Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Θα ηθελα κι ενα γιο. Απλα δεν ξερω ποτε. Απο την μια λεω κοντα κοντα, απο την αλλη δεν θελω να χασω στιγμες με το κοριτσι μου επειδη θα ειμαι κομματια απο την εγκυμοσυνη και δε θα μπορω να σχοληθω μαζι της οσο θελω.
Γιατι δεν με ενδιαφερει απλα να την ταισω και να την κοιμησω, αλλα θελω να κανουμε παιχνιδια και δραστηριοτητες μαζι. Να εχει γεματη και ενδιαφερουσα μερα αλλα οχι επειδη πηγε παιδικο, επειδη η μαμα της το εκανε.

ε μετα τα 2 χρονια της μπορεις εμεις π.χ παιζουμε ολη μερα μονο βολτες δν μπορω να τον παω αλλα κατα τα αλλα μου βγαζει το λαδι ολη μερα ο ταλιμπανακος μου Very Happy

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στις εγκυες ινσουλινη δινουν!τα χαπια δεν κανουν στην περιπτωση μου.στα προηγουμενα παιδια απο 3 μιση μηνων ξεκινησα οποτε δοξα τω θεω! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 654316

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειααααααα...πεταγομαι για μαγειρεμα και γυριζω να τα πουμε...Απο λαχανικα μπορεις να βαλεις σχεδον τα πααντα...και κοκκινη κολοκυθα και ειναι και πολυ σουπερ απο βιταμινες!!!οσο για το αλεσμα,ισως να ειναι καλυτερα αν δεις οτι δεν τρωει να του κανεις σχεδιακια στο πιατο και να το δει και λιγο σανπαιχνιδι!!!!!ας πουμε οι διδυμες μας τρωνε κοφτο μακαρονακι και βαζουν τα μακαρονακια στο δαχτυλο σαν δαχτυλιδι και τρωνε ετσι Razz Razz Razz

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ ναι ειναι παρα πολυ ωραιο!!! Σαν τα παιδια δεν εχει!!! Με στεναχωρει παρα μα παρα πολυ που θα πρεπει να παω να δουλεψω παλι και να την αφησω.
Ποτε δεν ημουν του γαμου και του παιδιου,(αφου εκαναν οι αλλοι παιδια και ειχα παρεα να παιζω, ημουν καλυμμενη!!!) ομως ελεγα οτι αν μου τυχει, τουλαχιστον μεχρι να παει δημοτικο, θελω να ειμαι σπιτι μαζι του. Μονο αυτο ηθελα, και δεν μπορω να το κανω.
και βλεπω και την χρουσαλα τωρα να λεει οτι πηρε ονο 7,5 κιλα και ειχε μια ηρεμη και χαλαρη εγκυμοσυνη και θα κατσει και σπιτι μαζι με το μωρο και τσατιζομαι. Ρε κοπελια δεν θα εχεις ηρεμη και χαλαρη εγκυμοσυνη αφου τα κανονιζουν ολα οι αλλοι? Για ρωτα κι εμας?

Ναι φιλιτσα αφου την γλιτωσες απο την αρχη εισαι τελεια!!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 654316 Ειπαμε μετραμε μερες και τωρα θα σου φυγει και το αγχος του "ανεβηκε"? "κατεβηκε"? και μην φας μια μπουκια παραπανω!!!Αντε γερα με τσαμπουκα!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι της λειπει αυτηνης αγαπη μου?βιομηχανο δεν πηρε?γιατι να παει για δουλεια?

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας και πάλι.....

Φιλίτσα από νωρις βγήκες για δουλειές βλέπω...άντε υπομονή κούκλα μου, θα περάσουν γρήγορα οι μέρες .... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Σμαρώ μάλλον ξεκουράστηκες για τα καλά και πετάς ......είσαι γεμάτη ενέργεια έτσι όπως σε διαβάζω... *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 328109

καλώς μας ήρθε και η καινούρια μαμά , να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 990599 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 990599 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 990599 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 990599 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 990599 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 990599 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 990599 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 990599 και με το καλό να πάρεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 788471 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 788471 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 788471 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 788471 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 788471 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 788471

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσαρες!!!
Χθες οντως, κατι επαθε η σελιδα, μαλλον καμια δεν μπορουσε να μπει.

Δεν πειραζει, εμενα καλο μ εκανε. Εφαγα την πιτσα μου σαν καλο παιδι και κοιμηθηκα βλεποντας ραδιο αρβυλα.

Μαρακι, φτου φτου μην το ματιαξουμε το παιδακι σου, κουκλακι σκετο ειναι!

Σημερα ξυπνησα με νευρα. Με ξυπνησαν βασικα, 10η ωρα, γτ μας φερανε τα ηλεκτρικα στο σπιτι μου.
Ξυπνησα και το χρηστο τοσο νωρις, τον λυπηθηκα,τρεισιμιση η ωρα γυρισε χθες.

Και τωρα καθομαιπαλι μονη μου και ειμαι μες τα νυρα. Ετσι, χωρις λογο.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κουκλες!!!!!! πραγματι ο μικρος της μαριας ειναι αστερι!!!!! I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mirantzela! έγραψε:Γεια σας κοριτσαρες!!!
Χθες οντως, κατι επαθε η σελιδα, μαλλον καμια δεν μπορουσε να μπει.

Δεν πειραζει, εμενα καλο μ εκανε. Εφαγα την πιτσα μου σαν καλο παιδι και κοιμηθηκα βλεποντας ραδιο αρβυλα.

Μαρακι, φτου φτου μην το ματιαξουμε το παιδακι σου, κουκλακι σκετο ειναι!

Σημερα ξυπνησα με νευρα. Με ξυπνησαν βασικα, 10η ωρα, γτ μας φερανε τα ηλεκτρικα στο σπιτι μου.
Ξυπνησα και το χρηστο τοσο νωρις, τον λυπηθηκα,τρεισιμιση η ωρα γυρισε χθες.

Και τωρα καθομαιπαλι μονη μου και ειμαι μες τα νυρα. Ετσι, χωρις λογο.


καλησπέρα Μιράντζελα .....δεν χρρειάζεσαι λόγο για να έχεις νεύρα ..ούτε για να χαρείς , ουτε και για να κλάψεις ...χααχαχαχαχ....έρχονται ολα μονα τους ....τουλαχιστον σε μενα που απο τη μια στιγμη στην αλλη αλλαζω διαθεση χωρις λογο ...

την τσακισες χθες την πιτσα εε?? SmileSmileSmile καλα εκανες ...

καλώς σας ήρθαν και τα ηλεκτρικα ...για καλο λογο ξυπνησατε και οι δυο ...

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:γεια σας κουκλες!!!!!! πραγματι ο μικρος της μαριας ειναι αστερι!!!!! I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you


συμφωνώ και εγώ ....Μαράκι μου να σου ζήσει ο γιος σου , ειναι σκετη γλυκα ....

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια θελετε να με βοηθησετε σε κατι??? Οποια εχει χρονο και ορεξη, δεν υπαρχει προβλημα.
Οπως ειχα πει σε προηγουμενο ποστ, παρακολουθω καποια μαθηματα μεσω ιντερνετ για σχεδιο και κατασκευη αντικειμενων. Και η εργασια μου γι'αυτην την εβδομαδα (αργησα κιολας) ειναι να παρω συνεντευξη απο ατομα που αντιμετωπιζουν το ιδιο "προβλημα" με μενα ωστε να καταγραψω τις αναγκες του χρηστη του αντικειμενου που επελεξα.
Θα γραψω πιο κατω το "προβλημα" μου και τις ερωτησεις και οποια θα ηθελε, ας μου στειλει ενα Πμ (μην γεμιζουμε και το θεμα με ασχετα) με τις απαντησεις της. Ειναι και για μανουλες και για εγκυουλες που προσπαθουν να οργανωθουν στην νεα πραγματικοτητα!!! Ευχαριστω πολυ πολυ!!!

Το "προβλημα" μου:
να βρω εναν εξυπνο, πρακτικο και χαριτωμενο τροπο να αποθηκευω τις πανες που χρησιμοποιω αμεσα κοντα στην αλλαξιερα του μωρου.

Οι ερωτησεις:
1. που αποθηκευεις τις πανες του μωρου, απο τις οποιες παιρνεις καθε φορα για να αλλαξεις το μωρο?
2. σε ενοχλει η μεγαλη σακουλα, οπου ειναι μεσα οι πανες, αισθητικα μεσα στον χωρο σου?
3. τι θα διαλεγες για να εχεις και κοντα σου τις πανες και να ειναι ομορφο και ταιριαστο μεσα στον περιβαλλοντα χωρο σου?
4. πως θα σου φαινοταν ενα κουτι οπου θα μπορουσες να φυλαξεις μεσα τις πανες, απο οπου μπορεις να παρεις καθς φορα μια πανα, που να χρειαζεται μονο ενα χερι για να παρεις την πανα και που να ταιριαζει με το θεμα του δωματιου?
5. τι θα ηθελες οπωσδηποτε να εχει αυτο το κουτι? (μερικες προτασεις, ιδεες...)
6. τι προβληματα πιστευεις οτι θα σου ελυνε αν το ειχες?
7. τι προβληματα πιστευεις οτι θα σου δημιουργουσε αν το ειχες?


Αυτα κοριτσακια!!! Αν μπορειτε και θελετε...περιμενω ΠΜ!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελενη οντως ειμαι πιο ξεκουραστη, αν και ξυπνησα με πονοκεφαλο, αλλα η χαλαρη κουβεντουλα με σας τον εδιωξε!!!

Μιραντζελακι μην σκεφτεσαι τα νευρα!!!! Σκεψου τα καινουρια σου ηλεκτρικα!!!Καλοριζικα και καλες μαγειρικες!!!

Παω να παρακολυθησω την επομενη διαλεξη και επιστρεφω!!! Φιλια πολλα!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:ελενη οντως ειμαι πιο ξεκουραστη, αν και ξυπνησα με πονοκεφαλο, αλλα η χαλαρη κουβεντουλα με σας τον εδιωξε!!!

Μιραντζελακι μην σκεφτεσαι τα νευρα!!!! Σκεψου τα καινουρια σου ηλεκτρικα!!!Καλοριζικα και καλες μαγειρικες!!!

Παω να παρακολυθησω την επομενη διαλεξη και επιστρεφω!!! Φιλια πολλα!!!
σου εστειλα!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κατι θελω να κανω σημερα, βαρεθηκα να καθομαι και να μην κανω τπτ. Και η τηλεοραση μονο σκουπιδια εχει πια... Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

Λεω να κανω κανενα κεικ περιεργο ή κατι τετοιο αφου δεν εχω και σημερα καμια ενοχληση.
Ή μπορω να κανω και μποτε!! Νυχια, φρυδια, να φταιξω καμια μασκα για το προσωπο κλπ.
Πφφφ δεν ξερω.... scratch scratch

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:Κατι θελω να κανω σημερα, βαρεθηκα να καθομαι και να μην κανω τπτ. Και η τηλεοραση μονο σκουπιδια εχει πια... Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

Λεω να κανω κανενα κεικ περιεργο ή κατι τετοιο αφου δεν εχω και σημερα καμια ενοχληση.
Ή μπορω να κανω και μποτε!! Νυχια, φρυδια, να φταιξω καμια μασκα για το προσωπο κλπ.
Πφφφ δεν ξερω.... scratch scratch
με γεια τα πραγματακια!!!!!
να μην κανεις τπτ!και ειμαι απολυτη σ'αυτο....

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σμαρώ μου στο "πρόβλημά " σου μαλλον θα σε βοηθησουν περισσοτερο οι μανουλες της παρεας...

δεν εχω προβλημα να σου απαντησω και εγω αλλα δεν εχω ιδεα που θα βαζω τις πανες και να θα ειναι καλυτερα η οχι να τις εχω αλλου *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 534787

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mirantzela! έγραψε:Κατι θελω να κανω σημερα, βαρεθηκα να καθομαι και να μην κανω τπτ. Και η τηλεοραση μονο σκουπιδια εχει πια... Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

Λεω να κανω κανενα κεικ περιεργο ή κατι τετοιο αφου δεν εχω και σημερα καμια ενοχληση.
Ή μπορω να κανω και μποτε!! Νυχια, φρυδια, να φταιξω καμια μασκα για το προσωπο κλπ.
Πφφφ δεν ξερω.... scratch scratch



διαβασε κανενα βιβλιο ή κανενα περιοδικο ....μιλησε στο τηλ. με φιλες σου ...χαζεψε στο ιντερνετ η παιξε κανενα παιχνιδι ...και εγω πιστευω οτι δεν πρεπει να κανεις τιποτα....ειπαμε , δεν εχουμε συσπασεις και αυτο ειναι υπεροχο..πρεπει ομως να προσεχουμε flower flower flower flower

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τελος το σιδερο προς το παρον!Τα υπολοιπα απογευμα ή αυριο!

Σμαρω μου εγω λεω να τις εχω στο 1ο συρταρι της συρταριερας μαζι με ολα τα καλλυντικα της μπεμπας.Πανω στη συρταριερα θα ειναι η αλλαξιερα οποτε ουσιαστηκα θα ειναι διπλα μου.Αν σκεφτω κ κατι αλλο θα σου πω.Οσο για το κουτι που λες θα πρεπει για να ειναι πρακτικο να ειναι σε ενα τετοιο υψος που να μη χρειαζεται ουτε να σκιβεις ουτε να τεντωνεσαι κ ισως να ειναι απο αυτα που κλεινουν με μαγνητη ωστε με το που πεσει το καπακι να κλεινει μονο του.Μεσα εκτος απο πανες θα εχει μωρομαντιλα (αν χρησιμοποιεις) κ την κρεμα για το πωπουδακι σιγουρα.Δεν εστειλα πμ γιατι νομιζω ειναι καλυτερα να τα βλεπουν ολες οι μαμαδες κ να παιρνουμε ιδεες η μια απο την αλλη.Αλλωστε δικο μας ειναι το θεμα οτι θελουμε γραφουμε!

Παω να φαω γιατι σε καμια ωρα πρεπει να φυγω για Ιπποκρατειο!Εχουμε γυμναστικουλα σημερα!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο3* - Σελίδα 40 328109

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιραντζελακι οχι κεικ κ δουλειες!Καλυτερα μποτε!Ή κατι απο αυτα που λεει κ η Ελενη!Α!Αν θες μπορεις να μας ανοιξεις κ νεο θεματακι γιατι παλι στις 50 σελιδες ειμαστε!

Οποια θελει ας μου δωσει καμια ιδεα κ εμενα για το παιδικο δωαμτιο!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ενταξει, με πεισατε, θα κανω λιγο μποτε και μετα θα δω τι θα κανω.
Ααααχ γιατι ειμαι ετσι σημερα??? Δεν ξερω.

Σμαρω σου απαντησα κι εγω.

Φτιαχνω και το νεο θεματακι.

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια μου.. εγω σηκωθηκα ηπια το καφεδακι μου με την πεθερα μου που ηρθε εφυγε και ο αντρουλης μου για δουλεια και τωρα μονη στο σπιτι... λοιπον εγω τις πανες θα τις εχω στο πρωτο συρταρι της αλλαξιερας τωρα η αληθεια ειναι οτι και εγω δε μπορω να σου απαντησω γιατι και εγω δεν ξερω πως θα ειναι Sad Sad Sad ....

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
http://forum.eimaimama.gr/t15344-topic#558807

Να το και το καινουριο μας!! Ελατε σ'αυτο!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κουρτσούδια!!
Πώς πάμε;
Εμείς εδώ φλερτάρουμε με τον ύπνο μιας και ξυπνήσαμε 7 παρά σήμερα! Αρκετή ταλαιπωρία στο νοσοκομείο.. δε μας έβαλε στον υπέρηχο όμως, μόνο μας άκουσε με το μόνιτορ, γιατί αρχίζουμε τις εβδομαδιαίες επισκέψεις..
Την Παρασκευή έχω και ραντεβού με τον ιδιώτη οπότε μια χαρά.. θα μας τα πει αυτός. θα μας βγάλει και καμία φωτογραφιούλα 3d να χαρούμε! Wink

Φιλίτσα, με γεια τη ινσουλίνη λοιπόν! Wink Έκανα κι εγώ γλυκοζηλιωμένη σήμερα και έπεσε κι άλλο Smile 5.6%! είμαι πολύ χαρούμενη!

Μιραντζελάκι απόλαυσε την ησυχία σου!!
Πήγα και είδα μία φίλη σήμερα στο νοσοκομείο, η οποία είναι ακριβώς ίσα μαζί μου (δηλαδή 27.5 εβδομάδων) με δίδυμα και διαβήτη και κοντό τράχηλο! Της είπαν ότι μπορεί να χρειαστεί να μείνει μέχρι τέλους, δηλαδή τέλος Δεκεμβρίου οπότε και θα έκανε καισαρική ούτως ή άλλως!
Οπότε κάτσε στον πισινούλη σου και κάνε παρέα μαζί μας! Razz
λύσε sudoku περνάει πολυ γρήγορα η ώρα! Smile
Σμαρώ, θα ήθελα κι εγώ πολύ να σε βοηθήσω αλλά θα έιναι υποθετικά! Smile
Κάτι που σκέφτηκα τώρα είναι μία υφασμάτινη επιτοίχια κατασκευή με θηκες(4 μεγάλες ίσως) η οποία θα είναι πάνω στον τοίχο οπου ακουμπά η αλλαξιέρα, στο ύψος του κεφαλιού της μαμάς. Θα μπορείς να την ξαναγεμίζεις και θα μπορείς να έχεις κι άλλες θήκες για κρεμούλες κ.α.
Για αποθήκευσή τους όμως, ίσως μέσα σε κάποια ντουλάπα δωματίου ή μπάνιου.. Rolling Eyes

Επίσης, σκεφτόμουν πριν λίγες μέρες αυτήν την θήκη που υπάρχει για τις πολυθρόνες για να βάζεις τα τηλεχειριστήρια... θα μπορούσε να γίνει κάτι ανάλογο που να κρέμεται δεξιά και αριστερά της συρταριέρας (επειδή εμείς δε θα χουμε αλλαξιέρα από τις κανονικές που έχουν γύρω γύρω αυτό για να μην πέφτει το μωρό) και να μπορείς να κρεμάς πράγματα χωρίς να χρειάζεται να πιάνουν χώρο πάνω στη συρταριέρα!

Αν κι εγώ σκέφτομαι ότι στην περίπτωσή μας θα είναι στο μισό του πρώτου συρταριού της συρταριέρας που θα χρησιμεύει ως αλλαξιέρα! Smile

Αυτά.. συγγνώμη για το μεγάλο μήνυμα! Συμφωνώ κι εγώ ότι μπορεί οι ιδέες μας να βοηθήσουν κι άλλες! Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις