Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
30 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 30 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Δευ Ιουλ 21, 2014 6:26 am, 1 φορά

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πω πω τα εχω δει ολα με αυτα που διαβασα. ευακι μου στειλε μου πμ με τα στοιχεια.... ειρηνη τι να πω...απορω με το κουραγιο σου...ελπιζω να στεκεσαι πιο τυχερη τωρα!και εγω μπηκα απο το κιν γιατι χαλασρ εδω κ μια βδομαδα ο υπολογιστης μου..

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;;;

Γιάννα έφυγες;;; Sad Sad

Εύα στο ιατρείο θα πάρω θα τον πονέσει περισσότερο.. Smile Smile στείλε το τηλέφωνο με πμ!

Ειρηνάκι τι κάνεις;

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ!!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!ΕΣΥ?
ΕΤΣΙ ΝΑ ΠΟΝΕΣΕΙ Ο ΑΛΗΤΗΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΟΝΑΕΙ...ΣΑΝ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΤΕ ΛΙΓΑΚΙ

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:Πω πω τα εχω δει ολα με αυτα που διαβασα. ευακι μου στειλε μου πμ με τα στοιχεια.... ειρηνη τι να πω...απορω με το κουραγιο σου...ελπιζω να στεκεσαι πιο τυχερη τωρα!και εγω μπηκα απο το κιν γιατι χαλασρ εδω κ μια βδομαδα ο υπολογιστης μου..

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ Η ΕΙΡΗΝΗ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΟΥΜΕ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ...
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ Κ ΕΓΩ ΠΩΣ ΑΝΤΕΞΑ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΥΠΟ ΑΛΛΑ Κ ΕΓΩ ΒΓΗΚΑ ΝΙΚΗΤΡΙΑ!!!ΟΠΩΣ ΘΑ ΒΓΕΙ Κ Η ΕΥΑ ΜΑΣ ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΗΔΗ!!!ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ Η ΕΥΤΗΧΩΣ Κ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!ΕΥΑ ΓΕΡΑΑΑΑΑΑ Η ΖΩΗ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ!!!!ΑΡΠΑΞΕ ΤΗΝ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΚΑΛΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΧΑΧΑΧΑ

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Δευ Ιουλ 21, 2014 6:27 am, 1 φορά

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:καλά είμαι Ειρηνάκι!είχαμε πάει σε ένα ταβερνάκι με ζωντανή μουσική και περάσαμε πολύ όμορφα!τώρα πρέπει να ετοιμάσω κάτι σημειώσεις για τα αυριανά μαθήματα γιατί δεν πρόλαβα σήμερα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 679259

Γειά σου Σταυρουλίνα!!!

AAA MΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΤΕ!!!ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΕΤΕ ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ ΧΑΧΑΧΑ!!!ΠΩΠΩ ΕΧΕΙΣ Κ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ???ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 534787

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με συγκινείτε...Πραγματικά...
Τέτοια ανταπόκριση;;;;
Ειρήνη ευχαριστώ πολύ.ΘΑ περιμένω νέα
Σταυρουλίνα, με συγκίνησες. Χωρίς να έχουμε μιλήσει ποτέ και όμως ζήτησες να βοηθήσεις.Ευχαριστώ
Ειρηνάκι, η υποστηριξή σου είναι το κάτι άλλο. Κάθε φορά που διαβάζω post σου πραγματικά αναστενάζω από ανακούφιση

Σας ευχαριστώ όλες ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!

Είμαι από χτες το πρωί με 2,30 ώρες ύπνο και όμως τα μάτια δε λένε να κλείσουν.΄Πριν λίγο ζυγίστηκα.Μέσα σε ένα 24ωρο έχασα 2,5 κιλά(δεν υπερβάλλω).
Σας ευχαριστώ πάντως και πάλι. ΑΠό την καρδιά μου σας ευχαριστώ

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Δευ Ιουλ 21, 2014 6:31 am, 1 φορά

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Δευ Ιουλ 21, 2014 6:31 am, 1 φορά

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:Με συγκινείτε...Πραγματικά...
Τέτοια ανταπόκριση;;;;
Ειρήνη ευχαριστώ πολύ.ΘΑ περιμένω νέα
Σταυρουλίνα, με συγκίνησες. Χωρίς να έχουμε μιλήσει ποτέ και όμως ζήτησες να βοηθήσεις.Ευχαριστώ
Ειρηνάκι, η υποστηριξή σου είναι το κάτι άλλο. Κάθε φορά που διαβάζω post σου πραγματικά αναστενάζω από ανακούφιση

Σας ευχαριστώ όλες ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!

Είμαι από χτες το πρωί με 2,30 ώρες ύπνο και όμως τα μάτια δε λένε να κλείσουν.΄Πριν λίγο ζυγίστηκα.Μέσα σε ένα 24ωρο έχασα 2,5 κιλά(δεν υπερβάλλω).
Σας ευχαριστώ πάντως και πάλι. ΑΠό την καρδιά μου σας ευχαριστώ

ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ..ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΑΝΘΡΩΠΟΙ!!!!ΕΙΣΑΙ ΗΡΩΑΣ Κ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ..ΜΠΟΡΕΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Κ ΘΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΑΛΛΗ ΟΨΗ ΘΑ ΠΕΙΣ ''ΝΑΙ ΗΜΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ''..ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΕΤΑ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΜΑΤΙΑ ΝΑ ΕΚΑΝΕΣ ΕΝΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΟ ΓΑΜΟ Κ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΝΑ ΕΙΧΕ ΔΙΠΛΗ ΖΩΗ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΣΟΥ..ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ..ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΟΧΙ..Κ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ..ΘΕΛΕΙ ΚΟΤΣΙΑ Κ ΑΡΧΙ.... ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΕΣ!!!!ΕΓΩ ΣΟΥ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ...ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ!!!ΓΛΙΤΩΣΕΣ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΚΟΠΑΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΚΟΛΑΣΗ...ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΔΥΣΤΗΧΗΣΜΕΝΗ!!!!ΠΟΥ ΛΟΓΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΦΙΞΕΙΣ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΝΑ ΥΠΟΜΕΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ!!!!ΟΧΙ ΟΜΩΣ....ΑΝΤΙΣΤΑΘΗΚΕΣ!!!!!ΕΙΣΑΙ ΗΡΩΑΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΑΔΙΓΜΑ Κ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΡΟΣ ΜΙΜΙΣΗ!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥΥΥΥΥΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ!!!!!ΕΙΣΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ Κ ΟΧΙ ΚΟΡΟΙΔΟ Κ ΒΛΑΚΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΑΥΤΟΣ

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirini7 έγραψε:
eva34 έγραψε:Με συγκινείτε...Πραγματικά...
Τέτοια ανταπόκριση;;;;
Ειρήνη ευχαριστώ πολύ.ΘΑ περιμένω νέα
Σταυρουλίνα, με συγκίνησες. Χωρίς να έχουμε μιλήσει ποτέ και όμως ζήτησες να βοηθήσεις.Ευχαριστώ
Ειρηνάκι, η υποστηριξή σου είναι το κάτι άλλο. Κάθε φορά που διαβάζω post σου πραγματικά αναστενάζω από ανακούφιση

Σας ευχαριστώ όλες ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!

Είμαι από χτες το πρωί με 2,30 ώρες ύπνο και όμως τα μάτια δε λένε να κλείσουν.΄Πριν λίγο ζυγίστηκα.Μέσα σε ένα 24ωρο έχασα 2,5 κιλά(δεν υπερβάλλω).
Σας ευχαριστώ πάντως και πάλι. ΑΠό την καρδιά μου σας ευχαριστώ


και τώρα πρέπει να σε λυπηθούμε;;;;;;χιχιχι!!πλάκα σου κάνω!!

δεν πας να ξαπλώσεις να ξεκουραστεί το σώμα σου;;;

Σε καμία περίπτωση. Αλλωστε μάλλον είναι υγρά του σώματος αυτά από την ταλαιπωρία. Αλλά αν τελικά δεν είναι, τότε θα έχει βγει και κάτι καλό από΄όόόόόόόόόόόόόλο αυτό τον πόνο που περνάω...

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirinaki έγραψε:
eva34 έγραψε:Με συγκινείτε...Πραγματικά...
Τέτοια ανταπόκριση;;;;
Ειρήνη ευχαριστώ πολύ.ΘΑ περιμένω νέα
Σταυρουλίνα, με συγκίνησες. Χωρίς να έχουμε μιλήσει ποτέ και όμως ζήτησες να βοηθήσεις.Ευχαριστώ
Ειρηνάκι, η υποστηριξή σου είναι το κάτι άλλο. Κάθε φορά που διαβάζω post σου πραγματικά αναστενάζω από ανακούφιση

Σας ευχαριστώ όλες ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!

Είμαι από χτες το πρωί με 2,30 ώρες ύπνο και όμως τα μάτια δε λένε να κλείσουν.΄Πριν λίγο ζυγίστηκα.Μέσα σε ένα 24ωρο έχασα 2,5 κιλά(δεν υπερβάλλω).
Σας ευχαριστώ πάντως και πάλι. ΑΠό την καρδιά μου σας ευχαριστώ

ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ..ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΑΝΘΡΩΠΟΙ!!!!ΕΙΣΑΙ ΗΡΩΑΣ Κ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ..ΜΠΟΡΕΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Κ ΘΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΑΛΛΗ ΟΨΗ ΘΑ ΠΕΙΣ ''ΝΑΙ ΗΜΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ''..ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΕΤΑ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΜΑΤΙΑ ΝΑ ΕΚΑΝΕΣ ΕΝΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΟ ΓΑΜΟ Κ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΝΑ ΕΙΧΕ ΔΙΠΛΗ ΖΩΗ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΣΟΥ..ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ..ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΟΧΙ..Κ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ..ΘΕΛΕΙ ΚΟΤΣΙΑ Κ ΑΡΧΙ.... ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΕΣ!!!!ΕΓΩ ΣΟΥ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ...ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ!!!ΓΛΙΤΩΣΕΣ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΚΟΠΑΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΚΟΛΑΣΗ...ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΔΥΣΤΗΧΗΣΜΕΝΗ!!!!ΠΟΥ ΛΟΓΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΦΙΞΕΙΣ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΝΑ ΥΠΟΜΕΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ!!!!ΟΧΙ ΟΜΩΣ....ΑΝΤΙΣΤΑΘΗΚΕΣ!!!!!ΕΙΣΑΙ ΗΡΩΑΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΑΔΙΓΜΑ Κ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΡΟΣ ΜΙΜΙΣΗ!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥΥΥΥΥΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ!!!!!ΕΙΣΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ Κ ΟΧΙ ΚΟΡΟΙΔΟ Κ ΒΛΑΚΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΑΥΤΟΣ

Respect Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 417472

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:
eva34 έγραψε:Με συγκινείτε...Πραγματικά...
Τέτοια ανταπόκριση;;;;
Ειρήνη ευχαριστώ πολύ.ΘΑ περιμένω νέα
Σταυρουλίνα, με συγκίνησες. Χωρίς να έχουμε μιλήσει ποτέ και όμως ζήτησες να βοηθήσεις.Ευχαριστώ
Ειρηνάκι, η υποστηριξή σου είναι το κάτι άλλο. Κάθε φορά που διαβάζω post σου πραγματικά αναστενάζω από ανακούφιση

Σας ευχαριστώ όλες ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!

Είμαι από χτες το πρωί με 2,30 ώρες ύπνο και όμως τα μάτια δε λένε να κλείσουν.΄Πριν λίγο ζυγίστηκα.Μέσα σε ένα 24ωρο έχασα 2,5 κιλά(δεν υπερβάλλω).
Σας ευχαριστώ πάντως και πάλι. ΑΠό την καρδιά μου σας ευχαριστώ

και τώρα πρέπει να σε λυπηθούμε;;;;;;χιχιχι!!πλάκα σου κάνω!!

δεν πας να ξαπλώσεις να ξεκουραστεί το σώμα σου;;;

ΧΑΧΑΧΑ ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΦΟΒΕΡΗ!!!!Κ Ο ΥΠΝΟΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟΥ Κ ΤΑ ΚΙΛΑ ΣΟΥ ΕΠΗΣΕΙΣ!!!!ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΕΝΗ ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΕ ΠΙΣΩ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ!!!!ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ..ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!!!ΤΑ 10 ΧΡΟΝΑΙ ΣΧΕΣΗΣ ΣΑΣ Κ ΑΦΟΣΙΩΣΗΣ ΠΡΟΣ ΑΥΤΟΝ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ!!!!ΝΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΤΕ Ο ΗΛΗΘΙΟΣ!!!!Κ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ Κ ΝΕΟΤΑΤΗ ΕΙΣΑΙ ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΧΑΖΑ!!!!ΓΛΙΤΩΣΕΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!ΜΙΑ ΝΕΑ ΖΩΗ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΕΚΕΙ ΕΞΩ!!!!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Δευ Ιουλ 21, 2014 6:31 am, 1 φορά

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου ευχαριστώ και πάλι.
Πάω να παρω ενα ντεπονάκι γιατί το κεφάλι μου κοντεύει να εκραγεί(και είναι έτσι από χτες) και να προσπαθήσω να χαλαρώσω.
Αν δε τα καταφέρω, θα σας ξανάρθω.
Ευχαριστώ και ζητώ να με συγχωρέσετε αν σας στενοχώρησα τώρα ή κάποια στιγμή στο παρελθόν με κάποια δημοσίευσή μου.Συγνώμη

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Δευ Ιουλ 21, 2014 6:33 am, 1 φορά

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirini7 έγραψε:
eva34 έγραψε:
eirini7 έγραψε:
eva34 έγραψε:Με συγκινείτε...Πραγματικά...
Τέτοια ανταπόκριση;;;;
Ειρήνη ευχαριστώ πολύ.ΘΑ περιμένω νέα
Σταυρουλίνα, με συγκίνησες. Χωρίς να έχουμε μιλήσει ποτέ και όμως ζήτησες να βοηθήσεις.Ευχαριστώ
Ειρηνάκι, η υποστηριξή σου είναι το κάτι άλλο. Κάθε φορά που διαβάζω post σου πραγματικά αναστενάζω από ανακούφιση

Σας ευχαριστώ όλες ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!

Είμαι από χτες το πρωί με 2,30 ώρες ύπνο και όμως τα μάτια δε λένε να κλείσουν.΄Πριν λίγο ζυγίστηκα.Μέσα σε ένα 24ωρο έχασα 2,5 κιλά(δεν υπερβάλλω).
Σας ευχαριστώ πάντως και πάλι. ΑΠό την καρδιά μου σας ευχαριστώ


και τώρα πρέπει να σε λυπηθούμε;;;;;;χιχιχι!!πλάκα σου κάνω!!

δεν πας να ξαπλώσεις να ξεκουραστεί το σώμα σου;;;

Σε καμία περίπτωση. Αλλωστε μάλλον είναι υγρά του σώματος αυτά από την ταλαιπωρία. Αλλά αν τελικά δεν είναι, τότε θα έχει βγει και κάτι καλό από΄όόόόόόόόόόόόόλο αυτό τον πόνο που περνάω...

καλέ για πλάκα στο είπα ότι και καλά αυτό που συνέβη ήταν καλό...όχι ότι το λες για να σε λυπηθούμε...ότι σε ζηλεύουμε γιαυτό(κάπως έτσι)κατάλαβες;;;μην παρεξηγηθώ!
Και το κατάλαβα, και χαμογέλασα. Δε τα παίρνω όλα στραβά...Αλλά και αλλιώς να ταο έλεγες, νομίζεςι πως έχω την ικανότητα να καταλαβαίνω στο 100% όλα όσα συμβαίνουν γύρω μου αυτές τις μέρες;;;Αφού φυτοζωώ

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΥΡΙΣΕ ΣΕΛΙΔΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ!!!ΒΓΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΣΟΥ ΑΜΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΞΕΣΠΑΣΕ!!!ΑΛΛΕΞΕ ΧΤΕΝΙΣΜΑ,ΠΑΝΕ ΣΙΝΕΜΑ,ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ.ΞΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ..ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΒΑΣΙΚΑ...ΟΛΑ ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΣΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟΥΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΕΔΑΦΟΣ!!!!ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ Κ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ!!!!!ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΑΚΡΙΑ ΣΟΥ!!!!ΟΤΙ Κ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΑΚΟΜΑ Κ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΜΗΝ ΔΥΣΤΑΣΕΙΣ!!!!ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΑ ΜΟΛΙΣ ΕΧΘΕΣ Κ ΝΟΙΩΘΩ ΛΕΣ Κ ΣΕ ΞΕΡΩ ΧΡΟΝΙΑ!!!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΖΩΗ Κ Ο ΤΥΠΟΣ ΝΑ ΦΑΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΥΒΑΔΕΣ ΤΗΝ ΣΚΟΝΗ ΣΟΥ!!!ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΕΙΣΑΙ ΗΡΩΑΣ ΕΙΣΑΙ ΓΕΝΝΑΙΑ!!!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ..ΑΠΕΔΙΞΕΣ ΤΙ ΕΙΣΑΙ!!!!ΕΙΣΑΙ ΗΡΩΙΔΑ

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:Κορίτσια μου ευχαριστώ και πάλι.
Πάω να παρω ενα ντεπονάκι γιατί το κεφάλι μου κοντεύει να εκραγεί(και είναι έτσι από χτες) και να προσπαθήσω να χαλαρώσω.
Αν δε τα καταφέρω, θα σας ξανάρθω.
Ευχαριστώ και ζητώ να με συγχωρέσετε αν σας στενοχώρησα τώρα ή κάποια στιγμή στο παρελθόν με κάποια δημοσίευσή μου.Συγνώμη

ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΡΕΣΑΡΙΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΚ!!!ΠΑΝΕ ΚΛΕΙΣΕ Κ ΚΑΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΑΣΑΖΑΚΙ!!!!ΚΑΛΟ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ!!!!ΜΗΝ ΛΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΕΜΑΣ ΘΑ ΣΤΟ ΛΕΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ!!!ΠΑΝΕ ΚΟΙΤΑΞΟΥ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΥΤΗ Κ ΠΕΣ ΄΄ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΑ'' ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!ΜΕ ΓΛΙΤΩΣΕΣ!!!ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΕΣΥ ΤΑ ΕΚΑΝΕΣ ΟΛΑ!!!!
ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΣΕΣ ΠΟΤΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΣΟΥ...ΑΛΛΑ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΠΛΕΟΝ!!!ΕΜΕΙΣ ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ Κ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΤΥΧΕΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΠΕΖΟΥΝ ΤΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΑΚΙΑ Κ ΤΟΥΣ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΟΥΣ Κ ΑΠΟ ΠΙΣΩ Ο ΕΝΑΣ ΡΙΧΝΕΙ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΤΗΣ ΑΡΚΟΥΔΑΣ Κ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΠΟΙΟΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΜΩΡΕ?????ΕΕΕΕΕΕΕΕ ΟΧΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΛΥΠΑΜΑΙ!!!ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ Κ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΑΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟ ΑΥΤΟ..ΤΟΣΟ ΠΙΣΤΑ!!!!ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΟΥΣ!!!!ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΠΟΛΛΕΕΕΣΣΣΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ Κ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!!!!Σ'ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ I love you I love you I love you

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΥΝΗΧΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ!!!!
ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΤΑ ΛΕΜΕ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 417472

ΕΥΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΤΑΘΜΟΣ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ Κ ΣΤΟ ΑΦΙΕΡΩΝΩ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ!!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=DjFEIGIrabQ

ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ.....ΕΙΣΑΙ ΗΡΩΑΣ!!!ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΣ ΣΑΝ ΚΥΡΙΑ....ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 36 50580

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Δευ Ιουλ 21, 2014 6:32 am, 1 φορά

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσιαααα!!!ακομα κοιμαστε υπαρουδες????(ποια μιλαει....εχχεχεχεχε!χειροτερη απο μενα δεν υπαρχει!)

πινω καφεδακι!!!!τσακισα και μια τυροπιτα!!!!η φοραδα!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ..
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΧΘΕΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΤΡΕΛΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ...ΠΙΚΡΑ ΣΚΕΤΗ..
ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΕΤΟΙΜΟ ΣΕ ΛΙΓΟ...ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ...Κ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα τονια μου!!!!καλα εισαι???οι αντρες σου????το νινακι σου????

εγω καλα ειμαι!εκανα δουλιτσες,μαγειρεψα και εγω.κοτοπουλο κοκκινιστο.(θα το κανω με τηγανιτες παταουλες!)

αν και λειπει ο χρηστος ταξιδι μαγειρεψα!να εχω και για αυριο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις