Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
71 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 71 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Σημαντικό! CATERING ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ Τρι Αυγ 21, 2012 2:31 am

athinoula


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ??
θΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ CATERING ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 09 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ. ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΜΕ 10€ ΤΟ ΑΤΟΜΟ
ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 40 ΑΤΟΜΑ.
ΣΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

2Σημαντικό! Απ: CATERING ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ Τρι Αυγ 21, 2012 3:57 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν εχω ιδεα και ειναι πολυ συντομα!!!μακαρι να βρεις κατι!

3Σημαντικό! Απ: CATERING ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ Τρι Αυγ 21, 2012 5:25 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athinoula έγραψε:ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ??
θΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ CATERING ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 09 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ. ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΜΕ 10€ ΤΟ ΑΤΟΜΟ
ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 40 ΑΤΟΜΑ.
ΣΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...
ειναι μια κυπριακη ταβερνα στα σπατα που κανει με 10 ευρω κ εχει πολυ καλο φαγητο,αλλα ακουστα το εχω.δε θυμαμαι ουτε καν ονομα... Sad

4Σημαντικό! Απ: CATERING ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ Τρι Αυγ 21, 2012 5:28 am

Βίκυ

Βίκυ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σου. Συνεργάζομαι με catering και μπορώ αν θέλεις να σου δώσω το τηλέφωνό του για να σου δώσει κάποια προσφορά. Πιστεύω ότι μπορεί να καλύψει την τιμή που λες. Άσε που ο κύριος που το έχει είναι καταπληκτικός. Το φαγητό δε πάρα πολύ καλό.

http://www.Wevent.gr

5Σημαντικό! Απ: CATERING ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ Τρι Αυγ 21, 2012 5:29 am

fonitsa


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γιατι δεν το οργανωνεις εσυ? εννοω να γινει κατι τυπου ρεφενε πχ να φερει απο κατι η πεθερα σου η μαμα σου καμια νυφη καμια κουνιαδα, κουμπαρα κτλ.
αφου θα γινει σπιτι και δε θελεις εξοπλισμο, δεν ειναι τραγικο να κανονισεις πχ 5 δικοι σου ανθρωποι να φτιαξουν απο ενα ταψακι ο καθενας. και ξεκουραστα θα ειναι για σενα και οικονομικο, αν οχι τελειως ανεξοδο!
για γλυκο κανονιζεις με ζαχαροπλαστειο, φτιαχνεις και κανα δυο σαλατες κι ολα κομπλε!
μπορεις ακομη να παραγγειλεις πχ αρνι να στο ψησει καμια ψησταρια στη γειτονια σου....
στον αρραβωνα μου ειχαμε 30 καλεσμενους και εγινε σπιτι. τα περισσοτερα τα φτιαξαμε εμεις αλλα ειμασταν πολλες κοπελες (φιλες, νυφες κτλ) και ηταν ξεκουραστα

6Σημαντικό! Απ: CATERING ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ Τρι Αυγ 21, 2012 5:35 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fonitsa έγραψε:γιατι δεν το οργανωνεις εσυ? εννοω να γινει κατι τυπου ρεφενε πχ να φερει απο κατι η πεθερα σου η μαμα σου καμια νυφη καμια κουνιαδα, κουμπαρα κτλ.
αφου θα γινει σπιτι και δε θελεις εξοπλισμο, δεν ειναι τραγικο να κανονισεις πχ 5 δικοι σου ανθρωποι να φτιαξουν απο ενα ταψακι ο καθενας. και ξεκουραστα θα ειναι για σενα και οικονομικο, αν οχι τελειως ανεξοδο!
για γλυκο κανονιζεις με ζαχαροπλαστειο, φτιαχνεις και κανα δυο σαλατες κι ολα κομπλε!
μπορεις ακομη να παραγγειλεις πχ αρνι να στο ψησει καμια ψησταρια στη γειτονια σου....
στον αρραβωνα μου ειχαμε 30 καλεσμενους και εγινε σπιτι. τα περισσοτερα τα φτιαξαμε εμεις αλλα ειμασταν πολλες κοπελες (φιλες, νυφες κτλ) και ηταν ξεκουραστα
πολυ συμφωνω με αυτο!!!!το προβλημα ομως ειναι με τις καρεκλες κ τα τραπεζια...κι εγω εχω τη βαφτιση του μωρου μου συντομα κ δεν υπαρχει οικονομικη δυνατοτητα για τραπεζι.αυτο θα ηταν μια λυση αλλα με κολλαει το θεμα του που θα κατσουν τα ατομα(περιπου 30) για να μη θεσω το θεμα λαντζα μετα

7Σημαντικό! Απ: CATERING ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ Τρι Αυγ 21, 2012 5:47 am

fonitsa


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kaatrin καρεκλες και τραπεζια αν δε βρεις δανεικα απο συγγενεις μπορεις να νοικιασεις απο καποια ταβερνα η απο catering. οσο για τη λαντζα, ελλειψει πλυντηριου πιατων, επιστρατευσε καμια φιλη σου. διαφορετικα, μιας και ειναι βαπτιση, αρα και δεν ειναι παρεξηγησιμο, στο jumbo θα βρεις χαρτινα και πλαστικα σερβιτσια μιας χρησης χρωματιστα. μεχρι και κολωνατα ποτηρακια σαμπανιας εχει μιας χρησης!

8Σημαντικό! Απ: CATERING ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ Τρι Αυγ 21, 2012 5:51 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα!!!!ε ρε jumbo που μας χρειαζεται!!!!!
μα να σου πω γιατι κ τυπου μπουφε αν γινει θα ειναι ασχημα;;;το σκεφτομαι να το κανω κ εγω ετσι....απλα καμια φορα κανεις κατι για πιο οικονομικο κκ καταληγεις να εχει τοσο μικρη διαφορα απο το να πηγαιναμε σε μια ταβερνα κ να ξεμπερδευαμε

9Σημαντικό! Απ: CATERING ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ Τρι Αυγ 21, 2012 6:02 am

pap@ki

pap@ki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
πάλευα να στείλω πμ αλλά δεν τα κατάφερα χαχαχαχα δεν διάβασα τους κανονισμούς καλά!
Εμείς κορίτσια στον αρραβώνα μας πήραμε κέτερινγκ.
Μας έφερε καρέκλες τραπέζια και σερβίτσια τα οποία δεν τα χρέωνε εξτρά!
Είχαμε 16άτομα και μας πήγε 14ευρώ το άτομο.
Εάν είχαμε παραπάνω άτομα θα πήγαινε πολύ πιο φθηνά!
Έφεραν πολύ φαγητό με αποτέλεσμα τα ταπεράκια να πάρουν φωτιά! δεν έπλυνα τα σερβίτσια τους μιας και ήρθαν την άλλη μέρα να τα παραλάβουν! έφεραν και τραπεζομάντιλα ...με λίγα λόγια γλίτωσα πολύ ταλαιπωρία και δεν έχωσα κανέναν για βοήθεια!
Στην τιμή απο επιλογή μου δεν βάλαμε ποτα-αναψυκτικά καθότι φέρανε όλοι κρασιά και πήραμε μερικά αναψυκτικά απτο σουπερ μάρκετ που είχαμε δωροκάρτα!
Βολεύει το κέτερινγκ κοριτσάκια μου διότι αν είχα να κάνω όλα αυτά τα φαγητά θα μου έτρωγε τρελό χρόνο (συν που είχαμε μόλις μετακομίσει και δεν ήξερα καθόλου την κουζίνα) βάλε και τα μεταφορικά για το σούπερ μάρκετ,βάλε και την δεή για να τα μαγειρέψεις,βάλε και την ευδάπ για να τα πλύνεις!χεχεχεχεχε
Δεν ξέρω επιτρέπεται να πω όνομα του κέτερινγκ εδώ?

10Σημαντικό! Απ: CATERING ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ Τρι Αυγ 21, 2012 6:14 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pap@ki έγραψε:πάλευα να στείλω πμ αλλά δεν τα κατάφερα χαχαχαχα δεν διάβασα τους κανονισμούς καλά!
Εμείς κορίτσια στον αρραβώνα μας πήραμε κέτερινγκ.
Μας έφερε καρέκλες τραπέζια και σερβίτσια τα οποία δεν τα χρέωνε εξτρά!
Είχαμε 16άτομα και μας πήγε 14ευρώ το άτομο.
Εάν είχαμε παραπάνω άτομα θα πήγαινε πολύ πιο φθηνά!
Έφεραν πολύ φαγητό με αποτέλεσμα τα ταπεράκια να πάρουν φωτιά! δεν έπλυνα τα σερβίτσια τους μιας και ήρθαν την άλλη μέρα να τα παραλάβουν! έφεραν και τραπεζομάντιλα ...με λίγα λόγια γλίτωσα πολύ ταλαιπωρία και δεν έχωσα κανέναν για βοήθεια!
Στην τιμή απο επιλογή μου δεν βάλαμε ποτα-αναψυκτικά καθότι φέρανε όλοι κρασιά και πήραμε μερικά αναψυκτικά απτο σουπερ μάρκετ που είχαμε δωροκάρτα!
Βολεύει το κέτερινγκ κοριτσάκια μου διότι αν είχα να κάνω όλα αυτά τα φαγητά θα μου έτρωγε τρελό χρόνο (συν που είχαμε μόλις μετακομίσει και δεν ήξερα καθόλου την κουζίνα) βάλε και τα μεταφορικά για το σούπερ μάρκετ,βάλε και την δεή για να τα μαγειρέψεις,βάλε και την ευδάπ για να τα πλύνεις!χεχεχεχεχε
Δεν ξέρω επιτρέπεται να πω όνομα του κέτερινγκ εδώ?
και δε το λες!!!δε νομιζω να υπαρχει προβλημα

11Σημαντικό! Απ: CATERING ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ Τρι Αυγ 21, 2012 6:22 am

pap@ki

pap@ki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
larivacatering.gr/

αυτό είχαμε και η αλήθεια είναι πως δεν μας το σύστησε κάποιος αλλά στείλαμε μόνοι μας μέηλ σε ότι κέτερινγκ έχει σελίδα στο ίντερνετ και ζητούσαμε προσφορές. οι περισσότεροι απάντησαν έστω και αργά ,τα βάλαμε κάτω και καταλήξαμε σε 5συμφέρουσες προσφορές,κάναμε γευστική δοκιμή και ομολογώ πως κέρδισαν εκείνοι!!!

12Σημαντικό! CATERING ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ Τρι Αυγ 21, 2012 7:23 am

athinoula


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΑΡΧΙΚΑ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΚΑΘΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΝΓΡΑΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ. ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΒΙΚΗ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ CATERING ΓΙΑΤΙ ΚΑΙΓΟΜΑΙ!!!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΗ ΒΟΗΘΕΙΑ.....ΥΣΤΕΡΑ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΟΝΤΙΝΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΩ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΛΕΣΤΟΥΝ!!! ΗΔΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Ε, ΠΟΣΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ!!!!
ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΠΛΑΝΟ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΛΟΓΩ ΠΕΘΕΡΑΣ!!!! ΕΛΕΟΣ!! Twisted Evil

ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΚΑΙ ΤΟ LAVIRA ΠΟΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

13Σημαντικό! Απ: CATERING ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ Τρι Αυγ 21, 2012 7:27 am

athinoula


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Βίκυ έγραψε:Γεια σου. Συνεργάζομαι με catering και μπορώ αν θέλεις να σου δώσω το τηλέφωνό του για να σου δώσει κάποια προσφορά. Πιστεύω ότι μπορεί να καλύψει την τιμή που λες. Άσε που ο κύριος που το έχει είναι καταπληκτικός. Το φαγητό δε πάρα πολύ καλό.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΝΑΜΕΝΩ!!

14Σημαντικό! Απ: CATERING ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ Τρι Αυγ 21, 2012 8:53 am

seagull11

seagull11
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
athinoula έγραψε:ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ??
θΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ CATERING ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 09 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ. ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΜΕ 10€ ΤΟ ΑΤΟΜΟ
ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 40 ΑΤΟΜΑ.
ΣΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

καλησπέρα. Συνεργάζομαι και εγώ με 2 catering, αλλά σε αυτή την τιμή παίζει μόνο το 1. Έχω κάνει catering μπουφέ και με 5-6 ευρώ με άριστη ποιότητα και ποσότητα. άν θες πάρε με στο 2108218757 ή στείλε μου πμ να μου πεις τι θες για να σου δώσω προσφορά.

http://www.anamnhseis.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις