Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
78 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 78 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

margaritarita


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
boubou έγραψε:καλησπερα κοριτσακια μου!! μιλουσα το πρωι με την Εβελιν και συνειδητοποιησα οτι μου εχετε λειψει παρα πολυ!! οποτε θα μπαινω που και που να τα λεμε!!
δν εχω διαβασει τιποτα οποτε δν ξερω νεα!Ελπιζω να ειχαμε ευχαριστα οσο ελειπα!!

Ειναι καμια εδω???

οσον αφορα το δικο σου ποστ margaritarita θα σου ελεγα να κανεις καμια εξεταση αιματος δεις μηπως σου λειπει κατι, να παρεις καμια βιταμινη και να συνεχισεις τις  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 215994 γιατι αν ησουν εγκυος απο την προηγουμενη φορα, θα το ειχε δει ΣΙΓΟΥΡΑ ο γιατρος σου..εκτος αν σου προκαλει τετοια συμπτωματα η ωορρηξια σου...
opote na min elpizo e?den xero malon einai sto mialo mou..

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η ελπιδα παντα πεθαινει τελευταια λεμε! Δν γινεται να μην ελπιζεις, ειναι στην φυση μας!!! απλα θα πρεπει να ερθει η να ΜΗΝ ερθει η επομενη περιοδος σου για να ξερεις τι εγινε!! υπομονη λοιπον , αυτο μονο μπορω να σε συμβουλεψω!!! Wink

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margaritarita έγραψε:geia sou kai apo mena afroula

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ! Very Happy ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΣΟΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΟΡΜΟΝΕΣ! ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΕΣ! ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΘΕΜΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ! Η ΕΛΛΕΙΨΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΓΙΑ ΚΥΗΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΔΕ ΛΕΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ! ΕΣΥ ΘΕΛΕΙΣ Η' ΟΧΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?

margaritarita


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αφρουλα έγραψε:
margaritarita έγραψε:geia sou kai apo mena afroula

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ! Very Happy ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΣΟΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΟΡΜΟΝΕΣ! ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΕΣ! ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΘΕΜΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ! Η ΕΛΛΕΙΨΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΓΙΑ ΚΥΗΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΔΕ ΛΕΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ! ΕΣΥ ΘΕΛΕΙΣ Η' ΟΧΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?
thelo para polli afroula mou.den xero exo tin estisi oti kati uparxei mesa mou.

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ! ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ! ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΛΙΣΤΑ! Very Happy

margaritarita


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αφρουλα έγραψε:ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ! ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ! ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΛΙΣΤΑ! Very Happy
makari giati i psixologia mou einai poli xalia mera nixta auto skeftome,i osmones tha me trelanoun..

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margaritarita έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ! ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ! ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΛΙΣΤΑ! Very Happy
makari giati i psixologia mou einai poli xalia mera nixta auto skeftome,i osmones tha me trelanoun..

ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΑ? ΑΡΓΑ Η' ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ! ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΩΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΟΜΟΝΗ! ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ?

mikas

mikas
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 727892ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΔΩ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΗ ΓΛΥΤΩΣΑ ΝΩΡΙΣ!!!!!!!!ΟΥΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 235182

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΝΟΥΜΕΡΟ? Laughing Laughing Laughing ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΟΝΗ ΑΠ' ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ! Sad

mikas

mikas
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφρουλα έγραψε:ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΝΟΥΜΕΡΟ? Laughing Laughing Laughing ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΟΝΗ ΑΠ' ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ! Sad



ΟΧΙ,ΟΧΙ ΟΧΙ ΗΡΘΕ ΤΩΡΑ ΤΟ Νο 1 Η ΧΑΝΟΥΜ ΜΠΟΥΡΕΚ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΗ.ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ?ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΟΙ 2 ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ,ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΙΑΡΑ ΣΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΦΕΝΤΟΜΟΥΤΣΟΥΝΑΡΑ ΜΟΥ  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 40746

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλεεεεεεεεεεεε κι εγω εδω ειμαι!! δν εφυγα απλα ειμαι στη δουλεια και γι αυτο δν γραφω συνεχεια!!!!

mikas καλησπερα! Δν νομιζω να εχουμε γνωριστει! (αν κανω λαθος διορθωσε με γιατι το αλτσχαιμερ χτυπαει την πορτα μου!! )

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑΝΟΥΜ ΜΠΟΥΡΕΚ  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 604962 ΥΠΟΤΑΣΣΟΜΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ! Respect Respect Respect ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΤΣΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ!

mikas

mikas
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:καλεεεεεεεεεεεε κι εγω εδω ειμαι!! δν εφυγα απλα ειμαι στη δουλεια και γι αυτο δν γραφω συνεχεια!!!!

mikas καλησπερα! Δν νομιζω να εχουμε γνωριστει! (αν κανω λαθος διορθωσε με γιατι το αλτσχαιμερ χτυπαει την πορτα μου!! )


Razz RazzΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ.ΚΑΛΩΣ ΣΕ ΒΡΗΚΑ.ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ. Very Happy Very Happy

mikas

mikas
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφρουλα έγραψε:ΧΑΝΟΥΜ ΜΠΟΥΡΕΚ  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 604962 ΥΠΟΤΑΣΣΟΜΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 356905  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 356905  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 356905 ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΤΣΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ!


 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 328109  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 328109ΚΙ ΕΓΩ ΑΝΤΑΠΑΝΤΑΩ ΦΙΛΕΝΑΔΑ.ΝΑ ΣΟΥ ΧΟΡΕΨΩ ΤΩΡΑ ΚΙ ΕΝΑ BELLY DANCING ΠΙΟΥ ΙΠ.  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 604962ΟΠΑ ΟΠΑ ΟΠΑ ΤΖΙ.

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 417472 ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΛΕΙΨΕΙ Η ΘΕΤΙΚΗ ΣΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!

ποια θετικη μου ενεργεια καλε??υπηρχαν πολυ πιο "ανεβαστικα" να το πω αν μπορω ετσι,ατομα εδω περα!!Σαν την αφεντια σου πχ!!!

τι κανεις εσυ??εχεις να μου πεις κανενα ευχαριστο?? Very Happy

ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΟΥ! ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΑΠΙΕΖΕΙΣ ΕΣΥ! Laughing Laughing Laughing ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΙΩΘΩ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΛΙ ΤΖΙΦΟΣ! ΑΣΕ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΕΛΛΗ ΝΙΩΘΩ ΤΡΕΛΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαρηκα λοιπον!! Σε βρησκω πολυ ορεξατη και μου αρεσεις!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 654316  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 654316  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 654316

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΘΕΣΩ ΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑ: ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΝΑ ΠΟΝΑΤΕ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΤΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ? Shocked Shocked Shocked

mikas

mikas
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:χαρηκα λοιπον!! Σε βρησκω πολυ ορεξατη και μου αρεσεις!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 654316  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 654316  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 654316


ΕΝΝΟΕΙΤΕ.Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ,ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 403793.ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ(ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΩ ΠΟΤΕ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΝΑ ΜΕ ΣΦΑΛΙΑΡΙΣΕΤΕ ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΑ Ε?) Shocked

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:

ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΟΥ! ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΑΠΙΕΖΕΙΣ ΕΣΥ! Laughing Laughing Laughing ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΙΩΘΩ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΛΙ ΤΖΙΦΟΣ! ΑΣΕ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΕΛΛΗ ΝΙΩΘΩ ΤΡΕΛΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 334590  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 334590

γιατι παιδι μου τζιφος??? δν εχουμε πει οσο δν βλεπουμε κοκκινο μπορουμε να ελπιζουμε????? εσυ ειδικα , ο γιατρος,να μη το καταλαβεις??? ΜΑΚΑΡΙ κοριτσι μου!!!Στο ευχομαι!!!!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 377361  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 377361  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 377361

mikas

mikas
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφρουλα έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΘΕΣΩ ΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑ: ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΝΑ ΠΟΝΑΤΕ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΤΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ? Shocked Shocked Shocked



ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ,ΔΕΝ ΤΟ ΧΩ ΠΡΟΣΕΞΕΙ,ΑΡΑ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΟΝΟΥΣΑ?ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΕΓΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΗΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ,ΟΠΟΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΕΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΧΩΡΟ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΜΟΥ(ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ)?ΑΣΧΕΤΟ,ΑΦΡΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ Η NICKNAME?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΛΛΗ ΜΟΥ!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 3 417472 ΑΠΛΩΣ ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ! ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ ΑΡΧΙΚΑ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΛΙΓΟ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ! ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4-5 ΗΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΕΙΧΑ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΜΠΕΖ-ΧΡΥΣΑΦΙ ΧΡΩΜΑΤΟΣ ( Η ΜΑΙΡΗ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ Respect ) ΚΑΙ ΑΠΟΤΟΜΑ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΝΑΩ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ! Shocked Shocked Shocked ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΙΠΟΤΑ!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΧΑΔΙΑΡΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΦΡΟΔΙΤΗ! ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ? ΑΛΛΙΩΣ ΣΥΣΤΗΝΟΜΑΙ ΩΣ ΣΑΜΑΝΘΑ! Laughing Laughing Laughing

mikas

mikas
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφρουλα έγραψε:ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΧΑΔΙΑΡΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΦΡΟΔΙΤΗ! ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ? ΑΛΛΙΩΣ ΣΥΣΤΗΝΟΜΑΙ ΩΣ ΣΑΜΑΝΘΑ! Laughing Laughing Laughing


Μ ΑΡΕΣΕΙ Μ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ.ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙ "ΦΟΛΑ"!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mikas έγραψε:
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ,ΔΕΝ ΤΟ ΧΩ ΠΡΟΣΕΞΕΙ,ΑΡΑ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΟΝΟΥΣΑ?ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΕΓΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΗΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ,ΟΠΟΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΕΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΧΩΡΟ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΜΟΥ(ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ)?ΑΣΧΕΤΟ,ΑΦΡΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ Η NICKNAME?


αχαχαχααχαχχααχχαα κλαιω!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Αφρουλα εγω δν ποναω ουτε οταν ειναι να αδιαθετησω...ποσο μαλλον πιο πριν!! Ασε που εχω κι εγω γενικα εντερικα και δν μπορω να καταλαβω τι ειναι τι!!!
φουσκωνω και ξεφουσκωνω σαν το μπαλονι!! με εχει φαει και το αγχος και τα εχει παιξει το συστημα!!! Embarassed Embarassed Embarassed
πολλες ειχαν τετοια συμπτωματα για αρχη παντως!!!

mikas

mikas
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:
mikas έγραψε:
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ,ΔΕΝ ΤΟ ΧΩ ΠΡΟΣΕΞΕΙ,ΑΡΑ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΟΝΟΥΣΑ?ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΕΓΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΗΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ,ΟΠΟΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΕΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΧΩΡΟ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΜΟΥ(ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ)?ΑΣΧΕΤΟ,ΑΦΡΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ Η NICKNAME?


αχαχαχααχαχχααχχαα κλαιω!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Αφρουλα εγω δν ποναω ουτε οταν ειναι να αδιαθετησω...ποσο μαλλον πιο πριν!! Ασε που εχω κι εγω γενικα εντερικα και δν μπορω να καταλαβω τι ειναι τι!!!
φουσκωνω και ξεφουσκωνω σαν το μπαλονι!! με εχει φαει και το αγχος και τα εχει παιξει το συστημα!!! Embarassed Embarassed Embarassed
πολλες ειχαν τετοια συμπτωματα για αρχη παντως!!!


ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΦΟΥΣΚΩΜΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΙΝΩ ΠΙΝΩ ΚΑΙ ΦΟΥΣΚΩΝΩ ΚΑΙ ΦΟΥΣΚΩΝΩ ΑΙΝΤΕ ΝΑ ΕΚΡΑΓΩ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ??????????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις