Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
113 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 113 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Kallistw


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μολις γραφτηκα! Ειμαι η Καλλιστω 32 χρονων και 5 χρονια παντρεμενη. Τα τελευταια 3 χρονια προσπαθουμε ματαια για μωρο. Εχω στο ιστορικο μου 2 παλινδρομησεις και 2 αποβολες που ο γιατρος εκρινε τυχαια γεγονοτα αφου υποβληθηκαμε κ εγω κ ο αντρας μου στις απαραιτητες εξετασεθς και ηταν καλες!
Το προβλημα ειναι οτι εχω τη στενοχωρια μου εχω και την πεθερα μου που κατηγορει εμενα. Την τελευταια φορα που πηρα τη νυφη μου τηλεφωνο στο σπιτι της την ακουσα να λεει απο πισω:"μμ η στειρα ειναι;" εκλαιγα 2 μερονυχτα και ο αντρας μου το μονο που βρηκε να πει ηταν να μη δινω σημασια. Γενικα μου συμπεριφερεται πολυ ασχημα και εχει φτασει στο σημειο να με προσβαλλει μπροστα σε κοσμο στο σπιτι της. Προχθεσ ηρθε η αδερφη του αντρα μου σπιτι και μου ειπε οτι εδω και ενα μηνα η μανα της κανει πλυση στον αντρα μου να με παρατησει και να βρει αλλη γιατι τα χρονια περνανε και ειναι ηδη 35 χρονων.Του προτεινε μαλιστα να μην παρει γουρουνι στο σακι οπως εκανε με μενα αλλα να δει αν δουλευει πρωτα το εργαλειο της γυναικας που θα βρει . Αυτα ηταν τα λογια της. Ειμαι σε χαλια κατασταση και η μανα μου δε ξερει τπτ. Λυπαμαι να τη στενοχωρησω. Πειτε μου τι να κανω; Ο αντρας μου την αγαπαει πολυ και επηρεαζεται. Το βλεπω! Το νιωθω! Θα τον χασω! Τι να κανω;

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εάν ο άνδρας σου σε αγαπάει δεν θα τον χάσεις.
Αν είναι να τον χάσεις επειδή η πεθερά σου σε λέει στείρα κτλ τότε καλύτερα να τον χάσεις.
Η αγάπη δεν κοιτάει τέτοια πράγματα.
Κατανοώ πως λυπάσαι αλλά δεν ΑΞΙΖΕΙ. Είναι ντροπή να μην μπορεί (ή να προσπαθεί) κάποια για παιδί και να έχει στο κεφάλι της πεθερές ΑΜΟΡΦΩΤΕΣ να την κρίνουν και να την πληγώνουν. Δεν θα ασχολιόμουν καν. Και αν ο άνδρας μου δεν ΄έπαιρνε το μέρος μου θα τον έπαιρνε και θα τον σήκωνε και εκείνο!

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kallistw έγραψε:Μολις γραφτηκα! Ειμαι η Καλλιστω 32 χρονων και 5 χρονια παντρεμενη. Τα τελευταια 3 χρονια προσπαθουμε ματαια για μωρο. Εχω στο ιστορικο μου 2 παλινδρομησεις και 2 αποβολες που ο γιατρος εκρινε τυχαια γεγονοτα αφου υποβληθηκαμε κ εγω κ ο αντρας μου στις απαραιτητες εξετασεθς και ηταν καλες!
Το προβλημα ειναι οτι εχω τη στενοχωρια μου εχω και την πεθερα μου που κατηγορει εμενα. Την τελευταια φορα που πηρα τη νυφη μου τηλεφωνο στο σπιτι της την ακουσα να λεει απο πισω:"μμ η στειρα ειναι;" εκλαιγα 2 μερονυχτα και ο αντρας μου το μονο που βρηκε να πει ηταν να μη δινω σημασια. Γενικα μου συμπεριφερεται πολυ ασχημα και εχει φτασει στο σημειο να με προσβαλλει μπροστα σε κοσμο στο σπιτι της. Προχθεσ ηρθε η αδερφη του αντρα μου σπιτι και μου ειπε οτι εδω και ενα μηνα η μανα της κανει πλυση στον αντρα μου να με παρατησει και να βρει αλλη γιατι τα χρονια περνανε και ειναι ηδη 35 χρονων.Του προτεινε μαλιστα να μην παρει γουρουνι στο σακι οπως εκανε με μενα αλλα να δει αν δουλευει πρωτα το εργαλειο της γυναικας που θα βρει . Αυτα ηταν τα λογια της. Ειμαι σε χαλια κατασταση και η μανα μου δε ξερει τπτ. Λυπαμαι να τη στενοχωρησω. Πειτε μου τι να κανω; Ο αντρας μου την αγαπαει πολυ και επηρεαζεται. Το βλεπω! Το νιωθω! Θα τον χασω! Τι να κανω;


έχω στενοχωρηθεί πάρα πολύ από αυτά που διάβασα! δεν μπορω να πιστεψω οτι υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι Υπογονιμοτητα και πεθερικα 679259 Υπογονιμοτητα και πεθερικα 679259 Υπογονιμοτητα και πεθερικα 679259 Υπογονιμοτητα και πεθερικα 679259 Υπογονιμοτητα και πεθερικα 679259
και καλα αυτη η αδερφη του αντρα σου γιατι σου τα ειπε ?? και μην μου πεις να σε προφυλάξει... για να χαρει το εκανε η σκροφα συγνωμη για την έκφραση αλλά έχω εκνευριστει παρα πολυ Υπογονιμοτητα και πεθερικα 679259
κατσε και συζήτησε το με τον αντρα σου αν σε αγαπαει πραγματικα θα τις βαλει μανα και κορη στην θεση τους. μην ασχολεισαι κατολου ΜΑΚΡΙΆ ΤΟΥΣ !!!
τον αντρα σου δεν θα τον χασεις αφου αγαπιομαστε αυτό είναι πάνω απ όλα! κοπελα μου απομακρύνσου από πεθερά, κουνιάδα και οσοι κανουν καλο στην ψυχολογια σου!

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Maryanastasia έγραψε:Εάν ο άνδρας σου σε αγαπάει δεν θα τον χάσεις.
Αν είναι να τον χάσεις επειδή η πεθερά σου σε λέει στείρα κτλ τότε καλύτερα να τον χάσεις.
Η αγάπη δεν κοιτάει τέτοια πράγματα.
Κατανοώ πως λυπάσαι αλλά δεν ΑΞΙΖΕΙ. Είναι ντροπή να μην μπορεί (ή να προσπαθεί) κάποια για παιδί και να έχει στο κεφάλι της πεθερές ΑΜΟΡΦΩΤΕΣ να την κρίνουν και να την πληγώνουν. Δεν θα ασχολιόμουν καν. Και αν ο άνδρας μου δεν ΄έπαιρνε το μέρος μου θα τον έπαιρνε και θα τον σήκωνε και εκείνο!


έτσι ακριβώς.....

Περάσατε πολλά μαζί και δύσκολα από οτι λες και παρόλαυτα μείνατε ενωμένοι. Μην αφήσετε την κακίστρω να σας απομακρύνει.

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσι μου το ίδιο προβλημα ειχε και η κουνιάδα μου,απο τα 16 της αραβωνιασμένη και τα πεθερικά της και η κουνιάδα της την κατηγορούσαν επειδη δεν μπορούσε να κάνει παιδί(ειχαν προβλημα οι σάλπιγγες της),μεχρι και στον άντρα της είπε αν θελεις χωρισε με και βρες μια γυναίκα να σου κάνει παιδί.και της ειπε αυτος ΟΧΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ..και πραγματι στα 30 με εξωσωματική και με ενα θαύμα απ την παναγία ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΗς,που σήμερα ειναι 6 και πήγε πρωτη μέρα δημοτικό...και πως ήρθα τα πραγματα τώρα???η κουνιάδα της που την κατηγορούσε μαζι με την πεθερά προσπαθεί να κανει μωρο εδω και 3 χρόνια και δεν μπορεί,εχει μεινει 1 φορα έγκυος και απέβαλε..Ειδες??Ισως ήταν μάθημα απ τον θεό.Δεν Ξέρω.!!
Σχεση έχει εσυ να δινεις όλη την αγαπη που μπορείς στον συζυγο σου και να δεις που θα έρθει ενα μωράκι γερό,ΕΣΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΕΙΣ,Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΜΕ εξωσωματική!!!!σου εύχομαι πολυ πολυ γρήγορα να έρθει το σποράκι σουυυυυ!!!

Kallistw


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δε ξερω αν και ποσο με αγαπαει. Μες στα νευρα συνεχως μαζι μου, ολο τρεχει για τη μητερα του. Τρεξιμο που φτανει στα ορια της υπερβολης. Γενικα ειναι μαμακιας. Φετος νοικιασαμε ενα μηνα στην ευβοια ενα σπιτι τον αυγουστο και η μανα του ερχοταν καθε εβδομαδα για 3 μερες και απροειδοποιητα! Προσωπικη ζωη μηδεν.εκεινος το δεχοταν και του αρεσε μαλλον που ειχε και τη μανουλα μαζι. Αυτο ειναι ενα απο τα πολλα περιστατικα που εχουν γινει.. Και ο αντρας μου απλος θεατης!

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalistw την εξωσωματική την έχετε σκεφτεί???

αννα-μαμα


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΤΟΥΣ ΚΛΠ.ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΤΟΥΣ ΘΕΛΕΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΟΥΝΕ.ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΕΓΩ ΚΑΛΛΙΣΤΩ ΡΙΧΝΩ ΕΥΘΥΝΕΣ ΣΕ ΕΣΕΝΑ.ΕΠΕΛΕΞΕΣ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΗΞΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΒΛΕΠΕΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝΕ ΜΑΜΑΚΙΑΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΗΞΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΣΟΥ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΜΕΤΑΤΡΑΠΗΚΕ ΣΕ ΣΚΥΛΑ.ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΕΧΕΙ ΔΥΣΤΡΟΠΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΚΟΒΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΜΕΝΗ ΣΕ ΕΠΑΡΧΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΡΟΠΟΥΣ....ΟΧΙ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΣΕ ΧΩΡΙΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΕΤΣΙ,ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ...ΤΕΣΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΟΛΥΛΕΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΝΤΑ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗ ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ ΕΠΙΔΕΙΝΩΘΗΚΑΝ.ΤΟ ΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΤΑΕΙ ΚΑΙ ΠΟΔΙ ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΖΩΗ Η ΚΑΚΙΑ.

Kallistw


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Goldangel η εξωσωματικη ειναι το τελευταιο μας χαρτι κ τι εχουμε συζητησει κ με το γιατρο και θα προχωρησουμε αλλα απο το νεο ετος. Ισως εχουνε μια μικρη ελπιδα ακομα για φυσιολογικη σύλληψη..
Αννα μαμα δεν εχεις αδικο. Το δεσιμο μανας γιου το βλεπα. Αυτη δεν ηταν κακια . Ηταν λιγο κρυα αλλα φαινοταν οτι με συμπαθουσε. Την πρωτη φορα που εμεινα εγκυος κ εφτασα τις 11 βδομαδες με προσεχε πολυ. Μετα τη δευτερη παλινδρομη αρχισε το φαρμακι. Μακαρι να κανω ενα παιδακι να σκασει πια..

αννα-μαμα


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kallistw έγραψε:Goldangel η εξωσωματικη ειναι το τελευταιο μας χαρτι κ τι εχουμε συζητησει κ με το γιατρο και θα προχωρησουμε αλλα απο το νεο ετος. Ισως εχουνε μια μικρη ελπιδα ακομα για φυσιολογικη σύλληψη..
Αννα μαμα δεν εχεις αδικο. Το δεσιμο μανας γιου το βλεπα. Αυτη δεν ηταν κακια . Ηταν λιγο κρυα αλλα φαινοταν οτι με συμπαθουσε. Την πρωτη φορα που εμεινα εγκυος κ εφτασα τις 11 βδομαδες με προσεχε πολυ. Μετα τη δευτερη παλινδρομη αρχισε το φαρμακι. Μακαρι να κανω ενα παιδακι να σκασει πια..

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ ΑΥΤΗ.ΑΥΤΗ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ Χ..ΣΤΕΙ.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν σε ξερω αλλα εχω νευριαζει τοσοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο πολυ με την σκυλα την πεθερα σου που δεν ξερω πωσ να την πω παει καλα η γυναικααααα,κοριτσακι μου μν στεναχωριεσαι αν πραγματικα σε αγαπαει δνε θα το κανει!!!!!!πολυ στεναχωρεθηκα με αυτα που διαβασα αν ειναι δυνατον υπαρχουν τοσε κακες μαναδες.......κ που ξερει αυτη οτι εσυ εισαι η στειρα κ οχι ο γιος τησ....ποποπο παναγια μου εχω διαβασει πεθεροιστοριες αλλα σαν κ αυτη οχι....φιλη μου κανε οτι μπωρεις να κρατησεις τον αντρα σου κ διαοστυλε την πεθερα σου

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοπελα μου καταρχην στεναχωριεμαι πολυ καθε φορα που διαβαζω οτι ενα ζευγαρι,μια γυναικα θελει τοσο πολυ να νιωσει την μητροτητα και για καποιον λογο ο θεος την δοκιμαζει ετσι..ευχομαι μεσα απο την καρδια μου γρηγορα να αποκτησεις αυτο που ποθεις...τωρα για την οχια την πεθερα σου τι να πω...η γνωμη μου ειναι να απομακρυνθεις απο αυτην και να κανεις τον αντρα σου να κατανοησει αυτα που λεει και κανει και σε πληγωνει...αν τωρα αυτος ειναι τοσο μαμακιας οπως λες και καταφερει να σας κανει να χωρισετε..συγνωμη που θα ακουστω σκληρη αλλα θα ειναι καλυτερα...τι να τον κανεις αν βαζει πανω απ΄ολα την μαμα του και εσενα σε γραφει? αν παλι δεν θες να το ρισκαρεις και δεν μπορεις να αποτραβηχτεις απο κοντα της,τοτε βγαλε γλωσσα...αρχισε να απαντας..βαλτην στη θεση της...εσυ...εσενα προσβαλλει,εσενα μειωνει...σταματα εσυ να εισαι απλος θεατης και ξεκινα να μιλας...καλη τυχη σου ευχομαι

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ σε όλο αυτό δε μπορώ να καταλάβω το ρόλο της αδερφής του;Γιατί ήρθε και στα είπε αυτά;Όπως είπαν και κάποιες κοπέλες παραπάνω αν ο άντρα σου ακούσει τη μάνα του τότε κοπέλα μου λυπάμαι τα χρόνια που χαράμισες μαζί του!!!Δεν άξιζε ούτε μια μέρα από τη ζωή σου!!!Και καιρός να αρχίσεις να βγάζεις και λίγο γλώσσα...

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kallistw έγραψε:Μολις γραφτηκα! Ειμαι η Καλλιστω 32 χρονων και 5 χρονια παντρεμενη. Τα τελευταια 3 χρονια προσπαθουμε ματαια για μωρο. Εχω στο ιστορικο μου 2 παλινδρομησεις και 2 αποβολες που ο γιατρος εκρινε τυχαια γεγονοτα αφου υποβληθηκαμε κ εγω κ ο αντρας μου στις απαραιτητες εξετασεθς και ηταν καλες!
Το προβλημα ειναι οτι εχω τη στενοχωρια μου εχω και την πεθερα μου που κατηγορει εμενα. Την τελευταια φορα που πηρα τη νυφη μου τηλεφωνο στο σπιτι της την ακουσα να λεει απο πισω:"μμ η στειρα ειναι;" εκλαιγα 2 μερονυχτα και ο αντρας μου το μονο που βρηκε να πει ηταν να μη δινω σημασια. Γενικα μου συμπεριφερεται πολυ ασχημα και εχει φτασει στο σημειο να με προσβαλλει μπροστα σε κοσμο στο σπιτι της. Προχθεσ ηρθε η αδερφη του αντρα μου σπιτι και μου ειπε οτι εδω και ενα μηνα η μανα της κανει πλυση στον αντρα μου να με παρατησει και να βρει αλλη γιατι τα χρονια περνανε και ειναι ηδη 35 χρονων.Του προτεινε μαλιστα να μην παρει γουρουνι στο σακι οπως εκανε με μενα αλλα να δει αν δουλευει πρωτα το εργαλειο της γυναικας που θα βρει . Αυτα ηταν τα λογια της. Ειμαι σε χαλια κατασταση και η μανα μου δε ξερει τπτ. Λυπαμαι να τη στενοχωρησω. Πειτε μου τι να κανω; Ο αντρας μου την αγαπαει πολυ και επηρεαζεται. Το βλεπω! Το νιωθω! Θα τον χασω! Τι να κανω;
να παει στο καλο κ να του ευχηθεις να βρει κ καλο εργαλειο γιατι αυτος απ οτι φαινεται θελει ν ανοιξει μηχανουργειο κ οχι σπιτικο κ να του πει καποιος οτι στα δυσκολα φαινεται η αγαπη δηλαδη αν μεινεις τωρα εγκυος <που το ευχομαι> θα ξαναεισαι καλο εργαλειο ε οχι κοπελα μου ελεος πια για ολα φταει η γυναικα ο αντρας ειναι ο τελειος να παει στην μαμακα του να του φτιαξει την κρεμουλα του αμα δεν εχει τα κοτσια να σε υπερασπιστη κ να σε βοηθησει (συγνωμη αλλα φουντωσα)

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΛΙΣΤΩ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ! ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΟΣ ΘΕΑΤΗΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ! ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΖΩΗΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!
1) 4 ΦΟΡΕΣ ΙΑΤΡΙΚΑ ΔΕ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ! ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ 100%? ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ? Π.Χ ΔΕΙΚΤΕΣ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ?
2) ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΚΑΝ' ΤΟ ΜΕ ΠΡΑΞΕΙΣ! ΣΚΟΥΠΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΔΑΚΡΥΑ! ΒΓΕΙΤΕ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΕ ΚΑΛΑ. ΦΥΓΕΤΕ ΤΡΙΗΜΕΡΑ ΚΑΠΟΥ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΣΑΣ ΒΡΙΣΚΟΥΝ! ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ, ΕΠΙΒΛΗΤΙΚΟ, ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΙΚΟ ΥΦΟΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΚΑΝΕ ΤΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ( ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΠΑΝΤΑ ΕΝΔΟΜΥΧΑ ΑΝΑΖΗΤΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥΣ! )
3) ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΔΕ ΘΑ ΣΩΣΕΙ ΤΟ ΓΑΜΟ ΣΑΣ! ΜΟΝΟ Η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ!
ΒΑΛΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟΧΟΥΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟΥΣ ΕΝΑΝ- ΕΝΑΝ! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ! Very Happy

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα!Εγώ πιστεύω ότι δεν θα πρέπει να δώσεις τόση σημασία στα λόγια μιας γυναίκας που αποδεικνύεται αμόρφωτη,απολίτιστη και αναίσθητη..πρόκειται για το παιδί της όχι για κάποιον ξένο..θα έπρεπε να είναι λίγο πιο ευαίσθητη πάνω σε αυτό το θέμα και όχι να κατηγορεί,να προσβάλλει και να υποτιμά τη νύφη της..
πραγματικά εκνευρίζομαι με αυτούς τους ανθρώπους που αντί να σε βοηθήσουν και να σου συμπαρασταθούν σου δημιουργούν επιπλέον άγχος..
αν αγαπάς τον άντρα σου και σε αγαπάει να μην αφήσεις τίποτα να σας το χαλάσει..να έχεις πίστη και να είσαι σίγουρη πως οι άνθρωποι που έχουν τέτοια συμπεριφορά τέτοια θα έχουν ακόμη κι αν κάνεις 10 παιδιά..
σου εύχομαι όλα να πάνε καλά,να αποκτήσεις το παιδάκι που τόσο επιθυμείς και να μην ακούς τις μικρότητες του καθενός

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΛΙΣΤΏ Η ΨΥΧΟΛΟΓΊΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΝ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΤΙΣ ΣΑΧΛΑΜΑΡΕΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΠΟΤΈ.ΕΊΧΑ ΚΑΙ ΓΩ ΔΎΟ ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΌΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΈΛΘΩ ΚΆΘΕ ΦΟΡΑ ΠΕΡΝΑΓΑΝΕ ΜΗΝΕΣ.6 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΆΣΑΝΕ ΜΕΤΆ ΤΗΝ ΠΡΏΤΗ ΑΤΥΧΊΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΊΔΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΕΎΤΕΡΗ.ΓΙΑ ΒΆΛΕ ΛΟΙΠΌΝ 3 ΑΤΥΧΙΕΣ ΣΕ 3 ΧΡΟΝΙΑ?ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΑΛΛΑ ΌΛΑ ΘΈΛΟΥΝ ΤΟ ΧΡΌΝΟ ΤΟΥΣ.ΚΆΝΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΉ ΚΑΙ ΚΛΕΊΣΕ ΤΑ ΑΥΤΙΆ ΣΟΥ ΣΕ ΚΑΚΙΕΣ ΠΡΟΚΕΙΜΈΝΟΥ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΤΟ ΣΤΌΧΟ ΣΟΥ.ΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΆΕΙ ΔΕ ΘΑ ΚΆΝΕΙ ΤΊΠΟΤΑ.ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΧΩΡΊΣΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΎ ΜΑΛΑΚΑΣ.ΑΠΑΊΤΗΣΕ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΥΠΕΡΑΣΠΊΖΕΤΑΙ ΠΆΝΩ ΣΕ ΑΥΤΌ ΤΟ ΘΈΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΗΡΕΜΊΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΥΤΌ ΠΟΥ ΖΗΤΆΤΕ.ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΆΝΕΙ ΤΌΤΕ ΚΑΛΎΤΕΡΑ ΝΑ ΨΑΞΕΙΣ ΕΣΎ ΚΑΙΝΟΎΡΙΟ ΕΡΓΑΛΕΊΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΠΊΣΩ ΣΤΟ ΒΥΖΙ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΟΥ.ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΙΔΆΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΆΛΛΟΝ,ΝΑ ΑΓΑΠΙΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΊΣΤΕ ΠΆΝΤΑ ΕΝΩΜΈΝΟΙ ΣΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ.ΕΆΝ ΔΕ ΜΠΟΡΕΊ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΆΒΕΙ ΑΥΤΌ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΤΌΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ ΔΕΝ ΑΞΊΖΕΙ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΎΕΣΑΙ ΠΑΙΔΆΚΙ ΜΑΖΊ ΤΟΥ.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δηλαδη ειναι σιγουρο οτι δεν φταιει ο καλος σου?
συγνωμη κιολας αλλα θα συμφωνησω με την μαιρη-αναστασια. αν δεν σουστεκεται τωρα ο αντρας σου, μετα που θα ερθει ενα παιδακι και θατον χρειαζεσαι θα εισαι καλη? ενα παιδι, δεν γερνει μονο ευτυχια σε ενα ζευγαρι.δοκιμαζεται η σχεση, γινονται οικογενεια πλεον-μην παρεξηγηθω απο τις ατεκνες γυναικες-. πως θα τα βγαλετε περα μετα με ενα παιδακι? και γιατι πρεπει να δινει αναφορα τι κανετε και τι οχι? σκεψου ολα αυα βρε κοριτσι και τραβα τον απο την λαμια-πεθερα. μακαρι να μεινεις εγκυος συντομα.στο ευχομαι ολοψυχα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις