Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
53 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 53 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1THN GNWMH SAS.... Empty THN GNWMH SAS.... Δευ Οκτ 22, 2012 4:51 am

sissympempis

sissympempis
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
.....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την sissympempis στις Τρι Μαρ 26, 2013 5:57 am, 1 φορά

2THN GNWMH SAS.... Empty Απ: THN GNWMH SAS.... Δευ Οκτ 22, 2012 4:57 am

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕ ΘΑ ΕΛΕΓΑ...ΘΑ ΕΚΑΝΑ!!!Κ ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΣΗ!!!!ΦΕΝΤΟΝΑ(ΦΟΛΑ) Ή ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΤΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ...Κ ΘΑ ΕΛΕΓΑ...ΔΕ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑ ΠΕΘΕΡΟΚΤΟΝΟΣ

3THN GNWMH SAS.... Empty Απ: THN GNWMH SAS.... Δευ Οκτ 22, 2012 4:59 am

sissympempis

sissympempis
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
.....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την sissympempis στις Τρι Μαρ 26, 2013 5:58 am, 1 φορά

4THN GNWMH SAS.... Empty Απ: THN GNWMH SAS.... Δευ Οκτ 22, 2012 4:59 am

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
THN GNWMH SAS.... 328109 THN GNWMH SAS.... 328109 THN GNWMH SAS.... 328109 THN GNWMH SAS.... 328109 THN GNWMH SAS.... 328109 THN GNWMH SAS.... 328109 THN GNWMH SAS.... 328109 THN GNWMH SAS.... 328109 ΤΕΛΕΙΑ ΔΕ ΘΑ ΗΤΑΝ;; THN GNWMH SAS.... 536304 THN GNWMH SAS.... 536304 THN GNWMH SAS.... 536304 THN GNWMH SAS.... 536304 THN GNWMH SAS.... 536304 THN GNWMH SAS.... 536304 THN GNWMH SAS.... 536304 THN GNWMH SAS.... 536304

5THN GNWMH SAS.... Empty Απ: THN GNWMH SAS.... Δευ Οκτ 22, 2012 5:01 am

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giati ta leei ola ayta?exei ginei kati?

6THN GNWMH SAS.... Empty Απ: THN GNWMH SAS.... Δευ Οκτ 22, 2012 5:11 am

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sissy, ti kaneis kopela mou? egine kati me tin pethera sou?
gia mena kalitera min asholise akri den tha vgaleis kai tha halaseis kai tin diathesi sou. na eisai kala me ton antra sou kai to paidaki sas kai as tin na leei THN GNWMH SAS.... 654655 THN GNWMH SAS.... 654655 THN GNWMH SAS.... 654655

7THN GNWMH SAS.... Empty Απ: THN GNWMH SAS.... Δευ Οκτ 22, 2012 5:26 am

petalouditsa...


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ax autes i pe8eres ax... kamia fora ginonte poli kakies...k egw exw problima mazi tis....koritsia den me xeretaei paw etsi tis lew as poume kalimera k den apantaei....me koitaei me ena blema pw pw pw pw panagia mou..prox8es ir8e ekei pou ka8omoun k me koutouse tis lew k egw geia sas ti kanete kala eiste? me koitaei me 3anakoitaei k apantaei kala leme...elews sinexeia me fernei se duskoli 8esei k panta mprosta se kosmo....k malista prospa8oume na kanoume paidi me ton gio tis edw k 1 xrono...axxx san skoupidi es8anomai Sad Sad Sad Sad

8THN GNWMH SAS.... Empty Απ: THN GNWMH SAS.... Δευ Οκτ 22, 2012 5:32 am

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
petalouditsa... έγραψε:ax autes i pe8eres ax... kamia fora ginonte poli kakies...k egw exw problima mazi tis....koritsia den me xeretaei paw etsi tis lew as poume kalimera k den apantaei....me koitaei me ena blema pw pw pw pw panagia mou..prox8es ir8e ekei pou ka8omoun k me koutouse tis lew k egw geia sas ti kanete kala eiste? me koitaei me 3anakoitaei k apantaei kala leme...elews sinexeia me fernei se duskoli 8esei k panta mprosta se kosmo....k malista prospa8oume na kanoume paidi me ton gio tis edw k 1 xrono...axxx san skoupidi es8anomai Sad Sad Sad Sad

ah petalouditsa min tis dineis simansia!!! otan sou milaei etsi kai se fernei se diskoli thesei brosta se kosmo aplos deihnei to epipedo tis den iparhei logos esy na esthanesai ashima.pes kai ston antra sou pos niotheis kai isos milisei ekeinos stin mama tou na milaei kai na ferete opos prepei. diaforetika an den alaxei kati koita tin zoi sas na eiste eseis kala kai iremi kai grigora grigora euhomai meineis kai egkioula.

9THN GNWMH SAS.... Empty Απ: THN GNWMH SAS.... Δευ Οκτ 22, 2012 5:42 am

PINAKIII

PINAKIII
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μην ασχολεισαι...πραγματικα!ο συζηξ τι γνωμη εχει?

10THN GNWMH SAS.... Empty Απ: THN GNWMH SAS.... Δευ Οκτ 22, 2012 5:45 am

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sissympempis έγραψε:KORITSAI TI 8A LEGATE GIA MIA PE8ERA POU OTAN HMOUN EGKYOS ME EKANE NA KLAIW KAI GYRISE KAI MOY EIPE OTI DEN FTAIW EGW POU GKASTRWTHIKES...EEE????????????????????????????

Ότι είπα κ στην δική μου (πρώην πλέον) όταν μου είπε "αααα ωραία τώρα σιγουρευτήκαμε ότι μπορείς να κάνεις παιδιά, τώρα κάνε έκτρωση γιατί θέλω να πάρω αυτοκίνητο κ κάνετε αργότερα παιδί με τον γιο μου!!!!!!!!"......ΣΚΥΛΕΣ!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Εγώ συγκεκριμένα είμαι κ γκαντεμοσαύρα γιατί και η επόμενη πεθερά (νυν) είναι το ίδιο σκατένια με την πρώην....

Μην ασχολείσαι, όσο μπορείς δηλαδή γιατί δεν είναι κι εύκολο να σου χώνεται έτσι στην μούρη κ να μην απαντάς..........

Κοίτα να είσαι καλά με τον άντρα σου κ τον μπεμπάκο σου γιατί αυτό το "είδος" πεθεράς δεν εξοντώνεται με τίποτα!!!!!!!! Όπως είπε κάποια κοπέλα σε ένα άλλο θεματάκι σχετικό με τις πεθερές....είναι σαν τις κατσαρίδες.....έχουν τον ΑΠΕΘΑΝΤΟ!!!!!!!!!!!!!

11THN GNWMH SAS.... Empty Απ: THN GNWMH SAS.... Δευ Οκτ 22, 2012 6:04 am

petalouditsa...


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
o suzigos m leei sunexeia oti einai i idea mou den m aresei bebea autoi i apantisei ma ginete k mprosta tou ta sxinika i adelfes tou to idio m kanoun... den dinw toso sumasia alla me enoxloun.. o kosmos p to blepei olo auto gt exoun kafeteria k ola auta ginontai ekei m lene ma kala den se xeretaei k egw sunexia prospa8w na briskw dikiologies k m lene ma den blepeis kanei ta panta gia na s di3ei oti den se 8elw k oti se misei k egw tous lew ideas sas einai diladei auto p leei o suzigos.....axxxxx ti tis exw kanei more spaw to kefali m na dw p eimai la8os alla den briskw kati ma mono ena geia tis lew i kalhmera toso kako einai....... Rolling Eyes

12THN GNWMH SAS.... Empty Απ: THN GNWMH SAS.... Δευ Οκτ 22, 2012 6:08 am

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Νάσια*"][quote="sissympempis"]

"αααα ωραία τώρα σιγουρευτήκαμε ότι μπορείς να κάνεις παιδιά, τώρα κάνε έκτρωση γιατί θέλω να πάρω αυτοκίνητο κ κάνετε αργότερα παιδί με τον γιο μου!!!!!!!!"...... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked THN GNWMH SAS.... 606100 THN GNWMH SAS.... 606100 THN GNWMH SAS.... 606100 THN GNWMH SAS.... 606100 THN GNWMH SAS.... 606100 THN GNWMH SAS.... 606100 THN GNWMH SAS.... 606100 THN GNWMH SAS.... 606100 THN GNWMH SAS.... 606100 THN GNWMH SAS.... 606100

13THN GNWMH SAS.... Empty Απ: THN GNWMH SAS.... Δευ Οκτ 22, 2012 6:24 am

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
petalouditsa κοριτσάκι μου τζάμπα ψάχνεις να βρείς τί στο καλό μπορεί να της έχεις κάνει.......τίποτα δεν της έχεις κάνει παιδί μου απλά αυτές οι γυναίκες δεν χωνεύουν ούτε τ'άντερά τους........

filitsaki μου σου πέσαν τα σαγόνια ε?????? Άσε....και αυτό ήταν το πιο λάϊτ απ'αυτά που είπε κι έκανε τότε κι αυτή κ ο γιος της!!!!!!! Ξέρεις τί έκαναν όταν έμαθαν ότι έχασα το μωρό (σε προχωρημένη εγκυμοσύνη λόγω προβλήματος του μωρού)?????????? Αντί να πονέσει λίγο η καρδιά τους - στο κάτω κάτω ήταν και δικό τους αίμα - κέρναγαν τον κόσμο στην γειτονιά κ αυτήν που τους πήγε τα νέα την έντυσαν από την κορυφή ως τα νύχια για δώρο!!!!!!!!!!!!!!!

14THN GNWMH SAS.... Empty Απ: THN GNWMH SAS.... Δευ Οκτ 22, 2012 6:28 am

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νάσια* έγραψε:petalouditsa κοριτσάκι μου τζάμπα ψάχνεις να βρείς τί στο καλό μπορεί να της έχεις κάνει.......τίποτα δεν της έχεις κάνει παιδί μου απλά αυτές οι γυναίκες δεν χωνεύουν ούτε τ'άντερά τους........

filitsaki μου σου πέσαν τα σαγόνια ε?????? Άσε....και αυτό ήταν το πιο λάϊτ απ'αυτά που είπε κι έκανε τότε κι αυτή κ ο γιος της!!!!!!! Ξέρεις τί έκαναν όταν έμαθαν ότι έχασα το μωρό (σε προχωρημένη εγκυμοσύνη λόγω προβλήματος του μωρού)?????????? Αντί να πονέσει λίγο η καρδιά τους - στο κάτω κάτω ήταν και δικό τους αίμα - κέρναγαν τον κόσμο στην γειτονιά κ αυτήν που τους πήγε τα νέα την έντυσαν από την κορυφή ως τα νύχια για δώρο!!!!!!!!!!!!!!!
κοπελια σεβασου την κατασταση μου ειμαι 7 μηνων μην με νευριαζεις αλλο!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil τουλαχιστον απαλαχτηκες αποαυτους?

15THN GNWMH SAS.... Empty Απ: THN GNWMH SAS.... Δευ Οκτ 22, 2012 6:37 am

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
filitsaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:petalouditsa κοριτσάκι μου τζάμπα ψάχνεις να βρείς τί στο καλό μπορεί να της έχεις κάνει.......τίποτα δεν της έχεις κάνει παιδί μου απλά αυτές οι γυναίκες δεν χωνεύουν ούτε τ'άντερά τους........

filitsaki μου σου πέσαν τα σαγόνια ε?????? Άσε....και αυτό ήταν το πιο λάϊτ απ'αυτά που είπε κι έκανε τότε κι αυτή κ ο γιος της!!!!!!! Ξέρεις τί έκαναν όταν έμαθαν ότι έχασα το μωρό (σε προχωρημένη εγκυμοσύνη λόγω προβλήματος του μωρού)?????????? Αντί να πονέσει λίγο η καρδιά τους - στο κάτω κάτω ήταν και δικό τους αίμα - κέρναγαν τον κόσμο στην γειτονιά κ αυτήν που τους πήγε τα νέα την έντυσαν από την κορυφή ως τα νύχια για δώρο!!!!!!!!!!!!!!!
κοπελια σεβασου την κατασταση μου ειμαι 7 μηνων μην με νευριαζεις αλλο!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil τουλαχιστον απαλαχτηκες αποαυτους?

Συγνώμη καλό μου!!!!! Προς Θεού δεν ήθελα να σε συγχίσω αλλά εντελώς συμπτωματικά συνάντησα τον πρώην σήμερα κ μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι που τον είδα με το καροτσάκι λα λα λα τί χαρά μεσ'τον δρόμο....Δεν μου φταίει τίποτα το μωράκι αλλά ούτε κ το δικό μου έφταιγε....

Ναι εννοείται ότι σηκώθηκα κι έφυγα όταν μου ζήτησε να διαλέξω αυτόν ή το μωρό....μετά από εννιά χρόνια που είμασταν μαζί (τα δύο τελευταία αρραβωνιασμένοι κ ετοιμαζόμασταν για τον γάμο)...

16THN GNWMH SAS.... Empty Απ: THN GNWMH SAS.... Δευ Οκτ 22, 2012 6:39 am

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νάσια* έγραψε:
filitsaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:petalouditsa κοριτσάκι μου τζάμπα ψάχνεις να βρείς τί στο καλό μπορεί να της έχεις κάνει.......τίποτα δεν της έχεις κάνει παιδί μου απλά αυτές οι γυναίκες δεν χωνεύουν ούτε τ'άντερά τους........

filitsaki μου σου πέσαν τα σαγόνια ε?????? Άσε....και αυτό ήταν το πιο λάϊτ απ'αυτά που είπε κι έκανε τότε κι αυτή κ ο γιος της!!!!!!! Ξέρεις τί έκαναν όταν έμαθαν ότι έχασα το μωρό (σε προχωρημένη εγκυμοσύνη λόγω προβλήματος του μωρού)?????????? Αντί να πονέσει λίγο η καρδιά τους - στο κάτω κάτω ήταν και δικό τους αίμα - κέρναγαν τον κόσμο στην γειτονιά κ αυτήν που τους πήγε τα νέα την έντυσαν από την κορυφή ως τα νύχια για δώρο!!!!!!!!!!!!!!!
κοπελια σεβασου την κατασταση μου ειμαι 7 μηνων μην με νευριαζεις αλλο!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil τουλαχιστον απαλαχτηκες αποαυτους?

Συγνώμη καλό μου!!!!! Προς Θεού δεν ήθελα να σε συγχίσω αλλά εντελώς συμπτωματικά συνάντησα τον πρώην σήμερα κ μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι που τον είδα με το καροτσάκι λα λα λα τί χαρά μεσ'τον δρόμο....Δεν μου φταίει τίποτα το μωράκι αλλά ούτε κ το δικό μου έφταιγε....

Ναι εννοείται ότι σηκώθηκα κι έφυγα όταν μου ζήτησε να διαλέξω αυτόν ή το μωρό....μετά από εννιά χρόνια που είμασταν μαζί (τα δύο τελευταία αρραβωνιασμένοι κ ετοιμαζόμασταν για τον γάμο)...
δεν λες καλα που γλιτωσες γλυκια μου?τωρα θα σε επρηζε μανα και γιος...μη χειροτερα!ευχομαι να εισαι ευτηχισμενη τωρα!

17THN GNWMH SAS.... Empty Απ: THN GNWMH SAS.... Δευ Οκτ 22, 2012 6:44 am

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
filitsaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:
filitsaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:petalouditsa κοριτσάκι μου τζάμπα ψάχνεις να βρείς τί στο καλό μπορεί να της έχεις κάνει.......τίποτα δεν της έχεις κάνει παιδί μου απλά αυτές οι γυναίκες δεν χωνεύουν ούτε τ'άντερά τους........

filitsaki μου σου πέσαν τα σαγόνια ε?????? Άσε....και αυτό ήταν το πιο λάϊτ απ'αυτά που είπε κι έκανε τότε κι αυτή κ ο γιος της!!!!!!! Ξέρεις τί έκαναν όταν έμαθαν ότι έχασα το μωρό (σε προχωρημένη εγκυμοσύνη λόγω προβλήματος του μωρού)?????????? Αντί να πονέσει λίγο η καρδιά τους - στο κάτω κάτω ήταν και δικό τους αίμα - κέρναγαν τον κόσμο στην γειτονιά κ αυτήν που τους πήγε τα νέα την έντυσαν από την κορυφή ως τα νύχια για δώρο!!!!!!!!!!!!!!!
κοπελια σεβασου την κατασταση μου ειμαι 7 μηνων μην με νευριαζεις αλλο!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil τουλαχιστον απαλαχτηκες αποαυτους?

Συγνώμη καλό μου!!!!! Προς Θεού δεν ήθελα να σε συγχίσω αλλά εντελώς συμπτωματικά συνάντησα τον πρώην σήμερα κ μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι που τον είδα με το καροτσάκι λα λα λα τί χαρά μεσ'τον δρόμο....Δεν μου φταίει τίποτα το μωράκι αλλά ούτε κ το δικό μου έφταιγε....

Ναι εννοείται ότι σηκώθηκα κι έφυγα όταν μου ζήτησε να διαλέξω αυτόν ή το μωρό....μετά από εννιά χρόνια που είμασταν μαζί (τα δύο τελευταία αρραβωνιασμένοι κ ετοιμαζόμασταν για τον γάμο)...
δεν λες καλα που γλιτωσες γλυκια μου?τωρα θα σε επρηζε μανα και γιος...μη χειροτερα!ευχομαι να εισαι ευτηχισμενη τωρα!

Ήταν πολύ δύσκολα μετά.....αλλά κατάφερα κ συνήλθα (έχουν περάσει κ 9 χρόνια από τότε γι'αυτό κ τα διηγούμαι λίγο σαν να ήταν κάποια άλλη), ποτέ δεν ξέχασα αλλά έμαθα πια να ζώ μ'αυτό! Τώρα έχω δύο κοριτσάκια κ τις λατρεύω!!!!!!!!!! Άμα τους συναντάω όμως (είμαστε κ μικρή κοινωνία εδώ) γίνομαι έξω φρενών (ακόμα)!!!!!! Είμαι πολύ τρελή??????

18THN GNWMH SAS.... Empty Απ: THN GNWMH SAS.... Δευ Οκτ 22, 2012 6:47 am

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Νάσια*"][quote="filitsaki"][quote="Νάσια*"][quote="filitsaki"]
Νάσια* έγραψε:
Ήταν πολύ δύσκολα μετά.....αλλά κατάφερα κ συνήλθα (έχουν περάσει κ 9 χρόνια από τότε γι'αυτό κ τα διηγούμαι λίγο σαν να ήταν κάποια άλλη), ποτέ δεν ξέχασα αλλά έμαθα πια να ζώ μ'αυτό! Τώρα έχω δύο κοριτσάκια κ τις λατρεύω!!!!!!!!!! Άμα τους συναντάω όμως (είμαστε κ μικρή κοινωνία εδώ) γίνομαι έξω φρενών (ακόμα)!!!!!! Είμαι πολύ τρελή??????
οχι βεβαια ειναι δυνατον να λες κατι τετοιο μια χαρα εισαι!!!να χαιρεσαι τα αγγελουδια σου!!!!

19THN GNWMH SAS.... Empty Απ: THN GNWMH SAS.... Δευ Οκτ 22, 2012 6:50 am

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="filitsaki"][quote="Νάσια*"][quote="filitsaki"][quote="Νάσια*"]
filitsaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:
Ήταν πολύ δύσκολα μετά.....αλλά κατάφερα κ συνήλθα (έχουν περάσει κ 9 χρόνια από τότε γι'αυτό κ τα διηγούμαι λίγο σαν να ήταν κάποια άλλη), ποτέ δεν ξέχασα αλλά έμαθα πια να ζώ μ'αυτό! Τώρα έχω δύο κοριτσάκια κ τις λατρεύω!!!!!!!!!! Άμα τους συναντάω όμως (είμαστε κ μικρή κοινωνία εδώ) γίνομαι έξω φρενών (ακόμα)!!!!!! Είμαι πολύ τρελή??????
οχι βεβαια ειναι δυνατον να λες κατι τετοιο μια χαρα εισαι!!!να χαιρεσαι τα αγγελουδια σου!!!!

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου κι εσύ με το καλό να δεχτείς το μπεμπάκι σου!

Καμιά φορά αισθάνομαι ότι δεν πάω καλά που ακόμα κ μετά από τόσα χρόνια όταν τους βλέπω γίνομαι έξαλλη....γι'αυτό σε ρώτησα Laughing

20THN GNWMH SAS.... Empty Απ: THN GNWMH SAS.... Δευ Οκτ 22, 2012 6:51 am

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νάσια* έγραψε:petalouditsa κοριτσάκι μου τζάμπα ψάχνεις να βρείς τί στο καλό μπορεί να της έχεις κάνει.......τίποτα δεν της έχεις κάνει παιδί μου απλά αυτές οι γυναίκες δεν χωνεύουν ούτε τ'άντερά τους........

filitsaki μου σου πέσαν τα σαγόνια ε?????? Άσε....και αυτό ήταν το πιο λάϊτ απ'αυτά που είπε κι έκανε τότε κι αυτή κ ο γιος της!!!!!!! Ξέρεις τί έκαναν όταν έμαθαν ότι έχασα το μωρό (σε προχωρημένη εγκυμοσύνη λόγω προβλήματος του μωρού)?????????? Αντί να πονέσει λίγο η καρδιά τους - στο κάτω κάτω ήταν και δικό τους αίμα - κέρναγαν τον κόσμο στην γειτονιά κ αυτήν που τους πήγε τα νέα την έντυσαν από την κορυφή ως τα νύχια για δώρο!!!!!!!!!!!!!!!

THN GNWMH SAS.... 679259 THN GNWMH SAS.... 679259 THN GNWMH SAS.... 679259 THN GNWMH SAS.... 679259 THN GNWMH SAS.... 679259 THN GNWMH SAS.... 679259

21THN GNWMH SAS.... Empty Απ: THN GNWMH SAS.... Δευ Οκτ 22, 2012 6:54 am

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νάσια* έγραψε:
Ευχαριστώ κοριτσάκι μου κι εσύ με το καλό να δεχτείς το μπεμπάκι σου!

Καμιά φορά αισθάνομαι ότι δεν πάω καλά που ακόμα κ μετά από τόσα χρόνια όταν τους βλέπω γίνομαι έξαλλη....γι'αυτό σε ρώτησα Laughing
σε ευχαριστω πολυ και εσυ οτι επιθυμεις!!!!λογικο ειναι να φορτωνεις αυτα δεν ηταν εξηγησεις...

22THN GNWMH SAS.... Empty Απ: THN GNWMH SAS.... Δευ Οκτ 22, 2012 6:55 am

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νάσια* έγραψε:
filitsaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:
filitsaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:petalouditsa κοριτσάκι μου τζάμπα ψάχνεις να βρείς τί στο καλό μπορεί να της έχεις κάνει.......τίποτα δεν της έχεις κάνει παιδί μου απλά αυτές οι γυναίκες δεν χωνεύουν ούτε τ'άντερά τους........

filitsaki μου σου πέσαν τα σαγόνια ε?????? Άσε....και αυτό ήταν το πιο λάϊτ απ'αυτά που είπε κι έκανε τότε κι αυτή κ ο γιος της!!!!!!! Ξέρεις τί έκαναν όταν έμαθαν ότι έχασα το μωρό (σε προχωρημένη εγκυμοσύνη λόγω προβλήματος του μωρού)?????????? Αντί να πονέσει λίγο η καρδιά τους - στο κάτω κάτω ήταν και δικό τους αίμα - κέρναγαν τον κόσμο στην γειτονιά κ αυτήν που τους πήγε τα νέα την έντυσαν από την κορυφή ως τα νύχια για δώρο!!!!!!!!!!!!!!!
κοπελια σεβασου την κατασταση μου ειμαι 7 μηνων μην με νευριαζεις αλλο!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil τουλαχιστον απαλαχτηκες αποαυτους?

Συγνώμη καλό μου!!!!! Προς Θεού δεν ήθελα να σε συγχίσω αλλά εντελώς συμπτωματικά συνάντησα τον πρώην σήμερα κ μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι που τον είδα με το καροτσάκι λα λα λα τί χαρά μεσ'τον δρόμο....Δεν μου φταίει τίποτα το μωράκι αλλά ούτε κ το δικό μου έφταιγε....

Ναι εννοείται ότι σηκώθηκα κι έφυγα όταν μου ζήτησε να διαλέξω αυτόν ή το μωρό....μετά από εννιά χρόνια που είμασταν μαζί (τα δύο τελευταία αρραβωνιασμένοι κ ετοιμαζόμασταν για τον γάμο)...
δεν λες καλα που γλιτωσες γλυκια μου?τωρα θα σε επρηζε μανα και γιος...μη χειροτερα!ευχομαι να εισαι ευτηχισμενη τωρα!

Ήταν πολύ δύσκολα μετά.....αλλά κατάφερα κ συνήλθα (έχουν περάσει κ 9 χρόνια από τότε γι'αυτό κ τα διηγούμαι λίγο σαν να ήταν κάποια άλλη), ποτέ δεν ξέχασα αλλά έμαθα πια να ζώ μ'αυτό! Τώρα έχω δύο κοριτσάκια κ τις λατρεύω!!!!!!!!!! Άμα τους συναντάω όμως (είμαστε κ μικρή κοινωνία εδώ) γίνομαι έξω φρενών (ακόμα)!!!!!! Είμαι πολύ τρελή??????


kopela mou eutihos glitoses apo autous! den einai dinaton na simvenoun auta eleos diladi! logiko einai na trelenese otan tous vlepeis alla glitoses koritsi mou tora tha tous eihes mana kai gios ston kefali sou na se trelenoun kai i dyo mazi!
na sou zisoun ta paidakia sou kopela mou kai na eisai panta eutihismeni!

23THN GNWMH SAS.... Empty Απ: THN GNWMH SAS.... Δευ Οκτ 22, 2012 6:56 am

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τώρα πρόσεξα ότι έχεις άλλα δύο παιδάκια κ περιμένεις το τρίτο ε?????? Τί καλά!!!!!!!! Με το καλό!!!!!!!!

Θέλω κι εγώ τρίτο αλλά τα οικονομικά χάλια κ ο άντρας μου ούτε που να το ακούσει...........

eirini31 THN GNWMH SAS.... 679259 THN GNWMH SAS.... 679259 THN GNWMH SAS.... 679259 δεν λες τίποτα!!!!!!!!!

24THN GNWMH SAS.... Empty Απ: THN GNWMH SAS.... Δευ Οκτ 22, 2012 6:58 am

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νάσια* έγραψε:Τώρα πρόσεξα ότι έχεις άλλα δύο παιδάκια κ περιμένεις το τρίτο ε?????? Τί καλά!!!!!!!! Με το καλό!!!!!!!!

Θέλω κι εγώ τρίτο αλλά τα οικονομικά χάλια κ ο άντρας μου ούτε που να το ακούσει...........

eirini31 THN GNWMH SAS.... 679259 THN GNWMH SAS.... 679259 THN GNWMH SAS.... 679259 δεν λες τίποτα!!!!!!!!!

ti na po nasia mou emeina affraid affraid affraid affraid affraid glitoses kopela mou to egrapsa kai pio pano! na eisai kala kai panta eutihismeni me ta paidakia sou

25THN GNWMH SAS.... Empty Απ: THN GNWMH SAS.... Δευ Οκτ 22, 2012 6:59 am

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νάσια* έγραψε:Τώρα πρόσεξα ότι έχεις άλλα δύο παιδάκια κ περιμένεις το τρίτο ε?????? Τί καλά!!!!!!!! Με το καλό!!!!!!!!

Θέλω κι εγώ τρίτο αλλά τα οικονομικά χάλια κ ο άντρας μου ούτε που να το ακούσει...........

eirini31 THN GNWMH SAS.... 679259 THN GNWMH SAS.... 679259 THN GNWMH SAS.... 679259 δεν λες τίποτα!!!!!!!!!
νασια μου και εγω ετσι ελεγα αλλα μετα ειπα οσο παν τα πραγματα χειροτερευουν και ποτε θα φτιαξουν?γιαυτο πηρα την αποφαση η τωρα η μαλλον ποτε!!!ειναι ωραια τα 3 παιδακια!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις