Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 22]

251ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Δευ Νοε 19, 2012 4:27 am

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΛΕ23 Hταν η πρωτη σου σπερματεγχυση?

252ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Δευ Νοε 19, 2012 4:36 am

ΕΛΕ23

ΕΛΕ23
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
olgapella έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΚΑΡΑΑΓΧΩΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΤΟ ΝΑ ΣΕ ΛΕΝΕ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΛΟ ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΛΟ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΑΡΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΑ ΨΙΛΟΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ,ΑΣΤΑΤΟΣ ΚΥΚΛΟΣ,ΧΑΜΗΛΗ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΥΞΗΘΕΙ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΣΕΝΤΟΝΙ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΠΑΝΤΕΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΤΟΥ 2003 ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΑΠΟ ΤΟ 2001 ΠΟΥ ΑΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΕΧΕΤΑΙ Ο ΓΑΜΟΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΜΩΡΟ ΤΩΡΑΑΑΑΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΝΩ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΡΙΣΜΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΙΣΙΑ ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΠΟΙΑ ΧΑΠΙΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΩΟΡΗΞΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΤΖΙΦΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΧΑΜΗΛΗ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΟΥΡΟΛΟΓΟ ΘΕΡΑΠΕΙΑ 3 ΜΗΝΕΣ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΓΧΟΣ ΑΓΧΟΣ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΧΡΟΝΟ ΠΑΩ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΠΑΡΟΤΙ ΕΛΕΓΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΜΕ ΛΕΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΜΟΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΝ ΜΟΥΤΖΩΝΩ ΚΑΙ ΦΕΥΓΩ ΚΑΙ ΦΤΑΝΩ ΣΤΟ 2008 ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΑΔΑ ΥΠΟΒΟΗΘΟΥΜΕΝΗΣ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΤΑΡΛΑΤΖΗ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ Ο ΘΕΟΣ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΝΑΜΟΝΗ 8 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝΑ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ 3 ΣΕΛΙΔΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΟΙ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΑΝΕ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΓΩ 30 ΧΡΟΝΩΝ ΤΟΤΕ ΤΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑΤΡΕ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ? ΤΙ ΛΕΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ? ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ? ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΟΧΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑΝ ΚΥΚΛΟ 3 ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙΣ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΕ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΒΑΛΕΙ ΠΕΣ ΠΩΣ ΞΕΚΙΝΑΣ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΕΝΕΣΕΙΣ ΗΤΑΝ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΩ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΚΩΝ/ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΓΕΝΑΡΗ ΞΕΚΙΝΑΩ ΕΝΕΣΕΙΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΦΤΑΝΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ ΒΑΖΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗΣ ΕΓΩ ΧΑΛΑΡΗ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΓΕΛΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΙΑ ΜΕ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ ΧΑΛΑΡΑ ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑΤΡΕ ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΟΣ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΝΑ ΜΑΥΡΑΚΙ ΚΑΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΜΑΣ ΣΦΑΞΕΙ ΧΑΧΑΧΧΑΧ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ Η ΔΙΔΙΚΑΣΙΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑΝ ΘΑΛΑΜΟ ΓΙΑ 2 ΩΡΕΣ ΜΕ ΛΙΓΟ ΨΗΛΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΕΧΕΤΑΙΟ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΞΑΠΛΑ? ΟΧΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΒΟΗΘΑΣ ΤΗΝ ΣΥΛΛΗΨΗ ΟΙ 14 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΗΤΑΝ ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΝΑΤΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΝΑ ΛΕΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΤΡΙΨΕ ΜΕ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΖΙΦΟΣ ΚΑΙ ΠΑΩ ΤΗΝ 14Η ΜΕΡΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΧΕΙΣ 65 ΜΟΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΑΝ ΘΕΛΈΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΜΠΟΥ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣ? ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΤΗΣΑ ΤΟΝ ΑΧΙΛΛΕΑ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 31/10/10 ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΤΟΥ 2011 ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΚΑΤΙ ΧΑΖΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΛΕΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΩ ΧΑΠΙΑ ΝΑ ΜΕ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΑΝΕ ΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΡΩΤΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΝΤΕ ΡΕ ΤΟΥ ΛΕΩ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΕΜΕΙΝΑ? ΓΙΑΤΙ ΟΑΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΛΙΝΗΡΗΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΝΑΡΩΣΕ ΗΡΘΑΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΕΛΕΥΘΕΡΑ 1 ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ 780 ΜΟΝΑΔΕΣ ΚΑΙ 3/3/12 ΗΡΘΕ ΚΑΙ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΣΩΣΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑΤΡΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΣ ΣΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ

Μπραβο κοπελα μου να σου ζησουν μακαρι να εχουμε την τυχη σου..και εγω 4 χρονια προσπαθω με τον αντρα μου.Ειμαι 35 ειχα μια παλινδρομη το 2009 και απο τοτε τιποτα.οι εξετασεις μας ειναι πολυ καλες.. Ολοι μου λενε για το αγχος αλλα δεν γινεται να μην το σκευτεσαι!Τωρα εκανα και την πρωτη αποτυχυμενη σπερματεγχηση και παω για την δευτερη

253ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Δευ Νοε 19, 2012 4:44 am

ΕΛΕ23

ΕΛΕ23
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ναι μαμα ηταν η πρωτη και μου εκανε εντυπωση οτι ηρθε πολυ νωρις η ακατανομαστη Sad

254ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Δευ Νοε 19, 2012 5:12 am

ΕΛΕ23

ΕΛΕ23
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
maria.estetista έγραψε:ΕΛΕ23 Hταν η πρωτη σου σπερματεγχυση?

ναι μαρια μου ηταν η πρωτη και στενοχωριθηκα πολυ

255ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Δευ Νοε 19, 2012 5:14 am

mama_sto_synnefaki

mama_sto_synnefaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
'Οντως κι εμένα νωρίς μου φαίνεται 10 μέρες μετά τη σπερματέκχυση. Είπε τίποτα επί τούτου ο γιατρός? Πάντως αφού ήταν μόνο η πρώτη ε, μη στενοχωριέσαι, έτσι αρχίσαμε όλες, όπου να'ναι θα πετύχει και θα εχεις ένα σποράκι στην κοιλιά σου Very Happy

256ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Δευ Νοε 19, 2012 5:20 am

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΕ23 έγραψε:ναι μαμα ηταν η πρωτη και μου εκανε εντυπωση οτι ηρθε πολυ νωρις η ακατανομαστη Sad

μάλλον κοπέλα μου η ωορρηξία έγινε πριν την σπερματέγχυση, είχε σκάσει το αυγουλάκι σου δλδ πριν, πόσα είχες όμως;

ίσως να μην έχεις καλή ανταπόκρισή και στα φάρμακα για πολλαπλή ωορρηξία..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Λεμονάκι στις Δευ Νοε 19, 2012 5:26 am, 1 φορά

257ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Δευ Νοε 19, 2012 5:21 am

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΛΕ23 έγραψε:
maria.estetista έγραψε:ΕΛΕ23 Hταν η πρωτη σου σπερματεγχυση?

ναι μαρια μου ηταν η πρωτη και στενοχωριθηκα πολυ

ελα μην στενοχωριεσαι!!!! ειχες πολυ λιγες πιθανοτητες με την πρωτη..δεν θελω απελπισιες!!! στη δευτερη οι πιθανοτητες θα ειναι διπλασιες!!! θα σου τα πει και mary30 που φανταζομαι σε λιγο θα μας ανακοινωσει τα νεα της!!!!

258ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Δευ Νοε 19, 2012 5:31 am

ΕΛΕ23

ΕΛΕ23
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mama_sto_synnefaki έγραψε:'Οντως κι εμένα νωρίς μου φαίνεται 10 μέρες μετά τη σπερματέκχυση. Είπε τίποτα επί τούτου ο γιατρός? Πάντως αφού ήταν μόνο η πρώτη ε, μη στενοχωριέσαι, έτσι αρχίσαμε όλες, όπου να'ναι θα πετύχει και θα εχεις ένα σποράκι στην κοιλιά σου Very Happy


αχ απτο στομα σου και στου θεουλη το αυτι!!...εχω και εγω καποιες αποριες για την περιοδο για να ηρθε τοσο νορις πολλα υποψιαζομαι αλλα τι να κανεις...αυριο ειναι η 5 μερα και ξεκινω σερπαφαρ απλα τον ρωτησα αν μπορω στο καπακι να ξαναπροσπαθησω και μου ειπε δεν υπαρχει προβλημα

259ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Δευ Νοε 19, 2012 5:36 am

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΛΕ23 έγραψε:

αχ απτο στομα σου και στου θεουλη το αυτι!!...εχω και εγω καποιες αποριες για την περιοδο για να ηρθε τοσο νορις πολλα υποψιαζομαι αλλα τι να κανεις...αυριο ειναι η 5 μερα και ξεκινω σερπαφαρ απλα τον ρωτησα αν μπορω στο καπακι να ξαναπροσπαθησω και μου ειπε δεν υπαρχει προβλημα
δεν υπαρχει κανενα προβλημα!μην ανησυχεις και συντομα θα μας ανακοινωεις κι εσυ τα ευχαριστα!!! ειμαι σιγουρη γι'αυτο!!! θετικη σκεψη πανω απ'ολα!!!!

260ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Δευ Νοε 19, 2012 5:42 am

ΕΛΕ23

ΕΛΕ23
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αχ κοριτσια εχω βουρκοσει να ξερατε τι κουραγιο μου δινετε!!!
λεμονακι
οσο για την ωορρηξια και εγω αυτο σκευτικα αλλα ο γιατρος δεν την ειδε στους υπερηχους οσο για τα φαρμακα δεν ξερω γιατι δεν εχω προβλημα ωορρηξιας και δεν εχω ξαναπαρει...ουτε μου ειπε ποσα αυγουλακια ειχα στον υπερηχο μια μερα πριν την σπερματεγχηση

261ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Δευ Νοε 19, 2012 5:51 am

mama_sto_synnefaki

mama_sto_synnefaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ε, αν έχεις φυσιολογική ωορηξία και δεν πήρες φάρμακα λογικά ένα θα είχες! Πάντως έτσι όπως τα λες ένας λόγος παραπάνω να μην ανησυχείς, εδώ εγώ έμεινα τελικά εγκυος που ειχα πολυκυστικές και ενδομητρίωση κι είχαμε και πρόβλημα με το σύζυγο, όλα μαζί drunken

Λίγη υπομονή θέλει - κι ας ξέρω πόσο δύσκολο είναι εκμεταλλεύσου τον χρόνο που έχεις μόνη με τον άντρα σου δίοτι εγώ δεν βρίσκω λίιιιιγο χρόνο μαζί του εδώ και 5 μήνες...

262ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Δευ Νοε 19, 2012 6:02 am

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΕ23 έγραψε:αχ κοριτσια εχω βουρκοσει να ξερατε τι κουραγιο μου δινετε!!!
λεμονακι
οσο για την ωορρηξια και εγω αυτο σκευτικα αλλα ο γιατρος δεν την ειδε στους υπερηχους οσο για τα φαρμακα δεν ξερω γιατι δεν εχω προβλημα ωορρηξιας και δεν εχω ξαναπαρει...ουτε μου ειπε ποσα αυγουλακια ειχα στον υπερηχο μια μερα πριν την σπερματεγχηση

μπερδεύτηκα..
πήρες φάρμακά ή έκανες σε φυσικό κύκλο δλδ με το δικό σου αυγουλάκι ;

όπως και να χει απο τα δύο ο γιατρός οφείλει κάθε φορά που πας για υπέρηχο να σου λέει πόσα αυγουλάκια έχεις και τι μέγεθος έχουν.

Κορίτσια πόσες απο εσάς που κάνετε σπερματ. έχετε κάνει σαλπιγγογραφία;

263ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Δευ Νοε 19, 2012 6:12 am

ΕΛΕ23

ΕΛΕ23
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη


μπερδεύτηκα..
πήρες φάρμακά ή έκανες σε φυσικό κύκλο δλδ με το δικό σου αυγουλάκι ;

όπως και να χει απο τα δύο ο γιατρός οφείλει κάθε φορά που πας για υπέρηχο να σου λέει πόσα αυγουλάκια έχεις και τι μέγεθος έχουν.

Κορίτσια πόσες απο εσάς που κάνετε σπερματ. έχετε κάνει σαλπιγγογραφία;
[/quote]


τωρα που εκανα σπερματεγχηση πηρα σερπαφαραποτην 5 μερα και μια μερα πριν την σπερματ. μου εκανε 1 ενεση στον ποπο...απλα σου ειπα οτι γενικα δεν ειχα ποτε προβλημα με ωορρηξια για να παρω φαρμακα.
σαλπιγγογραφια εχω κανει και εγω,γιατι ρωτας πρεπει να κανεις?

264ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Δευ Νοε 19, 2012 6:14 am

Maro500

Maro500
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια είστε όλες φοβερές!
Ολγα η ιστορία σου μου έφτιαξε το κέφι!
Ελε23 μη στεναχωριεσαι,θα έρθει και η σειρά μας,και πολύ σύντομα μάλιστα!
Μαιρη30 σου εύχομαι μέσα απ την ψυχή μου μια θετική χοριακη!Θα προσεύχομαι για σένα σημερα.
Εγώ είχα μόνο ένα αυγουλακι σ αυτο τον κύκλο,και είχα πάρει και clomiphene.Στον προηγούμενο που είχαμε παει φυσιολογικά ,αλλά με clomiphene και ένεση,είχα τέσσερα!!
Οπότε όντως οι πιθανότητες μου ήταν πολύ μικρές αυτή τη φορά .
σαλπιγγογραφια δεν έχω κάνει,ο γιατρός μου δεν τον πρότεινε καθόλου.

265ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Δευ Νοε 19, 2012 6:17 am

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εμενα παντως ηταν απο τις πρωτες εξετασεις που μου ειπαν να κανω η σαλπιγγογραφια.ειναι σημαντικη εξεταση

266ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Δευ Νοε 19, 2012 6:19 am

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πρεγκλίν λέγετε η ενέσούλα, στις επόμενες περίπου 36 ώρες γίνεται η ωορρηξία αλλά κακός την άλλη φορά όταν πας κορίτσι μου, την μέρα για σπερματεγχυση, να του ζητήσεις να σου δείξει το αυγουλάκι σου και να το μετρήσει !!

φάρμακα στην σπερματ. δεν παίρνεις αν έχει κάποιο πρόβλημα απαρατήρητος το ωάριο σου αλλά για την πολλαπλή ωορρηξία άρα και μεγαλύτερα ποσοστά επιτυχίας.
Άλλο να έχεις 3 αυγουλάκια και άλλο ένα.

σπερματ. χωρίς να έχει γίνει σαλπιγγογραφία τότε σόρι αλλά ο γιατρός η ανίκανος είναι ή απλά κάνει κομπόδεμα..

267ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Δευ Νοε 19, 2012 6:39 am

ΕΛΕ23

ΕΛΕ23
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
απο αυριο ξεκιναω παλι σερπαφαρ και θα εχω το νου μου για τα αυγουλακια λεμονακι σ΄ευχαριστω
μαρο 500 πιστευω οτι πρεπει να κανεις σαλπιγγογραφια για να δουν αν ειναι ανοιχτες οι σαλπιγγες

268ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Δευ Νοε 19, 2012 6:41 am

Maro500

Maro500
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ισα ίσα,είναι οικογενειακός φίλος και μέχρι τώρα δεν μου έχει πάρει δραχμή!Και ούτως η άλλως έχει ένα απ τα μεγαλύτερα κέντρα έξωσωματικής στην Ελλάδα

269ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Δευ Νοε 19, 2012 6:42 am

mama_sto_synnefaki

mama_sto_synnefaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πράγματι, κι εγώ έκανα σαλπιγγογραφία πριν ξεκινήσω οποιαδήποτε διαδικασία.

270ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Δευ Νοε 19, 2012 6:53 am

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maro500 έγραψε:Ισα ίσα,είναι οικογενειακός φίλος και μέχρι τώρα δεν μου έχει πάρει δραχμή!Και ούτως η άλλως έχει ένα απ τα μεγαλύτερα κέντρα έξωσωματικής στην Ελλάδα

τι να σου πω, κάποια πράγματα γίνονται με την σειρά τους..
ένα παραπάνω αν είναι φίλος και ένα απο τα καλά κέντρα αν και εμένα αυτό δεν μου λέει τίποτα.

Πάρε μια δεύτερη γνώμη, ρώτα έναν γιατρό.

Σαλπιγγογραφία - σπερμοδιάγραμα ορμονικές εξετάσεις !!

Κορίτισα την πάτησα, ανοίξτε τα μάτια σας και ψάξτε / ρωτήστε συζητήστε.

271ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Δευ Νοε 19, 2012 7:00 am

Maro500

Maro500
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δεν ξέρω,τι να σου πω,ίσως να μη μου το ζήτησε επειδή είχα ξανάμεινει πριν λίγα χρόνια .Την άλλη εβδομάδα που θα ξαναπαω,θα τον ρωτήσω να δω τι θα μου πει

272ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Δευ Νοε 19, 2012 7:00 am

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πες τα Λεμονάκι !!!!!.
Δεν πρέπει να εμπιστευόμαστε τυφλά τον
γιατρό μας γιατί άνθρωποι είναι και αυτοί
και μερικοί κοιτάνε πρώτα την τσέπη τους.

273ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Δευ Νοε 19, 2012 7:02 am

natalitsa.k

natalitsa.k
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
olgapella έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΚΑΡΑΑΓΧΩΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΤΟ ΝΑ ΣΕ ΛΕΝΕ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΛΟ ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΛΟ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΑΡΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΑ ΨΙΛΟΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ,ΑΣΤΑΤΟΣ ΚΥΚΛΟΣ,ΧΑΜΗΛΗ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΥΞΗΘΕΙ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΣΕΝΤΟΝΙ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΠΑΝΤΕΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΤΟΥ 2003 ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΑΠΟ ΤΟ 2001 ΠΟΥ ΑΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΕΧΕΤΑΙ Ο ΓΑΜΟΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΜΩΡΟ ΤΩΡΑΑΑΑΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΝΩ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΡΙΣΜΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΙΣΙΑ ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΠΟΙΑ ΧΑΠΙΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΩΟΡΗΞΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΤΖΙΦΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΧΑΜΗΛΗ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΟΥΡΟΛΟΓΟ ΘΕΡΑΠΕΙΑ 3 ΜΗΝΕΣ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΓΧΟΣ ΑΓΧΟΣ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΧΡΟΝΟ ΠΑΩ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΠΑΡΟΤΙ ΕΛΕΓΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΜΕ ΛΕΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΜΟΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΝ ΜΟΥΤΖΩΝΩ ΚΑΙ ΦΕΥΓΩ ΚΑΙ ΦΤΑΝΩ ΣΤΟ 2008 ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΑΔΑ ΥΠΟΒΟΗΘΟΥΜΕΝΗΣ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΤΑΡΛΑΤΖΗ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ Ο ΘΕΟΣ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΝΑΜΟΝΗ 8 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝΑ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ 3 ΣΕΛΙΔΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΟΙ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΑΝΕ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΓΩ 30 ΧΡΟΝΩΝ ΤΟΤΕ ΤΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑΤΡΕ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ? ΤΙ ΛΕΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ? ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ? ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΟΧΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑΝ ΚΥΚΛΟ 3 ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙΣ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΕ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΒΑΛΕΙ ΠΕΣ ΠΩΣ ΞΕΚΙΝΑΣ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΕΝΕΣΕΙΣ ΗΤΑΝ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΩ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΚΩΝ/ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΓΕΝΑΡΗ ΞΕΚΙΝΑΩ ΕΝΕΣΕΙΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΦΤΑΝΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ ΒΑΖΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗΣ ΕΓΩ ΧΑΛΑΡΗ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΓΕΛΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΙΑ ΜΕ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ ΧΑΛΑΡΑ ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑΤΡΕ ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΟΣ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΝΑ ΜΑΥΡΑΚΙ ΚΑΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΜΑΣ ΣΦΑΞΕΙ ΧΑΧΑΧΧΑΧ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ Η ΔΙΔΙΚΑΣΙΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑΝ ΘΑΛΑΜΟ ΓΙΑ 2 ΩΡΕΣ ΜΕ ΛΙΓΟ ΨΗΛΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΕΧΕΤΑΙΟ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΞΑΠΛΑ? ΟΧΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΒΟΗΘΑΣ ΤΗΝ ΣΥΛΛΗΨΗ ΟΙ 14 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΗΤΑΝ ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΝΑΤΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΝΑ ΛΕΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΤΡΙΨΕ ΜΕ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΖΙΦΟΣ ΚΑΙ ΠΑΩ ΤΗΝ 14Η ΜΕΡΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΧΕΙΣ 65 ΜΟΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΑΝ ΘΕΛΈΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΜΠΟΥ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣ? ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΤΗΣΑ ΤΟΝ ΑΧΙΛΛΕΑ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 31/10/10 ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΤΟΥ 2011 ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΚΑΤΙ ΧΑΖΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΛΕΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΩ ΧΑΠΙΑ ΝΑ ΜΕ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΑΝΕ ΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΡΩΤΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΝΤΕ ΡΕ ΤΟΥ ΛΕΩ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΕΜΕΙΝΑ? ΓΙΑΤΙ ΟΑΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΛΙΝΗΡΗΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΝΑΡΩΣΕ ΗΡΘΑΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΕΛΕΥΘΕΡΑ 1 ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ 780 ΜΟΝΑΔΕΣ ΚΑΙ 3/3/12 ΗΡΘΕ ΚΑΙ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΣΩΣΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑΤΡΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΣ ΣΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ



Ολγα ποσο κουραγιο να ηξερες δινει η ιστορια σου σε ολες τις κοπελες που τη διαβασαν!! Να σαι καλα που την μοιραστηκες μαζι μας.. Να χαιρεσαι τα παιδακια σου καλη μου!!
περιμενω και εγω να παρω σειρα για σπερματεγχυση αλλα μαλλον θα αργησω.. εχουμε θεμα με τις εξετασεις του αντρουλη μου.. Εχουμε 2 εντελως διαφορετικα σπερμοδιαγραμματα σε ενα μηνα κ τωρα θελει να κανει κ ακομα ενα μπας και βγαλουμε καμια ακρη επιτελους!!
Ευχομαι συντομα ολες να εχουμε τα σπορακια μας στην κοιλιτσα μας!!

274ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Δευ Νοε 19, 2012 7:03 am

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
maro μου θα συμφωνησω κι εγω με το λεμονακι... λυπαμαι αλλα εχει απολυτο δικιο...

275ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ - Σελίδα 11 Empty Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Δευ Νοε 19, 2012 7:05 am

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
natalitsa.k έγραψε:



συντομα ολες να εχουμε τα σπορακια μας στην κοιλιτσα μας!!

θα τα εχουμε συντομα ναταλιτσα μου!!!! να εισαι σιγουρη!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 22]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις