Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συγνωμη που αργω...

Αρτεμις το ξερω πως χαιρεσαι και σε ευχαριστω απο την καρδια μου!Ηρθα να σου πω πως τα ασχημα μαζι τα περασαμε αλλα θα δεις και πως και τα καλα ερχονται!

Αφρουλα αλλο παιδακι δεν εχω αλλα ειναι η 2η εγκυμοσυνη μου!Η αισθηση ειναι πολυ παραξενη...κατι ζει μεσα μου!Δεν το πιστευω αλλα η κοιλιτσα που φουσκωνει μου το υπενθυμιζει!Ναι το νοιωθω καποιες στιγμες!

Ματινακι παλι αγχωνεσαι;Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #72 - Σελίδα 4 Cz53 Σε ευχαριστω πολυ και στα δικα σας!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Σαβ Φεβ 08, 2014 6:22 am, 1 φορά

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Συγνωμη που αργω...

Αρτεμις το ξερω πως χαιρεσαι και σε ευχαριστω απο την καρδια μου!Ηρθα να σου πω πως τα ασχημα μαζι τα περασαμε αλλα θα δεις και πως και τα καλα ερχονται!

Αφρουλα αλλο παιδακι δεν εχω αλλα ειναι η 2η εγκυμοσυνη μου!Η αισθηση ειναι πολυ παραξενη...κατι ζει μεσα μου!Δεν το πιστευω αλλα η κοιλιτσα που φουσκωνει μου το υπενθυμιζει!Ναι το νοιωθω καποιες στιγμες!

Ματινακι παλι αγχωνεσαι;Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #72 - Σελίδα 4 Cz53 Σε ευχαριστω πολυ και στα δικα σας!
ιωαννακι μου ξεαγχωθηκες ε και ηρθε το σπορακι????????πες μου πως θα το κανω και εγω.....εγω ακομα τπτ....αποφασισα βεβαια να μην το σκεφτομαι να μην αγχωνομαι και ξερω οτι θα ερθει συντομα

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Συγνωμη που αργω...

Αρτεμις το ξερω πως χαιρεσαι και σε ευχαριστω απο την καρδια μου!Ηρθα να σου πω πως τα ασχημα μαζι τα περασαμε αλλα θα δεις και πως και τα καλα ερχονται!

Αφρουλα αλλο παιδακι δεν εχω αλλα ειναι η 2η εγκυμοσυνη μου!Η αισθηση ειναι πολυ παραξενη...κατι ζει μεσα μου!Δεν το πιστευω αλλα η κοιλιτσα που φουσκωνει μου το υπενθυμιζει!Ναι το νοιωθω καποιες στιγμες!

Ματινακι παλι αγχωνεσαι;Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #72 - Σελίδα 4 Cz53 Σε ευχαριστω πολυ και στα δικα σας!
ιωαννακι μου ξεαγχωθηκες ε και ηρθε το σπορακι????????πες μου πως θα το κανω και εγω.....εγω ακομα τπτ....αποφασισα βεβαια να μην το σκεφτομαι να μην αγχωνομαι και ξερω οτι θα ερθει συντομα
ειδατε αν ειναι αγορακι η κοριτσακι η ειναι νωρις ακομα?

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:καλησπέρα κορίτσια!!
Ιωάννα μας έλειψες τόοοοοοοσο πολύ!!!!!
έχεις πμ

Ματίνα έκανα σήμερα τα τρουφάκια αλλά η τρούφα δεν κολλούσε και τα πέρασα και από κουβερτούρα..κάτι έκανα λάθος ε;

Αφρούλα δεν πειράζει!!!ψηλά το κεφάλι και υπομονή!!!

Ευούλι ,ΑρτεμιςΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #72 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #72 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #72 - Σελίδα 4 417472
ειρηνη τι κανεις?πως εισαι?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #72 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #72 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #72 - Σελίδα 4 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΨΗΛΑ!!! ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑΖΕΙ ΑΥΤΗ Η ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΜΟΥ?! Laughing

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ε,να μην αγχωνομαι λιγάκι;
Ειρηνακι καλησπέρα.όταν κανεις τα μπαλακια θα βρεχεις τα χέρια σου με λίγο κονιακ-λικέρ και αμέσως στην τρουφα.
Νυσταξα φίλες μου.πάω για ύπνο.θα σας δω αύριο.φιλακια πολλα.

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ι



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Σαβ Φεβ 08, 2014 6:25 am, 1 φορά

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Σαβ Φεβ 08, 2014 6:25 am, 1 φορά

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lollipop83 έγραψε:Ε,να μην αγχωνομαι λιγάκι;
Ειρηνακι καλησπέρα.όταν κανεις τα μπαλακια θα βρεχεις τα χέρια σου με λίγο κονιακ-λικέρ και αμέσως στην τρουφα.
Νυσταξα φίλες μου.πάω για ύπνο.θα σας δω αύριο.φιλακια πολλα.

Ε, ΟΧΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!! ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ ΔΗΛ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ?! ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #72 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #72 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #72 - Σελίδα 4 417472

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειρηνακι γυρισα να σας βασανισω!χαχαχα!Κοιτα αδιαθετησα, κρατησε μια μερα το αιμα και μετα τιποτα...κανω τεστ θετικο, κανω χοριακη χαμηλη αλλα αυτη η εγκυμοσυνη φαινοταν απο την αρχη οτι ηρθε για να μεινει!

Αρτεμις φυλο δεν ξερουμε ακομα σιγουρα!Δεν ανοιγει με τιποτα τα ποδια του!Εχει αρχες το παιδι μου! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #72 - Σελίδα 4 40746 Το μυστικο; Τεστ ωορρηξιας για μενα!

Ματινα καληνυχτα κι ονειρα γλυκα!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Ειρηνακι γυρισα να σας βασανισω!χαχαχα!Κοιτα αδιαθετησα, κρατησε μια μερα το αιμα και μετα τιποτα...κανω τεστ θετικο, κανω χοριακη χαμηλη αλλα αυτη η εγκυμοσυνη φαινοταν απο την αρχη οτι ηρθε για να μεινει!

Αρτεμις φυλο δεν ξερουμε ακομα σιγουρα!Δεν ανοιγει με τιποτα τα ποδια του!Εχει αρχες το παιδι μου! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #72 - Σελίδα 4 40746 Το μυστικο; Τεστ ωορρηξιας για μενα!

Ματινα καληνυχτα κι ονειρα γλυκα!
ιωαννα μου εγω την καταλαβαινω την οωρρηξια μου και εκεινες τις μερες ερχομαστε πιο συχνα σε επαφη...αλλα μεχρι τωρα τπτ....δεν κανω τεστ γτ νομιζω δεν μου χρειαζεται..ετσι και αλλιωσ ερχομαστε σε επαφη μερα παρα μερα και στην οωρρηξια καθε μερα..αρα δεν ξερω ...γτ δεν μας καθεται...

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ! Shocked Shocked Shocked ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΗ Η ΡΟΗ Η' ΛΙΓΟ ΤΥΠΟΥ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗΣ? ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΙΩΘΕΙ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ!
ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ 3 ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΚΑΙ 2 ΠΑΙΔΙΑ! ΤΟ 1ο (ΚΑΙ ΚΑΚΟ) ΕΓΙΝΕ ΟΠΟΤΕ ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ 2! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #72 - Σελίδα 4 215994

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρτεμις νομιζα οτι εκανα 14 με 15 αλλα στην πραγματικοτητα εκανα την 17η!Δεν ξερω αν οντως με βοηθησε αυτο αλλα το 2ο μηνα που τα χρησιμοποιησα εμεινα εγκυος! Rolling Eyes

Αφρουλα λιγο αιμα που συνεπεσε με την ημερα που περιμενα κανονικα την περιοδο μου!Κοιτα επειδη εχουν δει πολλα τα ματια μου λογω της δουλειας που εκανα για τιποτα δεν ειμαι τελειως σιγουρη απλα με τα τωρινα δεδομενα εχω τις πιθανοτητες με το μερος μου! Wink

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Σαβ Φεβ 08, 2014 6:26 am, 1 φορά

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειρηνη την Πεμπτη!Κι αν θελει θα μας δειξει τι φυλο ειναι αν οχι καλα ας ειναι και θα το μαθουμε στην β επιπεδου!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Αρτεμις νομιζα οτι εκανα 14 με 15 αλλα στην πραγματικοτητα εκανα την 17η!Δεν ξερω αν οντως με βοηθησε αυτο αλλα το 2ο μηνα που τα χρησιμοποιησα εμεινα εγκυος! Rolling Eyes

Αφρουλα λιγο αιμα που συνεπεσε με την ημερα που περιμενα κανονικα την περιοδο μου!Κοιτα επειδη εχουν δει πολλα τα ματια μου λογω της δουλειας που εκανα για τιποτα δεν ειμαι τελειως σιγουρη απλα με τα τωρινα δεδομενα εχω τις πιθανοτητες με το μερος μου! Wink
οτι και να εγινε οπως κι να εγινε σημασια εχει οτι εισαι εγκυουλα...το ξερεις οτι μου εδωσες πολυ κουραγιο.???

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Αρτεμις νομιζα οτι εκανα 14 με 15 αλλα στην πραγματικοτητα εκανα την 17η!Δεν ξερω αν οντως με βοηθησε αυτο αλλα το 2ο μηνα που τα χρησιμοποιησα εμεινα εγκυος! Rolling Eyes

Αφρουλα λιγο αιμα που συνεπεσε με την ημερα που περιμενα κανονικα την περιοδο μου!Κοιτα επειδη εχουν δει πολλα τα ματια μου λογω της δουλειας που εκανα για τιποτα δεν ειμαι τελειως σιγουρη απλα με τα τωρινα δεδομενα εχω τις πιθανοτητες με το μερος μου! Wink

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΘΕΤΙΚΑ ΤΟ ΥΠΟΓΡΑΜΜΙΣΑ!!! ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #72 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #72 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #72 - Σελίδα 4 215994

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρτεμις Βρε τι ελεγα παντα; Δεν εχει σημασια το ποτε σημασια εχει οτι εμεις θα γινουμε μανουλες παση θυσια!Ακομα κι αιμα να δουμε δεν παυουμε να ελπιζουμε την θεωρουμε σαν την πρωτη ημερα της εγκυμοσυνη μας και συνεχιζουμε τις Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #72 - Σελίδα 4 215994 !

Αφρουλα σε ευχαριστω!Καταλαβα τι εννοουσες πριν απλα λεω οτι οσο κι αν προχωρα η εγκυμοσυνη παντα θα φοβαμαι μην παει κατι στραβα!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Σαβ Φεβ 08, 2014 6:26 am, 1 φορά

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΛΑΘΟΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΑΡΓΑ Η' ΓΡΗΓΟΡΑ, ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΚΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΛΙΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΑΠΟ ΤΗ 14Η ΜΕΧΡΙ ΤΗ 16Η ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΨΑΞΕΙ ΠΟΤΕ!!! ΟΛΑ ΛΑΘΟΣ ΤΑ ΕΚΑΝΑ!!! Laughing Laughing Laughing

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι το εμαθα οπως και για πολλες αλλες!αυξανεται η λιστα με τις εγκυουλες κοριτσια παρτε σειρα!

Μαρινα
Ματινα
Τονια
Μαρια
Μαρια
Εβελιν

και αραγε ποσες αλλες τοσο καιρο που ελειπα; σιγουρα ξεχναω κι αλλες!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτο λεω και εγω...συντομα ολες θα ειμαστε μανουλες............το ξερω..ειμαι σιγουρη για αυτο...

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Σαβ Φεβ 08, 2014 6:26 am, 1 φορά

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις