Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
69 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 69 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα! Είμαι στην 30η εβδομάδα και δεν έχω ακόμα ετοιμάσει τίποτε... Embarassed Embarassed Embarassed
Πότε πρέπει να αρχίσω να ψωνίζω; scratch
Την περιβόητη βαλίτσα του μαιευτηρίου πότε να την ετοιμάσω; scratch
Έχω μαύρα μεσάνυχτα...
Σας παρακαλώ βοηθήστε με κορίτσια!!!
Ευχαριστώ !!!
Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα
σου ευχομαι ολα να σου πανε καλα μεχρι το τελος.
συγα συγα αρχηζε να ψωνηζεις θελει πολυ ψαξημο κρεβατι καροτσι ρουχαλακια βαλιτσα προικα μωρου .,το δωματιο ειναι αρκετα οποτε ξεκινα γιατι στο τελος δεν θ προλαβεις

φωτεινουλης

φωτεινουλης
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ρουχαλακια και πργματακια του μωρου μπορεις σιγα σιγα να αρχισεις να αγοραζεις,μην τρεχεις και δεν φτανεις!την βαλιτσα εγω την εφτιαξα μολις μπηκα στον μηνα μου!με το καλο!!

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Να χαίρεστε τις οικογένειές σας! Για φορμάκια φανελάκια και τα διάφορα σελτεδάκια, πανάκια κλπ θα πάω στα jumbo. Εχω ψάξει και στο internet και θα παραγγείλω και κάποια πραγματάκια κι από'κει. Έχω έτοιμες τις λίστες με τα απαραίτητα και σιγά σιγα θα αρχίσω!!!
Φιλάκια πολλά!!! Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katkout έγραψε:Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Να χαίρεστε τις οικογένειές σας! Για φορμάκια φανελάκια και τα διάφορα σελτεδάκια, πανάκια κλπ θα πάω στα jumbo. Εχω ψάξει και στο internet και θα παραγγείλω και κάποια πραγματάκια κι από'κει. Έχω έτοιμες τις λίστες με τα απαραίτητα και σιγά σιγα θα αρχίσω!!!
Φιλάκια πολλά!!! Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472

Σιγά σιγά να την φτιάχνεις τη βαλιτσούλα και να την έχεις κοντά στη πόρτα πανέτοιμη με όλα τα δικά σου απαραίτητα και του μωρού ανάλογα που γεννάς παράδειγμα σε κάποια μαιευτήρια δεχρειάζεται τα παρέχουν όλα στο παιδί το μόνο που θες είναι τα ρούχα εξόδου! Τώρα για το παιδί ξεκίνα τώρα έχει πολλές καλές εκπτώσεις! με το καλό και καλή λευτεριά!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ Κ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΑΣ!!!ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΙΟ ΞΕΚΙΝΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!!ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΝ ΠΡΟΙΚΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΤΗΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ..Κ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙΣ ΟΤΑΝ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΣΟΥ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟ Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 215994 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 215994 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 215994

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευχαριστώ πολύ κορίτσια!!! Από Δευτέρα θα ξεκινήσω σιγά σιγά! Την πρώτη εβδομάδα του Σεμπτέμβρη θα ανέβω Αθήνα για το Doppler και μετά θα πάω για ψώνια! Εκεί πιστεύω θα βρώ αυτά που χρειάζομαι γιατί εδώ που μένω δεν έχω και πολλές επιλογές!
Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katkout έγραψε:Ευχαριστώ πολύ κορίτσια!!! Από Δευτέρα θα ξεκινήσω σιγά σιγά! Την πρώτη εβδομάδα του Σεμπτέμβρη θα ανέβω Αθήνα για το Doppler και μετά θα πάω για ψώνια! Εκεί πιστεύω θα βρώ αυτά που χρειάζομαι γιατί εδώ που μένω δεν έχω και πολλές επιλογές!
Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472

ANTE ME TO KAΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!Κ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!! Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 215994 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 215994 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 215994 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 215994

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 315810 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 315810 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 315810 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 315810 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 315810 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 315810 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 315810 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 315810 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 315810 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 315810
Ευχαριστώ Ειρηνάκι μου!!!

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε!οπως σου ειπαν κ παραπανω τα κοριτσια καλο ειναι να ετοιμαζεσαι σιγα σιγα.παντως αν ημουν στη θεση σου παλι δε θα εκανα το λαθος να παρω τοσο ακριβο καροτσι οπως εκανα κ επισης ευτυχως που μου εδωσαν κουνια κ δε ρειαστηκε να αγορασω γιατι με το που εγινε 10 μηνων κ αρχισε να στεκεται ανεβαινει κ στηριζεται στα καγκελα κ πεφτει απο κατω.αποτελεσμε θα κοιμαται σε παρκοκρεββατο πλεον...δηλαδη καμια σχεση το κοστος με μια κουνια.απλα θα του παρω καλο στρωμα κ μετα κατευθειαν κρεβατακι..με το καλο!!!γερο μωρακι !!!

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kaatrin έγραψε:ε!οπως σου ειπαν κ παραπανω τα κοριτσια καλο ειναι να ετοιμαζεσαι σιγα σιγα.παντως αν ημουν στη θεση σου παλι δε θα εκανα το λαθος να παρω τοσο ακριβο καροτσι οπως εκανα κ επισης ευτυχως που μου εδωσαν κουνια κ δε ρειαστηκε να αγορασω γιατι με το που εγινε 10 μηνων κ αρχισε να στεκεται ανεβαινει κ στηριζεται στα καγκελα κ πεφτει απο κατω.αποτελεσμε θα κοιμαται σε παρκοκρεββατο πλεον...δηλαδη καμια σχεση το κοστος με μια κουνια.απλα θα του παρω καλο στρωμα κ μετα κατευθειαν κρεβατακι..με το καλο!!!γερο μωρακι !!!

Ευτυχώς κι εμένα θα μου δώσουν τελικά ένα σκασμό πράγματα!!! Μίλησα με την αδερφή μου και μου είπε πως θα μου δώσει την καλαθούνα και το καθησματάκι από το σετ του καροτσιού οπότε την βόλεψα για αρχή!!! Θα μου δώσει και τα μικρά τα μπιμπερό και θα χρειαστεί να πάρω μόνο τις θηλές! Μίλησα και με μια ξαδέρφη του άντρα μου και θα μας στείλει την κούνια της μικρής της γιατί τώρα που είναι 3 χρονών θέλει να κοιμάται στο κρεβατάκι της!
Είναι τυχερή!!!
Ευχαριστώ Κατερινάκι!!!
Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katkout έγραψε:
kaatrin έγραψε:ε!οπως σου ειπαν κ παραπανω τα κοριτσια καλο ειναι να ετοιμαζεσαι σιγα σιγα.παντως αν ημουν στη θεση σου παλι δε θα εκανα το λαθος να παρω τοσο ακριβο καροτσι οπως εκανα κ επισης ευτυχως που μου εδωσαν κουνια κ δε ρειαστηκε να αγορασω γιατι με το που εγινε 10 μηνων κ αρχισε να στεκεται ανεβαινει κ στηριζεται στα καγκελα κ πεφτει απο κατω.αποτελεσμε θα κοιμαται σε παρκοκρεββατο πλεον...δηλαδη καμια σχεση το κοστος με μια κουνια.απλα θα του παρω καλο στρωμα κ μετα κατευθειαν κρεβατακι..με το καλο!!!γερο μωρακι !!!

Ευτυχώς κι εμένα θα μου δώσουν τελικά ένα σκασμό πράγματα!!! Μίλησα με την αδερφή μου και μου είπε πως θα μου δώσει την καλαθούνα και το καθησματάκι από το σετ του καροτσιού οπότε την βόλεψα για αρχή!!! Θα μου δώσει και τα μικρά τα μπιμπερό και θα χρειαστεί να πάρω μόνο τις θηλές! Μίλησα και με μια ξαδέρφη του άντρα μου και θα μας στείλει την κούνια της μικρής της γιατί τώρα που είναι 3 χρονών θέλει να κοιμάται στο κρεβατάκι της!
Είναι τυχερή!!!
Ευχαριστώ Κατερινάκι!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
κ ρουχαλακια αν βρεις απο κανεναν να τα παρεις!!!δεν αξιζει να χαλασεις λεφτα γιατι τα φορανε τοοοοοοοοοοοοσσσσσσσσσσσοοοοοοοοοοοοοοοοο λιγο καιρο....

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ κοριτσάκια μου τα έχω μαζέψει τα πραγματάκια της μπουμπούς μου!Μέσα Σεπτέμβρη θα μου έρθουν η κούνια και η σιφινιέρα!Είμαι πολύ τυχερή γιατί τα υπόλοιπα μου τα έδωσαν οι φίλες μου,μέχρι και ζιπούνακια και φορμάκια!!!!
Το μόνο που μου μένει είναι η βαλίτσα για το μαιευτήριο και το πλύσιμο των ρούχων και το σιδέρωμα!!!!!

Belz

Belz
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Με το καλό κορίτσια να γεννήσετε! Θυμάμαι πώς ο γιατρός μου είχε αργήσει να μου δώσει τη λίστα για το μαιευτήριο αλλά με τον άντρα μου είχαμε ξεκινήσει να κάνουμε έρευνα αγοράς για τα απαραίτητα από νωρίς! Είσαι τυχερή που βρήκες πραγματάκια από συγγενείς και φίλες γιατί όντως μερικά είναι τσάμπα λεφτά! Wink

http://www.poseginamana.gr

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Koutsounaki2810 έγραψε:Κι εγώ κοριτσάκια μου τα έχω μαζέψει τα πραγματάκια της μπουμπούς μου!Μέσα Σεπτέμβρη θα μου έρθουν η κούνια και η σιφινιέρα!Είμαι πολύ τυχερή γιατί τα υπόλοιπα μου τα έδωσαν οι φίλες μου,μέχρι και ζιπούνακια και φορμάκια!!!!
Το μόνο που μου μένει είναι η βαλίτσα για το μαιευτήριο και το πλύσιμο των ρούχων και το σιδέρωμα!!!!!

αντε εμ το καλοοοοοοοο Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 215994 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 215994 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 215994 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 215994 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 215994 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 215994 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 215994 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 215994

ginak


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
με το καλο λοιπον,
αντε σιγα σιγα να ξεχυθεις στις αγορες .... Very Happy

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σας ευχαριστώ κοριτσάκια μου!!! Εκανα μια παραγγελεία από το internet με σεντονάκια, την κουβερτουλα που θα την πάρουμε σπίτι μας ( έχουμε τρεις ώρες ταξίδι από το Ιασώ μέχρι την Κυπαρισσία που μένουμε...) ένα μπουρνουζάκι από αυτά τα τετράγωνα. Τα περιμένω μεα στην εβδομάδα! Από ρουχαλάκια βρέθηκαν από φίλες και την αδερφή μου ένας σωρός... Σε λίγο εκτός από τα πράγματα για το μπανάκι του και πάνες δεν θα χρειαστεί να της πάρω τίποτε άλλο...Από τη μια λέω είμαι πάρα πολύ τυχερή αλλά από την άλλη εγώ τί θα πάρω στο παιδί μου;;; Embarassed
Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katkout έγραψε:Σας ευχαριστώ κοριτσάκια μου!!! Εκανα μια παραγγελεία από το internet με σεντονάκια, την κουβερτουλα που θα την πάρουμε σπίτι μας ( έχουμε τρεις ώρες ταξίδι από το Ιασώ μέχρι την Κυπαρισσία που μένουμε...) ένα μπουρνουζάκι από αυτά τα τετράγωνα. Τα περιμένω μεα στην εβδομάδα! Από ρουχαλάκια βρέθηκαν από φίλες και την αδερφή μου ένας σωρός... Σε λίγο εκτός από τα πράγματα για το μπανάκι του και πάνες δεν θα χρειαστεί να της πάρω τίποτε άλλο...Από τη μια λέω είμαι πάρα πολύ τυχερή αλλά από την άλλη εγώ τί θα πάρω στο παιδί μου;;; Embarassed
Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472

ΜΠΡΑΒΟΟΟ ΩΡΑΙΑΑΑ!!!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟ!!ΤΙ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΚΑΛΕ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΦΟΡΕΣΕΙ Κ ΠΟΛΥ...ΑΝΑ 3ΜΗΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΕΙ Κ ΑΛΛΑ ΡΟΥΧΑ...ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΔΩΡΑΚΙΑ Κ ΘΑ ΤΑ ΘΥΜΑΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ!!!!!!ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΘΥΜΑΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
eirinaki έγραψε:
katkout έγραψε:Σας ευχαριστώ κοριτσάκια μου!!! Εκανα μια παραγγελεία από το internet με σεντονάκια, την κουβερτουλα που θα την πάρουμε σπίτι μας ( έχουμε τρεις ώρες ταξίδι από το Ιασώ μέχρι την Κυπαρισσία που μένουμε...) ένα μπουρνουζάκι από αυτά τα τετράγωνα. Τα περιμένω μεα στην εβδομάδα! Από ρουχαλάκια βρέθηκαν από φίλες και την αδερφή μου ένας σωρός... Σε λίγο εκτός από τα πράγματα για το μπανάκι του και πάνες δεν θα χρειαστεί να της πάρω τίποτε άλλο...Από τη μια λέω είμαι πάρα πολύ τυχερή αλλά από την άλλη εγώ τί θα πάρω στο παιδί μου;;; Embarassed
Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472

ΜΠΡΑΒΟΟΟ ΩΡΑΙΑΑΑ!!!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟ!!ΤΙ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΚΑΛΕ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΦΟΡΕΣΕΙ Κ ΠΟΛΥ...ΑΝΑ 3ΜΗΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΕΙ Κ ΑΛΛΑ ΡΟΥΧΑ...ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΔΩΡΑΚΙΑ Κ ΘΑ ΤΑ ΘΥΜΑΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ!!!!!!ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΘΥΜΑΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Δίκιο έχεις Ειρηνάκι... Αυτή θα μας τα φάει όλα!!! χαχαχαχα!!! Ο μέλλοντας πατέρας έχει να βάλει βαθειά το χέρι στην τσέπη... καθώς ήθελε και κόρη!!! Από το μπεϊμπιλίνο θα τον έχει κρεμάσει και θα τον τρέχει....
Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katkout έγραψε:
eirinaki έγραψε:
katkout έγραψε:Σας ευχαριστώ κοριτσάκια μου!!! Εκανα μια παραγγελεία από το internet με σεντονάκια, την κουβερτουλα που θα την πάρουμε σπίτι μας ( έχουμε τρεις ώρες ταξίδι από το Ιασώ μέχρι την Κυπαρισσία που μένουμε...) ένα μπουρνουζάκι από αυτά τα τετράγωνα. Τα περιμένω μεα στην εβδομάδα! Από ρουχαλάκια βρέθηκαν από φίλες και την αδερφή μου ένας σωρός... Σε λίγο εκτός από τα πράγματα για το μπανάκι του και πάνες δεν θα χρειαστεί να της πάρω τίποτε άλλο...Από τη μια λέω είμαι πάρα πολύ τυχερή αλλά από την άλλη εγώ τί θα πάρω στο παιδί μου;;; Embarassed
Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472

ΜΠΡΑΒΟΟΟ ΩΡΑΙΑΑΑ!!!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟ!!ΤΙ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΚΑΛΕ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΦΟΡΕΣΕΙ Κ ΠΟΛΥ...ΑΝΑ 3ΜΗΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΕΙ Κ ΑΛΛΑ ΡΟΥΧΑ...ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΔΩΡΑΚΙΑ Κ ΘΑ ΤΑ ΘΥΜΑΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ!!!!!!ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΘΥΜΑΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Δίκιο έχεις Ειρηνάκι... Αυτή θα μας τα φάει όλα!!! χαχαχαχα!!! Ο μέλλοντας πατέρας έχει να βάλει βαθειά το χέρι στην τσέπη... καθώς ήθελε και κόρη!!! Από το μπεϊμπιλίνο θα τον έχει κρεμάσει και θα τον τρέχει....
Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 417472

ΧΧΑΧΑΧΑ ΕΜΜΑΑΑ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΙ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΑΔΙΚΑ..ΘΑ ΒΑΡΕΘΕΙΣ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΧΟΛΟΣΚΑΣ ΧΑΧΑΧΑ!!!!ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ!!!ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΒΓΕΙ ΓΕΡΗ Κ ΔΥΝΑΤΗ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟ Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 315810 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 315810 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 315810 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 315810 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 379767 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 379767 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 379767 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 379767

pap@ki

pap@ki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αχ εγώ ανυπομονώ να ξεκινήσουμε να παίρνουμε πράγματα!!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pap@ki έγραψε:Αχ εγώ ανυπομονώ να ξεκινήσουμε να παίρνουμε πράγματα!!

ΧΑΧΑΧΑ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!ΓΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ Κ ΜΕ ΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 215994 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 215994 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 215994 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 215994

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πραγματικά είναι πολύ ωραία φάση όταν αρχίζεις και μαζεύεις τα πραγματάκια για το νέο ανθρωπάκι που έρχεται στον κόσμο!!! Είναι όλα τόσο μικρούλικα!!!
Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 379767 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 379767 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 379767 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 379767 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 379767
Σκέτη τρέλα!!!Περιμένω πως και πως να ανέβουμε Αθήνα και να πάμε στα μαγαζιά!!! Θα θέλω να της τα πάρω όλα... Αλλά θα συγκρατηθώ γιατί μας βλέπω να μην έχουμε για γάλα μετά...
Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 446177 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 446177 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 446177 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 446177


Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 334590

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="katkout"]Πραγματικά είναι πολύ ωραία φάση όταν αρχίζεις και μαζεύεις τα πραγματάκια για το νέο ανθρωπάκι που έρχεται στον κόσμο!!! Είναι όλα τόσο μικρούλικα!!!
Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 379767 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 379767 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 379767 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 379767 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 379767
Σκέτη τρέλα!!!Περιμένω πως και πως να ανέβουμε Αθήνα και να πάμε στα μαγαζιά!!! Θα θέλω να της τα πάρω όλα... Αλλά θα συγκρατηθώ γιατί μας βλέπω να μην έχουμε για γάλα μετά...
Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 446177 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 446177 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 446177 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 446177
χαχαχα μπορω να φανταστω να μπαινεις σε ενα καταστημα κ να λες αχ θελω κ αυτο κ αυτο κ το αλλο!!χαχαχα πειρασμος ειναι μωρε Razz Razz Razz Razz

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="eirinaki"]
katkout έγραψε:Πραγματικά είναι πολύ ωραία φάση όταν αρχίζεις και μαζεύεις τα πραγματάκια για το νέο ανθρωπάκι που έρχεται στον κόσμο!!! Είναι όλα τόσο μικρούλικα!!!
Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 379767 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 379767 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 379767 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 379767 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 379767
Σκέτη τρέλα!!!Περιμένω πως και πως να ανέβουμε Αθήνα και να πάμε στα μαγαζιά!!! Θα θέλω να της τα πάρω όλα... Αλλά θα συγκρατηθώ γιατί μας βλέπω να μην έχουμε για γάλα μετά...
Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 446177 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 446177 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 446177 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 446177
χαχαχα μπορω να φανταστω να μπαινεις σε ενα καταστημα κ να λες αχ θελω κ αυτο κ αυτο κ το αλλο!!χαχαχα πειρασμος ειναι μωρε Razz Razz Razz Razz


Χαχαχαχαχα!!! Εγώ πάλι μπορώ να φανταστώ τον άντρα μου να του έρχεται κόλπος στο ταμείο... Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 585182 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 585182 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 585182 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 585182 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 585182 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 585182 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 585182 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 585182 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 585182 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 911307 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 911307 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 911307 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 911307 Πότε πρέπει να αρχίσω ετοιμασίες;;; 911307

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις