Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
103 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 103 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1(μυστικός) πολιτικός γάμος Empty (μυστικός) πολιτικός γάμος Τετ Αυγ 08, 2012 6:49 am

mantarinaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σκευτόμαστε για πολιτικό γάμο αλλα μυστικό δηλαδή να το ξερουν μονο ο δημαρχος και τα παιδια που θα ειναι οι μαρτυρες ειμαστε ακομη μικροι και δεν υπαρχει λογος να το μαθουν ολοι.( Γονεις συγγενεις κλπ θα ερθουν μια και καλη στον θρησκευτικο)
Θελω βοηθεια με τις λεπτομεριες:
τι αλλαζει μετα οσο αφορα τα γραφιοκρατικα? (εφοριες κλπ)
μπορει ο γαμος να γινει σ οποιοδηποτε δημαρχειο ή σε συγκεκριμενο αναλογα με το μερος διαμονης?
καμια ιδεα για τα ρουχα????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ Very Happy

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mantarinaki έγραψε:Σκευτόμαστε για πολιτικό γάμο αλλα μυστικό δηλαδή να το ξερουν μονο ο δημαρχος και τα παιδια που θα ειναι οι μαρτυρες.( Γονεις συγκενεις κλπ θα ερθουν μια και καλη στον θρησκευτικο)
Θελω βοηθεια με τις λεπτομεριες:
τι αλλαζει μετα οσο αφορα τα γραφιοκρατικα? (εφοριες κλπ)
μπορει ο γαμος να γινει σ οποιοδηποτε δημαρχειο ή σε συγκεκριμενο αναλογα με το μερος διαμονης?
καμια ιδεα για τα ρουχα????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ Very Happy

kalispera kopela mou!!me to kalo k o gamos sas!!!loipon ego tha sou simvouleva na mhn ton kanete mustika..poios o logos???uparxei diladi logos h apla eseis to thelete etsi???o gamos mustikos den tha meinei gia polu mistikos dioti mporei to dimarxio a steilei kapoia xartia sto spiti sou...k na to mathoun oloi...grafeiokratika allazoun ta panta..simfona me to kratso eiste pleon pantremenoi k exete dikaiomata!!!o gamos mporei na ginei se poiodipote dimarxio apla tha to peite otan vgalete tin annagelia gamou stin efimerida...rouxa...mporeis na pas na pantreuteis me oti theleis esy koukla mou..theleis me to tzinaki sou???mporeis den sou leei kanenas tipota..ego pantreutika me ton kalo ton maio alla emeis ton kaname kanonikotato..me koustoumi,krevati,mpoumpounieres,glenti anthodesmi ta panta..ektos apo nyfiko epeidh htan akriva k den yphrxe logos...evala ena polu oraio arxaioelliniko konto forema k htan mia xara!!!des k stin foto oti mporeseis!!!rota akrivos ti alles apories exeis oste na stis luso eite ego eite kapoia alli kopela pou kserei Very Happy Very Happy

mantarinaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μυστικος γιατι θα γινει αργοτερα ο κανονικος οπως τον θελουν ολοι...δεν συμφωνουν για πολιτικο και γενικα για γαμο οι γονεις μας απο τωρα

νυφικο σιγουρα οχι..ειμαι αναμεσα στο ενα καλο φορεμα και κοστουμι και στο ενα ρομαντικο φορεμα και ενα σπορ κοστουμι και all star αι οι 2

θελουμε να τον κανουμε αραχωβα ή ναυπλιο (μενουμε αθηνα) μπορουμε ετσι?

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mantarinaki έγραψε:μυστικος γιατι θα γινει αργοτερα ο κανονικος οπως τον θελουν ολοι...δεν συμφωνουν για πολιτικο και γενικα για γαμο οι γονεις μας απο τωρα

θελουμε να τον κανουμε αραχωβα ή ναυπλιο (μενουμε αθηνα) μπορουμε ετσι?

pare sta kep tis perioxhs sou k rota..den eimai sigouri...alla kanonika oi goneis sou kanonika tha eprepe na sas sthriksoun stin apofasi sas...pantos kante oti thelete eseis ennoeitai..sizitiste to metaksu sas k apofasiste

mantarinaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
το θεμα με τους γονεις ειναι οτι θελουν γαμο με τα ΟΛΑ του..ε και δεν ειμαστε για τετοια τωρα, σ ευχαριστω πολυ!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mantarinaki έγραψε:το θεμα με τους γονεις ειναι οτι θελουν γαμο με τα ΟΛΑ του..ε και δεν ειμαστε για τετοια τωρα, σ ευχαριστω πολυ!
nai more logiko einai oi goneis na ta theloun ola oraia!!!!!alla psakse to to thema k sas eyxomai na pantreutite sintoma!!!!!

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μανταρινακι μου δροσερο κ νοστιμο οχι μυστικους γαμους το 2012 κοπελα μου λαθος κινηση νομιζω,απλα πειτε τους την αποφαση σας ζητηστε τους να την σεβαστουν κ πειτε τους οτι θα χαρειτε να ειναι στο πλαι σας,οποτε τους αφηνετε την επιλογη κ δεν μπορουν να σας πουν ποτε οτι τους γραψατε θα κανετε αυτο που θελετε κ θα ειστε κ σωστοι αυτα απο εμενα ελπιζω να βοηθησα λιγακι Very Happy

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dina kardoyla έγραψε:Μανταρινακι μου δροσερο κ νοστιμο οχι μυστικους γαμους το 2012 κοπελα μου λαθος κινηση νομιζω,απλα πειτε τους την αποφαση σας ζητηστε τους να την σεβαστουν κ πειτε τους οτι θα χαρειτε να ειναι στο πλαι σας,οποτε τους αφηνετε την επιλογη κ δεν μπορουν να σας πουν ποτε οτι τους γραψατε θα κανετε αυτο που θελετε κ θα ειστε κ σωστοι αυτα απο εμενα ελπιζω να βοηθησα λιγακι Very Happy
simfono apoluta me tin ntina!!! Respect Respect Respect

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ
ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΓΑΜΟ ΣΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΟΥΤΕ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΟΥΤΕ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΒΑΣΤΙΚΑΝ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΓΑΜΟ-ΒΑΦΤΙΣΗ
ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕΒΑΣΤΟΥΝΕ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΣΟΥ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΛΟΓΙΚΟ
ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΜΕ ΣΟΡΤΣΑΚΙ ΡΟΖ ΚΑΙ ΣΤΡΑΠΛΕΣ ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΣΑΝΔΑΛΗ ΚΑΙΟ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΠΡΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΚΑΙ ΣΑΓΙΟΝΑΡΑ....ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ ΜΑΣ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΝΤΙΘΙΚΑΜΕ???????ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΟΜΩΣ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ..
ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ?????
ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΧΑΒΑΛΕ???Η ΓΙΑΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΜΑΖΙ?

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
letitsa έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ
ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΓΑΜΟ ΣΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΟΥΤΕ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΟΥΤΕ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΒΑΣΤΙΚΑΝ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΓΑΜΟ-ΒΑΦΤΙΣΗ
ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕΒΑΣΤΟΥΝΕ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΣΟΥ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΛΟΓΙΚΟ
ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΜΕ ΣΟΡΤΣΑΚΙ ΡΟΖ ΚΑΙ ΣΤΡΑΠΛΕΣ ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΣΑΝΔΑΛΗ ΚΑΙΟ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΠΡΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΚΑΙ ΣΑΓΙΟΝΑΡΑ....ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ ΜΑΣ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΝΤΙΘΙΚΑΜΕ???????ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΟΜΩΣ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ..
ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ?????
ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΧΑΒΑΛΕ???Η ΓΙΑΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΜΑΖΙ?
exei dikio h letitsa...prepei na diksete stous goneis sas oti eiste apofasismenoi k thelete pragmatika na pantreutite...oi hlikies sas poies einai???

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
prin den edeixne tin hlikia sou gaiyot se rotisa..eiste mikroi giauto isos antidrane oi goneis etsi..eiste kairo mazi??to simpathoun to agori sou??ekeino ti hlikia exei???miliste tous afou thelete pragmatika na to kanete k apla peite tous ti exete apofasesei..eiste enilikoi kleon...mporeite na kanete oti thelete opos k na analavete tis euthines sas fusika genikotera

mantarinaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
το θελω για να ειμαστε μαζι (μυστικός) πολιτικός γάμος 417472 ..δε θα καναμε ενα γαμο για το χαβαλε Shocked

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mantarinaki έγραψε:το θελω για να ειμαστε μαζι (μυστικός) πολιτικός γάμος 417472 ..δε θα καναμε ενα γαμο για το χαβαλε Shocked
oraia tote..piaste tous dikous sas miliste tous ksastera k telos...outos h allios o kosmos einai para polu mikros pou tha to mathoun oti pantreutikate..opote glutoste tin fasaria pou tha ginei k tous kavgades k anakoinoste to toys!!!apla k omorfa Very Happy Very Happy Very Happy

mantarinaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
eirinaki έγραψε:prin den edeixne tin hlikia sou gaiyot se rotisa..eiste mikroi giauto isos antidrane oi goneis etsi..eiste kairo mazi??to simpathoun to agori sou??ekeino ti hlikia exei???miliste tous afou thelete pragmatika na to kanete k apla peite tous ti exete apofasesei..eiste enilikoi kleon...mporeite na kanete oti thelete opos k na analavete tis euthines sas fusika genikotera


19 (σ ενα μηνα) και 23 αρκετο καιρο μαζι και του εχουν τρελη συμπαθεια!!!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mantarinaki έγραψε:
eirinaki έγραψε:prin den edeixne tin hlikia sou gaiyot se rotisa..eiste mikroi giauto isos antidrane oi goneis etsi..eiste kairo mazi??to simpathoun to agori sou??ekeino ti hlikia exei???miliste tous afou thelete pragmatika na to kanete k apla peite tous ti exete apofasesei..eiste enilikoi kleon...mporeite na kanete oti thelete opos k na analavete tis euthines sas fusika genikotera


19 (σ ενα μηνα) και 23 αρκετο καιρο μαζι και του εχουν τρελη συμπαθεια!!!
eee oraia tote..ego sto olo thema den vlepo kati kako..ola einai ok...ante vooouuurrrrr (μυστικός) πολιτικός γάμος 215994 (μυστικός) πολιτικός γάμος 215994 (μυστικός) πολιτικός γάμος 215994

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΟΥΝΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑΝ ΓΑΜΟ ΚΡΥΦΑ....ΕΛΕΟΣ....ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΗΣΑΤΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΤΕΤΟ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΦΟΒΑΣΤΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΣ... (μυστικός) πολιτικός γάμος 215994 (μυστικός) πολιτικός γάμος 215994 (μυστικός) πολιτικός γάμος 215994 (μυστικός) πολιτικός γάμος 215994

mantarinaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
eirinaki έγραψε:
mantarinaki έγραψε:
eirinaki έγραψε:prin den edeixne tin hlikia sou gaiyot se rotisa..eiste mikroi giauto isos antidrane oi goneis etsi..eiste kairo mazi??to simpathoun to agori sou??ekeino ti hlikia exei???miliste tous afou thelete pragmatika na to kanete k apla peite tous ti exete apofasesei..eiste enilikoi kleon...mporeite na kanete oti thelete opos k na analavete tis euthines sas fusika genikotera


19 (σ ενα μηνα) και 23 αρκετο καιρο μαζι και του εχουν τρελη συμπαθεια!!!
eee oraia tote..ego sto olo thema den vlepo kati kako..ola einai ok...ante vooouuurrrrr (μυστικός) πολιτικός γάμος 215994 (μυστικός) πολιτικός γάμος 215994 (μυστικός) πολιτικός γάμος 215994


(μυστικός) πολιτικός γάμος 215994 (μυστικός) πολιτικός γάμος 215994 (μυστικός) πολιτικός γάμος 215994 χαχαχαχαχα ευχαριστουμεεε!!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επειδή δεν ρωτάς την γνώμη μας για αυτό και δεν θα σου εκρφράσω την δική μου.

Για ινφο στα ΚΕΠ. Με το καλΌ!

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mantarinaki έγραψε:Σκευτόμαστε για πολιτικό γάμο αλλα μυστικό δηλαδή να το ξερουν μονο ο δημαρχος και τα παιδια που θα ειναι οι μαρτυρες ειμαστε ακομη μικροι και δεν υπαρχει λογος να το μαθουν ολοι.( Γονεις συγγενεις κλπ θα ερθουν μια και καλη στον θρησκευτικο)
Θελω βοηθεια με τις λεπτομεριες:
τι αλλαζει μετα οσο αφορα τα γραφιοκρατικα? (εφοριες κλπ)
μπορει ο γαμος να γινει σ οποιοδηποτε δημαρχειο ή σε συγκεκριμενο αναλογα με το μερος διαμονης?
καμια ιδεα για τα ρουχα????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ Very Happy


Φορολογική δήλωση αφού παντρευτείτε, θα κάνετε κοινή.

Ο πολιτικός γάμος μπορεί να γίνει σε οποιοδήποτε δημαρχείο ή κοινότητα, κατόπιν συννενόησης με τους εκάστοτε υπαλλήλους.

Ρούχα ότι να΄ναι. Από βερμούδα μέχρι νυφικό.

Η ώρα η καλή. Laughing

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμείς κάναμε πολιτικό και μια εβδομάδα μετά κ για πολύ καιρο βρίσκαμε στο γραμματοκιβώτιο του πατρικού του άντρα μου έντυπα από αίθουσες δεξιώσεων, ανθωπολεία και κέτερινγκ...

Αν θἐλαμε δηλαδή να το κρύψουμε, δεν γινόταν!

mantarinaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
bell έγραψε:Εμείς κάναμε πολιτικό και μια εβδομάδα μετά κ για πολύ καιρο βρίσκαμε στο γραμματοκιβώτιο του πατρικού του άντρα μου έντυπα από αίθουσες δεξιώσεων, ανθωπολεία και κέτερινγκ...

Αν θἐλαμε δηλαδή να το κρύψουμε, δεν γινόταν!


ωχ ωχ πακετο!!

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maryanastasia έγραψε:Επειδή δεν ρωτάς την γνώμη μας για αυτό και δεν θα σου εκρφράσω την δική μου.

Για ινφο στα ΚΕΠ. Με το καλΌ!
καλε οντως δεν ρωταει η κοπελα την γνωμη μας μονο για τα διαδικαστικα ρωταει (μυστικός) πολιτικός γάμος 667478 κοριτσακι σε ζαλισαμε με τς αποψεις μας καλα λεει η MARYANASTASIA η διαδικασια ειναι απλουστατη κ σε καθοδηγουν στα κεπ κ στο δημαρχειο Very Happy

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η ωρα η καλη! να ζησετε και να κανετε πολλα παιδακια! (μυστικός) πολιτικός γάμος 50580

mantarinaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μαμακα μου έγραψε:η ωρα η καλη! να ζησετε και να κανετε πολλα παιδακια! (μυστικός) πολιτικός γάμος 50580
ευχαριστουμε παρα πολυ!!! και σενα και τα κοριτσια παραπανω!!

δυστυχως πρεπει να ξεμπερδευω με τη σχολη για να ερθει το μπεμπε (ειμαι (μυστικός) πολιτικός γάμος 272517 )..
(...υπαρχουν και τα απροοπτα βεβαια σσσ Laughing)

voulh


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σου Mantarinaki είμαι και εγώ συνομήλική σου... Με το καλό ο γάμος σου... Ξέρω δεν ζήτησες την γνώμη μας για αυτό όπως είπαν και παραπάνω οι κοπέλες απλά δεν μπορώ να καταλάβω για ποιον λόγο θέλετε να τον κάνετε κρυφά... Από την στιγμή που οι γονείς σας δεν έχουν πρόβλημα νομίζω ότι θα ήταν καλύτερα να τους πείτε τι αποφασίσατε και πείτε οτι μετά θα κάνετε και τον θρησκευτικό έτσι όπως το θέλουν αυτοι... Άποψή μου...Παρ' όλα αυτά να ζήσετεεεεεεεε... Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις