Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
68 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 68 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1απαραδεκτοι θείοι...? Empty απαραδεκτοι θείοι...? Σαβ Οκτ 06, 2012 10:13 pm

Evita1988

Evita1988
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσακια μου για σας... χρειαζομαι τη συμβουλη σας... το θεμα μου ειναι οι θείοι του μικρου μ(αδερφια τ αντρα μ) εχουμε τις τυπικες σχεσεις!!!
απο την ημερα που γεννηθηκε ο μικρος μας δεν τ εχουν φερει ουτε ενα δωρο( μαλλον του πηρε ο θειος αλλα μικρο) η θεια δεν ηρθε καν παρα μονο στη βαπτιση το ειδε πρωτη φορα , στη βαπτιση με αδεια χερια. οχι οτι μας λειπουν τα δωρα. θα μ πειτε τοτε γιατι το λεω??? ο θειος μας, μας ταζει απο τοτε π γεννηθηκε καρεκλακι φαγητου κ το μωρο εχει φτασει 8 μηνων κ ακομα περιμενουμε. την προηγουμενη βδομαδα η νονα μας ηθελα να μας παρει αλλα ο αντρας μ ειπε πως οχι γιατι αυτη τη βδομαδα θα το φερουν ε ακομα τπτα!!! δυσκολευομαι να τον ταισω ετσι στο χερι... τι να κανω να παω να παρω η να περιμενω να παει φανταρος Razz μηπως κ μας το φερουν???

2απαραδεκτοι θείοι...? Empty Απ: απαραδεκτοι θείοι...? Σαβ Οκτ 06, 2012 11:02 pm

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kalimera Evita Very Happy ti kaneis kopela mou? pate sto kolimvitirio me ton mikro?
gia mena to kalitero einai na miliseis me ton antra sou na tou peis pos diskolevesai sto taisma tou morou kai den iparhei logos na perimenete gia to kareklaki afou i nona thelei na to parei. na sas to ferei i nona tou paidiou kai tha peite tou theiou na parei kati allo ena podilataki i kati allo pou tha hreiasti to paidi mellontika.kai gia na min parexigiti o theios peite tou pos sas to ekane ekplixi i nona horis na to xerete.
to thema den einai ti dora pernoume alla i adiaforia merikon anthropon. afou einai tipiki i shesi sas kai i theia irthe stin vaftisi tou na ton dei ton mikro tote den iparhei logos kai esy oute na stenahoriesai oute na provlimatizesai. an thelei tha parei kati allo, an den thelei na min parei. auta min skas!

3απαραδεκτοι θείοι...? Empty Απ: απαραδεκτοι θείοι...? Κυρ Οκτ 07, 2012 12:27 am

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ εβιτα ποσο σε καταλαβαινω εσυ λες για θειους
εμενα που γεννησα και ο πεθερος μ δεν ηρθε ουτε μια φορα να δει την μικρη ουτε ενα τηλ 3 μηνων γινεται σε μια εβδομαδα και δεν εχει γινει καμια παρεξηγηση ολα καλα.τον μεγαλο ολο κ ολο 3φορε τον ειδε και τ παιδι ειναι 23 μηνων.ουτε στηην γαμοβαφτηση δεν ηρθε . μερικοι ειναι μονο λογια κοπελα μ

4απαραδεκτοι θείοι...? Empty Απ: απαραδεκτοι θείοι...? Κυρ Οκτ 07, 2012 1:42 am

Mummy in love

Mummy in love
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μην τρελένεσαι κοπέλα μου.Από κάποιους ανθρώπους μην περιμένεις τίποτα.Στην τελική τι να το κάνεις το καρεκλάκι αν δεν υπάρχουν επαφές και δεν έρχονται να δουν το παιδί;

5απαραδεκτοι θείοι...? Empty Απ: απαραδεκτοι θείοι...? Κυρ Οκτ 07, 2012 1:46 am

.katerinasmurf.

.katerinasmurf.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αντε καλε γραφτους και πηγαινε να το παρεις που θα καθεσαι τωρα να ταλαιπορησε

6απαραδεκτοι θείοι...? Empty Απ: απαραδεκτοι θείοι...? Κυρ Οκτ 07, 2012 2:10 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΑ!!!ΓΡΑΦΤΟΥΣ Κ ΠΑΝΕ ΠΑΡΤΟ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΣΟΥ!!!ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΑ!!!! απαραδεκτοι θείοι...? 417472 απαραδεκτοι θείοι...? 417472 απαραδεκτοι θείοι...? 417472

7απαραδεκτοι θείοι...? Empty Απ: απαραδεκτοι θείοι...? Κυρ Οκτ 07, 2012 3:21 am

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να σου ζησει το μωρακι σου.
πηγαινε παρε καρεκλακι να κανεις δουλεια, και αν σου φερουν πες τους οτι το κρατας δωρο-προκαταβολη για το επομενο μωρο χιχιχι

8απαραδεκτοι θείοι...? Empty Απ: απαραδεκτοι θείοι...? Κυρ Οκτ 07, 2012 3:27 am

Evita1988

Evita1988
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
βρε κοριτσια μην με παρεξηγητε δεν το λεω απο κακια... το ειπα στον αντρα μ κ μ λεει θα το φερει τωρα εχει παραγγειλει. να φανταστειτε με τον θειο ειμαστε μαζι εμεις πρωτο αυτος ισογειο. ας ειναι καλα αυτοι κ δεν με ενδιαφερει δεν ασχολουμαι κ τελος. απλα κ γω δεν θα κανω τπτα πια γιαυτους!!! να στε καλα παντως κοριτσια Smile

9απαραδεκτοι θείοι...? Empty Απ: απαραδεκτοι θείοι...? Κυρ Οκτ 07, 2012 3:45 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evita1988 έγραψε:βρε κοριτσια μην με παρεξηγητε δεν το λεω απο κακια... το ειπα στον αντρα μ κ μ λεει θα το φερει τωρα εχει παραγγειλει. να φανταστειτε με τον θειο ειμαστε μαζι εμεις πρωτο αυτος ισογειο. ας ειναι καλα αυτοι κ δεν με ενδιαφερει δεν ασχολουμαι κ τελος. απλα κ γω δεν θα κανω τπτα πια γιαυτους!!! να στε καλα παντως κοριτσια Smile

ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΜΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!ΕΣΥ ΤΟΥΣ ΞΕΡΕΙΣ Κ ΚΑΝΕ ΟΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΣΕ!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ Κ ΕΣΕΙΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ Κ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΜΙΑ ΖΩΗ!!!! απαραδεκτοι θείοι...? 417472 απαραδεκτοι θείοι...? 417472 απαραδεκτοι θείοι...? 417472

10απαραδεκτοι θείοι...? Empty Απ: απαραδεκτοι θείοι...? Κυρ Οκτ 07, 2012 5:07 am

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κανε υπομονη 1 εβδομαδα ακομα αφου το παρειγηλαν αλλιως σαββατο πανε παρτο και τελειωσε δεν θ ταλαιπωρησε εσυ κ τ παιδι κριμα

11απαραδεκτοι θείοι...? Empty Απ: απαραδεκτοι θείοι...? Κυρ Οκτ 07, 2012 5:33 am

Evita1988

Evita1988
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αυτο θα κανω βρε κοριτσια γιατι ειλικρινα δυσκολευομαι πολυ . απο τη μια ειναι βαρυς κ απο την αλλη δν τον βλεπω κ καλα οταν μ γυρριζει το κεφαλακι του .. παντως βρε κοριτσια στεναχωριεμαι πιο πολυ για τον αντρα μ οχι για μενα δεν με νοιαζει ειμαστε εναν οροφο, απο κατω μενουν κ μια φορα δεν εχουμε φαει μαζι... τους λεγαμε κ παλια σε κατι γιορτες να παμε ολοι μαζι καμια εκδρομουλα, για κανενα φαγητο κ ποτε δεν ηρθαν. τι να πεις...

12απαραδεκτοι θείοι...? Empty Απ: απαραδεκτοι θείοι...? Κυρ Οκτ 07, 2012 5:42 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evita1988 έγραψε:αυτο θα κανω βρε κοριτσια γιατι ειλικρινα δυσκολευομαι πολυ . απο τη μια ειναι βαρυς κ απο την αλλη δν τον βλεπω κ καλα οταν μ γυρριζει το κεφαλακι του .. παντως βρε κοριτσια στεναχωριεμαι πιο πολυ για τον αντρα μ οχι για μενα δεν με νοιαζει ειμαστε εναν οροφο, απο κατω μενουν κ μια φορα δεν εχουμε φαει μαζι... τους λεγαμε κ παλια σε κατι γιορτες να παμε ολοι μαζι καμια εκδρομουλα, για κανενα φαγητο κ ποτε δεν ηρθαν. τι να πεις...

ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΚΑΘΕΣΕ ΝΑ ΧΑΛΙΕΣΕ ΤΩΡΑ ΣΙΓΑ..ΚΟΙΤΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ Κ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ..ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ 8 ΜΗΝΩΝ Κ ΤΩΡΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΑ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ???ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ????ΜΗΝ ΧΑΛΙΕΣΕ ΜΙΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΤΑ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ Κ ΑΣ ΤΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ απαραδεκτοι θείοι...? 35468 απαραδεκτοι θείοι...? 35468 απαραδεκτοι θείοι...? 35468

13απαραδεκτοι θείοι...? Empty Απ: απαραδεκτοι θείοι...? Κυρ Οκτ 07, 2012 6:36 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ομοιοπαθουσαααα με τον αδερφο του αντρα μου,μου ειχε πει θα μας παρει την κουνια ε τπτ:εμεις την πειραμε κ μου ειχε πει ο αντρασ δν προκειτε να την παρει ειμουν εγκυοσ ακομα!!μου ειπε θα μου δοσει 250ε τπτ εγκυος ακομη γεννησα ηρθε με αδεια χερια,ουτε ενα κατι για το μωρο τπτ απολυτος περα απο αυτο ο αντρασ μου δνε ειχε κανενα να τον βοηθησει στην δουλεια μονο αυτον κ δν παταγε αλλα οταν εχει αναγκη τρεχει ο αντρασ μου....μετα μου λεει πηρε ενα δωρο με την κοπελα του για τον μπεμπη αφαντο το δωρο......κ ρπιν 1 μηνα ο μπεμπης 5 μηνων τοτε με παει εμενα τζαμπο με την αλλη του κοπελα ειχε χωρισει με την πρωτη κ περνω κατι παιχνιδια του μπεμπη εγω κ περνει το ενα αυτος κ μου λεει αυτο θα το κανει δωρο ο θειος ...το εκανε αυτος αλλα το πληρωσα εγω δεν ειπε τπτ στο ταμειο......ΤΟ ΘΕΩΡΟ ΜΕΓΑΛΗ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ.......κ μια μερα νευριασα τοσο πολυ που του ειπα του αντρα μου αν τολμησει κ δοσεις η λεφτα η δωρα αν με το καλο κανουν καποια στιγμη μωρο κ παντρευτη με μενα θα εχεισ να κανει γτ μου λεει αυτο κ αυτο του λεω,κ του κακοφανηκε κ του αντρα μου,κ στεναχωρεθηκε πολυ.......αλλα εμενα με πειραζη καλυτερα μν το λες αν απο την στιγμη που δνε περνεισ σε καταλαβενω,ενω ο αδερφος μου συνεχεια δωρα ειναι κ τα δυο αδερφια μου κ χθες μας πειρε δωρο κ το παρκο του μωρο κ φορμακια

14απαραδεκτοι θείοι...? Empty Απ: απαραδεκτοι θείοι...? Κυρ Οκτ 07, 2012 6:50 am

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι γαιδουρια ηταν αυτη μαρινακι επεσα απο τα συνεφα τελειως τοτε γιατι δνε τ πληρωσε ο κυριος ελεος γυφτια ε γυφτια ασ επερνα κ τ πιο απλο πραγμα και ενα ευρω ν ειχε δεν πειραζει η χειρονομια μετραει ελεος συγχηστηκα

15απαραδεκτοι θείοι...? Empty Απ: απαραδεκτοι θείοι...? Κυρ Οκτ 07, 2012 8:23 am

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evita1988 έγραψε:αυτο θα κανω βρε κοριτσια γιατι ειλικρινα δυσκολευομαι πολυ . απο τη μια ειναι βαρυς κ απο την αλλη δν τον βλεπω κ καλα οταν μ γυρριζει το κεφαλακι του .. παντως βρε κοριτσια στεναχωριεμαι πιο πολυ για τον αντρα μ οχι για μενα δεν με νοιαζει ειμαστε εναν οροφο, απο κατω μενουν κ μια φορα δεν εχουμε φαει μαζι... τους λεγαμε κ παλια σε κατι γιορτες να παμε ολοι μαζι καμια εκδρομουλα, για κανενα φαγητο κ ποτε δεν ηρθαν. τι να πεις...


Evita mou, min skas kopela mou! esy na eisai kala me ton antra sou kai to paidaki sas kai as tous min haliesai gia autous. perimene mia eudomada kai an pali den to ferei na sas to parei i nona afou to protine! kai otan to ferei kai AN o theios.... tote tou les alaxeto mas ferane.


16απαραδεκτοι θείοι...? Empty Απ: απαραδεκτοι θείοι...? Κυρ Οκτ 07, 2012 11:08 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ασε μου εχει ταξι πολλα κ τπτ δνε του εχει παρει 7 μηνων κλεινη ο μπεμπης να φανταστεις εκανε μον ο 7ε το παιχνιδη ας μν επερνε αυτο ετσι για τα ματια του κοσμο με 1 ε οπως ειπες!!!!!κ ειναι 25 χρωνον αυτος κ τα εχει με μια κοπελα κ οταν πηγαμε τζαμπο που μου ειπε θα το παρω εγω,κ το πληρωσα εγω η κοπελα του κ αυτος πηρανε ενα σορο μαλακιες πολυ απλα ροδα ειναι κ γυριζει!!κοριτσι μου υπαρχουν παντου αυτα περιμενε μια βδομαδα κ δεσ αν δνε στο παρει πηγαινε μονη σου ειναι κριμα να αφηνεις το μωρακη ετσι ειναι πολυ δυσκολο κ εγω μεχρι να παρω καθησμα αγανακτισα στον καναπε δνε μπορουσε να κατσει,,κ μενα ειπε ο αδερφος μου θα μου παρει καθησμα φαγητου κ του ειπα οχι γτ μενουν μακρια κ θα ερχοταν σε μενα μετα απο ενα μηνα κ το πειρα μονη μου κ επειδη θελανε να κανουν ενα δωρο του μπεμπη μου πηρανε το παρκοκρεβατο

17απαραδεκτοι θείοι...? Empty Απ: απαραδεκτοι θείοι...? Κυρ Οκτ 07, 2012 11:23 am

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Evita1988"]Κοριτσακια μου για σας... χρειαζομαι τη συμβουλη σας... το θεμα μου ειναι οι θείοι του μικρου μ(αδερφια τ αντρα μ) εχουμε τις τυπικες σχεσεις!!!
απο την ημερα που γεννηθηκε ο μικρος μας δεν τ εχουν φερει ουτε ενα δωρο( μαλλον του πηρε ο θειος αλλα μικρο) η θεια δεν ηρθε καν παρα μονο στη βαπτιση το ειδε πρωτη φορα , στη βαπτιση με αδεια χερια. οχι οτι μας λειπουν τα δωρα. θα μ πειτε τοτε γιατι το λεω??? ο θειος μας, μας ταζει απο τοτε π γεννηθηκε καρεκλακι φαγητου κ το μωρο εχει φτασει 8 μηνων κ ακομα περιμενουμε. την προηγουμενη βδομαδα η νονα μας ηθελα να μας παρει αλλα ο αντρας μ ειπε πως οχι γιατι αυτη τη βδομαδα θα το φερουν ε ακομα τπτα!!! δυσκολευομαι να τον ταισω ετσι στο χερι... τι να κανω να παω να παρω η να περιμενω να παει φανταρος :P μηπως κ μας το φερουν???[/quote]




ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΕΝΑ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΚΛΙΜΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ,ΜΟΝΟ ΠΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΑΖΟΥΝ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΕΤΑΞΑΝ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ...ΜΟΝΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ Μ ,ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ,ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΛΟΥΝ ,ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΟ ΔΙΝΟΥΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΓΤ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΛΕΝΕ...ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΔΕΝ ΕΦΕΡΑΝ ΟΥΤΕ ΔΩΡΟ...ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΥΝΙΑΔΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ Μ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΔΕ...ΕΓΩ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΓΤ ΜΟΝΟ ΣΥΓΧΗΣΗ ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ...

18απαραδεκτοι θείοι...? Empty Απ: απαραδεκτοι θείοι...? Κυρ Οκτ 07, 2012 11:52 am

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε μην συγχηζεστε χωρις λογο οπως σας γραφουν καντε το ιδιο και εσεις εγω αυτο κανω και τελειωσε βαρεθηκα ν μαι ο μαλακας με τα δωρα το πηρα αλλιως το πραγμα κ το φιλοσοφησα

19απαραδεκτοι θείοι...? Empty Απ: απαραδεκτοι θείοι...? Κυρ Οκτ 07, 2012 12:14 pm

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="μπεμπα2012"]καλε μην συγχηζεστε χωρις λογο οπως σας γραφουν καντε το ιδιο και εσεις εγω αυτο κανω και τελειωσε βαρεθηκα ν μαι ο μαλακας με τα δωρα το πηρα αλλιως το πραγμα κ το φιλοσοφησα[/quote]


εχεις δικιο,ξερεις ομως τι δεν μπορω να καταλαβω ...πες οτι εμενα για το χ-ψ λογο δεν με γουσταρουνε ...δεν θελουν να με βλεπουν ,οταν εχει να κανει θεμα με τα παιδια ομως ειναι ενα αλλο κομματι...δλδ θα ειναι ωραιο ενα παιδακι να μην ξερει το πρωτοξαδερφο του η τον θειο τ λογω μαλακυνσης εγκεφαλου?

20απαραδεκτοι θείοι...? Empty Απ: απαραδεκτοι θείοι...? Κυρ Οκτ 07, 2012 10:07 pm

Evita1988

Evita1988
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
manoulita-fraoulita έγραψε:
μπεμπα2012 έγραψε:καλε μην συγχηζεστε χωρις λογο οπως σας γραφουν καντε το ιδιο και εσεις εγω αυτο κανω και τελειωσε βαρεθηκα ν μαι ο μαλακας με τα δωρα το πηρα αλλιως το πραγμα κ το φιλοσοφησα


εχεις δικιο,ξερεις ομως τι δεν μπορω να καταλαβω ...πες οτι εμενα για το χ-ψ λογο δεν με γουσταρουνε ...δεν θελουν να με βλεπουν ,οταν εχει να κανει θεμα με τα παιδια ομως ειναι ενα αλλο κομματι...δλδ θα ειναι ωραιο ενα παιδακι να μην ξερει το πρωτοξαδερφο του η τον θειο τ λογω μαλακυνσης εγκεφαλου?

δυστηχως υπαρχουν πολλοι τετοιοι ανθρωποι γλυκια μ... θεσ απο ζηλια, ακοινωνιτοι???

21απαραδεκτοι θείοι...? Empty Απ: απαραδεκτοι θείοι...? Κυρ Οκτ 07, 2012 10:18 pm

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΆΜΑ ΔΕΙΣ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΌ ΤΟΥ ΆΝΤΡΑ ΣΟΥ ΠΕΤΆ ΤΟΥ ΚΑΜΊΑ ΜΠΗΧΤΗ ΤΟΥ ΣΤΥΛ:Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΕΡΙΜΈΝΕΙ ΜΕ ΑΓΩΝΊΑ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΆΚΙ ΤΟΥ,ΝΑ ΔΟΎΜΕ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ.ΑΝ ΔΕ ΣΟΥ ΤΟ ΔΩΣΕΙ ΣΙΝΤΟΜΑ ΠΑΡΤΟ ΕΣΎ Η ΟΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΘΈΛΕΙ,ΚΑΙ ΞΑΝΆΠΕΤΆ ΤΟΥ ΚΑΜΊΑ ΜΠΗΧΤΗ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΝΤΡΟΠΙΑΣΤΕΙ ΛΙΓΟ.ΚΑΙ ΜΙΛΆ ΤΟΥ ΠΟΛΎ ΕΛΕΎΘΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΎ ΧΎΜΑ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΑΝΆΓΚΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΆΧΡΗΣΤΟ.ΕΜΈΝΑ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΉΡΘΕ ΟΎΤΕ ΌΤΑΝ ΓΈΝΝΗΣΑ ΟΎΤΕ ΣΤΗ ΒΆΠΤΙΣΗ.ΓΙΑΤΊ ΈΤΡΕΧΕ ΣΤΑ ΜΠΑΡΆΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΑ ΜΕ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΣ ΧΕΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΊ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΎ ΤΟΥ.ΉΡΘΕ ΜΌΝΟ ΚΑΤΙ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΕΤΆ ΤΗ ΒΆΠΤΙΣΗ ΚΑΙ ΜΑΣ ΈΦΕΡΕ ΔΏΡΟ ΕΝΑΝ ΛΟΥΤΡΙΝΟ ΤΊΓΡΗ ΚΑΤΑΣΚΟΝΙΣΜΕΝΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΊΧΕ Η ΠΕΘΕΡΆ ΜΟΥ ΣΠΊΤΙ ΤΗΣ ΠΆΝΩ ΣΤΟ ΣΎΝΘΕΤΟ ΓΙΑ ΟΜΟΡΦΙΆ (ΔΏΡΟ ΚΑΠΟΙΑΣ ΓΚΟΜΕΝΑΣ ΠΆΛΙ)!!ΤΟΝ ΈΒΑΛΕ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΒΡΩΜΟΣΑΚΟΥΛΑ ΚΑΙ ΉΡΘΕ ΚΑΜΑΡΩΤΟΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΈΚΑΝΕ ΆΘΛΟ...ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΆ Ο ΧΑΖΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΠΕΡΝΕ ΧΑΜΠΑΡΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΟ ΈΛΕΓΑ ΕΓΩ.ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΙΝΟΊ ΣΟΥ ΆΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΆΣΤΙΑ ΛΑΜΌΓΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΦΥΛΑΧΤΕΙΣ.

22απαραδεκτοι θείοι...? Empty Απ: απαραδεκτοι θείοι...? Κυρ Οκτ 07, 2012 10:34 pm

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοπελα μου.Συμφωνω με τις κοπελες...παρε το καρεκλακι εσυ στο παιδακι σου και μην καθεσαι και περιμενεις ποτε θα φιλοτιμηθει ο κουνιαδος σου...ειναι αδιαφορος ο ανθρωπος,γαιδουρι κοινως...αν ηθελε θα το ειχε κανει..
Εμενα η κουνιαδα μου,μενει 10 λεπτα απο το σπιτι μας και το μωρο εδω και 22 μηνες δεν το εχει δει..εχουμε τις τυπικες σχεσεις αλλα αυτο δεν νομιζω οτι εχει καποια σχεση με το παιδι,δεν θα μπορουσε 22 ολοκληρους μηνες να ερθει να το δει?
Προχθες λοιπον πηρε τηλ.τον αντρα μου να του πει οτι φευγει για το εξωτερικο και ηθελε να τον χαιρετησει,να πιουν εναν καφε εξω(οχι να ερθει στο σπιτι μας,της επεφτε βαρυ) και με την ευκαιρια οπως ειπε να δει και το παιδι..εννοειται βεβαια οτι το παιδι δεν το εστειλα πουθενα!

23απαραδεκτοι θείοι...? Empty Απ: απαραδεκτοι θείοι...? Κυρ Οκτ 07, 2012 10:40 pm

Naselen

Naselen
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ζήλεια...ζήλεια....ζήλεια... Ο χειρότερος σύμβουλος του ανθρώπου Mad Mad

Μην δίνεις σημασία (όσο μπορείς..), ο άντρας σου θα στεναχωριέται έιναι σίγουρο. Να κάνω και μερικές προβλέψεις, έτσι για πλάκα Wink Wink ???

Από ότι βλέπω στη φοτο είσαι μια κούκλα, εκείνη είναι σχεδόν μπάζο και επίσης δεν έχουν και παιδιά, άμα σε τρώει και λίγο η ζήλεια μέσα σου, άστα να πάνε!!!!

Προσπάθησε ότι και να σου λένε και να κάνουν εσύ εκείιιιιι με το χαμόγελο στα χείλια..

Όσον αφορά το καρεκλάκι δεν νομίζω να το πάρουν ποτέ, καλύτερα η νονά γιατί εάν τελικά στο φέρουν θα στο χτυπάνε μέχρι να πάει φαντάρος ο μικρούλης σου

24απαραδεκτοι θείοι...? Empty Απ: απαραδεκτοι θείοι...? Κυρ Οκτ 07, 2012 10:54 pm

Evita1988

Evita1988
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sofia lara έγραψε:ΆΜΑ ΔΕΙΣ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΌ ΤΟΥ ΆΝΤΡΑ ΣΟΥ ΠΕΤΆ ΤΟΥ ΚΑΜΊΑ ΜΠΗΧΤΗ ΤΟΥ ΣΤΥΛ:Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΕΡΙΜΈΝΕΙ ΜΕ ΑΓΩΝΊΑ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΆΚΙ ΤΟΥ,ΝΑ ΔΟΎΜΕ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ.ΑΝ ΔΕ ΣΟΥ ΤΟ ΔΩΣΕΙ ΣΙΝΤΟΜΑ ΠΑΡΤΟ ΕΣΎ Η ΟΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΘΈΛΕΙ,ΚΑΙ ΞΑΝΆΠΕΤΆ ΤΟΥ ΚΑΜΊΑ ΜΠΗΧΤΗ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΝΤΡΟΠΙΑΣΤΕΙ ΛΙΓΟ.ΚΑΙ ΜΙΛΆ ΤΟΥ ΠΟΛΎ ΕΛΕΎΘΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΎ ΧΎΜΑ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΑΝΆΓΚΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΆΧΡΗΣΤΟ.ΕΜΈΝΑ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΉΡΘΕ ΟΎΤΕ ΌΤΑΝ ΓΈΝΝΗΣΑ ΟΎΤΕ ΣΤΗ ΒΆΠΤΙΣΗ.ΓΙΑΤΊ ΈΤΡΕΧΕ ΣΤΑ ΜΠΑΡΆΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΑ ΜΕ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΣ ΧΕΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΊ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΎ ΤΟΥ.ΉΡΘΕ ΜΌΝΟ ΚΑΤΙ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΕΤΆ ΤΗ ΒΆΠΤΙΣΗ ΚΑΙ ΜΑΣ ΈΦΕΡΕ ΔΏΡΟ ΕΝΑΝ ΛΟΥΤΡΙΝΟ ΤΊΓΡΗ ΚΑΤΑΣΚΟΝΙΣΜΕΝΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΊΧΕ Η ΠΕΘΕΡΆ ΜΟΥ ΣΠΊΤΙ ΤΗΣ ΠΆΝΩ ΣΤΟ ΣΎΝΘΕΤΟ ΓΙΑ ΟΜΟΡΦΙΆ (ΔΏΡΟ ΚΑΠΟΙΑΣ ΓΚΟΜΕΝΑΣ ΠΆΛΙ)!!ΤΟΝ ΈΒΑΛΕ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΒΡΩΜΟΣΑΚΟΥΛΑ ΚΑΙ ΉΡΘΕ ΚΑΜΑΡΩΤΟΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΈΚΑΝΕ ΆΘΛΟ...ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΆ Ο ΧΑΖΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΠΕΡΝΕ ΧΑΜΠΑΡΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΟ ΈΛΕΓΑ ΕΓΩ.ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΙΝΟΊ ΣΟΥ ΆΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΆΣΤΙΑ ΛΑΜΌΓΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΦΥΛΑΧΤΕΙΣ.

τι να πεισ ρε συ μερικοι ανθρωποι δεν καταλαβαινουν καθολου...

25απαραδεκτοι θείοι...? Empty Απ: απαραδεκτοι θείοι...? Κυρ Οκτ 07, 2012 10:59 pm

Evita1988

Evita1988
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Naselen έγραψε:Ζήλεια...ζήλεια....ζήλεια... Ο χειρότερος σύμβουλος του ανθρώπου Mad Mad

Μην δίνεις σημασία (όσο μπορείς..), ο άντρας σου θα στεναχωριέται έιναι σίγουρο. Να κάνω και μερικές προβλέψεις, έτσι για πλάκα Wink Wink ???

Από ότι βλέπω στη φοτο είσαι μια κούκλα, εκείνη είναι σχεδόν μπάζο και επίσης δεν έχουν και παιδιά, άμα σε τρώει και λίγο η ζήλεια μέσα σου, άστα να πάνε!!!!

Προσπάθησε ότι και να σου λένε και να κάνουν εσύ εκείιιιιι με το χαμόγελο στα χείλια..

Όσον αφορά το καρεκλάκι δεν νομίζω να το πάρουν ποτέ, καλύτερα η νονά γιατί εάν τελικά στο φέρουν θα στο χτυπάνε μέχρι να πάει φαντάρος ο μικρούλης σου

να σε καλα κοπελα μου. ναι οντως δεν εχουν παιδακι . με τη γυναικα τ ειχαμε καποια στιγμη ειχαμε παρεξηγηθει.να σ πω τον λογο. ειμαστε απο πανω εμεισ απο κατω αυτοι. εγς πηγαινα για καφεδακι παλια μιασ κ ημουν μονη μ κ εκεινη ποτε. λοιπον οταν παντρευτηκα μ ειχε πει πωσ αν ηταν 12 τ μηνοσ δεν θα μπορουσε, ε ετυχε να μ πουν 12 κ το αλλαξα παρακαλοντασ τουσ για να καταφερει να ερθει κ δεν ηρθε τελικα ποτε απο τοτε σταματησα να μιλαω κ γω κ ξανα αρχισαμε να μιλαμε πριν κανενα χρονο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις