Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
24 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 24 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

stalitsa1980

stalitsa1980
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
doritaki έγραψε:σορρυ νομιζα οτι εισαι αθηνα. εκει που μενεις δεν εχει τπτ? Κ τι σου απαντησε ο καλος σου? ποτε θα πατε για εξετασεις?
Tha pame tin deftera mazi.Ekleisa r/w hthes.

αννα-μαμα


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ε τοτε πες του το....

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stalitsa1980 έγραψε:
doritaki έγραψε:σορρυ νομιζα οτι εισαι αθηνα. εκει που μενεις δεν εχει τπτ? Κ τι σου απαντησε ο καλος σου? ποτε θα πατε για εξετασεις?
Tha pame tin deftera mazi.Ekleisa r/w hthes.

Να μας πεις το αποτελεσμα ε!

stalitsa1980

stalitsa1980
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ennoeite oti tha sas to po,arnitiko thetiko,parapano grafo oti tou to eipa telika oti isos eime egios,tora to xerei,pos tha to kriva afou tha pame ston giatro mazi.Parepiptodos simera stis 12.30 apeviose i giagia mou kai itan ligo xafniko,den afora to forum vevea,apla den xero ..etsi to anafero.Fisika den tha pao thess/niki.Genika ligaki allios vgike i ekplixi pou ipotithete tha ekana ston adra mou otan tha pigename thess/niki.Telos pandon zoi se olous mas ,IGEIA pano apola kai makari tora pou efige mia zoi na erthei mia alli..

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ..ΑΛΛΑ ΝΑ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ Κ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΟΥΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stalitsa1980 έγραψε:ennoeite oti tha sas to po,arnitiko thetiko,parapano grafo oti tou to eipa telika oti isos eime egios,tora to xerei,pos tha to kriva afou tha pame ston giatro mazi.Parepiptodos simera stis 12.30 apeviose i giagia mou kai itan ligo xafniko,den afora to forum vevea,apla den xero ..etsi to anafero.Fisika den tha pao thess/niki.Genika ligaki allios vgike i ekplixi pou ipotithete tha ekana ston adra mou otan tha pigename thess/niki.Telos pandon zoi se olous mas ,IGEIA pano apola kai makari tora pou efige mia zoi na erthei mia alli..

Κοπελα μου συλλυπητηρια απο εμενα... Ο θεος να αναπαυσει την ψυχη της γιαγιας σου, και με το καλο να παρεις θετικα νεα για την εγκυμοσυνη σου ευχομαι...Ισως να εκλεισε σημερα ενας κυκλος ζωης, αλλα μακαρι να εχει ηδη αρχισει ενας αλλος μεσα στην κοιλιτσα σου...

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stalitsa1980 έγραψε:ennoeite oti tha sas to po,arnitiko thetiko,parapano grafo oti tou to eipa telika oti isos eime egios,tora to xerei,pos tha to kriva afou tha pame ston giatro mazi.Parepiptodos simera stis 12.30 apeviose i giagia mou kai itan ligo xafniko,den afora to forum vevea,apla den xero ..etsi to anafero.Fisika den tha pao thess/niki.Genika ligaki allios vgike i ekplixi pou ipotithete tha ekana ston adra mou otan tha pigename thess/niki.Telos pandon zoi se olous mas ,IGEIA pano apola kai makari tora pou efige mia zoi na erthei mia alli..

ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΝΑΙ..ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ...ΤΑ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑΚΑ ΣΟΥ...ΑΣ ΑΝΑΠΑΥΘΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ...ΟΝΤΩΣ ΝΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συλλυπητηρια κ απο μενα. Ζωη σε σας κ στο πλασματακι που ισως εχεις μεσα σου...

stalitsa1980

stalitsa1980
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Sas efharisto oles para poli!! Tha ithela na apadiso se kathe mia xehorista,alla afti tin stigmi einai diskolo.Na po mono oti itan mia para poli isihi kideia kai iremi kideia para ton kosmo.Distihos o gios tis pou irthe apo athina itan ashima apo igeia sin tou oti eihe tipseis gt den tin eide prin pethanei toulahiston 2 mines gt itan arostos ki ekeinos as min thelei na to sizitisei.pio poli stenahorithika giafton simera,i giagia xekourastike,etsi to pirame oloi as itan apotomo.Ego perimeno tin deftera na erthei kai apo simptomata ta idia.Polla filia se oles kai sas efharisto gia tis efhes.Eho tin ediposi vevea oti imoun pio kala apoti eprepe simera gt skeftomoun sineheia to thema mas....

stalitsa1980

stalitsa1980
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πηγα χθες στον γιατρο.Μου εγραψε χωριακή.Είπε οτι για να βγηκε το ενα θετικο,κατι υπαρχει και οτι ακομα και να ειμαι δεν υπαρχουν πονοι γεννας σε τετοιο σταδιο.Μα εγω δεν ειπα οτι εχω πονους γεννας*,ειπα οτι ποναω σαν να προκειται να αδιαθετησω σχεδον καθε λεπτο της ημερας.
Ξύπνησα στις 6.30 την ωρα που ο συζυγος πηγαινε στην δουλεια και με κατεβασε να παρω το κτελ να παω στο μικροβιολογικο. Παραθετω σε φωτο αυτο που μου ετυχε 07.40...

Lathos eiha grapsei ponous egimosinis eipe



Έχει επεξεργασθεί από τον/την stalitsa1980 στις Τετ Σεπ 12, 2012 11:31 am, 2 φορές συνολικά (Λόγος της επεξεργασίας : eiha grapsei lathos)

stalitsa1980

stalitsa1980
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι κανω λαθος και δεν ανεβαινει η φωτο ειναι 157 kb..

stalitsa1980

stalitsa1980
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eihe ena simeioma sto mikroviologiko pou elege oti tin triti 11 septemvri tha einai kleisto.

stalitsa1980

stalitsa1980
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Piga xana simera kai meta apo 10 atoma anamoni,mou eipe oti den ehei ena iliko na kanei tin exetasi.Pira pali ktel piga se alli poli kai den ginotan na tin kanoun me parapemptiko, apo ayrio leei logo epishesis ergasias,alla ennoeite tin ekana idiotika kai stis 20.30 vgike to apotelesma thetiko me 7457,7 mlU/ml monades. Pira ton giatro na tou po an prepei na kano kati kai eipe oti eine noris tin epomeni evdomada kai vale na kanoume ena iperiho mipos eine exomitrio..Afta telika ta nea,pou berdeftikame me to arnitiko testaki...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stalitsa1980 έγραψε:Piga xana simera kai meta apo 10 atoma anamoni,mou eipe oti den ehei ena iliko na kanei tin exetasi.Pira pali ktel piga se alli poli kai den ginotan na tin kanoun me parapemptiko, apo ayrio leei logo epishesis ergasias,alla ennoeite tin ekana idiotika kai stis 20.30 vgike to apotelesma thetiko me 7457,7 mlU/ml monades. Pira ton giatro na tou po an prepei na kano kati kai eipe oti eine noris tin epomeni evdomada kai vale na kanoume ena iperiho mipos eine exomitrio..Afta telika ta nea,pou berdeftikame me to arnitiko testaki...

Συγχαρητηρια!!! Βρισκεσαι στην 6η ή 7η εβδομαδα! Αν ολα πανε καλα στην 8η θα εχει σχηματιστει κ θα ακουγεται η καρδουλα. Πως νιωθεις?

stalitsa1980

stalitsa1980
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εχω λιωσει...να τωρα εγραψες αυτο και βουρκωσα.Χθες κλαιγαμε παρεα με τον συζυγο και την πεθερα μου και γελαγαμε ταυτοχρονα σαν τους τρελους! Μου μπηκε και η ιδεα χθες μηπως ειναι εξωμητριο και ειχα αγχωθει,ανυπομονω να περασουν οι μερες να κανω υπερηχο.

Ξερει καμια να μου πει τα σταδια των εξετασεων για να μην ακουγομαι παραλογη στον γιατρο η ανιδεη στους δικους μου? Τα βασικα δηλ.. Επισης εγω εκανα λαστιχα φυσικοθεραπειας για την πλατη τα οποια τα εχω σταματησει πριν την καθυστερηση μηπως και ημουνα,φανταζομαι επειδη τεντωνεσαι δεν κανει με τιποτα ε? η ελλειπτικο?

stalitsa1980

stalitsa1980
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Efharisto poli to Doritaki, to eirinaki, tin Mirantzela, tin emilou, tin myrtenia, tin joannakuba, tin MarialenaK, tin zwoula, tin eirini31 kai tin nomikoula pou mou stathikane.Na eiste kala oles kai an thelisete otidipote na mou peite eite se afto to thema eite se prosopiko minima,an boro na voithiso tha to kano.

PERIMPALOU2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΛΗΞΕ Η ΑΓΩΝΙΑ ΣΑΣ...ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΥΣΓΚΟΝΙΤΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΕΣΙ ΣΤΟ ΠΙΟ ΥΠΡΟΧΟ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΚΛΑΜΠ..ΑΥΤΟ ΤΩΝ ΜΑΜΑΔΩΝ!!!!ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙ ΑΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑΚΑ ΣΟΥ.ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΖΕΙΤΕ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ,ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΝΕΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΦΩΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ!!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stalitsa1980 έγραψε:Efharisto poli to Doritaki, to eirinaki, tin Mirantzela, tin emilou, tin myrtenia, tin joannakuba, tin MarialenaK, tin zwoula, tin eirini31 kai tin nomikoula pou mou stathikane.Na eiste kala oles kai an thelisete otidipote na mou peite eite se afto to thema eite se prosopiko minima,an boro na voithiso tha to kano.

εμεις σε ευχαριστουμε που μαθαινουμε κ κατι ευχαριστο μια στις τοσες χαχα!!!!εννοειται πως κ εσυ οτι χρειαστεις το λες κοπελα μου.να πανε ολα καλα ευχομαι κ να μας λες εξελιξεις ευχαριστες κ τα νεα σου Very Happy Very Happy Very Happy

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stalitsa1980 έγραψε:Εχω λιωσει...να τωρα εγραψες αυτο και βουρκωσα.Χθες κλαιγαμε παρεα με τον συζυγο και την πεθερα μου και γελαγαμε ταυτοχρονα σαν τους τρελους! Μου μπηκε και η ιδεα χθες μηπως ειναι εξωμητριο και ειχα αγχωθει,ανυπομονω να περασουν οι μερες να κανω υπερηχο.

Ξερει καμια να μου πει τα σταδια των εξετασεων για να μην ακουγομαι παραλογη στον γιατρο η ανιδεη στους δικους μου? Τα βασικα δηλ.. Επισης εγω εκανα λαστιχα φυσικοθεραπειας για την πλατη τα οποια τα εχω σταματησει πριν την καθυστερηση μηπως και ημουνα,φανταζομαι επειδη τεντωνεσαι δεν κανει με τιποτα ε? η ελλειπτικο?

Πολυ χαιρομαι για σενα!Που να φτασεις κ στο δικο μου σταδιο που κλωτσαει αρκετα η σκατουλα!Εκει να δεις συγκινηση!Να βαζει ο μπαμπας της το χερι στην κοιλια μου κ να γελανε κ τα αυτια του...Να καθεται να της μιλαει...Ειναι πολυ ωραια φαση κ μπορει ολες στην αρχη να θελουν να τελειωσει γρηγορα (οπως ηθελα κ εγω γιατι 3.5 μηνες δε σταματουσαν οι εμετοι) αλλα μετα παρακαλουν να ηταν κ αλλο!Απολαυσε την καθε στιγμη!Ειναι μοναδικη!!

Οσο για τα σταδια των εξετασεων εξαρταται απο τον καθε γιατρο αλλα κ απο το πως προχωρα η εγκυμοσυνη. Στην αρχη θα σε δει 2-3 φορες ανα 2-3 βδομαδες μεχρι να βεβαιωθει οτι ολα ειναι καλα κ να γινει κ ο υπερυχος για αυχενικη διαφανεια την 12-13η περιπου εβδομαδα. Τα ευρυματα του υπερυχου μαζι με αιματολογικες εξετασεις (ΡΑΡΡ-Α) σου δινουν την πιθανοτητα να εχει το παιδι Νταουν κ αλλες 2
τρισωμιες. Αν κατι φανει εκει πας για αμνυοπαρακεντηση για να σιγουρευτεις (δεν χρειαζεται τις περισσοτερες φορες). Μετα απο αυτο το σταδιο κανεις υπερηχο μια φορα το μηνα περιπου. Α!Θα πρεπει να ξεκινησεις αμεσα φυλλικο οξυ κ αναλογως τις αιματολογικες εξετασεις που θα κανεις (γενικη αιματος, σιδηρο, φερριτινη) μπορει να σου δωσει κ σιδηρο αν χρειαζεται. Κανεις στην αρχη κ καποιες αλλες αιματολογικες που χρειαζονται. Ειναι αρκετες μη σε κουρασω τωρα θα σου τις πει ο γιατρος. Στην 22η-23η εβδομαδα κανεις τον υπερηχο β επιπεδου (συνηθως δεν την κανει ο γιατρος σου, πας σε εξειδικευμενο κεντρο). Γινονται αναλυτικα μετρησεις σε ολα τα μελη του σωματος κ ολα τα οργανα του μωρου για να δουν αν μεγαλωνει σωστα ή αν υπαρχουν ανωμαλιες. Α! Ξεχασα να σου πω οτι καποιοι γιατροι συστηνουν να γινει κ το Ατεστ στη 18η εβδομαδα. Ειναι κατι αντιστοιχο του ΡΑΡΡ-Α (εγω δεν το εκανα). Γυρω στην 26η εβδομαδα κανεις κ καμπυλη σακχαρου (αιματολογικη ειναι-οταν ερθει η ωρα θα μαθεις λεπτομεριες). Κ απο κει κ περα δεν ξερω λεπτομεριες γιατι δεν εχω φτασει σε αυτο το σταδιο...Απο καποια φαση κ μετα (νομιζω 28η εβδομαδα) παρακολουθεις κ την πιεση να μην ανεβει.

Οσο για τα λαστιχα ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ!!! Πρεπει να προσεχεις παρα πολυ τις κινησεις σου, ειδικα το 1ο τριμηνο. Δεν σηκωνεις βαρη, δεν σκιβεις κ δεν κανεις αποτομες κινησεις για κανενα λογο. Δουλειες στο σπιτι να αναλαβει ο καλος σου. Κ ψωνια στο σουπερ μαρκετ κτλ. Εσυ θα κανεις μονο τα πολυ ευκολα. Ο δικος μου μονο να μαγειρευω με αφηνει! Τιποτα αλλο. Βεβαια η αληθεια ειναι οτι ανησυχει πολυ μην παθει κατι το παιδι γιαυτο το κανει! Μη νομιζεις οτι κ πριν ηταν ετσι, αν κ παντα βοηθουσε στις δουλειες του σπιτιου γιατι εγω εργαζομουν ατελειωτες ωρες. Αναλογα με το γιατρο κ την κατασταση σου ισως σε αφησει να περπατας (λιγο κ χαλαρα) ή να κανεις ποδηλατο.

Αυτα για αρχη...Κ οτι αλλο χρειαστεις εδω ειμαστε!Κ στα αιματολογικα αν εχεις αποριες εχω καποιες γνωσεις. Ευχομαι ολα να πανε καλα κ μην σκεφτεσαι εξωμητρια κ παλινδρομες κυησεις κ χαζα. Ο γιατρος ποτε δεν ενθαρρυνει πριν σιγουρευτει αλλα εσυ θα πρεπει να εισαι ηρεμη κ χαρουμενη γιατι η ψυχολογια σου επηρεαζει το ψυχουλακι μεσα σου. Θετικη σκεψη λοιπον κ ολα θα πανε κατ'ευχην!

Φιλια πολλα!

stalitsa1980

stalitsa1980
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Se efharisto doritaki
poli! Aimatologikes ekana edelos prooliptika prin 2 evdomadew pou den ixera oti eime egios kai tou tis edeixa otan piga na mou grapsei horiaki. Itan oles apsoges ektos apo ton sidiro pou itan sta oria alla hamila,oson afora tin apothiki to idio kai mou eipe eime den eime egios na perno ena felicine tin imera ki etsi kano. erotisi...souvlies sto stithos eihe kamia?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις