ηταν ολες μεγαλες σε ηλικια εγω ημουν η μικρουλα τον οκτωβρη κλεινω τα 28 ολες ηταν απο 35 και πανω
Να σου ζήσουν τα μικρά σου!!!
Μια από τα ίδια!Κι εμένα ο γιος μου ο μεγάλος ήταν στο νήπιο και ήμουν η μικρότερη μαμά!Μια από τα ίδια θα είναι και φέτος στην α΄δημοτικού. Μερικές φορές με κοιτάνε λίγο λοξά. Μπορεί βέβαια να είναι και η ιδέα μου, αλλά ότι κάτι υπάρχει στον αέρα είναι στάνταρ!!!!!
Τί να κάνουμε? Χαχαχαχα!!!!!
βρε δεν πανε να χ.... σιγα μην τους εδινα σημασια μια φορα μονο μια με κοιταξε καπως η ψωναρα του νηπιου απο μαμαδες αλλ τι περιμενεις ενα γιο εχει κακομαθημενο που τον εκανε μεγαλη βεβαια και εγω την κοιταζω καπως και σηκωνω την μυτη μου ψηλα και τις γυρναω την πλατη μεσα στην μουρη της μην δινεις σημασια σε κομπλεξικους απο τετοιυς εχει γεμισει ο κοσμος παντως απο σεπτεβρη θα εχουμε τρεξιμο σε οσους λεω οτι ξεκιναμε δημοτι8κο μου λενε ωχ η α ταξη ειναι δυσκολη μεχρι να προσαρμοστει το παιδι εδω θα ειμαστε γλυκεια μου να ανταλλαζουμε αποψεις και να λεμε για την προοδο των παιδιων μας

triteknifull

triteknifull
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
souzan έγραψε:
triteknifull έγραψε:
souzan έγραψε:παντως πολυ χαιρομαι που υπαρχουν ακομα μικρομαμαδες ο μεγαλος μου γιος θα παει α δημοτικου το σεπτεβρη ε περιττο να σας πω οτι στο νηπιο που ηταν την χρονια που μας περασε ηταν ολες μεγαλες σε ηλικια εγω ημουν η μικρουλα τον οκτωβρη κλεινω τα 28 ολες ηταν απο 35 και πανω
Να σου ζήσουν τα μικρά σου!!!
Μια από τα ίδια!Κι εμένα ο γιος μου ο μεγάλος ήταν στο νήπιο και ήμουν η μικρότερη μαμά!Μια από τα ίδια θα είναι και φέτος στην α΄δημοτικού. Μερικές φορές με κοιτάνε λίγο λοξά. Μπορεί βέβαια να είναι και η ιδέα μου, αλλά ότι κάτι υπάρχει στον αέρα είναι στάνταρ!!!!!
Τί να κάνουμε? Χαχαχαχα!!!!!
βρε δεν πανε να χ.... σιγα μην τους εδινα σημασια μια φορα μονο μια με κοιταξε καπως η ψωναρα του νηπιου απο μαμαδες αλλ τι περιμενεις ενα γιο εχει κακομαθημενο που τον εκανε μεγαλη βεβαια και εγω την κοιταζω καπως και σηκωνω την μυτη μου ψηλα και τις γυρναω την πλατη μεσα στην μουρη της μην δινεις σημασια σε κομπλεξικους απο τετοιυς εχει γεμισει ο κοσμος παντως απο σεπτεβρη θα εχουμε τρεξιμο σε οσους λεω οτι ξεκιναμε δημοτι8κο μου λενε ωχ η α ταξη ειναι δυσκολη μεχρι να προσαρμοστει το παιδι εδω θα ειμαστε γλυκεια μου να ανταλλαζουμε αποψεις και να λεμε για την προοδο των παιδιων μας

πολυ σωστή!!!!!!!!!!!να τα χαιρόμαστε λοιπόν και καλό μας κουράγιο!!!!!!!!!!!!! Αυτή η χρονιά θα είναι δύσκολη!

enkel

enkel
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια εύχομαι σε όλες σας να έχετε μια καλή εγκυμοσύνη και σε όσες προσπαθούν με το καλό.Συνχαριτιρια στης μικρές μανούλες. Είμαι και εγώ έξω από τα όριο ηλικίας, έγινα μανούλα πρώτη φορά στα 23 μου.Τα κατάφερα και μεγάλωσα τον γιο μου μόνη χωρίς βοήθεια. Δούλευα και σπούδαζα σύγχρονος. Ποσό πολύ αλλάζει ι ζωή μετά την εγκυμοσύνη. Είμαστε γυναίκες και μπορούμε να κάνουμε πολλά και τα καταφέρνουμε πάντα.Ο γιος μου τώρα είναι 7,5 και έχω και ένα μπουμπουκάκι 3,5 μηνών. Τώρα είμαι πιο χαλαρή μανούλα και πιο προσγειωμένη.Στο μεγάλο μου ήμουνα συνεχώς αγχωμένη.Δυσκολεύτηκα τοτε επειδή άλλαξε ι ζωη μας ι συνήθειες,ο ύπνος και πολλά αλά.Τα περισοτερα ζευγάρια συνεχώς καβγαδίζουν στην αρχή,ι άνδρες νομίζουν ότι περάσανε σε δεύτερη μοίρα και η γυναίκες έχουν φουλ απασχόληση μέρα νύχτα με τα μωρά. Απολαύστε την εγκυμοσύνη και την μητρότητα,δεν υπάρχουν ωραιότερα δώρα από αυτά. Φιλία από μένα και σας εύχομαι τα καλύτερα Μανούλες και εγκυουλες μικρες σε ηλικία!!! - Σελίδα 2 654316

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ανήκω και εγώ στην ομάδα αυτή!

Είμαι 23 ετών, πήρα πέρυσι το πτυχίο μου και περιμένω το πρώτο μου μωράκι!
Είμαι πολύ χαρούμενη! Ήταν ένας από τους στόχους μου να κάνω οικογένεια σε μικρή ηλικία.  cheers 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις