Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
126 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 126 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Ψηφοφορία EX FILES!!!! Πεμ Αυγ 02, 2012 6:11 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mou hrthe sto mialo koritsia h sxesh mou me ton prohn mou k eipa thee mou ego hmoun ayth pou anexomouna ola ayta???posa lathi ekana?posa anexthka?pou eskiva to kefali k den milousa...toulaxiston vgaineis kerdismenh se kati apo olh aythn tin istoria..eisai pio orimi pio empeirh...as ta paroume omos ta pragmata apo tin arxi...
sta 17.5 mhnes mou ton gnorisa..axxx.me trelane ayto to ''athoo'' vlema tou..19 tote aytos..ton eroteftika..ta ftiaksame..ston 1 xrono sxeshs mas arravoniastikame...ekei arxisan ola...kana 2 mhnes prin ton arravona..vrisies,ksilo,kakometaxirish,piesh gia ola,psixologikos polemos kathe mera,eksanagash gia ola k polla alla genika mia kolash..k ego to zoon ekei..giati???giati ton agapousa...meta apo 3 xronia sto plevro tou na zo mesa se ena spiti opou zousan h mana tou,o mpampas tou k fusika h giagia tou ola htan mia kolash..alla o theos me lipithike...mou evale ston dromo mou ton niko mou hrthe teleutaia stigmh 1 vima prin ton gamo k me phre apo ekeinh tin kolash k me esose..den tha to ksexaso pote..shmera..2.5 xronia argotera eimai pantremenh etoimh na dimiourgisoume tin diki mas oikogeneia me enan uperoxo anthropo 42 eton pou pote den koitasa tin hlikia tou k oute mpike empodio pou POTE den mou exei peiraksei oute mia trixa apo ta mallia mou pou me latrevei k ton agapao skeftomai...giati otan eimaste erotevmenoi forame paropides k den akoume oute kan to enstikto mas?kanenan????menoume ekei k leme tha allaksei...pote?????POTE..O ANTHROPOS DISKOLA ALLAZEI...k prepei na thelei na allaksei...aytos den hthele...akoma k simera sta idia xalia einai..den peirazei na einai kala..oloi pairnoun ayto pou tous aksizei...exete kapoia paromoia empeiria???grapste tin...perimeno apanthseis sas!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

2Ψηφοφορία Απ: EX FILES!!!! Πεμ Αυγ 02, 2012 6:23 am

Elenitsa_28


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δεν έχω ζήσει κάτι παρόμοιο αλλά πραγματικά πιστεύω πως ο Θεός ξέρει τι πρέπει να δώσει στον καθένα μας.... Πέρασες δυσκολά κάποια χρόνια αλλά στη συνέχεια σου έστειλε δίπλα σου τον άντρα σου για να σε ανταμείψει.... Σου ευχομαί από δω και πέρα να είσαι πάντα ευτυχισμένη και σύντομα με ένα υγειή και δυνατό νινάκι..... EX FILES!!!! 446177

3Ψηφοφορία Απ: EX FILES!!!! Πεμ Αυγ 02, 2012 6:31 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elenitsa_28 έγραψε:Δεν έχω ζήσει κάτι παρόμοιο αλλά πραγματικά πιστεύω πως ο Θεός ξέρει τι πρέπει να δώσει στον καθένα μας.... Πέρασες δυσκολά κάποια χρόνια αλλά στη συνέχεια σου έστειλε δίπλα σου τον άντρα σου για να σε ανταμείψει.... Σου ευχομαί από δω και πέρα να είσαι πάντα ευτυχισμένη και σύντομα με ένα υγειή και δυνατό νινάκι..... EX FILES!!!! 446177
eleni mou na se kala gia ta omorfa logia sou..oxi o theos den afini kanenan to ksero ayto!!!!k panta tha ton euxaristo!!!eisai polu kalh k ta logia sou pragmatika me agiksane!!!na se kala k esu k h oikogeneia sou!!!exeis paidakia?sou euxomai oti kalytero!!!

4Ψηφοφορία Απ: EX FILES!!!! Πεμ Αυγ 02, 2012 6:32 am

Elenitsa_28


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δεν έχω ακόμη αλλά πιστεύω να αποκτήσω σύντομα!!! Φιλάκια

5Ψηφοφορία Απ: EX FILES!!!! Πεμ Αυγ 02, 2012 6:34 am

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν έχει σημασία πόσο είναι ο καλός σου!! Σημασία έχει πως σε αγαπάει και πάνω από όλα σε σέβεται!!!!!!!! να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!!!!!!

6Ψηφοφορία Απ: EX FILES!!!! Πεμ Αυγ 02, 2012 6:35 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elenitsa_28 έγραψε:Δεν έχω ακόμη αλλά πιστεύω να αποκτήσω σύντομα!!! Φιλάκια
sou to euxomai olopsixa kopela mou!!!euxomai sintoma na mas grapseis edo me euxarista nea!!!kalh sou mera filakia EX FILES!!!! 531909 EX FILES!!!! 531909 EX FILES!!!! 531909

7Ψηφοφορία Απ: EX FILES!!!! Πεμ Αυγ 02, 2012 6:36 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maryanastasia έγραψε:Δεν έχει σημασία πόσο είναι ο καλός σου!! Σημασία έχει πως σε αγαπάει και πάνω από όλα σε σέβεται!!!!!!!! να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!!!!!!
exeis dikio maryanastasia mou!!!simasia den exei h hlikia alla an einai sostos o allos apenanti sou..h hlikia einai apla enas arithmos tipota allo!!!!na se panta kala k esu k h oikogeneia sou!!! EX FILES!!!! 536304 EX FILES!!!! 536304 EX FILES!!!! 536304

8Ψηφοφορία Απ: EX FILES!!!! Πεμ Αυγ 02, 2012 8:21 am

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλε δεν παιζει ρολο η ηλικια του ανθρωπου αλλα το ρημαδομυαλο που κουβαλαει μπορει να ειναι 20 κ να σκεφτεται σαν τον παππου του να κοπαναει να πινει κλπ να ειστε καλα με τον αντρουλη σου κ συντομα ευχομαι κ σε εσενα ειρηνη μου κ σ εμενα να απλωνουμε μωρουδιακα EX FILES!!!! 93981

9Ψηφοφορία Απ: EX FILES!!!! Πεμ Αυγ 02, 2012 8:37 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dina kardoyla έγραψε:καλε δεν παιζει ρολο η ηλικια του ανθρωπου αλλα το ρημαδομυαλο που κουβαλαει μπορει να ειναι 20 κ να σκεφτεται σαν τον παππου του να κοπαναει να πινει κλπ να ειστε καλα με τον αντρουλη σου κ συντομα ευχομαι κ σε εσενα ειρηνη μου κ σ εμενα να απλωνουμε μωρουδιακα EX FILES!!!! 93981
makari kouklitsa mou makari!!!!na mas steilei o theoulis ena moraki!!!!ksekinisate tis prospatheies???sou euxomai sintoma Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!!

10Ψηφοφορία Απ: EX FILES!!!! Πεμ Αυγ 02, 2012 8:56 am

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirinaki έγραψε:mou hrthe sto mialo koritsia h sxesh mou me ton prohn mou k eipa thee mou ego hmoun ayth pou anexomouna ola ayta???posa lathi ekana?posa anexthka?pou eskiva to kefali k den milousa...toulaxiston vgaineis kerdismenh se kati apo olh aythn tin istoria..eisai pio orimi pio empeirh...as ta paroume omos ta pragmata apo tin arxi...
sta 17.5 mhnes mou ton gnorisa..axxx.me trelane ayto to ''athoo'' vlema tou..19 tote aytos..ton eroteftika..ta ftiaksame..ston 1 xrono sxeshs mas arravoniastikame...ekei arxisan ola...kana 2 mhnes prin ton arravona..vrisies,ksilo,kakometaxirish,piesh gia ola,psixologikos polemos kathe mera,eksanagash gia ola k polla alla genika mia kolash..k ego to zoon ekei..giati???giati ton agapousa...meta apo 3 xronia sto plevro tou na zo mesa se ena spiti opou zousan h mana tou,o mpampas tou k fusika h giagia tou ola htan mia kolash..alla o theos me lipithike...mou evale ston dromo mou ton niko mou hrthe teleutaia stigmh 1 vima prin ton gamo k me phre apo ekeinh tin kolash k me esose..den tha to ksexaso pote..shmera..2.5 xronia argotera eimai pantremenh etoimh na dimiourgisoume tin diki mas oikogeneia me enan uperoxo anthropo 42 eton pou pote den koitasa tin hlikia tou k oute mpike empodio pou POTE den mou exei peiraksei oute mia trixa apo ta mallia mou pou me latrevei k ton agapao skeftomai...giati otan eimaste erotevmenoi forame paropides k den akoume oute kan to enstikto mas?kanenan????menoume ekei k leme tha allaksei...pote?????POTE..O ANTHROPOS DISKOLA ALLAZEI...k prepei na thelei na allaksei...aytos den hthele...akoma k simera sta idia xalia einai..den peirazei na einai kala..oloi pairnoun ayto pou tous aksizei...exete kapoia paromoia empeiria???grapste tin...perimeno apanthseis sas!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Eirinaki φρίκαρα διαβάζοντας αυτά διότι η ιστορία σου είναι πολύ παρόμοια με τη δικιά μου!! Κι εγώ το έχω αναρωτηθεί ΑΠΕΙΡΕΣ φορές αυτό: γιατί έχουμε παρωπίδες όταν είμαστε ερωτευμένοι; Πόσο ΒΛΑΚΑΣ υπήρξα; ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ!! Όπως γράφεις κι εσύ!

Εγώ τον γνώρισα στα 20, παντρευτήκαμε στα 21, να πω ότι ο τύπος ήταν και βόσνιος μουσουλμάνος στην καταγωγή (!) γεννημένος αγγλία, αγγλοτραφής μιλούσε μόνο αγγλικά αλλά οι γονείς του ήταν τουρκικής νοοτροπίας!! Και ο ίδιος απο ό,τι αποδείχθηκε.

Από την αρχή τα πράγματα δεν ήταν καλά, να μην μπορεί να στεριώσει σε μια δουλειά, να τεμπελιάζει, να μην θέλει να δουλεύει να τον τρέφω εγώ ΧΡΟΟΟΟΝΙΑ ή με τα δικά μου τα λεφτά ή με των γονιών μου. Επίσης πίεση, εκμετάλλευση, κακομεταχείριση και βρισιές και ξύλο καμιά φορά. Εγώ εκεί... Το τι γινόταν δεν περιγράφεται. Να φεύγει μια στη μάνα του μια εδώ μια εκεί. Μια φορά πήγε νοίκιασε μόνος του γκαρσονιέρα. Μετά να ξαναγυρνάει κλαίγοντας στα πατώματα κι εγώ να τον δέχομαι..

Επιπλέον να θεωρεί ότι η γυναίκα είναι κατώτερη, δεν πρεπει να σπουδάζει κ να δουλεύει μόνο να υπηρετεί! Εγώ που έχω τρέλα για τις σπουδές δεν το άντεχα αλλά τι να κάνω... Όσο σπούδαζα κι όσο "ανέβαινα" με δουλειά και σπουδές, τόσο καυγάδες, ξύλο και βρισιές!

Μην πω για τη μάνα του που γύρισε και μου είπε ευθεως, "δεν ανησυχώ γιατί σου έχω κάνει τέτοια μάγια που σίγουρα δεν θα στεριώσετε.." Ο δε τύπος, να πω ότι έπινε και πολύ κι όλας, και όμως είχε κατηγορήσει τη μάνα μου ότι τον δηλητηριάζει κρυφά! Εν τω μεταξύ οι γονείς μου να του έχουν δώσει τα πάντα! Από δίπλωμα αυτοκινήτου, άδεια παραμονής, οικονομική βοήθεια, μας πλήρωναν το ενοίκιο, αυτοκίνητο μας έδωσαν.. κι αυτος να τους βρίζει!

Αυτό διήρκησε 7 χρόνια!! Ευτυχώς (από επιλογή μου) δεν κάναμε παιδί.. Ώσπου κάποια στιγμή απλά μου έφυγε ο έρωτας και τότε συνειδητοποίησα τι ρεμάλι ήταν και χωρίσαμε.. Γνώρισα τον τωρινό άντρα μου που είναι ένα μάλαμα, με αγαπάει πολύ κι εγώ επίσης και περνάμε τέλεια.. Μόνο το μπεμπέ λείπει, που δυσκολευόμαστε.

Γι' αυτό σε νιώθω κοπέλα μου και σου εύχομαι τα καλύτερα τώρα, να ξεχάσεις τα παλιά και ποτέ ξανα να μην αφήσουμε να μας φέρονται έτσι!!!

11Ψηφοφορία Απ: EX FILES!!!! Πεμ Αυγ 02, 2012 9:12 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vre koukla mou ti perases k esy popopo!!!!aytos htan 10 fores xeiroteros apo ton proin mou...k antekses k 7 xronia?????pos mporeses????ego 3 k mou fanikan aionas..k euthxos pou den kanate kana paidi me ayton pali kala mpravo sou!!!autoi xanoune IoliAtore...mono aytoi...kapoia mera tha varane to kefali tous ston toixo alla k pali tha einai para polu arga..koitame mono mprosta sosta ta les !!!sas euxomai polu sintoma me ena moraki stin koilitsa sou kopela mou!!!alitheia sto euxomai!!!prospathite kairo????euxomai sintoma me Θετικό!!

12Ψηφοφορία Απ: EX FILES!!!! Πεμ Αυγ 02, 2012 9:35 am

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άσε, το τι πέρασα δεν περιγράφεται, κι αυτά που έγραψα λίγα ήταν!

Πώς άντεξα; Εύκολη η απάντηση. Όταν κάτι τέτοιοι άνθρωποι, το μόνο που κάνουν νύχτα μέρα είναι να σου διαλύουν την αυτοπεποίθηση, νομίζεις ότι τα αξίζεις αυτα που περνάς και πρέπει να λες και ευχαριστώ!
Όταν συνειδητοποίησα τι συμβαίνει διότι εν τω μεταξύ είχα πάρει τα πάνω μου λίγο και κατάλαβα ότι δεν το αξίζω να ζω έτσι, τον έστειλα από κει που ρθε!! Τώρα ρημαδοπερνάει στο Λονδίνο και εγώ γελάω..!

Έκανα και διαζύγιο-πάρτι διότι ήταν όντως η καλύτερη απόφαση της ζωής μου!

Με τον αντρούλη μου προσπαθούμε από πέρσι τον Ιούνιο, καταφέραμε έμεινα έγκυος 2 φορές αλλά δεν μας προχώρησε.. τη μία παλίνδρομη, την άλλη (πολύ πρόσφατα) διακόψαμε διότι το νινάκι είχε χρωμοσωμικές ανωμαλίες και δεν γινόταν αλλιώς. Ήμουν 14 εβδομάδων. EX FILES!!!! 534787

Από τέλη Σεπτέμβρη αν πάρω κ το οκ απτο γιατρό θα ξαναδοκιμάσουμε! Αλλιώς πάμε για εξωσωματική.. πού θα μας πάει...
Ευχομαι σε όλες μας που το θέλουμε σύντομα εγκυούλες, με ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ εγκυμοσύνη κι ένα υγιές EX FILES!!!! 567772 EX FILES!!!! 49454 EX FILES!!!! 186253 μωράκι στην αγκαλιά!!!

13Ψηφοφορία Απ: EX FILES!!!! Πεμ Αυγ 02, 2012 10:08 am

lila77


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κανέναν δεν αφήνει ο Θεός. Εσείς βρήκατε αυτούς που σας αξίζουν και αυτοί οι "κύριοι" θα πάρουν αυτό που τους αξίζει σίγουρα. Λέω κι εγώ ότι πέρασα δύσκολα. Όχι, μπροστά σε αυτά που διαβάζω παράδεισος ήταν η ζωή μου.
Όλα καλά κορίτσια από δω και πέρα και τα όνειρά σας να γίνουνε πραγματικότητα!

14Ψηφοφορία Απ: EX FILES!!!! Πεμ Αυγ 02, 2012 10:46 am

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΛΛΑ ΨΥΧΟΣΩΜΑΤΙΚΑ!ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΘΕΩΡΟΥΣΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΩΣ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΕ ΧΩΡΙΖΕ (ΝΑΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΑ) ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΟΥΣΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΑΠΟΔΕΧΟΝΤΑΝ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΕΝΩ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΑ ΗΘΕΛΕ ΟΛΑ.ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.Ε ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΠΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΞΙΖΕ ΑΥΤΗ Η ΘΕΣΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ!ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΗΜΟΥΝ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΩΡΑ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΕ ΜΕ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΚΑΙ ΚΛΑΜΑΤΑ!ΤΟΣΟ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΜΕ ΘΕΩΡΟΥΣΕ!ΓΙΑΤΙ?ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΔΕΙΧΝΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ?ΑΝΑΞΙΟΙ ΝΑ ΑΓΑΠΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.

15Ψηφοφορία Απ: EX FILES!!!! Πεμ Αυγ 02, 2012 10:53 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpravo kopela mou apo mena exeis sigxarhthria!!!sou euxomai na meineis polu sintoma eggyos k na megalosei polu h oikogeneia sas..na eiste panta kala esy k h oikogeneia sou!!!! EX FILES!!!! 215994 EX FILES!!!! 215994 EX FILES!!!! 215994

16Ψηφοφορία Απ: EX FILES!!!! Πεμ Αυγ 02, 2012 10:55 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lila77 έγραψε:Κανέναν δεν αφήνει ο Θεός. Εσείς βρήκατε αυτούς που σας αξίζουν και αυτοί οι "κύριοι" θα πάρουν αυτό που τους αξίζει σίγουρα. Λέω κι εγώ ότι πέρασα δύσκολα. Όχι, μπροστά σε αυτά που διαβάζω παράδεισος ήταν η ζωή μου.
Όλα καλά κορίτσια από δω και πέρα και τα όνειρά σας να γίνουνε πραγματικότητα!
se euxaristoume polu kopela mou...einai polu asxhmo na dineis ta panta ston allon na ton koitas sta matia k aytos na sou simperiferete san skoupidei..alla einai opos to eipes oloi pernoun ayto pou tous aksizei!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

17Ψηφοφορία Απ: EX FILES!!!! Πεμ Αυγ 02, 2012 10:59 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΛΛΑ ΨΥΧΟΣΩΜΑΤΙΚΑ!ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΘΕΩΡΟΥΣΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΩΣ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΕ ΧΩΡΙΖΕ (ΝΑΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΑ) ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΟΥΣΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΑΠΟΔΕΧΟΝΤΑΝ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΕΝΩ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΑ ΗΘΕΛΕ ΟΛΑ.ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.Ε ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΠΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΞΙΖΕ ΑΥΤΗ Η ΘΕΣΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ!ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΗΜΟΥΝ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΩΡΑ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΕ ΜΕ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΚΑΙ ΚΛΑΜΑΤΑ!ΤΟΣΟ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΜΕ ΘΕΩΡΟΥΣΕ!ΓΙΑΤΙ?ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΔΕΙΧΝΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ?ΑΝΑΞΙΟΙ ΝΑ ΑΓΑΠΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.
etsi akrivos opos to eipes kopela mou anaksioi!!!as exoune na ntrepontai!!!afou tora eisai kala me ton antrouli sou afto exei simasia!!!sou euxomai ta kalytera k me ena ninaki sintoma EX FILES!!!! 215994 EX FILES!!!! 215994 EX FILES!!!! 215994

18Ψηφοφορία Απ: EX FILES!!!! Πεμ Αυγ 02, 2012 11:01 am

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥΣ!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΑ ΝΙΝΑΚΙ EX FILES!!!! 215994

19Ψηφοφορία Απ: EX FILES!!!! Πεμ Αυγ 02, 2012 11:08 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΙΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥΣ!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΑ ΝΙΝΑΚΙ EX FILES!!!! 215994
afroula mou apo to stoma mou to phres xaxaxa.akrivos MEGALO SUGXARHTHRIA stis kopeles pou xorisane tetoious ''anthropous'' pou eixane to tharros k eipane terma telos.k ta mazepsane k figane.poy mporesan esto k ''teleutaia'' stigmh na parathsoun ton anthropo pou kapote agapousan k kanan oneiro!!!!k oi kopeles pou zoune paromies katastaseis na paroune tharros mesa apo ta mnm mas!!!sto kato kato enas dialimenos gamos/sxesh/arravonas den einai kati..oi protes eimaste h oi teleytaies..eno mia dialimenh zoi einai para polla..k o xronos piso den girnaei..disthxos h euthxos!!!afroula mou sou euxomai sintoma me ena moraki stin koilitsa sou na to niotheis na megalonei mesa sou k na se taraksei stis klotsies xaxaxaxa EX FILES!!!! 788471 EX FILES!!!! 990599 EX FILES!!!! 265107 EX FILES!!!! 265107

20Ψηφοφορία Απ: EX FILES!!!! Πεμ Αυγ 02, 2012 11:19 am

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ!Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ!ΔΕΝ ΘΑ ΤΗ ΧΑΡΑΜΙΣΩ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ!ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΔΙΑΛΥΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ, ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΩΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΩΣ ΟΝΤΟΤΗΤΑ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΣΟΥ!ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΖΩΝΤΑΝΗ ΕΙΚΟΝΑ! EX FILES!!!! 990599 EX FILES!!!! 215994

21Ψηφοφορία Απ: EX FILES!!!! Πεμ Αυγ 02, 2012 11:48 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sou euxomai polu sintoma na ginei pragmatikotita!!!!!!pragmatika mesa apo tin psixi mou!!!! Razz Razz Razz

22Ψηφοφορία Απ: EX FILES!!!! Πεμ Αυγ 02, 2012 11:51 am

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΡΙΝΑΚΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΝΝΟΕΙΣ!ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΕΧΩ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ!ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ! EX FILES!!!! 417472 EX FILES!!!! 417472 EX FILES!!!! 417472

23Ψηφοφορία Απ: EX FILES!!!! Πεμ Αυγ 02, 2012 11:56 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eisai xarismatiko atomo fenete ayto!!!!alitheia to ennoo!!!!oles edo mia parea eimaste k den thelo ego prosopika to kako kanenos!!!edika se oti afora to theo doro opos ena paidaki!!!euxomai sintoma na mas grapseis me euxarista!!!kalo sou vradu EX FILES!!!! 531909 EX FILES!!!! 531909 EX FILES!!!! 531909

24Ψηφοφορία Απ: EX FILES!!!! Πεμ Αυγ 02, 2012 12:07 pm

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΚΑΙ ΦΤΙΑΧΝΕΙ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ! Very Happy Very Happy Very Happy ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΠΡΩΤΑ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΚΑΘΕΜΙΑΣ ΟΣΟ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΦΘΟΝΟΣ ΚΑΙ Η ΚΑΚΙΑ! EX FILES!!!! 531909 EX FILES!!!! 379767

25Ψηφοφορία Απ: EX FILES!!!! Πεμ Αυγ 02, 2012 12:23 pm

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτό το τελευταίο Αφρούλα όντως,ξαναπέστο!!

Εύχομαι σε όλες μας, που περάσαμε έτσι δύσκολα και τα ξεπέρασαμε, να μας έρθουν επιτέλους τα καλά νέα που περιμένουμε!! (εγώ όχι ακόμη, σε 2 μήνες ξεκινάω πάλι προσπάθειες)

Δεν περάσαμε και λίγα ως τώρα αλλά πιστεύω βγήκαμε πιο δυνατές.

Εγώ τουλάχιστον, εδώ και σχεδόν 5 χρόνια πλέον που χώρισα, αισθάνομαι άλλος άνθρωπος και όχι εκείνο το θύμα, με την ψυχολογία και την αυτοπεποίθηση στα πατώματα.

Αισθάνομαι ότι αξίζω όσο και όλοι οι άλλοι -και όχι λιγότερο, όπως με ήθελαν να πιστεύω- και ότι θα προσπαθώ στο εξής κάθε πτυχή της ζωής μου να γεμίζω, να παίρνω και να δίνω, να χαίρομαι τη ζωή, τη δουλειά, τους φίλους, τα πάντα..

Εκείνα τα μαύρα χρόνια, το σύμπαν όλο ήταν αυτός, εγώ δεν είχα δικαίωμα ούτε φίλους να έχω, και το που κατάφερα να σπουδάσω και να αρχίσω να δουλεύω το είχα πληρώσει ακριβά.

Αλλά, περασμένα, τώρα πάμε για άλλα, και με όλη μου τη δύναμη εύχομαι όλα τα καλά νέα κορίτσια!! EX FILES!!!! 446177

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις