Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
444 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 444 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

KALOKAIRI 2012

KALOKAIRI 2012
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="xrysakoski"][quote="KALOKAIRI 2012"]
dina kardoyla έγραψε:
tinag έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! Very Happy Very Happy ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΦΟΒΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΙΟ ΦΟΒΕΡΗ ΓΕΝΝΑ!!! ΧΑ ΧΑ ΧΑ I love you ΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΕΤΕ ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!! sunny sunny ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ?? ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ???
αχ παναγια μου μακαρι κοριτσακι μου να μου φερεται γουρι μακαρι ειμαι κ σε γονιμες φευγω κ το βραδυ για χανια ελπιζω να βοηθησει ο αερας εκει κατω κ οι γλυκες σας κουβεντουλες που μου δινουν ελπιδα φιλιααα!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΟΛΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΑΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.. ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΑΛΛΟΝ, ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ.... ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 30 ΗΜΕΡΩΝ.... Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΗΤΑΝ 16 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΠΟΥ ΣΤΙΣ 14 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ ΕΓΙΝΕ 30... ΕΧς ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ.. ΛΕΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣΣ!!!!! ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!! ΛΕΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ? ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΧΑΤΕ? ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ?

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΑΡΧΗ!!! ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΠΙΣΤΕΥΗ ΥΠΝΗΛΙΑ ΚΟΥΡΑΣΗ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΒΑΣΤΑΝΕ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΟΣΟ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ, ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΟΥΝ ΕΛΛΑΤΩΘΕΙ ΕΧΩ ΑΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ! I love you I love you ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!! ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΑΙ??? confused ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="KALOKAIRI 2012"][quote="xrysakoski"]
KALOKAIRI 2012 έγραψε:
dina kardoyla έγραψε:
tinag έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! Very Happy Very Happy ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΦΟΒΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΙΟ ΦΟΒΕΡΗ ΓΕΝΝΑ!!! ΧΑ ΧΑ ΧΑ I love you ΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΕΤΕ ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!! sunny sunny ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ?? ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ???
αχ παναγια μου μακαρι κοριτσακι μου να μου φερεται γουρι μακαρι ειμαι κ σε γονιμες φευγω κ το βραδυ για χανια ελπιζω να βοηθησει ο αερας εκει κατω κ οι γλυκες σας κουβεντουλες που μου δινουν ελπιδα φιλιααα!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΟΛΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΑΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.. ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΑΛΛΟΝ, ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ.... ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 30 ΗΜΕΡΩΝ.... Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΗΤΑΝ 16 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΠΟΥ ΣΤΙΣ 14 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ ΕΓΙΝΕ 30... ΕΧς ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ.. ΛΕΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣΣ!!!!! ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!! ΛΕΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ? ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΧΑΤΕ? ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ?

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ!!
ΑΑΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΗΜΟΥΝ ΗΡΕΜΗ..ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΡΡΙΝ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΑ ΝΕΥΡΑ...ΕΣΥ ΤΙ ΕΧΕΙΣ?

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΣΕ ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ!!!! ΟΛΟ ΔΑΚΡΥΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ!!!! ΚΑΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΩΡΑ..... ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΧΑΠΙΑ ΜΟΛΙΣ ΑΔΙΑΘΕΤΟΥΣΑ!!!! ΕΣΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕΣ ΚΑΙΡΟ?? Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tinag έγραψε:ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΑΡΧΗ!!! ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΠΙΣΤΕΥΗ ΥΠΝΗΛΙΑ ΚΟΥΡΑΣΗ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΒΑΣΤΑΝΕ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΟΣΟ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ, ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΟΥΝ ΕΛΛΑΤΩΘΕΙ ΕΧΩ ΑΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ! I love you I love you ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!! ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΑΙ??? confused ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

ΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ...ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΟΥΜΕ!!!!! ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!! - Σελίδα 2 328109 ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!! - Σελίδα 2 328109 ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!! - Σελίδα 2 328109 ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!! - Σελίδα 2 328109

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!! ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ?? ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!! - Σελίδα 2 875502

KALOKAIRI 2012

KALOKAIRI 2012
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="xrysakoski"]
tinag έγραψε:ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΑΡΧΗ!!! ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΠΙΣΤΕΥΗ ΥΠΝΗΛΙΑ ΚΟΥΡΑΣΗ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΒΑΣΤΑΝΕ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΟΣΟ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ, ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΟΥΝ ΕΛΛΑΤΩΘΕΙ ΕΧΩ ΑΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ! I love you I love you ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!! ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΑΙ??? confused ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

ΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ...ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΟΥΜΕ!!!!! ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ... ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ...

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tinag έγραψε:ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!! ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ?? ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!! - Σελίδα 2 875502

ΟΧΙ ΒΡΕ ΑΦΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΠΑΡΑ 1 ΜΕΡΑ 03/7 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΘΑ ΠΑΩ

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΩΡΕ ΚΑΛΑ ΛΕΣ ΑΣΕ ΤΑ ΕΧΩ ΧΑΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!! ΚΟΙΤΑ ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΔΙΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΣΟΥ ΦΟΡΑ... ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!! flower flower ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!! - Σελίδα 2 893968 ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!! - Σελίδα 2 417472

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσια μου.!!!ειμαι η ζωη και περιμενω το 3 μου παιδακι..........μασ ετυχε και ειμαι καπως.......γιατι ο γιος μου γινεται 2 χρονων τον οκτωβρη και η κορη μου στης 23 θα γινει 7 μηνων..............το χω παρει καπως αλλα δεν σκεφτομαι εννοειτε με τιποτα να το βγαλω...θα μεγαλωσουν ολα μαζιιι...αν και απο μερικους ακουσα βγαλτω πως θα τα μεγαλωσεισ και τετοια μα δεν δινω σημασια πλεον...την δευτερα εχω γιατρο...

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΖΩΙΤΣΑ!!! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!!! ΕΙΔΕΣ ΟΙ ΑΠ ΕΞΩ ΒΡΗΚΑΝ ΤΗΝ ΕΥΚΟΛΗ ΛΥΣΗ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΙ ΘΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΕΚΕΙΝΟΙ ΘΑ ΞΕΝΥΧΤΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ!!!!

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zwitsa έγραψε:γεια σας κοριτσια μου.!!!ειμαι η ζωη και περιμενω το 3 μου παιδακι..........μασ ετυχε και ειμαι καπως.......γιατι ο γιος μου γινεται 2 χρονων τον οκτωβρη και η κορη μου στης 23 θα γινει 7 μηνων..............το χω παρει καπως αλλα δεν σκεφτομαι εννοειτε με τιποτα να το βγαλω...θα μεγαλωσουν ολα μαζιιι...αν και απο μερικους ακουσα βγαλτω πως θα τα μεγαλωσεισ και τετοια μα δεν δινω σημασια πλεον...την δευτερα εχω γιατρο...

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΖΩΙΤΣΑ ΜΟΥ ΖΩΗ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΟ ΕΜΑΘΕΣ??? ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!! - Σελίδα 2 417472

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ..!!!!ΑΝΟΙΓΩ ΘΕΜΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΚΕΙ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ0ΑΠΡΙΛΗ 2013..!!!!!

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tinag έγραψε:ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΟ ΕΜΑΘΕΣ??? ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!! - Σελίδα 2 417472

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΠΗΤΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΤΗΣ hometest ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΔΩΩΩΩΩ.......
ΘΕΤΙΚΟ ΕΜΕΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ ΠΕΡΙΠΟΥ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ...ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΙΑΤΙ Κ ΤΟΝ ΠΡΟΙΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΙΣΗ ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ..... ΜΕ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΑ 2 ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕΤΑ Κ ΧΟΡΙΑΚΗ

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΕΙΧΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ 2 ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ ΤΟ ΨΗΦΙΑΚΟ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ ΕΓΚΥΟΣ 2-3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ !!!! ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ!!!!

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩ ΕΙΣΤΕ?

stellitsa80

stellitsa80
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα κορίτσια. Εχει καμια σας οσφρηση λαγωνικού; Εγω συνεχεια μυρίζω πράγματα που με ενοχλουνε. να φανταστειτε υπαρχει μια συκια στη γωνια του παρκινγκ της οικοδομης και με το που βγαινω στο μπαλκονι μου ρχεται η μυρωδια. Αυτο με τις συκιες το παθα και εχτες που ημουν αλλου, τις εντοπιζω απο αποσταση.
Κατα καιρους με ενοχλουν κι αλλες μυρωδιες πχ αποσμητικα σε σπρει, συγκεκριμενα αφρολουτρα κ.α.
Καμια παραξενια δικια σας; Embarassed

KALOKAIRI 2012

KALOKAIRI 2012
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σασ κοριτσια μου τι κανετε? εγω σημερα το πρωι ειδα λιγο αιμα μαζι με λιγα υγρα... μαλλον μου ερχετε περιοδοσ... Crying or Very sad

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας σε οσες ειστε στην αρχη της εγκυμοσυνης!!!εγω δεν ανηκω στην ομαδα σας αλλα μου ηρθε να σας δωσω μια συμβουλη για την μετεπειτα καλη σας ψυχολογια!!!μην παρετε πολλα κιλα!!!!προσεξτε το πολυ αυτο!!!!!!!!!!!με το καλο σε ολες σας

rose angel


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
xrysakoski έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ
ΕΙΜΑΙ Η ΧΡΥΣΑ 30 ΕΤΩΝ ΑΠΟ ΛΑΡΙΣΑ
ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΜΕ ΜΕΝΑ ΑΣ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


kalimera xrysa mou eimai h eleni apo peiraia 24 xronwn. prin liges meres emetha gia thn egkymosynh moy k eimai poly xaroumenh. eimai 4 evdomadwn... to prwto mou.... flower flower flower

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ.ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΠΩΣ ΝΟΙΩΘΕΙΣ?
ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 8 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ .

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσακια μαλλον ειμαι η πιο προχω εγκυμοσυνη στην παρεα.χτες ειχα παει στο γιατρο μου ειδε τις εξετασεις κ την αυχενικη κ ολα ειναι τελεια.μου εδωσε ασβεστιο(μεγαλο μπλιαχ) κ σιδηρο..μαλλον παλι δν θα πινω παλι το ασβστιο ειναι μαυρο χαλι κ το στομαχι μου δν αντεχει κ πολλα πολλα.μονο που δν ειδαμε το μπεμπε μιας κ δν περασαν κ τοσες μερες απο την αυχενικη κ δν ξερω ακομα φυλο.ουφ κανω υπομονη σε 2 βδομαδες μπαινω στον 5ο μηνα κ ελπιζω να μαθω φυλο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις