Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
74 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 74 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα ηθελα οι θεσσαλονικιες συμφορουμιτισες να μου προτεινουν ενα καλο παιδιατρο γιατι η δικια μας συνταξιοδοτηθηκε Crying or Very sad

ψαχνω καποιον ή καποια που να ειναι πολυ επιστημονικος/ή να μην ειναι πολυ νεος/α αλλα ουτε και ιδιαιτερα μεγαλος/η και κατα προτιμηση κεντρο ή ανατολικα.

ζηταω πολλα? πιο πολυ με ενδιαφερει να ειναι καλος γιατρος και να μην ειναι του φαρμακου με του ψυλλου πηδημα.

ευχαριστω πολυ ρε κοριτσια ελπιζω να με βοηθησετε.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ.ΠΕΡΙΟΧΗ ΒΟΥΛΓΑΡΗ.ΠΑΝΤΑ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΟ ΤΗΛ ΚΑΙ ΑΝ ΟΧΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΠΙΣΩ.ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΦΑΡΜΑΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΠΥΡΕΤΟ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΦΥΣΙΚΑ.ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΗ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ.

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιαννα και βασιλη σε ευχαριστω πολυ. μου την εχει πει και μια φιλη μου την εν λογω και ειναι αρκετα ευχαριστημενη.
ειναι σημαντικο να απαντουν στο τηλ ανα πασα ωρα.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΠΟΤΕ ΤΗ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑ ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ ΤΗΛ.ΠΑΝΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΣ ΚΛΕΙΝΕΙ ΣΕ ΩΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΡΡΩΣΤΑ ΓΙΑΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ 9 ΜΗΝΩΝ.
ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ Ν ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΓΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΔΙΝΩ ΥΠΟΑΛΛΕΡΓΙΚΟ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΑΥΤΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΗΣ.ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ 5 ΚΟΥΤΙΑ.ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΟΧΙ ΔΕΙΓΜΑΤΑ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΔΩΡΕΑΝ.ΓΕΝΙΚΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ.

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου trilly. Ο παιδίατρός μας είναι στο κέντρο κ λέγεται Παρίσης. Εμένα μου έχει ταιριάξει πολύ. Είναι πολύ ήρεμος κ cool. Δίνει κινητό κ μπορείς να τον πάρεις όποτε θέλεις. Για τα φάρμακα...η κόρη μου δεν έχει αρρωστήσει ποτέ πραγματικά πέρα από κάτι ιωσούλες. Ωστόσο στον πυρετό δίνει αντιπυρετικό μετά το 38.5 κ όσες φορέςείχε ένα βηχαλάκικ του ζήτησα σιρόπι, μου είπε όχι. Δεν είναι πολύ νέος. Τώρα αυτό το επιστημονικός που έγραψες δεν το έπιασα...

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermom έγραψε:Γεια σου trilly. Ο παιδίατρός μας είναι στο κέντρο κ λέγεται Παρίσης. Εμένα μου έχει ταιριάξει πολύ. Είναι πολύ ήρεμος κ cool. Δίνει κινητό κ μπορείς να τον πάρεις όποτε θέλεις. Για τα φάρμακα...η κόρη μου δεν έχει αρρωστήσει ποτέ πραγματικά πέρα από κάτι ιωσούλες. Ωστόσο στον πυρετό δίνει αντιπυρετικό μετά το 38.5 κ όσες φορέςείχε ένα βηχαλάκικ του ζήτησα σιρόπι, μου είπε όχι. Δεν είναι πολύ νέος. Τώρα αυτό το επιστημονικός που έγραψες δεν το έπιασα...



σουπερμαμ εννοω να ειναι καλος επιστημονας, καλος γιατρος δλδ. ουαν λες δεν ειναι νεος, υπαρχει περιπτωση να συνταξιοδοτηθει κι αυτος και να ψαχνω παλι αλλον? θελω καποιον που να στεριωσω, καταλαβες? στο κεντρο που ακριβως εννοεις? εχει πολυ κοσμο? σορρυ για τις πολλες ερωτησεις...

PERIMPALOU2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
EMENA O KYRIOS PARISHS ΗΤΑΝ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΟΥ ΕΞΕΤΑΣΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ.ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΒΑΡΔΙΑ,ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΒΑΡΔΙΑ ΜΕΤΑ ΠΟ ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΣΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ,ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΔΩ ΜΕΣΑ(>ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕΤΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΤΛ).Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΑΡΙΣΗΣ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ,ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΚΣΥΓΧΡΟΝΙΣΤΕΙ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ,5 ΜΕΡΕΣ ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΒΛΕΠ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΚΙ ΕΝΑ ΣΕΜΗΝΑΡΙΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΤΕ.ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑΜΕ ΛΙΓΟ ΙΚΤΕΡΟ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΣΤΑΝ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΘΗΣΥΧΑΣΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ.
Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΝΕΟΣ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟΣ ΠΕΙΣΤΗΜΟΝΑΣ ΠΟΛΥ ΦΙΛΙΚΟΣ ΚΑΙ ΑΝΕΤΟΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΕΥΟΣΜΟ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΣΕ ΒΟΛΕΥΕΙ.

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
perimpalou αν θες δωσε μου τα στοιχεια του εστω σε πμ. δεν με βολευει ιδιαιτερα εκει, αλλα στην αναγκη θα παω εκει. το θεμα ειναι να ειναι καλος γιατρος.
thanks anyway.. παιδιατρος στην θεσσαλονικη. 417472

PERIMPALOU2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
trilly έγραψε:perimpalou αν θες δωσε μου τα στοιχεια του εστω σε πμ. δεν με βολευει ιδιαιτερα εκει, αλλα στην αναγκη θα παω εκει. το θεμα ειναι να ειναι καλος γιατρος.
thanks anyway.. παιδιατρος στην θεσσαλονικη. 417472


ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΝΤΑΛΕΚΑΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΡΙ.ΕΧΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Κ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ.

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
PERIMPALOU2 έγραψε:
trilly έγραψε:perimpalou αν θες δωσε μου τα στοιχεια του εστω σε πμ. δεν με βολευει ιδιαιτερα εκει, αλλα στην αναγκη θα παω εκει. το θεμα ειναι να ειναι καλος γιατρος.
thanks anyway.. παιδιατρος στην θεσσαλονικη. 417472


ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΝΤΑΛΕΚΑΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΡΙ.ΕΧΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Κ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ.

ευχαριστω!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις