Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
107 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 107 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1pirazei na tin dirw ???  Empty pirazei na tin dirw ??? Πεμ Σεπ 06, 2012 6:06 am

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalispera...
otan kaname tin baftisi tou mikrou mas kaname ena mpoufe sto spiti kai mazeutike kosmos egw apo tin meria mou kalesa arketo kwsmo tespa gia na min ta polu lew h pe8eramou fer8ike aparadekta prwton eti wpos htan ladomeno to paidi h kuria to pire apo ta xeria mou kai xoris na tn katalauei kanis efige me to mwro me ta podia na paei sto spiti mas kala min sas pw ti egine otan tin epiasa, ston kosmo ferotan para polu asxima ironeuotan arpaze to paidi mesa apo ta xeria tou mpampa mou..
twra stis 15/09 8a kanoume ta prwta gene8lia tou mwrou kai o antras mou zitise me polu omorfo tropo tin pe8era mou na fer8ei kosmia auti tin fora auti neuriase kai arxise na fonazei kai elege < den katalaua kai ti eimai egw p@@@@na eimai? kai oi mauroi einai poio simantikoi apo tin mana sou??>diladi eleos...o antras mou trela8ike siko8ike kai efige...
gia peste tin skwtoneis h den tin skwtoneis den mporw na katalauw ti tis exw kanei mipos tin pirazei pou o gios tis pantreftike mia ( mauri ) wpos anefere kai h idia? ti na pw den kserw an kanei kati sta gene8lia pali 8a tin plakosw den 8aanteksw ...
ti exete na pite gia ola auta esis ti 8a kanate stin 8esi mou??

2pirazei na tin dirw ???  Empty Απ: pirazei na tin dirw ??? Πεμ Σεπ 06, 2012 6:25 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ???
1)ΘΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΓΚΥΚΛΟΠΑΙΔΙΑ Κ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΤΙΣ ΦΥΛΕΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ...ΕΙΣΑΙ ΛΑΤΙΝΑ Κ ΟΧΙ ΜΑΥΡΗ..TRAGIC ΔΗΛΑΔΗ...

2) ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΛΟΥΣΑ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ....ΚΑ ΤΕΛΟΣ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

3pirazei na tin dirw ???  Empty Απ: pirazei na tin dirw ??? Πεμ Σεπ 06, 2012 6:27 am

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eirinaki έγραψε:ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ???
1)ΘΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΓΚΥΚΛΟΠΑΙΔΙΑ Κ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΤΙΣ ΦΥΛΕΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ...ΕΙΣΑΙ ΛΑΤΙΝΑ Κ ΟΧΙ ΜΑΥΡΗ..TRAGIC ΔΗΛΑΔΗ...

2) ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΛΟΥΣΑ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ....ΚΑ ΤΕΛΟΣ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


o natras mou tin kalese ee leei giagia einai kai auti ok en meri exei dikio einai giagia alla fersou san an8rwpos re gamoto eleos poia

4pirazei na tin dirw ???  Empty Απ: pirazei na tin dirw ??? Πεμ Σεπ 06, 2012 6:33 am

lila77


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκι μου κι εγώ δε θα την καλούσα, αλλά αφού θα έρθει το καλύτερο θα είναι απλά να την αγνοήσεις..
Μη της δίνεις καθόλου σημασία σα να μην υπάρχει. Ειδοποίησε και τους φίλους σου να κάνουν το ίδιο. Κι αυτό δε θα το κάνεις επειδή είσαι κακιά, αλλά για να πάρει το μάθημά της και να καταλάβει ότι κάτι δεν κάνει σωστά.

Κοίτα να χαρείς τη γιορτούλα του παιδιού σου και μη στεναχωριέσαι για καμία πεθερά.

5pirazei na tin dirw ???  Empty Απ: pirazei na tin dirw ??? Πεμ Σεπ 06, 2012 6:35 am

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lila77 έγραψε:Κοριτσάκι μου κι εγώ δε θα την καλούσα, αλλά αφού θα έρθει το καλύτερο θα είναι απλά να την αγνοήσεις..
Μη της δίνεις καθόλου σημασία σα να μην υπάρχει. Ειδοποίησε και τους φίλους σου να κάνουν το ίδιο. Κι αυτό δε θα το κάνεις επειδή είσαι κακιά, αλλά για να πάρει το μάθημά της και να καταλάβει ότι κάτι δεν κάνει σωστά.

Κοίτα να χαρείς τη γιορτούλα του παιδιού σου και μη στεναχωριέσαι για καμία πεθερά.

auto prospa8w na kanw alla gia poso den 8a tis dinw simasia ferete para polu asxima...

6pirazei na tin dirw ???  Empty Απ: pirazei na tin dirw ??? Πεμ Σεπ 06, 2012 6:36 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΓΙΑ Κ ΘΕΛΕΙ Κ ΑΥΤΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΟΥΣΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΩΝ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ ΤΟΥ ΕΓΓΟΝΟΥ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΦΕΡΣΟΥ Κ ΑΝΑΛΟΓΑ ΕΤΣΙ....ΜΗΝ ΠΕΡΝΑΣ ΤΑ ΟΡΙΑ...ΕΛΕΟΣ...

7pirazei na tin dirw ???  Empty Απ: pirazei na tin dirw ??? Πεμ Σεπ 06, 2012 6:37 am

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eirinaki έγραψε:ΝΑΙ ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΓΙΑ Κ ΘΕΛΕΙ Κ ΑΥΤΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΟΥΣΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΩΝ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ ΤΟΥ ΕΓΓΟΝΟΥ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΦΕΡΣΟΥ Κ ΑΝΑΛΟΓΑ ΕΤΣΙ....ΜΗΝ ΠΕΡΝΑΣ ΤΑ ΟΡΙΑ...ΕΛΕΟΣ...


nai exete dikio ti na pw

8pirazei na tin dirw ???  Empty Απ: pirazei na tin dirw ??? Πεμ Σεπ 06, 2012 7:45 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω θα πατουσα ποδι στον αντρα μου κουκλιτσα μου κ αν ερχοταν αυτη θα εφευγα εγω με το παιδι.ακους εκει μαυρη ε και?????? ελα χριστε κ παναγια.τι αλλο θα ακουσω?? εχω κ μαυρο θειο κ μαυρα ξαδερφια κ το παιρνω ολιγον προσωπικα μην πω καμια βαρια

9pirazei na tin dirw ???  Empty Απ: pirazei na tin dirw ??? Πεμ Σεπ 06, 2012 8:01 am

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και τι μαύρη κιόλας πες της ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΣΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ε μάλλον η γιαγιά έχει πρόβλημα κοπέλα μου με το χρώμα σου..Αστην...Απλά αστην...Εγώ τέτοιυς ανθρώπους τους λυπάμαι..

10pirazei na tin dirw ???  Empty Απ: pirazei na tin dirw ??? Πεμ Σεπ 06, 2012 8:04 am

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
auti exei genikos problima me tous an8rwpou eite einai mauroi eite einai aspri mono na ksera te me ti atoma kanei parea 8a katalauenate

11pirazei na tin dirw ???  Empty Απ: pirazei na tin dirw ??? Πεμ Σεπ 06, 2012 8:05 am

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μα δεν γίνεται άνθρωπος που κρίνει άλλον άνθρωπο λόγω χρώματος να είναι καλός. ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!

12pirazei na tin dirw ???  Empty Απ: pirazei na tin dirw ??? Πεμ Σεπ 06, 2012 8:06 am

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
em den ginete

13pirazei na tin dirw ???  Empty Απ: pirazei na tin dirw ??? Πεμ Σεπ 06, 2012 11:44 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλη μου τι να σου πω επεσες στην περίπτωση. Βέβαια πολυ σωστα ο μπαμπάς σου είπε ότι πρέπει να είναι παρούσα αλλά εγώ τσατίστηκα με τον χαρακτηρισμό του χρώματος. δεν έχει σημασία το χρώμα του καθενός. δηλ ανθρωποι δεν είναι όλοι? για όλους δεν βγαίνει ο ήλιος? μαλλον ο άντρας σου πρεπει να παρει θεση και να την βάλει στη θεσουλα της

14pirazei na tin dirw ???  Empty Απ: pirazei na tin dirw ??? Πεμ Σεπ 06, 2012 2:26 pm

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑΙ ΜΩΡΗ ΚΑΡΙΑ ΠΕΣ ΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΜΑΎΡΗ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΆΡΩ.ΕΣΎ ΌΤΑΝ ΚΆΘΕΣΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΊΑ ΚΑΙ ΞΕΡΟΨΗΝΕΣΑΙ ΚΆΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΉΛΙΟ ΝΑ ΜΑΥΡΙΣΕΙΣ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ??ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΉ ΓΥΡΝΆ ΚΑΙ ΠΕΣΤΗΣ ΚΑΙ ΣΥ ΟΤΙ ΟΠΩΣ ΣΕ ΒΛΈΠΕΙ ΑΥΤΉ ΜΑΎΡΗ ΚΑΙ ΔΕ ΣΕ ΓΟΥΣΤΆΡΕΙ,ΕΤΣΙ ΤΗ ΣΙΧΑΙΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΣΥ ΓΙΑΤΊ ΕΙΝΑΙ ΆΣΠΡΗ!!ΆΝΤΕ ΠΙΑ.ΛΟΙΠΌΝ ΔΕΝ ΠΡΌΣΕΞΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΓΩΓΉ ΣΟΥ ΚΟΠΈΛΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΝ ΉΜΟΥΝΑ ΣΤΗ ΘΈΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΈΚΑΝΑ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΎ ΜΟΥ ΜΕ ΘΈΜΑ ΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ!!!! Twisted Evil Twisted EvilΕΚΕΊ ΝΑ ΠΗΞΕΙ ΣΤΟΥΣ "ΜΑΥΡΟΥΣ" afro .ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΈΒΑΖΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΡΆΣΤΙΟ ΚΑΖΆΝΙ ΜΕ ΦΩΤΙΆ ΜΈΣ ΣΤΗ ΜΈΣΗ,ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΩΝΑ ΜΈΣΑ!!! ΌΧΙ ΜΑΎΡΗ ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΞΑΝΑΛΕΓΕ,ΦΟΥΜΟ ΘΑ ΈΒΑΖΕ ΣΤΑ ΜΟΎΤΡΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΜΟΙΑΣΕΙ.Μ Α Γ Κ Ι Α. Σ Ο Υ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΗ ΧΟΛΟΣΚΑΣ.

15pirazei na tin dirw ???  Empty Απ: pirazei na tin dirw ??? Πεμ Σεπ 06, 2012 2:38 pm

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω στην θεση σου θα της ελεγα:ΕΓΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΥΡΗ ΣΤΟ ΔΕΡΜΑ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΜΑΥΡΗ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ!!!

16pirazei na tin dirw ???  Empty Απ: pirazei na tin dirw ??? Πεμ Σεπ 06, 2012 9:00 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα για την πεθερα δεν θα πω τιποτα...η γυναικα ειναι απο αλλο παραμυθι!
ο αντρας σου ομως τι ειπε για ολο αυτο?
ναι αυτη ειναι γιαγια του παιδιου, αλλα εσυ εισαι ΜΑΝΑ.σορυ,αλλα εγω θα εβαζα ορο. ή η γιαγια στο παρτυ ή εγω. ποσο να την αγνοησεις και να διεξεις επιπεδο?! ελεος πια με τις ηλιθιες.....

17pirazei na tin dirw ???  Empty Απ: pirazei na tin dirw ??? Πεμ Σεπ 06, 2012 9:35 pm

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera koukles ! o antras mou tin ekrakse gia ta kala. tis eipe oti den exei mialo ka8lou kai h pe8era mou tou eipe oti den 8a er8ei sto parti kai o antrs mou tis apantise ...h ali8eia einai oti to parti 8a exei 8ema latiniki ameriki mias kai oi perissoteroi einai apo tin patrida mou Agio dominiko ...

18pirazei na tin dirw ???  Empty Απ: pirazei na tin dirw ??? Πεμ Σεπ 06, 2012 10:18 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε κοπελια ψιτ σε σενα μιλαω καλη μου...ναι σε εσενα την ομορφη! αστην να λεει.....
ποτε θα μας φιλοξενησεις στην πατριδα σου????χιχιχιχι Very Happy

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

19pirazei na tin dirw ???  Empty Απ: pirazei na tin dirw ??? Πεμ Σεπ 06, 2012 10:26 pm

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
opote 8elete oi an8rwpoi eki einai polu filokseni kai h portes tou spitiou mou einai panta anixtes gia kalous an8rwpous wpos esis koritsia Very Happy

20pirazei na tin dirw ???  Empty Απ: pirazei na tin dirw ??? Πεμ Σεπ 06, 2012 10:54 pm

ak.fassa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλή μου, επειδή τέτοιοι άνθρωποι είναι ξεροκέφαλοι και ανάξιοι κουβέντας, μην ασχοληθείς μαζί της. Κάνε το πάρτυ του μωρού σου, πέρνα καλά και γράψ'την κανονικά και με το νόμο!!! Αν έρθει, μην την αφήσεις να ακουμπήσει το παιδί σου, μην της απευθύνετε τον λόγο και γενικά κάντε σαν να μην είναι εκεί. Δεν ξέρω γιατί, αλλά πιστεύω πως θα έρθει για να σας κάνει χαλάστρα στο πάρτυ του μωρού.
Sorry για την απάντησή μου αλλά Με κάτι τέτοιες κατινιές θυμώνω πολύ!!! Το ότι είναι γιαγιά του παιδιού δεν σημαίνει ότι θα κάνει και ότι γουστάρει και δεν θα υποστεί τις συνέπειες!!!

21pirazei na tin dirw ???  Empty Απ: pirazei na tin dirw ??? Πεμ Σεπ 06, 2012 11:03 pm

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ax kai egw etsi pisteuw oti 8a er8ei h malako oxi den skopeuw na xalasw ta gene8lia tou giou mou gia xaritis me tipota egw ipa ston antra gia mena auti h gunaika exei pe8anei den aiparxei etsi apla

22pirazei na tin dirw ???  Empty Απ: pirazei na tin dirw ??? Πεμ Σεπ 06, 2012 11:17 pm

ak.fassa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Asabache έγραψε:ax kai egw etsi pisteuw oti 8a er8ei h malako oxi den skopeuw na xalasw ta gene8lia tou giou mou gia xaritis me tipota egw ipa ston antra gia mena auti h gunaika exei pe8anei den aiparxei etsi apla

Έτσι πρέπει, απλά να αδιαφορείς και να δείχνεις ανωτερότητα. Κοίτα να περάσεις εσύ καλά με την παρέα σου και αυτήν άστην να βράσει στο ζουμί της.
Άκου που θα σε πει μαύρη η @@@@@!!!! Ντροπή της, μόνο αυτό έχω να πω...

23pirazei na tin dirw ???  Empty Απ: pirazei na tin dirw ??? Πεμ Σεπ 06, 2012 11:19 pm

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
opws leei kai o pe8eros mou auti den exei tropi oute osio

24pirazei na tin dirw ???  Empty Απ: pirazei na tin dirw ??? Πεμ Σεπ 06, 2012 11:50 pm

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοπελα μου! συμφωνω με οτι έχουν πει τα κοριτσια.
κοιτα εσυ να περάσεις καλά στα γενεθλια με τους φιλους και τους συγγενείς σου και αγνόησε την να κανεις σαν να μην υπαρχει! κι αν σου μιλήσει η σε ρωτήσει για κατι πες της: "εγω μαυρη δεν καταλαβαινει" και καθε φορα το ιδιο να κάνεις μην της μιλας κατολου.
μην στεναχωριεσαι δεν το αξίζει αυτή η γυναίκα. Ντροπή της!

25pirazei na tin dirw ???  Empty Απ: pirazei na tin dirw ??? Πεμ Σεπ 06, 2012 11:52 pm

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eirini31 έγραψε:καλημερα κοπελα μου! συμφωνω με οτι έχουν πει τα κοριτσια.
κοιτα εσυ να περάσεις καλά στα γενεθλια με τους φιλους και τους συγγενείς σου και αγνόησε την να κανεις σαν να μην υπαρχει! κι αν σου μιλήσει η σε ρωτήσει για κατι πες της: "εγω μαυρη δεν καταλαβαινει" και καθε φορα το ιδιο να κάνεις μην της μιλας κατολου.
μην στεναχωριεσαι δεν το αξίζει αυτή η γυναίκα. Ντροπή της!


xaxaxaxa kai h mitera mou to idio mou eipe na tis pw

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις