Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

NantiaN

NantiaN
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
spyros3 έγραψε:οντως βρε κοριτσια,ας μπει μια μαμα κ να μας πει οτι ολα ειναι οκ!!!!
κοριτσια δεν εχω παρατηρησει αυτο το αλμα αναπτυξης που λετε,τι παθαινουν?πεινανε περισσοτερο?

ναντια σευχαριστω κ ναι θελω να περασει κ οτι ειναι θα ταντιμετωπισουμε αλλα να καταφερουμε να βρουμε τι ειναι αυτο κ αν εχει κατι ή οχι...αυτο με τρωει εμενα,τοσα δειγματα κ αποτελεσμα κανενα..
Που θα παει θα ηρεμησεις και εσυ!!!Δε μπορουν να παιζουν ετσι με την αγωνια σου!!! και ενταξει πιστευω να μην ειναι κατι σοβαρο αυτα φαινονται αμμεσως συνηθως!!!
Οντως ολα τα μωρακια σημερα λιγο πολυ κατι εχουν παθει!!!!!
Οντως αυτο το αλμα τι ειναι;;;;

https://facebook.com/nantia.naturally

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερααααααααααααα
τι κανετε?
ζετα για ριξτους ενα ξεχεσμα ελεος πια ταλαιπωρουν ετσι την μικρη και εσενα..χαρα στο κουραγιο σου εγω θα ειχα λυγησει

βεβεκ για δοκιμασε να την τυληξεις την μικρη θα δεις θα χαλαρωσει αμεσως οταν λεω τυλιγμα ενοοω πως τυλιγαν τα μωρα παλια ετσι ακριβως .περιτο να σας πω 2 μερες ετσι την τυλιγω τ βραδυ και κοιμαται 10.30 με 6 το πρωι για δοκιμαστετο

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι κοριτσια θα περασει κ αυτο απλα θα ξανατσιμπηθει η μικρη κ δεν ειναι σιγουρο οτι θα συλεξουν ουρα οταν το κανουν...

αφοτυ ειχε περασει το τριωρο κ ηταν ωρα της να φαει,την εβαλλα κ δεν πολυηθελε κ εβαλα το θηλ να της το δωσω κ εβγαλα 50μλ...το ηπιε κ φυσικα εδωσα κ 70 συμπληρωμα...ωραια πραγματα!!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια, τι γίνεται, μάτι έπιασε την ομάδα μας? Όλο προβλήματα διαβάζω....μακάρι να περάσουν όλα σύντομα...

Εμείς κάθε μέρα πάμε και καλύτερα, δεν τολμώ να το πιστέψω...Χτες ήμασταν σε ένα γάμο, πήγαμε και στο γλέντι μετά, ο καημένος ο μπέμπης ήθελε να κοιμηθεί και δεν μπορούσε από τα κλαρίνα, φυσικά δεν κάτσαμε πολύ κι όταν πήγαμε σπίτι ήταν τόσο ξεθεωμένος που τη νύχτα σηκώθηκε μόνο μια φορά για θηλασμό και μετά ξανά ύπνο...

Σήμερα πήγαμε Θεσσαλονίκη στο λοιμωδών για να κάνω μια εξέταση και με την ευκαιρία πήγαμε και Jumbo, φυσικά κάτι ψιλοπράγματα πήραμε γιατί πού λεφτα...ο μπέμπης όμως κύριος..γυρίσαμε τον έκανα μπανάκι, τον τάισα και τώρα κοιμάται...γενικώς δε γκρινιάζει το μωρό, νομίζω είμαι από τις λίγες της παρέας που δεν έχουμε πρόβλημα...τρώει όσο θέλει, όποτε θέλει, η πιπίλα μας έχει βοηθήσει πολύ στον ύπνο, το φάσκιωμα επίσης είναι πολύ καλή λύση όταν όλα τα άλλα αποτυγχάνουν, επίσης να θυμηθούμε να τσεκάρουμε εκτός απο το φαί και το άλλαγμα αν τα μωρά μας ζεσταίνονται ή κρυώνουν...πόσες φορές ο μπέμπης γκρίνιαζε και δοκίμαζα συνεχώς πράγματα, στήθος, κούνημα, νανούρισμα, και τελικά ήθελε ένα κουβερτάκι πάνω του ή αντίθετα να πάρει λίγο αέρα για να χαλαρώσει και να κοιμηθεί...Σε έκτακτες περιπτώσεις ξεγυμνωθείτε, ξεγυμνώστε και το μωρό,γεμίστε την μπανιέρα ζεστό νερό κι αγκαλιαστείτε, χαλαρώστε μαζί, θηλάστε...Α, παρεπιπτόντως, θήλασα και μέσα στην εκκλησία, στο γάμο που σας έλεγα προηγουμένως...

Φυσικά είμαι πτώμα, από το γάμο χτες και το ταξίδι σήμερα, άλλα και επειδή έχω αυτόν τον κολοβήχα και δεν μπορώ να κοιμηθώ...θα πάω όμως να προσπαθήσω τώρα που κοιμάται το μωρό...

Σας φιλώ και εύχομαι από την καρδιά μου να πάνε όλα καλύτερα. Μου λείψατε!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spyros3 έγραψε:ναι κοριτσια θα περασει κ αυτο απλα θα ξανατσιμπηθει η μικρη κ δεν ειναι σιγουρο οτι θα συλεξουν ουρα οταν το κανουν...

αφοτυ ειχε περασει το τριωρο κ ηταν ωρα της να φαει,την εβαλλα κ δεν πολυηθελε κ εβαλα το θηλ να της το δωσω κ εβγαλα 50μλ...το ηπιε κ φυσικα εδωσα κ 70 συμπληρωμα...ωραια πραγματα!!

ελα μη στεναχωριεσαι!γινονται κι αυτα!εσυ να δινεις στηθος και παλι στηθος και να την κοιταζεις ολο γλυκα!να δεις πως θα γεμισει η δεξαμενη μανι μανι!!!μη σε παιρνει απο κατω!αυριο θα εχουν ολα τελειωσει!και θα εχουμε και τα καθαρα αποτελεσματα που θελουμε!α ρε γμτ να ειναι τοσο μακρυα η κρητη!θα ερχομουν να πιουμε εναν φραπε και θα την καναμε την μπεμπα να κατουρηθει απο τα γελια και τα γαργαλητα!!!! I love you

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kastoria έγραψε:Κοριτσια ελπιζω ολα να πανε καλα με τα μωρακια σας!! Περαστικα να ειναι ολα!!!
Εμεις αρχισαμε να γκρινιαζουμε τη μερα οταν θελουμε να κοιμηθουμε δε ξερω τι τον ενοχλει σκουζει τεντωνεται κοκκινιζει για 5-10 λεπτα μετα κοιμαται αλλα χαλια τα νευρα μου!!!Εντομεταξυ εχει χαλασει κ το προγραμμα του φαγητου δε ξερω ποτε πειναει αυτο το παιδι,τον κανω 150 τρωει τα 50 οποτα τον κανω 120 δεν του φτανει το τι γαλα εχω πεταξει δε λεγεται κ ηταν πολυ βολικος, το βραδυνο του το τρωει ολο γυρω στα 180 και θα κοιμηθει για 11-12 ωρες!!
Σημερα γιναμε 4 μηνων και παμε για εμβολιο, ελπιζω να τον πιασει υπνηλια παλι σαν τις προηγουμενες φορες!!!

Σας στελνω αγωνιστικους χαιρετισμους
(μπεμπα η μπεμπα σου ειναι κουκλιτσα αν θες στην παιρνουμε νυφη χιχιχιχι) [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Σας φιλω ολες

οοοο εχουμε και επισημη προταση ...δεν με χαλαει καθολου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια κ απο εμενα κουκλες!!
αυτο για τα αλματα http://www.mitrikosthilasmos.com/2011/11/blog-post_9583.html

πηγαμε παιδιατρο σημερα-6770 2,5 μηνων παναγιτσα μου γι αυτο η πλατη ποναει- τα νεα αυτο στ λαιμο ειναι συγκαμα με ατοπικη δερματιτιδα πρεπει να κοψω μοσχαρισιο κρεας,αυγα,ψαρι,ξηρους καρπους,οτι εχει σπορακια φραουλες ντοματες κτλ,ολα τα γαλακτοκομικα(ευτυχως δεν τρωω εχω δυσανεξια στ λακτοζη)κ σοκολατα!!!!!

καλα ολα τα αντεχω αλλα χωρις σοκολατα δε ζω γαμωτη μου!!!

ας οψεται το γιαβρι!!

spyros εγω εχω δει τεραστια διαφορα με τ τσαι θηλασμου της weleda πινα καθε μερα μια κανατα για δοκιμασε,οταν μου τελειωσε λιγες μερες που δεν επινα μειωθηκαν τ μλ στ θηλαστρο!!!

κ τα χω παρει με τον αντρα μου θ σας τ πω αργοτερα!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xtypietai k olo klaiei... Sad Sad Sad Sad
https://www.youtube.com/watch?v=blh-mCj9Ncg

ta leme avrio,kalo vrady!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια μ τι κανετε?εγω σηκωθηκα 6,ταισα την μικρη,ξελαφρωσα το στηθος με το θηλαστρο κ σιγα σιγα θα βαζω πραγματα στο αμαξι,θα παω με τον μπαμπα μ κ για καθε ενδεχομενο πηρα κ πραγματα δικα μ κ τηςς μπεμπας...

ευακι καθαρα αποτελεσματα οπως γραφεις κ εσυ θελουμε κ πιστευω να τα χουμε...κ πιο πολυ θελω να πιστευω οτι θα πετυχει αυτη η καλλιεργεια,φανταζεστε?

μπεμπεκακι τι κανει η κορη σ?ηρεμησε?

κοριτσια οποτε μπορεσω θα τα ξαναπουμε.σας ευχαριστω... ΜΑΝΟΥλΕΣ Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #2 - Σελίδα 21 417472 ΜΑΝΟΥλΕΣ Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #2 - Σελίδα 21 417472 ΜΑΝΟΥλΕΣ Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #2 - Σελίδα 21 417472

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!
Ζετακι μου καλα αποτελεσματα ΜΑΝΟΥλΕΣ Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #2 - Σελίδα 21 377361 ΜΑΝΟΥλΕΣ Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #2 - Σελίδα 21 377361 ΜΑΝΟΥλΕΣ Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #2 - Σελίδα 21 377361

η μικρη μου κοιμηθηκε 1.00 με 6.00, ευτυχως!! αλλα μεχρι να κοιμηθει κλαμααααα!!!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια!!!!τι κανετε?καλα αποτελεσματα ζετα!!!!!
να ρωτησω οσες στελνετε τα παιδακια σας νηπια σας ζητησαν να πληρωσετε τιποτα?????? γιατι εμας μας μαζεψαν χθες κ εκτος τη λιστα που βγενει σιγουρα πανω απο 50 ευρω ζητησαν κ αλλα 30.............

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενη μ προφανως τα ζητανε για να αγορασουν πετρελαιο ή κατι που χρειαζονται κ δε δινει το κρατος. δε σας εξηγησαν;

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
για τον συλογο λεει!!!!!τωρα τι θα τακανει ο συλογος αγνωστο!!!!μου κανει εντυπωση γιατι περσυ ορεστιαδα δεν ζητησαν τιποτα!!!!κ απο φιλες μου που μιλησα καμια δεν πληρωσε τιποτα!!!! ασχετο.εφυγε το κουκουδι απο την μυρμηγκια κ μαλλον δεν εγινε καλα ο καυτηριασμος!!!πως θα την ξαναπαω την αναστασια.δεν θελω να ξαναπερασουμε αυτο που εγινε την προηγουμενη φορα

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενη μ μαλλον θελουν να τα βαλουν στην ακρη για τετοιου ειδους εξοδα φανταζομαι που δε δινει το κρατος ή ο δημος, οπως θερμανση,ειδη καθαριοτητας..αλλα κακως που δε σας εξηγησαν,τι θα πει για το συλλογο; πως θα τα αξιοποιησει; για δοκιμαστε κατι απο το φαρμακειο για μυρμηγκια,αυτο με το πινελακι.

ΕΥΑΚΙ!!!!ή οποια κοπελα ξερει!! ειχα διαβασει για καθαρισμο πλυντηριου με σοδα κ λευκο ξυδι αλλα δε θυμαμαι πως γινεται! οποια ξερει ας μ πει!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!πως ειστε???εγω ξεκουραστηκα κοιμηθηκα νωρις!απο τις 10 κοιμηθηκα και στις 4 ξυπνησε η μπεμπα!ενα περιεργο πραμα αυτο το παιδι οτι ωρα και να κοιμηθει κατα τις 4 ξυπναει!θελει μαλον να δει America's next top model που δειχνει εκεινη την ωρα!χαχαχαχα
για το πλυντηριο: βαλε μια κουπα σοδα μαγειρικη σε ολες τις θηκες μαζι,ριξε 1μιση-2 κουπες λευκο ξυδι(θα αφρισει μην τρομαξεις) και μετα εναν βραστηρα νερο(θα ξανααφρισει)!κλεισε και το πλυντηριο,βαλτο 90αρα πλυση αδειο και μολις το ανοιξεις θα καταλαβεις διαφορα!εμενα το δικο μου ανοιγει και απο πανω και παλι φαινεται η διαφορα!κι εγω τωρα θα βαλω τα αθλητικα των παιδιων να πλυθουν και μετα θα το καθαρισω!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:καλημερα!!!πως ειστε???εγω ξεκουραστηκα κοιμηθηκα νωρις!απο τις 10 κοιμηθηκα και στις 4 ξυπνησε η μπεμπα!ενα περιεργο πραμα αυτο το παιδι οτι ωρα και να κοιμηθει κατα τις 4 ξυπναει!θελει μαλον να δει America's next top model που δειχνει εκεινη την ωρα!χαχαχαχα
για το πλυντηριο: βαλε μια κουπα σοδα μαγειρικη σε ολες τις θηκες μαζι,ριξε 1μιση-2 κουπες λευκο ξυδι(θα αφρισει μην τρομαξεις) και μετα εναν βραστηρα νερο(θα ξανααφρισει)!κλεισε και το πλυντηριο,βαλτο 90αρα πλυση αδειο και μολις το ανοιξεις θα καταλαβεις διαφορα!εμενα το δικο μου ανοιγει και απο πανω και παλι φαινεται η διαφορα!κι εγω τωρα θα βαλω τα αθλητικα των παιδιων να πλυθουν και μετα θα το καθαρισω!
αχ Ευακι μου κοριτσακι μου να σαι καλα!!!! μου φυγαν τα ματια απ το πρωι να ψαχνω παλια θεματα να το βρω! ευχαριστω!!! επλεινα κι εγω τα αθλητικα του αντρα μ κ γι αυτο θελω να το καθαρισω!! λες να τη δουμε μοντελακι τη δικη σου;; κι εμενα το ιδιο με διαφορα στην ωρα,ξυπναει 5:30(δεν εχω προσεξει τι εχει αυτη την ωρα..!)

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bebek6 έγραψε:
Ευάκι έγραψε:καλημερα!!!πως ειστε???εγω ξεκουραστηκα κοιμηθηκα νωρις!απο τις 10 κοιμηθηκα και στις 4 ξυπνησε η μπεμπα!ενα περιεργο πραμα αυτο το παιδι οτι ωρα και να κοιμηθει κατα τις 4 ξυπναει!θελει μαλον να δει America's next top model που δειχνει εκεινη την ωρα!χαχαχαχα
για το πλυντηριο: βαλε μια κουπα σοδα μαγειρικη σε ολες τις θηκες μαζι,ριξε 1μιση-2 κουπες λευκο ξυδι(θα αφρισει μην τρομαξεις) και μετα εναν βραστηρα νερο(θα ξανααφρισει)!κλεισε και το πλυντηριο,βαλτο 90αρα πλυση αδειο και μολις το ανοιξεις θα καταλαβεις διαφορα!εμενα το δικο μου ανοιγει και απο πανω και παλι φαινεται η διαφορα!κι εγω τωρα θα βαλω τα αθλητικα των παιδιων να πλυθουν και μετα θα το καθαρισω!
αχ Ευακι μου κοριτσακι μου να σαι καλα!!!! μου φυγαν τα ματια απ το πρωι να ψαχνω παλια θεματα να το βρω! ευχαριστω!!! επλεινα κι εγω τα αθλητικα του αντρα μ κ γι αυτο θελω να το καθαρισω!! λες να τη δουμε μοντελακι τη δικη σου;; κι εμενα το ιδιο με διαφορα στην ωρα,ξυπναει 5:30(δεν εχω προσεξει τι εχει αυτη την ωρα..!)

τι μοντελο καλε κοντοπιθαρη ειναι!!!48 ποντους γεννηθηκε και δεν ειναι πανω απο 56 τωρα!!!ειναι το πιο κοντο παιδι μου!!!χαχαχαχαχα ευτυχως γιατι τον εβλεπα τον αντρα μου να τις κλεισει σε μοναστηρι και τις 2!!!τωρα που το σκεφτηκα γεννηθηκε στις 4παρα5 οποτε μπορει γι'αυτο να ξυπναει εκεινη την ωρα!αχ Παναγια μου τι βραδυα κι αυτη...3 μηνες περασαν σχεδον και την θυμαμαι λεπτο προς λεπτο!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μην το λες! μπορει να σε ξεγελαει κ να κανει ενα μπαμ κ να γινει η πιο ψηλη!οπως και να χει αυτο δειχνει οτι της αρεσει το καλαισθητο, αρα θα γινει σιγουρα κοκετα!!(παντως κι εγω σκεφτομαι τη μερα της γενας!! ΜΑΝΟΥλΕΣ Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #2 - Σελίδα 21 669659 ΜΑΝΟΥλΕΣ Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #2 - Σελίδα 21 669659 ΜΑΝΟΥλΕΣ Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #2 - Σελίδα 21 669659 ΜΑΝΟΥλΕΣ Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #2 - Σελίδα 21 669659 )
τρεχω γιατι γκρινιαζει! ουφ! ποτε θα τα προλαβω ολα;;;

lia30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!!
η μικρή μου σήμερα κοιμήθηκε 11 παρα με 7.30!!! Βέβαια κατά τη διάρκεια της μέρας ήταν πολλή ανήσυχη και έτρωγε σε πιο τακτά χρονικά διαστήματα από ότι συνήθιζε.. Τσακάρισα τις εβδομάδες με τα άλματα, είμαστε στην 8η, οπότε ίσως να είναι κάτι τέτοιο.
Elbono, 6770 το παιδάκι σου? μιας γνωστής μου στον 6ο είναι 6 και κάτι!! Το γαλατάκι σου κάνει θαύματα! Πόσο γεννήθηκε?
Έχω την εντύπωση πως η δικιά μου είναι η πιο μικρή από όλα τα μωράκια! Γεννήθηκε 28 Ιουλίου. Σήμερα θα πάμε παιδίατρο, σε καινούρια, αφού είμαστε σε καινούριο μέρος, τρίτη παιδίατρος που βλέπει το παιδί, εκτός νοσοκομείου. Την πρώτη την άλλαξα γιατί έβλεπα ότι δεν ήταν υποστηρηκτική στο θηλασμό, η δεύτερη ήταν πολύ καλή και μου κακοφαίνεται που θα πάμε αλλού τώρα.. Τα χριστούγεννα πάλι στη δικιά μας που θα πάω στο πατρικό μου.
Μπεμπέκ νομίζω ότι πιο κοντά με το δικό σου το κοριτσάκι είναι η δικιά μου. Εσένα τι βάρος είχε την τελευταία φορά? Γιατί με αυτά που διαβάζω έχω αρχισει να ανησυχώ λίγο!! Είναι λεπτούλα η δικιά μου, αλλά αρκετά ψιλή. θα σας πω το βραδάκι τι μας είπε η παιδίατρος.
Σπύρος, εύχομαι να πάνε όλα καλά και να τελειώσει εδώ η περιπέτειά σας.
Ευάκι, μάνα με 3 παιδιά, τα παίζεις τα θέματα νοικοκυριού στα δάκτυλα! Αυτό με το πλυντήριο δεν το ήξερα, αλλά μου έδωσες πολύ καλή ιδέα και θα το κάνω και γω!!
Μαρκέλλα στο έχω ξαναπεί, σε θαυμάζω σε θέματα θηλασμού, κάθε φορά με εκπλήσεις! Στην εκκλησία θηλάσατε? Τέλειο!! Μπράβο! Είναι τέλειο που δεν στερείσαι καθόλου της κοινωνικής σου ζωής.. Προφανώς βοηθάει και το παιδάκι σου.. Γιατί εμένα από το απόγευμα και μετά είναι ανήσυχη.. Και να θήλαζα όπου και αν βρισκόμουν, δεν θα ευχαριστιόμουν την έξοδο, γιατί θα έπρεπε να προσπαθώ να ηρεμήσω το μωρό μου. Μόνο στο καρότσι ηρεμεί. Κάθε απόγευμα αφού την ταίσω την πάμε βολτίτσα με το καρότσι και είναι η καλύτερή της! Από μέρα σε μέρα περιμένω και το ριγκ-σλιγκ, και ανυπομονώ να το δοκιμάσω!
Αυτά, σας κούρασα!
Φιλάκια

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειχες ευκολη γεννα?
κι εμενα μολις ξυπνησε!και καναμε αγκαλιτσες και γελακια!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λια μου κοντα ειμαστε, 22 Ιουλιου. εσυ θηλαζεις αποκλειστικα ομως απ οτι θυμαμαι, εγω δινω συμπληρωμα δυστυχως. την Παρασκευη που πηγαμε παιδιατρο ηταν 4850γρ και 56εκ, εσενα ποσο ειναι;
πες μας μετα πως σου φανηκε η παιδιατρος κ τι σας ειπε.

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευακι μου,ναι, μπορω να πω οτι ηταν ευκολη η γεννα μου σε σχεση με οτι ακουω.. η μικρη ηταν ψηλα κ ειχα στενο τραχηλο, επισης εκανα επισκληρηδιο μετα απο 7μιση ωρες κ η δραση της οποιας σε λιγοτερο απο μια ωρα εφυγε κ ξαναεκανα αλλα με υπομονη και δυνατο σπρωξιμο βγηκε αυτο το γλυκο μωρακι(και δυο μεγαλες αιμορροιδες!!!)!!!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα μας Ζετα κουραγιο και υπομονη ενημερωσε μας οταν μπορεσεις. τι εγινε με ολα τα μπεμπε και σφιγγονται καλε? εμεις χθες ειχαμε μια ησυχη μερα κοιμοταν και απο μονος του ουτε σηκωνοταν συνεχεια πολλυ γελιο και παιχνιδια πρωτη φορα το βραδυ κοιμηθηκε ενω επινε το γαλα του 9 παρα και ξυπνησαμε 6 ετοιμαστηκαμε για γιατρο. τα γνωστα των νοσοκομειων εξεταστηκαμε και πηραμε το ΟΚ για εμβολιο
Του εκαναν δυο ενα στο ενα ποδαρακι και ενα στο αλλο δεν εκλαψε πολυ ευτυχως ηρθαμε ταιστηκαμε και νανι
Ειμαστε 5550 και 59 ποντους μεγαλωσαμε και εμεις επομενο εμβολιο σε 2 βδομαδες

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera manoules xthes o mpempis mou ekane to proto tou emvolio eimaste 60cm kai 6 kila mono me galataki diko mou mou eipe na mi doso simpliroma giati trefete poli kala, an kai troei kathe 2 ores den peirazei xalali.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalimera Agapoulles m ti kanete kairo exw na mpw na ta poume...

Emeis eimaste kala...
H mikri poli fronimi den mas paideuei katholou...
Den thylazw Sad pinnei kseno galataki 150ml...
Den ksupnaei to vradu,,,fenetai exei parei ap tin adelfi tis...
K auti tin eudomada tha kanoume emvolio...

Exoume polla na kanoume oli mera kathe mera giayto den mpenw...
Pernoume ton gio mas podosfairo 4 fores tin eudomada...
Tin kori mas mpaletto 2 fores tin eudomada,,,NAIIIII tin ksekinisame mpaletto FETOS...Poli xarikame...
Douleies t spitiou fagito, kamia krema ktl...
Oli mera trexw koritsia
AAA m erxwntai k oi k ksenoi akomi na doun tin mikri...
K paei legontas...

Mwlis evgala ta loukanikakia k tis fetto pittes ap ton fourno kopiaste...

Esus pws eiste kales m???
Ta mikroullika mas p megalwnoun???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις