Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
91 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 91 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πότε νιώσατε το μωρό σας? Τετ Αυγ 29, 2012 12:54 am

path_83


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εγώ έχω ακόμα παρότι είμαι στον τέταρτο. Αφού καμιά φορά ανησυχώ. Αλλά ξέρω ότι αν δεν είναι οξύς ο πόνος και δε συνδυάζεται με κάποιο άλλο σύμπτωμα τότε δε χρειάζεται η ανησυχία...

27Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πότε νιώσατε το μωρό σας? Τετ Αυγ 29, 2012 12:57 am

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nai etsi einai me ta ston ekto egw eixa frixtous ponous alla entaski ipirxe logos apo ton ekto mexri na gennisw ponaga...

28Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πότε νιώσατε το μωρό σας? Τετ Αυγ 29, 2012 12:57 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
path_83 έγραψε:Εγώ έχω ακόμα παρότι είμαι στον τέταρτο. Αφού καμιά φορά ανησυχώ. Αλλά ξέρω ότι αν δεν είναι οξύς ο πόνος και δε συνδυάζεται με κάποιο άλλο σύμπτωμα τότε δε χρειάζεται η ανησυχία...


απλα εινασι σημαδι οτι πρεπει να προσεχεις , γιατι μπορουν να εξεληχτουν σε συσπασεις..

απλα επειδη η μητρα στις 20 εβδομαδες φτανει στον αφαλο..εως τοτε τις συσπασεις τις νοιωθεις σαν πονο περιοδου...

θελει ξεκουραση...δεν ειναι κατι που πρεπει να υπαρχει στην εγκυμοσυνη..ειναι σημα για να προσεχεις...

29Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πότε νιώσατε το μωρό σας? Τετ Αυγ 29, 2012 1:00 am

path_83


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
bou-boukitsa έγραψε:Μαλλον εξαρτάται και από το μωρό..αλλα είναι πιο ζωηρα φαινεται...χιχι

εγω το πρώτο το ένοιωσα στις 18 εβδ..το δεύτερο 14 ...το τρίτο ειχα φτασει 20 και τιποτα..αφου έλεγα μην εχει παθει κατι....μετα τις 20 αποφασισε να κλοτσήσει..χαχα..

τα κορίτσια συνήθως τα νοιώθεις πιο γρηγορα λένε...

αλλα παλι σχετικά ειναι αυτα!

Τρία μωράκια??? Τέλεια! να σου ζήσουν!!!

30Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πότε νιώσατε το μωρό σας? Τετ Αυγ 29, 2012 1:02 am

path_83


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
bou-boukitsa έγραψε:
path_83 έγραψε:Εγώ έχω ακόμα παρότι είμαι στον τέταρτο. Αφού καμιά φορά ανησυχώ. Αλλά ξέρω ότι αν δεν είναι οξύς ο πόνος και δε συνδυάζεται με κάποιο άλλο σύμπτωμα τότε δε χρειάζεται η ανησυχία...


απλα εινασι σημαδι οτι πρεπει να προσεχεις , γιατι μπορουν να εξεληχτουν σε συσπασεις..

απλα επειδη η μητρα στις 20 εβδομαδες φτανει στον αφαλο..εως τοτε τις συσπασεις τις νοιωθεις σαν πονο περιοδου...

θελει ξεκουραση...δεν ειναι κατι που πρεπει να υπαρχει στην εγκυμοσυνη..ειναι σημα για να προσεχεις...

Υπάρχει περίπτωση να με επηρεάζει η καθιστική εργασία? Μέχρι την εγκυμοσύνη μπορώ να πω ότι ήμουν αρκετά δραστήρια και τώρα δεν καλοξέρω πού να βάζω τελεία...

31Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πότε νιώσατε το μωρό σας? Τετ Αυγ 29, 2012 1:08 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
path_83 έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:Μαλλον εξαρτάται και από το μωρό..αλλα είναι πιο ζωηρα φαινεται...χιχι

εγω το πρώτο το ένοιωσα στις 18 εβδ..το δεύτερο 14 ...το τρίτο ειχα φτασει 20 και τιποτα..αφου έλεγα μην εχει παθει κατι....μετα τις 20 αποφασισε να κλοτσήσει..χαχα..

τα κορίτσια συνήθως τα νοιώθεις πιο γρηγορα λένε...

αλλα παλι σχετικά ειναι αυτα!

Τρία μωράκια??? Τέλεια! να σου ζήσουν!!!


ευχαριστω !! και εσυ με το καλο!!


path_83 έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
path_83 έγραψε:Εγώ έχω ακόμα παρότι είμαι στον τέταρτο. Αφού καμιά φορά ανησυχώ. Αλλά ξέρω ότι αν δεν είναι οξύς ο πόνος και δε συνδυάζεται με κάποιο άλλο σύμπτωμα τότε δε χρειάζεται η ανησυχία...


απλα εινασι σημαδι οτι πρεπει να προσεχεις , γιατι μπορουν να εξεληχτουν σε συσπασεις..

απλα επειδη η μητρα στις 20 εβδομαδες φτανει στον αφαλο..εως τοτε τις συσπασεις τις νοιωθεις σαν πονο περιοδου...

θελει ξεκουραση...δεν ειναι κατι που πρεπει να υπαρχει στην εγκυμοσυνη..ειναι σημα για να προσεχεις...

Υπάρχει περίπτωση να με επηρεάζει η καθιστική εργασία? Μέχρι την εγκυμοσύνη μπορώ να πω ότι ήμουν αρκετά δραστήρια και τώρα δεν καλοξέρω πού να βάζω τελεία...

ναι επιρεαζει και το καθισιο...θελει να ξαπλωνεις κιολας...δουλευεις ακόμη?? θα σου πρότεινα να πάρεις επαπηλούμενη και να μην ξαναπας...

γιατι ειχα και εγω τετοια πονακια..οχι κατι φοβερο .περιοδου..μεχρι 20 εβδομαδων ,,μου ελεγε να παρω λιγη αδεια..αλλα φοβομουν ην με διωξουν...τελικα πηρα αναγκαστικα γιατι μπηκα νοσοκομειο με συσπασεις...

βρες τροπο να ξεκουραστεις και θα σταματησουν τελειως τα πονακια...

και αν μπορεις μην ξαναπας στην δουλεια...

το μωρακι προεχει!

32Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πότε νιώσατε το μωρό σας? Τετ Αυγ 29, 2012 1:10 am

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θυμάμαι η γυναικολόγος μου ήταν κατηγορηματική πως η πρωτοτόκες ακούν το παιδί μεταξύ 20ης και 22ης εβδομάδας. Κι εγω στην 20η την άκουσα τη μπέμπα μου. Θα το καταλάβεις καλά τότε γιατί θα επαναλαμβάνεται. Και μετά δεν έχει σταματημό...τι τέλεια αίσθηση!

33Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πότε νιώσατε το μωρό σας? Τετ Αυγ 29, 2012 1:20 am

path_83


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
bou-boukitsa έγραψε:
path_83 έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:Μαλλον εξαρτάται και από το μωρό..αλλα είναι πιο ζωηρα φαινεται...χιχι

εγω το πρώτο το ένοιωσα στις 18 εβδ..το δεύτερο 14 ...το τρίτο ειχα φτασει 20 και τιποτα..αφου έλεγα μην εχει παθει κατι....μετα τις 20 αποφασισε να κλοτσήσει..χαχα..

τα κορίτσια συνήθως τα νοιώθεις πιο γρηγορα λένε...

αλλα παλι σχετικά ειναι αυτα!

Τρία μωράκια??? Τέλεια! να σου ζήσουν!!!


ευχαριστω !! και εσυ με το καλο!!


path_83 έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
path_83 έγραψε:Εγώ έχω ακόμα παρότι είμαι στον τέταρτο. Αφού καμιά φορά ανησυχώ. Αλλά ξέρω ότι αν δεν είναι οξύς ο πόνος και δε συνδυάζεται με κάποιο άλλο σύμπτωμα τότε δε χρειάζεται η ανησυχία...


απλα εινασι σημαδι οτι πρεπει να προσεχεις , γιατι μπορουν να εξεληχτουν σε συσπασεις..

απλα επειδη η μητρα στις 20 εβδομαδες φτανει στον αφαλο..εως τοτε τις συσπασεις τις νοιωθεις σαν πονο περιοδου...

θελει ξεκουραση...δεν ειναι κατι που πρεπει να υπαρχει στην εγκυμοσυνη..ειναι σημα για να προσεχεις...

Υπάρχει περίπτωση να με επηρεάζει η καθιστική εργασία? Μέχρι την εγκυμοσύνη μπορώ να πω ότι ήμουν αρκετά δραστήρια και τώρα δεν καλοξέρω πού να βάζω τελεία...

ναι επιρεαζει και το καθισιο...θελει να ξαπλωνεις κιολας...δουλευεις ακόμη?? θα σου πρότεινα να πάρεις επαπηλούμενη και να μην ξαναπας...

γιατι ειχα και εγω τετοια πονακια..οχι κατι φοβερο .περιοδου..μεχρι 20 εβδομαδων ,,μου ελεγε να παρω λιγη αδεια..αλλα φοβομουν ην με διωξουν...τελικα πηρα αναγκαστικα γιατι μπηκα νοσοκομειο με συσπασεις...

βρες τροπο να ξεκουραστεις και θα σταματησουν τελειως τα πονακια...

και αν μπορεις μην ξαναπας στην δουλεια...

το μωρακι προεχει!

Ούτως ή άλλως θα παραιτηθώ απλά έλεγα να το κάνω κατά τον 5ο μήνα... δε γίνεται να φύγω και από τη μία μέρα στην άλλη.

34Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πότε νιώσατε το μωρό σας? Τετ Αυγ 29, 2012 3:40 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω το μωρο το ενιωσα καπως σαν φτερουγισμα στην 18η εβδομαδα..απο την 23η εβδομαδα και μετα ομως γινοταν ο χαμος...απο εκει και περα θα σε τρελαινει στην κλωτσια...εμενα με ειχε ταραξει...τετοιο ξυλο που εφαγα...
με το καλο το μωρακι σου κουκλα μου...

35Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πότε νιώσατε το μωρό σας? Τετ Αυγ 29, 2012 1:07 pm

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ ο δικός μου γυναικολόγος λέει πως μετά την 20η εβδομάδα καταλαβαίνεις το μωρό. Πιο νωρίς το συγχέουμε με κινήσεις του εντέρου κ νομίζουμε ότι είναι το μωρό. Εγώ ήμουν 20+1 ημέρας όταν ένιωσα κάτι διαφορετικό. Σαν φτερούγισμα...Σαν κάτι να πάλεται... Δεν μπορώ να το περιγράψω... Εχει περάσει μια εβδομάδα από τότε κ το νιώθω συχνά. Ειδικά όταν ξαπλώνω.
Αυτό βέβαια δεν αποκλείει το γεγονός κάποιες μανούλες να το νιώθουν νωρίτερα.

36Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πότε νιώσατε το μωρό σας? Πεμ Αυγ 30, 2012 12:05 am

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δε θυμάμαι ακριβώς αλλά σίγουρα μετά τις 21 εβδομάδες που έκανα τον β επιπέδου γιατί θυμάμαι ότι εκεί έβλεπα το μωρό να κινείται στον υπέρηχο αλλά δεν ένιωθα τίποτα!

37Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πότε νιώσατε το μωρό σας? Παρ Αυγ 31, 2012 3:39 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το πρωτο μου παιδι το ακουσα στην 18η με 19η εβδομαδα,τωρα το δευτερο 13η πολυ νωρις!

38Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πότε νιώσατε το μωρό σας? Παρ Αυγ 31, 2012 3:50 am

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω επιδη περιμενω το πρωτο μου παιδακι δεν πολυκαταλαβαινα κινησεις,δεν καταλαβαινα κιολας αμα ειναι απο αυτο.Αλλα στην 19η εβδομαδα σιγουρευτηκα γιατι εκανε σβουρες και ηταν ολο περα-δωθε..Τωρα εχει αρχισει να στριμοχθεται απ'οτι φαινεται

39Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πότε νιώσατε το μωρό σας? Παρ Αυγ 31, 2012 5:03 am

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εγω καπου την 20η εβδομαδα ενιωσα κατι να σβουριζει μεσα μου!!!! απο τοτε το χει ριξει στο χορο η μικρη μου και ολη μερα σχεδον παλευει με το στομαχι μου και τα εντερακια μου!αχαχαχαχα
ωρες ωρες νιωθω λες κι εφαγα ενα ζωντανο χταποδι! Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 654316 Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 654316

40Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πότε νιώσατε το μωρό σας? Κυρ Σεπ 02, 2012 5:14 am

αννα-μαμα


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ισως ναι ισως και οχι.ειναι μαλλον νωρις,μπορει να ειναι και εντερικο.παντως συνηθως γινεται αισθητο αφου κλεισεις τον 4ο μηνα

41Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πότε νιώσατε το μωρό σας? Κυρ Σεπ 02, 2012 10:25 am

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το ενιωσα σημερα το σπορουλινι μου, και ναι, επιτελους ειμαι σιγουρη, δεν ειναι στην φαντασια μου!!!! Ηταν πολυ διαφορετικο, δεν εμοιαζε με γουργουρισμα, ηταν κανονικα σαν κινηση απο μεσα μου!!!!!

42Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πότε νιώσατε το μωρό σας? Κυρ Σεπ 02, 2012 10:57 am

ζουμπι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
K εγω σημερα το ενοιωσα.Ειναι η 2η εγκυμοσυνη μου.
Οποτε καθομαι νοιωθω το γουργουρητο...χαχαχα!
Παντως κ την κορη μου την ειχα νοιωσει στα μεσα του τεταρτου μηνα. Very Happy

43Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πότε νιώσατε το μωρό σας? Σαβ Ιαν 26, 2013 11:03 pm

evanka


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σας και από μένα!Διανύω τον 5ο μήνα..Είμαι στην 20η εβδομάδα και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι!!Σε μια εβδομάδα θα κάνω την Β' επιπέδου..Ευτυχώς όλα πάνε καλα, αλλά ακόμα δεν το χω "καταλάβει" να κινείται στην κοιλίτσα μου!Με τα δικά σας τί γίνεται;Είναι τοσο τεμπέλικο το δικό μου ή εγώ είμαι τόσο αναίσθητη;;;

Μακάρι να έχουμε τελειόμηνη εγκυμοσύνη και με το καλό να έρθουν τα μωράκια!

44Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πότε νιώσατε το μωρό σας? Σαβ Ιαν 26, 2013 11:30 pm

ζουμπι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαλημέρα!
Με το καλό καταρχάς να δεχτείς το μωράκι σου!!
Εγώ έχω απαντήσει και παλιότερα στο θέμα όπως βλέπεις.Τα πρωτοάκουσα τα μωρά(το 1ο μου παιδί και τώρα το 2ο) στα μέσα του 4ου.Μη φανταστείς κάτι τρομερό...αυτό το πετάρισμα,που λέμε.
Κανονικά κλοτσόδια άρχισα να καταλαβαίνω στο τέλος του 6ου με αρχές 7ου.
Όπου να΄ναι θα αρχίσεις να το νοιώθεις και εσύ,τώρα που μεγαλώνει το μωράκι σου.
Με έναν πόνο σου εύχομαι!!

45Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πότε νιώσατε το μωρό σας? Σαβ Ιαν 26, 2013 11:54 pm

mairyz

mairyz
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημερα κι απο μενα!Κι εγω τη μικρουλα μου την 'ακουσα' την ημερα των γεννεθλιων μου!!Στα μεσα του 4ου μηνα περιπου,ηταν ενα γαργαλητο μεσα στην κοιλια μου.Το καλυτερο δωρο γεννεθλιων ever!!!!Αλλα τα καλα κλοτσιδια τα εννοιωσα κι εγω στο τελος του 6ου μηνα οπου υπηρχαν φορες που νομιζα οτι θα με ξεσκισει!!!! Razz Razz

46Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πότε νιώσατε το μωρό σας? Τρι Ιαν 29, 2013 12:56 am

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΝΙΩΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΤΗ 13Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ! ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΣΥΧΝΑ ΠΥΚΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΙΣΘΗΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ! ΑΠΛΩΣ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΗΡΕΜΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΘΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΑΛΕΣ ΟΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΕΝΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΓΑΡΓΑΛΗΤΟ... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΡΩΩ ΣΟΚΟΛΑΤΟΠΙΤΑ! Laughing

ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΤΣΑΝΤΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗ 18Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΝΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ... Wink

47Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 Empty . Τρι Ιαν 29, 2013 1:00 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω αφρουλα σε πιστευω γιατι κ γω το ενιωσα στην 12 βδομαδα μην σου πω και λιγο νωριτερα.κ γω ετσι σαν γαργαλητο!και δεν με νοιαζει τι λενε οι γιατροι και οι υπολοιποι!εγω ειμαι σιγουρη και αυτο μου φτανει! Very Happy

48Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πότε νιώσατε το μωρό σας? Τρι Ιαν 29, 2013 1:05 am

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΡΙΣΤΙ ΜΟΥ! ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ 12ΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ! Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 328109 Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 328109 Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 328109 Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 328109 Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 328109 ΚΑΙ ΟΤΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΕ ΑΠΕΚΑΛΕΣΕ ΨΕΥΤΡΑ! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΟΚ ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΒΙΒΛΙΑ (ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ! Laughing ) ΑΛΛΑ ΑΣΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ 1/1000 ΝΑ ΛΕΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΝΑ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ! ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ! Wink

49Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πότε νιώσατε το μωρό σας? Τρι Ιαν 29, 2013 1:09 am

ΕΒΙΤΑ


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κ εγώ κορίτσια τν κόρη μου την άκουσα γύρω στην 16η εβδομάδα..τον γιο δε κ εγώ 12η με 13η κ κλασικά ο γιατρός που του το είπα μου είπε ίσως είναι το έντερο σου Rolling Eyesείναι νωρίς να καταλάβεις το μωρό....αμ δε το μωρό μου ήταν κ είμαι σίγουρη Very Happy

50Πότε νιώσατε το μωρό σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πότε νιώσατε το μωρό σας? Τρι Ιαν 29, 2013 1:19 am

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΒΙΤΑ ΜΟΥ ΝΕΥΡΙΑΖΩ! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΕΑΝ ΑΝΟΙΓΑΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΣΑ "ΑΤΥΧΗ" ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΑΠΟ ΔΑΥΤΟΥΣ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις