Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
61 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 61 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 41]

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...!
Αρχιζω τα σχόλια:

1. Μαρη Κατερίνα, ποια δίαιτα? Δεν ειπαμε να γουρουνιάσουμε μέχρι το τέλος του κόσμου τούτου??? Τζαμπα κατέβασα χτες τυρια και κρακερακια με ενα μπουκάλι κρασί? Παρέσυρα και τον αντρα μου στην ακολασία Razz Razz Razz (αποφάσισα να το ρίξω στα 7 θανάσιμα αμαρτήματα μέχρι να έρθει η συντέλεια, ξεκίνησα με λαιμαργία και πόθο, έπεται η περηφάνια, όπου θα σταματήσω να σας μιλάω γιατι θα μου φαίνεσθε τρε μπανάλ, και μετα η οκνηρία όπου θα βαριέμαι μέχρι και να ανοιγοκλείσω τα μάτια μου.. ουπς, αυτο ηδη συμβαίνει.. Razz )



3. όσο για την τούρτα, εγω λέω να παραγείλουμε 6-7 απο δαύτες και να φάμε απο μια η καθεμια μας.. Αντε, γιατι ημίμετρα δε γουσταρω! pig pig pig (εικονιδιο με ελέφαντες κ ιπποπόταμους γιατι δεν έχει??? ε???)



αχαχαχχαχαχα κοιτα να χοντρυνεις κι εσυ κι ο αντρας σου και του χρονου να μη χωρατε απο την πορτα..οσο για τον ποθο keep going (αυτο δεν χρειαζεται να υπαρχει λογος για να το κανεις Wink )

θα γουρουνιασουμε αν μου υπογραψεις πως θα συμβει σιγουρα και δεν θα παω στη βαφτιση της κορης μου σαν μπομποτσακι!!!!!!!! Razz Razz Razz Razz

Υ.Γ απαντησε μου και μετα βαζεις σε εφαρμογη την περηφανεια Razz Razz Razz

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Οπότε τζιφος κι αυτο.. ξανα μανά δίαιτα... ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 679259 Mad

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:ειδες λοιπον πως καταριπτωνται οι μυθοι ενας -ενας!!
σαν τις δίαιτες! Razz Razz

οσον αφορα το τζελ αυτο που καταπραυνει τα ουλα- μου ειπε η παιδιατρος να μην το προτιμησω καλυτερα γιατι σκληραινει τα ουλα με αποτελεσμα να κανει την εμφανιση του δοντιου δυσκολοτερη. εινια προσωρινη η ανακουφιση δλδ που προσφερει.
καλημερα σας επισης κ.Νενα μας! Very Happy

Κουκιδιτσα μου αυτη η κρεμουλα οντως τα σκληραίνει. Εγω προτεινω αυτο που εκανα! (Χαχα, τι αλλο; ) Εβαζα αυτη την κρεμουλα στα μεγαλα βασανα και λιγο πριν σκασουν τα δοντακια δεν την ξαναεβαλα. Εμεις την χρησιμοποιησαμε μονο στα 2 πρωτα δοντια.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Οπότε τζιφος κι αυτο.. ξανα μανά δίαιτα... ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 679259 Mad

αχαχχαχαχαχαχαχα ρε που τα βρισκεις???

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δηλητηρίασαν και μαχαίρωσαν 20 σκυλιά


Sad Sad Sad Sad Sad

http://24wro.blogspot.com/2011/08/20_4329.html

απλά τους εύχομαι τα χειρότερα..να ψοφήσουν ακριβώς με τον ίδιο τρόπο.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:Δηλητηρίασαν και μαχαίρωσαν 20 σκυλιά


Sad Sad Sad Sad Sad

http://24wro.blogspot.com/2011/08/20_4329.html

απλά τους εύχομαι τα χειρότερα..να ψοφήσουν ακριβώς με τον ίδιο τρόπο.

ξεφτιλισμενοι

ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 667478 που χρησιμοποιω τετοιους χαρακτηρισμους αλλα δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
Lilliput έγραψε:Δηλητηρίασαν και μαχαίρωσαν 20 σκυλιά


Sad Sad Sad Sad Sad

http://24wro.blogspot.com/2011/08/20_4329.html

απλά τους εύχομαι τα χειρότερα..να ψοφήσουν ακριβώς με τον ίδιο τρόπο.

ξεφτιλισμενοι


Ξεφτιλισμένοι και θρασύδειλοι! Πάντα πίστευα πως οι "άνθρωποι" που κάνουν τέτοιες πράξεις είναι τα πιο δειλά πλάσματα του κόσμου. Μόνο εκεί μπορούν να δείξουν ότι είναι κάτι και να νιώσουν υπεροχή. Γιατί σε όλους τους άλλους τομείς της ζωής τους είναι ένα με το πάτωμα. Κοινώς σκουλήκια!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο θηλασμός δίνει ύψος!
http://tsekouratoi.blogspot.com/2011/08/blog-post_9793.html

<<Οι επιστήμονες συμπέραναν ότι, συγκρινόμενα με εκείνα που δε θήλασαν ως βρέφη, τα παιδιά που είχαν θηλάσει είχαν αυξημένη πιθανότητα να γίνουν ψηλότεροι ενήλικες.>>

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:Δηλητηρίασαν και μαχαίρωσαν 20 σκυλιά


Sad Sad Sad Sad Sad

http://24wro.blogspot.com/2011/08/20_4329.html

απλά τους εύχομαι τα χειρότερα..να ψοφήσουν ακριβώς με τον ίδιο τρόπο.

οχι ειμαι απλα εξαλλη σημερα--
ΣΚ@ΤΑ ΣΤΟΝ ΤΑΦΟ ΤΟΥ οποιος το εκανε
για μενα δεν διαφερει ουτε λιγο απο τον μακελαρη της Νορβηγιας.

να παρω φολα κ να τον βαλω να την φαει απο τον κ@λο ο ....π ..γιός

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τηλεφώνημα ΣΟΚ από 19χρονη την ώρα που την κατασπάραζαν αρκούδες
Share
48
Mαμά, οι αρκούδες με τρώνε ζωντανή!", είπε στο τηλέφωνο προς την μητέρα της η 19χρονη Olga Moskalyova από τη Ρωσία, η οποία βρήκε...

τραγικό θάνατο μαζί με τον πατριό της από τέσσερις αρκούδες που την κατασπάραξαν.

Φρικτό τέλος είχε μια 19χρονη φοιτήτρια Ψυχολογίας από τη Ρωσία με τον πατριό της την Τετάρτη (17.08), καθώς, κατά τη διάρκεια μιας εκδρομής τους στην περιοχή Petropavlovsk-Kamchatsky, ανατολικά της Σιβηρίας, έγινε βορά από μια αρκούδα και τα τρία μικρά της.

Η μητέρα της άτυχης Olga Moskalyova, Tatiana, είχε συνεχή επικοινωνία μαζί της κατά τη διάρκεια της εκδρομής. Την ώρα του μοιραίου περιστατικού η Olga τηλεφώνησε έντρομη στη μητέρα της λέγοντας της χαρακτηριστικά: Μαμά βοήθεια, μια αρκούδα με τρώει ζωντανή.

Η αρχική αντίδραση της μητέρας ήταν το να πει στην κόρη της να σταματήσει τις φάρσες, καθώς νόμιζε ότι πρόκειται περί κάποιου κακόγουστου αστείου.

Όμως, μετά τη δεύτερη κλήση της κόρης της, η οποία συνοδευόταν από ουρλιαχτά τρόμου, η Tatiana συνειδητοποίησε τον κίνδυνο της κατάστασης και έσπευσε να ειδοποιήσει την αστυνομία.

Μετά από μια σειρά αναπάντητων τηλεφωνημάτων της Tatiana προς τον σύζυγό της, ο οποίος πάλευε κυριολεκτικά με την μεγάλη αρκούδα, η ίδια κατάφερε να μιλήσει με την κόρη της, για τελευταία φορά.

Τα τελευταία λόγια της 19χρονης συγκλονίζουν και ταυτόχρονα συγκινούν: Μαμά, δεν πονάω πια. Δεν αισθάνομαι τον πόνο. Συγχώρεσε με για όλα. Σε αγαπώ τόσο πολύ.

Μισή ώρα αργότερα από το τηλεφώνημα, έφτασαν στο σημείο οι αστυνομικές αρχές με τον αδερφό του θύματος, οι οποίοι ήρθαν αντιμέτωποι με ένα θέαμα που το λιγότερο που θα μπορούσε να προκαλέσει είναι φρίκη: τις αρκούδες να κατασπαράσσουν τη νεαρή κοπέλα αλλά και τον πατριό της, την ώρα που άφηναν την τελευταία τους πνοή.

Έξι κυνηγοί έφτασαν στο σημείο λίγο αργότερα οι οποίοι σκότωσαν τις τέσσερις αρκούδες.

Το περιστατικό δεν είναι το πρώτο που συμβαίνει στην περιοχή, μιας και τα πεινασμένα ζώα αναζητούν τροφή στο μέρος που, πριν την εισβολή του ανθρώπινου στοιχείου, αποτελούσε το φυσικό βιότοπό τους.

πω πω δεν θα ηθελα με τιποτα να ημουν στη θεση της μητερας να ακουει το παιδι της και να μην μπορει να κανει τιποτα!!! Sad

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η σοκολάτα βοηθά στην εγκυμοσύνη


http://tsekouratoi.blogspot.com/2011/08/blog-post_1239.html

ορμάτεεε ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:Η σοκολάτα βοηθά στην εγκυμοσύνη


http://tsekouratoi.blogspot.com/2011/08/blog-post_1239.html

ορμάτεεε ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524
Ωχου, θα μας βάλουν να τρωμε σοκολάτες τωρα, με το ζόρι... Ε, τι να κάνω, αφού είναι για την υγεία μου.. θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα φάω.. Razz Razz Razz

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:Η σοκολάτα βοηθά στην εγκυμοσύνη


http://tsekouratoi.blogspot.com/2011/08/blog-post_1239.html

ορμάτεεε ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524

χμμ.. μηπως βοηθαει και στο αδυνατισμα??? θα το ψαξω... Wink Razz

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
Lilliput έγραψε:Η σοκολάτα βοηθά στην εγκυμοσύνη


http://tsekouratoi.blogspot.com/2011/08/blog-post_1239.html

ορμάτεεε ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524

χμμ.. μηπως βοηθαει και στο αδυνατισμα??? θα το ψαξω... Wink Razz

έχω μια γνωστή που όταν θέλει να αδυνατήσει τρώει μόνο σοκολάτα!! γιατί να μην ισχύει και για μένα αυτό?? Mad

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:
mama katerina έγραψε:
Lilliput έγραψε:Η σοκολάτα βοηθά στην εγκυμοσύνη


http://tsekouratoi.blogspot.com/2011/08/blog-post_1239.html

ορμάτεεε ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524

χμμ.. μηπως βοηθαει και στο αδυνατισμα??? θα το ψαξω... Wink Razz

έχω μια γνωστή που όταν θέλει να αδυνατήσει τρώει μόνο σοκολάτα!! γιατί να μην ισχύει και για μένα αυτό?? Mad

ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 606100 και αδυνατιζει?

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
Lilliput έγραψε:
mama katerina έγραψε:
Lilliput έγραψε:Η σοκολάτα βοηθά στην εγκυμοσύνη


http://tsekouratoi.blogspot.com/2011/08/blog-post_1239.html

ορμάτεεε ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524

χμμ.. μηπως βοηθαει και στο αδυνατισμα??? θα το ψαξω... Wink Razz

έχω μια γνωστή που όταν θέλει να αδυνατήσει τρώει μόνο σοκολάτα!! γιατί να μην ισχύει και για μένα αυτό?? Mad

ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 606100 και αδυνατιζει?

χάνει αρκετά κιλά! αν δεν κάνω λάθος,αυτό συμβαίνει και στον αρναούτογλου..το είχε πει κάποτε στο πρωινό του. φοβερό πάντως,να ρίχνομαι αποκλειστικά στα γλυκά για να χάσω βάρος!! Razz

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:
πω πω δεν θα ηθελα με τιποτα να ημουν στη θεση της μητερας να ακουει το παιδι της και να μην μπορει να κανει τιποτα!!! Sad


Ο Θεος να φυλαει τα παιδια μας,οσο ειναι μικρα κι οταν μεγαλωσουν.
Οταν μεγαλωσουν ομως κδν μπορουμε να ημαστε κοντα τους σε καθε στιγμη,ας τα φυλαει ο Θεος απο τετοια.Γιαυτο προσευχη.

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
www.tsekouratoi.gr: Δεν άκουσαν τις εντολές των γιατρών και έσωσαν την κόρη τους
tsekouratoi.blogspot.com

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η επόμενη είδηση είναι από τη χώρα μας και αφορά μια γυναίκα από τις Σέρρες. Επί δυόμισι χρόνια 52χρονη γυναίκα παρατηρούσε το βάρος της να αυξάνεται και την κοιλιά της να φουσκώνει χωρίς ωστόσο να έχει αλλάξει κάτι στη διατροφή της. Φοβόταν όμως να πάει στον γιατρό! Όταν όμως έφτασε τα 135 κιλά και δεν μπορούσε να αναπνέυσει, αποφάσισε επιτέλους να πάει στο νοσοκομείο για να αποδειχτεί ότι είχε στις ωοθήκες της δύο όγκους 29 κιλών! Συγκεκριμένα ο ένας όγκος ζύγιζε 24,5 κιλά και ο δεύτερος 4,5!Το αξιοπερίεργο είναι ότι οι όγκοι αυτοί ήταν καλοήθεις, αλλά οι γιατροί δήλωσαν ότι αν η γυναίκα δεν πήγαινε να τους αφαιρέσουν , θα εξελίσσονταν σε κακοήθεις. Μόνο όταν η κατάσταση έφτασε στο απροχώρητο και δεν μπορούσε καλά-καλά να αναπνεύσει, καθώς το βάρος της είχε φθάσει τα 135 κιλά, πέρασε το κατώφλι του νοσοκομείου. Οι γιατροί τής αφαίρεσαν από τις ωοθήκες συνολικού βάρους! Οι γιατροί πρόλαβαν την τελευταία στιγμή, αφού λίγο ακόμα να καθυστερούσε η γυναίκα να ζητήσει ιατρική βοήθεια, οι όγκοι θα γίνονταν κακοήθεις.

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:Η σοκολάτα βοηθά στην εγκυμοσύνη


http://tsekouratoi.blogspot.com/2011/08/blog-post_1239.html

ορμάτεεε ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 25 597524
να υποθεσω την αγνη σοκολατα υγειας εννοει κ οχι αυτη με το γαλα!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

νομίζω ότι έχει δίκιο η κυρία.. Rolling Eyes

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω χρησιμοποιω sling- αγκαλιτσα δλδ κ νανακια στο λεπτο- τραουδαει κιολας οταν την φοραω.
ο μαρσιπος δεν με βολευει γιατι ποναει η πλατη μου κ πιστευω ιδρωνει πολυ το μωρο μεσα σε ολο αυτο το πλαστικοπραμα..
τωρα για το ψυχολογικο της υπόθεσης δεν ξερω..μηπως υπερβαλλει λιγο ??
Shocked

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
έλεοςςςςςςς!!!όχι άλλες υστερίες και υπερβολές!!!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

ε τωρα εμεινα! μηπως ειναι λιγο υπερβολικη??? εγω εχω σλινγκ αλλα καμια φορα τη βαζουμε ετσι και την κουβαλαει ο αντρας μου!!! τι να πω!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις