Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Empty mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Πεμ Σεπ 20, 2012 5:05 am

ariadnh

ariadnh
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalhspera!!!eimai sthn ogdoh evdomada k arketes fores mesa sth mera niwthw kapoies mikroenoxlhseis xamhla k aristera sthn koilia....anarwtiomoun an auto einai fusiologiko(epeidh megalwnei to emvruo) h' tha prepe na anhsuxw.
na shmeiwsw oti prin mia evdomada eixa ligo aima sthn douleia k h giatros m m edwse 2 evdomades adeia,utrogestan k...ksapla!!! Sad

2mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Empty Απ: mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Πεμ Σεπ 20, 2012 5:27 am

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
φυσιολογικότατο ειναι!!και γω στην 8η ειμαι και νιωθω τα ιδια..και γω είδα λίγο αίμα και παίρνω utrogestan..μην ανησυχείς κουκλίτσα!

3mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Empty Απ: mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Πεμ Σεπ 20, 2012 5:29 am

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Είχες ροή αίματος ή λιγο στο σκουπισμα ας πούμε;και ξάπλα 2 βδομάδες;;

4mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Empty Απ: mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Πεμ Σεπ 20, 2012 5:56 am

ariadnh

ariadnh
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
βασικά ήμουν στην δουλεία κ ένιωσα κάτι να ρέει...πήγα στην τουαλέτα και ναι ήταν αίμα....όχι πλημμύρα,αλλά ούτε κ σταγόνες μόνο...έχασα το χρώμα μου...ευτυχώς η γιατρός μου ήταν αρκετά καθησυχαστική απλά μου είπε να μείνω στο κρεβάτι και να παίρνω τα χάπια.
δεν ξέρω αν θα είμαι και την επόμενη εβδομάδα ξάπλα(η αλήθεια είναι οτι έχω σκυλοβαρεθεί),αλλά προς το παρόν μου λέει να μην σηκωθώ και να προσέχω

5mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Empty Απ: mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Πεμ Σεπ 20, 2012 6:49 am

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΜΕΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ..ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΟΥΤΕ ΤΗ ΜΟΝΑΞΙΑ..ΚΑΙ ΟΛΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ..ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΚΙΟΛΑΣ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ..ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΧΘΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΚΑΦΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ...ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΑΡΡΩΣΤΗ..ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑΖΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ..ΑΛΛΑ..ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ?ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΖΕΣΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ!

6mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Empty Απ: mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Πεμ Σεπ 20, 2012 7:01 am

ariadnh

ariadnh
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και σένα σου χει πει ξάπλα ε?? υπομονή...ακόμα στην αρχή είμαστε!!!
η αλήθεια είναι οτι είναι βαρετό και ψυχοφθόρο να είσαι συνέχεια κλεισμένη μέσα σε ενα σπίτι,αλλά προκειμένου να πάνε όλα καλά θα το υποστούμε...
εγω το χω ρίξει στο internet,στις ταινίες κ στο διάβασμα τις ώρες που είμαι μόνη.
εύχομαι να σου πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος!!!

7mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Empty Απ: mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Πεμ Σεπ 20, 2012 7:06 am

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ..ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!

8mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Empty Απ: mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Πεμ Σεπ 20, 2012 7:09 am

ariadnh

ariadnh
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ευχαριστώ πολύ!!!!και σε σένα το ίδιο!!! Smile

9mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Empty Απ: mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Πεμ Σεπ 20, 2012 10:24 am

stalitsa1980

stalitsa1980
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ego pali diavasa tin istoria sas kai efhome kai stis dio sas tin kaliteri egimosini pou borei na iparhei apo edo kai sto exis!

10mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Empty Απ: mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Πεμ Σεπ 20, 2012 10:49 am

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το λοιπον!

Αριαδνη και Γεωργια!!! εξοπλιστείτε με πολυυυ υπομονη και απολαυστε την ξαπλα!! Sleep Sleep Sleep

Απο 9/8 ειμαι κλεισμενη στο σπιτι... mikroenoxlhseis sthn koilitsa... 850933 mikroenoxlhseis sthn koilitsa... 850933 η μαλλον οχι.. λαθος... Βγήκα αρκετες φορες και πηγα στο γιατρο... Razz Razz Razz Razz

Σημερα λοιπον ηταν η πρωτη μου μερα που πηγα βολτα! Ειδα πως ειναι ο κοσμος εξω...

Ενταξει.. γαι την μελαγχολια και την γκρινια δεν το συζηταμε.... Απλα ευχαριστω το Θεο που ειχα ανθρωπους γυρω μου και με βοηθησαν...

Α! και ολα αυτα με λιγο καφε αιματακι...

Υπομονη λοιπον και το μυαλο μας στα μπεμπακια μας...!!! Τ'αξιζουν!!!

11mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Empty Απ: mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Πεμ Σεπ 20, 2012 11:09 am

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σ ευχαριστουμε για την εμψύχωση! Υπομονή θα κάνω μεχρι την τετάρτη που θα πάω παλι να με δει και να μου πάρει το 5οαρικο!

12mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Empty Απ: mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Πεμ Σεπ 20, 2012 11:10 am

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
GeorgiaM έγραψε:Σ ευχαριστουμε για την εμψύχωση! Υπομονή θα κάνω μεχρι την τετάρτη που θα πάω παλι να με δει και να μου πάρει το 5οαρικο!

Υ.Γ. κα8ε 15 θελει 50αρικο..το χει ξεφτιλησει! και να ανοιξουμε και θεμα για το ποσο ζητανε για γεννα..και εκει ο δικος μου φευγατος ειναι..

13mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Empty Απ: mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Πεμ Σεπ 20, 2012 11:32 am

ariadnh

ariadnh
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ευχαριστούμε πολύ!!!εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας!!!

υ.γ. μίλησα νωρίτερα με την γιατρό μ κ μ είπε οτι πάμε πολύ καλά αφού δεν ξαναείχα τπτ απο την κυριακή...ούτε αίμα,ούτε καφέ...κ οτι μπορώ αν θέλω να σηκωθώ κ να βγώ λιγάκι...με μέτρο πάντα!!! mikroenoxlhseis sthn koilitsa... 536304

14mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Empty Απ: mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Πεμ Σεπ 20, 2012 11:40 am

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ariadnh έγραψε:ευχαριστούμε πολύ!!!εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας!!!

υ.γ. μίλησα νωρίτερα με την γιατρό μ κ μ είπε οτι πάμε πολύ καλά αφού δεν ξαναείχα τπτ απο την κυριακή...ούτε αίμα,ούτε καφέ...κ οτι μπορώ αν θέλω να σηκωθώ κ να βγώ λιγάκι...με μέτρο πάντα!!! mikroenoxlhseis sthn koilitsa... 536304

Κι εμενα ετσι με ειπε!! και πηγα τρεις μερες δουλεια και τσουπ να το παλι!!! Κι οταν λεμε δουλεια μιλαμε για δικια μου δουλεια οποτε θελω παω- φευγω και τετοια!! Οταν ομως τον πηρα τηλεφωνο και ξαναπηγα μου ειπε οτι ηταν απο την πρωτη φορα.Παλια με λιγα λογια... Ε απο τοτε ξερω... Που και που στις αλλαγες του μηνα οταν κανονικα θα περιμενα περιοδο κλπ κλπ... ερχεται η παρεα μου...
Παντως μια συνηθεια ειναι ολα!! Στην αρχη χ@@ζομουν πανω μου!! Πολυυυ ψυχραιμη σας λεω!! Razz Razz Razz
Τωρα πια συνηθεια!! Ευτυχως το μωρακι μας ειναι μια χαρα!

Και για να μην αγωνεστε το 80% των γυναικων το πρωτο τριμηνο εχουν αιμα, με τελειομηνη μια χαρα εγκυμοσυνη!!! Οποτε ΥΠΟΜΟΝΗ!!!! mikroenoxlhseis sthn koilitsa... 417472 mikroenoxlhseis sthn koilitsa... 417472

15mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Empty Απ: mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Πεμ Σεπ 20, 2012 11:47 am

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπραβο Αριαδνη μου..και γω πηγα να παρω τ αποτελεσματα των εξετασεων και μπηκα κ λιγο σουπερ και ειδα κ λιγο κοσμο αλλα βιαζομουν να γυρισω σπιτι μην παθω παλι τιποτα!

16mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Empty Απ: mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Πεμ Σεπ 20, 2012 11:50 am

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
just_Annoula έγραψε:
ariadnh έγραψε:ευχαριστούμε πολύ!!!εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας!!!

υ.γ. μίλησα νωρίτερα με την γιατρό μ κ μ είπε οτι πάμε πολύ καλά αφού δεν ξαναείχα τπτ απο την κυριακή...ούτε αίμα,ούτε καφέ...κ οτι μπορώ αν θέλω να σηκωθώ κ να βγώ λιγάκι...με μέτρο πάντα!!! mikroenoxlhseis sthn koilitsa... 536304

Κι εμενα ετσι με ειπε!! και πηγα τρεις μερες δουλεια και τσουπ να το παλι!!! Κι οταν λεμε δουλεια μιλαμε για δικια μου δουλεια οποτε θελω παω- φευγω και τετοια!! Οταν ομως τον πηρα τηλεφωνο και ξαναπηγα μου ειπε οτι ηταν απο την πρωτη φορα.Παλια με λιγα λογια... Ε απο τοτε ξερω... Που και που στις αλλαγες του μηνα οταν κανονικα θα περιμενα περιοδο κλπ κλπ... ερχεται η παρεα μου...
Παντως μια συνηθεια ειναι ολα!! Στην αρχη χ@@ζομουν πανω μου!! Πολυυυ ψυχραιμη σας λεω!! Razz Razz Razz
Τωρα πια συνηθεια!! Ευτυχως το μωρακι μας ειναι μια χαρα!

Και για να μην αγωνεστε το 80% των γυναικων το πρωτο τριμηνο εχουν αιμα, με τελειομηνη μια χαρα εγκυμοσυνη!!! Οποτε ΥΠΟΜΟΝΗ!!!! mikroenoxlhseis sthn koilitsa... 417472 mikroenoxlhseis sthn koilitsa... 417472

Απ οτι εχω καταλάβει δεν πρεπει να πολυπερπαταμε..να ξεκουραζομαστε πριν κουραστουμε εν ολίγης..και γω απ τη Δευτερα το πρωι που ειχα κατι ελαχιστα καφε στο σκουπισμα δεν εχω δει κατι αλλο..ειναι και τα utrogestan που κανουν θαυματα..

17mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Empty Απ: mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Πεμ Σεπ 20, 2012 11:50 am

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
GeorgiaM έγραψε:Μπραβο Αριαδνη μου..και γω πηγα να παρω τ αποτελεσματα των εξετασεων και μπηκα κ λιγο σουπερ και ειδα κ λιγο κοσμο αλλα βιαζομουν να γυρισω σπιτι μην παθω παλι τιποτα!

Κι εμεις ετσι... Καθε φορα μετα τον γιατρο καναμε και μια βολτα σε κανενα σουπερ μαρκετ! ΟΟΟΟΤΙ να ναι!! mikroenoxlhseis sthn koilitsa... 40746 mikroenoxlhseis sthn koilitsa... 40746 mikroenoxlhseis sthn koilitsa... 40746

18mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Empty Απ: mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Πεμ Σεπ 20, 2012 11:53 am

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

Απ οτι εχω καταλάβει δεν πρεπει να πολυπερπαταμε..να ξεκουραζομαστε πριν κουραστουμε εν ολίγης..και γω απ τη Δευτερα το πρωι που ειχα κατι ελαχιστα καφε στο σκουπισμα δεν εχω δει κατι αλλο..ειναι και τα utrogestan που κανουν θαυματα..[/quote]

Ειναι γεγονος οτι το περπατημα δεν ειναι και οτι καλυτερο! Απλα χρειαζεται ψυχραιμια!
Σου μιλαω εγω που μολις εβλεπα λιγο καφε, ετρεμαν τα χερια μου, πριζομουν απο το κλαμα και στο τελος με επιανε και η ημικρανια!!
pale pale

19mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Empty Απ: mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Πεμ Σεπ 20, 2012 11:54 am

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
just_Annoula έγραψε:
GeorgiaM έγραψε:Μπραβο Αριαδνη μου..και γω πηγα να παρω τ αποτελεσματα των εξετασεων και μπηκα κ λιγο σουπερ και ειδα κ λιγο κοσμο αλλα βιαζομουν να γυρισω σπιτι μην παθω παλι τιποτα!

Κι εμεις ετσι... Καθε φορα μετα τον γιατρο καναμε και μια βολτα σε κανενα σουπερ μαρκετ! ΟΟΟΟΤΙ να ναι!! mikroenoxlhseis sthn koilitsa... 40746 mikroenoxlhseis sthn koilitsa... 40746 mikroenoxlhseis sthn koilitsa... 40746

Λατρυω τα super market!!!Ο αντρας μου πάλι..τα συχαίνεται!

20mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Empty Απ: mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Πεμ Σεπ 20, 2012 11:58 am

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
GeorgiaM έγραψε:
just_Annoula έγραψε:
GeorgiaM έγραψε:Μπραβο Αριαδνη μου..και γω πηγα να παρω τ αποτελεσματα των εξετασεων και μπηκα κ λιγο σουπερ και ειδα κ λιγο κοσμο αλλα βιαζομουν να γυρισω σπιτι μην παθω παλι τιποτα!

Κι εμεις ετσι... Καθε φορα μετα τον γιατρο καναμε και μια βολτα σε κανενα σουπερ μαρκετ! ΟΟΟΟΤΙ να ναι!! mikroenoxlhseis sthn koilitsa... 40746 mikroenoxlhseis sthn koilitsa... 40746 mikroenoxlhseis sthn koilitsa... 40746

Λατρυω τα super market!!!Ο αντρας μου πάλι..τα συχαίνεται!

Εμενα να δεις!!! Με το ζορι ερχεται!! Και κουβαλαει και οοοοοολα τα ψωνια μετα! Laughing Laughing

21mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Empty Απ: mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Πεμ Σεπ 20, 2012 12:00 pm

ariadnh

ariadnh
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μας έχουν δημιουργηθεί ψυχολογικά με τόσα που ακούμε...πάντως κ γω έχω ακούσει οτι ειναι συνηθισμένο φαινόμενο...
για την δουλειά η γιατρός μ είπε οτι μπορεί ν μ γράψει κ άλλη άδεια αν θέλω κ αυτό σκέφτομαι να κάνω...πρέπει να είμαστε ιδιαίτερα προσεχτικές,ιδίως τώρα που είναι αρχή...ασε που η δουλειά μ είναι λίγο επίφοβη κ λέω να μην το ρισκάρω....

κ τα σούπερ μάρκετ καλά είναι...απ το ολοτελα...

22mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Empty Απ: mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Πεμ Σεπ 20, 2012 12:41 pm

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μωρε και θα κουβαλήσουνε και δουλειες θα κανουνε και οτι μπορούνε..Τιναι πιο τρελαμενοι απο μας! Very Happy

23mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Empty boitheia Πεμ Ιαν 03, 2013 10:26 am

mpempa....


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
geia sas egw eimai stin 9 bdomada kai exei duo meres pou exw mikroenoxliseis stin koilia mou xamila kai pou kai pou me ponaei kai ligo i mesi mou fobamai polu alla piga ston giatro kai eipe oti ola einai kala fobamai omws.....na sas pw tin alitheia prin duo meres kourastika polu ekana douleies kai meta arxise na me ponaei prepei na anisuxw?fobamai min to xasw to mwraki mou

24mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Empty Απ: mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Πεμ Ιαν 03, 2013 1:07 pm

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπέρα. αφού σου είπε ο γιατρός όλα καλά μην ανησυχείς. άποψή μου είναι να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς, τουλάχιστον τώρα που είναι αρχή ακόμα. εμένα η γιατρός μου παρόλο που γενικότερα ήταν χαλαρή με όλα στην αρχή της εγκυμοσύνης με ήθελε όσο το δυνατόν πιο ξεκούραστη. με το καλό το νινί σου!!!

25mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Empty Απ: mikroenoxlhseis sthn koilitsa... Πεμ Ιαν 03, 2013 1:42 pm

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εμένα από την αρχή ο γιατρός μια ατάκα μου είπε: "Την καλύτερή σου φίλη από δω και πέρα θα την λένε Ξάπλα"!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις