Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοπέλα μου, δεν νομίζω να μην μείνεις ευχαριστημένη από το Νοσοκομείο. Ο δικός μου λέγεται Καπελλάκης. Εσένα ποιος θα σε παρακολουθεί?

pap@ki

pap@ki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ο Παπαδής με παρακολουθεί....είμαι υπερβολικά ευχαριστημένη απο εκείνον!
Δεν νομίζω να τον αλλάξω!!!

Τις εξετάσεις τις έκανες στο νοσοκομείο?

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τους ηπέρηχους τους απλούς στη Βιοιατρική. Για την αυχενική διαφάνεια, την εξέταση Β επιπέδου και το doppler μπορείς να κλείσεις ραντεβού στο Έλενα, απλά πρέπει να το κλείσεις νωρίς . Ρώτα το γιατρό σου πότε πρέπει.

pap@ki

pap@ki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
αν επιτρέπετε πόσο σου πήγε σύνολο?
Εγώ είπα οτι θα κάνω τις εξετάσεις αίματος εκεί.... έχεις κάνει? είχε πολύ αναμονή?

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Eίχα πάει δύο φορές. Η αναμονή δεν ήταν πολύωρη, γύρω στη μισή ώρα. Ο γιατρός μας πήρε γύρω στα 1.000 ευρώ.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pap@ki έγραψε:ο Παπαδής με παρακολουθεί....είμαι υπερβολικά ευχαριστημένη απο εκείνον!
Δεν νομίζω να τον αλλάξω!!!

Τις εξετάσεις τις έκανες στο νοσοκομείο?
χαιρομε που πηγαν ολα καλα!!!σου πηρε επισκεψη ποσα!!!!κ για το τελος σου ειπε για χρηματα,ειναι μια χαρα παπακι μν ανυσηχεις θα μηνεις πολυ ευχαριστημενη,,γεωργια γτ σε απετρεψε η μαια σου να γεννησεις στο ελενα αν καταλαβα καλα,εγω εκει γεννησα κ ηταν μια χαρα πηγα κ σστο ρεα για μια εξετασει δνε διαφερει κ πολυ μονο εννοειτε στα χρηματα

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pap@ki έγραψε:ο Παπαδής με παρακολουθεί....είμαι υπερβολικά ευχαριστημένη απο εκείνον!
Δεν νομίζω να τον αλλάξω!!!

Τις εξετάσεις τις έκανες στο νοσοκομείο?

Σου το είπα η φίλη μου έμεινε πολύ ευχαριστημένη,για τους υπέρηχους προσοχή θα πρέπει να κλείνεις 1 μήνα σχεδον πιο μπροστα για να βρείς ραντεβού.Ο Βαρβαρήγος είναι κορυφή στους υπέρηχους και είναι συνέχεια εκεί, εγώ τουλάχιστον αυτόν πετύχαινα πάντα(ευτυχώς) είχα στο πλάϊ μου το αχτύπητο δίδυμο τον Αλέξη (ο γιατρός μου)και αυτόν,αλλά όπως σου είπα και ο Παναγιώτης είναι πολύ καλός.Αλ'ηθεια τελικά ποσο πλήρωσες απογευματινό;;

pap@ki

pap@ki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα ομορφες....

λοιπον για το απογευματινο πληρωσα 45 και ηατν ολα σουπερ γρηγορα...
δεν μου ειπε τπτ για λεφτα ο γιατρος ... γενικως δεν φανηκε τετοιος τυπος...πραγμα που τον ανεβασε πολυ ψηλα στα ματια μου!
καλα εννοειτε οτι θα δωσουμε αλλα δεν μπορω τους ζητουλες...ειδικα μετα την πρωτη μου γεννα! ας πανε ολα καλα και απτον αδερφο μου αν βαλουμε μονο θα πληρωθει λες κ ειναι στο καλυτερο ιδιωτικο! την πρωτη φιρα ο αδερφος μου ηθελε να σκοτωσει τον γιατρο Wink

η αναμονη στα πρωινα ιατρεια βλεπω δεν ειναι κ οτι πιο ευκολο...οποτε απτην επομενη εξεταση με κοβω σε ιδιωτη. προσφατα εκανε η νυφη μου τις ιδιες εξετασεις,πληρωσε 29 ευρω και τα 20 θα τα παρει πισω απτο ικα οποτε δεν ειναι μεγαλη διαφορα αν κεφτεις οτι σε δεκα λεπτα ειχε τελειωσει

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pap@ki έγραψε:καλημερα ομορφες....

λοιπον για το απογευματινο πληρωσα 45 και ηατν ολα σουπερ γρηγορα...
δεν μου ειπε τπτ για λεφτα ο γιατρος ... γενικως δεν φανηκε τετοιος τυπος...πραγμα που τον ανεβασε πολυ ψηλα στα ματια μου!
καλα εννοειτε οτι θα δωσουμε αλλα δεν μπορω τους ζητουλες...ειδικα μετα την πρωτη μου γεννα! ας πανε ολα καλα και απτον αδερφο μου αν βαλουμε μονο θα πληρωθει λες κ ειναι στο καλυτερο ιδιωτικο! την πρωτη φιρα ο αδερφος μου ηθελε να σκοτωσει τον γιατρο Wink

η αναμονη στα πρωινα ιατρεια βλεπω δεν ειναι κ οτι πιο ευκολο...οποτε απτην επομενη εξεταση με κοβω σε ιδιωτη. προσφατα εκανε η νυφη μου τις ιδιες εξετασεις,πληρωσε 29 ευρω και τα 20 θα τα παρει πισω απτο ικα οποτε δεν ειναι μεγαλη διαφορα αν κεφτεις οτι σε δεκα λεπτα ειχε τελειωσει


Και δεν πρόκειται να σου ζητήσει...

pap@ki

pap@ki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
και εγώ αυτό πιστεύω!

Έχω να κάνω και άλλα σχόλια!!!
Λοιπόν μου έχει κάνει τρελή εντύπωση το πόσο ευγενικοί είναι όλοι σε αυτό το νοσοκομείο!
Η καθαρίστρια με βοήθησε να βρω την υπεύθυνη στο μικροβιολογικό Shocked
οι κοπέλες που έπαιρναν αίμα ήταν μέσα στην ευγένεια και το χαμόγελο Laughing
ο γιατρός τον οποίο πέτυχα στο διάδρομο με εξυπηρέτησε παρόλο που δεν είχα ούτε ραντεβού ούτε τίποτα και ήθελα να τον ρωτήσω κάτι... Wink
στο ταμείο ήταν σούπερ εξυπηρετικές αν και λίγο αργές διότι εντάξει έχουν πολύ κόσμο το πρωί... Rolling Eyes
δεν ξέρω έχω τα καλύτερα να πω για το νοσοκομείο.... εύχομαι να μείνουν έτσι τα πράγματα!

Μια φίλη μου γιατρός σε νοσοκομείο της Κρήτης μου είπε οτι σκέφτονταν να κλείσουν το συγκεκριμένο νοσοκομείο γιατί είναι πιο πολλά τα έξοδα απτα έσοδα... εκεί πάγωσα!
Έχω πάει και στο Αλεξάνδρα το οποίο θεωρείτε εξίσου καλό...ε συγγνώμη κιόλας αλλά δεν έχει καμία σχέση με το Έλενα!
Χαζομάρα να κλείνουν τα δημόσια Sad

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pap@ki έγραψε:και εγώ αυτό πιστεύω!

Έχω να κάνω και άλλα σχόλια!!!
Λοιπόν μου έχει κάνει τρελή εντύπωση το πόσο ευγενικοί είναι όλοι σε αυτό το νοσοκομείο!
Η καθαρίστρια με βοήθησε να βρω την υπεύθυνη στο μικροβιολογικό Shocked
οι κοπέλες που έπαιρναν αίμα ήταν μέσα στην ευγένεια και το χαμόγελο Laughing
ο γιατρός τον οποίο πέτυχα στο διάδρομο με εξυπηρέτησε παρόλο που δεν είχα ούτε ραντεβού ούτε τίποτα και ήθελα να τον ρωτήσω κάτι... Wink
στο ταμείο ήταν σούπερ εξυπηρετικές αν και λίγο αργές διότι εντάξει έχουν πολύ κόσμο το πρωί... Rolling Eyes
δεν ξέρω έχω τα καλύτερα να πω για το νοσοκομείο.... εύχομαι να μείνουν έτσι τα πράγματα!

Μια φίλη μου γιατρός σε νοσοκομείο της Κρήτης μου είπε οτι σκέφτονταν να κλείσουν το συγκεκριμένο νοσοκομείο γιατί είναι πιο πολλά τα έξοδα απτα έσοδα... εκεί πάγωσα!
Έχω πάει και στο Αλεξάνδρα το οποίο θεωρείτε εξίσου καλό...ε συγγνώμη κιόλας αλλά δεν έχει καμία σχέση με το Έλενα!
Χαζομάρα να κλείνουν τα δημόσια Sad

ΤΟ ΞΈΡΩ ΚΙ ΕΓΏ ΑΥΤΌ......

tinkerbellpatra


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
nicole1981 έγραψε:Κοπέλα μου, δεν νομίζω να μην μείνεις ευχαριστημένη από το Νοσοκομείο. Ο δικός μου λέγεται Καπελλάκης. Εσένα ποιος θα σε παρακολουθεί?
κοριτσια καλησπερα!! γεννησα κ εγω στο Ελενα πριν ακριβως 2 χρονια, στον Καπελλακη κ εγω!!! εχω να πω τα καλυτερα για ολους!! ο γιατρος παρα μα παρα πολυ καλος κ το δωματιο καλυτερο κ απο ιδιωτικο οπως ανεφεραν κ οι αλλες κοπελες!!! κ ειχαν κ τα παντα! απο πανες για το μωρο, σερβιετες για μας, τα παντα! κ η εξυπηρετηση απο το προσωπικο μια χαρα! μην φοβασαι τιποτα, κ αν δεις κατι που δεν σου αρεσει στον γιατρο που πηγαινεις τωρα(πραγμα που φυσικα απευχομαι) να εχεις υπ οψιν σου τον συγκεκριμενο.. καλη γεννα να εχεις κ να σου πανε οοολα καλα!!!! Wink

38Πληροφορίες για το Έλενα Βενιζέλου.... - Σελίδα 2 Empty παπαδής στο έλενα Τρι Νοε 06, 2012 1:57 am

6chris


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
την καλημέρα μου,

είμαι νέο μέλος στην παρέα Embarassed .. πρέπει να κάνω μια αφαίρεση πολύποδα μήτρας και μου συστήσανε τον παπαδή στο έλενα. Απ ότι βλέπω και εγω απο τα δικά σας σχόλια πρέπει να είναι καλός. μήπως έχει κάποια το τηλ. του, θα μπορούσε να μου το στείλει ?

ευχαριστώ πολύ Πληροφορίες για το Έλενα Βενιζέλου.... - Σελίδα 2 328109

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις