Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
26 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 26 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ήρθα κι εγω να πω ενα γεια πριν παω για υπνο παλι!!!!! δν το αντεχω να μην κοιμηθω αν σηκωθω πρωι!!! Embarassed Embarassed Embarassed


τι κανετε κουκλιτσες μου? καλα ειστε?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!!ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ 69 Κ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙ Κ ΠΟΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!

ΕΜΕΙΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ 2 ΩΡΙΤΣΕΣ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ...ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΧΑΛΙ ΜΑΥΡΟ Κ ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟΟΟΟΟΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ...

ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΔΩ?

Καλώς τη Τόνια!! Smile

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΙΡΟΥΛΑ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΛΛΗ...

ΑΧΚ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩΩΩΩΩ

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα Τονια και Έλλη

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλεεεεεεε εδω πηγατε κ σας ψαχνω??? Laughing Laughing Laughing Laughing

μα διαβαζα κ εγω παμε στο 69 κ χαμπαρι δεν πηρα η ξανθια!!σκεφτηκα τπτ προστυχα συνθηματικά θα λενε Laughing Laughing Laughing Laughing

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΝΝΟΥΛΑ...

ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΑ ΣΤΟ 68 ΚΑΛΕ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΠΟΔΙΑ ΨΗΛΑ ΕΙΧΑ ΟΥΤΕ ΚΑΘΟΜΟΥΝ..ΑΠΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΛΕΠΤΑΚΙΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΤΟΥΑΛΕΤ ΕΚΑΝΑ ΤΣΙΣΑΚΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΠΛΕΝΟΜΟΥΝ Κ ΕΜΕΙΝΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΤΙΣ 3 ΦΟΡΕΣ....

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Έλλη!! γειά σου κ πάλι Όλγα! Εγώ δε μπορώ τα μεσημέρια να κοιμάμαι! Ο πρωινός ύπνος μ αρέσει αλλά που... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΝΝΟΥΛΑ...

ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΑ ΣΤΟ 68 ΚΑΛΕ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΠΟΔΙΑ ΨΗΛΑ ΕΙΧΑ ΟΥΤΕ ΚΑΘΟΜΟΥΝ..ΑΠΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΛΕΠΤΑΚΙΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΤΟΥΑΛΕΤ ΕΚΑΝΑ ΤΣΙΣΑΚΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΠΛΕΝΟΜΟΥΝ Κ ΕΜΕΙΝΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΤΙΣ 3 ΦΟΡΕΣ....

Αυτό το θέμα κ το θέμα του φιλισιν πονάει!! Η κάθε μια έχει τα δικά της!! Δε μπορώ κ εγώ καθόλου να κολλώ κ ειδικά αν έχει ζέστη α πα πα! Mad Mad Mad Mad

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα καλοριζικο και σας στελων πολυ μα πολυ εγκυοσκονη Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 3 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 3 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 3 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 3 604962 εγω κοριτσια το απολαμβανω 22 οκτωβριου ραντεβου για αυχενικη διαφανεια να πανε ολα καλα και τιποτα αλλο κατα αλλα τιποτα ουτε ναυτιες ουτε εμετους μονο νανιιιι Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το έχουμε ξαναπει βρε κορίτσια
Ότι βοηθαει την καθεμια! Θες πόδια ψηλά; Θες πόδια κάτω; Θες να πηγαίνεις για μπάνιο; Θες να κοιμάσαι μετα;

Όλα είναι τυχερα είναι εγω έτσι πιστεύω

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας αφήνω!! καλό υπόλοιπο σε όλες !! φιλιάα!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΑΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΟΤΙ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ...ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΟΛΠΑ..ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΓΕΛΑΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΗΤΑΝ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΝΑ ΚΑΤΣΩ 10 ΛΕΠΤΑΚΙΑ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ...


ΠΑΛΙ ΖΕΣΤΗ ΕΧΕΙ............

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμένα γενικά μου αρέσει ο ύπνος!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 3 M054μόνο το βράδυ που δν μπορώ να κοιμηθώ νωρίς...όλες τις αλλες ώρες μια χαρά κοιμάμαι!!!!

Ολγα καλησπέρα κι απο εμένα , δν σε χαιρέτησα!!! ελπιζω πολύ γρηγορα να μας πεις ευχάριστα!!!
εμεις προσπαθούμε από τον Ιουλιο του'11.. εχουμε μπει σε διαδικασία εξετάσεων...κατα τ'αλλα πολυ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 3 215994 και ότι καταφέρουμε!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 3 M024Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 3 M024Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 3 M024

κι εγώ μετα τις αγαπες, κάθομαι πολυυυυ λίγο αγκαλίτσα με τον αντρούλη και σηκώνομαι μετα και παω κατευθείαν τουαλέτα!!!! δν μπορώ να κανω ακροβατικα!!!

φιλικο οξυ παιρνω οποτε θυμάμαι, έχασα και σε αυτό το νόημα αφου δν έχω καταφέρει να μείνω ακόμη!! οποτε απο το τίποτα παιρνω μια φορά στο τόσο!!!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου γειτόνισσα

Εμένα Τονια ο γιατρός μου είχε πει να το απολάμβανω και να μην σκέφτομαι στάσεις και ώρες

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:Γεια σου γειτόνισσα

Εμένα Τονια ο γιατρός μου είχε πει να το απολάμβανω και να μην σκέφτομαι στάσεις και ώρες



ΑΝΝΟΥΛΑ ΕΤΣΙ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΘ...ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ...ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΘΕΛΕΙ...

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μωρε ηθελα να ρωτησω τον γιατρο για τα ακροβατικα αλλα το ξεχασα!οταν παω να παρω το παπ θα τον ρωτησω!

ευχαριστω πολυ για τις ευχες κοριτσια μου!!

να σας ρωτησω κ κατι που με απασχολει.απο τον ιουνιο νιωθω πονο στην δεξια ωοθηκη καθ' ολη την διαρκει του μηνα αλλα κοντα στην περιοδο με πεθαινει ο πονος κ χτυπαει μεχρι το ποδι.υπεθεσα οτι μπορει να ειναι καποια κυστη αλλα ο γιατρος με βρηκε οκ!αυτο τον μηνα συμφωνα με τον υπερηχο εκανα ωορηξια απο δεξια οποτε ο πονος ηταν καπως αναμενομενος!το θεμα ειναι οτι αρχισε απο σημερα ο πολυς πονος πραγμα που με απογοητευει γιατι οπως ολα δειχνουν θα μου ερθει κανονικα περιοδος.τι αλλο μπορει να ειναι ρε κοριτσια αυτο?

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΑΑΑΑΑΑΑΑ! ΘΑ ΣΑΣ ΜΑΛΩΣΩ! ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΚΛΑΙΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΡΕΧΕΤΕ? ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ! ΚΑΙ Ο ΘΟΡΥΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ! ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΝΑΤΟΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΡΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΡΕΜΙΑ?! ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΑΠΑΡΑΓΟΥΜΕ ΩΣ ΕΝΗΛΙΚΕΣ! ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑ ΞΕΡΩ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΕΜΑΘΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΓΙΝΟΜΑΙ Η ΣΠΑΣΤΙΚΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΑΦΡΟΥΛΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!
ΕΜΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΑΝΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΕΜΑΘΑΝ ΜΕ ΘΥΡΥΒΟΥΣ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΜΑΣΕΤ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ..ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΕΞ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΚΟΨΑΜΕ..ΒΡΙΣΚΑΜΕ ΠΑΝΤΑ ΤΡΟΠΟΥΣ ΧΙΧΙΧΙΧ!!!!Κ ΑΣ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΑΜΕ ΚΑΤΩ...ΤΡΕΛΟΚΟΜΕΙΑ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ολγα μου δν ξέρω να σου απαντήσω, γιατι κι εγώ όταν με κάνει ψιλάφηση ο γιατρός ή καμια φορά στην επαφή αν πάει ..Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 3 M173 καταλαβαίνεις τι θέλω να πω Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 3 M173... προς τα αριστερά, με πονάει, και μοιάζει ότι ειναι η ωοθήκη!! αλλα έχω κάνει τόσα χρόνια πόσους υπερήχους και δν έχω τίποτα!οπότε καταλήγουμε ότι μάλλον είναι εντερικό το θέμα!και ότι μάλλον αυτό πονάει εκει!!

ακομη και να ερθει , δν απογοητευόμαστε!!ψηλά το κεφάλι!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 3 M027

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΑΙΤ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ Η ΣΥΜΑΒΣΗ ΤΟΥ ΕΟΠΥΥ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ/ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΑ...ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΘΟΥΝ ΤΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΧΡΩΣΤΑΝΕ ΤΕΛΟΣ Η ΣΥΜΑΒΣΗ,....ΤΙ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ Κ ΑΥΤΗ

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΑΙΤ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ Η ΣΥΜΑΒΣΗ ΤΟΥ ΕΟΠΥΥ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ/ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΑ...ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΘΟΥΝ ΤΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΧΡΩΣΤΑΝΕ ΤΕΛΟΣ Η ΣΥΜΑΒΣΗ,....ΤΙ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ Κ ΑΥΤΗ

Τις προάλλες είχαν βγει στους δρόμους στην Αθήνα υπάλληλοι ιδιωτικών νοσοκομείων και διαγνωστικών γιατι είναι απλήρωτοι αφου τα νοσοκομεία είναι απλήρωτο απο τον εοπυυ
Ότι να ναι
Απο Δευτέρα κάνουν και οι γιατροί του εοπυυ απεργία
Και οποίος τους επισκέπτεται θα πληρώνει ότι πλήρωνε το ταμείο και άντε να τα γυρεψεις

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΑΙΤ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ Η ΣΥΜΑΒΣΗ ΤΟΥ ΕΟΠΥΥ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ/ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΑ...ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΘΟΥΝ ΤΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΧΡΩΣΤΑΝΕ ΤΕΛΟΣ Η ΣΥΜΑΒΣΗ,....ΤΙ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ Κ ΑΥΤΗ

Τις προάλλες είχαν βγει στους δρόμους στην Αθήνα υπάλληλοι ιδιωτικών νοσοκομείων και διαγνωστικών γιατι είναι απλήρωτοι αφου τα νοσοκομεία είναι απλήρωτο απο τον εοπυυ
Ότι να ναι
Απο Δευτέρα κάνουν και οι γιατροί του εοπυυ απεργία
Και οποίος τους επισκέπτεται θα πληρώνει ότι πλήρωνε το ταμείο και άντε να τα γυρεψεις


ΑΝΝΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ..ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΒΟΛΙΑ ΤΩΡΑ Κ ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙΣ 60 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ Κ ΤΑ 2 ΜΙΚΡΑ...ΣΚΕΤΟ ΑΙΣΧΟΣ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΜΕΤΑ ΤΙ ΝΕΕΣ ΤΙΜΕΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΙΑΣΩ...ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν νομίζω το κρατήσουν για πολυ
Θα πάρουν καμμια διαβεβαίωση, θα πληρωθούν και για 1-2 μήνες και θα την αναστείλουν όπως και τα φαρμακεία

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:Δεν νομίζω το κρατήσουν για πολυ
Θα πάρουν καμμια διαβεβαίωση, θα πληρωθούν και για 1-2 μήνες και θα την αναστείλουν όπως και τα φαρμακεία


ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ..ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΤΟ ΥΠΟΣΤΩ...

ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ..ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟ ΣΤΗΣΟΥΜΕ Κ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΩΝ ΑΓΟΡΙΩΝ!!!ΑΜΗΝ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τόνια ειμαι σιγουρη ότι το δωματιάκι θα γίνει κουκλίστικο !!


σας φιλώ !!ήρθε η ώρα να πέσω τέζα!!! νυσταξα πολύ!!!

καλή συνέχεια!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 3 417472

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Τόνια ειμαι σιγουρη ότι το δωματιάκι θα γίνει κουκλίστικο !!


σας φιλώ !!ήρθε η ώρα να πέσω τέζα!!! νυσταξα πολύ!!!

καλή συνέχεια!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 3 417472

ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ Κ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις