Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
86 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 86 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... Κυρ Σεπ 30, 2012 9:19 am

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοπελα μου ευχομαι ολα να ειναι τελεια και να κρατησεις ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σου.μην στεναχωριεσαι ειμαι σιγουρη οτι ολα θα ειναι μια χαρα.

27ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... Κυρ Σεπ 30, 2012 10:48 am

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου θα σου πω την δικη μου ιστορια παω κουναμενη συναμμενη να κανω την Αυχςνικη στα μισα της εξετασης μου πεταει ο γιατρος οτι δεν εχει αναπτυχθει καθολου το ρινικο οστο!!!!!!!Και να παω σε μια βδομαδα και αν δεν εχει μεγαλωσει να παω κατευθειαν για αμνιο ειχα και ιστορικο ...κοντευα να σκασω παλι τα ιδια ελεγα ειχα πιστει οτι κατι ειχε το μωρακι μου !!!!Παω σε μια βδομαδα και ως θαυμα ειχε εμφανιστει!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΙΚΡΟ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ!!!!!!!Ολα καλα μου ειπε ο γιατρος και τωρα εχω εναν μπομπιρα 9 μηνων με μια υπεροχη γαλλικη μυτουλα !!!!!!!!!!!!!!!!!!Τοση δα !!!!!!!!!!
Και στην Β το ξαναστεκαραμε !!!!!!!Μην αγχωνεσε τα ψαχνουν πολυ !!!!!!

28ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... Κυρ Σεπ 30, 2012 10:54 am

ΚΚΝ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια για τα ομορφα λογια σας και τις ευχες σας...

29ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... Πεμ Νοε 01, 2012 6:13 am

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΥΠΕΡΒΑΛΛΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΞΤΡΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΟΦΕΛΟΣ,ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΚΛΙΣΗ ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΤΗΣ ΡΙΝΙΚΗΣ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ,ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΣΟΥ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ!!ΕΙΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΑ!!Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΣΤΑ 35 ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΗΝ ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ,ΤΗΣ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΜΥΤΗ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΦΟΒΟΝΤΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΥΔΡΟΚΕΦΑΛΟ Η ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ,ΤΗΝ ΕΒΑΛΑΝ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΙΣΗΣ,ΤΡΑΒΗΞΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ...ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ,ΚΑΙ ΕΔΩΣΑΝ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 700ΕΥΡΩ.ΤΕΛΙΚΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ ΤΕΤΡΑΠΕΡΑΤΗ ΚΑΙ ΜΕ ΓΑΛΛΙΚΗ ΜΥΤΟΥΛΑ Very Happy

30ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... Πεμ Νοε 01, 2012 6:20 am

ΚΚΝ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σ' ευχαριστω κοριτσι μου για τις ευχες και για την απαντηση σου στο θεμα. Σιγουρα παιρνω θαρρος απο αλλες περιπτωσεις κι ελπιζω μια μερα καποια αλλη κοπελα, αν βρεθει στη θεση μου, που δεν το ευχομαι βεβαια, να μπορεσει να παρει θαρρος και πληροφοριες απο οσα μου γραψατε ολες.
Θα φροντισω να ενημερωσω για τυχον εξελιξεις, ωστε να ειναι ολοκληρωμενο το θεμα.

31ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... Πεμ Νοε 01, 2012 8:34 am

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΙ εγω ειχα ρινικο οστο σαν εσας στο 2ο μωρο μου και τελικα μια χαρα γεννηθηκε. ΘΥμαμαι που μου το σημειωσαν στα χαρτια που μου εδωσαν οταν εκανα αυχενικη διαφανεια. Στην Β επιπεδου ολα ηταν μια χαρα, δηλαδη εβλεπαν το ρινικο οστο καθαρα. ΑΥτα ειναι καθαρα για να καλυψουν τον εαυτο τους και να μην μπορεις μετα να πεις οτι δεν σε ενημερωσαν. Εσυ επειση εισαι 36 γι αυτο σου επιμενουν για αμνιοπ. Εγω ειμαι 31 και μου το προτειναν αλλα δεν εκανα αφου ηταν οκ. Εγω πιστευω πως τιποτα δεν εχει το μωρο σου απο την στιγμη που ολα τα αλλα ειναι οκ. Αφου εχετε αποφασισει πως οτι και να γινει θα το κρατησετε προσπαθησε να μην το σκεφτεσαι (δυσκολο το ξερω καλα). Θετικες σκεψεις καλη μου!

32ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... Πεμ Νοε 01, 2012 11:32 am

ΚΚΝ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σ'ευχαριστω momirene για το θαρρος που μου δινεις κι εσυ!

33ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... Σαβ Δεκ 08, 2012 10:03 am

ΚΚΝ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δεν μπηκα ξανα εδω και καιρο.. Δυστυχως και τα δικα μου νεα ειναι τα χειροτερα.. Και για να πω την αληθεια, ακομα δεν ξερω αν ειναι καλο που τα γραφω...
Κατ'αρχην εχασα το μωρο στις 30 εβδομαδες.. Ενδομητριος θανατος.Δε θελω να αναλυσω τι και πως.. Δεν υπαρχει λογος. Αλλα για να μη φοβηθει καμια αλλη μανουλα να ξεκαθαρισω οτι τελικα το μωρο μου ειχε Τρισωμια 21, δηλ. συνδρομο Down...Δεν εστειλα το ιδιο το μωρο για περεταιρω αναλυσεις, δεν θελαμε, στειλαμε μονο ομφαλιο για καρυοτυπο και πλακουντα. Ο καρυοτυπος μας εδωσε την απαντηση..Αρα, λενε οι γιατροι, ειχε σιγουρα καποια σοβαρη μορφη καρδιοπαθειας, που συνοδυει σε ποσοστο 60% τα παιδακια με συνδρομο Down, και η οποια δεν ανιχνευθηκε στους β επιπεδου ( καθως οι β επιπεδου ανιχνευουν μονο το 65% των καρδιολογικων ανωμαλιων) και αυτο ηταν που τελικα συνεβη...Δεν θα ηταν βιωσιμο...
Τα συναισθηματα μου ειναι αναμεικτα,( ποναω για το αγορακι μου που δεν τα καταφερε, αλλα απο την αλλη αν δεν ηταν βιωσιμο δεν θα ηθελα να βασανιστει ουτε μια στιγμη) αλλα σε ολη μου αυτη την εγκυμοσυνη, λογω των διαφορων προβληματων, ελεγα "Γενηθητω το θελημα Σου" και πιστευω οτι αυτο εγινε.

34ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... Σαβ Δεκ 08, 2012 10:16 am

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσι μου λυπαμαι για αυτο που σου συνεβει..δεν εχω διαβασει ολο το ποστ...
δεν ξερω αν σε ανακουφιζει καθολου αλλα αν γινοταν κ σε εμενα κατι αντιστοιχο νομιζω οτι δεν θα ηθελα να ταλαιπωρηθει το παιδακι μου για ολη την ζωη του..
σου ευχομαι δυναμη κ συντομα να γεμισει την κοιλιτσα κ την αγκαλια σου ενα νεο φασολακι!!!!!
σε φιλω!!!

35ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... Σαβ Δεκ 08, 2012 10:26 am

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πολύ στενοχωρήθηκα. Είναι η σοβαρότερη απώλεια για μια γυναίκα, αλλά αν ήταν να ταλαιπωρείται το παιδάκι και μαζί του κι εσείς, μπορεί να έγινε για καλό ότι έγινε. Μη το αφήσεις να σε πάρει από κάτω...

36ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... Σαβ Δεκ 08, 2012 10:57 am

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ξέρω τι να πω...απλά λυπαμαι πολυ!Αν χρειαστεις οτιδηποτε, καπου να μιλησεις εγω ειμαι εδω!

37ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... Σαβ Δεκ 08, 2012 1:21 pm

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λυπαμαι παρα πολυ για την απωλεια σου!
Σου ευχομαι τα καλυτερα απο δω και στο εξης..δεν ξερω τι αλλο να σου πω βρε κοριτσι μου...
Αν χρειαστεις οτιδηποτε μην διστασεις...

38ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... Σαβ Δεκ 08, 2012 1:51 pm

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εγώ λυπαμαι πολύ για την απώλειά σου. Δεν ξέρω πραγματικά τι άλλο να πω. Να είσαι δυνατή.

39ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... Σαβ Δεκ 08, 2012 3:17 pm

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγαπη μου δε το πιστευω Shocked αυτο που σου συμβαινει Sad Sad Sad λυπαμαι τοσο πολυ, Crying or Very sad και σε σκεφτομουν ολες αυτες τις μερες ειχαμε καιρο να τα πουμε..ποσο κουραγιο χρειαζεσαι τωρα για να νιωσεις καλυτερα....οτι χρειαστεις θα ειμαστε εδω!!! ολες μαζι να σε στηριξουμε εστω και απο το φορουμ,απο τη μια ειναι πολυ θλιβερο αυτο που συναιβει απο την αλλη σκεφτομαι πως ισως να υπεφερε το πουλακι μου αν γεννιοταν,ο θεος ξερει καλυτερα απο ολους μας ψυχουλα μου,ας αναπαυθει το αγγελουδι και να σκεφτεσαι θετικα,εισαι πολυ νεα θα κανεις κι αλλο αγαπη μου,και εχεις και μια κορουλα που σε χρειαζεται δυνατη και οχι θλιμενη..δωσε δυναμη στον εαυτο σου και προσπαθησε να σηκωθεις και να επανελθεις, Crying or Very sadκαι να σκεφτεσαι πως καθε πραγμα γινεται για καποιο λογο,παντως εισαι πολυ αξια γυναικα και τελεια μητερα!εισαι πολυ μεγαλοψυχη και δυνατη,δεν λεω τιποτα παραπανω απο αυτα που πραγματικα εισαι,μεσα απο τις κουβεντες μας εχω καταλαβει ποσο αξιολογη εισαι..μακαρι ολες οι γυναικες και μητερες να ηταν σαν εσενα!!!! Respect

40ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... Κυρ Δεκ 09, 2012 3:05 am

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λυπάμαι πολυ κοπέλα μου...Όπως είπες ομως κ συ "Γεννηθητω το θελημα Σου"...Κουράγιο η ζωή συνεχίζεται...

41ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... Κυρ Δεκ 09, 2012 3:18 am

ΚΚΝ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια σας ευχαριστω ολες για ολα τα μηνυματα σας, πριν και μετα..

42ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... Κυρ Δεκ 09, 2012 3:29 am

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ξερω πως θελει πολυ κουραγιο!Εχασα κι εγω ενα μωρακι στην 8η εβδομαδα...θα μου πεις δεν ειναι το ιδιο!Σεβαστο, ειναι η αληθεια αλλωστε και το καταλαβαινω τωρα σε αυτη την εγκυμοσυνη!Οταν ρωτησαμε τον γιατρο γιατι εφυγε το αγγελουδι μας μας απαντησε πως ηταν τυχαιο γεγονος και πιθανοτητα υπηρχε καποια γεννετικη ανωμαλια!Αργησα να το ξεπερασω οχι τοσο σωματικα οσο ψυχολογικα!Αλλα για ενα πραγμα ευχαριστω το θεο...που το πηρε κοντα του και δε μου τεθηκε ποτε το διλλημα ειναι ενα παιδι με καποιο προβλημα τι κανεις τωρα!Χαιρομαι που ποτε δε χρειαστηκε να αποφασισω!Το λεω επισης γιατι πριν λιγο καιρο που εκανα τη β επιπεδου βρηκαμε κατι στο εντερο του παιδιου...αλλα ευτυχως μετα απο αμνιο ολα καλα!Συνεχιζω να λεω πως ολα γινονται για καποιο λογο ειτε τον καταλαβαινω εγω ειτε οχι!

43ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΡΙΝΙΚΟ ΟΣΤΟ... Κυρ Δεκ 09, 2012 4:53 am

tsxitsxi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ . ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΠΑΛΥΝΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις