Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

ΔΕΣΠΟ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ!! ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΗΝ ΕΙΔΗΣΗ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!! ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ???
Η ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ.... ΜΕ ΤΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΚΑΙ ΤΙ ΘΥΣΙΕΣ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ... ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΝΙΞΕΙ Ο ΠΑΠΑΣ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙ Η ΤΡΑΓΩΔΙΑ....ΚΑΙ ΜΟΝΟ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΦΥΛΑΚΗ....

mama marilenas


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αν ειναι δυνατον Θεε μου. και θα φαει μονο 3 χρονια? κριμα το μωρακι και οι γονεις, αμφιβάλλω αν θα το ξεπερασουν ποτε.

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτον θα επρεπε να τον αφησουν στην μεση μιας πλατειας και να αρχισουν να τον λιθοβολουν . Συγγνωμη αν φαινομαι σκληρη αλλα πραγματικα δεν αντεχω να ακουω οτι συμβαινουν τοσα ασχημα πραγματα σε παιδια και μωρα και οι ενοχοι μενουν ουσιαστηκα ατιμωρητοι . Αν ειναι ποτε δυνατον .

marianna

marianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Συγνωμη που θα μιλησω ετσι, αλλα αν ημουν μητερα του παιδιου θα τον επνιγα με τον ιδιο τροπο (τον παπα).Δεν υπηρχε περιπτωση να τον αφησω να ζησει. Απο την ωρα που διαβασα την ειδηση εχω σοκαριστει.
Ποτε μου δεν τους χωνεψα τους παπαδες, ποτε μου!!! (χωρις αυτο να εχει να κανει με τον θεο και την θρησκεια μας).
Αυτη την στιγμη τρεμω απο τα νευρα μου. Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

Gianna

Gianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τραγικό! Δηλαδή εμάς που απλώς μας έριξαν λίγο νεράκι πάνω από το κεφάλι δεν είμαστε καλοί χριστιανοί? Έλεος...

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια δεν ξερω αν το προσεξατε οτι 3 χρονια θα φυλακισθει μονο αν κριθει ενοχος . Δηλαδη υπαρχει πιθανοτητα να αθωωθει;;; ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ;

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι εστιάζετε στα ποσα χρονια θα φαει ο παπάς. Αυτο ειναι το θεμα.
Το ρεζουμε ειναι ολο το μυστηριο της βαπτισης και ο τροπος που γινεται. 'Η μηπως εχετε την εντυπωση οτι η εκκλησια εχει ασχοληθει ποτε να μιλησει με γιατρους για το πως πρεπει να συμπεριφέρονται σε ενα μωρο. Ειδικα οταν προκειται για νεογγενητο 6 εβδομάδων. Για να μη μιλησω για την καταπάτηση ανθρώπινων δικαιωμάτων.

Νικολέττα

Νικολέττα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι εστιάζετε στα ποσα χρονια θα φαει ο παπάς. Αυτο ειναι το θεμα.
Το ρεζουμε ειναι ολο το μυστηριο της βαπτισης και ο τροπος που γινεται. 'Η μηπως εχετε την εντυπωση οτι η εκκλησια εχει ασχοληθει ποτε να μιλησει με γιατρους για το πως πρεπει να συμπεριφέρονται σε ενα μωρο. Ειδικα οταν προκειται για νεογγενητο 6 εβδομάδων. Για να μη μιλησω για την καταπάτηση ανθρώπινων δικαιωμάτων.

...συμφωνώ...

Όμως κι αυτοί οι γονείς...έξι εβδομάδων ΜΟΝΟ και το βαφτίσανε??? Δεν είναι "λιγο" νωρίς??? Εδω εμείς οι ίδιες τα κάνουμε μπάνιο στα μπανάκια τους και φοβόμαστε μην τους μπει νεράκι στα ματάκια...

...και θα το δώσεις στον "τρελλό παππά??? !!! ???



dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τελευταία «βουτιά» για 33χρονη μητέρα

Πρώτη καταχώρηση: Σάββατο, 31 Ιουλίου 2010, 01:03

Τραγικό θάνατο βρήκε μια 33χρονη μητέρα, η οποία παραθέριζε μαζί με τα δυο ανήλικα παιδιά της στα Μάλια της Κρήτης.

Η άτυχη μητέρα αισθάνθηκε αδιαθεσία ενώ κολυμπούσε και άρχισε να καλεί σε βοήθεια.

Ο ναυαγοσώστης που βρισκόταν στην παραλία έσπευσε κοντά της, κατάφερε να την βγάλει στην ακτή και με τη βοήθεια του γιατρού προσπάθησαν να της παράσχουν τις πρώτες βοήθειες, όμως ήταν ήδη αργά.

Το Λιμενικό Σώμα διενεργεί έρευνα για τα αίτια του θανάτου της.


Πηγή: http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=160939&cid=4

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
όχι ρε παιδιά! τραγικό! και ακόμα πιο τραγικό το ότι άφησε 2 παιδάκι πίσω! Crying or Very sad

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
άλλο θέμα.

άλλος ένας λόγος να τους συχτηρίζουμε...

http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=36339&catid=13

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
με εχει πιασει το στομαχι μου αυτο με το παιδακι που το επνιψε ο παπας στην ωρα της βαφτισης!!ευτυχως σε ολα μου τα παιδια το νερο το εριχνε με το χερι του.δηλαδη αν πεσει λιγο νερακι στο κεφαλι δεν γινεται χριστιανος?ΕΛΕΟΣ!!!!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχω πάθει σόκ.....και δεν φτάνει που έτσι και αλλιώς μου πιάνεται η ψυχή και βγαίνω έξω στις βαφτίσεις γιατι το βρίσκω αληθινό βασανηστήριο αυτό με τη βουτιά...μα δεν μπορουν να το κάνουν λίγο πιο συμβολικό, λίγο νερό στο κεφαλακι και το κορμακι και τελειωσε.
η ψυχή μου πιάστηκε πρωινιατικα... Sad
φτωχή ψυχούλα..

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και οι δολοφονίες ποτέ δεν σταματούν! Το μένος των τεράτων απέναντι στα ανυπεράσπιστα αυτά πλάσματα συνεχίζεται...

Λίγο έξω από το σπίτι μιας φιλόζωης στο Βαμβακόπουλο -Κρήτη- (εκεί που ειχαν κρεμάσει σκύλο, εκεί που βρήκε 5 γατάκια πεταμένα σε πλαστική σακούλα πριν 2 μήνες η ίδια) σήμερα το πρωϊ αυτό ήταν το θέαμα

Ένα νεαρό σκυλί δηλητηριασμένο.

Το σκυλί βρήκε τραγικό θάνατο και το άψυχο σώμα του βρέθηκε περίπου στις 6 το πρωϊ. Είχε παντού γύρω του εμετό και σίγουρα πέθανε με αφόρητους πόνους.

Οι κάτοικοι που περνούσαν δεν ασχολήθηκαν ούτε καν να μαζέψουν το άψυχο σώμα. Αδιαφορία. Ενα μικρό παιδάκι την ώρα που η φιλόζωη κυρία μαζί με μια γειτόνισσα μάζευαν το πτώμα, πλησίασε και έριξε ένα λουλουδάκι μπροστά στο ζωάκι!

Ποιός έχει το δικαίωμα να τερματίζει τη ζωή άλλων πλασμάτων έτσι; Ως πότε θα δηλητηριάζουν και θα κακοποιούν ζώα στην Κρήτη και σε όλη την Ελλάδα;

ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ
http://trupokarudos.blogspot.com/2010/07/blog-post_37.html



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Uploaded with ImageShack.us


Δεν ξέρω πόσο ανεπτυγμένο φιλοζωικό ένστικτο έχετε κορίτσια, εγώ όμως υποφέρω οχι μονο στην ιδέα αλλα και αγανακτώ στη θέα των δολοφονικών 'επιτευγμάτων' και στην σκληρή νοοτροπία του έλληνα, που ΟΧΙ- δεν αγαπά -ΟΧΙ δεν σεβεται οτιδήποτε περπατά στα 4...

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida... φρικτό έγκλημα! πώς αλλιώς να το χαρακτηρίσεις! Sad

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν γινόταν να πετύχω αυτόν που το έκανε;

Λυπάμαι πολύ,είμαστε τα χειρότερα κτήνη.Με εξοργίζει το πόσο κακό κρύβει μέσα της η ανθρωπότητα.

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δήμητρα δεν φαντάζεσαι πόσο ευκολα θα χειροδικήσω- τουλάχιστον- αν ποτέ κάποιος μπροστά μου το κάνει- ή πει ότι το έχει κάνει..έχω φτάσει στα όρια μου με αυτό το θέμα.. με απασχολεί ιδιαίτερα το φαινόμενο, και εχω χυσει πολλά δάκρυα και έχω χασει την ψυχικη μου ηρεμία πολλα βραδυα καθως μου ερχονται εικονες στο μυαλό απ'αυτα που βλέπω...απ'την μια δεν ειναι ευχαριστα πραγματα- ωστόσο, πρέπει να τα ξερουμε, για να αλλάξουμε επιτέλους ριζικα τη στάση μας απέναντι στους αθώους αλλα και στους ένοχους. Sad

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koukida έγραψε:Δήμητρα δεν φαντάζεσαι πόσο ευκολα θα χειροδικήσω- τουλάχιστον- αν ποτέ κάποιος μπροστά μου το κάνει- ή πει ότι το έχει κάνει..έχω φτάσει στα όρια μου με αυτό το θέμα.. με απασχολεί ιδιαίτερα το φαινόμενο, και εχω χυσει πολλά δάκρυα και έχω χασει την ψυχικη μου ηρεμία πολλα βραδυα καθως μου ερχονται εικονες στο μυαλό απ'αυτα που βλέπω...απ'την μια δεν ειναι ευχαριστα πραγματα- ωστόσο, πρέπει να τα ξερουμε, για να αλλάξουμε επιτέλους ριζικα τη στάση μας απέναντι στους αθώους αλλα και στους ένοχους. Sad

Γενικά κουκίδα μου είμαι κατά της βίας,αλλά αν ήμουν μπροστά δεν ξέρω τί θα μπορουσα να κάνω.

Και-ναι-έχω χτυπήσει άνθρωπο που μπροστά μου έσπασε στην κυριολεξία τον σκύλο του στο ξύλο,έβγαζε αίμα το ζωντανό

Κι αυτός που το έκανε,αν είναι τόσο μάγκας να τα βάλει με κάποιον στα κυβικά του,όχι με ένα απροστάτευτο πλάσμα,που δεν μπορεί να βοηθηθεί.

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχεις απόλυτο δίκιο Δήμητρα, και το ίδιο ισχυει γιαυτους που δεν φροντίζουν σωστα τα κατοικιδιά τους. μόλις πριν λίγο- και για πολλοστή φορά, πέταξα ενα προειδοποιητικό σημείωμα -πύραυλο- για υγειονομικό και φιλοζωική, στον απο κάτω μας- που πόσο ανεγκέφαλος είναι δεν ξερω...επιμένει να συντηρεί ενα σκύλο ράτσας american bulldog στην τρύπα που έχει για αυλή, όπου το ζωντανό περνάει 24 ωρες το 24ωρο, τα κάνει και τα τρωει απο πλήξη και πείνα καμιά φορά, το ψήνει ο ήλιος και το μουσκευει η βροχή- χειμωνα καλοκαιρι- και φυσικα γαυγίζει ασταμάτητα, καθως ουδείς του δίνει σημασία, με αποτελεσμα να κινδυνευει απο δηλητηρίαση, μιας και έπεσε απειλή απο γειτονες...για ξεπάστρεμα.
δεν ξερω τι να κάνω, δεν μπορω να ηρεμήσω, θα τον .. με τα ιδια μου τα χερια..
φοβάμαι γιαυτη την ψυχούλα, την ιστορία του την ξέρω απο παλιά- και πάντα σε κατι τετοιους ανωμαλους έπεφτε...ειναι πολύ κακότυχο σκυλακι..
και απο την άλλη ο αντρας μου φωναζει οτι δεν πρεπει να συγχίζομαι λόγω της 'κατάστασής' μου.. θα σκάσω.

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!ΤΕΛΟΣ!!! οι ταυρομαχίες- μια απο τις πιό βάρβαρες και αιματηρές δραστηριότητες -attraction έλαβαν τέλος στις 2 μεγαλύτερες πόλεις της Ισπανίας- ΜΑδρίτη και ΚΑταλονία.
λέτε να αρχίζει να μπαίνει ένα τέλος στον μεσαίωνα των δικαιωμάτων των ζώων!!

Μπορείτε να επισκεφθείτε πολλες ιστοσελίδες εκ των οποίων μία:
http://artagoni.pblogs.gr/2008/11/kinhma-enantion-twn-tayromahiwn.html ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 875502 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 875502 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 875502

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοιτάξτε εδώ να πάθετε!


http://www.tlife.gr/Article/FN/0-9-4250.html

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:κοιτάξτε εδώ να πάθετε!


http://www.tlife.gr/Article/FN/0-9-4250.html
ναι το ειδα και εγω πριν απο λιγο και επαθα σοκ και το εκανα κοινοποιηση στο facebook .Τυχερο ηταν το αγγελουδι μου μεσα στην ατυχια του.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τυχερό δεν λες τίποτα! σαν καρπούζι έσκασε! πάλι καλά!

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:τυχερό δεν λες τίποτα! σαν καρπούζι έσκασε! πάλι καλά!
χαχχα σαν καρπουζι εσκασε χαχαχα να σαι καλα με εκανες και γελασα λιγο μετα απο αυτα που ειδα. χιχιχ

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
faye έγραψε:
Μαρία έγραψε:τυχερό δεν λες τίποτα! σαν καρπούζι έσκασε! πάλι καλά!
χαχχα σαν καρπουζι εσκασε χαχαχα να σαι καλα με εκανες και γελασα λιγο μετα απο αυτα που ειδα. χιχιχ


Very Happy ναι τουλάχιστον όλα είναι καλά και μπορούμε να κάνουμε και λίγο χιούμορ!
αυτό μου θύμισε έτσι όπως έπεσε! έσκασε κάτω το δόλιο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις