Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
608 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 608 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Τι να κανω? Empty Τι να κανω? Κυρ Σεπ 09, 2012 10:22 pm

Ελενη+Λυδια

Ελενη+Λυδια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα σε ολες.. εχω ενα προβλημα και με αποσχολει πολυ λοιπον ο αντρας μου βλεπει πορνο συνεχεια οταν φευγω για δουλεια μπαινει και βλεπει εμενα με ενοχλει πολυ!! του το εχω πει αλλα παλι τα ιδια τι να κανω? πειτε μια γνωμη εσεις τι θα κανατε στη θεση μου?παντως η σεξουαλικη μας ζωη ειναι πολυ καλη..

2Τι να κανω? Empty Απ: Τι να κανω? Κυρ Σεπ 09, 2012 10:32 pm

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera kai o dikos mou eblepe mexri pou to anakalipsa kai polu apla tou milisa kai to stamatise den kserw ti alo mporeis na kaneis

3Τι να κανω? Empty Απ: Τι να κανω? Δευ Σεπ 10, 2012 12:15 am

fonitsa


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
απο τη στιγμη που η σεξουαλικη σας ζωη ειναι πολυ καλη απ οτι λες, που ακριβως ενοχλει?

4Τι να κανω? Empty Απ: Τι να κανω? Δευ Σεπ 10, 2012 12:20 am

Evita1988

Evita1988
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα...
Βρε κοριτσια μου δεν ειναι κατι κακό...
αλλα αν σε ενοχλει τοσο μιλησε του αν κ δεν πιστευω οτι υπαρχει αντρας που να μην βλεπει η να μην εχει δει ειτε εχει σχεση ειτε οχι !!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Evita1988 στις Δευ Σεπ 10, 2012 12:35 am, 1 φορά

5Τι να κανω? Empty Απ: Τι να κανω? Δευ Σεπ 10, 2012 12:21 am

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και ο δικός μου έχει τύχει να το κάνει,όταν λείπω φυσικά και το ανακάλυψα ψάχνοντας το ιστορικό του υπολογιστή χε χε!! Φυσικά του το είπα και το έπαιζε τρελίτσα, αλλά πλέον δε το κάνει. Στο σεξουαλικό δεν έχουμε πρόβλημα, αλλά πιστεύω λίγο πολύ όλοι οι άντρες το κάνουν,όπως πιστεύω αντίστοιχα αρέσει και στις γυναίκες,ασχέτως ότι μπορεί να μη το παραδέχονται!!

6Τι να κανω? Empty Απ: Τι να κανω? Δευ Σεπ 10, 2012 12:34 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοπελα μου καλημερα κι απο μενα..κι εμενα το εχει κανει κρυφα και μετα το επαιζε τρελιτσα οπως ειπε και η κοπελα παραπανω...νομιζω οτι ολοι το κανουν ή σχεδον ολοι...εμενα με πειραξε αρχικα,μιλησαμε γι΄αυτο και αφου δεν διαπιστωσα κατι αρνητικο στις απαντησεις του το εριξα κι εγω στην πλακα...δεν εχω διαπιστωσει ξανα οτι συνεχιζει να βλεπει αλλα και να το κανει...σιγα και τι εγινε? καλυτερα να ξεσπαει εκει παρα αλλου...τωρα βεβαια αν εσενα σε ενοχλει τοσο πολυ,μιλησε του και προσπαθησε να καταλαβεις γιατι τον ευχαριστει κατι τετοιο...οσο για την σεξουαλικη σας ζωη,αν και δεν σημαινει οτι οσοι βλεπουν πορνο δεν τα πανε καλα σεξουαλικα με την συντροφο τους,εχει κι εκεινος την ιδια αποψη με σενα οτι ολα ειναι καλα? μιληστε και μην τρελαινεσαι...

7Τι να κανω? Empty Απ: Τι να κανω? Δευ Σεπ 10, 2012 2:10 am

fonitsa


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ναι βρε, προσπαθησε απλα να το κουβεντιασετε χωρις να του δημιουργεις την εντυπωση οτι χρειαζεται να απολογηθει, γιατι σε αυτη την περιπτωση ουτε εσυ θα καταλαβεις ποτε τους πραγματικους λογους ουτε κι αυτος θα νιωθει ανετα να μοιραζεται πραγματα μαζι σου. μια χαλαρη κουβεντουλα με μπολικο χιουμορ θα σου λυσει τις αποριες.

8Τι να κανω? Empty Απ: Τι να κανω? Δευ Σεπ 10, 2012 2:17 am

fonitsa


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και να συμπληρωσω...σχετικα με το οτι "το εχει κανει κρυφα" που αναφερετε, εννοειται οτι παιζει ρολο το πως μεγαλωσε ο καθε αντρας, αλλα στην πλειοψηφια τους θεωρουν το πορνο και την αυτοικανοποιηση ως κατι "κακο" και δε νομιζω να το εκαναν και φανερα. Very Happy
παντως πραγματικα δεν ειναι κατι τραγικο. γνωριζω ατομο, στα 47 του με εναν υπεροχο γαμο και 4 παιδια (απο "ατυχηματακι" το εμαθα κατα λαθος...πολυ γελιο...) που βλεπει πορνο και το απολαμβανει. ενιοτε και μαζι με τη συζυγο.
μια χαλαρη και ομορφη κουβεντουλα εκτος απο αποριες που θα λυσει, μπορει να δωσει και μια...διαφορετικη προοπτικη στη σχεση του ζευγαριου και που ξερετε?ισως και να σας αρεσει εν τελει... Shocked Very Happy

9Τι να κανω? Empty Απ: Τι να κανω? Δευ Σεπ 10, 2012 2:18 am

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω παλι που τον παρακαλαω να δουμε καμια μαζι για να κανουμε τρελες τρελιτσες και δεν θελει τι να πω??????? Τι να κανω? 215994 Τι να κανω? 215994 Τι να κανω? 215994
Σοβαρα μιλαω παντως...Δεν θελει με τιποτα..Βεβαια οταν εχει διαθεσιμα megabyte στο κινητο μου λεει απο μονος του οτι καμια φορα στο διαλειμμα βλεπουν τα παιδια απ την δουλεια αλλα αυτος δεν πολυασχολειται..Τον πιστευω γιατι ειναι πολυ ντροπαλος σε υτα τα θεματα αλλα και να εβλεπε δεν πειραζει...παιρνει ιδεες!!! Τι να κανω? 328109 Τι να κανω? 328109 Τι να κανω? 328109
Παντως αφου τα πατε καλα δεν θεωρω πως ειναι κατι σοβαρο...Οι αντρες λειτουργουν πολυ οπτικα

10Τι να κανω? Empty Απ: Τι να κανω? Δευ Σεπ 10, 2012 2:46 am

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εμενα βλεπει ο καλος μου, οχι συχνα, αλλα φανερα, δεν το κρυβει. Παντως εγω μια φορα εκανα την προσπαθεια να του προτεινω να δουμε μαζι, δεν μπορεσα κοριτσια, κομπλαριστηκα με τα αεροπλανικα που κανανε.Ειπαμε ευλυγισια, οχι κι ετσι ρε παιδι μου... Το καλο ειναι οτι οταν βλεπει τετοιες ταινιες ειναι πολυ ορεξατος, και καταλαβεβετε.... Και τωρα στην εγκυμοσυνη που εγω δεν μπορω να κανω σεξ λογω προβληματων με τον πλακουντα, αφηνω τις κοπελιτσες στις πορνοταινιες να αναλαβουν ενα μερος της διασκεδασης του φιλου μου. Και τα υπολοιπα, μονος του.... χιχιχιχιχι Very Happy Very Happy Very Happy

11Τι να κανω? Empty Απ: Τι να κανω? Δευ Σεπ 10, 2012 3:05 am

????????


Επισκέπτης
χαχαχα Laughing Πιστεύω πως όλοι βλέπουν, μερικοί κρυφά μερικοί φανερά (όπως ο δικός μου), πάντως ΟΛΟΙ. Δεν είναι κακό... ουυυυυυ μετά να δείς ακροβατικά στο κρεβάτι, στο πάτωμα, στον πολυέλαιο, στο πλυντήριο (στο στύψιμο) Wink Απόλαυσέ το Wink

12Τι να κανω? Empty Απ: Τι να κανω? Δευ Σεπ 10, 2012 4:36 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΠΩΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΒΛΕΠΟΥΝΕ Κ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ..Κ ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ...ΑΛΛΑ Κ ΜΑΖΙ...ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΣΑΝ ΑΛΑΤΟΠΙΠΕΡΟ ΣΤΗΝ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΖΩΗ..ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΣΥΖΗΤΗΣΤΕ ΤΟ Η ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΘΙΣΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΜΑΖΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

13Τι να κανω? Empty Απ: Τι να κανω? Δευ Σεπ 10, 2012 4:43 am

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλυτερα να τις βλεπει εκει και να 'ξεσπαει' παρα live, άσε που μαθαινουν και τις καινουργιες τασεις της μοδας...χαχαχα
χαλαρωστε και απολαυστε το σεξ με τον καλο σας.
κυρια στο σαλονι, πο@τανα στο κρεβατι λεει η σοφη γιαγια μου..

14Τι να κανω? Empty Απ: Τι να κανω? Δευ Σεπ 10, 2012 5:22 am

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενη+Λυδια έγραψε:Καλημερα σε ολες.. εχω ενα προβλημα και με αποσχολει πολυ λοιπον ο αντρας μου βλεπει πορνο συνεχεια οταν φευγω για δουλεια μπαινει και βλεπει εμενα με ενοχλει πολυ!! του το εχω πει αλλα παλι τα ιδια τι να κανω? πειτε μια γνωμη εσεις τι θα κανατε στη θεση μου?παντως η σεξουαλικη μας ζωη ειναι πολυ καλη..


παντου-υπαρχει-νομος-τσα-ματια-οχι-ομως-ελεγε-μια-σεξολογος!!!δεν-υπαρχει-αντρας-που-να-μην-το-κανει-αυτο!!!!

15Τι να κανω? Empty Απ: Τι να κανω? Δευ Σεπ 10, 2012 5:36 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμακα μου έγραψε:καλυτερα να τις βλεπει εκει και να 'ξεσπαει' παρα live, άσε που μαθαινουν και τις καινουργιες τασεις της μοδας...χαχαχα
χαλαρωστε και απολαυστε το σεξ με τον καλο σας.
κυρια στο σαλονι, πο@τανα στο κρεβατι λεει η σοφη γιαγια μου..

ΧΑΧΑΧΑΑ ΦΟΒΕΡΗ ΛΕΜΕ ΦΟΒΕΡΗ ΧΑΑΧΑΧΑ Respect Respect Respect Respect

16Τι να κανω? Empty Απ: Τι να κανω? Δευ Σεπ 10, 2012 5:52 am

αννα-μαμα


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΝΤΑΞΕΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΟΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ.ΑΜΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΛΕΙΠΩ Ε ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΝΤΑΕΙ ΑΗΔΙΑ ΣΟΡΥ ΚΙΟΛΑΣ.ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΥΧΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΣΕΞΟΛΟΓΟΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΥΓΙΗΣ ΣΧΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΥΤΟ ΟΛΟ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΟΝ ΑΥΝΑΝΙΣΜΟ.ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΣΚΗΤΗ....ΤΕΣΠΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΑΛΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΟΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ(ΕΥΤΥΧΩΣ)ΑΛΛΑ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΖΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΤΕΡΑΣ Ε ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΒΟΝΤΑΙ...

17Τι να κανω? Empty Απ: Τι να κανω? Δευ Σεπ 10, 2012 5:54 am

αννα-μαμα


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΙΔΙΑΣΤΙΚΟ ΟΛΟ...ΔΗΛΑΔΗ ΣΑΝ 17ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙ Η ΜΑΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ.ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΖΩΗ...

18Τι να κανω? Empty Απ: Τι να κανω? Δευ Σεπ 10, 2012 6:04 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ...ΕΝΝΟΩ ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ..Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ Κ ΦΑΝΕΡΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ..ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΙΑΣΕΙ ΝΑ ΑΥΝΑΝΙΖΕΤΕ..ΠΟΤΕ...ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ Κ ΜΑΖΙ...ΑΛΛΑ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΟΧΙ ΠΟΤΕ....ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΕΤΕ Κ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ...ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ...ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ Κ ΕΓΩ..

19Τι να κανω? Empty Απ: Τι να κανω? Δευ Σεπ 10, 2012 6:29 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αννα-μαμα έγραψε:ΕΝΤΑΞΕΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΟΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ.ΑΜΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΛΕΙΠΩ Ε ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΝΤΑΕΙ ΑΗΔΙΑ ΣΟΡΥ ΚΙΟΛΑΣ.ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΥΧΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΣΕΞΟΛΟΓΟΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΥΓΙΗΣ ΣΧΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΥΤΟ ΟΛΟ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΟΝ ΑΥΝΑΝΙΣΜΟ.ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΣΚΗΤΗ....ΤΕΣΠΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΑΛΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΟΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ(ΕΥΤΥΧΩΣ)ΑΛΛΑ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΖΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΤΕΡΑΣ Ε ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΒΟΝΤΑΙ...

Κοπελα μου συμφωνω κι εγω μαζι σου αλλα το οτι ειναι πατερας δεν νομιζω οτι εχει καποια σχεση αυτο...την στιγμη που βλεπει ενας αντρας πορνο δεν το κανει με την ιδιοτητα του πατερα αλλα του αντρα..ολοι πατεραδες γινινται αλλα ολοι το εχουν κανει...1 φορα ή περισσοτερες,κρυφα ή φανερα..ολοι το εχουν κανει..

20Τι να κανω? Empty Απ: Τι να κανω? Δευ Σεπ 10, 2012 6:59 am

αννα-μαμα


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
aggeliki5579 έγραψε:
αννα-μαμα έγραψε:ΕΝΤΑΞΕΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΟΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ.ΑΜΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΛΕΙΠΩ Ε ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΝΤΑΕΙ ΑΗΔΙΑ ΣΟΡΥ ΚΙΟΛΑΣ.ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΥΧΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΣΕΞΟΛΟΓΟΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΥΓΙΗΣ ΣΧΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΥΤΟ ΟΛΟ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΟΝ ΑΥΝΑΝΙΣΜΟ.ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΣΚΗΤΗ....ΤΕΣΠΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΑΛΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΟΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ(ΕΥΤΥΧΩΣ)ΑΛΛΑ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΖΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΤΕΡΑΣ Ε ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΒΟΝΤΑΙ...

Κοπελα μου συμφωνω κι εγω μαζι σου αλλα το οτι ειναι πατερας δεν νομιζω οτι εχει καποια σχεση αυτο...την στιγμη που βλεπει ενας αντρας πορνο δεν το κανει με την ιδιοτητα του πατερα αλλα του αντρα..ολοι πατεραδες γινινται αλλα ολοι το εχουν κανει...1 φορα ή περισσοτερες,κρυφα ή φανερα..ολοι το εχουν κανει..


ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΑΛΛΟ ΑΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΤΟΥ ΕΝΝΟΙΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ...

21Τι να κανω? Empty Απ: Τι να κανω? Δευ Σεπ 10, 2012 7:06 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εχεις δικιο σε αυτο...απο ενα σημειο και μετα υπαρχει προβλημα...

22Τι να κανω? Empty Απ: Τι να κανω? Δευ Σεπ 10, 2012 8:05 am

????????


Επισκέπτης
Καταλαβαίνω τι λές, αλλά το πρόβλημα θα ήταν εάν ο άντρας σου θα είχε φθάσει στο σημείο να προτιμά τα πορνό και τον αυνανισμό περισσότερο από σένα να σε έχει στο κρεβάτι του, και από τι λές, δεν συμβαίνει κάτι τέτοιο. Λες ότι έχεις μία υγιεί σεξουαλική σχέση μαζί του. Και το ότι είναι πατέρας δεν έχει σχέση με αυτό, πάνω από ολα είναι και άντρας.Κοίτα, αν σε ενοχλεί πολύ, μίλα του ανοιχτά. Rolling Eyes

23Τι να κανω? Empty Απ: Τι να κανω? Δευ Σεπ 10, 2012 8:36 am

Ilektra28


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ελενη+Λυδια έγραψε:Καλημερα σε ολες.. εχω ενα προβλημα και με αποσχολει πολυ λοιπον ο αντρας μου βλεπει πορνο συνεχεια οταν φευγω για δουλεια μπαινει και βλεπει εμενα με ενοχλει πολυ!! του το εχω πει αλλα παλι τα ιδια τι να κανω? πειτε μια γνωμη εσεις τι θα κανατε στη θεση μου?παντως η σεξουαλικη μας ζωη ειναι πολυ καλη..

Καλε γιατι σε ενοχλει; Πορνο με γκει βλεπει;; Ισως περναει μια φαση...θα βαρεθει κ θα σταματησει μονος του... Εμενα δε θα με πειραζε

24Τι να κανω? Empty Απ: Τι να κανω? Δευ Σεπ 10, 2012 9:45 am

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αννα-μαμα έγραψε:ΕΝΤΑΞΕΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΟΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ.ΑΜΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΛΕΙΠΩ Ε ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΝΤΑΕΙ ΑΗΔΙΑ ΣΟΡΥ ΚΙΟΛΑΣ.ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΥΧΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΣΕΞΟΛΟΓΟΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΥΓΙΗΣ ΣΧΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΥΤΟ ΟΛΟ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΟΝ ΑΥΝΑΝΙΣΜΟ.ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΣΚΗΤΗ....ΤΕΣΠΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΑΛΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΟΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ(ΕΥΤΥΧΩΣ)ΑΛΛΑ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΖΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΤΕΡΑΣ Ε ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΒΟΝΤΑΙ...

συμφωνω απολυτα τα ειπες ολα! αντρας ειναι να δει καμια φορα αλλα καθε μερα?? ευτυχώς ο δικος μου ειναι ντροπαλος και συντηρητικος και οσες φορεσ για πλακα εχω πει να δουμε μαζι ξεκινάμε και στο 5 λεπτό το κλείνουμε και συνεχιζουμε μαζι. συζητησε το μαζί του πες του οτι σε ενοχλει αλλα οχι με επικριτικο υφος. μπορει να ειναι φαση και να περάσει!

25Τι να κανω? Empty Απ: Τι να κανω? Δευ Σεπ 10, 2012 10:21 am

αννα-μαμα


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ilektra28 έγραψε:
Ελενη+Λυδια έγραψε:Καλημερα σε ολες.. εχω ενα προβλημα και με αποσχολει πολυ λοιπον ο αντρας μου βλεπει πορνο συνεχεια οταν φευγω για δουλεια μπαινει και βλεπει εμενα με ενοχλει πολυ!! του το εχω πει αλλα παλι τα ιδια τι να κανω? πειτε μια γνωμη εσεις τι θα κανατε στη θεση μου?παντως η σεξουαλικη μας ζωη ειναι πολυ καλη..

Καλε γιατι σε ενοχλει; Πορνο με γκει βλεπει;; Ισως περναει μια φαση...θα βαρεθει κ θα σταματησει μονος του... Εμενα δε θα με πειραζε


ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΕΝΑΝ ΣΟΒΑΡΟ ΑΝΘΡΩΠΟ,ΕΙΝΑΙ 30 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΟΠΟΤΕ ΛΕΙΠΩ ΒΛΕΠΕΙ ΤΣΟΝΤΕΣ ΣΑΝ ΤΟΝ ΕΦΗΒΟ.ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΟΛΑ,ΔΕ ΣΠΑΤΑΛΑΕΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΟΘΟΝΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ.ΗΜΑΡΤΟΝ ΔΗΛΑΔΗ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΝΑΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΑΖΙ,ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ ΚΑΝΑΛΙ ΜΑΣ ΦΑΝΗΚΕ ΓΕΛΟΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΤΟ ΑΣΤΕΙΟ.ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΟΜΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΓΥΜΝΟΥΣ ΄΄ΒΡΩΜΙΑΡΗΔΕΣ΄΄ ΠΟΡΝΟΗΘΟΠΟΙΟΥΣ.ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις