Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
26 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 26 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συνεχίζω:
Της είπα το Άγαλμα του Πουλόπουλου.
Εν τω μεταξύ ο γαμπρός να την έχει ταράξει στα μηνύματα(εκείνοι περνούσαν πολύ ξενέρωτα).
Αποφασίσαμε λοιπόν, να πάμε να του κάνουμε έκπληξη.
Πήγαμε και πήραμε το αυτοκίνητο, αφήσαμε τις άλλες να πάνε για ύπνο και κατεβήκαμε παραλιακή. Μπάινουμε στο μαγαζί και παθαίνει πλάκα ο άλλος.
Πηγαίνουμε, του δίνει η νύφη ένα φιλί, τους βγάζω και εγώ 500 φωτό και φύγαμε χωρίς να πούμε λέξη... Very Happy

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η αλήθεια είναι πως όταν μπήκαμε ξανά στο αυτοκίνητο κάναμε λίιιιιιιγο καμάκι σε κάτι παιδιά με ένα κάμπριο....
Έτσι ρε παιδί μου λίγο....Παιχνίδι να γίνεται.
Η Νύφη χέστηκε πάνω της γιατί έκανα σφίνες με το αυτοκίνητο, πατούσαμε κόρνα, παισρνούσαμε μία εμείς μπροστά, μία αυτοί, κλπ,κλπ.
Μέχρι που οι δρόμοι μας χώρισαν Crying or Very sad Crying or Very sad Laughing Crying or Very sad

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:Συνεχίζω:
Της είπα το Άγαλμα του Πουλόπουλου.
Εν τω μεταξύ ο γαμπρός να την έχει ταράξει στα μηνύματα(εκείνοι περνούσαν πολύ ξενέρωτα).
Αποφασίσαμε λοιπόν, να πάμε να του κάνουμε έκπληξη.
Πήγαμε και πήραμε το αυτοκίνητο, αφήσαμε τις άλλες να πάνε για ύπνο και κατεβήκαμε παραλιακή. Μπάινουμε στο μαγαζί και παθαίνει πλάκα ο άλλος.
Πηγαίνουμε, του δίνει η νύφη ένα φιλί, τους βγάζω και εγώ 500 φωτό και φύγαμε χωρίς να πούμε λέξη... Very Happy

και μετά κ μετά.....(άσχετο θα τα βγάλω έφαγα μακαρόνια με μια κουταλιά τυρί κ νιώθω χάλια) Για πες...της μοδός πάντως είναι να πηγαίνει η νύφη να βρίσκει το γαμπρο ε??χιχι

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:Η αλήθεια είναι πως όταν μπήκαμε ξανά στο αυτοκίνητο κάναμε λίιιιιιιγο καμάκι σε κάτι παιδιά με ένα κάμπριο....
Έτσι ρε παιδί μου λίγο....Παιχνίδι να γίνεται.
Η Νύφη χέστηκε πάνω της γιατί έκανα σφίνες με το αυτοκίνητο, πατούσαμε κόρνα, παισρνούσαμε μία εμείς μπροστά, μία αυτοί, κλπ,κλπ.
Μέχρι που οι δρόμοι μας χώρισαν Crying or Very sad Crying or Very sad Laughing Crying or Very sad

χιχιχιχι μ αρέσουν αυτά πολύ μ αρέσουν!! Συμφωνεί κ η φίλη μας (πιστεύω να τα διαβάσει!)

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ανεβαίνοντας τη Συγγρού, μου ήρθε άλλη μαι τρελλή ιδέα.
Ρώτησα τη φιλη μου αν έχει πάει ποτέ σε μαγαζί με στριπτίζ..
Όταν μου έδωσε αρνητική απάντηση, παρκαρα το αυτοκίνητο επί της Συγγρού, την κατέβασα με το ζόρι(γιατί ντρεπόνταν) και μπήκαμε μέσα σε ένα από αυτά τα......περίεργα μαγαζιά....
Θέλετε κι άλλο;;;Αντέχετε;;;;;

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
eva34 έγραψε:Η αλήθεια είναι πως όταν μπήκαμε ξανά στο αυτοκίνητο κάναμε λίιιιιιιγο καμάκι σε κάτι παιδιά με ένα κάμπριο....
Έτσι ρε παιδί μου λίγο....Παιχνίδι να γίνεται.
Η Νύφη χέστηκε πάνω της γιατί έκανα σφίνες με το αυτοκίνητο, πατούσαμε κόρνα, παισρνούσαμε μία εμείς μπροστά, μία αυτοί, κλπ,κλπ.
Μέχρι που οι δρόμοι μας χώρισαν Crying or Very sad Crying or Very sad Laughing Crying or Very sad

χιχιχιχι μ αρέσουν αυτά πολύ μ αρέσουν!! Συμφωνεί κ η φίλη μας (πιστεύω να τα διαβάσει!)
Είμαι σίγουρη ότι η φίλη μας θα ΚΑΤΑΣΥΜΦΩΝΕΙ.....Πολύ θα ήθελα να το περάσω και μαζί σας όλο αυτό ρε Μαιρούλα.
ΚΑι συνεχίζουμε το προγραμμά μας....

ΥΓ. Γιατί θα τα βγάλεις;;;;Και γιατί είσαι χάλια γενικότερα;;;;Τί έπαθες φιλεναδουλίτσα μου;;;;

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:Ανεβαίνοντας τη Συγγρού, μου ήρθε άλλη μαι τρελλή ιδέα.
Ρώτησα τη φιλη μου αν έχει πάει ποτέ σε μαγαζί με στριπτίζ..
Όταν μου έδωσε αρνητική απάντηση, παρκαρα το αυτοκίνητο επί της Συγγρού, την κατέβασα με το ζόρι(γιατί ντρεπόνταν) και μπήκαμε μέσα σε ένα από αυτά τα......περίεργα μαγαζιά....
Θέλετε κι άλλο;;;Αντέχετε;;;;;

Εγώ ναι αντέχω για πες??? Coco boys!! εεε  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 654316

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια!!!!!!ακροπολη,φεγγαραδες,συγγρου.....ευουλα που ησουν χθες???????????????

γεια σου μαρακι....
καλα το στηθος μου να εκραγει και δυσφορω!!!!!!!!!ζεστο,βαρυ,και αυαισθησια στις θηλες αρκετα!!!!μια καψα αλλο πραγμα!!!!!εναν πυροσβεστηρα ρε παιδιαααα!!!!!!!!!αχαχαχαχαχαχαχ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
eva34 έγραψε:Η αλήθεια είναι πως όταν μπήκαμε ξανά στο αυτοκίνητο κάναμε λίιιιιιιγο καμάκι σε κάτι παιδιά με ένα κάμπριο....
Έτσι ρε παιδί μου λίγο....Παιχνίδι να γίνεται.
Η Νύφη χέστηκε πάνω της γιατί έκανα σφίνες με το αυτοκίνητο, πατούσαμε κόρνα, παισρνούσαμε μία εμείς μπροστά, μία αυτοί, κλπ,κλπ.
Μέχρι που οι δρόμοι μας χώρισαν Crying or Very sad Crying or Very sad Laughing Crying or Very sad

χιχιχιχι μ αρέσουν αυτά πολύ μ αρέσουν!! Συμφωνεί κ η φίλη μας (πιστεύω να τα διαβάσει!)
Είμαι σίγουρη ότι η φίλη μας θα ΚΑΤΑΣΥΜΦΩΝΕΙ.....Πολύ θα ήθελα να το περάσω και μαζί σας όλο αυτό ρε Μαιρούλα.
ΚΑι συνεχίζουμε το προγραμμά μας....

ΥΓ. Γιατί θα τα βγάλεις;;;;Και γιατί είσαι χάλια γενικότερα;;;;Τί έπαθες φιλεναδουλίτσα μου;;;;

είχα να φάω από χθες το μεσημέρι φαγητό οπόυ έφαγα βλήτα,στίφνο κολοκύθι ! το πρωί έφαγα 1μισι κρακερ είναι κ γάματα η ψυχολογία μου κ μου έρχεται να κάνω εμετό! άσε με εμένα και λέγε.....

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μέσα σε αυτό το "ωραίο" μαγαζί όλα τα μάτια έπεσαν πάνω μας...
¨οχι δεν είμασταν οι ομορφότερες. ΟΙ πιο ντυμένες είμασταν Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Καθήσαμε λίγο στο μπαρ αλλά ο γαμπρός συνέχιζε τα μηνύματα και αναγκαστήκαμε να του πούμε που είμαστε και πήρε όλη την αντροπαρέα και ήρθαν και εκείνοι.
Εν τω μεταξύ ο υπέυθυνος μας βρήκε τραπέζι μπροστά στην πίστα με αυτό τον ωραίο στύλο και είχε πολύ φάση.
Πάντως την ώρα που πήγαμε εμείς ΕΤΥΧΕ να είναι το αντρικό στριπιζ και δυστυχώς όταν ήρθε και η αντροπαρέα άρχισε στην πίστα και το live sex.
Κορίτσια, δεν έχω ντρα΄πεί περισσότερο στη ζωή μου. Embarassed Embarassed Embarassed
Αλλά φταίω και εγώ....Ήθελα να το παίξω εντελώς απελευθερωμένη  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 679259  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 679259
Ο γαμπρός εν τω μεταξύ ήτνα όλο Mad Mad Mad Mad Mad αλλά τον ηρέμησα(τελικά έχω λιιιιιιιγο τρόπο να το καταφερνω)
Πάντως ένα ακόμη πράγμα μου έκανε φοβερή εντύπωση και θέλω να σας ρωτήσω:
Γιατί η πλειοψηφία των αντρών εκεί μέσα από ένα σημείο και έπειτα έβγαζε το πουκάμισο έξω απο το παντελόνι;;;; scratch scratch

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Μαρία...Καλησπέρα κ στα υπόλοιπα κορίτσια.

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
eva34 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
eva34 έγραψε:Η αλήθεια είναι πως όταν μπήκαμε ξανά στο αυτοκίνητο κάναμε λίιιιιιιγο καμάκι σε κάτι παιδιά με ένα κάμπριο....
Έτσι ρε παιδί μου λίγο....Παιχνίδι να γίνεται.
Η Νύφη χέστηκε πάνω της γιατί έκανα σφίνες με το αυτοκίνητο, πατούσαμε κόρνα, παισρνούσαμε μία εμείς μπροστά, μία αυτοί, κλπ,κλπ.
Μέχρι που οι δρόμοι μας χώρισαν Crying or Very sad Crying or Very sad Laughing Crying or Very sad

χιχιχιχι μ αρέσουν αυτά πολύ μ αρέσουν!! Συμφωνεί κ η φίλη μας (πιστεύω να τα διαβάσει!)
Είμαι σίγουρη ότι η φίλη μας θα ΚΑΤΑΣΥΜΦΩΝΕΙ.....Πολύ θα ήθελα να το περάσω και μαζί σας όλο αυτό ρε Μαιρούλα.
ΚΑι συνεχίζουμε το προγραμμά μας....

ΥΓ. Γιατί θα τα βγάλεις;;;;Και γιατί είσαι χάλια γενικότερα;;;;Τί έπαθες φιλεναδουλίτσα μου;;;;

είχα να φάω από χθες το μεσημέρι φαγητό οπόυ έφαγα βλήτα,στίφνο κολοκύθι ! το πρωί έφαγα 1μισι κρακερ είναι κ γάματα η ψυχολογία μου κ μου έρχεται να κάνω εμετό! άσε με εμένα και λέγε.....

Ναι ρε παιδί μου, για την ψυχολογία ρωταω. Ποιός σε πείραξε;;;;
Θες να κατεβω Ηράκλειο να του/της δειξω πώς λένε το Δεσπότη-Παναγιώτη;;;
Πες μου...ΈΧω αρχίσει να σηκώνω τα μανίκια

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:Μέσα σε αυτό το "ωραίο" μαγαζί όλα τα μάτια έπεσαν πάνω μας...
¨οχι δεν είμασταν οι ομορφότερες. ΟΙ πιο ντυμένες είμασταν Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Καθήσαμε λίγο στο μπαρ αλλά ο γαμπρός συνέχιζε τα μηνύματα και αναγκαστήκαμε να του πούμε που είμαστε και πήρε όλη την αντροπαρέα και ήρθαν και εκείνοι.
Εν τω μεταξύ ο υπέυθυνος μας βρήκε τραπέζι μπροστά στην πίστα με αυτό τον ωραίο στύλο και είχε πολύ φάση.
Πάντως την ώρα που πήγαμε εμείς ΕΤΥΧΕ να είναι το αντρικό στριπιζ και δυστυχώς όταν ήρθε και η αντροπαρέα άρχισε στην πίστα και το live sex.
Κορίτσια, δεν έχω ντρα΄πεί περισσότερο στη ζωή μου. Embarassed Embarassed Embarassed
Αλλά φταίω και εγώ....Ήθελα να το παίξω εντελώς απελευθερωμένη  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 679259  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 679259
Ο γαμπρός εν τω μεταξύ ήτνα όλο Mad Mad Mad Mad Mad αλλά τον ηρέμησα(τελικά έχω λιιιιιιιγο τρόπο να το καταφερνω)
Πάντως ένα ακόμη πράγμα μου έκανε φοβερή εντύπωση και θέλω να σας ρωτήσω:
Γιατί η πλειοψηφία των αντρών εκεί μέσα από ένα σημείο και έπειτα έβγαζε το πουκάμισο έξω απο το παντελόνι;;;; scratch scratch

γιατί είναι ληγούρια κ σου λέει να ετοιμαστούμε γιατί μετα κ που κάμισο κ παντελόνι δε λέει! δηλαδή στραβώσανε εννοώ το ζευγάρι?

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pigkoulinaki έγραψε:καλησπερα κοριτσια!!!!!!ακροπολη,φεγγαραδες,συγγρου.....ευουλα που ησουν χθες???????????????

γεια σου μαρακι....
καλα το στηθος μου να εκραγει και δυσφορω!!!!!!!!!ζεστο,βαρυ,και αυαισθησια στις θηλες αρκετα!!!!μια καψα αλλο πραγμα!!!!!εναν πυροσβεστηρα ρε παιδιαααα!!!!!!!!!αχαχαχαχαχαχαχ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Σαν να μαζεύτηκαν πολλά τελικά Χρυσουλάκι τα συμπτώματα. Βρε λες;;;;;

ΥΓ. Του δώσαμε και κατάλαβε χτες. Δε σου λέω τίποτα

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
eva34 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
eva34 έγραψε:Η αλήθεια είναι πως όταν μπήκαμε ξανά στο αυτοκίνητο κάναμε λίιιιιιιγο καμάκι σε κάτι παιδιά με ένα κάμπριο....
Έτσι ρε παιδί μου λίγο....Παιχνίδι να γίνεται.
Η Νύφη χέστηκε πάνω της γιατί έκανα σφίνες με το αυτοκίνητο, πατούσαμε κόρνα, παισρνούσαμε μία εμείς μπροστά, μία αυτοί, κλπ,κλπ.
Μέχρι που οι δρόμοι μας χώρισαν Crying or Very sad Crying or Very sad Laughing Crying or Very sad

όχι βία Εύα μου! Laughing Laughing Laughing

χιχιχιχι μ αρέσουν αυτά πολύ μ αρέσουν!! Συμφωνεί κ η φίλη μας (πιστεύω να τα διαβάσει!)
Είμαι σίγουρη ότι η φίλη μας θα ΚΑΤΑΣΥΜΦΩΝΕΙ.....Πολύ θα ήθελα να το περάσω και μαζί σας όλο αυτό ρε Μαιρούλα.
ΚΑι συνεχίζουμε το προγραμμά μας....

ΥΓ. Γιατί θα τα βγάλεις;;;;Και γιατί είσαι χάλια γενικότερα;;;;Τί έπαθες φιλεναδουλίτσα μου;;;;

είχα να φάω από χθες το μεσημέρι φαγητό οπόυ έφαγα βλήτα,στίφνο κολοκύθι ! το πρωί έφαγα 1μισι κρακερ είναι κ γάματα η ψυχολογία μου κ μου έρχεται να κάνω εμετό! άσε με εμένα και λέγε.....

Ναι ρε παιδί μου, για την ψυχολογία ρωταω. Ποιός σε πείραξε;;;;
Θες να κατεβω Ηράκλειο να του/της δειξω πώς λένε το Δεσπότη-Παναγιώτη;;;
Πες μου...ΈΧω αρχίσει να σηκώνω τα μανίκια

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
eva34 έγραψε:Μέσα σε αυτό το "ωραίο" μαγαζί όλα τα μάτια έπεσαν πάνω μας...
¨οχι δεν είμασταν οι ομορφότερες. ΟΙ πιο ντυμένες είμασταν Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Καθήσαμε λίγο στο μπαρ αλλά ο γαμπρός συνέχιζε τα μηνύματα και αναγκαστήκαμε να του πούμε που είμαστε και πήρε όλη την αντροπαρέα και ήρθαν και εκείνοι.
Εν τω μεταξύ ο υπέυθυνος μας βρήκε τραπέζι μπροστά στην πίστα με αυτό τον ωραίο στύλο και είχε πολύ φάση.
Πάντως την ώρα που πήγαμε εμείς ΕΤΥΧΕ να είναι το αντρικό στριπιζ και δυστυχώς όταν ήρθε και η αντροπαρέα άρχισε στην πίστα και το live sex.
Κορίτσια, δεν έχω ντρα΄πεί περισσότερο στη ζωή μου. Embarassed Embarassed Embarassed
Αλλά φταίω και εγώ....Ήθελα να το παίξω εντελώς απελευθερωμένη  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 679259  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 679259
Ο γαμπρός εν τω μεταξύ ήτνα όλο Mad Mad Mad Mad Mad αλλά τον ηρέμησα(τελικά έχω λιιιιιιιγο τρόπο να το καταφερνω)
Πάντως ένα ακόμη πράγμα μου έκανε φοβερή εντύπωση και θέλω να σας ρωτήσω:
Γιατί η πλειοψηφία των αντρών εκεί μέσα από ένα σημείο και έπειτα έβγαζε το πουκάμισο έξω απο το παντελόνι;;;; scratch scratch

γιατί είναι ληγούρια κ σου λέει να ετοιμαστούμε γιατί μετα κ που κάμισο κ παντελόνι δε λέει! δηλαδή στραβώσανε εννοώ το ζευγάρι?

Οχι ρε!!!Είναι δυνατόν αν είμαι εγώ στην παρέα και να στραβώσουν;;;;
Αντιθέτως...Όταν ο γαμπρος είδε χαμογελαστή τη γυναικούλα του και πως περνάει καλά, μέχρι και μετάνιες μου έκανε...

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οπότε μια χαρά!! Μετά τη Συγγρού πήγατε κ αλλού ή στα σπιτάκια σας? Ο δικός σου που ήταν?

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα άλλα είναι πιο light.Γυρίσαμε σπίτι, κάναμε μπανάκι, ήπιαμε λίγη σαμπάνια, της έκανα μασάζ και περίπου στις 6:15 είπαμε να κοιμηθούμε.
Αχ!!!!Ωραία βραδιά.....Τέλεια...
Άραγε όταν θα παντρευτώ εγώ, θα σκεφτεί καμία/κανείς να κάνει τίποτα;;;;
Παράπονο το έχω. Εγώ πραγματικά(και χωρίς βέβαια να περιμένω ανταπόδωση) κάνω σε όλους τους φίλους απίστευτα πράγματα. Δε θέλω να φανεί κάπως αυτό που λέω αλλά....Παρτυ έκπληξη, δώρα, στιγμές μοναδικές, έξοδα απίστευτα.....Τα θέλω και τα κάνω...Επειδή τους αγαπώ...
Αλλά κανείς, ποτέ......
Τεσπα.
Ποτέ δεν ξέρεις.....

Αυτά είχε η χθεσινή νύχτα.

Σημερα είχε καφεδάκι, μάσκες και πίλιγκ, πριν λίγο μανικιούρ και σε μία ώρα κομμωτήριο.
ΑΥΤΑ

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Οπότε μια χαρά!! Μετά τη Συγγρού πήγατε κ αλλού ή στα σπιτάκια σας? Ο δικός σου που ήταν?

Σπίτι του από νωρίς.
Το τσέκαρα Wink Wink
Είχα το ελεύθερο χτες για όλα και για όλες τις ώρες. Βέβαια από τις 8 το πρωί έπαιρνε τηλέφωνα σήμερα αλλά εγώ έριχνα κάτι ύπνους.......
Μιλήσαμε όταν ήρθε στο σπίτι ο γαμπρός να πάρει τη γυναικούλα του.

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva34 έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:καλησπερα κοριτσια!!!!!!ακροπολη,φεγγαραδες,συγγρου.....ευουλα που ησουν χθες???????????????

γεια σου μαρακι....
καλα το στηθος μου να εκραγει και δυσφορω!!!!!!!!!ζεστο,βαρυ,και αυαισθησια στις θηλες αρκετα!!!!μια καψα αλλο πραγμα!!!!!εναν πυροσβεστηρα ρε παιδιαααα!!!!!!!!!αχαχαχαχαχαχαχ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Σαν να μαζεύτηκαν πολλά τελικά Χρυσουλάκι τα συμπτώματα. Βρε λες;;;;;

ΥΓ. Του δώσαμε και κατάλαβε χτες. Δε σου λέω τίποτα

αχαχαχαχχα!!!!!!!!μπραβο βρε ευουλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!να ριξω και καμια ντουφεκια!μισο:  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #63!! - Σελίδα 19 920316 ευουλα τοσο πρηξιμο στο στηθος δεν θυμαμαι ποτε.....βεβαια τρεχω και σαν το κογιοτ καθε τρις και λιγο στο μπανιο!αισθανομαι οτι κατεβαινει!και ξαφνικα τιποτα!!!!δεν εχω πονακια!!!αλλα μετα με πιανει και λιγο και η μεση...(και λεει να αδιαθετησω!και θα σας πω!κοριτσια ανθρακας ο θυσαυρος!!!!!!!!αχχαχαχαχ)

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:Τα άλλα είναι πιο light.Γυρίσαμε σπίτι, κάναμε μπανάκι, ήπιαμε λίγη σαμπάνια, της έκανα μασάζ και περίπου στις 6:15 είπαμε να κοιμηθούμε.
Αχ!!!!Ωραία βραδιά.....Τέλεια...
Άραγε όταν θα παντρευτώ εγώ, θα σκεφτεί καμία/κανείς να κάνει τίποτα;;;;
Παράπονο το έχω. Εγώ πραγματικά(και χωρίς βέβαια να περιμένω ανταπόδωση) κάνω σε όλους τους φίλους απίστευτα πράγματα. Δε θέλω να φανεί κάπως αυτό που λέω αλλά....Παρτυ έκπληξη, δώρα, στιγμές μοναδικές, έξοδα απίστευτα.....Τα θέλω και τα κάνω...Επειδή τους αγαπώ...
Αλλά κανείς, ποτέ......
Τεσπα.
Ποτέ δεν ξέρεις.....

Αυτά είχε η χθεσινή νύχτα.

Σημερα είχε καφεδάκι, μάσκες και πίλιγκ, πριν λίγο μανικιούρ και σε μία ώρα κομμωτήριο.
ΑΥΤΑ

Αχ μου θυμίζεις μια φίλη που έχω στην Αθήνα όπου με τίμησε στο γάμο μου κ πηγαίναμε πέρα δώθε στο πιο λαιτ λίγο Εύα κ αυτή κ σειρά σου! (που λένε) Και την ξέρω μόνο 1 χρόνο αλλά έιμαστε τόσο δεμένες!

Μη το σκέφτεσαι θα σου τα ανταποδώσουν κάποια στιγμή! Οσο για το δικό σου γάμο, πες μας που κ πότε κ ερχομάστε κ δε κάνω πλάκα μιλάω για τη σκούφια μου!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!


Κάτσε μωρέ Χρύσα να παίξουμε αληθινές χιχιχ

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maryz-iraklio kritis έγραψε:

Κάτσε μωρέ Χρύσα να παίξουμε αληθινές χιχιχ

ρε μαιρη εγω πρεπεινα στα θυμιζω???????????τστστστστσστστστ!!!!!!

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
eva34 έγραψε:Τα άλλα είναι πιο light.Γυρίσαμε σπίτι, κάναμε μπανάκι, ήπιαμε λίγη σαμπάνια, της έκανα μασάζ και περίπου στις 6:15 είπαμε να κοιμηθούμε.
Αχ!!!!Ωραία βραδιά.....Τέλεια...
Άραγε όταν θα παντρευτώ εγώ, θα σκεφτεί καμία/κανείς να κάνει τίποτα;;;;
Παράπονο το έχω. Εγώ πραγματικά(και χωρίς βέβαια να περιμένω ανταπόδωση) κάνω σε όλους τους φίλους απίστευτα πράγματα. Δε θέλω να φανεί κάπως αυτό που λέω αλλά....Παρτυ έκπληξη, δώρα, στιγμές μοναδικές, έξοδα απίστευτα.....Τα θέλω και τα κάνω...Επειδή τους αγαπώ...
Αλλά κανείς, ποτέ......
Τεσπα.
Ποτέ δεν ξέρεις.....

Αυτά είχε η χθεσινή νύχτα.

Σημερα είχε καφεδάκι, μάσκες και πίλιγκ, πριν λίγο μανικιούρ και σε μία ώρα κομμωτήριο.
ΑΥΤΑ

Αχ μου θυμίζεις μια φίλη που έχω στην Αθήνα όπου με τίμησε στο γάμο μου κ πηγαίναμε πέρα δώθε στο πιο λαιτ λίγο Εύα κ αυτή κ σειρά σου! (που λένε) Και την ξέρω μόνο 1 χρόνο αλλά έιμαστε τόσο δεμένες!

Μη το σκέφτεσαι θα σου τα ανταποδώσουν κάποια στιγμή! Οσο για το δικό σου γάμο, πες μας που κ πότε κ ερχομάστε κ δε κάνω πλάκα μιλάω για τη σκούφια μου!!

Είσαι μ@λ@κισμένο....... Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect
Μ'εκανες και βούρκωσα....
Α, να χαθείς.....

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χρύσα, για θύμησέ μου σε παρακαλώ.Πότε ΔΕΝ περιμένεις;;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις