Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
69 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 69 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κ χαρα σας!

τελη Σεπτεμβριου βαφτιζω το μπεμπε μου .
μου αρεσει τρελα η ιδεα εκεινου του τραπεζιου με τα ζαχαρωτα κ τον τελειο στολισμο αλλα απεχθανομαι την ιδεα του βιβλιου ευχων που το θεωρω μια τυπικουρα κ μιση!!!

να ειναι ομως ενα σκετο τραπεζι στολισμενο,εχει νοημα;δε ξερω;
κ ο αλλος μπορει να ντραπει να πλησιασει μονο για να κεραστει.ειπα λοιπον αντι για βιβλιο ευχων να βαλω κατι αλλο ,ας πουμε κατι σαν μπλοκ με λευκα φυλλα,μαρκαδορους κτλ κ να κανει οποιος θελει μια ζωγραφια-κυριως οι μικροι μας φιλοι-

σαν θεμα βαφτισης ειναι :το σχολειο κ ετσι κολλαει κ λιγο ολο αυτο.

καμια αλλη ιδεα;;;;;;;;;;;;;
σας ευχαριστω κ σας φιλω ολες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΓΕΡΟ Κ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!!ΜΠΟΡΕΙΣ (ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΤΩΡΑ ΜΗΝ ΜΕ ΒΡΙΣΕΙΣ ΧΑΧΑ) ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΜΕ ΤΑ ΑΣΠΡΑ ΦΥΛΛΑ Κ ΝΑ ΖΩΓΡΑΦΙΣΟΥΝΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΜΕ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΧΡΟΝΟ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΝΑ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΙ Κ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΜΗΝ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ...
ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΧΑΡΤΙ Κ ΣΤΙΛΟΥΣ Κ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΜΙΑ ΕΥΧΗ Η ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΣΤΙΧΟΥΣ Η ΟΤΙ ΤΟΥ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Κ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΥΤΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΑΦΗΣΕΙ ΕΣΥ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ...ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΕΡΙΞΑ...

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirinaki έγραψε:ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΓΕΡΟ Κ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!!ΜΠΟΡΕΙΣ (ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΤΩΡΑ ΜΗΝ ΜΕ ΒΡΙΣΕΙΣ ΧΑΧΑ) ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΜΕ ΤΑ ΑΣΠΡΑ ΦΥΛΛΑ Κ ΝΑ ΖΩΓΡΑΦΙΣΟΥΝΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΜΕ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΧΡΟΝΟ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΝΑ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΙ Κ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΜΗΝ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ...
ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΧΑΡΤΙ Κ ΣΤΙΛΟΥΣ Κ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΜΙΑ ΕΥΧΗ Η ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΣΤΙΧΟΥΣ Η ΟΤΙ ΤΟΥ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Κ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΥΤΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΑΦΗΣΕΙ ΕΣΥ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ...ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΕΡΙΞΑ...
ε!!!!ενδιαφερουσα ιδεα!!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχχα χαιρομαι πολυ που σου αρεσε!!!! τι να βαλω αντι για βιβλιο ευχων; 215994 τι να βαλω αντι για βιβλιο ευχων; 215994 τι να βαλω αντι για βιβλιο ευχων; 215994

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με το καλο η βαφτιση σας.
επειδη και εμενα δεν μου πολυαρεσε η ιδεα του βιβλιου ευχων, εκανα κατι αλλο. εβγαλα μια φωτο της ιωαννας μας και γυρω γυρω ειχε περιθωριο μεγαλο -αν θυμαμαι σωστα 70 εκ απο καθε πλευρα-4 πλευρες-. ηταν λευκο χαρτονι.εγω βεβαια το εδωσα σε ολους να το γραψουν κανοντας τον γυρο των τραπεζιων.μετα το πηγα και του περασαν τζαμι και κορνιζα.βγηκε ενα θεικο καδρο του μωρου με οοοολες τις ευχες τους και το εχω κρεμαστει στο δωματιο της.
α ειχα πει στους καλεσμενους απο πιο πριν να σκεφτουν κατι ωραιο να γραψουν. καθε μα καθε φορα που τα διαβαζω συγκινουμαι....
να σας ζησει
σορυ μεγαααααλο ποστ Very Happy

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμακα μου έγραψε:με το καλο η βαφτιση σας.
επειδη και εμενα δεν μου πολυαρεσε η ιδεα του βιβλιου ευχων, εκανα κατι αλλο. εβγαλα μια φωτο της ιωαννας μας και γυρω γυρω ειχε περιθωριο μεγαλο -αν θυμαμαι σωστα 70 εκ απο καθε πλευρα-4 πλευρες-. ηταν λευκο χαρτονι.εγω βεβαια το εδωσα σε ολους να το γραψουν κανοντας τον γυρο των τραπεζιων.μετα το πηγα και του περασαν τζαμι και κορνιζα.βγηκε ενα θεικο καδρο του μωρου με οοοολες τις ευχες τους και το εχω κρεμαστει στο δωματιο της.
α ειχα πει στους καλεσμενους απο πιο πριν να σκεφτουν κατι ωραιο να γραψουν. καθε μα καθε φορα που τα διαβαζω συγκινουμαι....
να σας ζησει
σορυ μεγαααααλο ποστ Very Happy

ΑΑΧΧΧ ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΗ ΙΔΕΑΑΑΑ!!!!ΠΑΙΡΝΩ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ!!!!!ΧΑΧΑΧΑ!!!ΑΥΤΗΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ....

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι μην την παιρνεις πισω..... πολυ ωραια η ιδεα σου...

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμακα μου έγραψε:οχι μην την παιρνεις πισω..... πολυ ωραια η ιδεα σου...

ΧΑΧΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!ΑΛΛΗ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΗ!!!! τι να βαλω αντι για βιβλιο ευχων; 654316 τι να βαλω αντι για βιβλιο ευχων; 654316 τι να βαλω αντι για βιβλιο ευχων; 654316

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βασικη λεπτομερεια που κανει την διαφορα: προμηθευσου με 4 5 ιδια στυλο και μην αφησεις να γραψουν με αλλο στυλο.θα βγει σαν μπουρδα αν εχει διαφορετικα χρωματα....

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirinaki έγραψε:
μαμακα μου έγραψε:οχι μην την παιρνεις πισω..... πολυ ωραια η ιδεα σου...

ΧΑΧΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!ΑΛΛΗ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΗ!!!! τι να βαλω αντι για βιβλιο ευχων; 654316 τι να βαλω αντι για βιβλιο ευχων; 654316 τι να βαλω αντι για βιβλιο ευχων; 654316

Respect τι να βαλω αντι για βιβλιο ευχων; 272517

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμακα μου έγραψε:
eirinaki έγραψε:
μαμακα μου έγραψε:οχι μην την παιρνεις πισω..... πολυ ωραια η ιδεα σου...

ΧΑΧΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!ΑΛΛΗ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΗ!!!! τι να βαλω αντι για βιβλιο ευχων; 654316 τι να βαλω αντι για βιβλιο ευχων; 654316 τι να βαλω αντι για βιβλιο ευχων; 654316

Respect τι να βαλω αντι για βιβλιο ευχων; 272517

τι να βαλω αντι για βιβλιο ευχων; 536304 τι να βαλω αντι για βιβλιο ευχων; 536304 τι να βαλω αντι για βιβλιο ευχων; 536304 τι να βαλω αντι για βιβλιο ευχων; 536304 τι να βαλω αντι για βιβλιο ευχων; 587529 τι να βαλω αντι για βιβλιο ευχων; 587529 Respect Respect τι να βαλω αντι για βιβλιο ευχων; 417472 τι να βαλω αντι για βιβλιο ευχων; 417472 τι να βαλω αντι για βιβλιο ευχων; 417472

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπορείς να πάρεις ένα κουτί σε άσπρο χρώμα, όπως αυτά που χρησιμοποιούν στις βαφτίσεις για να βάλουν τα ρούχα του μωρού,και να αφήσεις μαρκαδόρους για να γράψουν πάνω ευχές...Έτσι θα έχεις ένα επιπλέον αποθηκευτικό χώρο για παιχνίδια γεμάτο ευχές!!Πάντως η ιδέα τις κορνίζας μοου άρεσε πολυ!!!!!!

handmadeVF

handmadeVF
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
χωρις να γνωριζω το μπατζετ που μπορεις να διαθεσεις, μπορεις να κανεις το δεντρο των ευχων.Ενα μικρο δεντρακι σαν αυτα που κρεμανε τις μπομπονιερες που ειναι κρεμαστες,και καρτελακια με μια κορδελιτσα περασμενη στην ακρη τους στα οποια θα γραψουν την ευχη τους και μετα θα τα κρεμασουν.Και διακοσμητικο για το τραπεζι θα ειναι, και πολυ ομορφο και πρωτοτυπο!

markaaa

markaaa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
σε μια βαφτιση που πηγα στο τραπεζει με τα κερασματα ειχε 5-6 φωτογραφικες μηχανες μιας χρησεως και οι καλεσμενοι τραβουσαν φωτο, ειχε και βιβλιο ευχων, ετσι μεσα στο βιβλιο εβαλε και την φωτο αυτων που εγραφαν... το αποτελεσμα ηταν πολυ ομορφο!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markaaa έγραψε:σε μια βαφτιση που πηγα στο τραπεζει με τα κερασματα ειχε 5-6 φωτογραφικες μηχανες μιας χρησεως και οι καλεσμενοι τραβουσαν φωτο, ειχε και βιβλιο ευχων, ετσι μεσα στο βιβλιο εβαλε και την φωτο αυτων που εγραφαν... το αποτελεσμα ηταν πολυ ομορφο!!
τι να βαλω αντι για βιβλιο ευχων; 587529 ...το μονο αρνητικο ειναι το κοστος....σκεφτομαστε και το ευρω τωρα τι να βαλω αντι για βιβλιο ευχων; 679259

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου καλα!!!ευχαριστω παρα πολυ για τις ιδεες σας.η ιδεα με την κορνιζα ηταν εξαιρετικη κ ισως την εφαρμοσω.αν υπαρχει αλλη ιδεα ευπροσδεκτη

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καμια καλη συνταγη για μπισκοτακια με ζαχαροπαστα για το τραπεζι ευχων;;;;

marikaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαμακα μου έγραψε:με το καλο η βαφτιση σας.
επειδη και εμενα δεν μου πολυαρεσε η ιδεα του βιβλιου ευχων, εκανα κατι αλλο. εβγαλα μια φωτο της ιωαννας μας και γυρω γυρω ειχε περιθωριο μεγαλο -αν θυμαμαι σωστα 70 εκ απο καθε πλευρα-4 πλευρες-. ηταν λευκο χαρτονι.εγω βεβαια το εδωσα σε ολους να το γραψουν κανοντας τον γυρο των τραπεζιων.μετα το πηγα και του περασαν τζαμι και κορνιζα.βγηκε ενα θεικο καδρο του μωρου με οοοολες τις ευχες τους και το εχω κρεμαστει στο δωματιο της.
α ειχα πει στους καλεσμενους απο πιο πριν να σκεφτουν κατι ωραιο να γραψουν. καθε μα καθε φορα που τα διαβαζω συγκινουμαι....
να σας ζησει
σορυ μεγαααααλο ποστ Very Happy

Υπέροχη ιδεα!!!!! Μηπως θα μπορούσες να το ανεβασεις(χωρις τη φωτο του παιδιου αν δε θέλεις) για να το έχουμε υπ' όψιν μας πώς είναι και live; Να σου ζησει το κοριτσακι σου και μπραβο για τη ιδεα σου!!!!

Να σας πω τωρα τι εκανα εγω;
Της ειχα φτιαξει πριν γεννηθει βιβλίο με υπέρηχους, φωτος από την κοιλιτσα μου καθε μηνα, δικες της φωτος μεσα στην κοιλιτσα και αφού γεννηθηκε και ηθελα να συνδυασω αυτο το βιβλίο με τις ευχες των καλεσμενων μου. Εφτιαξα λοιπον πολλά καρτελάκια διαφορετικα φτιαγμενο το καθενα(το θεμα μας ηταν η φραουλα και ήταν τα καρτελάκια σε παρόμοια χρωματα με σχεδιακια και κτλ) και σκορπισα τα καρτελάκια πάνω στο τραπέζι. Εφτιαξα κι ένα καδρακι που έγραφε Μια ευχη για το κοριτσακι μας και όποιος ηθελε έγραφε σε αυτα καρτελάκια. Μετα εγώ τα κόλλησα όλα στο βιβλίο που της ειχα φτιάξει και πραγματικα μου αρεσε πολύ το απότελεσμα. Ελπίζω να σας το περιεγραψα καλα.

Βίκυ

Βίκυ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Θα μπορούσες να αγοράσεις ένα τελάρο από τα jumbo ή από καταστήματα με είδη ζωγραφικής και πάνω του να γράψεις με μολύβι το όνομα του παιδιού σου. Μπροστά από το τελάρο μπορείς να έχεις όποιο υλικό σου αρέσει όπως όμορφα τεχνητά λουλούδια (ή και αληθινά - απλά με τα τεχνητά θα σου μείνει για πάντα), ή μεγάλα κουμπιά, ή χαρτονάκια, ή μικρές φωτογραφίες μεγέθους διαβατηρίου του παιδιού σου. Επίσης εκεί μπροστά θα έχεις κόλλα.

Οπότε θα πεις στον κόσμο, να σε βοηθήσει να φτιάξετε μια αναμνηστική κορνίζα από τη βάπτιση του παιδιού σου, και να κολλήσει ό,τι τεσπα διαλέξεις από τα παραπάνω, στο σχηματισμένο όνομα. Και βεβαίως να κεραστεί και για τον κόπο που θα έχει κάνει.

Καλό?

http://www.Wevent.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις