Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 19 ... 37  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 37]

26ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Παρ Οκτ 19, 2012 10:17 am

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinomama έγραψε:και δεν καταφερνουμε και τιποτα με το αγχος εγω ακομα οχι ειναι πολυ νωρις την προηγουμε εβδομαδα ειχε μεγεθος 1.06
στην αυχενικη θα παρετε μια ιδεα!αλλα μην το δεσετε κομπο!στη β επιπεδου σιγουρευομαστε!!!!!οχι αγχος κοριτσακια μου οχι!ειναι περιτο!!!!

27ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Παρ Οκτ 19, 2012 10:20 am

April82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σας ομορφιές μου κι από εδώ! Μεγειά μας το καινούριο θέμα μας! Πώς περνά ο καιρός τελικά και το "7 εβδομάδων" φαινόταν μακρινό..
Σήμερα είχα μετά από αρκετές ημέρες ηρεμίας ξανά τρελές ανακατωσούρες. Όλα με πείραζαν. Πολύ πιθανόν να φταίει και ο σίδηρος όπως λέει η Γεωργία. Ενώ μέχρι στιγμής δε με είχε ενοχλήσει, σήμερα που έκατσε βαρύς και ασήκωτος.
Την papp-a ακόμα την περιμένω..πήρα τη γυναικολόγο μου και μου ζήτησε συγνώμη που ξέχασε να την πάρει από το Ιασώ.. Βγήκε σήμερα αλλά μάλλον θα μάθω αύριο. Στο Λητώ την είχατε αυθημερόν ε? Πάντως δεν πολυαγχώνομαι, σκέφτομαι πως αφού ήταν καλή η αυχενική μας, έτσι θα έχει βγει κι αυτή.
Εξέταση coobs μήπως έχει κάνει καμιά από εσάς? Εμένα ήταν οκ αυτη τη φορά αλλά κάθε μήνα θα την επαναλαμβάνω.
Επίσης έχω αρχίσει να σκέφτομαι πως μάλλον έχω κοριτσάκι από την ώρα που δεν είδαμε κάτι στην αυχενική. Εντάξει είναι νωρίς..αλλά κάτι αυτό, κάτι το κινέζικο τεστ που έκανα, η βέρα και λοιπά παιχνιδάκια που έκανα..όλα μου βγαίνουν γένους θηλυκού :-)

28ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Παρ Οκτ 19, 2012 10:23 am

marinomama


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
April82 έγραψε:Γεια σας ομορφιές μου κι από εδώ! Μεγειά μας το καινούριο θέμα μας! Πώς περνά ο καιρός τελικά και το "7 εβδομάδων" φαινόταν μακρινό..
Σήμερα είχα μετά από αρκετές ημέρες ηρεμίας ξανά τρελές ανακατωσούρες. Όλα με πείραζαν. Πολύ πιθανόν να φταίει και ο σίδηρος όπως λέει η Γεωργία. Ενώ μέχρι στιγμής δε με είχε ενοχλήσει, σήμερα που έκατσε βαρύς και ασήκωτος.
Την papp-a ακόμα την περιμένω..πήρα τη γυναικολόγο μου και μου ζήτησε συγνώμη που ξέχασε να την πάρει από το Ιασώ.. Βγήκε σήμερα αλλά μάλλον θα μάθω αύριο. Στο Λητώ την είχατε αυθημερόν ε? Πάντως δεν πολυαγχώνομαι, σκέφτομαι πως αφού ήταν καλή η αυχενική μας, έτσι θα έχει βγει κι αυτή.
Εξέταση coobs μήπως έχει κάνει καμιά από εσάς? Εμένα ήταν οκ αυτη τη φορά αλλά κάθε μήνα θα την επαναλαμβάνω.
Επίσης έχω αρχίσει να σκέφτομαι πως μάλλον έχω κοριτσάκι από την ώρα που δεν είδαμε κάτι στην αυχενική. Εντάξει είναι νωρίς..αλλά κάτι αυτό, κάτι το κινέζικο τεστ που έκανα, η βέρα και λοιπά παιχνιδάκια που έκανα..όλα μου βγαίνουν γένους θηλυκού :-)




εγω εκανα πρωτη φορα την Εξέταση coobs..ενταξει δεν ειχαμε προβλημα
θα την κανω συχνα?

29ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Παρ Οκτ 19, 2012 10:25 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μμμμ... Filitsaki με το άγχος δεν το έχουμε πάντως! Προσπαθούμε να κάνουμε αυθυποβολή αλλά μπαααα.... Τα πιτσιρικάκια πως νιώθουν που έρχεται αδερφάκι;
April μου τι κάνεις; Μια χαρά θα είναι όλα μην ανησυχείς! Αυτός ο σίδηρος άτιμο χάπι! Κι έμενα τούβλο μου πέφτει! Αυτή η εξέταση είναι αν έχει η μαμά αρνητικό rhesus ή όχι λέω βλακείες;

30ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Παρ Οκτ 19, 2012 10:28 am

April82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
marinomama έγραψε:
εγω εκανα πρωτη φορα την Εξέταση coobs..ενταξει δεν ειχαμε προβλημα
θα την κανω συχνα?

μου είπε κάθε μήνα μια φορά. Στην ουσία αν το μωρό μας έχει ρέζους θετικό αυτή η εξέταση δείχνει αν ο οργανισμός μας έχει εμφανίσει κάποια αντίδραση ως προς το έμβρυο (επειδή έχουμε ρέζους αρνητικό)Σε περίπτωση που η coobs δείξει κάτι τέτοιο μας κάνουν μια άλλη ένεση αποτρεπτική και όλα καλά.
Απλά εμείς θα έχουμε ένα παραπάνω τσιμπηματάκι, δεν είναι πρόβλημα. Το κάνουν προληπτικά για να μην υπάρξει πιθανή αποβολή ειδικά από την επομενη εγκυμοσύνη κι έπειτα.

31ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Παρ Οκτ 19, 2012 10:30 am

marinomama


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
April82 έγραψε:
marinomama έγραψε:
εγω εκανα πρωτη φορα την Εξέταση coobs..ενταξει δεν ειχαμε προβλημα
θα την κανω συχνα?

μου είπε κάθε μήνα μια φορά. Στην ουσία αν το μωρό μας έχει ρέζους θετικό αυτή η εξέταση δείχνει αν ο οργανισμός μας έχει εμφανίσει κάποια αντίδραση ως προς το έμβρυο (επειδή έχουμε ρέζους αρνητικό)Σε περίπτωση που η coobs δείξει κάτι τέτοιο μας κάνουν μια άλλη ένεση αποτρεπτική και όλα καλά.
Απλά εμείς θα έχουμε ένα παραπάνω τσιμπηματάκι, δεν είναι πρόβλημα. Το κάνουν προληπτικά για να μην υπάρξει πιθανή αποβολή ειδικά από την επομενη εγκυμοσύνη κι έπειτα.

μπραβο ναι αυτο ειπε και ο γιατρος μου οτι για την πρωτη φορα δεν θα υπαρχει θεμα ο οργανισμος ακομα δεν εχει αφυπνιστει! για την επομενη εγκυμοσυνη

32ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Παρ Οκτ 19, 2012 10:32 am

April82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Nancy82 έγραψε:Μμμμ... Filitsaki με το άγχος δεν το έχουμε πάντως! Προσπαθούμε να κάνουμε αυθυποβολή αλλά μπαααα.... Τα πιτσιρικάκια πως νιώθουν που έρχεται αδερφάκι;
April μου τι κάνεις; Μια χαρά θα είναι όλα μην ανησυχείς! Αυτός ο σίδηρος άτιμο χάπι! Κι έμενα τούβλο μου πέφτει! Αυτή η εξέταση είναι αν έχει η μαμά αρνητικό rhesus ή όχι λέω βλακείες;

Καλά είμαι Νανσούλα μου σ`ευχαριστώ! Τώρα το βράδυ ησύχασε λιγάκι και το στομάχι.. Ίσως επειδή γύρισε ο άντρας μου και όπως μ`αρέσει να λέω από τώρα η χαζομαμά.."ήθελε το μπαμπά του το μωρό για να ηρεμήσει" :-)
Για το ρέζους πολύ σωστά τα ξέρεις!

Τί κακό κι αυτό σήμερα βρε κορίτσια, η ώρα δε περνούσε με τίποτααα... είδα τα πάντα στην tv.. πολύ πήξιμο..

33ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Παρ Οκτ 19, 2012 10:37 am

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nancy82 έγραψε:Μμμμ... Filitsaki με το άγχος δεν το έχουμε πάντως! Προσπαθούμε να κάνουμε αυθυποβολή αλλά μπαααα.... Τα πιτσιρικάκια πως νιώθουν που έρχεται αδερφάκι;
April μου τι κάνεις; Μια χαρά θα είναι όλα μην ανησυχείς! Αυτός ο σίδηρος άτιμο χάπι! Κι έμενα τούβλο μου πέφτει! Αυτή η εξέταση είναι αν έχει η μαμά αρνητικό rhesus ή όχι λέω βλακείες;
μονο κακο στο μωρακι σας κανετε με το αχγος!τα αδερφακια περιμενουν για να παιζουν!

34ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Παρ Οκτ 19, 2012 10:40 am

stalitsa1980

stalitsa1980
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kai siga ta programata pou eihe! ego paroti eimai ptoma apo to proi pou pira to ktel kai katevika kedro gia tin theorisi tou vivliariou ,me ehei piasei mia iperedasi,den efharistithika apo tin tileorasi kai anoixa filo gia pitsa horiatiki me kalabokalevro kai lefko alevri prohthes me lefko kai olikis kai arese se olous kai mena mou pikrize!

pfff kati ehei i mera kai o kairos ,aditheta apo tin tv pou den ehei tipota! ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 679259 ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 679259 ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 679259

35ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Παρ Οκτ 19, 2012 10:50 am

April82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Έφη μου δοκίμασέ την και με ζύμη από αλεύρι ολικής έφτιαξα πρώτη φορά το καλοκαίρι και μας άρεσε πιο πολύ απ`την κλασσική! Η tv μια απελπισία.. να μου άρεσαν και τα τούρκικα θα χα μπόλικο υλικό αλλά δεν τα αντέχω με τίποτα!!!
Πάντως καλύτερα μη δείτε την ταινία που έχει τώρα στον Alpha (νομίζω) Marley &me είχα ρίξει τόσο κλάμα που μου έχει μείνει αξέχαστη. Όσο μπορούμε ας αποφεύγουμε τις πολλές συγκινήσεις.
Τα βραδάκια που έχω εδώ τον καλό μου βλέπουμε τις σειρές που κατεβάζουμε και μασαμπουκιάζουμε κιόλας, προσπαθούμε έστω να είναι πριν τις 8, μετά δε μπορώ να χωνέψω.

36ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Παρ Οκτ 19, 2012 10:53 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Filitsaki το σπίτι θα είναι γεμάτο παιδικές φωνές! Τέλεια! Έχεις δίκιο για το άγχος πρέπει να το ξεπεράσουμε!
Όντως η μέρα σήμερα πέρασε δύσκολα! Βαρεμάρα! Έφη δεν μας στέλνεις κανένα κομματάκι πίτσα! Χαρά στο κουράγιο σου! Ντούρασελ! Εγώ πάλι είμαι οριζόντια και χαζεύω στο ίντερνετ!

37ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Παρ Οκτ 19, 2012 11:09 am

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ειναι!κοριτσακια θα δειτε εσεις με τα πρωτα ειναι αλιως τα παντα καινουργια!απολαυστετο και διωξτε το αχγος!!!!! Wink Wink Wink Wink Wink

38ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Παρ Οκτ 19, 2012 11:23 am

marinomama


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αχ εγω βλεπω την ταινια στον αλφα δεν ηταν και οτι καλυτερο ..πρωτη εγκυμοσυνη και παλινδρομη ειχε...τι το θελα και το ειδα .... Mad

39ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Παρ Οκτ 19, 2012 11:29 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Είσαι τρελή;...Μα τι ρωτάω; Σε ποια παρέα είσαι; Χα,χα,χα! Μην βλέπεις τέτοια και μην σκέφτεσαι τέτοια! Μακρυά από εμάς τέτοιες σκέψεις! Σβήστηκαν και τα ποστ από την προηγούμενη συζήτηση με τις σωβρακοφανέλες να σε παραπέμψω να φτιάξεις διάθεση! Wink Όλα καλά θα πάνε για μας!

40ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Παρ Οκτ 19, 2012 11:34 am

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nancy82 έγραψε:Είσαι τρελή;...Μα τι ρωτάω; Σε ποια παρέα είσαι; Χα,χα,χα! Μην βλέπεις τέτοια και μην σκέφτεσαι τέτοια! Μακρυά από εμάς τέτοιες σκέψεις! Σβήστηκαν και τα ποστ από την προηγούμενη συζήτηση με τις σωβρακοφανέλες να σε παραπέμψω να φτιάξεις διάθεση! Wink Όλα καλά θα πάνε για μας!
ΕΝΝΟΕΙΤΕ ολα καλα!

41ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Παρ Οκτ 19, 2012 11:48 am

stalitsa1980

stalitsa1980
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
baby afto eipa prin sto post an to deis,oti tin teleftea fora(kai tin proteleftea kai tin propro teleftea...)eftiaxa olikis kai mou pikrise kai fagan oloi ektos apo mena.

ah afiste me tin afisa 15 lepta perisotero apoti tin olikis zimi gt den ginotane kai pali psiloomoutsiki kai tora tin xanavala kai fenotan toso oreaa
posi ora thelei i vlameni stous 200 vathmous 50 lepta tin eiha apla tin eiha kanei ligo hodri tin zimi... kai tin eho kanei kai dipli i misi me galopoula kai dirollo kai i alli misi me feta kai elies...pali kala pou proeidopoiisa oti itan peiramatiki!

42ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Παρ Οκτ 19, 2012 11:52 am

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stalitsa1980 έγραψε:baby afto eipa prin sto post an to deis,oti tin teleftea fora(kai tin proteleftea kai tin propro teleftea...)eftiaxa olikis kai mou pikrise kai fagan oloi ektos apo mena.

ah afiste me tin afisa 15 lepta perisotero apoti tin olikis zimi gt den ginotane kai pali psiloomoutsiki kai tora tin xanavala kai fenotan toso oreaa
posi ora thelei i vlameni stous 200 vathmous 50 lepta tin eiha apla tin eiha kanei ligo hodri tin zimi... kai tin eho kanei kai dipli i misi me galopoula kai dirollo kai i alli misi me feta kai elies...pali kala pou proeidopoiisa oti itan peiramatiki!
αχ πιτσα!!!βρε κοριτσακι μου τι τα θες τα γκρικλις γραψτα ελληνικουλια!

43ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Παρ Οκτ 19, 2012 11:56 am

marinomama


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
βεβαια ολα καλα!!! και συντομα θα εχουμε τα σπορακια μας αγκαλια!!!!

44ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Παρ Οκτ 19, 2012 12:04 pm

stalitsa1980

stalitsa1980
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eho ena themataki me tenoditida kai mono etsi grafo afta pou thelo gt milao poli k thelo na grafo polli kai grigora apo aghos,alla kamia fora oute etsi den boro na grapso.stis selides pou svistikane ipirhan meres pou den egrafa gt ponaga poli kai kanoniza fisikotherapeies.

45ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Παρ Οκτ 19, 2012 12:09 pm

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stalitsa1980 έγραψε:eho ena themataki me tenoditida kai mono etsi grafo afta pou thelo gt milao poli k thelo na grafo polli kai grigora apo aghos,alla kamia fora oute etsi den boro na grapso.stis selides pou svistikane ipirhan meres pou den egrafa gt ponaga poli kai kanoniza fisikotherapeies.
οκ παω πασο.θα μου περνεις περισσοτερη ωρα αλλα θα σε διαβαζω!!! Wink

46ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Παρ Οκτ 19, 2012 2:46 pm

marilia1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα λοιπον και απο εμενα,νεα στο φορουμ και στην11η εβδομαδα κυησης με τελευταια ημερομηνια 9 μαιου!Ειναι πολυ ομορφο να βρισκεις κοπελλες που ειναι στην ιδια φαση με εσενα ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 215994 ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 654316 τελεια λοιπον!!!

σε σχεση με την Α επιπεδου που εκανα σημερα,αααααααχχχχχχχχ ολα πηγαν πολυ καλααααα με pap-a,και βγήκε 1,8mm η αυχενική,εμφανές ρινικό οστό,μήκος εμβρύου 71,02mm.και πεντακαθαρα φανηκε αγορακι (για παλμους μην ακουω οτι βγαινουν,ισως τυχαινει,παντως εμενα ολοι γελαγαν γιατι ηταν ξεκαθαροι παλμοι κοριτσιου αλλα φανηκε εξισου ξεκαθαρα οτι εχω αγορακι!)

ειμαι πολυ πολυ χαρουμενη οπως και ολες σας αλλωστε!

φιλια κοριτσια I love you ,καλη μας συνεχεια!!

47ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Παρ Οκτ 19, 2012 10:08 pm

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marilia1 έγραψε:καλησπερα λοιπον και απο εμενα,νεα στο φορουμ και στην11η εβδομαδα κυησης με τελευταια ημερομηνια 9 μαιου!Ειναι πολυ ομορφο να βρισκεις κοπελλες που ειναι στην ιδια φαση με εσενα ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 215994 ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 654316 τελεια λοιπον!!!

σε σχεση με την Α επιπεδου που εκανα σημερα,αααααααχχχχχχχχ ολα πηγαν πολυ καλααααα με pap-a,και βγήκε 1,8mm η αυχενική,εμφανές ρινικό οστό,μήκος εμβρύου 71,02mm.και πεντακαθαρα φανηκε αγορακι (για παλμους μην ακουω οτι βγαινουν,ισως τυχαινει,παντως εμενα ολοι γελαγαν γιατι ηταν ξεκαθαροι παλμοι κοριτσιου αλλα φανηκε εξισου ξεκαθαρα οτι εχω αγορακι!)

ειμαι πολυ πολυ χαρουμενη οπως και ολες σας αλλωστε!

φιλια κοριτσια I love you ,καλη μας συνεχεια!!
αντε να κανουμε πολλα αγορακια γιατι μας εχουν παρει αμπαριζα τα θυληκα!!!!καλημερα κοριτσια!

48ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Παρ Οκτ 19, 2012 10:21 pm

marinomama


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα και απο μενα!!! μετα την πρωινη επισκεψη στην τουαλετα...ουφφφ εχω τρελαθει με αυτους τους εμετους
πως ειμαστε??

μπραβο μαριλια!!!ολα καλα φυσικα!

49ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Παρ Οκτ 19, 2012 10:23 pm

ΠΩΛΙΝΑ26


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα κοριτσια αντε με το καλο το νεο μας σημειο συναντησης!!!Φιλιτσακι γεια σου βλεπω οτι μονο εμεις ξυπνησαμε!!! ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 215994
Με λενε Πωλινα ειμαι 8 εβδομαδων και 3 ημερων πρωτη εγκυμοσυνη και αρκετα απειρη οπως καταλαβαινεις!!!!Με το καλο το τριτο σου μωρακι!!!!

50ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΕΛΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Παρ Οκτ 19, 2012 10:25 pm

ΠΩΛΙΝΑ26


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
marinomama έγραψε:καλημερα και απο μενα!!! μετα την πρωινη επισκεψη στην τουαλετα...ουφφφ εχω τρελαθει με αυτους τους εμετους
πως ειμαστε??

μπραβο μαριλια!!!ολα καλα φυσικα!
Καλημερα!!!Κουραγιο σε καταλαβαινω αυτοι οι εμετοι ειναι οτι χειροτερο!!Αντε με το καλο να περασει ο καιρος να ηρεμησουμε απο αυτα τα στομαχικα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 19 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις