Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
33 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 33 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Καλώς σας βρήκα!!!!!! Empty Καλώς σας βρήκα!!!!!! Τρι Αυγ 14, 2012 12:43 am

Elina82


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας! Είμαι η Ελίνα και είμαι καλά! Very Happy
Είμαι λοιπόν η Ελίνα, έγκυος στον 7ο μήνα και πολύ άσχετη και τρομοκρατημένη!!!
Έχω πάρα πολλές απορίες και δεν έχω ιδέα από φόρουμ οπότε να με συγχωρέσετε μέχρι να μάθω να το καταλαβαίνω! Embarassed

2Καλώς σας βρήκα!!!!!! Empty Απ: Καλώς σας βρήκα!!!!!! Τρι Αυγ 14, 2012 12:51 am

chriss


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σου Ελινα μου!! Καλως ηρθες στην παρεα μας!! Με το καλο το μωρακι σου!! Κοντευεις!! Very Happy Ειμαι η Χρυσανθη, μητερα μιας καταπληκτικης κορουλας 14 μηνων και εγκυος ξανα!! Smile Φιλια!!

3Καλώς σας βρήκα!!!!!! Empty Απ: Καλώς σας βρήκα!!!!!! Τρι Αυγ 14, 2012 12:56 am

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλώς μας ήρθες Ελίνα. Στο φόρουμ μας θα λύσεις πολλές από τις απορίες σου. Σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

4Καλώς σας βρήκα!!!!!! Empty Απ: Καλώς σας βρήκα!!!!!! Τρι Αυγ 14, 2012 1:06 am

Elina82


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σας ευχαριστώ κορίτσια!!!
Να στε καλά και να χαίρεστε την οικογένεια σας!!!!

Είδα, που λέτε χθες το συγκεκριμένο φόρουμ, και διάβασα κάποια σχόλια για γυναικολόγους, και ένας απ αυτούς είναι ο δικός μου...και όπως καταλαβαίνετε έχω πανικοβληθεί!!!

Αν έχετε ξέρετε κάποιο τόπικ να μου στείλετε να διαβάσω κι άλλα θα με βοηθούσετε πολύ!!!

5Καλώς σας βρήκα!!!!!! Empty Απ: Καλώς σας βρήκα!!!!!! Τρι Αυγ 14, 2012 1:25 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elina82 έγραψε:Γεια σας! Είμαι η Ελίνα και είμαι καλά! Very Happy
Είμαι λοιπόν η Ελίνα, έγκυος στον 7ο μήνα και πολύ άσχετη και τρομοκρατημένη!!!
Έχω πάρα πολλές απορίες και δεν έχω ιδέα από φόρουμ οπότε να με συγχωρέσετε μέχρι να μάθω να το καταλαβαίνω! Embarassed

kalos hrthes koukla mou stin pareoula mas!!!!ante me to kalo na kratiseis to paidaki sou stin aggalitsa sou!!!!na exeis mia teleiomini eggymosunh sou euxomai!!!! Καλώς σας βρήκα!!!!!! 215994 Καλώς σας βρήκα!!!!!! 215994 Καλώς σας βρήκα!!!!!! 215994

6Καλώς σας βρήκα!!!!!! Empty Απ: Καλώς σας βρήκα!!!!!! Τρι Αυγ 14, 2012 1:30 am

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειάα σου Ελινάκι!Με το καλό να έρθει το νινάκι σου!Με λένε Ελευθερία και είμαι κι εγώ στον 7ο μήνα και περιμένω κοριτσάκι!!!!!Ποιό φόρουμ διάβασες εχτές να μπω να το δω τί λένε;;;;;
Καλώς σας βρήκα!!!!!! 215994


7Καλώς σας βρήκα!!!!!! Empty Απ: Καλώς σας βρήκα!!!!!! Τρι Αυγ 14, 2012 2:57 am

Elina82


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[/quote] kalos hrthes koukla mou stin pareoula mas!!!!ante me to kalo na kratiseis to paidaki sou stin aggalitsa sou!!!!na exeis mia teleiomini eggymosunh sou euxomai!!!! Καλώς σας βρήκα!!!!!! 215994 Καλώς σας βρήκα!!!!!! 215994 Καλώς σας βρήκα!!!!!! 215994 [/quote]

Να σαι καλά μάτια μου σ ευχαριστώ!!!! αν δεν ξέρω τι ακριβώς σημαίνει η "τελειώμηνη"... καλό θα είναι ότι και να ναι!!! Laughing Wink

8Καλώς σας βρήκα!!!!!! Empty Απ: Καλώς σας βρήκα!!!!!! Τρι Αυγ 14, 2012 3:00 am

Elina82


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Koutsounaki2810 έγραψε:Γειάα σου Ελινάκι!Με το καλό να έρθει το νινάκι σου!Με λένε Ελευθερία και είμαι κι εγώ στον 7ο μήνα και περιμένω κοριτσάκι!!!!!Ποιό φόρουμ διάβασες εχτές να μπω να το δω τί λένε;;;;;
Καλώς σας βρήκα!!!!!! 215994



Α τι καλά!!! θα κάνουμε συμπαράσταση η μία στην άλλη!!!!
Χθές, έψαχνα γενικά και έβαλα το όνομα του γιατρού μου στο google και βρήκα κάποια σχόλια, και σε ένα από τα site που βρήκα σχόλια ήταν και αυτό! Βέβαια σε αυτό δεν είναι και πολύ καλά τα σχόλια αυτά, οπότε αγχώθηκα γιατί δεν προλαβαίνω ν αλλάξω τώρα γιατρό, και είπα μήπως ξέρετε κάτι παραπάνω... επίσης θέλω να τονίσω το γεγονός ότι είμαι φοβιτσιάρα και την παλεύω δύσκολα! Very Happy Very Happy Very Happy

9Καλώς σας βρήκα!!!!!! Empty Απ: Καλώς σας βρήκα!!!!!! Τρι Αυγ 14, 2012 3:01 am

φωτεινουλης

φωτεινουλης
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
να σου ευχηθω και εγω καλως ηρθες και με το καλο το μωρακι σου.νομιζω πως τελιωμηνη ειναι η καλυτερη ευχη που μπορει να σου δωσει κανεις!να φτασει η εγκυμοσυνη σου εως το τελος και να παρεις και τον τελευταιο μηνα ετσι ωστε το μωρακι σου να κατσει στην κοιλιτσα σου οσο περισσοτερο γινεται για να ειναι υγιες!

10Καλώς σας βρήκα!!!!!! Empty Απ: Καλώς σας βρήκα!!!!!! Τρι Αυγ 14, 2012 3:07 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elina82 έγραψε:
kalos hrthes koukla mou stin pareoula mas!!!!ante me to kalo na kratiseis to paidaki sou stin aggalitsa sou!!!!na exeis mia teleiomini eggymosunh sou euxomai!!!! Καλώς σας βρήκα!!!!!! 215994 Καλώς σας βρήκα!!!!!! 215994 Καλώς σας βρήκα!!!!!! 215994 [/quote]

Να σαι καλά μάτια μου σ ευχαριστώ!!!! αν δεν ξέρω τι ακριβώς σημαίνει η "τελειώμηνη"... καλό θα είναι ότι και να ναι!!! Laughing Wink [/quote]

teleiomini eggumosunh otan leme ennooume na paei kala mexri telous h eggumosunh sou k na mhn paei tipota strava!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

11Καλώς σας βρήκα!!!!!! Empty Απ: Καλώς σας βρήκα!!!!!! Τρι Αυγ 14, 2012 3:11 am

Elina82


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
φωτεινουλης έγραψε:να σου ευχηθω και εγω καλως ηρθες και με το καλο το μωρακι σου.νομιζω πως τελιωμηνη ειναι η καλυτερη ευχη που μπορει να σου δωσει κανεις!να φτασει η εγκυμοσυνη σου εως το τελος και να παρεις και τον τελευταιο μηνα ετσι ωστε το μωρακι σου να κατσει στην κοιλιτσα σου οσο περισσοτερο γινεται για να ειναι υγιες!

Να σαι καλά! Καλώς σας βρήκα!!!
Αχ τι καλό! Πολύ γλυκιά ευχή, σας ευχαριστώ ρε κορίτσια πολύ! Δεν την είχα ξανακούσει ποτέ σαν ευχή, αλλά είναι οντως η καλύτερη!!!
Α! επίσης ξέχασα να σας πω ότι περιμένω αγοράκι... και θα βρούμε και νύφη από δω! ιχιχιχχιχι Very Happy Very Happy

12Καλώς σας βρήκα!!!!!! Empty Απ: Καλώς σας βρήκα!!!!!! Τρι Αυγ 14, 2012 3:17 am

Elina82


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη

[/quote] teleiomini eggumosunh otan leme ennooume na paei kala mexri telous h eggumosunh sou k na mhn paei tipota strava!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy [/quote]

Άντε, απ το στόμα σας και στου Θεού τ αυτί, γιατί να σας πω την αλήθεια μου, δεν είχα φανταστεί ποτέ τον εαυτό μου "μαμά" και η διαδικασία πάντα με τρόμαζε!!! Και όσο πλησιάζει ο καιρός δεν ξέρω πως να το αποφύγω! ιχιχιχι Δεν μπορώ να στείλω και καμιά άλλη στη θέση μου! Laughing Laughing

13Καλώς σας βρήκα!!!!!! Empty Απ: Καλώς σας βρήκα!!!!!! Τρι Αυγ 14, 2012 3:18 am

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μην αγχώνεσαι κοριτσάκι,κι όλα καλά θα πάνε με το μπεμπε σου.Τί διάβασες για τον γιατρό σου και αγχώθηκες;Αν εσύ αισθάνεσαι άνετα μαζί του και τον ξέρεις τότε μην φοβάσαι τίποτα.Πάντως αν θέλεις σου δίνω τα στοιχεία του δικού μου να μπεις στο Ίντερνετ να τον βρεις,όταν έψαξε ήταν όλα πολύ καλά,και γενικά τον εμπιστεύομαι πολύ.Ψαθά τον λένε κΙ είναι στην Νίκαια.Πότε γεννάς και πού;;;; Καλώς σας βρήκα!!!!!! 534787

14Καλώς σας βρήκα!!!!!! Empty καλημερα κοριτσια Τρι Αυγ 14, 2012 3:21 am

marianna7milena

marianna7milena
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ειμαι ΜΑΜΑ διδυμων κοριτσιων..ειναι τα πρωτα μου παιδια κ ειμαι τρελα ενθουσιασμενη και ευτυχισμενη αλλα εχω τοσα πολλα να μαθω και θα ηθελα τις εμπειριες σας τα μωρα μου ειναι 2,5 μηνων και περιμενω πως και πως την συνεχεια αυτου του υπεροχου ταξιδιου που λεγεται να εισαι ΜΑΜΑ Very Happy

15Καλώς σας βρήκα!!!!!! Empty Απ: Καλώς σας βρήκα!!!!!! Τρι Αυγ 14, 2012 3:40 am

Elina82


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Koutsounaki2810 έγραψε:Μην αγχώνεσαι κοριτσάκι,κι όλα καλά θα πάνε με το μπεμπε σου.....Ψαθά τον λένε κΙ είναι στην Νίκαια.Πότε γεννάς και πού;;;; Καλώς σας βρήκα!!!!!! 534787

Τέλος Οκτωβρίου, αρχές Νοέμβρη,στο Μητέρα αναγκαστηκά... Smile
Ο γιατρός μου είναι στη Νίκαια, ο Διακοσάβας. Τον έχω 5 χρόνια περίπου, αλλά δεν τον έχω χρειαστεί για κάτι σοβαρό, πέρα από τους ετήσιους ελέχους, οπότε δεν έχω ιδέα...
Σαν άνθρωπος είναι φανταστικός και αγχωλυτικός!!!Και η μαία που έχει είναι πολύ καλή.Ότι ώρα και να τον πάρω τηλ είναι εκεί κλπ. Αλλά δεν ξέρω παρακάτω τι γίνεται...είναι και λίγο ακριβούτσικος..ιχιχιχιχι

16Καλώς σας βρήκα!!!!!! Empty Απ: Καλώς σας βρήκα!!!!!! Τρι Αυγ 14, 2012 3:50 am

Elina82


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
marianna7milena έγραψε:ειμαι ΜΑΜΑ διδυμων κοριτσιων..ειναι τα πρωτα μου παιδια κ ειμαι τρελα ενθουσιασμενη και ευτυχισμενη αλλα εχω τοσα πολλα να μαθω και θα ηθελα τις εμπειριες σας τα μωρα μου ειναι 2,5 μηνων και περιμενω πως και πως την συνεχεια αυτου του υπεροχου ταξιδιου που λεγεται να εισαι ΜΑΜΑ Very Happy

Να σου ζήσουν και να τα δεις όπως ποθείς!!!
Δεν έχω καμία απολύτως εμπειρία απλά ήθελα να πω ένα γεια!!! Very Happy
Καλό κουράγιο, εγώ περιμένω ένα και έχω τον πανικό ζωγραφισμένο στα μούτρα μου, αν είχα και 2 θα είχα πάρει τα βουνά!!! Όπως καταλαβαίνεις είμαι το θάρρος το ίδιο!!! Very Happy Very Happy Very Happy Έχεις να κοιμηθείς καιρό υποθέτω... Razz

17Καλώς σας βρήκα!!!!!! Empty Απ: Καλώς σας βρήκα!!!!!! Τρι Αυγ 14, 2012 4:01 am

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ακουστά τον έχω τον γιατρό σου αλλά δεν έχω ακούσει κάτι.Κι εμένα στην Νίκαια είναι Παναγιώτης Ψαθάς και τον λατρεύω,με κάνει να νιώθω πολύ άνετα!Άρα μένουμε και κοντάΕγώ Κερατσίνι εσύ;Και φυσιολογικόσ στις τιμές του.Είναι ο γιατρός της Πετρουλάκης και της Μαστροκώστας αλλά καμμία σχέση με τσουχτερός πραγματικά!!!!Έχω ΠΗΤ 28/10 και γεννάω στο Ιασώ!

18Καλώς σας βρήκα!!!!!! Empty Απ: Καλώς σας βρήκα!!!!!! Τρι Αυγ 14, 2012 4:10 am

Elina82


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Koutsounaki2810 έγραψε:Ακουστά τον έχω τον γιατρό σου αλλά δεν έχω ακούσει κάτι.Κι εμένα στην Νίκαια είναι Παναγιώτης Ψαθάς και τον λατρεύω,με κάνει να νιώθω πολύ άνετα!Άρα μένουμε και κοντάΕγώ Κερατσίνι εσύ;Και φυσιολογικόσ στις τιμές του.Είναι ο γιατρός της Πετρουλάκης και της Μαστροκώστας αλλά καμμία σχέση με τσουχτερός πραγματικά!!!!Έχω ΠΗΤ 28/10 και γεννάω στο Ιασώ!

Ω ναι! Πολύ κοντά! Εγώ μένω Κορυδαλλό! Smile Ελπίζω να τα πούμε κάποια στιγμή και από κοντά! 'Αντε με το καλό μάτια μου! Εγώ έχω 7/11 αλλά δεν νομίζω να φτάσω μέχρι εκεί, μου φαίνεται πολύ μακριά και γω πολύ φουσκωμένη!!! χιχιχιχι Δεν ξέρω μάτια μου, μάλλον προς το παρόν δεν θα κοιτάξω για άλλο γιατρό και ο Θεός μαζί μας! Έχω ήδη πολλά στο κεφάλι μου οπότε δεν μπορώ και νέες περιπέτειες! Σ ευχαριστώ πάντως!!!!!!

19Καλώς σας βρήκα!!!!!! Empty Απ: Καλώς σας βρήκα!!!!!! Τρι Αυγ 14, 2012 4:31 am

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ότι χρειαστείς Ελινάκι ξαναστείλε!Μην χαθούμε!Φιλάκια πολλά!

20Καλώς σας βρήκα!!!!!! Empty Απ: Καλώς σας βρήκα!!!!!! Τρι Αυγ 14, 2012 4:51 am

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Ελινα καλώς ήρθες στην παρέα μας , εμένα με λένε Μαρία και είμαι κ εγω στον 7 ο μήνα , έχω Πήτ στις 09 /11 ... Εδώ μέσα θα σου λυθούν όλες οι απορίες που έχεις ! Φιλακια!!!

21Καλώς σας βρήκα!!!!!! Empty Απ: Καλώς σας βρήκα!!!!!! Τρι Αυγ 14, 2012 5:16 am

Elina82


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Koutsounaki2810 έγραψε:Ότι χρειαστείς Ελινάκι ξαναστείλε!Μην χαθούμε!Φιλάκια πολλά!

Και συ ό,τι θες εδώ είμαι! φιλάκια!!!

22Καλώς σας βρήκα!!!!!! Empty Απ: Καλώς σας βρήκα!!!!!! Τρι Αυγ 14, 2012 5:20 am

Elina82


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
maria1984 έγραψε:Γεια σου Ελινα καλώς ήρθες στην παρέα μας , εμένα με λένε Μαρία και είμαι κ εγω στον 7 ο μήνα , έχω Πήτ στις 09 /11 ... Εδώ μέσα θα σου λυθούν όλες οι απορίες που έχεις ! Φιλακια!!!

Το πρώτο είναι και σένα? Με το καλό Μαράκι μου! Όλα καλά εύχομαι!!!

23Καλώς σας βρήκα!!!!!! Empty Απ: Καλώς σας βρήκα!!!!!! Τρι Αυγ 14, 2012 5:40 am

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι το πρώτο μου ειναι κ εμένα ... Κ σέ σένα εύχομαι να πανε όλα τέλεια !!!

24Καλώς σας βρήκα!!!!!! Empty Απ: Καλώς σας βρήκα!!!!!! Πεμ Αυγ 23, 2012 2:15 am

marianna7milena

marianna7milena
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Elina82 έγραψε:
marianna7milena έγραψε:ειμαι ΜΑΜΑ διδυμων κοριτσιων..ειναι τα πρωτα μου παιδια κ ειμαι τρελα ενθουσιασμενη και ευτυχισμενη αλλα εχω τοσα πολλα να μαθω και θα ηθελα τις εμπειριες σας τα μωρα μου ειναι 2,5 μηνων και περιμενω πως και πως την συνεχεια αυτου του υπεροχου ταξιδιου που λεγεται να εισαι ΜΑΜΑ Very Happy

Να σου ζήσουν και να τα δεις όπως ποθείς!!!
Δεν έχω καμία απολύτως εμπειρία απλά ήθελα να πω ένα γεια!!! Very Happy
Καλό κουράγιο, εγώ περιμένω ένα και έχω τον πανικό ζωγραφισμένο στα μούτρα μου, αν είχα και 2 θα είχα πάρει τα βουνά!!! Όπως καταλαβαίνεις είμαι το θάρρος το ίδιο!!! Very Happy Very Happy Very Happy Έχεις να κοιμηθείς καιρό υποθέτω... Razz
ευχαριστω Ελινακι μου..με το καλο το μωρακι σου..ολα ειναι μια συνηθεια γλυκια..απο την μια εισαι μονη κ απο την αλλη ολοκληρη οικογενεια διπλα σου δωρο Θεου..ειμαι τρελα ευτυχισμενη απλα δεν μπορω να σου περιγραψω..εχω να κοιμηθω 3 μηνες σαν ανθρωπος ασε τι να σου λεω ειναι πολυ ζορικα στο θεμα του υπνου..

25Καλώς σας βρήκα!!!!!! Empty Απ: Καλώς σας βρήκα!!!!!! Πεμ Αυγ 23, 2012 7:21 am

Elina82


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
marianna7milena έγραψε:
Elina82 έγραψε:
marianna7milena έγραψε:ειμαι ΜΑΜΑ διδυμων κοριτσιων..ειναι τα πρωτα μου παιδια κ ειμαι τρελα ενθουσιασμενη και ευτυχισμενη αλλα εχω τοσα πολλα να μαθω και θα ηθελα τις εμπειριες σας τα μωρα μου ειναι 2,5 μηνων και περιμενω πως και πως την συνεχεια αυτου του υπεροχου ταξιδιου που λεγεται να εισαι ΜΑΜΑ Very Happy

Να σου ζήσουν και να τα δεις όπως ποθείς!!!
Δεν έχω καμία απολύτως εμπειρία απλά ήθελα να πω ένα γεια!!! Very Happy
Καλό κουράγιο, εγώ περιμένω ένα και έχω τον πανικό ζωγραφισμένο στα μούτρα μου, αν είχα και 2 θα είχα πάρει τα βουνά!!! Όπως καταλαβαίνεις είμαι το θάρρος το ίδιο!!! Very Happy Very Happy Very Happy Έχεις να κοιμηθείς καιρό υποθέτω... Razz
ευχαριστω Ελινακι μου..με το καλο το μωρακι σου..ολα ειναι μια συνηθεια γλυκια..απο την μια εισαι μονη κ απο την αλλη ολοκληρη οικογενεια διπλα σου δωρο Θεου..ειμαι τρελα ευτυχισμενη απλα δεν μπορω να σου περιγραψω..εχω να κοιμηθω 3 μηνες σαν ανθρωπος ασε τι να σου λεω ειναι πολυ ζορικα στο θεμα του υπνου..



Το φαντάστηκα...! Υπομονή! ιχιχιχιχ
Ελπίζω να μην είσαι του ύπνου γιατί μεγάλη πίκρα! Very Happy
Εγώ πάλι που είμαι, το σκέφτομαι συνέχεια! ιχιχιχι και επίσης δεν ξέρω αν θα καταφέρω να ξυπνάω το βράδυ, θα ακούω το μωρό?! Άσε, με βλέπω να μην κλείνω μάτι! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις