Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
307 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 307 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν μου ελεγαν πριν απο κανενα χρονο οτι θα εγραφα σε ενα φορουμ -καθοτι δεν εχω κ πολυ καλη σχεση με το ιντερνετ- και οτι θα μου αρεσε κιολας αυτη η επαφη δε θα το πιστευα.
βλεποντας παλιοτερα στον ΑΝΤ1 το Λιτσα.com μου ειχε φανει περιεργο ολο αυτο.
κι ομως τον χειμωνα που μας περασε αναγκαστηκα να ειμαι κλεισμενη μεσα σε ενα σπιτιστο βουνο(το σπιτι του big brother οπως το ελεγα,μονο που ελειπαν οι καμερες) με ενα μωρο χωρις καμια απολυτως βοηθεια, μακρια απο τους δικους μου, σε ενα αγνωστο μερος,χωρις κανενα φιλο-φιλη κ εναν συζυγο να λειπει απειρες ωρες απο το σπιτι λογω υποχρεωσεων .
αν δεν ειχα κ το φορουμ να αισθανομαι οτι μιλαω καπου θα ειχα τρελαθει...

να λοιπον τι προσφερει σε μενα η ιντερνετικη παρεα μας!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΛΕΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΑΝ Κ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΜΟΡΦΑ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΜΑΣ!!!ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΟΛΕΣ ΕΣΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΕΝΩ ΠΙΝΩ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ Κ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΟΜΟΡΦΑ ΘΕΜΜΑΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ!!!
ΓΕΝΙΚΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΙ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΑΝΤΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ!!!ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΗΞΕΡΑ..Κ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΟΤΕ...

enkel

enkel
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Έμενα προσωπικά με έχει βοηθήσει παρά πολύ το φόρουμ. Μοιράζουμε πράγματα που ούτε με της φιλές μου μπορώ να μοιραστώ. θέματα παιδιών, ανησυχιες και αλα.Η περισσότερες φίλες μου είναι ανύπαντρες καταλαβαίνετε πως δεν βοηθάνε και πολύ.Νιώθεις καλύτερα όταν σου λέει καποιος με εμπειρία τι γνωμη του η έχει της ιδιες ανησυχιες με σένα και αλιλο βοηθιέστε.Μια όμορφη παρέα που μαθαίνεις πολλά και διάφορα.

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirinaki έγραψε:ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΛΕΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΑΝ Κ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΜΟΡΦΑ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΜΑΣ!!!ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΟΛΕΣ ΕΣΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΕΝΩ ΠΙΝΩ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ Κ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΟΜΟΡΦΑ ΘΕΜΜΑΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ!!!
ΓΕΝΙΚΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΙ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΑΝΤΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ!!!ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΗΞΕΡΑ..Κ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΟΤΕ...
etsi akrivws!!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όταν "γνώρισα" το forum είχα και τις 2 τις μικρές!!!!
στις αρχές μάθαινα πράγματα και λυνόντουσαν αρκετές απορίες μου αλλά και φόβοι!!!!με το καιρό γνώριζα κόσμο καλύτερα και πλέον έχω αποκτήσει και φίλες με τη πραγματική έννοια από εδώ!!!!
να συμπληρώσω ότι όλο αυτό για μένα φάνταζε εκτός πραγματικότητας!!!να συνομιλώ μεσώ pc,να γνωριστώ και να αγαπήσω κόσμο!!!!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΙ ΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΙΣΧΥΟΥΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ!! ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΛΛΗ ΦΑΣΗ ΟΠΟΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΝΙΩΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΝΙΩΘΩ..ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΣΑΣΤΕ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 215994

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι αλλο να πω???

με καλυψατε ολες

ειστε η παρεουλα μου, η παρηγορια μου οταν δεν ειμαι καλα και οι φιλες μου που μπορω να πω ανετα οτι με προβληματιζει απο την πιο μεγαλη χαρα μου μεχρι την πιο μεγαλη μου στεναχωρια

twins 2

twins 2
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ειστε πραγματικα η ψυχοθεραπεια μου!!!!!!!! Να ειστε καλα κοριτσια Very Happy

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΟΛΕΣ ΑΜΣ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΒΡΟΥΜΕ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΔΕΑ ΠΧ ΟΡΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΟ...ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΣΧΩΛΗΘΕΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΛΟΓΟΣ ΝΑΤΟ ΚΑΝΩ...ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ,ΧΟΡΙΑΚΗ,ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩΝΑ ΘΥΜΗΘΗΘΩ...ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΕΧΩ ΠΟΝΗΡΕΥΤΕΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΞΕΡΩ ΠΛΕΟΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΠΑΙΖΕΤΕ...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΕΔΨ ΜΕΣΑ..ΠΟΥ ΕΣΕΙΣ ΜΟΥ ΜΑΘΑΤΕ...

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απο οτι εχω καταλαβει γινονται καποιες φορες κ καποιες συναντησεις ε;

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επειδή δεν υπάρχει πολύ ελεύθερος χρόνος για έξω και επειδή οι φίλες έχουν παράξενα ωράρια και σπάνια θα ταιριάξουν με το δικό μου , υπάρχουν και φίλες που δεν έχουν παιδιά και είναι και τελείως ελεύθερες εννοώ ούτε σχέση ούτε γάμο και τέτοια και βαριούνται με τα "μαμαδίστικα" για εμένα είναι η καλύτερη συντροφιά μαθαίνω κ από άλλες μαμάδες, μαθαίνω για άλλα μέρη γιατί είμαστε εδώ από πολλά διαφορετικά μέρη, λέμε τις ανησυχίες μας περνάμε καλά! Δε λέω το καλύτερο είναι η πραγματικότητα και να έχεις τον άλλο από κοντά να τα λέτε, αλλά θεωρώ είναι λίγο δύσκολο ειδικά στις μέρες μας!

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Με όσα είπατε με καλύψατε απόλυτα. Αν και δεν έχω συναντήσει καμία κοπέλα, αισθάνομαι ότι τις περισσότερες από εσάς σας ξέρω χρόνια. Μοιραζόμαστε προβληματισμούς,συναισθήματα, λύνουμε απορίες... Έχουμε δημιουργήσει μια όμορφη διαδυκτιακή παρέα...

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
edw ema8a pola kai simantika prgamata episis apo edw exw parei dinami na kanw pragmata pou den 8a ekana pot prin..
pernaei h wra mou euxarista nio8w oti exw kai egw files oti exw kapou na pw ta problimata mou edw exw niwei storgei apo poles gunaikes...
εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 215994 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 215994

Belz

Belz
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κι εμένα οι περισσότερες φίλες μου δεν έχουν ακόμα παιδί αν και έχουμε τριανταρίσει οι περισσότερες. Εχω μπει σε νέα φάση ζωής, κι ειδικά τώρα που ο μικρός μου μεγαλώνει με ενδιαφέρει να μαθαίνω και να ενημερώνομαι. Οι εμπειρίες άλλων μαμάδων είναι πολύ σημαντικές. Αν γνώριζα αυτό το φόρουμ από τότε που ήμουν έγκυος πιστεύω ότι θα μου είχε φύγει λίγο από το άγχος που είχα τότε! εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 417472

http://www.poseginamana.gr

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kaatrin έγραψε:απο οτι εχω καταλαβει γινονται καποιες φορες κ καποιες συναντησεις ε;

ΝΑΙ...ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΤΗΣΕΙΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΗΣ ΕΛΑΔΑΣ ΟΠΩΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,ΑΘΗΝΑ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΡΘΩ Κ ΕΓΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΟ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dora74 έγραψε:Με όσα είπατε με καλύψατε απόλυτα. Αν και δεν έχω συναντήσει καμία κοπέλα, αισθάνομαι ότι τις περισσότερες από εσάς σας ξέρω χρόνια. Μοιραζόμαστε προβληματισμούς,συναισθήματα, λύνουμε απορίες... Έχουμε δημιουργήσει μια όμορφη διαδυκτιακή παρέα...

ΟΥΤΕ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΙΩΘΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ Κ ΕΣΥ...ΟΤΙ ΤΙΣ ΞΕΡΩ ΧΡΟΝΙΑ ΧΑΧΑΧΑ!!!!ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!! εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 215994 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 215994 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 215994

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Asabache έγραψε:edw ema8a pola kai simantika prgamata episis apo edw exw parei dinami na kanw pragmata pou den 8a ekana pot prin..
pernaei h wra mou euxarista nio8w oti exw kai egw files oti exw kapou na pw ta problimata mou edw exw niwei storgei apo poles gunaikes...
εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 215994 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 215994

ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΕΜΕΙΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ!!!ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΚΟ ΚΑΜΙΑΣ!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
euxaristw polu....
8a i8ela kai egw para polu bre8w me manoules apo 8essaloniki mporei na eimai mkrei alla exoume kati kino na sizitisoume gia ta mwrakia mas...diladi makari na mporousa na sinanti8w me oles apo to foroum alla malon einai adinaton auto xaxaxaxax

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Asabache έγραψε:euxaristw polu....
8a i8ela kai egw para polu bre8w me manoules apo 8essaloniki mporei na eimai mkrei alla exoume kati kino na sizitisoume gia ta mwrakia mas...diladi makari na mporousa na sinanti8w me oles apo to foroum alla malon einai adinaton auto xaxaxaxax
xaxaxa τι μικρη βρε κουκλα μου 22 χρονων κοπελα εισαι!!!πολλεσ κοπελες εδω στο φορουμ εχουμε την ιδια ηλικια!!!!με ολες δεν ξερω αν καταφερεις ποτε να βρεθεις αλλα με πολλες το πιστευω οτι θα τα καταφερεις

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xaxaxaxaxaxaxax Embarassed to lew giati poles me exoun apokalesei mkri xaxaxaxax

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Asabache έγραψε:xaxaxaxaxaxaxax Embarassed to lew giati poles me exoun apokalesei mkri xaxaxaxax

κ εμενααααααααααα...αλλα το προσπερναω χαχαχαχαχαχα

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ok xaxaxaxaxaxaxaxaxa εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 654316

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eirinaki έγραψε:ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΛΕΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΑΝ Κ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΜΟΡΦΑ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΜΑΣ!!!ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΟΛΕΣ ΕΣΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΕΝΩ ΠΙΝΩ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ Κ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΟΜΟΡΦΑ ΘΕΜΜΑΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ!!!
ΓΕΝΙΚΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΙ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΑΝΤΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ!!!ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΗΞΕΡΑ..Κ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΟΤΕ...
συμφωνω ειναι ωραια να γυρνας απο την δουλεια κ να μπαινεις να δεις τι κουβεντουλα υπαρχει τι θεματακια να ανταλασσεις αποψεις κ να βοηθα η μια την αλλη ξερεις βρε παιδι μου οτι καποιος θα σε βοηθησει η τουλαχιστον θα προσπαθησει.Μια φιλη παντρευεται κ ειχε γραφτει στο τελειος γαμος κ εγω την κοροιδευα κ μου το ελεγε ντινα εχω βοηθηθει παρα πολυ κ να μαι κ εγω στην παρεουλα του ειμαι μαμα να χαιρομαι καθε φορα που διαβαζω για νεες εγκυουλες η να στεναχωριεμαι με δυσκολα προβληματα,κ ναι ΤΕΛΙΚΑ κοριτσια ειμαστε μια πολυ μεγαλη παρεουλα Very Happy φιλια σε ολες σας εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 417472 Ειρηνακι μου κ σε σενα δυο φιλακια εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 417472

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dina kardoyla έγραψε:
eirinaki έγραψε:ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΛΕΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΑΝ Κ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΜΟΡΦΑ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΜΑΣ!!!ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΟΛΕΣ ΕΣΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΕΝΩ ΠΙΝΩ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ Κ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΟΜΟΡΦΑ ΘΕΜΜΑΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ!!!
ΓΕΝΙΚΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΙ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΑΝΤΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ!!!ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΗΞΕΡΑ..Κ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΟΤΕ...
συμφωνω ειναι ωραια να γυρνας απο την δουλεια κ να μπαινεις να δεις τι κουβεντουλα υπαρχει τι θεματακια να ανταλασσεις αποψεις κ να βοηθα η μια την αλλη ξερεις βρε παιδι μου οτι καποιος θα σε βοηθησει η τουλαχιστον θα προσπαθησει.Μια φιλη παντρευεται κ ειχε γραφτει στο τελειος γαμος κ εγω την κοροιδευα κ μου το ελεγε ντινα εχω βοηθηθει παρα πολυ κ να μαι κ εγω στην παρεουλα του ειμαι μαμα να χαιρομαι καθε φορα που διαβαζω για νεες εγκυουλες η να στεναχωριεμαι με δυσκολα προβληματα,κ ναι ΤΕΛΙΚΑ κοριτσια ειμαστε μια πολυ μεγαλη παρεουλα Very Happy φιλια σε ολες σας εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 417472 Ειρηνακι μου κ σε σενα δυο φιλακια εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 417472

ΑΧ ΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ..ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙΣ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΜΝΜ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ Κ ΚΑΘΕΣΕ Κ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ Κ ΞΕΧΝΙΕΣΕ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!!!ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΑΚΟΜΑ Κ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ Κ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΟΥΝ Κ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΑΥΤΟ!!!
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟΣ ΓΑΜΟΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΠΩΣ ΑΥΤΟ Η ΚΑΤΑΛΒΑ ΛΑΘΟΣ???ΟΥΤΕ Κ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΜΟΥΝΑ ΜΕΛΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΟΠΩΣ ΑΥΤΗ Κ ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΑ ΤΟΣΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΟΤΙ ΘΑ ΜΙΛΑΓΑΜΕ Κ ΠΕΡΝΑΓΑΜΕ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ!!!!ΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙΣ 100 ΦΙΛΑΚΙΑ ΧΑΧΑΧΑ εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 40746 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 40746 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 40746 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 40746 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 379767 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 379767 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 379767 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 379767 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 379767 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 334590 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 334590 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 334590 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 334590

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eirinaki έγραψε:
dina kardoyla έγραψε:
eirinaki έγραψε:ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΛΕΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΑΝ Κ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΜΟΡΦΑ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΜΑΣ!!!ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΟΛΕΣ ΕΣΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΕΝΩ ΠΙΝΩ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ Κ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΟΜΟΡΦΑ ΘΕΜΜΑΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ!!!
ΓΕΝΙΚΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΙ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΑΝΤΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ!!!ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΗΞΕΡΑ..Κ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΟΤΕ...
συμφωνω ειναι ωραια να γυρνας απο την δουλεια κ να μπαινεις να δεις τι κουβεντουλα υπαρχει τι θεματακια να ανταλασσεις αποψεις κ να βοηθα η μια την αλλη ξερεις βρε παιδι μου οτι καποιος θα σε βοηθησει η τουλαχιστον θα προσπαθησει.Μια φιλη παντρευεται κ ειχε γραφτει στο τελειος γαμος κ εγω την κοροιδευα κ μου το ελεγε ντινα εχω βοηθηθει παρα πολυ κ να μαι κ εγω στην παρεουλα του ειμαι μαμα να χαιρομαι καθε φορα που διαβαζω για νεες εγκυουλες η να στεναχωριεμαι με δυσκολα προβληματα,κ ναι ΤΕΛΙΚΑ κοριτσια ειμαστε μια πολυ μεγαλη παρεουλα Very Happy φιλια σε ολες σας εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 417472 Ειρηνακι μου κ σε σενα δυο φιλακια εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 417472

ΑΧ ΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ..ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙΣ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΜΝΜ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ Κ ΚΑΘΕΣΕ Κ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ Κ ΞΕΧΝΙΕΣΕ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!!!ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΑΚΟΜΑ Κ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ Κ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΟΥΝ Κ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΑΥΤΟ!!!
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟΣ ΓΑΜΟΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΠΩΣ ΑΥΤΟ Η ΚΑΤΑΛΒΑ ΛΑΘΟΣ???ΟΥΤΕ Κ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΜΟΥΝΑ ΜΕΛΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΟΠΩΣ ΑΥΤΗ Κ ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΑ ΤΟΣΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΟΤΙ ΘΑ ΜΙΛΑΓΑΜΕ Κ ΠΕΡΝΑΓΑΜΕ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ!!!!ΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙΣ 100 ΦΙΛΑΚΙΑ ΧΑΧΑΧΑ εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 40746 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 40746 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 40746 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 40746 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 379767 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 379767 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 379767 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 379767 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 379767 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 334590 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 334590 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 334590 εσεις γιατι μιλατε στο φορουμ;;;τι σας προσφερει αυτη η ιντερνετικη παρεα; 334590
ναι ειναι φορουμ teleios gamos Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις